supralux „Dorus" viert zaterdag roodkoperen feest VAN DEN BRINK HOEDENMIEUWS Puzzelboek AEG Brick Bradford I—Toch is het zo!- «lesje en «Josje Senmoet DE STENEN ZONDE DONDERDAG 13 MEI 19«3 ETHERGOLVEN-ETHERGOlVEN-ITHERGOlVïN-ITHttGOlVEN (THERGOIVEN-ETHERGOLVEN-ETHERGOLVEN-ETHERGOLVEN- INTER EN BRANDPUNT De voetballiefhebbers zijn op de tv- gvond van gisteren het meest aan hun trekken gekomen. Zij zagen in het door het publiek op kookhitte ge. brachte Milanese stadion Internazio- nale met 30 van Liverpool winnen en ze hoorden ook nog, hoe oud-Inter- gpeler Faas Wilkes tijdens de rust zijn voormalige club zelfs een zege met nog één goaltje meer voorspelde. Daarvóór had het actualiteitenpro gramma Brandpunt enkele interessante onderwerpen gehad. Daarin werd ge- iteld, dat de Stichting van de Arbeid nu toch werkelijk aan het eind van het lamenwerkingslatijn schijnt te komen. NK V-secretaris drs. Th. Coppes ver wachtte, dat in ieder geval het loonpoli tieke werk uit de Stichting zal verdwij nen. Daarna werd een reportage van de Westduitse tv over Nederland opgeno men, waarin de verslaggevers een eer lijke poging deden bij hun Duitse land s zijn. Instructief was ook de reportage de omschakeling van groenten- bldementeelt in het Westland, waa: (bloemen) teeltrecht voor hoge prijzen wordt verkocht en hoge boetes daarvoor op de koop toe worden genomen. Radiolezing drs. Udink maandag HILVERSUM De lezing, die drs. Udink uit Rotterdam zou houden over „Twintig jaren om ons heen" en die oorspronkelijk op 19 mei door de NCRV- radio zou worden uitgezonden, is ver schoven naar maandagavond 17 mei. Het wordt dan de tweede in een cyclus van drie avonden, waarin de Rotterdamse econoom ingaat op het Nederlandse eco nomische leven in terugblik en perspec tief. Maandagavond gaat het over de plaats en kans in de wereld van nu. Tv over Pro Rege UTRECHT Op zaterdag 29 mei om half elf zal d? NCRV-<televisie een programma wijden aan Ik. werk van de Koninklijke Nederlandse Militaire Bond Pro Rege in Seedorf (West-Dultsland). Zoals men weet, heeft Pro Rege reeds vijf militaire tehuizen in de Bondsrepu bliek in bedrijf en dit jaar hoopt men er Oladbach. DEN HAAG Het gemiddelde budget van de student voor het komende studie- Jaar zal 5.095 bedragen. Dit heeft secretaris sociale zaken van de NSR, H. J. L. M. Gieskes geschreven in een brief aan de ohef van ae afdeling rijksstudie toelagen van het ministerie van onder wijs en wetenschappen, mr. A. P. L. M. Kreykamp. Het maximum dat op het ogenblik als rijksstudietoelage wordt uit gekeerd bedraagt slechts 3.400. Deze begroting voor de studietoelage 19651966 is opgesteld op grond van een aantal publikaties van de laatste jaren. Van de totale som kan het bedrag van een enkelvoudige kinderbijslag worden afgetrokken mits dit bedrag inderdaad aan de ouders wordt uitgekeerd. In zijn brief dringt de NSR-functlonaris nog maals aan op een statistisch onderzoek van het studentenbudget. (Van een onzer redacteuren) HILVERSUM Dorus het schle- miei-achtige mannetje dat van Tom Manders gestalte kreeg, gaat zaterdagavond met een speciale radio uitzending van de VARA zijn 12Va- jarig bestaan vieren. De hakkelende, clowneske zwerver met zijn hangsnor, zijn afgezakt „ziekenfondsbrilletje" en opgelapte bolhoed kwam het eerst in de ether, als de uitsmijter in het radioprogramma „Showboat" op za terdagavond, waarin Wim Sonneveld als „de orgelman" triomfen vierde. Aan het slot van zo'n uitzending kreeg Dorus altijd de gelegenheid een paar woorden te zeggen en dit korte