3 mooie 30-cm langspeelplaten tis'n PHILIPS Huwelijk Beatrix bij aankoop van een Philips grammofoon: samen voor slechts 5x halve prijs Alfred Mozer: „Instelling van Claus is iïoed" WEER Minder wind SOEKARNO uw merk van service en vertrouwen DREEF 1 KOK 1 LEERLING KOK EXTRA BERICHT Sterk verlaagde marktprijzen! Kom ook naar Teekens NIEUWE LEIDSE COURANT 10 (Vervolg van pagina 1) Met klem spreekt de regering tegen dat met het wetsontwerp overhaasting betracht zou worden. Eens is men het met vele Kamerleden uit het voorlopig verslag dat voor het goed functioneren van onze democratische instellingen het mogelijk ontstaan van een ..ko ningskwestie" funest zou zijn. Maar de regering vindt het niet waar „dat door een samenloop van omstandigheden regering en volksvertegenwoordiging min of meer voor een voldongen feit zouden zijn gesteld en dat het in een eerder stadium ontbroken zou hebben aan een rustig en vertrouwvol beraad". De ontwikkeling werd zeer versneld door de publikatie van de vermaarde foto uit de tuin van Drakesteyn. maar toch was er tijd en gelegenheid voldoen de voor beraad. Er was nauw en veelvul dig contact tussen Koninklijk Huis eD kabinet De ministers betreuren het dat enkele Kamerleden onvoldoende redenen zagen de gevraagde toestemming te verlenen. Zij hopen dat de betrokkenen hun stand punt nog eens zullen overwegen. Nog maals wijst men erop dat de Prinses pas tot een verloving heeft besloten nadat het kabinet gezegd had, de indiening van een goedkeuringswet te willen bevorde ren. Niet waar ,.Het is niet waar dat de heer von Amsberg zich na de oorlog niet kri tisch over nazi-Duitsland zou hebben uitgelaten. Niet alleen de persconfe rentie van 28 juni, maar ook zijn op treden in de voorafgaande jaren geeft duidelijk aan welke zijn instelling te genover nazi-Duitsland was en is", aldus de memorie van antwoord. De regering spreekt de overtuiging uit dat de heer von Amsberg tijdens oor logsherdenkingen in alle eerlijkheid bij de Nederlanders kan staan en als zodanig door ons volk zal worden aanvaard. De regering is na een uitvoerig zorgvuldig onderzoek tot de overtuiging gekomen dat de heer von Amsberg ten volle aanvaarbaar is als echtgenoot van de Kroonprinses. „Dat brengt mee dat hun huwelijk ook in de hoofdstad des lands moet kunnen worden gesloten". De plaats van vestiging van het aanstaan de bruidspaar de gemeente Lage Vuur- sche vindt de regering niet geëigend voor een passende viering van het hu welijk van de vermoedelijke troonop volgster. In het stuk wordt ten slotte een uit eenzetting gegeven van verschillende ju ridische aspecten van de naturalisatie van de heer von Amsberg. Eerlijk verdeeld Over het financiële beleid heeft het kabinet vannacht volledige over eenstemming bereikt. Het uitgaven en dekkingsplan is herzien en er zijn bezuinigingen aangebracht, die. naar mr. Cals meedeelde, eerlijk over meerdere departementen zijn ver deeld. De premier verheelde echter niet, dat het duurste departement, onderwijs en wetenschappen, de grootste klap heeft gekregen. Hij wilde niet meedelen welke rijks uitgaven zullen worden gekapt. Daar over zal de Tweede Kamer morgen of overmorgen schriftelijk worden inge- Gat gediclit Vast staat in ieder geval, dat de om zetbelasting op textiel en