bloemen SENATOR Wolkenkrabber verandert silhouet van Parijs Martin Bormann nog in leven Sfexcellent! aanstekelijk lekker! Hl /ft een &onte Kij, Gemeenteraad gaf zijn goedkeuring Omgeving zal in het niet vallen alles goed i en wel' Stewart in Russische tv-uitzending Ct. VLA.M. SLACHTOFFER OVERHEIDSBELEID jury Blanke ji veroordeelt blanke in V.S. Gunstige ontwikkeling van de uitvoer RAF-eenheid oaat nu toch naar Zambia VRIJDAG 3 DKCEMBhi; Gisteren is mevrouw Patschet met haar zoon Andrew op Schiphol aangekomen. Vorige week werd een DC-8 van de KLM enige uren vastgehouden in Tel Aviv, omdat Andrew aan boord ziektever schijnselen vertoonde, die op cho lera leken. Nadat de nodige maat regelen waren genomen mocht het vliegtuig opstijgen. Andrew en zijn moeder bleven in Tel Aviv achter. PARIJS De Parijzenaars, die voorstanders zijn van de handha ving van de huidige „skyline" van de lichtstad hebben een zware ne derlaag geleden. De gemeenteraad van Parijs keurde dezer dagen nl. het plan goed tot de bouw van een 180 meter hoge wolkenkrabber. De wolkenkrabber komt te staan op de plaats van het oude station Mont- parnasse. De gemeentelijke commissie culturele zaken had een negatief advies ingediend en de hoop uitgespro ken. dat de gemeenteraad het plan zou afkeuren. Financiële overwegingen wonnen het echter van de esthetische. Dat was nauwelijks verwonderlijk te noemen. Aan het Maine-Montparnas- se, een project, dat een zeer grote cf/pervlakte van de linker Seine-oever beslaat, wordt al jaren gewerkt. Erg snel is men met het werk niet gevor derd en veranderingen op het laatste ogenblik aan de „toren", die het ge heel moet beheersen, zouden weer nieuwe moeilijkheden geschapen heb ben. FRANKFORT De openbare aanklager Fritz Bauer beweert bewijzen te hebben, dat Martin Bormann, vertrouweling van Adolf Hitler, nog leeft. Hij beschikt over de verklaring van Horst Adolf Eichmann, zoon van de in Israël terechtgestelde Adolf Eichmann, die zegt meerdere malen een half uur met Bormann te hebben gesproken. Tot nu toe wordt algemeen aangenomen, dat Bormann in de meidagen van 1945 om het leven is gekomen. Zijn stoffe lijk overschot is echter nooit gevon den. In Bonn circuleert het gerucht, dat de rechter van het hooggerechtshof te Bu enos Aires, professor Boffi Boggero, in november met Duitse autoriteiten heeft onderhandeld om Bormann de Bondsrepubliek uit te wijzen. Volgens de zoon van de massamoorde naar Eichmann wil Bormann voor een internationaal hof verschijnen „om de enige en uiteindelijke waarheid te ver tellen over de gehele Joodse kwestie tussen 1939 en 1945". Bormann wilde al zijn getuigenis afleg- ALGIERS De revolutionaire raad van Algerije heeft gisteren de gehele politiek van ex-president Ben Bella (in juni afgezet na een staatsgreep) veroor deeld. Vooral de agrarische politiek deug de niet, aldus de raad. Ben Bella's partij, het nationale bevrijdingsfront, heeft haar taak niet op juiste wijze vervuld, wordt er aan toegevoegd. Afrika (6) Allerwegen aandacht voor Afrika, werd in deze rubriek dezer dagen gesteld. Akkoord, als deze dan maai niet uitgroeit tot bemoeizucht, tot be dillen, zoals men maar al te vaak t.o.v. Zuid-Afrika pleegt te doen. Laat men het Handvest der VN goed in het oog houden, dat stelt, dat binnen landse aangelegenheden in een land ook echt binnenlandse aangelegenhe den zijn! Ik zou ook kunnen zeggen dat voor ons allen geldt: „Verbeter de wereld en begin met jezelf'. Wat ons land betreft: laten we liever proberen het onrecht aan Ambon en Nieuw-Guinea goed te maken. Met zoveel boter op het hoofd moet Neder land echt niet in de Afrikaanse zon gaan lopen. Leiden, H. J. Lamcrs sr. Zaligverklaring Paus Paulus heeft twee van zijn voorgangers zalig verklaard. Ik vraag mij