West-Friesland: veel voor foto-amateur E ZONDAGSBLAD Nieuws van de PUZZEL VAN DE WEEK O Si 33 37 H tïiï 13 - ft EB 53 a De kinderen van het Boshuis HEBBEN tegenwoordig allemaal de neiging om in de vakantie zo ver moge lijk te reizen, liefst naar een streek waar nog geen van onze vrienden, familieleden en buren een voet gezet heeft. Maar met de kennis van het eigen land is het maar zo-zo gesteld. Toch is ons land mooi genoeg om elk jaar honderdditizenden toe risten vanuit de hele wereld te trekken. Maar vraag een Amsterdammer of hij wel eens in Medemblik is geweest of in De Rijp en in negen van de tien gevallen zal hij ont kennend het hoofd schudden. Terwijl hij er op de fiets zou kunnen komen Voor wie het vergeten zou mo gen zijn: De Rijp en Medemblik liegen beiden in de kop van Noord- Holland en ze zijn beiden een weekend-bezoek overwaard. Maar er is in dat bovenste deel van Noord-Holland heel wat meer te zien en vooral langs de kust van de voormalige Zuiderzee. Urk en Volendam kent natuurlijk ieder een. maar Edam en Monnikendam? Toch is Edam een juweeltje van een Oudhollands stadje met een droom van een Grote kerk, een schilderachtig stadhuisje en langs het water een sfeer, die herin neringen oproept aan de tijd van de Oostindische Compagnie. Mon nikendam heeft ook al een uniek stadhuis met houten slangen, die els stoepleuning fungeren. En in restaurant De Stuttenburgh vindt u een zeldzame collectie speeldo zen plus nog ontelbare andere antieke snuisterijen. Ceelfilter Het weggetje van Graft naar Westgraftdijk is uitermate schilderachtig en een inspiratie voor elke enthousiaste foto amateur. De hele omgeving is trouwens van een zeer bijzon dere schoonheid: Groot-Scher mer, Schermerhorn met zijn molens, Avenhorn, het is alle maal puur-hollands op z'n best. Wijde vergezichten, pittoreske dorpen, fraaie boerderijen met bospartijen, veel water en wij de luchten. Wie hier met de camera op stap gaat moet zeker een geelfilter bij zich hebben, want een Hollands landschap zonder imposante wolkenpar tijen is niet compleet. Ogen tekort In Enkhuizen en Hoorn is nog zoveel schoons uit onze Gouden Eeuw bewaard gebleven, dat men er ogen (en film) tekort komt. In Enkhuizen komt u zonder twijfel terecht in de Westerstraat met de Westerkerk, maar vergeet ook de beroemde poort De Dromedaris niet te kieken en ga eens kijken bij het Zuiderzee-museum, waar een verzameling antieke schepen bewaard wordt. In Hoorn kunt u de grote Poort aan de haven het beste fotografe ren vanuit het Zuiderzeepark aan de overkant van de haven. Aan het eind van de Grote Oost vindt u de Bossu-huiizen, met in de gevels een reliëf van de slag op de Zuiderzee tijdens de 80-'ge oor log. En op het Rode Steen staat Jan Pieterszoon Coen fier de eeuwen te trotseren met het West fries museum aohter zijn rug. In Medemblik wacht kasteel Rad boud. gesticht door ..der keerlen God" Floris V. op alle foto-ama teurs die van dit soort onderwer pen houden. De Noordhollandse IJsselmeerkust is een uitgezocht gebied omdat het voor gemotri- seerde toeristen vanuit de beide Hollanden, Utreoht en Gelderland makkelijk binnen korte tijd te bereiken is. En wie in deze con treien wil overnachten, vindt in alle oude stadjes volop degelijke hotelletjes, die geen „Amerikaanse prijzen" berekeken. De pracht van deze streek kan met elke camera gefotografeerd worden, maar wie het heeft, kan veel plezier beleven van een groothoeklens. In de oude stadjes zijn de straten vaak maar smal en men kan niet altUd ver genoeg achteruit om een bepaald object te kieken. Dan Is een groothoeklens natuurlijk makkelijk. Men kan de ze