schoeisel niet doorgaat. Het gat van f 240 min. dat daardoor ontstaat, zal waarschijn lijk voor de helft door alternatieve fis cale maatregelen worden gedicht. Met de resterende f 120 min. zal het totale (aanvankelijk voor 1966 voorgestelde) uitgavenniveau worden verlaagd. Het kabinet heeft van gistermiddag half drie af vergaderd. Niet alleen het huwelijk, het financiële beleid, maar ook de loonpolitiek en de invoerings wet voor het voortgezet onderwijs kwamen ter sprake. Tegen midder nacht kregen de bewindslieden hon ger. In allerijl werden 50 belegde broodjes, kroketten en potten mosterd aangedragen. Gesproken bondsblad van JN.CB.O. UTRECHT De Nederlandse Christe lijke Bond van Overheidspersoneel gaat een bijzondere editie uitgeven van zijn bondsblad: een gesproken bondsblad voor tien blinde bondsleden. De bandjes worden gemaakt in de Blindenbibliotheek in Den Haag. Het wordt voor zover bekend, het eerste ge sproken vakbondsblad in Nederland. Minister bepleit meer flats voor de studenten DEN HAAG Het tekort aan studen tenkamers zal vooral moeten worden op geheven door bouw van studentenflats en aankoop van bestaande panden. Minister Diepenhorst heeft dit geant woord op vragen van Kamerlid Tans. De bewindsman heeft daarvoor in aanmer king komende gemeenten om medewer king gevraagd tot het tijdig beschikbaar stellen van bouwrijpe grond. Meer studentenkamers uit de particu liere sector blijkt volgens de minister een moeilijke zaak. Het is al vaak geprobeerd. Namen van bedrijven die een zgn. goedgekeurd systeem voor de woning bouw voeren zijn onder de aandacht van universiteiten en hogescholen gebracht. Van de 4% pet staatslening 1958 wordt 1 december l/19de of f 9.532.000 en van de 4'i pet 1960 4/87ste of f 13.722.500 afgelost. De uitlotingen ge schieden 11 november 9 uur 30 en 9 u. 45: e AMSTERDAM De heer Alfred Mozer, ex-Duits vluchteling voor het nazidom, oud-internationaal se cretaris van de PvdA, kabinetschef bij de EEG-commissie, is van me ning dat de instelling van de heer Claus von Amsberg goed is. Hij grondt dit op een door hem inge steld onderzoek naar diens gedra gingen in hot verleden en wil dit stellen tegenover allen die het te gendeel geloven. Hij grondt zijn oordeel op vier nadere feiten, welke hij vandaag in Het Vrije Volk publiceerde. 0 Ten eerste trad de heer von Amsberg na zijn studiereis in de rechten in dienst van een Joodse advocaat, voor wie hij herstelbetalingen aan Joodse slachtoffers van het nazi-regime be handelde. Duidelijk Schaak-tweehum p Spassky of Tal zal Petrosjan uitdagen TIFLIS In Tiflis is maandag een begin gemaakt met een schaaktweekamp over twaalf partijen tussen de Russische grootmeesters Michail Tal en Boris Spassky. Het is de finale van het kandidaten toernooi. dat ditmaal voor het eerst in de vorm van tweekampen is verspeeld. De winnaar krijgt het recht wereldkam pioen Petrosjan uit te dagen. De eerste ontmoeting eindigde na 37 zetten in re- WERELDTITEL VOETBAL ROME Met een 6—1 overwinning op Polen heeft Italië in Rome in groep acht van de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal de leiding genomen. De 10c Waranda-bosloop over zes kilometer in Tilburg werd maandag ge wonnen door Haico Scharn van de Keien uit Uden. GEWICHTHEFFEN De in Jamaica