I Wl Ned. zaterdagelftal morgen favoriet tegen België Fout van Pereira leverde Inter de Europa-cup op JANSEN TILANUS Jong Oranje versloeg Italiaanse semi-profs Verrassingen mogelijk in strijd Tolwegbeker Purol 13 VRIJDAG 28 MEI 196.Ö (Van onze sportredactie) Na de nederlaag tegen Saarland (vorig jaar mei), de teleurstellende wedstrijd tegen het Ned. amateurelftal (3-7) en de 5-0 nederlaag tegen de Fransen in Parijs, de grootste nederlaag ooit geleden, popelt het Ned. zaterdagelftal morgen in Terneuzen om weer eens goed voor de dag te komen. Vfjf jaar lang was het Oranje-team zonder verlies gebleven en nu is daar in eens die impasse. De wedstrijd tegen de Belgen zal leren of er van een tijdelijke inzinking sprake is of dat die „gouden jaren" een soort luchtballon zijn ge weest, die nu is doorgeprikt. Terneuzen moet de ommekeer ten goede kunnen brengen. In de plaats mag het elftal dat tegen de Belgen aantreedt meer vertrouwen worden ge schonken dan het team dat enkele weken terug in Parijs kansloos was. In de twee de plaats lijken ons de Belgen niet sterk genoeg om tot succes te komen. Dan zou men tenminste al heel wat beter moeten Internazionale heeft de Europa- beker gewonnen. Jair houdt de fel omstreden trofee in de hoogte tijdens de ereronde door het stadion. V oetbalprogramma Terneuzen: Interland NederlandBelgië 3.30 uur. Tolwegbeker 3e ronde: SizoGelnoord, SpijkenisseHeerjansdam, RCLJodan Boys. ChrislandiaDUNO, VVGZ—Rijs- oord, DinteloordExcelsior P. Bronzen Zwaluw, achtste fin.: KMVZ 2 -DOVO 2, NDSM 2IJsselmeervogels 2, VRC 2—ARC 2. CSVD 2—Q. Boys 3. Gr. Lindt 2RVVH 2. Quick Bovs won bij CSVD 'in Delft VOETBAL In Delft heeft de voet balvereniging CSVD gisteren een junio renvoetbaltoernooi georganiseerd. Het Katwijkse Quick Boys is winnaar geworden met op de tweede plaats Zwart Wit uit Rotterdam. De organise rende vereniging werd derde. Noordwijk vierde, terwijl SHO met de vijfde prijs naar huis ging. Voetbal. Voor slechts enkele hon derden toeschouwers ITe'eft de ere-divi- 6ieclub Heracles' het elftal Van de Red Boys uit Luxemburg een zware neder laag toegebracht. De Almeloërs won iet 6—2. Nog juist tijd voor PRIMATOUR TEGEN REISZIEKTE Werkt snel en lang Balspel in de Italiaanse waterlinie MILAAN. Internazionale heeft de Europa-cup voor landskampioenen, de meest begeerde trofee in het Euro pese voetbal, behouden. In triomf droegen de spelers de beker na de finale tegen Benfica, die zij met 10 hadden gewonnen, langs de enthousiaste menigte op de tribunes. Het grote moment, waarvan zij een jaar hadden gedroomd, was werkelijkheid geworden. Voor de tweede maal had Internazionale getoond over het sterkste clubelftal van het continent te beschikken. De spelers van Benfica hadden het hoofd afgewend. Het was hen te machtig geworden. Maar de meest ongelukkige speler der Portugezen zat op dat moment met zijn verdriet alleen in de kleedkamer: doelman Costa Pereira. Het ene beslissende doelpunt, ge scoord door Jair met een simpel schot, kwam geheel op zijn rekening. Buiten zijn schuld werd hij in de 14e minuut van de tweede helft uitgeschakeld voor de verdere strijd en ter wijl hij van het veld strompelde, liet hij zijn ploeg de zware taak om de door hem opgelopen achterstand weg te wer ken. Het werd voor de tien Benfica-spelers een onmoge lijke taak op het drassige veld, dat de spelers voor zo'n zware opgave stelde. Te zwaar, hetgeen uit het spel was af te leiden. Combinaties liepen vast in de stroom, de bal kleefde aan het waterHet drama Costa Pereira werd het blijspel voor Internazionale. De vreugde, die zich bij het eindsignaal van de luidruchtige menigte meester maakte, laat zich moeilijk