Hier komt de nieuwe Zijlbrug SPORT Deerenberg en Van Wijk gaat in juli bouwen Te kust en te keur Kitsch voor handjevol mensen in Schouwburg COSIER KLOSIERBERG REMICHER ELBLING PIERROT Honkbal is opvangen aan van eikaars fouten ,FOTO SPULLETJES"! Foto Ciné Jan Wolfslag N.V. „Philippine night" in Academisch ziekenhuis Rijksgoedkeuring kleedkamers voetbalvereniging Oegstgeest «r, LElDSfc COL R AM DONDERDAG 17 JUNI 1965 (Van een onzer verslaggevers) LEIDEN Provinciale Waterstaat heeft, zoals wij veertien dagen ge leden als waarschijnlijk meldden, de bouw van de nieuwe brug over de Zijl, onderhands aanbesteed aan de Alphense aannemers Deerenberg Van Wijk. De aannemers verwachten nog voor de bouwvakvakanties een begin te maken met de bouw. Naar schatting zal het miljoenenproject twee jaar vergen voor men deze langverwach te veebinding tussen Willem de Zwijgerlaan en prov. weg nr. 5 kan openen. Donderdag Hooigracht 102, 2—5 uur: receptie kap salon Smittenaar t.g.v. 60-jarig bestaan van de zaak. Bovenzaal Bevrijdingskerk. uur: afd Zuid-West Christen-vrouwenbond. le denvergadering. K en O.: excursie naar Amsterdam en huize Queekhoven te Breukelen Stadhuis, 8 uur: jongerenparlement. de kwestie Vietnam. Scheveningen: kurzaal. 8.15 u Spaan se dansgroep Pilar Lopez. Vrijdag Terrein Churchill-laan, 4 uur: officieel begin heiwerk 336 flatwoningen. Hortus: opening tentoonstel..ug oeeld- houwwerken door de burgemeester Zaal Koningskerk (Noord). 7.30 uur: ruilbeurs voor verzamelaara. Boerhaavezaal, 8 uur: opening tentoon stelling van gouaches en tekeningen van Frans Pieck door prof. dr G. P. van dei- Geer. Scheveningen: Kurzaal. 8.15 uur: Con certgebouworkest. niet pianosolist. K en O ochtendexcursie naar de ter reinen in Katwijk van de L.D M Bevrijdingskerk 7.30 uur nam.: avond gebed Elisabeth-ziekenhuis. 4.30 uur: over dracht bestuur en beheer aan nieuw» stichting. Den Haag: Kon Schouwburg. 8.15 uur: Holland Festival Opera. Scheveningen: Kurzaal 8.15 u.: Spaan se dansgroep Pilar Lopez. Welke apotheekT Apotheek Reijst. Steeusiraai 35. tel 20136 apotheek Van Breest Smallenburg Leiderdorp en apotheek Voorschoten De Oegstgeester apotheek is zondag 13 juni gesloten van 8 tot 24 uur Film» Camera (2.30. 7 en 9.15 uur): Klokslag middernacht il4 jaar). Lido (2.30. 7 en 9.15 uur): Maciste. de gladiator van Sparta <14 jaar) Luxor (2.30, 7 en 9.15 uur): Opstand in het legerkamp (14 jaar) Rex (2.30. 7.15 en 9.15 uur: De zevende dageraad (18 jaar) Studio (2.30. 7 en 9.15 uur): Kare John (18 jaar). Trianon (2.30, 7 en 9.15 uur): Goldfin- ger (18 jaar) Tentoonstellingen Hortus Botanicus: tentoonstelling van hedendaagse Ned. beeldhouwkunst. Tijds beeld '65, van 18 juni tot 6 sept. Rapenburg 127, 4-6.30 u.: expositie rota prints Jan Asselbergs (tot 15 juni). Boerhaavezaal. Lange Vrouwenkerk- koorsteeg: Gouaches en tekeningen van Frans Pieck, van 18 tot en met 22 juni. dagelijks van 46 u. en van 79 uur. Zoals bekend, nemen Leiden, Leider dorp en dc provincie deel aan de betaling van de brug met op- en af ritten. Het aannemingsbedrijf heeft vorig jaar de nieuwe Leidcrdorpse brug afgeleverd. De bouw zal onder directie staan van Provinciale Wa terstaat. De foto geeft de plaats aan van de toekomstige brug. Op de zanderige voorgrond zal binnenkort de direc tiekeet verrijzen. Duidelijk zicht baar zijn (links) de restanten van de oude spoorbrug en (rechts) de pro vinciale weg nummer 5 in Leider dorp. (Eigen foto) Terug naar Delft L. Schipper gaat Leiden verlaten DELFT De heer L. Schipper te Leiden, die 11 jaar geleden werd be noemd tot rijksinspecteur van het la ger onderwijs in de inspectie