echter ook vervangen door.... mond en benen! Meestal ls er namelijk in de buurt ran het onderwerp dat u wilt kieken wel een restaurant, hotel of warenhuis en wanneer u daar vraagt of u even vanuit een raam op eerste of tweede verdieping een plaatje mag maken, dan wordt dat zelden ge weigerd. En op die manier onder vangt u de behoefte aan een groothoeklens. Hel schilderachtige ophaalbrugje Ballonvaart over Afrika, door Antony Smith. Uitgave De Boe- kenkring, Baarn. Jules Verne schreef in 1862 zijn fantastische boek ..Vijf weken in een luchtballon". Dit gefingeerde avontuur werd precies een eeuw later werkelijkheid, toen de En gelsman Antony Smith en enkele reisgenoten met een ballon uit Zanzibar opstegen om Afrika over te zweven. De auteur beschrijft niet alleen op boeiende wijze wat hij zoal op zijn ballonsafari mee maakt. En passant vertelt hij heel wat wetenswaardigheden over de ballonsport en over de geschiede nis van de ballonvaart. Ook van zijn vele voorbereidingen en zijn eerste vluchten bij het Neder- 'ondse echtpaar Jan en Nini Boes man stelt Smith de lezer in kennis Dit aan te bevelen boek is verlucht met enkele fraaie foto's. «250 blz, 11.90, voor leden Boe- kenkring 6,75) Panorama der Volken, deel II (Azië), door ds. P. van Ernst. Uitgave J. J. Romen en Zonen, met hun zeden en gewoonten komen in dit tweede deel van een uit drie boeken bestaande serie over de volkeren der aarde aan bod. De samenstellers hebben een gedegen stuk werk geleverd, waardoor elke bladzijde boeit. Alle hoofdstukken zijn voorzien van vele foto's. Evenals het eerste deel «Amerika en Oceanië) is dit werk een aanwinst voor een ieder die belangstelling heeft voor het in teressante leven van andere vol ken. We hebben het volste trouwen in de inhoud van laatste deel. (464 blz.. ƒ35) ich voortreffelijk tier: 28x17 14—19; 24—20 10—15 33—28 15x24 en kreeg zelfs nog nel winstkansen, die niet gerealiseerd 1 2 3 4 5 S 7 8 9 10 II |!2 13 14 IS 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 34 35 36 39 <0 42 43 44 45 ,146 47 48 50 51 52 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 88 89 Kruiswoord - puzzel Horizontaal: 1. meikever (gewestelijk), 6. stuk stof, 8. getuigschrift, 13. muurachtige plant, 14. landschap in De Landes. 15. muzieknoot, 17. ouderwetse damesjapon, 18. duw. 20. speelgoed, 21. de oudste (afk.), 22. berg, 24. Eng. eiland in de Straat Bab-el-Maneb, 26. voorzetsel, 27. bijb. figuur, 28. militair. 30. kleur, 31. doorweekt. 32. oude lap, 33. soort van hert. 35. onderricht, 36. viskorf met deksel, 38. stad in Zweden, 40. wijze, 42. muggenlarve, 44. lange nekharen van dieren. 47. meisjesnaam, 48. ik (Lat.) 49. ongevulde. 50. jongensnaam. 52. hoofdstad van Korea, 54. koninkrijk in 't midden van de Himalaya, 56. verdwenen (bargoens), 58. kleine drukletter. 60 graafwerktuig, 62. smalle weg. 64. eiland in 't Z.O. van de Aegeïsche zee. 65. groente. 67. vertaler, 68. viis, 71. schoorsteenzwart, 72. vlaktemaat. 74. telwoord 76. voorzetsel, 77. atmosfeer, (afk.). 78. maand van het jaar, 80. duw. 81. zangstem. 83. scheik. element (afk.). 84. de maangodin, 85. plaats m N.H., 87. toethoorn, 88. stok. 89. verouderd woord v. fluweel. Vertikaal: 1. stad in Italië, 2. staat soms boven drukwerk. 3. spijstafel 4. aanloop, 5. latwerk, 6. eetgerei. 7. verstoteling. 8. kloostervoogd, 9. bloeiwijze, 10. achting, 11. voegwoord <Fr.). 12. oplopende vlakte, 16. bijwoord, 19. ridderteken, 21. maangodin, 23. term bij het sohaakspeL 24. zeer fijne opening. 25. de aanlegger van de septembermoorden. door Charlotte Corday vermoord. 26. dikke boterham. 28. plaats in N. Brab. 29. achting. 