af: Heeft deze paus daar het recht toe? Hoe kan een mens iets te zeggen hebben over een ander mens na zijn overlijden? Zegt Christus bo vendien niet, dat hoeveel goed een eigent een mens zich ke taak toe. Rotterdam, C. Deykcrs. Onderdompeling (S) Dat de zuigelingendoop niet in de bij oei staat is een veronderstelling waar we voorzichtig mee moeten zijn. Hoe denken de voorstanders van de volwassendoop over Hand. 16 vers 33 waar staat dat de gevangenbewaardei en de zijnen terstond gedoopt wer den? Dat hier geen kinderen bij zou den zijn geweest lijkt mij onwaar schijnlijk. Wanneer we in de bijbei lezen dat volwassenen gedoopt wor den dan gaat het ov^r de prediking van het Evangelie, waardoor eerst de volwassenen tot bekering komen. De. zelfde situatie vinden we ook op de zendingsvelden. Onze doop hangt niet af van ons geloof maar van de daad die God stelt. Verder haal ik aan Matth. 28 vers 19 „Gaat dan heen, maakt alle vol ken tot mijn discipelen en doopt hen in de naam des Vaders, des Zoons en des Heiligen Geestes en leert hen onderhouden al wat ik u bevolen heb". Hier gaat het eerst over dopen en dan over het onderhouden van Gods geboden. Als laatste argument wijs ik erop dat bijv. nergens in de bijbel staat dat vrouwen aan het Avondmaal mo gen gaan. Dat dit wel gebeurt stuit toch ook niet op bezwaren bij voor standers van de volwassendoop'» Kampen, A. D. v. d. Heuvel. gen na afloop van het proces tegen Adolf Eichmann te Jeruzalem. Als Bormann wordt gevonden, zal hi] van massamoord worden beschul digd. Denen bewaken sociale positie kroonprinses KOPENHAGEN Hoewel er geen vakbond aan te pas komt, houden de Denen toch rekening met de sociale posi tie van kroonprinses Margarethe. Onlangs is zij in een eigen paleis gaan -onen, op een steenworp afstand Amalienborg gelegen. Haar personeel huisde met haar mee. Daar elke loonsverhoging een derving in de inkomsten betekende voor haar, heeft de Deense regering een handige oplossing bedacht door het inkomen van de Prinses waardevast te maken. Bij de vaststelling wordt voortaan rekening ge houden met het prijsindexcijfer en de vaste personeelslasten. Het parlement heeft haar jaarlijkse inkomen nu vastgesteld op ruim 140.300. Nieuwe boeken Daar zeg je wat, door Pim van Boxel en Alfons van Heusden. Uitgave N.V. De Arbeiderspers, Amsterdam. (Spreekwoor den-fotoboekje, ƒ3,50). Van week tot week in eigen tuin, door G. Kromdijk. Elfde druk. Uitgave Zomer Keuning, Wageningen. (199 K1' geïllustreerd, 9,50). Gids voor buitenlandse pockets 1966, samengesteld door A. A. van der Hoek 3 Jacques den Haan. Uitgave Van Dit- lar, Amsterdam. (5000 titels, ƒ2,50). Montmartre van Tempel tot Tingel Tangel. door Rits Kruissink. Herdruk in Ooievaar-serie. Uitgave Bert Bak- ker/Daamen, Den Haag. (288 blz., ƒ3,50). Gevecht met de muze. door Bertus Aafjes Derde druk. Uitgave Contact, Amsterdam. (111 blz., ƒ4,50). Het meisje dat je trouwt, door dr. Ja- ies Bossard en dr. Eleanor Boll. Tweede druk, paperback. Uitgave Broekman De Meris, Amsterdam. (192 blz. ƒ4,50). Dagboek van Nina Kostjerina, Herdruk i paperback-editie. Uitgave Heijnis N.V., Amsterdam. (174 blz., 3,75). Ik ben het zelf niet. door R. Blijstra. Tweede druk. paperback. Uitgave Heijnis N.V., Amsterdam. (214 blz., ƒ3,75). Nocturne der zeven spinnen, door Rico Bulthuis. Derde druk, paperback. Uitga ve Heijnis N.V.. Amsterdam. (188 blz., 3,75). Deel 4,5 en 8 DO-C dossiers (Veran derd kerkbewustzijn, Oosterse kerk en het Concilie, Schrift en traditie). Uitgave Paul Brand, Hilversum. (Per deel onge ler 120 blz., ƒ5,90). Communicatie, deel 5 en 6. Driemaan delijks tijdschrift voor audiovisuele mas samedia. Uitgave Paul Brand. Hilversum. Abonnementsprijs ƒ20 per jaar. Leidraad voor het godsdienstonderwijs