BI b i RAIFFEISENBA 1 K MLLIMÊIKILIÊÊUUIïï E E.M.S.: iets lagere winst bij gestegen omzet Zeer bewogen jaar achter -Het Noorden ontving Beatrix en Claus zeer uitbundig clé rug' Oudkerk in eindstrijd. Groen in halve finale Arsenal won weer eens Nederland in ban van strijd Feijenoord vanavond zeker niet kansloos Puskas vindt Piet op zijn weg NIEUWE LEIDSE COURANT WOENSDAG 8 SEPTEMBER 1965 Ouders strijden voor rechtbank om hun kind AMSTERDAM Gisteren heeft voor president van de rechtbanx in kort lag de Amerikaan Leon Silverman, ugbrenging naar Amerika geëist van zevenjarige zoon Lane Het kind i bij zijn moeder in Nederland. )e moeder, mevrouw E B. Wurbik. ont bij haar ouders in Hilversum. Het itpaar is gescheiden. Op 2 februari de rechter in Los Angeles voldaan het verzoek van de moeder dat gedurende de zomervakantie voor te maanden met haar mee naar Neder- d mocht. Zij had een waarborgsom t 2000 dollar gestort. Het kind, dat gens deze regeling voor 20 augustus er in Calif or nië terug had moeten L was door de moeder echter niet liggebracht en bevond zich nog steeds haar in Hilversum. )e vader, die op 51 augustus door de hter in Amerika voogdijschap over zoon had gekregen, was evenals moeder, tijdens de behandeling van geding aanwezig. )e rechtbank zal morgen uitspraak )nbestendig w$er DE BILT, Een storing die giste- over het midden van de Oceaan is in de afgelopen nacht snel in tekenis toegenomen. De kern be kte vanmorgen met een luchtdruk- iarde van ongeveer 995 millibar de id westpunt van Engeland. Iet bijbehorende regengébied reikte tn al tot zuidoost Engeland. Ver- lgst cht wordt dat de depressie naar de tordzee zal trekken. Nadat het re- igebied ons land gepasseerd is, volgt gsnf» buiig weertype dat verscheidene gen zal aanhouden. Er zal daarbij vrij krachtige wind waaien uit >n dwestelijke tot westelijke richting. aangevoerde lucht is van polaire ndksprono en de temperaturen blijven en trom aan de lage kant. Strandverwachting 5en depressie bij zuidwest-Engeland ant in betekenis toe en trekt met regenfront snel naar het noordoosten, front kan morgenochtend grotendeels gepasseerd, gevolgd door verspreide üaringen en een krachtige tot harde Btenwind. Het blijft daarbij met 15 a graden te koeL foor uitzichten: geen hogedrukgebieden ar wel depressies, die september nog jestendig houden. Hoogwater Scheveningen september 2.25 v.m.; 14.48 n.m. Zon en maan Donderdag 9 september: zon op 6.04, Ier 19.09; maan op 19.14, onder 3.50. iaterdag 11 september: volle maan. IET WEER IN EUROPA apporten hedenmorgen zeven uur dhovcn er id rid zo il'.orca soabon illlflël1!'*! Ij li S3 I»' windstil 22 10 n 6 24 15 zw 5 18 10 0.2 windstil 19 8 oil windstil 22 10 De Eindhovense eredivisieclub PSV e" eft gisteren in Varese met 31 verlo- de plaatselijke eerste klasser 'asfo die naam. timmerlieden, musici. Zij sparen, samen met ruim 1.800 000 andere Nederlanders, bij de Raiffeisenbank. Omdat zij er de keus hebben uit vele spaarvormen er, in een strikt persoonlijke sfeer worden geadviseerd. Zij weten, dat zij bij meer dan 1000 banken en bijkantoren óók terecht kunnen voor alle andere bankzaken. Hun spaargeld (samen 4J miljard gulden) wordt, door de plaatselijke Raiffeisenbanken, aangewend in de lokale sfeer om de leefbaarheid van het land te vergroten. |D)fnllC|Dl|CL\J II IdCLNJ DJ de spaarbank met volledige bankservice SCHEVENINGEN De Exploi- W tatie Mij. Scheveningen heeft over 1964 een winst geboekt van 9,3 miljoen 1,1 min minder dan over 1963) hoewel de concernomzet van f 130 min tot f 140 min gestegen was en de omzet aan derden zelfs van 82 min tot 124 min. Belangrijke factoren hierbij zijn de