32. dorp in Overijsel onder Denekamp, 34. veldheer van Alexander de Grote. 36. neep, 37. vettige zelfstandig heid. 38. klanknabootsing van een lichte slag. 39. spijker. 40. hoogste punt. 41. kloostervoogd. 43. ik (Lat.). 45. bedrog «bargoens). 46. zandheuvel. 51. uitvoer, 52. plaats in Frankrijk aan de Maas. 53. misprijzen, 55. niet vergezeld, 57. mak, 59. cilindervormig voorwerp, 60. heeft een dier. 61. biersoort. 63. dus (Lat.), 65. optelling. 66. opmerkzaam. 69. balk, 70. dorp in N.-Brab.. 73. gekheid. 75. schaapkameel. 78. voorzetsel. 79. Europeaan, 81. vruchtje. 82. zoon van Noach. 84. scheik. element <afk.(. 86. deel van een ontkenning (Fr mot, 9. drie. 10. Aalst. 14 het. 5. aard. 16. ten 19. Gorssel. 20 nomaden. 22. beeld, 24. risee, 25 via. 26. aas. 27. ent, 29. sté, 34. Enna, 36. trema, 38. lis, 39. wel 40. manen 42. aria. 44. eten, 45. dame. 46. Nike, 48. per, 50. ale. 52. nl. 53. e.v. OPLOSSING VAN DE VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. Nieuw.- Söheemda. 11. ader. 12. nora. 13. dek. 14. hiaat. 17. til. 18. Ee. 19- gelaten, 21. es. 22. bot, 23. nor. 25. ver. 26. adé. 28. mis. 30. siësta 31. naaste, 32. als. 33. set. 35. Dce. 37. del, 39. wee, 41. ra 43. Lienden. 46. na. 47. crp. 49. staal. 50. Ain. 51. Mien. 53. elke. M. Aarlanderveen. Vertikaal: 1 nader. 2. idee 3 eek. 4 Ur. 5. stil. 6 haat. 7 en. 8 INZENDINGEN Inzendingen worden voor don derdag a s. op ons bureau ver wacht. Oplossingen mogen uit sluitend op een briefkaart wor den geschreven. In de linker bovenhoek vermelden: ..Puzzel oplossing". Er zijn drie prijzen: 2?50.^ 3,1 Hoe maken jullie liet allemaal in de va kantie? Hebben we grootse plannen? Wat we gaan doen? Zwemmen, lezen, fietsen, hand werken en ga zo maar door. Jammer dat het weer niet zo mooi is en het zonnetje zich steeds maar schuil houdt achter de grote wolken. Maar enfin, jullie vermaken Je toch zeker wel? Er ls zoveel leuks te doen, dat we echt onze tijd goed kunnen benutten. En dan de meisjes kunnen nu fijn hun mamma helpen. Dat doen we toch zeker wel? Ze doet altijd zoveel voor jullie. Hebben we al gekampeerd? Leuk is dat. vinden jullie niet? Tante Jos heeft het vroe ger ook gedaan hoor! Die leuke speurtochten in de duinen en dan niet te vergeten het vlag- genroven. Wat zullen jullie een pret hebben. De neven en nichten die aan het strand zijn, treffen het wel bijzonder slecht. Zij kunnen niet eens een duik nemen in het zilte nat en spelevaren met de grote golven. Wat zullen zyn, toen het zo stormde. hoog geweest veel gezien? Hoe was het in de dierentuin? Leuk zo'n klein poes je! Hij lust natuurlijk héél graag suiker. Jij ook? Hoe heet jouw kleine broer? Wanneer ben jij jarig en in welk jaar geboren? Natuurlijk mogen jullie een nichtje worden Ria en Gerda Marck, Nieuwerkerk a.d. IJssel. Je moet dan wel trouw schrijoen als je letter aan de beurt is. Leuk dat jullie tweelingen zijn. Del Wist <ij werkelijk niets te volgende keer krijg ik toch zeker 1 schrijven Rudy Rienstra Rotter- wel twee brieven? Wanneer zijn da™? Zo moeilijk is toch niet? jullie jarig? Volgende keer verwacht ik echt Wat wordt jouw kleine zus al een iai*S« brief h°°r! groot Corrie MCijerlng, Gor!n-j Jij boft maar dat je al een chem. Grappig dat ze al een week aan het logeren bent ge- klein beetje begint te praten, i weest Rlta Roest Piershll. Heb ie Jullie verwennen haar toch niet? nóg kunnen zwemmen in ae Fijn dat jullie nu misschien toch! grote zee? Was het groot feest op nog met pappa mee kunnen gaan.j de verjaardag van jouw zus? Heb je al veel gefietst of ge-1 Leuk hoor dat pret hebben, zwommen in de