op de kweekscholen, onder redactie van drs. O. V. Henkei. Derde druk. Uitgave J. B. Wolters, Groningen. (244 blz., ƒ7,90). Bennebroek - Vogelenzang. Bijdragen tot geschiedenis en volkskunde, ondei redactie van dr. Tj. W. R. de Haan. Nr. 4 van jaargang XV Neerlands Volksleven. Jaarabonnement ƒ7,50. Uitgave Neerlan- dia, Meppel. (Van een correspondent) Er zijn evenwel veel Parijzenaars, die niet erg enthousiast over het pro ject zijn. Twee enorme blokken wer den reeds neergezet en hoewel die niet hoger zijn dan 60 meter, hebben ze het silhouet van de stad, gezien bij voorbeeld vanuit het Palais de Chail- lot al drastisch veranderd. Elk van de blokken is 250 meter lang en maakt de indruk van een massieve muur, die de omgeving beheerst. De toevoeging van de wolkenkrab ber, die driemaal de hoogte van deze blokken heeft, wordt door de voorstan ders van de bouw gepresenteerd als een noodzakelijke aanvulling, daar de verticale lijn van de „toren" de hori zontale vorm van de blokken neutrali seert. Wanneer men met de bouw ge reed is, zal het geheel op een reusachti ge rechthoek lijken, waarbij de omge ving in het niet zal vallen. Bleef het bij deze ene ontluistering van een stadsdeel, dan zou men er in de Fran se hoofdstad nog wel mee akkoord kunnen gaan, maar het Maine-Mont- parnasseplan moet als voorbeeld die nen voor de vernieuwing van verschil lende andere stadsdelen. Zo ging het Uit de geschiedenis van de veelbe sproken wolkenkrabber blijkt hoe zul ke projecten tot stand komen. De oorspronkelijke plannen, die voorza gen in een toren van minder dan 150 meter lengte, werden voorgelegd aan een officiële commissie en in 1958 onder enig voorbehoud goedgekeurd. Enkele leden van de commissie waren weinig gelukkig met de gevolgen, die de bouw zou hebben voor het aanzicht van een deel van de stad, maar meen den toch, dat een toren van 150 meter wel aanvaard zou zijn. Zonder de com missie er verder in te kennen werd later besloten nog eens dertig meter aan het bouwwerk toe te voegen, dit met het oog op de winstgevendheid. De nieuwe wolkenkrabber zal hoger zijn dan de Notre Dame, het Pantheon en andere bezienswaardigheden. Noorse financier (Franco uitgescholden) vrijgesproken MADRID De 52-jarige Noorse finan cier Niels Kristen Halding, die tijdens een ruzie in een Spaans café generaal Franco voor „vuile schoft" zou hebben uitgescholden, is vrijgesproken. De offi cier had negen jaar gevangenisstraf geëist tegen de Noor, die vijf maanden i voorarrest heeft gezeten. Volgens de aanklacht had de financier bij een meningsverschil over de prijs van een fles champagne in het Engels gezegd: „Ik heb genoeg personeel om het terreurbewind van die vuile schoft van :n Franco omver te gooien". De raadsman betoogde, dat de verkla ring van de kroongetuige niet van veel waarde is, omdat hij bijna geen Engels verstaat. MOSKOU Stewart, de Britse mi nister van buitenlandse zaken, heeft gisteren gedurende tien minuten voor de Russische tv gesproken. Onderwer pen waren het tegengaan van de ver spreiding van kernwapens en de kwes tie Vietnam. Wat de kernwapens betreft zei Ste wart, dat de Navoplannen niet in strijd zijn met pogingen, de versprei ding van bedoelde wapens tegen te gaan. Hij zei te geloven, dat de Sowjet- unie zal inzien, dat de verschillen niet zo groot zijn, als zij totdusver heeft gedacht. Voorts verklaarde hij te ver wachten, dat beide landen binnen niet te lange tijd zullen samenwerken om te proberen, een eind te maken aan de wrede oorlog in Vietnam. „Le Figaro" is het felst tegen het nieuwe bouwplan van leer getrokken. Een medewerker van het blad be schreef het onlangs als een belediging van het Parijse panorama. „Nog een derde gebouw aan de twee verschrik kelijke muren toevoegen, zou de