geboren Britse gewichtheffer Louis Mar tin behaalde in Teheran het wereldkam pioenschap in het lichtzwaargewicht met een totaal van 487.5 kg. DE BILT De depressie, die op de Noordzee en ook langs onze kust een zware westerstorm heeft gebracht, was vanmorgen boven zuid Zweden aangekomen. De luchtdruk in het cen trum bedroeg toen ong. 965 millibar. De depressie trekt langzaam naar het noordoosten. Aan de achterzijde ervan stroomt arctische lucht naar het zui den. Deze lucht zal het komende et maal met matige, af en toe krachtige noordwestelijke winden ook in Ne derland aankomen. De temperatuur zal daarom nog iets verder dalen, ter wijl, er vooral in dc kustgebieden nt en dan buien zullen voorkomen. Woensdag 3 november: zon op 7.38 onder 17.09; maan op 15.44, onder 0.28 Dinsdag 9 november: volle maan. HOOGWATER SCHEVENINGEN 3 november: 10.33 v.m.; 23.15 n.m. 0 Ten tweede was h(j in zyn Zuidame- rikaanse dlplomatentijd, als men zfjn relaties van toen nagaat, duidelijk ge noeg. (Wie de Duitse verhoudingen al daar kent, weet nl. dat daar twee soor ten Duitse kolonies bestaan vluch telingen voor het Hitler-bewind en gevluchte nazi's van na 1945). 0 Ten derde heeft von Amsberg tijdens zijn verblijf in Afrika bezwaar ge maakt tegen een collega wegens nazi- gezindheid. hetgeen tot gevolg had dat die collega een bepaalde functie niet kreeg. 0 Ten vierde (dat is ruimer bekend) wilde von Amsberg als diplomatiek vertegenwoordiger naar Israël, waar hij wilde tooem dat Duitsland t.o.v. dit land en volk veel te herstellen heeft. Ontslagen bij V1AM AMSTERDAM Aannemer Van der Vorm, die onlangs de in financiële moei lijkheden verkerende Vlissingse Aanne- mings Maatschappij overnam, heeft en kele tientallen mensen van dit bedrijf moeten ontslaan. Een deel van de vroe gere directie van de VLAM is op non- actief gesteld. De afvloeiing is een aanpassing in de top aan de teruggelopen werkzaamheid op de bouwwerken. De orrtsla-gen hoofdzakelijk onder-uitvoerder, werk voorbereiders. enz. zijoi vrijdag a an ge- (Vervolg van pagina 1) Communistische arbeiders. d:e hun produktie van rubber tot een derde had den verminderd, zijn bedreigd met stren ge maatregelen. Op Makassar hebben de militairen bepaald dat de rijst slechts 600 roepiah per liter mag kosten terwijl op Midden-Java de prijs 1600 is. Verklaard wordt dat de gearresteerde communistische burgemeester Moerach- man van Soerabaja 324 miljoen roepiah gemeentegelden had gebruikt ten behoeve van de staatsgreep. Zijti medewerkers hadden maandenlang de winkeliers bij dragen afgedwongen. Het opperbevel heeft plannen om op eilanden bij Java kampen ln te richten voor de (10.000?) gevangen communisten. Dani: „Mop" De Indonesische minister van lucht vaart, vice-luchtmaarschalk Omar Dani, heeft op de ambassade de persberichten dat hij gevlucht zou zijn „een beetje een grote mop" genoemd. De ambassaderaad voor de voorlichting, Wijarto, gispte deze berichten. De minister zeide dat hij een werkbe zoek van twee weken -ar. Nederland brengt en de heer Wijarto zeide dat dit geschiedt in zijn volle hoedanigheid van minister en chefstaf van de luchtmacht. De minister zeide dat hij de opdracht tot dit bezoek begin september van president Soekarno ontvangen had. KOERIERS 1 TOT 30 WOORDEN 1.75 ELK WOORD MEER t 0.10 Voor Koeriers onder num mer wordt 25 ct extra in rekening gebracht. Bewijsnummers (alleen op verzoek) 20 ct. Personeel gevraagd 0 Werkster gevr. voor schoonhouden kantoren. Be paling van tijd in onderling overleg. Aanm. N.V. Drukk. P. J. Jansen. Aalmarkt 3. Leiden. 