Alphen aan den Rijn. keert per 1 september terug naar zijn geboortestad Delft. Hij is namelijk benoemd tot inspecteur bij het lager onderwijs in de inspec tie Delft. De heer Schipper gaat in Rijswijk wonen. In Leiden is hij thans nog voorzitter van dc Chr. Oranjevereniging. Bloemen deden regen op Henry Dunant The Connection LEIDEN Voor een handjevol toeschouwers hebben leden van A.J.P. (Artistieke Jeugd Produktie) uit Amersfoort gisteravond een opvoering gegeven van „The Connection" van de Amerikaanse schrijver Jack Gel- ber. Een groep mensen, verslaafd aan heroïne, wacht op de neger Cowbay (the connection), die het hun pal geven. vergeten MOOK. Woensdagavond Regen, regen, regen, dat was het thema van de derde dag op het Roode-Kruis- schip Henry Dunant. Toen men 's morgens de trossen losgooide, kon den de grote rivieren het water al niet meer bevatten en stonden op de meeste plaatsen de uiterwaarden vol. De stemming aan boord wordt ech ter steeds beter, ook dank zij de ohef-kok die er steeds weer in slaagt voor een zo groot aantal mensen toch heerlijke gerechten op tafel te brengen. Het schutten in de sluizen was voor velen op de Henry Dunant een evenement. Het was jammer dat het programma, dat de afdeling Mook van het- Roode Kruis had samenge steld, letterlijk en figuurlijk in het water viel. Er kon door de regen geen muziek aan de kade worden gemaakt, doch dit gemis werd goed gemaakt door een hartverwarmende bloemenhulde die tachtig jongens en meisjes (in schoolverband) kwamen brengen. Zij zorgden door hun spon tane reacties in de ziekenzalen voor een speciale attractie. Donderdag gaat de reis naar Moer- Koksscliool gaat derde lustrum vieren LEIDEN De Kokschool bestaat 15 jaar. Ter gelegenheid hiervan wordt op 1 juli van 4 tot 6 uur in de Doelen kazerne een receptie gehouden. Verfrissende MO EZEL WIJNEN voor dorstige kelen op warme avonden per fles 2,90 bij 6 flessen de 7de GRATIS per fles 2.05 3 flessen voor 6, JUS D'ORANGE grote fles 1.65 e i d e wegens vakantie gesloten van 21 tot en met 26 juni. Telefonische orders worden nor maal uitgevoerd. In het eerste duel is er veel ge harrewar en gescheld. Wanneer ze hun verdoving gehad hebben, gaan ALS U VADER in z'n hart kon kijken Dan doet U hem een groot plezier EEN MOOIE GOUDEN ZEGELRING of zo'n uitstekend PRECISIE-HORLOGE uit onze befaamde merken collectie. Juwelier - Horloger Maarsmansteeg 21 Twee concerten Lyra in de Zuiderkerk LEIDEN - Al maanden lang hebben het koor en het orkest van Lyra Aca demica. bestaande uit alle geledingen van de universitaire gemeenschap, gerepeteerd voor twee uitvoeringen van een concert ter gelegenheid van het 78e lustrum van de Leidse Uni versiteit. Onder leiding van Andre Kaart, de dirigent van o.a. de Haar lemse Muziekkamer en het Haarlems Jeugdorkest, wordt een programma ingestudeerd, dat begint fnet dc spe ciaal voor dit concert gecomponeerde ouverture „Ik Jan Mul''. Jan Mul. die zowèl de muziek voor de film ..Fanfare" als missen heeft gecomponeerd, heeft in deze ouver ture gebruik gemaakt van een thema van de Franse toondichter Auric (uit de film ..Moulin Rouge") en van een thema uit de vijfde symphonie van Beethoven. De studenten H. van Gunsteren en F. Mulder zijn de so listen in het concert voor twee piano's en orkest van Francis Poulenc. De expressiemogelijkheden van een klein koor worden duidelijk aange toond door de uitvoering van de ..Trois Chanstns" van Maurice Ravel. Hoe Beethoven in zijn jeugd ge componeerd heeft, kan blijken uit zijn Jena- of Nulde Symphonie Het ,.Te Deum" van Marc-Antoine Charpentier is een fraai voorbeeld van de Franse kerkmuziek uit het begin van de zeventiende eeuw. Bekende solisten zullen hun me dewerking aan dit programmapunt geven; wij noemen de bas Hermann Schey en de sopraan Ans Philippo Zeken- binnen Leiden geniet Lenie Stevens-Ridderhof als sopraan een goede reputatie, terwijl ook de alt mevrouw Driehuys en de tenor Ma- rius Kemler er het hunne toe zullen bijdragen dit concert tot een gebeur tenis te maken. De concerten worden gegeven in de Zuiderkerk aan de Lammenschans- weg op de zaterdagen 26 juni en 3 Geslaagden St.