vakantie? wil jy een neeQe worfe„ Fijn dat jullie allebe I bent Peter i„sbetge„ Rotterdam? gegaan Klaziena Meljering. Schrijf je dat de volgende keer? Gorlnchem. Heb je hefemajl I Hrt>' je nog meer zusjca cn Voor we nu verder gaan, Praohtlg dat jij je raportclj Kr ™«kantie?'SWat°"al mamma1 a.T'r-" nitta^lrilreet kijken we eerst eens of de bn aan tante Jos schreef l.eo blij rijn met zulki goede hulpen 2"1.,Jj' rf puzzel goed is ingevuld. I-eeuwen. Berkel. Je hebt Is het zingen goed gfgaan? f R»11" ««'koop. Zo Hlnr knmi Hp nnin«in«' S°ed )e best gedaan hoor! Wat Vond jij het zo moeilijk om j 1SJ11*" Vo1" Hier komt de oplossing. heb allemaai op de handen- een briefie te schrijven RU gendc keer beter. Wim! brood, ratel, anjer, nagel, da- arbeidleis gtmaakt? Schrijf je I Naaktgeboren. Maasdam? Vol-| Prachtig dat ik ook jouw rap- tum, wapen, eikel, emmer, ro- dat de volgende keer? Ga je niet! gende keer verwacht ik echt eenPortcijfers toegestuurd kreeg zen, motor, appel, negen. De logeren beginletters vormen dan het woord „brandweerman". De hoofdprijs gaat naar Han- nie Oranje, Rotterdam. De troostprijzen krijgen thuis gestuurd Nellie Loeve Goude rak en Klaziena Meijering Go- rinchem. Deze week hebben we geen jarige in ons midden, meisjes en jongens! De nieuwelingen weten toch wel dat ze hun ge boortedatum in de brief moe ten schrijven. i de vakantie? ..hele" lange hoor! Fijn dat jij bent overgegaan naar de tweede klas. Ad van Leeuwen, Berkel. Ik kan het goed merken, want onderaan je brief schrijf je „auf wiedersehn". Knap hoor! Hartelijk dank voor je rapportcijfers. En nu straks in de tweede klas maar weer goed je best doen. Jij heb: grootse plannen hoor! Het is een heel mooi beroep. Fijn voor mamma dat ze zo'n mooie reis kan gaan maken. Wie zorgt er dan voor Prachtig dat jij het zo naar je zin hebt in de vakantie Nellie Loeve, Gouderak. Ga je veel We gaan nu de brieven beant-zwemmen? Ben je al aar het woorden. i logeren geweest? Fijn dat je bent Wist jij werkelijk niets te overgegaan. schrijven Dick van Leeuwen. Schrijf jij voortaan als je letter. - ------ - Rotterdam? Zo moeilijk is het aan de beurt is Beppie Lok. thuis bent Janny Nobel, Meer- zal jouw pop deftiig zijn met toch niet? Volgende keer ver- Bodegraven? Wil jij een nichtje«erk. Ben jij overgegaan? Heb ie zoveel moois, wacht ik echt een lange brief! worden? Hoe heb jij het op dei 8rote plannen gemaakt voor de Allemensen wat ben jij ver hoor! I boerderij gehad? Leuk? Heb jevakanie? Jouw vorige brief was schrikkelijk verwend op je ver te laat. Je moet hem voortaan jaardag Anja Oosterom Moor- echt wat eerder op de post doendrecht. Jij boft maar dat je al tv u_v 1 aan het logeren bent geweest; Is jouw jurk mooi geworden? Wat Panorama Heerlijk dat je toch nog even het water van de grote" zee hebt gestaan. Ga je nog logeren in de vakantie? Wist jij werkelijk niets te schrijven Caroline van Oord Werkendam? Zo moeilijk is het I toch niet? Volgende keer ver- I wacht ik echt een lange brief van jou hoor! I Nee hoor, bij die waterval ben ik nooit geweest Dite Oosterom Moordrecht. Hoe vond je het in de kabelbaan? Wel een beetje griezelig? Ben je nog in de grotten van Han geweest? Was eel I het donderdag groot feest? Zijn als je ie vriendinnen nog geweest? Wat hoor! Ik heb jouw poëzie-album cf■- nog niet ontvangen, klopt dat? Natuurlijk wil ik ook in jouw Meisjes en jon gens wat dragen deze jongens een lange slinger. Het is een hele vracht hoor! Jullie zien wel dat er zeven letters op staan. We gaan hiervan 20 woorden van vier letters ma- Hier komen de gegevens: Traag of lui; Zuivelpro- dukt; Dunne