beschrijven. spelen dan twee weken geleden in Wil rijk tegen de Fransen. Vooral defensief heeft het Oranje team aan kracht gewonnen nu er iï overgeschakeld op bet 4-2-4 systeem waardoor de stevige stopper Van der Giesen van Zwart Wit in de ploeg kon worden opgenomen. Dat is een aanzien lijke verbetering, omdat hij met Visser in het centrum voor een sluitende gordel Middenveld Het middenveld mag dan met jubilaris Xieuwstraten en Van Elderen misschien nog niet op zyn best zijn bezet, beide spelers bezitten voldoende kwaliteiten het zware werk naar behoren uit te voe ren. Van hen zal evenwel veel afhangen, omdat de Belgen het middenveld enigs zins verwaarlozen. De Rode Duivels con centreren zich sterk op de defensie die overigens veelal op één lijn speelt. Dat biedt mogelijkheden voor snelle spelers als een Van den Heuvel om dank zij dieptepasses in vrije positie te komen. Aan de Werkendammer is het doorgaans dan wel toevertrouwd te doelpunten. Overigens kunnen ook Van der Lippe en debutant Heinen doelpunten maken, ter wijl de wellicht vaak naar de voorhoede doorstotende Nieuwstraten ook niet moet worden vergeten. Vast staat in elk geval dat wil het een aantrekkelijke wedstrijd worden, het ini tiatief zal moeten uitgaan van het Ned. elftal. Krijgen de Belgen de kans de toon aan te geven dan wordt het een tempo- loze strijd en dat zou wel jammer zijn De Italiaanse waterlinie, die in de nacht van woensdag op donderdag in het San Siro-stadion in Milaan door de regen was ontstaan en waar van het peil op Hemelvaartsdag nog werd verhoogd, heeft noch Interna zionale Milaan noch Benfica Lissa bon tot voordeel gestretëf? Integen deel, het betekende een grote rem op de spelontplooiing van béide ploe gen. De „slag op het waterfront" werd een kansspel. De Milanezen hadden reeds enkele uren voor de wedstrijd begon de tribu nes gevuld. Er ontstond toen een spek takel waarbij boren en zien verging. Vuurpijlen schoten de lucht in, toeters en claxons produceerden een oorverdo vend geluid en Het werd slechts even stil, toen een rookbom een grijs gor dijn in een van de hoeken van liet veld legde. Waar moest dat heen met Voetbal onmogelijk Het werd benauwd om het hart tn toen de ploegen het veld betraden, werkte dit op de Milanezen als de rode lap op een stier. Het geluidsvolume dat ze voortbrachten leek onbegrensd. Zodra het beginsignaal van de Zwitser- scheidsrechter Dienst echter had geklonken, koelden de gemoederen enigszins af. Geen wonder Wel hadden zy een kwartier tevoren Dienst in een regenjas gehuld en om ringd door tientallen fotografen door de sawah zien wandelen, maar dat het zo erg wasneen dat hadden zij niet verwacht. Hoog spatte het water op bij elke stap die de spelers deden en de bal trok een spoor door de plassen, die in elkaar overliepen en de hele grasmat hadden doorweekt. Op de ..ïeest on- aclite momenten smoorde het Je- NOVARA Vooral dank zij een sterke eerste helft heeft het team .'an Jong Oranje op Hemelvaartsdag in No- vara, op 40 km van Milaan gelegen, een verdiende 31 zege behaald op een Italiaanse selectie-ploeg van jeug dige semiprofs. Bij rust leidde Neder land door doelpunten van Brokamp (24c (44e 20. Na de hervatting scoorde Angelo Perini in de 8e min. tegen. In de laatste minuut bracht Vennekcr de eindstand op 31. Was de eerste helft duidelijk voor Nederland, na rust beheersten de Ita lianen de strijd. Dat was vooral te danken aan een tweetal vervangingen in de verdediging van de Azzuri. Aanvalsleider Brokamp. die in de eerste helft bijzonder gevaarlijk was. kon na de hervatting niet tegen de nieuwe stopper op. Dat kostte de Ne derlandse aanval aanmerkelijk stoot kracht, te meer daar de