-Agnes-Iyceuni LEIDEN Aan het St. Agnes Lyceum hebben het diploma gymnasium A be haald: E. H. J. van Brussel, Leiden: S. M. A. Dietz. Leidschendam: S. M. B Flapper. Roelofarendsveen: C. M. J Jansen. Wassenaar; C. J. M Kraan, War mond; J. M. H. van Maris, Leiden; C. P F. van Rijt, Zoeterwoude; W. A. M. Rombouts. Alphen a.d. Rijn; A. F. M, Wortel, Leiden: W M. A. van Zanten. Voorschoten. Het diploma gymnasium B hebben be haald: J. H. F. M. Gouverneur. Sassen- heim; E. J. M. de Vrind, Leiden. de figuren in het tweede deel hun verhaal vertellen. Als de gastheer in coma raakt vanwege een teveel aan narcotica, nemen de jazzmusici de benen en de regisseur erkent dat zijn stuk een mislukking is geworden. En dat is het dan ook. Het is alle maal kitsch. Het element verrassing is er bij dit „moderne toneel'' vol komen uit. De non-conformatisten zijn volgens hetzelfde schema gaan werken. Het geheel lijdt aan een overdosering van realiteit, of althans wat daarvoor door moet gaan. Het boeit niet maar is, althans voor ons. uitermate saai. Daarbij komt nog dat de opvoeren- den er in geen enkel opzicht in slaag den de tekst waar te maken. De meest elementaire dingen der toneel- :peelkunst. zoals: spreken, lopen en ;taan op het toneel, waren hun vreemd of ze stoorden er zich niet aan. Zo kwam er zelfs geen type van één of andere persoon uit de bus. Het enige goede was de combo van Louis van Dijk. De musici kenden hun vak. maar de rest was kitsch en dan nog slechte. We begrijpen echt niet deze mensen zo nodig toneel moeten spelen, want financieel is zo'n avond een dikke strop en over het eerste woord van de naam .-Artistieke Jeugd Produktie". doen we beter maar te zwijgen. A. C. Bouwman P. C. DANZ SR. (Van t sportredactie) LEIDERDORP „Honkbal is een goede teamsport. Het is ook een zeer faire sport, want de mogelijkheid een tegenstander te bezeren is vrijwel nihil. Honkbal is uitstekend geschikt voor de mentale scho ling. Het spel vraagt voortdurende waakzaamheid en activiteit. Ter wijl er niets gebeurt, moet een speler toch actief zijn. Immers de ene speler moet één van zijn andere teamgenoten dekken. Zodoende kunnen ze eikaars fouten opvangen. Ze moeten dus de sport met elkaar bedrijven". De man, die honkbal in Leiden introduceerde, de heer P. C. Da/nz sr., is na vijf moeizame jaren in de Sleutelstad nog steeds even enthousiast. Toch vecht hij nog op zijn manier voor een grotere populariteit van zijn lievelingssport. Hij hoopt op het ver krijgen van een groter kader (voot de jeugdbegeleidingen op de mogelijkheid het publiek een betere toelichting op het spel te geven. Men bekijkt het spel verkeerd, zegt hij. Er wordt wel beweerd dat honkbal door kolonisten van de Zuidhollandse eilanden in de zeventiende eeuw in Amerika werd geïmporteerd. Dc Ame rikanen beweren natuurlijk dat zij de uitvinders van baseball zijn. Zij willen niets horen van het feit dat aan het einde van de vorige eeuw op de Zuid hollandse eilanden nog steeds een spel werd gespeeld dat het midden hield tussen het zo bekende „slagbal-met rondjes" en honkbal- Hoe het ook zij, honkbal werd naar Nederland gebracht door lieden die het op school in het begin van deze eeuw ingeburgerde „kastie" waren ontgroeid en in Amerika in de ban van „baseball" waren geraakt. De H.B.S.