optreden trok de aandacht van luiste rend Nederland. Al spoedig maakte Tom Dorus" Man ders de overstap van radio naar (televi sie. Regisseur Gijs Stappershoef liet in 1955 de complete sfeer van het Am sterdamse Saint Germain des Prés overbrengen naar de Vitus-studio in Bussum. En van meet af aan was ook „meneer" Cor Steyn met zijn orgel van de partij. Er kwamen vele tv-uitzendingen en 105 maal hoorde men Dorus voor de radio. Hij zong van de twee motten en van de crocus en de hyacint, maakte onnavolgbare filmparodieën, verwierf zilveren en gouden platen en liet het toen op de televisie een poosje afwe ten. Roemeens diplomaat zond boeken door voor predikant BERN Een redacteur van een Zwitsers dagblad maakte onlangs een reis naar Roemenië en bezocht daar onder meer een geïsoleerde groep Duitssprekende protestanten in Sibioe (het vroegere Hermannstadt). Na zijn terugkeer in ZuHtserland nodigde de Roemeense ambassadeur hem uit voor tn bezoek. Toen de diplomaat de journalist afloop naar huis reed, maakte de laat ste van de gelegenheid gebruik een wens te uiten: of de ambassadeur zo vriendelijk wilde zijn, een geschenk zending boeken door te willen sturen naar een predikant van de Duitsspre kende minderheid in Roemenië. Er was namelijk geen andere mogelijkheid, om iets dergelijks te verzenden, dan via de diplomatieke kanalen. Zonder aarzelen zegde Ae ambassa deur zijn medewerking toe en na een paar dagen kon een zwaar pak boeken aan de kanselarij worden afgeleverd. Zo heeft vermoedelijk voor het eerst via de diplomatieke kanalen van een communistisch land een zending pro testantse lectuur een adres in dat land bereikt. Vandaag bij v.d. Brink Organza turban uit r- onze boutique serie 1O.C7 O Amsterdam - Rotterdam - Den Haag Kalverstr. 23 - K. Hoogstr. 7 - Spuistr. 42 Zijn radioprogramma's gingen evenwel door en ook waagde Dorus zich a een eigen filmproductie. Nog altijd Dorus Manders populair bij een groot publiek. In vele huiskamers wordt op zaterdagavond de televisie even uitge schakeld om naar het kwartiertje „Ik loop door het land" te luisteren. Zaterdag gaat Dorus zijn „roodkoperen" jubileum vieren. Hoe hij dat op eigen manier doet, kan men van kwart voor tien -tot half elf op Hilversum 2 beluisteren. Overigens bestond Dorus op papier al veel langer dan 12^4 jaar. Decorateur reclame-ontwerper Tom Manders illus treerde in 1938 al talrijke „komische voordrachten voor nauwkeurig om schreven dames en heren" met een zwervertje met een streeptruitje onder een voddige regenjas, met een bolhoed en een hangsnor. Die tekening vormde later de inspiratie voor de levende Dorus van radio en -tv. Hilversum I. 402 m. NCRV: 19.00 Nieuws, 19.10 Radiokrant; 19.30 Geestelijke liederen (gr 19.45 Op de man af, praatje; 19.50 La fille de Madame Angot, operette (gr.); 21.00 Schouwen is geen eiland meer. gesprekken met Zeeuwen en Hollanders op de grens van een nieuw tijdperk: 21.20 Metropole orkest; 21.50 Lichte grammofoonmuzlek; 22 00 Rond om het kind, pedagogische etherleergang; 22.30 Nieuws en herhaling SOS-berichten; 22 40 Avondoverdenking: 22.56 Boekbespre king: 23.00 Kerkorgelconcert (gr.): improvi saties; 23.30 Klassieke kamermuziek (gr.): 23.55-24.00 Nieuws. Luistert naar De Stem van de V.V.D.: 18.30 Licht instrumentaal ensemble en zangsoliste, 19,00 Voor de kinderen: 19.05 Sportparade: 19.30 Eigen weg: programma voor twintigers; 20.00 Nieuws: 20.05 Stereo: Radio Filharmo nisch orkest: klassieke en moderne muziek; 21 06 Opstand, hoorspel: 21.45 Vocaal ensem- 19.00 Nieuws; 19.01 Voor naai. NCRV: 20.20 Attentie: 20.45 Moord doodslag, TV-fllm: 22.30 Verblijft UI, Canu te NTS: 22.40 Journasi: 22.46 Ronde van Nederland, een fiimverslag van de vandaag verreden etappe. NCRV: 22.55-23.30 Reporta ge Boekenbal in Amsterdam. Nederland n. NTS: 20.00 Nieuws; 20.01 Latijns-Amerikaanse muziek. VARA: 20 20 Ter Braak Du Perron - Marsman, documentaire; 20.56 Burke's law De zaak Annie Foran, TV-film. 21.45-22.10 Achter het België: Nederlands progr. Kan. 2 en 10. 