stijging van de algemene kosten met f 3,3 min tot 7,74 min en een ver- k'oopverlies op effecten van f 4,4 min. Hiertegenover stegen de resul taten van werken en verkopen met 5,5 min en de exploitatieopbrengst met 1,8 min. Het verslag noemt het jaar zeer be wogen. Uitwendige faotoren waren de grote kapitaalschaarste, met stijging Van de rentevoet, alsmede verkrapping van de manges in de Horeca mede door loon stijging en verbod van prijsverhoging. Inwendige factoren waren de sterke en zeeT snelle groei van bestaande en nieu we werkzaamhedien. De invloed van de kapitaalschaarste werd vergroot doordat de regeling voor inbreng en ontslag van onroerend goed uit een oorspronkelijk f72 min. grote hypothecaire lening dooi de geldgever de financiering van de bouw extra had bemoeilijkt Daarom moest men sommige activa vervroegd verkopen. De taxatiewaarde van onroerend goed was eind 1964 1963f 171,7 (160,7) min. tegenover f58,1 (80,1) min. hypothecaire schuld. De gang van zaken in de Horeca heeft geleid tot versneld ingrijpen. Dit had betrekking op bedrijven die in de meeste gevallen zelfs de directe kos ten niet konden dekken, zodat de EMS handhaving van de exploitatie eco nomisch onverantwoord achtte. In dat geval ziet zij ook geen perspectieven meer voor het personeel, zodat vooral in een tijd van grote personeelsschaar- ste, tijdige beëindiging van het werk de enige juiste maatregel wordt genoemd. Een wachtgeldregeling werd getroffen na uitvoerig overleg met de vakbon den. De centralisatie van belangen naar hun aard heeft niet voldaan en werkte eerder verlammend dan stimu lerend. Daarom heeft de EMS het roer omgegooid. Met name de opheffing van EEUWARDEN/GRONINGEN/AS SEN Het noorden van het land heeft gisteren op uitbundige wijze kennis gemaakt met de verloofde van prinses Beatrix, de heer Claus von Amsberg. Het verloofde paar bracht een kort bezoek aan de hoofdsteden van Friesland, Gro ningen en Drente. En in elke stad ivas het groot feest en de begroe ting door de autoriteiten in de provinciehuizen en door de dui zenden langs de straten hartelijk en spontaan. Het was voor het ver loofde paar een vermoeiende dag, maar ook een dag, waaraan ze blij zullen terugdenken. et bezoek begon gistermorgen om kwart over tien op de vliegbasis Leeuwarden, waar prinses Beatrix en Claus von Amsberg met de „Ger- ben Sonderman" landden. De open hofauto, waarin zij door Leeuwar den reden werd bedolven onder bloemen, confetti en serpentine. Glorieus Na de officiële begroeting in het pro- inciehuis volgde weer een rondrit door stad. Het was een glorieuze tocht. Gro- iingen. waar de verloofden omstreeks middaguur per auto aankwamen gaf hetzelfde beeld te zien. Tijdens de rond rit verbrak het publiek meer dan eens de afzetting en drong men op tot vlak bij de hofauto. Ook in Groningen werden de leden van Ged. Staten en de fractie voorzitters in de Prov. Staten voorge steld. Hartelijk n Assen had de politie eveneens moeite de enthousiaste menigte ir bedwang te houden .Het was al be gonnen in de Groningerstraat waar duizenden en d-ui^enden het ver loofde paar toejuichten. Ook in de Drentse hoofdstad was de ontvangst in het provinciehuis weer onge dwongen en hartelijk. Lijk gevonden uit 1943 DWINGELO Bij normalisatiewerk zaamheden aan de Dwingeloërstroóm is een vrijwel compleet geraamte gevonden. Men vermoedt dat het het stoffelijk over schot is van een bemanningslid van een Amerikaanse bommenwerper, die op 22 november 1943 in deze omgeving bran dend is neergestort (Van I i onzer redacteuren) EMS-Continental heeft sterk de aan dacht getrokken, maar de instelling van een verantwoordelijke directie per bedrijf