ron de schijf; Zonder haar, of onbe groeid; Bijbel se vrouwennaam; Langzaam dier; Niet stevig; Een meertje, of hoe veelheid vocht; Lang rond stuk hout: In zee ste kende hoge land punt: Schrap of beschadiging; Knolachtige wor tel; Slag. geluid van iets dat barst Niet mis; Lokaal op school; Grote bomentuin: Kliek je; Nauw, schraal, Waaldboom; Twee. De oplossing zenden we in vóór dinsdag 3 augus- poëzie album schrijven. Hannie Oranje, Rotterdam. Je kan het bij de portier afgeven, maar je kan het ook met de post naar ons toezenden. Geweldig dat jouw nicljtjes bij jou aan het logeren zijn geweest. Vandaag is het groot feest. Wat zal oma blij zijn als ze jullie ziet. Veel plezier Olphaert den Otter, Rotterdam! Jammer dat je nu precies in de vakantie bent ziek gewc n. Fijn dat jij je rapportcijiers stuurde. Je hebt goed je best gedaan hoor! Vandaag is het groot feest en ga jij fijn logeren. Heel veel plezier, Olphaert! Jouw brief was nog prachtig op tijd Maaike Ouwerkerk, Nleuwendljk. Heb jij genoten in de Bies- bosch? Is het weer wel meege vallen? Krijg jij les om de accordeon te bespelen? De club heeft een mooie naam. Spelen jullie iedere week? Bedankt voor je leuke tekening hoor! Ber«inkt voor je rapportcijfers Gerie van Pelt Slikkerveer. Heerlijk dat je bent over overge gaan? Heb je al plannen gemaakt wanneer je de zesde klas hebt doorlopen? Wat heb je allemaal zal jij deftig zijn zijn. Welke kleur is het? Wat heb jij verleden week zaterdag genoten Suzan de Ruiter B. Hardinxveld-GIessendam. Leuk die botsautootjes, vind je niet? Heb je veel pret gehad bij de lachspiegels? Griezelig hoor zo'n spookhuis. Fijn dat ii.» mamma zo goed helpt Willie Ros Sprang-Capel- helemaal beter! Ie. Nou of het jammer is dat het zoveel regent in de vakantie. Maar... misschien wordt het nog mooi. Moed houden. Willie! Is er bij jullie een zwembad? Gisteren is het groot feest geweest Joke van der Lelie Den Haag. Heb je veel pret gehad en zijn je vriendinnen nog geweest? heb je allemaal op de handwerk les gemaakt? Die zeven op jouw rapport is de volgende keer toch wel een acht. Tijntje van der Lelie Den Haag? Goed opletten hoor. an ders word je nooit knap. Ga jij nog logeren in de vakantie? Volgende keer schrijf je de brief een beetje langer? Heb jij al meer geschreven Clasina v. d. Lelie Den Haag? Ga jij nog op school? Teken jij uuviiu^cu. na* ancinaa. i graag? Jij hebt het leuk gedaan op de handwerkles gemaakt? Jij hoor! bent maar een boffert dat je zo'n Heb jij goed geholpen met da prachtig cadeau hebt gekregen op verhuizing. Anja van der Meer, je verjaardag. Voorhout? De arme poea wist door M. VAN NUIS-ZUIDEMA (Vervolg) ..Het ..O", lachte Jannie is Iki! Laten we mas boven gaan". „Iki kan niet slapen, Iki is zo warm!" Ze zat rechtop in haar bedje, toen de meisjes binnen kwamen. Grote tranen rolden over haar gezichtje, met haar vuistjes trachtte zij ze weg te Het haar plakte vochtig om haar hoofdje. Even voelde Jannie tussen haar kleertjes, haar rugje was ook al nat. Het was ook zo warm vanavond. „Kom er maar even uit. Zo!" en ze trok Iki op schoot. „Moet je nu wat water hebben? Toe Han, haal eens wat van beneden, dat is lekker fris." Even stond Han besluiteloos. Ze durfde niet, maar ineens draaide ze zich met een ruk om, en draafde de trap af. De keukenbuitendeur, die een eindje open stond, trok ze dicht. Een beetje schichtig keek ze naar buiten, er liep daar toch nie mand. Nu gauw het glas vullen. Even later was ze weer boven bij Jannie, waar ze haar bang heid vergat. Iki was nu klaar wakker, en babbelde er vrolijk op los. Jannie voelde wel, dat ze haar weer in bed