0 Bijverdienste: Prot. Chr. Instelling zoekt voor de plaatsen Sassenheim en Noordwijk betrouwbare in casseerders/acquisiteurs. In beide plaatsen is een be staande incassowijk beschik baar. Aantrekkelijke bijver dienste. Brieven in te zenden aan het adres: Gijsbr. van Aemstelstraat 113 te Haar lem. 0 Welk beschaafd zelfst. meisje of jonge vrouw, die goed met kinderen kan om gaan wil ons helpen door enkele dagen p. week voor onze 2 kinderen te zorgen (7 en 3 jaar) en tevens lichte huish. werkzaamh. kan ver richten. Kom eens praten na telef. afspraak. Mevrouw v. Dijk, teL 01718-2033 Net meisje gevraagd, 1 ochtend of middag p. week. Charl. de Bourbonlaan 3, Oegstgeest Tel. 50097 0 N.V. Confectiefabr. Gebr. de Weerd, v. d. Werffstraat 7a, Leiden. TeL 30390 heeft op haar japonnen-ateliers komende modinettes. Per soonlijke sollicitaties tot des avonds 6.30 uur. Gevraagd: jonge boek drukker om omgeschoold te worden tot offsetdrukker. kerij Bedrijf N.V., Ooster kerkstraat 11, Leiden. Tel. (01710)-25045 m Meubelstoffeerders gevr. Bekwame en leerlingstof feerders. Haagsche Clubfau- teuilfabriek. Veurseweg 178 Voorschoten. 0 Modinettes gevr. Wij kunnen nog enige gerouti neerde, aankomende en leer ling modinettes plaatsen. Aanmeldingen maandag t.m. vrijdag van 85 uur of tele fonisch 01710-30268 Confec tiefabriek G. Biesot, Heren gracht 84, Leiden. Personeel aangeboden 0 Net meisje met kind. biedt zich aan als hulp in dp huish.. intern. Br. onder no 8900 bur. blad. 0 Meisje. 17 jaar. zoekt werk in de huishouding voor halve dagen of tot 3 a 4 uur, liefst omgeving Rijnsburg, Katwiik, Leiden. Br. onder no. 8906 bur. blad. 0 Student zoekt baantje voor de avonduren. Br on der no 8904 bur. blad of tel. 50158 T~ I, Om van uw nieuw bezit meteen al extra te genieten aangeboden 0 Huur een koelkast voo: 12,75 per maand, zonder vooruitbetaling, met recht van koop. Vandaag besteld morgen al bij u thuis. Bel dan vóór 6 uur 010—120705 en 's avonds 070863977 0 Rustig student zoekt kamer in Leiden of omstr. Br. onder no. 8907 bur. blad. W oningrvil Gevr. woning m. 3 slaap kamers. Huur t m 20. p. week. Aang. kl woning in de Ververstraat Huur 7.45 p. week. Tel. 21664 Te koop gevraagd 0 Te koop gevr. woonhuis in Leiden. Móet binnenkort leeg te aanvaarden zijn. Br. onder no 8905 bur. blad. Huisorgel te koop gevr. Meer dan 2 spel. Opgaaf prijs, merk en aantal regis ters. Houtsoort geen bezw. Zaagmolenstraat 186b Rot terdam-Noord. 0 Grammofoonplaten lin- guaphone cursus, oude film- ster- ansichtkaarten en Ned. stadsgezichten te koop gevraagd. Brieven aan post bus 4010, Rijswijk Z.H. m Te koon gevraagd antieke tegeltjes. Brieven aan post bus 1184. Den Haag. Te koop aangeboden 0 Dauphine de Luxe 1960 met schuifdak, nieuwe ban den, cocosmatten enz. Prima staat. Inruil, Financ. Gar. Stol, Langebrug 91. Telefoon 25033-23258 0 Fiat „600" 1961. Zeer snel en goed. Nieuwe banden. Zeer goed en zuinig. Inruil, Financ. Gar. Stol, Lange brug 91. Tel. 25033-23258 0 V.W. de Luxe 1959. In uit stekende staat. Inruil, financ. Gar. Stol. Langebrug 91. Tel. 25033-23258 J» V.W. de Luxe 1960, Rol- ak, windscherm, radio, co cosmatten. Veiligheidsrie men enz. Inruil, financ. Gar. Stol, Langebrug 91. Telefoon 25033-23258 0 V.W, dc Luxe 1962. Blau- punkt radio, cocosmatten enz. Als nw. Inruil, financ. Gar. Stol, Langebrug 91. Tel. 25033-23258 Opel Rekord 1958-'59. In prima staat. Door inruil slechts 1400.