is volgens het verslag juist ge bleken. Wijzigingen (4.47). interest 3.92 (3,05), afschrijving 1,8 (1,61), belastingvoorziening 1,31 (2.79) verlies verkoop effecten 4,43 -Reeds voorgesteld is 15 °o dividend (15% plus 100 bonus). Aan de algemene res wordt f2 (3) min toegevoegd. Op de geconsolideerde balans in miljoenen gul dens bedragen: Activa: Onroerend goed 134.8 (132,3), inventaris 5.9 (9), deelne mingen 84.9 (73), vorderingen op doch ters 0.9 (3,1), effecten 3,7 (7,3), voorra den 1.3 (2.2), vorderingen 32.2 (16). t< vorderen koopsommen 3,2 (8.1), liquidi teiten 2.8 (2.8); passiva: geplaatst kapi taal 40,2 (40), agioreserve 47,5 (46.9). al gemene reserve 8.3 (8,3). brandschade reserve 6.4 voorzieningen 24.3 (24.1) hypotheken 58.1 (80.3), ontvangen ter mijnen 8.4 (18.2), korte schulden 44.2 (25.5), schulden aan dochters 22.9 (2.2). De volgende 100 °o belangen zijn ver- orven Huis ter Duin, Van Daalen Bros, Tubantia, Mercurius, Haarlemmerhout, de volgende meerderheidsbelangen van de hand gedaan: Vereenigde Vorsten- landsche. Amsterdamse Rijtuig Mij., Pie- tersen Automobiel Mij., Duynrell, Cha- winka (Lido en Sam Marco), Cadzand- Kievittenpolder, Gebrs. Planken en Wi- bex. De bedrijven van Van Wijk en He ringa zijn aan derden overgedragen. De Nederlandse Grondbriefbank heeft be langrijk tot 't resultaat bijgedragen Zij heeft haar voorkeurspositie gebruikt om door EMS ontwikkelde projecten over te roemen, doch het nadeel was dat EMS 1/3 met eigen vermogen moest financie ren en om dit te ondervangen heeft EMS haar deelneming in N.G-B, in 1965 ver kocht. Het Hotel Continental te Parijs gaf re delijke winst. De bouw van vakantie- flats aan de Ligurische kust is voltooid en een deel is verkocht, het plan v\ flats te Lugano is gereed gekomen de concessie voor een pier te Ostia verleend. Bouwwerken In 1964 werd gebouwd aan 1544 flat- en 1402 eengezinswoningen, waarvan een groot deel is verkocht. Gereed kwamen het warenhuis, winkels en maisonnettes aan de Leyweg, Den Haag, (die verkocht zijn), het winkel centrum In de Bogaard, tweede deel. waarvan een deel verkocht is, ver bouw voormalig hotel Rauch, ver warmd zwembad bij Rembrandthotel te Noordwijk, vierde Piereiland te Scheveningen en eerste deel van bad- motel te Westkapelle. Onderhanden waren het verzamelkantoorgebouw In de Bogaard met 18 etages, en de ver bouw van het Palace Hotel. Vele aan vragen van rijksgoedkeuring liepen Het verslag betreurt het dat het bouwbeleid te weinig rekening houdt met massabouw en de afremming van de utiliteitsbouw wordt zorgwekkend genoemd, tvaardoor investeringen ja renlang geen rendement geven en ve len moeten werken in verouderde ge-- bouwen, zonder voldoende verwar ming, verlichting, sanitair en kantines. De horeca- en zalenexploitatie heeft een verlies opgeleverd van f2,3 miljoen. Verlies Horeca De lioreca-omzet beliep f32,5 (30) min., de bruto-inkomsten na directe lasten wa- f 5,66 min., doch algemene kosten min., interest f 460000, afschrijving inventaris f 1,28 min. Het aantal bedden steeg tot 1839 (1425), het aantal overnach tingen daalde tot 211 000 (215.000). V. en W.