moest leggen, dan moesten ze den, en daar was het nu zo akelig stil. Wat bleef Hen toch lang weg, zou hij Dik nu nog niet gevonden hebben? En vader en moeder kwamen ook al zo laat, dat gebeurde anders ook „Ik hoor wat!" Jannie sprong op om gauw uit het raam te kijken. Zo ver ze kon hing ze er uit, met één hand Iki terugdu wend, die ook wilde kijken. „Ssst!" Aandachtig luisterden ze. Ja. er werd gepraat buiten. Zou Hen Dik toch nog gevonden hebben. Ja hoor, daar waren zo samen. „Halloooo!" gilde Han, „Waar komen jullie vandaan?" Jannie legde vlug Iki weer in bed, en zei. dat ze nu zoet moest gaan slapen. Toen holde ze Han achterna naar beneden. Wat waren de meisjes blij, dat Dik er weer was. En toen de jongens het hele verhaal verteld hadden, was Jannie haast nog meer verontwaardigd dan Han over wat de veldwachter van hen gezegd had „Maar Dik kon je dan niet zeggen, dat je een vriendje van Boudewijn was, en geen inbre ker!" (Volgende week verder) de sloot. Dat is gezond hoor, iedere dag een kwartiertje fiet sen. Ben geweest' in Noordwijk 'k Geloof best dat de kleine Jaap een schat is Bea van Muy- den, Nieuw Vennep. Mag jij hem weleeas helpen? Je gaat hem toch niet verwennen? Praohtig dat jij nu aan het logeren bent. Wat zal oma blij zijn. Ben ja al naar de bloemenveiling geweest? Wat zijn daar een prachtige planten? Nou en of het jammer is dat het steeds zulk slecht weer is. Antje Nell Wassenaar. Jammer hoor dat je nu helemaal niet naar het strand kan gaan. Is louw moeder niet mee naar Welke kleur is het? Wat heb jij ai veel speldjes gespaard. Het ;s mooi postpapier hoor! Kleine kindertjes willen altijd alles zelfdoen Johan Pijl Den Haag. Zou jij wel zo'n klein zusje willen hebben? Fijn dat je bent overgegaan. Vandaag is het groot feest. Ben je al meer op Texel geweest Nou en of daar veel vogels zijn. Ga jij graag naar de gymnastiek? Jouw vorige brief was te laat Dickie Renscn, Pijnacker. Doe je hem voortaan wat eerder op ae post? Heb je genoten in het hertekamp? Ga jij nog kamperen in de vakantie? Hoe gaat het op sohool? Heb jij wel mooie cijfers gekregen? Waar maak je de boekenleg- j gers van Ada Ridder De Lier? Heb je al een mooie naam voor de club bedacht? Heerlijk I dat je al in de grote zee 1 hebt gezwommen. Grappig I zo'n klein 'lief poesje hoor! Gijsje vind ik een mooie I naam Heb je hem zelf bedacht? Volgende week zaterdag is het groot feest. Heb je al een lange verlanglijst gemaakt? Schrijf je de volgende keer hoe het is geweest? Hartelijk bedankt voor je mooie foto. Ik vind het erg leuk hoorl Heerlijk dat jij zo van het feest hebt genoten Thca Roos Den Haag. Prachtig zo'n hangtas. Daar zal je veel plezier van hebben. Is het toneelspelen goed gegaan? Leuk hoor dat Anton zo'n boefje is geworden. Vind je het zo erg om naar de dokter te gaan? Flink zijn hoor Thea! Misschien word je er veel beter Fijn dat oma zolang bij jou heeft gelogeerd Anton Roos Den Haag. Jij boft maar met zo'n lange vakantie. Geweldig dat jij zoveel moois hebt gemaakt hoor! Waren mamma en pappa er blij mee? Ben je al eens naar het strand geweest? Bedankt voor uw brief mevr. Roos. Ik schrijf u in ieder geval nog een briefje. Hier komt nog een nagekomen briefkaart. Wist jij werkelijk niets te schrijven J. Laman, Voorburg? Waarom schreef je je naam niet voluit? Volgende keer beter hoor! Meisjes en jongens de brieven bus is helemaal leeg. Zorgen jullie weer voor een volle? De letters S t.m. Z. zijn aan dc beurt. We zullen hopen dat de zon jullie volgende week eclit komt verwennen hoor! Daèg tot de volgende keer,

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 12