enor me blunder, die begaan is, alleen maar accentueren", aldus de criticus. De blunder berustte volgens hem op het feit, dat er een deprimerend geheel was neergezet zonder enige variatie en buiten iedere proportie. De goede smaak had volkomen gefaald. Het ver rukkelijke panorama van Parijs met zijn daken vol afwisseling en zijn gro te monumenten was volkomen bedor ven door een dergelijke lompe con structie. Amerikanen In het debat in de gemeenteraad kwam Edouard Frédéric-Dupont, ook een tegenstander van het plan, met het voorstel om dan tenminste de to ren zodanig te bouwen, dat het uitzicht op Les Invalides niet zou wor den bedorven. Hij bracht verder de veronderstelling naar voren, dat er sprake was van een buitenlandse inter ventie en dat het Amerikaanse kapi taal een grote rol in het project zou pelen. Raymond Hass-Picard, prefect van het departement Seine, zei dat de rege ring had bepaald, dat het project in Franse handen zou blijven met een meerderheid aan Frans kapitaal. Hij betoogde, dat men zeven jaar geleden de plannen voor het project had goed gekeurd en dat men nu pas pogingen in het werk gesteld had een deel van de plannen ogendaan te maken. Het plan tot bouw van de wolkenkrabber in dit stadium annuleren zou enorme uitgaven ten gevolge hebben. Een voor stel van Frédéric-Dupont de hoogte van de wolkenkrabber te beperken werd met ruime meerderheid verwor pen. Men zal nu met het Maine-Mont- parnasse project rustig kunnen door gaan, zodat het naar veler mening ste- deschoon-ontsierende complex in 1970 klaar zal zijn. en dat voor Koninklijke Mignot de Block n.v. Curveprijs woningwetbouw zeer laag Irreële politiek minister (Van onze soc.-econ. redactie) UTRECHT Voor de bouw van woningwetwoningen wordt door de overheid een te lage purve- of toetsingspr(js gehanteerd. Van de ze politiek is de Vlissingse Aan- nemings Maatschappij (Vl.A.M.) het slachtoffer geworden, maar in wezen zijn alle aannemingsmaat schappijen, die woningwetwonin gen bouwen, hiervan het slachtof fer. Laatstgenoemde bedrijven zijn er tot nog toe in meerderheid in geslaagd het financiële hoofd bo ven water te houden. De Vl.A.M. is ondergegaan en overgenomen door de N.V. Van der Vorm in Rotterdam. De verliezen worden nu bijgepast door de overheid, zodat de woningwet- bouw in dit geval nog meer gaat kos ten dan bij een normale calculatie het geval zou zijn geweest. De overige aannemers blijven echter voor de wo ningwetbouw de financiële tekorten uit eigen zak bijpassen. In een hoofdartikel legt de Neder landse Christelijke Aannemers- er Bouwvakpatroonsbond deze week in zijn vakblad verband tussen het wo ningbouwbeleid van minister Bogaers en het verdwijnen van de VLA.M. Het bedrijf stond hoog aangeschre ven, vooral bij sommige grote opdrachtgevers op het gebied van de woningbouw, aldus de NCAB. Het is nog niet zolang geleden, dat minis ter Bogaers bij een der Vl.A.M.-pro- jecten in de Randstad op spectacu laire wijze een eerste paal kwam Waarom niet de elegantste gasaansteker die er is? SILVER MATCH FIRST CLASS m I Een dochtertje van Ver- nardino Baroni groef een kuil op het land van haar vader, aan de rand van het Braziliaanse dorp De que de Caxias en enkele uren lang waande deze zich oliemiljonair. Hij hield een lucifer bij de vettige substantie die uit de kuil welde en onmid dellijk vloog het spul in brand. De nieuwe olie baron had al twintig liter verkocht toen in allerijl toegesnelde deskundigen hem de desillusie van zijn leven bezorgden. De vloeistof bleek vuile olie te zfjn van een verderop gelegen garage. I Een Westduitse firma heeft een pasta in de han del gebracht waarmee men radioactiviteit „van de huid kan vegen." De fabrikant, die de verpak king heeft een „paddestoelwolk" wil zijn produkt