-relcening Op de geconsolideerde verlies- en winstrekening bedroegen de baten in miljoenen guldens: Resultaat werken en verkoop onroerend goed 16,44 (10,89), ex ploitatie onroerend goed en horeca 7.96 (6.12), dividend deelnemingen 3.47 (2.75). opbrengst effecten 0.25 (0,12), diversen 0.4 (2.47), lasten algemene kosten 7.74 Toestand wegen in Oostenrijk valt mee DEN HAAG Volgens de wegenin formatiedienst van de A.N.W.B./ K N.A.C. kunnen ln Oostenrijk belang rijke verbindings- en doorgaande we gen normaal bereden worden. Ook het verkeer over passen en door tunnels geeft geen moeilijkheden. In het alge meen zullen de wegen in de toeristen gebieden Iseldal. Defereggcndal, Virgen- dal en Kalsendal in de komende tien dagen nog voor het verkeer gesloten Dit jaar In 1965 zal een groot deel der wonin- ?n in aahbouw gereed komen. Het be langrijkste deel is inmiddels verkocht. De exploitatie van voormalig Pa-lace Ho tel zal belangrijke winst opleveren. De plannen voor Noordwijk, verbouw Continental te Parijs en heit circu Scheveningen zijn ver gevorderd. Niet alleen onroerend goed doch ook horeca zal niet onbelangrijk tot de winst bij dragen. gezien de uitkomst van het eer- ste halfjaar. De directie heeft vertrou wen, aldus het verslag. Een statutenwijziging wordt voorge steld. waarbij het dagelijks bestuur (dat in de praktijk uit één man kon be staan) verdwijnt als orgaan. De raad van bestuur zal tenminste twee in plaats van vijf main tellen. Boog weer beste sneldammer DEN HAAG Voorziter P. E. Berg huis van DIO heeft gisteravond met het aangekondigde sneldamtoernooi de reeks wedstrijden geopend, die zijn vereniging hoopt te organiseren in verband met de herdenking van het feit van de oprich ting op 2 maart 1906. Dit eerste evenement mocht zich al een flinke belangstelling verheugen met niet minder dan 65 deelnemers, die acht groepen waren verdeeld. In de eregroep moest Ivens jr wegens ziekte verstek laten gaan, maar hij werd waardig vervangen door Ivens sr, die bij het ingaan van de laatste ronde zelfs nog tot de vele kanshebbers be hoorde. Het was tenslotte Fenno Boog die zich de Nederlandse sneldamtitel waardig toonde door de eerste prijs te ve ren, al moest hij daarvoor met zijn club genoot Grouwstra (HDCODB) een rage spelen. De beste DIO-cracks Kain en Van der Staaij eindigden met Ivens op slechts een punt van de beide prijs- De volledige uitslag was: 1 F H Boog 9 punten; 2 B G Grouw stra 9 punten; 3, 4 en 5 A J Ivens, L P Kain en D v d Staaij 8; 6 en 7 drs Ch A Mulder en J. Ch Weerheijm 5; 8 J Roozenburg 4. De eerste prijs in de hoofdklassegroep was eveneens voor een HDCODB-er, na melijk B Tims; 2 C v d Scheer (Wate ringen); 3, 4 en 5 D Dibbets (Monster); F v Eenennaam en A L v Franck. De prijswinnaars in de andere afde lingen waren: le klas, groep 1: 1 R J v Geenhuizen 2 L W Peterson; groep 2: 1 G C Winkels (Delft); 2 C J Kerkhof jr. 2e klas: 1 P J E Rensen; 2 H de Heer (Monster). 3e klas, groep 1: 1 G Bartelink, 2 W Jagt; groep 2: 1 L Boers, 2 N Rosdorff. 4e klas: 1 E de Jong, 2 H Vis. Wereldtitels wielrennen SAN SEBASTIAN Wereldkam pioen Tiemen Groen heeft gisteren de wielen van zijn ranke fiets zo snel laten ronddraaien, dat de Tsjech Poezrla die hem probeerde bij te benen er volkomen uitgeput door raakte. De stoere boerenzoon uit Nederland won natuurlijk, waar door hij zich in de halve finale plaatste. Toch kwam de snelste tijd van de kwartfinale niet op naam te staan van de Fries De Zuid-Amerikaan Rodriquez die eer voor zich op. Hij versloeg de toch ook niet langzame Engelsman Porter (maandag bleef hij onder de 5 minuten) in 4.56.20. De tijd van Tiemen ras 4.59.68. In de halve finale rijdt Rodriquez, Eur, titel Finn jollen Oostduitscr Deamel verdrong Jacobson CASCAIS De Oostenrijker Hubert Raudasche heeft gisteren in de baai Cascais bij Lissabon de tweede race het Europese kampioenschap Finnjollen gewonnen De Oostduitser Berno Deamel eiste in de namiddag de derde wedstrijd zich op. Na de 3de race luidt de algemene rang schikking: 1 Deamel (O.