PSV-ers Gie sen en Verdonk, die de vleugelplaat sen bezetten, kennelijk werden geïm poneerd door het Italiaanse geweld. Aan het goede spel van stópper De Vries en linksachter Pijlman was het te danken dan Italië niet verder dan een enkele treffer kwam. De zwakste man in de Nederlandse defensie was de Deventer Warnas. waardoor rechts half Van Gorp steeds weer voor grote moeilijkheden werd geplaatst. In de 24e min. opende Brokamp met een prachtige kopbal de score. Venne- ker had tevoren aan dc zijlijn de bal vrijgemaakt waarna Giesen met een hoge voorzet Brokamp bereikte, die de Italiaanse goalie geen kans gaf. Nederland ging door. Desondanks duurde het nog tot de voorlaatste mi nuut van de eerste helft voordat Gie- de stand op 20 kon brengen. De doelman van de gastheren weifelde met uitlopen. Dankbaar maakte de PSV-er van die fout gebruik door laag te schieten. Fout van Tliie Angstige momenten beleefde de klei- Ned. kolonie na de hervatting. Steeds weer belaagden de Italiaanse aanval het doel van keeper Thie. Een fout werd de ADO-er in de 8e min. noodlottig. Hij sloeg de bal juist voor de voeten van Angelo Perini die scoor de. Het veldoverwicht van de Azzuri bleef gehandhaafd maar zij slaagden er niet in de gelijkmaker te scoren. Integendeel. Nederland kon het ver schil van twee doelpunten in de slot fase nog herstellen Een prachtige solo van Giesen, die de Italiaanse stopper knap pas-eerde, was daar de oorzaak Opstelling Jong Oranje: doel: Thie <ADO>. achter: Warnas (Go Ahead) en Pijlman (DWS). midden: Van Gorp (NAC). De Vries (SC Enschede) en Vermeulen (NAC). voor: Giesen (PSV) Venneker iFeijenoord). Brokamp (MW>, Vrauwdeunt (Feijenoord) Verdonk tPSV». In de tweede helft werd Brokamp vervangen door Fre- drix van Fortuna "54. in het vocht. Voetbal was op dit een schier onmogelijke zaak. t werd een kansspel, waarin aan vankelijk Internazionale de beste kan sen scheen te hebben. Het verontrust te de Portugezen zelfs zo, dat zij ver- scheidene^ keren naar ongeoorloofde middelen, grepen om de aanvallen van Intqr af te breken,Hel gaf de drijf natte Milanezeli óp de glimmende tri bunes aanleiding tot schrille door mex-g en been dringende fluitconcerten. Inter kon het water echter niet ontwijken, de barrière was te machtig. Pen ei ra s fout En Benfica gevaarlijk ver ook drongen de Portugezen door in de Mi lanese verdedigingsgordel. maar het water remde ook hun acties af. In de Benfica-defensie was het vooral spil Germano die met zijn koelbloedig in grijpen. imponeerde. Hoe moeilijk het voor beide aanvals- linies ook was tegen de „stroom" op >cien. toch zou de eerste helft een doelpunt brengen. Het kwam twee mi nuten voor rust totaal onverwacht. Uit aanval op rechts kwam de bal bij Jair, die schuin van het doel stond. Hij richtte en zachtjes rolde de bal in dc richting van het Portugese doel. Op onbegrijpelijke wijze liet doelman Costa Pereira het leer glippen. Wel trachtte hij nog zün fout te herstellen, maar tergend langzaam rolde de bal over de doellün. Helenio Herrera had in de regen zijn strijdplan gemaakt. De lange pass en vooral over de vleugels was niet effectief gebleken op de drassige grasmat. Hij spoorde zijn jongens, aan een temposlag met kort. overrom pelend samenspel. Herrera had niet dovemansoren gesproken. Met su- ne complicaties drukte Inter Ben in de verdediging. Er ont stonden kansen, maar de schutterij Milaan wist ze niet uit te buiten. Mazzola kwam wel heel dicht bij een doelpunt, maar de bal stuitte af van de paal. De stormbal ging in top bij Benfica. Even later werd het SOS uit gezonden. Costa Perreira was geblesseerd ge raakt en kon zich nog nauwelijks be wegen. Niets hielp: geen