ook in het buitenland aan de man brengen. Hij hoopt dat het een plaats in het me dicijnkastje zal vinden. De prijs bedraagt ruim vier gulden. I Francisco José Ramirez, 87 jaar, is onlangs te Li ma in het huwelijk getre den met Mercedes Man slaan. „Nu kon Nederland eens zien, hoe er goed en tooh goedkoop ge bouwd kon worden Wie herstelt de blaam, zo vraagt de NCAB zich af, die inmiddels ten pnrechte op dat deel van de aannemerswereld is ge worpen, dat voor de bewuste lage curveprijs geen woningwetwoningen wenste te bouwen? Te laag De prijzen van de Vl.A.M., die een drukkende invloed hebben gehad op de curveprijs, blijken niet reëel te zijn geweest. De curveprijs is ten onrechte lager gesteld. De NCAB vraagt, of het geen zaak van rechtvaardigheid is, de curveprijs op reële berekeningen te baseren. Ook de rol, die Ratiobouw heeft ge speeld, in de grote vlucht, die de Vl.A.M. kon nemen, vindt de NCAB bedenkelijk. De Vl.A.M. had goede con tacten met Ratiobouw en Ratiobouw blijkt op zijn beurt weer overwegende invloed te hebben bij de overheid. Het gebeurde doet de vraag rijzen, aldus de NCAB, of de overheid niet te eenzijdig op de gegevens van Ratio bouw steunt. ANISTON (VS) Een geheel uit blanken bestaande jury heeft gisteren hier een blamke schuldig bevonden moord op een neger voor het eerst in de geschiedenis van deze zui delijke staat der V.S. De blanke, een 25-jarige bediende in een service-station, werd tot tien jaar gevangenisstraf veroordeeld. Hij had cp 15 juli een 38-jarige negerar beider neergeschoten. De neger over leed drie dagen later. Jayne Mansfield en Strauss in oroces tegen Rudolf Augstein MÜNCHEN De filmster Jayne Mans- field en de voorzitter van de Beierse Christelijk-Sociale Unie. Franz Josef Strauss, hebben tegen de hoofdredacteur van het Westduitse weekblad Der Spie gel, Rudolf Augstein, een aanklacht inge diend wegens laster. Augstein heeft beweerd, dat de presi dent-directeur van de Amerikaanse Lock heed vliegtuigfabrieken in juni 1960 Jay ne Mansfield heeft „geëngageerd" voor een „intiem diner" met Strauss, die toen nog minister van defensie was. Jayne Mansfield heeft de beschuldi ging direct van de hand gewezen. Zij kende Strauss niet eens en verscheen in juni 1960 niet in het openbaar, omdat zij over twee maanden een kind verwacht- In april werd Augstein veroordeeld tot een schadevergoeding van 25.000 mark, omdat hij Strauss van corruptie had be schuldigd. De hoofdredacteur Is van plan, voor het einde van dit jaar tegen dit vonnis in beroep te gaan. Rusland: besnoei defensieuitgaven NEW YORK De Rus Tsarapkin heeft gisteren in de VN namens zijn regering voorgesteld, dat militairen in de hele wereld hun begrotingen met 10 tot 15 procent besnoeien en een deel van het zo gespaarde geld beste den aan economische hulp aan ontwik kelingslanden. Tsarapkin verklaarde, dat in Rus land de defensie-uitgaven verlaagd zijn; de westelijke landen, in het bij zonder de VS, hebben het hunne ver hoogd, aldus Tsarapkin. Over de ontwapeningsvoorstellen zei Tsarapkin dat Rusland open staat voor nieuwe suggesties, mits rekening wordt gehou den met de bekende eisen. Toestel stort neer naast woonwijk Vlieger offert leven op LONDEN De Amerikaanse vlieger William J. Holt (24) heeft zijn leven opgeofferd bij de geslaagde poging, zijn neerstortende straaljager naar een open plek bij een woonwijk in de buurt van het vliegveld Woodbridge te sturen. Als hij het toestel met de schietstoel had verlaten, zou de straaljager op de stadswijk waar tweeduizend mensen wo nen zijn gestort. De vlieger laat een vrouw en drie jon ge kinderen na. Koerden weer tot aanval over BAGDAD In hun oorlog om autono mie in Irak hebben de Koerden nieuwe slachtoffers gemaakt. Zij zouden bij een reeks operaties