-Dldi 3610 pun ten: 2 Jacobson (Zweden) 3087: 3 Manlin Rsl) 2707; 4 von Alt Stutterheim (W.Dld) LONDEN De uitslagen van de wed strijden, gisteravond gespeeld voor de eerste divisie van de Engelse league lui- den: BurnleyNorthampton Town 41 EvertonWest Bromwich Albion 23, Nottingham Forest-Arsenal 01. de eerste wereld kampioen uit Zuid-Amerika te worden die de wereldtitel bij de achtervolging voor amateurs wint tegen de Rus Mos. kwin en Groen tegen Isaksson, die de Rus Tereschenkov in 5.05-05 aan de kant zette. De tweede Nederlandse man die een succes zorgde, was Jaap Oudkerk. die in de eerste serie achter motoren voor profs tweede werd achter de Span jaard Timoner Overige finalisten: De Loof (België), Proost (België), Ehren- field (W.-Dld) en Vanarjo, plus nog de nummers een en twee uit de herkan singen. Mej. Yvonne Reynderrs uit België weer wereldkampioene achtervolging voor dames geworden. Zij versloeg in de finale de Oostduitse Hawnalore Matti 4.06-24 over de 3 km. De Nederlandse sprintkampioen teurs Jan Jansen uit Amsterdam in de kwartfinales in twee ritten geklopt door de Fransman Daniel Moreion, vorig jaar tweede. Met Moreion kwamen bij de laatste vier Trentin (Fr) die de Tsjech Jelinek d ebaas bleef, Turrini (Italië)die de Westduitser Stenzei ver sloeg en de Rus Phakadze. die te sterk de Italiaan Verzini. (Van een onzer sportredacteuren) ROTTERDAM Vanavond is Rot terdam in de ban van de Europa- Cup-wedstrijd FeijenoordReal Ma drid. Een veel groter aantal mensen dan zij die zich voetbalkenner wil len noemen, is geïnteresseerd bij wat er zich in het Feijenoord-stadion in Rotterdam gaat afspelen. Hun getal loopt in de miljoenen. FeijenoordReal Madrid is dan ook niet zo maar een wedstrijdje vo liefhebbers. Een Europa Cup-duel Nederland en vele andere landen uitgegroeid tot een gebeurtenis tionale betekenis, waarvoor in zeer wijde kring belangstelling is gekweekt. Zou er in het Feijenoord-stadion toeschouwersaccommodatie voor 63.000 kijkers ruimte zijn geweest voor een half miljoen mensen, dan nog zou er geen plaats onbezet zijn gebleven. De wed strijden om de Europese voetbalbeker en stellig wanneer het in geheel Neder land populaire Feijenoord er bij betrok ken is zijn spectakelstukken geworden die de massa in al zijn geledingen spreken. De aanwezigheid van Prins Bernhard, Prinses Beatrix en haar ver loofde Claus von Amsberg staart dan ook )ver enkele uren zullen de straten Rotterdam verlaten zijn. In vele an dere steden en dorpen in Nederland De bioscoopdirecteuren hebben zi<^i verzoend met een financiële strop, tal van verenigingsactiviteiten zijn vana vond geannuleerd, kunstvoorstellingen zijn voor één keer vervallen. Vanavond willen sportliefhebbers. TV-genieters en allen die een sprankcltje nationale trots zich hebben getuige zijn van de al maandenlang met zoveel spanning tege moet geziene voetbalwedstrijd Feijenoord -Real Madrid. Vanwaar Vanwaar toch die grote (overdreven?) belangstelling voor dit sportgebeuren? Een aantrekkelijke vraag voor sociolo gen. Vast staat in elk geval dat de Europese integratie op het voetbalvlek heel waf sneller vorderingen heeft ge maakt dan op het politieke erf. De wed strijden om de Europa Cup. een wed strijdserie die op Frans initiatief in 1956 het eerst word georganiseerd tus- de nationale clupkampioenen van alle Europese landen, is wat de belang stelling betreft een doorslaand succes geworden. Clubs reizen geheel Europa door en vele supporters volgen, Portugal, Opstellingen voor vanavond FEIJENOORD (4-2-4) Pieters Graafland Romeijn Fransen Kraay Veldhoen Haak Kruiver Weering Venneker Bouwmeester Moulyn Scheidsrechter Galba Gento Veloso Puskas Aguerra Grosso Tejada Zocco Pachin Felipe Miera Betancourt REAL MADRID (4-2-4) Spanje, Turkije en Finland uithoeken van Europa zijn voor een ieder be reikbaar geworden. 