19.00 n.m. Zandmannetje; 19.05 Sportkron; 19.40 Pol tribune; 19.55 Hier spreekt men Nederlands: 20 00 Nws; 20.25 Glacomo Pucci ni. progr. over leven en werk van de Ital. opera-compMlst: 21.05 De onachtzame Ado nis, éénaktcr door Jean Cocteau. (Overn. VARA); 21.50 FJlmkron; 22.15 Voor het gezin; 22.45 Nws. VERF EN LAK NSR niet naar het wereldfestival De Nederlandse Studenten Raad heeft medegedeeld dat hij niet zal deelnemen aan het negende wereldfestival jeugd en studenten, dat deze zomt Algiers zal worden gehouden. Het NSR-bestuur heeft deze beslissing genomen omdat, ondanks herhaaldelijk aandringen, het internationaal voorberei dend comité zijn beslissing over deelne ming van de NSR langer dan een maand heeft uitgesteld, zonder hiervan een nadere verklaring te geven. Het hestuur meent dat in verband met de noodzake lijke voorbereidingen niet langer op antwoord kan worden gewacht. In zijn brief aan het comité schrijft het NSR-bestuur de houding van het comité toe aan een gebrek aan werkelijke interesse om van het festival een wereld omvattende gebeurtenis te maken. Dit blijkt eveneens uit het feit. aldus het NSR-bestuur. dat uit Israël geen delegatie is uitgenodigd voor het festival. Invul-puzzel VANAVOND TE ZIEN Nederland 1 NTS, NCRV 8.20 uur Attentie, de actualiteitenrubriek van de NCRV. 8.45 uur begint een onwaarschijnlijke thriller „Moord en doodslag". met in de hoofdrollen Lo van Hensbergen, Pleuni Touw en Arnold Gelderman. Nederland 2 NTS, VARA 8.20 uur Ter Braak, Du Perron en Marsman, drie namen van Neder landse literatoren, die in de jaren voor de oorlog in de vaderlandse letterkunde een vooraanstaande rol speelden. Vijfentwintig jaar geleden stierven zij. Nu wordt hun in vloed nog eens nagegaan. 8.55 uur Gene Barry als commissaris Burke in de film „De Zaak Annie Foran". VANAVOND TE HOREN Hilversum 1 NCRV 9.00 uur Goos Kamphuis in gesprek met Zeeuwen en Hollanders over het feit, dat Schouwen geen eiland meer is. 9.50 uur een kort programma met Les Djinns en 10.00 uur de pedagogische etherleergang voor school en gezin „Rondom het kind" met referaten van prof. mr. W. F. de Gaay Fort man en prof. dr. H. Nieuwenhuis. Hilversum II AVRO 8.05 uur speelt het Radio Filharmonisch orkest werken van Wagner, Dvorak en Liszt. 9.05 uur wordt het hoorspel Opstand van Kees Holierhoek uitgezon den. Horizontaal woorden invullen die bete- 1. medeklinker. 2. groente, 3. kan men op zitten, 4. goedgunstig gezind. 5. vroeger. 6. gemeente in N.H.. 7 plan hebben, 8. overeenkomst, 9. oogziekte, 10. patroon, 11. medeklinker. Bij juiste oplossing leest men vertikaal: 1. hetzelfde als horizontaal 6. Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 1. water. 5. paard, 10. egel, 12. aloë, 13. ei. 14. knier, 17. eg. 18. Son, 20. Oss, 21. sté, 22. af. 24. mi, 25. ader, 26. Kant. 28. e.e., 30. To. 32. oor, 34. den, 36. net, 38. tr. 39. Borne, 41. ia, 42. idee, 44. Nora, 46. Eerde, 47. Ospel. Vertikaal: 1. Weesp, 2. agio, 3. te, 4 elk. 6. aar, 7. al, 8. roet. 9. degen. 11. mist, 15. no, 16. es. 19. nader. 21. Sinon, 23. fee. 24. mat. 27. notie. 