— Gar. Stol, Langebrug 91 Tel. 25033- 23258 0 Babycommodc. piano's vanaf 25.4 grote kantoor- opbergkasten. 4 gotische rookstoelen. bankstellen v.a. 45,4 stoelen 15.6 stoe len 25,—: matrassen v.a. 15,keukentafels. Gebr. Pluym, Hooigracht 51. Tel. 25955-21266 0 Divanbedden 15,ledi kanten, ronde, vierkante en kloostertafels, bad. schrijf bureau, dienstbodekastjes, matrassen, ovale schuiftafel (3 trekbladen), diverse lits- jumeaux, slaapkamer, maho nie spiegelkast, ombouwen, tuimelbedden. Gebr. Pluym, Hooigracht 51. Tel. 25955- 21266 0 100 gebruikte fietsen en brommers. Alle merken. Nu Hier ziet u één van de vele attractieve Philips grammofoons (nu totaal 22 typen in 31 uitvoeringenvan f 69.- tot f 529.-). Deze volledig getransistoriseerde elektrogrammofoon heeft alle beroemde familietrekken alshet vederlichte, volgzame Philips opnemer-element en de veilige Philips diamantnaald. Bijzondere kenmerken: direct speelklaar door transistors; grote luidspreker in deksel waardoor briljante geluidsweergave; stereo-aansluiting; vier draai- snelheden; continue hogetonenregeling; in blauw/grijs of rood/grijs. f209.-. Twee volle uren muziek! Dit zijn de prachtige langspeelplaten die u krijgt voor een fractie van de werkelijke prijs. Eerste plaat: Sid Hamilton speelt (met ritmische begeleiding) een modern-populaire medley op de Philicorda. Tweede plaat: Melodieën van Strauss, door het Minneapolis Symphony Orchestra o.l.v. Antal Dorati. Romantiek die van alle tijden is, een uitvoering op uitzonderlijk niveau. Derde plaat: Het gemengd koor „Deo Cante- musuit Rotterdam zingt Kerstliederen. Alle drie samen voor slechts f 9.95. Exclusief voor hen die nu een Philips grammofoon kopen. diverse scooters. Mey, Middelweg 30. Leiden. Sleutels bijmaken! Lips, ale, auto-kontakt en voor deursleutels klaar terwijl U wacht! Kachelpijpen, elle bogen, haardaansluitingen en alles voor Uw haard en kachel. Hartwijk ijzerhan del, Nwe Beestenmarkt 5 7 9-4 Leiden Tel. 26627 0 Aang. Renault Dauphine 1975 675,— Tel. 02532-7427 0 Te koop t.e.a.b. woonark met ligplaats -f grote tuin. Tel. 01718-3896 0 Spoed. Philips t.v. 53 cm. prachtig beeld met antenne 135,- Puch bromfiets z.g.a.n 150,Philips radio 45, Damessportfiets met hand remmen 65,— Jongensfiets 1 10 jaar 45,— Te bevr. Aloëlaan 18 Leiden 0 Te koop aangeboden kin derwagen met sierkussen, in goede staat. Te bevr. rak 13 Valkenburg (ZH). 0 Als nieuw modern bank stel. jalouziekastje. Mechel- se leeuwekop dressoir, ta fel en kastje. Biedermeier fauteuil en bank. platte huis kachel, eiken uitschuif taf el met zware getorste poten, eiken cilinderbureau, mah. huifkast, enz. Inkoop antiek enz W. F. Kooreman, Nieu- e Rijn 9, t'o V D bij oogstraat Tel. 23261 i Te koop een lichtblonde i een bruine Afghaanse ..indhond. Teefjes. Oud 3 mnd. Met prima stamboom. Tel. 01710-30436 0 Hyper moderne naaima chines kompleet elektrisch in luxe koffer 175,- met 3 jaar garantie. Vraag vrijblij vend demonstratie aan huis. Bel op of schijf H. Benning. Prins Hendrikstraat 3, Lei den TeL 22578. 