35.000 dollar En nu komt dan Real Madrid naar Rotterdam, de Spaanse club die in 1956, 1957, 1958, 1959 en 1960 vijfmaal achtereen de Europa Cup won en daar. mee zich een machtspositie in Europa heeft opgebouwd, waarop elke andere club jaloers is. Real Madrid, de laat ste jaren bepaald minder succesvol dan in de vijftiger jaren, teert op de roem van weleer en bedruipt zich financieel van de grote winsten die toen zijn geboekt. Nog altijd vragen de Madri- lenen overigens voor het spelen van een vriendschappelijke wedstryd een handgeld van 35.000 dollar. Real Madrid, de voetbalschqol met de schatrijke Spanjaard Bernabeu als direc teur, heeft de laatste jaren aan kracht ingeb->et. Di Stefano, een voetballer zon der weerga, bereikte de „pensioenge rechtigde" leeftijd en ook voor spelers als Gento, Santemaria en Puskas worden de mogelijkheden beperkter naarmate de jaren zich aaneenrijgen. Maar nog immer heeft Real Madrid voor elke voetbalkenner een magische klank. V :or het eerst staan de Madri- lenen in Rotterdam. En nog wel voor een echte kamp, bestaande uit twee delen. De eerste acte vanavond, te twee de over twee weken tn Madrid. Deze strijd moet het neusje van de zalm wor den en dat wil iedereen zien, ook al zijn er onder de vele duizenden slechts enkelen die Feijenoord in deze twee wedstrijden slechts enige kans van sla gen geven om de tweede ronde te be- Overgangsfase In de gesprekken die wij de laatste da gen zowel met de sympathieke Spanjaar den als met tal van andere voetballeider* hebben gehad, kwam evenwel 6teeds naar voren dat niet mag worden vergeten, dat Real Madrid zich op dit moment in een overgangsfase bevindt. Het is nog altijd een team van klasse, maar niet van die kracht als v(jf jaar geleden en mogelijk niet zo sterk als het over drie jaar zal zijn. Dat maakt de wedstrijd er alleen maar interessanter op ook al is het jam mer dat Real vanavond in Amancio en Santemaria twee vedetten wegens blessu res mist. En de kansen? Vanavond zal cr weinig krachtsverschil zijn. Uit de uitslagen van de kleine zestig wedstrijden die Real Madrid voor de Europa Cup speelde, is het verrassend op te merken dat dc Madrilenen ook in hun topjaren in uitwedstrijden net zo vaak verloren als zij wonnen. In eigen huis schijnt hun grote kracht te liggen. Alleen Ju- ventus uit Turijn heeft het tot nu toe gepresteerd het war in 1962 in Madrid te winnen. Twee clubs onder wie twee jaar geleden het Belgische Anderlecht speelden er gelijk. Alle overige, zo'n 25, verloren er. Vaak met grote cijfers. Gento Natuurlijk zal Real Madrid zich van avond niet de kaas van het brood laten eten, maar Feijenoord heeft stellig een kans tegen het niet op volle sterkte uikomend Spaanse team gelijk te spelen of mogelijk zelfs een kleine zege te ble ken .Benieuwd zijn we naar de prestaties van Puskas die stellig veelvuldig de Groninger Piet Fransen op zijn weg zal ontmoeten. Leuk is het een vergelijking te kunnen maken tussen Gento, 's we relds beste linksbuiten genoemd, en ve dette Moulijn. Maar bovenalles weet de voetbalkenner dat deze wedstrijd een summum aan voetbalgenot moet kunnen opleveren omdat naar mag worden aan genomen de technische vaardigheid in al haar schoonheid te pronk zal worden gezet. De Belg Walter Godefroot heeft gis teren een wielercriterium over 150 km gewonnen waaraan dezelfde rijders deel namen die de wereldkampioenschappen op de weg hebben betwist In dc eind sprint versloeg hij de Deen Palle Lykke, de Belg Ferdinand Deferm en de Neder lander Jan Janssen Voor wie allen oen ran 3 uur en 37 min genoteerd werd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 7