wonderspons, geen wonderdokter, geen wonderbal- sem. Germano trok Costa Perreira's trui aan en ging in doel. Benfica's on gelukkige doclverdediger strompelde naar de kleedkamer. Met nog ruim een half uur te spelen stond Benfica met tien man in het veld. De enige kans voor de Portugezen was gelegen in een furieus offensief. Inter, dat door het oponthoud voor Costa Perreira uit zijn ritme was gehaald moest terug. Benfica in offensief De Portugezen speelden met een ge weldige inzet en Germano kon vanaf zijn nieuwe post de strijd vanuit de verte volgen. Slechts zelden nog kwam Inter in zijn nabijheid en zo dit ge beurde. werden de Milanese aanvalslij- nen tijdig afgesneden. Niet altijd ech ter op even galante wijze, waardoor de Portugezen veel van hun sympathie verspeelden. Ondanks de versterkingen die de Milanezen in hun verdediging hadden aangebracht, slaagde Benfica er enkele malen in hierin een bres te slaan. Sarti stond echter op zijn post. In de eindfase rukte Inter nog enke le malen gevaarlek op. maar een goU, die de Milanezen vfijer had kunnen doen ademen, kwam er niet uit. Het ene voor Costa Pereira zo ongelukkige doelpunt bleef beslissend. Voetbal. Rennes heeft op He melvaartsdag in Parijs de Franse voet balbeker gewonnen. Rennes klopte in de overgespeelde finale# Sedan met 31. Bij rust had Sedan de leiding. Het eerste en enige doelpunt vun de gisteren in Milaan ge speelde Europa-bekerwedstrijd tussen Inter en Benfica. Doelman Peraira tracht tevergeefs de bal te pakken te krijgen.... Finland-Schotland 1-2 HELSINKI Schotland boekte don derdagmiddag In een wedstrijd voor groep 8 van de voorronden van het toer nooi om het wereldkampioenschap voet bal een moeizame 21 zege op Finland, dat duidelyk de zwakste ploeg In deze poule is. Bij de rust was dc score 11. De stand in groep 8 luidt: Schotland 3 2 1 0 5 6—3 Italië 2 1 1 0 3 6—1 Polen 2 0 2 0 2 1—1 Finland 3 0 0 3 0 3—1J Bijeenkomst trainers betaald voetbal DEN HAAG Van maandag 31 tot en met woensdag 2 juni zal in het KNVB-sportcentrum te Zeist de jaar lijkse studiebijeenkomst voor dc trai ners worden gehouden. Op de eerste dag spreekt bondsocfen- meester G. M- Kessler over het onder werp ..De toekomst van 't voetbalspel er de hieraan voor de oefenmeesters verben- den taak". Daags daarop houdt dr W L- Mosterd een lezing over „De blessu res van hett kniegewricht". Voorts zullen onder meer oud-scheidsrechter K. L. var der Meer, bondscoach Dennis Neville er de lieer L. Brunt, secretaris-penning meester van de KNVB het woord voe ren De laatste zal spreken over ,D< zakelijke kan-ten van het betaalde voet bal". -r de organisatoren in Terneuzen, die graag door middel van deze eerste interland op Zeeuwse bodem reclame willen maken voor het zaterdagvoetbal. Favoriet Ook in dit opzicht rust er dus een taak op de schouders van het Ned. zaterdag elftal, dat ondanks de minder gunstige rèsultaten van de laatste tijd en de kri tiek die er op de selectie van spelers is geweest toch ook nu favoriet moet wor den geacht voor de zege. De 62 victorie van vorig jaar op de Belgen is misschien niet haalbaar, maar dat is ook niet direct nodig. De Coupe Fernand Canelle is overi gens niet meer te veroveren. Die is reeds naar Parijs. Daar behoeft evenwel de kwaliteit van de wedstrijd van morgen niet onder te lijden. Met de trip naar Saarland voor de boeg zal het iedere ..supporter" van het zaterdagvoetbal een behoefte zijn, dat morgen een succes wordt geboekt. De opstellingen luiden: NEDERLAND: Van der Laan (Zwart Wit); Van Soeren (CJWJ. Visser (Heer jansdam), Van der Giesen (Zwart Wit) en Kralt iRijnsb. Boys); Nieuwstraten (Zwart Wit) en Van Elderen (Zwart Wit); Heinen (IJsselmeervogels), Van den Heuvel (Kozakken Boys), Van der Lippe (Noordwijk) en Danenberg (Bc BELGIE: Luppens; Standaert, Boeren, Pluciniak en Priard; Ponnet cn Didden; Thiry. Brackmann, Szosteck en Dellaert. Scheidsrechter: A. Aalbrecht (Hoek an Holland). Jan Nieuwstraten 25 interlands JAN NIEUWSTRATEN. de 29-jarige aanvoerder van Zwart Wit gaat morgen in Terneuzen zijn 25e inter land spelen. Tien jaar geleden om precies te zijn 7 mei 1955 debu teerde hij als rechtshalf in het Ncd. zaterdagelftal dat ook toen tegen dc Belgen speelde. Sinds die eerste wedstrijd heeft Jan geen interland meer overgeslagen. Hij speelde afwisselend rechtshalf en rechtsbinnen. De laatste twee in terlands was hij ook aanvoerder van de Oranje-ploeg als opvolger van Cas Woudsma die nog altijd met 28 interlands recordhouder is. Als aandenken aan deze .zilveren'' in. terland zal Nieuwstraten van de KNVB de gebruikelijke sigaretten koker met inscriptie krijgen. Landscompetitie eindigt 17 juli (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Volgende week zater dag speelt Zwart Wit in de eerste wed strijd voor de landscompetitie uit tegen het Spakenburgs IJsselmeervogels. Het duurt dan tot 25 juni voordat dc Rot terdammers voor de tweede keer in ac tie komen. Op die dag is Excelsior uit Rijssen in Rotterdam te gast. Zaterdag 19 juni is er geen wedstrijd vastgesteld, omdat die dag het Neder lands- zaterdagelftal terugkeert van dc trip naar Saarland aar- welke reis in elk geval spelers van IJsselmeervogels en Zwart Wit. deelnemen Het complete wedstrijdprogramma voor de la-ndscompetitie ziet er als volgt uit: 5 juni: IJsselmeervogelsZwart Wit (18.30). 12 juni: Excelsior '31IJsselmeervogels (15.00) 25 juni: Zwart WitExcelsior (16-30). 3 juli: IJsselmeervogelsExcelsior. 10 juli: Excelsior '31Zwart Wit (15 00) 17 juli: Zwart WitIJsselmeervogels (17-00). Ondanks het feit dat in Terneuzen de interland Ncderland-België wordt ge speeld. zal tegen de gewoonte in toch gevoetbald worden en wel in bekerver- band. By de 32 clubs die nog in de strijd zijn bevinden zich elf afgevaar digden uit West II. vier uit Zuid, vijf West I, zes uit Oost en zes uit Noord. Nu de tweede klassers ontbreken, moeten de kanshebbers zoeken onder de derde klassers, ofschoon een vierde klasser in deze strijd voor een verras sing kan zorgen. n club is Capelle. dat gisteren reeds zijn wedstrijd voor de derde ron de speelde tegen IJFC uit IJsselstein. De wedstrijd werd op verzoek van IJFC in Capelle gespeeld. De groen zwarten wonnen na verlenging met 32 komen nu in de achtste finale uit tegen RCL.We nemen althans aan dat de racingclub, die er goed in is mor gen gaat winnen van Jodan 3oys. Het Haagse DUNO trekt naar Bra bant om bij Chrislandia in Heiningen op hevige tegenstand te stuiten. Die Zwitserland verloor van West-Duitsland BAZEL Het Zwitserse elftal, dat in de voorronden van het wereldkampioen schap nog tweemaal tegen Nederland moet uitkomen, heeft woensdag in een „gewone" interland in Bazel met 10 van West-Duitsland verloren. Het enige doelpunt werd in de 43e min. met een kopbal gescoord door de Duitse midden voor Walter Rodekamp. De Duitse ploeg had gedurende de ge hele wedstrijd een veldoverwicht, maai de aanval was niet doortastend genoeg. De combinaties kostten teveel tijd en de persoonlijke acties waren meestal verre van briljant. De Zwitsers, die in de verdediging een moderne variant van het al-oude gren delsysteem toepasten, speelden tenmin ste een klasse beter dan enkele weken geleden tegen Albanië <10». Het team maakte na rust dankzij enkele omzettin gen een sterkere indruk dan daarvoor. V Z ,- j en gd t oern ooi en Op vier plaatsen