0 Singer zig-zag-naaima- chinc occasion. Kompleet elektrisch 180,- onder nieuw prijs slechts een enkele maal gebruikt met volle garantie. Bel op vrijblijvend demon stratie aan huis. H. Ben ning, Prins Frederikstrat 3. Leiden. Tel. 22578. 0 Xaumann naaimachine kompleet elektrisch in pri ma staat 98.-. Occasion Deze machine wordt onder garan tie geleverd. Bel op, demon stratie aan huis. H. Benning. Prins Frederikstraat 3. Lei den. TeL 22578. 0 Zigzag naaimachines 295,- kompleet elektrisch knoops gaten maken, afwerken, bor duren in één woord gewel- dig,3 jaar garantie. Gratis les. Bel op, vrijblijvend de monstratie aan huis. H. Benning. Prins Frederikstr. 3, Leiden. Tel. 22578. Diversen 9 Vrije benzine. Geen witte maar gouden pompen. Het Benzinestation „De Rijndijk tussen De Vink en het Haag sche Schouw. Voorschoten, geeft U de Iv—gste korting van 3<r:A. v d Pk 0 Autoschade en expertise snelle afwerking. Eig. plaat werkerij en spuitinrichting. Blonks Autobedrijf. Nieuw - straat 33-41 Leiden. Tel. no. 30600 „Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud. zilver en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gouden, zilveren en verzilverde arti kelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken Steenstr. 16. Tel. 26854. Vamor rijschool „Irene" geeft de eerste 10 rijlessen voor 60,-. Nieuwe Bees tenmarkt 2, Leiden. Tel 01710-26753. b.g.g 01729-286. 0 Nieuwe auto's zonder chauffeur. Nieuwste model len o.a. Taunus 17M, Opel Rekord, Volkswagen busje m. open dak. Garage Werk hoven, Maredijk 34a. Telef. 22300—32735. 0 Kinderfoto's en huwe- lijksre portages. Foto van Bemmelen, Zuidbuurtseweg 30, Zoeterwoude. teL 01715- 353. ?10 volle uren autorijles 47,50, losse lessen 6,50 fonkelnieuw lesmat. Gedipl. instructeurs. Bondsautorij- school „de Centrale". Telef. 01710-24600. b.g.g. 22287 0 Gebroken ruiten, glas-ln- lood-reparaties worden door mij met spoed hersteld. Glasreparatiebedrijf. D. Gal- jaard. De Sitterlaan 76. TeL no. 32916. 0 Heren even lezen a.u.b Heren Uw speciale heren kapsalon voor verzorgde en moderne modellen en naar ieders smaak! Parfumerieën en toiletartikelen. Ernest Langezaal. Ie Binnenvest gracht 29. hoek Morsstr. 0 Paraplu-reparatie (ook voor opvouwbare (wandel stokken, invalidestokken. rubberdoppen. Reparaties worden alleen aan de zaak aangenomen. Paraplu-ma gazijn Van Oerle, Haarlem merstraat no. 95. Markiezen. Rolschermen Al. Jalouzieën. Grootste sor tering zonwering. Prima af werking. Vraagt inlichtin- kiezenfabriek C. E. jedeloo. Juffermansstraat 35. Oegst geest. Tel. 01710-53105. 0 N.V. Het Motorhuis, Mors singel 1B. Leiden. Telefoon 24741 Wij doen meer dan olleverversen en doorsme- ren. Daarom heet het bU ons „kleine onderhoudsbeurt". 0 Welke jonge weduwe of vrouw wil jonge weduwe gezelschap houden voor de avonden en/of weekenden? Br onder no. 8903 bur. blad. 0 Woensdagmarkt. Vlotte nachtjaponnen tot 52 5,98 Flanellen lakens, één en tweepersoons nu 6,98 Pracht lakens nu 2,49. Grote slopen 1,75. Theedoeken, Noorse sokken 1,75 Nieuwe Rijn r kleine Burcht. Japie. Woensdagmarkt. Lange ónderbroeken en borstrok ken 5, 6 en 7. alle maten nu nog 2,98. Gemoltonneerde lange onderbroeken en borstrokken lange mouw, alle maten nu nog 4,98 Nwe Rijn over kleine Burcht. 