tot op nog geen 150 kilo meter van Bagdad zijn geweest. De Koer den beweren, dat tussen april en augus- tué in totaal 4194 Iraakse soldaten en politiemannon zijn gedood. De leider van dt opstandelingen, gene raal Moestafa Barzani, heeft gezegd, d"4 -d Ook Sinterklaas zegt het met en... hij bestelt tijdig. Beleid regering werpt reeds schaduw vooruit DEN HAAG In het derde kwartaal van dit jaar was de Nederlandse uit- voer 8,8 pet. groter dan in het derdei kwartaal van het vorige jaar. Dit blijkt uit het verslag van het Centraal orgaan voor de economische betrek- Het dekkingspercentage van voer en uitvoer is vrijwel gelijk gebleven (86,6 pet.). Dit is te danken aan een gunstige ontwikkeling van de ruilvoet. Het tekort op de handelsbalans be droeg 882 miljoen in het derde kwartaal, waardoor het gezamen lijk tekort over 1965 tot dusverre 2.686 bedraagt. Dat is ongeveer 1 miljard gulden minder dan over dezelfde periode van het vorige President Johnson tot Amerikaanse volk: Net als soldaten offers brengen WASHINGTON President Johnson heeft het Amerikaanse volk opgeroepen evenals de soldaten in Vietnam offers te brengen door matiging te betrachten op het gebied van lonen en prijzen. Hij sprak de verwachting uit, dat de Ameri kaanse economie volgend jaar een record- silla, 80 jaar, na vijftig jaar verloofd te zijn ge- Een jonge Rus die in augustus met een land genoot in een bootje in Alaska was aangekomen en daar asiel had ge vraagd heeft gisteren la ten weten, dat hij toch naar Rusland terug wil. Hij krijgt daarvoor de medewerking van de|„r, Amerikaanse autoriteiten.groef zonder"inflatie'te zïetfzal geyên" Reeds vijftien maanden achtereen kan gesproken worden van een stabiele verhouding tussen uitvoer en invoer. Deze stabiliteit zal niet blijven be staan. Het Centraal orgaan is bang, dat het financieel beleid van de regering voor het einde van het jaar reeds zjjn schaduwen vooruit zal werpen. De handels balans zal beïnvloed worden. Deze invloed zal echter zeer groot moe ten zyn om in één enkel kwartaal de verwachting van een aanvaard baar tekort teniet te doen. O I LONDEN Premier Wilson heeft het Lagerhuis meegedeeld, dat met Zambia overeenstemming is bereikt over het zenden van Britse vliegtui gen. Over het sturen van grondtroe pen wordt nog gesproken. Engeland zal deze eenheden terug trekken, als legereenheden uit andere landen Rhodesia zouden binnenvallen of als Afrikaanse saboteurs de grens zouden overtrekken. Zambia heeft laten weten, zich het recht voor te behouden, ook troepen uit andere landen te hulp te vragen. Rhodesia heeft gedreigd, de elec- trische centrales van de Karibadam te zullen opblazen, als het zou worden aangevallen. Voorts heeft het illegale bewind van Ian Smith aan koningin Elizabeth gevraagd, Clifford Dupont te benoe men tot gouverneur-generaal van Rho desia ter vervanging van sir Hum phrey Gibbs. Race tegen kwik WELLAND Het Noorse vrachtschip Ferngrove, dat de vaarweg op de St. Laurens voor 96 schepen belemmerde, is vlotgetrokken. De vrachtvaarders stomen nu zo snel als de omstandigheden toela ten naar Montreal. Als zij daar vandaag niet arriveren, lopen zij de kans, de hele winter vast te zitten door het dichtvrie zen van de sluizen. 'GEVAERT-AGFA1 „clnidkband.. Voor Uw bandrecorder heeft Gevaert-Agfa het geluidsband met jarenlang atudiozulver ge luld. Onverslijtbaar is het voor- Serekte polyester dat als basis gebruikt. Agfa Magneton ge luidsband spaart Uw recorder luidsband I PE 41 dubbelspcelband, PE 65 I triplerecordband. v.a. 4.95. I Zuinig: 16 foto's op oon gewone film Agfa Isoly. Dit is de succesvolle I *ewi I 3 uitvoeringen. Isoly Junior. I S f*— Isoly i J8... isoly Ha I I GEEF GOED, GEEF

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 7