ln ons land zyn gis teren de traditionele VZC-jeugdtoernooi- en gehouden. De organisatie in Nüver- dal, Nunspeet, Harderwijk cn Putten ver liep uitstekend. De vereniging Katwijk oogstte in Put ten veel succes in de A-klas: Al werd tweede. A2 derde cn A3 vierde. Bij de B-junioren werd Ka'wyk tweede en Hoekse Boys derde. Een der spelers van de club uit Hoek van Holland liep een hersenschudding op. In Harderwyk verscheen Semper Al- tius aan de start. In de A-klas kwam men niet verder dan een laatste plaats met slechts één punt. Het B-team legde met drie punten beslag op de derde prijs. Het A2-elftal van Lisser Boys kwam thuis met een prijs behaald tijdens het toernooi in Nunspeet. Winnaar werd DOVO met op de derde plaats De Zwer ver. Bij Al ging de eerste prijs naar ZWSH. de tweede naar Be Quick en de derde naar Valkenheide. ■ordt evenwel overwonnen, waardoor Duno volgende week thuis speelt tegen .vinnaar van Spijkenisse-Heerjans- dam. Op papier zyn dat de gasten, die in de competitie ook tweemaal won nen. Nu Visser en v.d. Pas ontbreken zit er mogelijk een verrassing in. De strcekmatch VVGZRijsoord brengt veel spanning met mogelijk Rijs oord als winnaar. De blauw-wittcn wacht lïlan een nieuwe uitwedstrijd en wel tegen SOW. dat morgen thuis net iets sterker zal blijken te zijn dan RAS Dinteloord zal niet gemakkelijk winnen van Excelsior P. Zeker niet wanneer Verhagen niet meespeelt. Sprang dat gisteren in de tweede ronde van Bra- kel won moet nu thuis de tegenstand van Yerseke kunnen breken. Volendamse jeugd te sterk voor ADO VOLENDAM Dc betaalde jcugd- plocg van Volendam heeft woensdag in de returnwedstrijd van de finale om liet kampioenschap van Nederland het Haag se ADO met 41 (20) verslagen. Aangezien ADO de eerste wedstrijd met 21 had gewonnen is een derde wedstrijd noodzakelijk om uit te maken wie zich voetbalkampioen van. Neder land bij de betaalde jeugd mag noemen Deze ontmoeting is vastgesteld voor za terdag 5 juni in Heemstede. modern en modieus ondergoed is van een naam om te dragen! dient, heel de huid Semper Altius heeft toernooi gestaakt C DEN HAAG Semper Altius dat gis teren op Hoornwijck een pupillentocr- □ooi had georganiseerd, heeft tot afge lasting moeten besluiten, nadat de jeugdige voetballers ruim twee uur had den gespeeld. Met het toernooi, dat om kwart over negen door voorzitter J. den Draak was geopend, werd goed half twaalf gestopt, toen bleek, dat de jonge spelers door cn door koud cn nat waren. Op een latere datum zal het toernooi worden voort gezet, terwijl besloten werd de resul taten van de gisteren gespeelde wedstrij den alsdan mee te laten tellen. Derde prijs voor RAS WOERDEN Het jeugdelftal van RAS uit Den Haag heeft op Hemelvaarts dag in Woerden tijdens een sterk bezet toernooi van Sportlust de derde prijs gewonnen De eerste prüs was voor Vc- lox uit Utrecht, de tweede voor Snort- lust. Voetbal De wereldkampioenschap pen voetbal, die het volgend jaar in Engeland zullen worden gehouden, zul len een dag eerder beginnen. Men heeft dat gedaan om de officiële ope ning op een vrije dag te doen plaats vinden. De eerste wedstrijd wordt nu op 11 juli in het Webley-stadion ge speeld Er zijn geen wijzigingen in -.Ie data van de andere wedstrijden. Voetbal. In de halve finale van het toernooi om de beker voor Jaar- beurssteden versloeg Juventus (Turijn) met 3—1 (0—0) Atletico Madrid. De eerste wedstrijd in Madrid hadden de Spanjaarden met dezelfde cijfers ge wonnen, zodat de beslissende ontmoe ting 3 juni in Parijs zal worden ge speeld. In de andere halve finale staan Manchester United en Ferencvaroa te genover elkaar.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 13