0 Woensdagmarkt. Italiaan se herenpyama's 12,98 nu 9 98 Brushed nylon damespya- ma's nu 12,98 Leuke jon- genspyama's. Nylon onder jurken tot 50 3,98 Corset- hemdjes 1,49 Nieuwe Rijn over kleine Burcht, Japie. 0 Woensdagmarkt. Nu ko pen voor St. Nicolaas. Bij aankoop 10,textielgoe- deren, levensgroot spaar varken of Barend de Beer cadeau. Doe er nu uw voor deel mee. Nieuwe Rijn over kleine Burcht. Japie. 0 Bazar op woensdag 3 nov. van Evang. Luth. Gemeente, Hoogl. Kerkgracht 28. Ge opend van 10 uur v.m. tot 10 uur n.m. Verkoop textiel, speelgoed t.e.a.b. Met rose zijde beklede wieg. kinder stoel, wringer met bok. 0 Woensdagmarkt. Nu ko pen of bestellen, zo'n leuke schouwpop. Lengte 80 cm. Sieraad in uw huiskamer. Fraai gekleed 27.50 Nu nog 15.— Nieuwe Rijn over kleine burcht. Japie. 0 Woensdagmarkt. Nu ko pen of bestellen zo'n echte Italiaanse looppop. Echt haar. Mammastem. Zeer leuk gekleed 27,50. nu nog 15Nieuwe Rijn over kleine Burcht. Japie. 0 Woensdagmarkt. Dames hemden met mouwtje 3,49. Katoenen damesonderjurken tot 48 nu 2,98 Katoenen da mespetticoats 2,98 Dames- gyama's tot 48 5,98. Nieuwe ijn over kleine Burcht. 0 Woensdagmarkt. Pracht partij damesvestjes en trui tjes, ook met cot alle kleu ren en maten 19,98 nu 12.98. Nu bij aankoop een leuke haarborstelset cadeau. Nwe Rijn over kleine Burcht. 0 N.V. Het Motorhuis Mors singel 1B, Leiden. Telefoon 24741 De winter komt als een dief in de nacht. Denk aan anti-vries! 0 N.V. Het Motorhuis. Hoge Rijndijk 5, Leiden. Telefoon 40641 Bescherm lak- en chroomwerk van uw auto. Wij hebben de originele on derhoudsmiddelen. (Delco- Generals). Ruime keus en vakkundig advies, 's Zater dags geopend van 8.3013.00 uur. Ingang P. J. Blokstraat. 0 N.V. Het Motorhuis, Mors singel 1B, Leiden. Telefoon 24741 Het koelsysteem van auto met antivries vullen neer dan de aftapkraan openzetten en vullen. Raad pleeg de vakman. 0 N.V. Het Motorhuis, Mors singel 1B, Leiden. Telefoon 24741 Stop-roest-radicaaL Laat nu Uw auto door onze specialist behandelen vol gens de anti-roest (tectyl) methode. 0 Laat ons uw matras over trekken en eventueel bijvul len In 1 dag als nw terug. 1 pers. vanaf 19,50, 2 pers. vanaf 26.50. De Kleine Winst. Haarlemmerstraat 51 woning inrichting TOONKAMERS BURGSTEEG 3-5-12 NIEUWSTRAAT 1 Toonkamers met enorme sortering van eigen fabrikaat en de meest rooraansteande fabrieken. blQvende ferric*. Vogelpark Avifauna vraagt De sterke daling van dc vleesmarkt door grote aan voeren wegens de slechte weeromstandigheden ge ven wij u direct door, PROFITEERT HIERVAN WOENSDAG EN DONDERDAG Doorregen RUNDERLAPPEN 1.98 99 2e 500 gram Bvjna magere RUNDERLAPPEN 2.60 2e 500 gram 1.30 1.98 99 Iets doorregen HACHEEVLEES 2e 500 gram 'nkwaliteits produkt GEHAKT h.o.h. 2.50 90 2e 500 gram Helemaal mager Runder GEHAKT v—1.79 2e 500 gram 1.25 500 gram OSSESTAART 1.38 99 150 gram sappig PEKELVLEES... 89 69 4.98 lappen Q.3UI Pekélspek 2.98 Let op de prijzen, adviseert dc minister vlak bU U is ook een winkel

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 10