29. hert. 31. staal, 33. orde. 34. do, 35. nn. 37. Eire. 39. bed, 40. Ens, 43. er. 45. op IICH4 1811) Het is merkwaardig, met welk ste grens van de koude daar legde, afkoeling vermindert de beweging een juistheid sommige denkers de waar alle beweging ophoudt. En ten dienovereenkomstig, spijker intuïtief precies op de kop slotte maakte Newton dit hele bouw- Natuurkundigen hebben aan dit slaan. Toen Plato ruim 2300 jaar gele- werk af, door de oorsprong van de verschijnsel van de wildedans der den dan ook beweerde, dat hitte en warmte te zoeken in de beweging door botsing en wrijving ont- de deeltjes der lichamen. Die bewe- r in op beweging be- ging van de deeltjes werd pas veel wetten opgesteld, waaraan ook de zonder mikroskoop wat heeft. verkondigde hij een stelling later waargenomen door de Engelse die pas 2000 jaar later voorzichtig zou plantkundige Robert Brown, die on- Om te begin: worden uitgesproken, waarna het nog der de mikroskoop plantensporen be- temperatuur twee eeuwen zou duren, eer hieraan studeerde en tot de ontdekking kwam, bestudeerd. Het blijkt, dat deze twee een stevig theoretisch fundament kon die dat kleine deeltjes in een vloeistof rechtevenredig zijn. Wordt dus Warmte is „beweging" worden gegeven. In de tijd Renaissance was men weliswaar afge stapt van het denkbeeld, dat kou een stof zou zijn, maar veel nieuws was hiervoor toch niet in de plaats geko men. Men meende, dat kou het ontbreken van warmte is (een op zichzelf juist denkbeeld), maar aange- slen warmte nog steeds als een zelfstandige stof werd beschouwd, was er sedert de oudheid toch niet n.l. een wilde dans uit en ieder die in èrg veel veranderd. Francis Bacon, de die vrolijke troep verzeild raakt, willen spreken, want t geleerde Engelse humanist uit het krijgt de nodige botsingen te verdu- geen beweging die langzamer is temperatuur tweemaal zo hoog, dan zal ook de beweging tweemaal zo snel zijn. Daardoor is de temperatuur eigenlijk niets anders dan een maat voor de heftigheid waarmee de mole culen bewegen. Houdt alle warmte- beweging op, dan is de laagst moge lijke temperatuur bereikt, n.1. 273,144 gestompt gr. onder nul. Dat is de z.g.n. absolute temperatuur. Het is eenvoudig zinloos nog lagere temperaturen te knoopte ren. Grote lichamen ondervinden rust. onbewust aan bij de bewering van hiervan geen hinder, maar uiterst Hoe deze rust, dus de absolute Plato, toen hij schreef, dat warmte kleine deeltjes worden onophoudelijk temperatuur benaderd wordt, is weer „een beweging is die inwerkt op de heen en weer geduwd. Wordt de een andere kwestie kleine deeltjes, waaruit lichamen zijn temperatuur van de vloeistof ver- Nieuws. 7.40 Radiokrant. 7.1. mofoonmuziek 8.15 Gewijde muziek. 8.30 Nieuws. 8.40 Lichte grammofoonmuzlek. 9.00 Voor de zldken. 9.35 Waterstanden. 9.40 Klassieke grammofoonmuzlek. 10.30 Morgen- dienst. 11.00 Klassieke grammofoonmuzlek. 11.15 Voor oudere luisteraars. 12.00 Orgelspel: populair klassieke en moderne muziek. Mededelingen t.to.v. land. en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 De Meidagen van J940: serie programma's over de Inval van de Duitse troepen In ons land. nu 25 jaar geleden. 12 50 Meisjeskoor en licht instrumentaal sextet. 13.10 Lichte gammofoonmuzlek. 14.05 School radio. 14.25 Licht orkest. 14.45 Voordracht. 15.05 Semi-klassleke pianomuziek (opn.). 16.45 Klassieke gram mofoonmuzlek. 17.00 Muzikaal verzoekpro- .sramma voor de middelbare school. 18.0C Voor de jeugd. 