Want de nieuwe Philips televisietoestellen zijn doordacht en perfect tot in elk onderdeel... zichtbaar of onzichtbaar AARDGAS IS ER OOK VOOR U! Behaaglijk in "Brushed" Wanneer U vandaag of morgen kans ziet even bij ons binnen te wippen moet U dat beslist doen. U zult er enorm veel plezier (voordeel) van hebben. A Of vindt U stof en as zo gezellig en houdt U van Poken Dan kan IEMCO N.V. U niet adviseren Als U veilige, gezellige en goedkope verwarming wilt, kan komt U bij IEMCO N.V. terecht Onze fiasadviseurs garanderen U volautomatische aardgasver warming. dagen ook als het Goed bekeken jongelui... wij zouden ook niet anders meer willen... 't is 'n PHILIPS uw merk van service en vertrouwen Philips kopen is familietraditie geworden. Een voorkeur die van vader op zoon de zekerheid geeft dat men het beste koopt. Voortreffelijk, dat fijn genuanceerde en fluweelzachte beeld, helder en contrastrijk, mede dank zij het unieke Philips gradatie- filter en de befaamde Philips Direct Vision beeldbuis. Prachtig, die harmonie van dat rijke hout met die voorname vormgeving. Eenvoudig, die bediening, dank zij de geraffineerde automatic. Ja, een nieuwe Philips televisie-ontvanger (met natuurlijk ook het tweede programma) is het laatste woord op het gebied van vormgeving, techniek, kwaliteit en bedieningscomfort. De Philips super-ontvangers (van 698.- tot 1453.-) zijn geschikt voor de ontvangst van heteerste en tweede Nederlandse en Duitse teler visie-programma. Alleen bij donzig, soepel brushed nylon gaan warmte en charme zo verrassend •amen... En alleen Gerzon biedt u dit schattige vierdelige garnituur in rose, bleu of aqua met verfijnde kantgarnering. Maten 42-49. Het nachthemd heeft aan Het bedjasje valt extra De pyjama: Jasje met schouderpas. manchet- ruim en biedt behaag- klokkende rug, St. Tropez ten en kraagje dezelfde lijkheld voor een uurtje pantalon met een guitig kantgarnering. 17;90 'ezen-in-bed 14 90 enke plitje 24 75 Lang model 19.75. uw Modehuis

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 10