- leraar J. C. G. Grasé was de man, die honkbal importeerde en 53 jaar ge leden de stoot gaf tot de oprichting van de K.N.H.B. Vrijwel identiek is de historie over de invoering van honk bal in Leiden. Zakenreis De heer Danz, Amsterdammer van origine, speelde in de dertiger jaren op de middelbare school ook kastie. Hij deed het met enthousiasme. Twaalf jaar geleden moest hij voor een zakenreis naar Amerika. Vrien den adviseerden hem eens naar een baseballwedstrijd te gaan kijken. „Ik snapte er in het begin niets van. Ik keek gewoon naar de verkeerde kerels. Er was op een zeker moment een triple-play (spelmoment waarbij door snel de bal van honk tot honk te werpen drie spelers van de tegen partij tegelijk worden uitgeschakeld en de slagbeurt is afgelopen) en ik keek nog naar de man, die de bal had ge slagen. Ik had niet eens gezien, dat de veldspelers zo bliksemsnel de bal had den gespeeld", bekende de heer Danz. Het werd hem uitgelegd en ook hij raakte onder de bekoring van het spel. Zo zelfs dat hij voor zijn twee zoons een complete uitrusting uit Amerika De tivee knapen werden lid van het Amsterdamse OVVO. dat in die tijd nogal furore maakte, maar daar bleef het niet bij, want Pa Danz ging trouw mee. Hij ging zelfs meehelpen. Het be gon met het bijhouden van de score- kaart. een vrij nauwkeurige bezigheid en geleidelijk aan begon hij meer in zicht te krijgen, ook al had hij het spel zelf nooit gespeeld. Ruim vijf jaar geleden kwam de familie Danz naar Leiden. Maar Leiden kende geen honkbalvereni ging. Wel waren er in het verleden enkele schuchtere pogingen gedaan een vereniging op te richten, maar nooit was één van die pogingen ge slaagd. De heren Danz hadden echter het getij mee. Op enkele middelbare scholen in Leiden werd er wel iets gedaan aan honkbal, omdat de sport dank zij Europese kampioenschappen van het Neder lands negental in het middelpunt van de belangstelling was gekomen. De vereniging HVL het huidige SVL wilde die sport wel introdu ceren naast de bestaande afdelingen volleybal en handbal. Onder het motto „even helpen" kwam de heer Danz sr. er toen ook maar bij. Het gevolg was. dat hij op het laatst de afdeling honk bal grotendeels op zijn schouders had. Er kwam gelukkig nog een geestdriftig man bij in de persoon van de heer J. Meijer. Deze heeft inmiddels de jeugd onder zijn bezielende hoede genomen. SVL startte in de tweede klas van het rayon Den Haag, Men had enkele knapen in dc gelederen, die al verder waren dan alleen een kennismaking met honkbal. Het team (meer was er nog niet) werd al meteen kampioen. Het verblijf in de eerste klasse duurde precies twee seizoenen, waarna SVL promoveerde naar de derde klasse van de landelijke competitie. Een snelle opmars. De groei in de vereniging heeft daarmee niet helemaal gelijke tred kunnen houden. Thans heeft SVL twee seniorenteams in de competitie, een juniorenteam (spelers van 15 tot 17 jaar) en een team in de zogenaamde BRL-afdeling (de Babe Ruth League, een speciale competitie voor teams .van spelers in de leeftijd van 13 tot 15 jaar). SVL heeft nog geen Bleesing- team (11-13 jaar). Meer kader Maar SVL heeft nog meer niet, Zo zou de heer Danz graag beschikken over een groter kader. Mensen, die met de jeugd optrekken en ze de no dige aanwijzingen feeven. Mensen, die behulpzaam zijn bij de wedstrijden. Thans gaan namelijk ballen verloren, doordat er niet tijdig wordt gezocht. Eén man moet dat doen. Deze moet dan tevenS de score bijhouden (een bondsverplichting), moet coachen en nog tal van andere bezigheden uitvoe ren. Dat kan nooit voor honderd pro cent goed worden uitgevoerd. En zulks kost bij honkbal geld in de vorm van boetes en verloren materiaal. De heer Danz zou ook graag een tweede vereniging zien in Leiden, alhoewel hij zelf de moeilijkheid wel onderkent van huisvesting. SVL wordt ondanks de uitgestrektheid van Roomburg al steeds geconfron teerd met het feit. dat er onvol doende ruimte is voor zijn sport. Hij gaat echter welgemoed door met te strijden voor honkbal in Leiden. „Het is toch mooi een ander in de gelegenheid te stellen een sport te bedrijven, die je zelf eigenlijk nog wel zou willen beoefenen. Boven dien is de honkbalsport zo'n mooie scholing voor de jeugd. En het is een mooie aanvulling en aansluiting op de wintersporten". Cacaofabriek De Zaan: Tent president- directeur is benoemd de heer D. M. Bus te Santpoort, die commissaris is van Ger- kens Cacaoindustrie te Wormer. Hij is vele malen adviseur geweest op inter nationale cacaoconferentiefl. GEEF VADER BREESTRAAT 123 Telefoon 21851 Haarlemmerstraat 102 Telefoon 32778 LEIDEN Drie maanden geleden kwamen vijftien jonge Philippijnse verpleegsters op een drie jaar durend contract in het Leidse Academisch Ziekenhuis werken. Om hun iets typisch Hollands te laten zien, werden zij naar de Keukenhof meegenomen. Kwam toen het plan bij hen op voor een „Philippine night" voor Nederlands publiek Het is niet bekend, maar gisteravond genoot in de aula van het ziekenhuis een aantal genodigden van muziek, zang en dans uit het vaderland van deze verpleegsters. De binnenkomenden werden opge vangen en langs een tentoonstelling geleid, waarbij de Philippijnse zusters zich bijzonder charmante gastvrouwen Spoedig verbreding De Kempenaerstradt OEGSTGEEST Burgemeester Du Boeuff heeft gisteravond tijdens de gemeenteraadsvergadering meegedeeld dat rijksgoedkeuring is afgeko men voor de bouw van kleedgebouwen bij de voetbalvelden op het sport complex De Voscuyl. De goedkeuring van het raadsbesluit van 14 oktober vorig jaar, waarbij voor deze bouw 127.000 gulden werd uitgetrokken, verwacht men binnenkort. In antwoord op een vraag van de heer Brou wer (prot. chr.) zei de burgemeester dat bij zeer gunstig weer de bouw, waaraan de leden van de voetbalvereniging een actief aandeel voor hun rekening nemen, nog dit jaar gereed zal kunnen zijn. Men zal er spoedig van 40 ha jachtterrein van de heer A. J Kranenburg op haar plaats zou zijn. Bur gemeester De Boeuff stelde hier tegen over dat op het bedoelde terrein bij Haas wijk slechts sporadisch „een houten haas" te schieten is. Bovendien vond hü het niet aange naam een Inwoner van de gemeente het vel over de neus te halen, temeer daar de gemeente zich een opzegter mijn van een jaar voorbehoudt. „Als het nu een Leidenaar betrofzei hU. En daarmee had hU de lachers op de hand. Mevrouw Smits legde zich hlerbü De 28.000 gulden die B. en W voor de aanschaf van een vrachtauto voor ge meentewerken vroeg, haa de heer Brou wer liever bij de begrotingsbehandeling besproken gezien Toen, zo verweet hjj het college, had de raad er bezwaar te gen, omdat er een nieuwe kraan moest worden aangeschaft. De voorzitter had toen gezegd, dat de vrachtwagen eerst bij de begroting van 1966 zou worden ge vraagd. Bij de uitleg hierbij kwam naar voren dat de 10 jaar oude vrachtwagen ver- De heer Uytihoven (pvda> vroeg de raad om een uitspraak om het kosteloos trouwen op dezelfde tijden mogelijk te maken als ..tarieftrouwen'' Met slechts drie stemmen voor. werd deze mogelijk heid verworpen. Bij de bespreking van de herziening m het