18.30 Militair orkest (gr.) '8.50 Klassieke grammofoonmuzlek. Hilversum n. 298 m. VARA; 7 00 Nieuws, chtendgymnastlek en socialistisch strijdlied. 7.20 Grammofoonmuzlek. 7.25 Van de voor pagina 7.30 Lichte grammofoonmuzlek. 8.00 Nieuws en socialistisch strijdlied. 8.15 Lichte jrammofoonmuzlek 8.50 Ochtendgymnastiek oor de vrouw. 900 Te land en te water, nformatlef programma voor weg. en water weggebruikers. VPRO: 9.40 Morgenwijding ,nnn c'~v—"V20 Lichte gram- i. 11.02 Voor 11 55 Viool kleuters. 11.15 Vt_. liano: moderne muziek. 12.17 Tentoonstel- '"22 Actualiteiten. 12 27 Mede- ingsagenda. delingen tb.v. land. Overheidsvoorlichting: Voor de landbouw 12.40 Elektronisch tuinbouw. 12.30 orgelspel. AVRO: 13 delingen, >f grammofoonmuzlek. 13 13.30 Stereo: Vocaal kwartet: klassieke moderne liederen. 13.50 BIJ de tijd en bij thee: gevarieerd programma. 15 30 Dans- orkest en zangsollsten. VPRO: 16.00 Nieuws. Aansluitend: Uw leeftijd en uw werk. lezing (71). 16.15 Klassieke en moderne orkestmu- :k. 16.30 Nieuws voor nieuwsgierige klnde- r 16 34 Voor de jeugd. 17.00 Lichte grammofoonmuziek. 17.30 Voor de rijpere Jeugd. President Saragat van Italië zal op 12 juni voor het eerst sinds zijn verkie zing tot staatshoofd op 28 december jl. een bezoek aan de paus brengen. Jesje en Josje holden even vlug r boven, waar hun moeder nu op bed J. „Wij zullen wel goed voor alles zorgen, moeder", zei Jesje. „Blijft u maar rustig op bed, zo lang de dokter het nodig vindt. Lust u dadelijk ook een bordje eten?" „Ja, maar niet te veel", antwoordde moeder Joppers. „En maar een heel klein beetje jus op mijn aardappelen Jesje." De kinderen draafden weer naar bene den, waar hun vader in de keuken bezig gewerkt. Nu is het o En zo stonden een klein half uurtje later de groenten- en aardappelenpan te dampen en te stomen. Jesje goot de aardappelen voorzichtig af en Josje haal de een bord en schepte een klein beetje doperwten op, deed er twee aardappelen bij en goot er een klein beetje jus over. Het bord werd op een presenteerblad gezet en de kinderen stapten er triomfan telijk mee naar boven. „Zo, eet dat maar eens lekker op, moeder", zei Josje. „Daar zult u van opknappen." Ze bleven in spanning staan wachten tot I hun moeder een paar happen van alles genomen had. „En, smaakt het?" vroeg Jesje be geerlijk", antwoordde moeder Jop pers. „Ik wist niet dat jullie zo goed konden koken. Maar ga nu zelf ook vlug Toen de maaltijd voorbij was haastten Jesje en Josje zich weer naar de keuken, om af te gaan wassen. „Morgenochtend moeten we een kwar tier eerder op, Jos", zei Jesje. „Anders kunnen we niet voor het ontbijt zorgen. Heb jij nog huiswerk? Ja? Nu, ga dat dan vlug maken. Want we moeten niet te laat naar bed. Dan zet ik nóg een kopje thee. Daar zal moeder ook wel trek in hebben, denk ik." 'GCUeOAAL UOBEMUE6 veeeezELT de farao waar Acwrr-iiTOw. wj PE EVJKÓ6 D€ ME TOO UUIJ6M UELPEkJ—IK ZIE MAAR ÉIU OPLOS SING OM VADER BW UEEE &EKU TE REDDEN: UUU VR'JUEID IU RUIL. ZE PLALBJEU. Na de dood van tante Leentje, die onverwacht stierf, kon oom Wolter niet over zijn verlies heen komen. Hij hield heel veel van het kind, dat nog te jong was en te veel met zich zelf bezig om zijn verdriet te begrijpen. Na de schooljaren had Rena niet anders te doen dan het kleine huisje met de door planken ondersteunde plaggenwan- den, waarover een rieten dak huifde, schoon te houden en te zorgen voor de konijnen en de hoenders. Oom Wolter deed zijn werk op 't Grobbenuus en was weinig thuis. Het zwerfse in haar bloed begon zich te roeren. Vanaf het erfje kon ze in de verte de Oeler zien, die haar trok. Ze ontweek de mensen behalve Martine en Joryt, van wie ze hield om zijn kracht en om de rust e van hem uitging. In de lange winteravonden als oom Wolter in zijn stoel zat te slapen, ging ze met Martine mee naar het huis van Ante Borne, waar ze op de diele zaten met het hele gezin en ganzenbord speelden. ~e was bang voor Jentje, die zulke felle ogen had i zo boos kon praten, al meende ze het niet Later, toen hun kindsheid voorbij was, zaten ze met hurj vieren als Ante en Jentje met de jongere kinderen naar bed waren. Martine sprak over de boeken die ze las, met Lenter, de jongere broer van Dries. Hij haalde ze ook voor haar uit Hinberghe en soms verzon Martine weer een verhaal, zoals ze dat als kind gedaan had. Die latere verhalen waren anders geweest. Rena had er niet veel van begrepen. Van al de mensen die ze kende, was Dries Borne haar het naast. Ze spraken zelden met elkander en als hij met zijn l door DIGNATE ROBBERTZ hoofd een beetje naar voren, alsof hij van plan was om aan te vallen, naar Martine en Lenter zat te kijken, hield ze zich heel stil en klein. Hij kon lelijk uitvallen, ook over Bernt Vasse, voor wie Rena een dodelijke schrik had sinds hij haar met zijn auto bijna omvergereden had. Dat was lang geleden, maar ze vergat het niet. Zijn boosheid tegen Bernt en tegen nog heel wat meer had Dries van zijn moeder met de paplepel ingekregen. Jentje kon het niet verkroppen dat Joryt Volmar. die van elders gekomen was, landschut werd. terwijl Ante al vanaf zijn jongensjaren in het bos werkte en veel meer van het dal afwist dan de vreemde Volmar. Dat Ante zo'n grote vriendschap opvatte voor de landschut, beschouwde zij als kruiperige onderdanigheid van hem. In haar hart bewonder de ze de grote Volmar, diens rechte gang en de manier waarop hij zijn hoofd hield. Ante was daarbij een kleine jongen, die mee mocht doen. Ieder jaar vermeerderde haar gezin, terwijl Martine Volmar alleen bleef. De landschut woon de in een ruim huis en het ontbrak hem aan niets, terwijl haar kinderen op de diele moesten groot worden, want er was geen geld om een beter huis te huren of te kopen. Jentje was d« rokerige stookplaats al lang beu en het geblèr van de geiten, die hun koppen door de ren staken en keken naar wat de mensen deden. Dries was een bang kind geweest, vooral bang voor de berg met het donkere bos. De jongens van 't Horst, die ondanks het verbod van Bernt Vasse nesten gingen uithalen, lachten zo hard om hem dat het was of hij in brand stond. Om van zijn vrees verlost te worden, sloop hij in de nacht de berg op, waar hij hardop zijn eigen naam Er zat een wilde trek in het bloed van Dries Borne. Van alle dieren was de havik, die in de hoge dennen huisde, hem het liefst. Zijn weer spannige moeder voedde dat ongebreidelde in hem. En misschien was er in 't Horst niet één die zo van de berg en het dal hield als de wildeman. Na de eerste reidans trok hij zich terug. Als een ander meisje hem gekust had, zou hij er niet kwaad om geworden zijn. Die betekenden niets voor hem, maar de rosse eekhoorn! Ze droeg de geur van bos en heide in het haar, haar lippen waren als berkeschors en toen ze haar armen om zijn hals sloeg, was het of hij de berg voelde, waar hij zich tegenaan kon vlijen, in de nacht als er sterren schenen of overdag in de schaduw van het geboomte. De onrust sprong in hem op, zodat hij weg moest gaan, naar de heide, waar hij het zou kunnen uitroepen zonder dat iemand hem hoorde. Wordt vervolgd

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 13