uitbreidingsplan in Oegstgeest- Noord-Oost. vroeg mevrouw Samkalden (pvda) de bouw van tweekamerwoningen te bevorderen. De voorzitter zegde dit na erop te hebben gewezen dat V.S. deze soort bouw niet bepaald toejuichen. De heer Brouwer vroeg tijdens de be handeling van de aankoop van stroken grond in het tweede gedeelte van De Kempenaerstraat of het gemeentebestuur nu reeds met verbreding van de straat zou beginnen. Wethouder Steenmetzer bevestigde dit. Voor zover de gronden reeds in het bezit van de gemeente zijn, neemt Gemeentewerken de verbreding spoedig ter hand luchtrecht sleten is en dat aankoop van een nieuwe veel economischer is. Drs. De Graaf! (pvda) vond een afschryftermijn van acht jaar nog te lang. Op zijn voorstel maakte men er zeven jaar van. subsidie-aanvraag (I 60.000) voor uitbreiding van de r.k. begraafplaats werd op voorstel van mr. Bergmeijer (kvp) uitgesteld tot de begrotingsvergadering 1966 Tevens stelde hij voor dat er dan een exploitatie-opzet bij zou worden verstrekt om te kunnen beoordelen of de exploitatie wel nadelig moet sluiten De raad nam ook dit voorstel over Prematuur Mr Bergmeijer vroeg bij de rondvraag het gemeentebestuur met alle middelen te proberen voor het bejaardencentrum 'een project van ruim 5.5 miljoen gul den) van de stichting Kerckwerve. dat t.z.t. aan de Rhijngeesterst?aatweg moet verrijzen, extra bouwcontingent te krij gen. Tevens vroeg hij he college van B. en W. in de volgende vergadering met het voorstel te komen de stichting f 250.000 beschikbaar te stellen voor de aankoop van bedoeld terrein. De voorzitter vond dit prematuur. Ten eerste wees hij op verschillende miljoenenprojecten in de gemeente die voorrang hebben. Daarnaast twijfelde hij aan spoedige uitvoer baarheid van de plannen, omdat het stichtingsbestuur nog niet de ver eiste 20 procent van het geld bijeen heeft. Met deze toelichting nam de heer Bergmeijer genoegen. toonden. Allen waren in nationale klederdracht en deze slanke kleurige figuurtjes vormden de eerste verras sing. Zuster Ida Lastrella vertelde na het Philippijnse volkslied iets over ligging, klimaat, geschiedenis, enz., van haar vaderland en gaf het woord aan de ambassadeur van de Philippijnen, de heer Delfin Garcia. Deze merkte op. dat voor het eerst verpleegsters uit zijn land naar Europa gingen, nadat reeds duizenden naar Amerika trok ken. Dit is vooral te danken aan prin ses Beatrix, die onlangs een reis naar de Philippijnen maakte. Zijn talentvolle landgenoten zongen en dansten met veel plezier over hun „parel van het oosten". Vooral de volksdans „Pandanggo Sa Ilaw", waarbij de danseressen met brandende vetpotjes op 't hoofd toch elegant de passen uitvoerden, oogstte veel succes. Dokter M. W. Jongsma. directeur geneesheer, sprak enkele slotwoorden. Hij was zijn Philippijnse zusters zeer dankbaar, dat ze hem iets anders leer den dan alleen de wetenschap, dat manilla-sigaren goede sigaren zijn. Ten slotte bewezen de heerlijke hapjes, die de gasten na afloop voor geschoteld kregen, de culinaire pres taties van de gastvrouwen. -O Voor filmers t) hebben vjiJ Sm.m.flJm voor-gestript met mepn pe/uldsspoor jy fotobedrijf deGraaff f. i7/3) Trianon Twaalf personen slaagden voor amanuensis LEIDEN. Voor het eindexamen van de amanuensiscursus van de rijksuniversiteit slaagden: D. W. Beekman, N. Blankenstijn. P. van Dam, H. J. Hagemans, L. Philips, P. J. Plug en F. J. van Slee, allen te Leiden; C. Geerlof, Alphen aan den Rijn; P. Graves, Velsen; J. Huy- sen. Halsteren; F. H. G. Imbens, Overveen en W. B. Kraak, Boskoop. Afgewezen: geen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 3