A üoede nylons kunnen goedkoop zijn Deel mee in de winst bij COOP Elegante ASSISTENTE 98 1.19 NYLON VOORJAARS LINGERIE fyuHkemöffer fexis JONGE ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS(STERS) MEDEWERKSTERS voor de KEUKEN Betaal niet te veel voor konseri\ zegt C0-0P kies uw kous WKÊMUnÊMÊÊBBL Rode bessenjam79 Moriaantjes™el8k"cL89TO;79 CO-OP Ontbijtkoek Aardbeien op sap CO-OP Appelmoes "W" CO-OP meisjes oi getrouwde dames NIEUWE LEIDSE COURANT 10 Nylon pyama mooie dichtgeweven ny lon met fleurige roosjes bedrukt, model met revers kraag en lange pantalon, kleuren bleu en cerise, 42 - 48 16.50 Nylon nachthemd verfijnde nylon voile over een dichtgeweven nylon binnenrok, leuke pofmouwtjes en kant- garnering. Bleu, rose en zeegroen. S.M.L. 13.95 Kant-nylon nachthemd een moderne en sierlijke lijn heeft dit snoezige modelletje van kant nylon over nylon voile. Alleen in zeegroen, ma ten 42 - 46 16.95 LEIDEN - Breestraat 99-101 - Tel. 21770 MIDDELGROOT BEDRIJF IN LEIDEN heeft enkele plaatsen vacant voor Omdat in het bedrijf eigen opleidingen voor deze functies wor den verzorgd, is een verdere schoolopleiding dan V.G.L.O. of HUISHOUDSCHOOL niet vereist. Het werk wordt verricht in moderne kantoren in het centrum van de stad. De werktijden zijn van 8.3012.30 uur en van 13.3017.30 uur. Zaterdags vrij. Wij hebben geen vastgestelde vakantiesluiting zodat de vakanties naar eigen keus kunnen worden opgenomen. Hebt u reeds vakantie-afspraken voor deze zomer gemaakt, dan behoeft u deze voor ons niette wijzigen. 0-5-70 Wilt u nog meer over ons weten of solliciteren schrijf dan onder no. 8229 aan het bureau van dit blad. Bij het ACADEMISCH ZIEKENHUIS te LEIDEN kunnen geplaatst worden Bruto per maand: 220.12 228.94 277.86 324.82 Leeftijd: 21 jaar 22 jaar 23 jaar er Bruto per maand: 373.74 424.61 ouder 477.45 18-jarigen en ouder komt A.O.W. voor rekening van het Rijk. fan de Adjunct-Directrice op woensdagmorgen om half elf. Gevraagd voor de INKOOPAFDELING Voor geïnteresseerde kracht goede vooruitzichten ULO-diploma gewenst. 5-daagse werkweek Aantrekkelijke gratificatie-regeling. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties aan de Personeelschef van de N.V. Chemische Industrie „KATWIJK" Prins Hendrikkade 18, Katwijk aan Zee. (Telefoon 01718/3541 of buiten kantoortijd 01718-2913). Consumenten-organisatie brengt uitstekende kwaliteit nylon kous voor 1.59 Mary Lou, de speciale „tiener" nylon nu in alle CO-OP winkels. Consumenten hebben het kousen-probleem aangepakt door middel van CO-OP, de grote organisatie van consu menten. CO-OP gaf één van de belangrijkste kousen-fa brieken in West-Europa op dracht een nylon te fabri ceren, waarbij in de eerste plaats rekening gehouden moest worden met de smaak van de tieners. Dat betekent een jonge, sierlijke kous van toch behooriyk sterke kwa liteit. In een gemakkelijke modekleur die overal bij past. En voor een plezierige „tie ner" prfls. Na vele maanden van testen werden alle proef nemingen tenslotte bekroond met de Mary Lou nylon. Een charmante, naadloze nylon in de modekleur Sapino. En de prijs? Het bleek mogelijk te zijn deze mooie dunne, sterke kous te leveren voor slechts 1.59. Een verrassing waar elke „tiener" - en onge twijfeld ook vele moeders! - dolgelukkig mee zullen zijn. De nieuwe Mary Lou nylons zijn in allo CO-OP winkels verkrijgbaar, óók in de extra kleine maat 8%. Marie Louise nylons blij ven een groot succes Steeds meer huisvrouwen dragen met plezier Marie Louise nylons, die ze zo ge makkelijk bij CO-OP kunnen halen en waar ze zo weinig voor behoeven te betalen. Marie Louise nylons zijn er in verschillende soorten en kleuren. Ze kosten slechts ƒ1.95 in een nieuwe, char mante verpakking. Marie Louise Pin Points nylons die gegarandeerd niet kunnen ladderen, zijn er al voor 2.95. Het 13e paar voor niets I Bewaar de bonnetjes op uw Mary Lou en Marie Louise nylons goed. Als service geeft CO-OP u voor 12 bonnetjes een paar van dezelfde soort' gratis! Dat maakt elk paar- nylons dat u bij CO-OP koopt nóg voordeliger! Kies nu zo'n fantastische CO-OP reis uit. Zo'n heerlijke vakantie! Die zo weinig kost! En die CO-OP helemaal voor u verzorgt. Prima hotels. Luxe reis wagens.- Vliegtuigen. Uit stekende maaltijden. Excur sies. U hoeft nergens meer aan te denken. Waar gaat u heen? Naar Zwitserland, Griekenland of Parijs? Mal- lorca of naar de Eiffel? Of Tirol? Bespreek uw vakantie bijtijds. Vraag morgen in de CO-OPwinkelnaarde reizen- folder. Want de belangstel ling is groot. 10 dagen naar Oostenrijk voor f189,- Hoge bergen. Gezonde lucht. Heldere beekjes.Wittewater- vallen. Groene weiden. Koele bossen..En... een uitstekend hotel dat CO-OP voor u reser veert (inclusief maaltijden). In de Tiroler Alpen. In dat gezellige plaatsje Gerlos.Een comfortabele reiswagen brengt u er heen. Dia reis alleen al is fantastisch. Vla het Zevengebergte,Taunus- gebergte, Karlsruhe, Ulm, München, Achsenpas en het Zillerta! Een heerlijke va kantie! 10 Dagen lang ver zorgt CO-OP alles voor u. En dat kost maar 189,- (en één waardecoupon van uw CO-OP Winstaandeel). 8 romantische dagen in De Eiffel voor f135.- Wat een vakantie! Acht da- 'gen in het gezellige See-hotel „Margarete", acht dagen wandelen, zwerven, vissen, zwemmen, varen, winkelen, wat u maar wilt, in de mooi ste streek van de Eiffel. En dat alles voor de speciale CO-OP prijs van maar 135,- (en 1 waardecoupon van uw CO-OP Winstaandeel). Met CO-OP en Olympic Airways 15 dagen Grie kenland voor f 600.- Vijfdaagse cruise met de MS „Semiramis" naar de mooiste Griekse eilanden inbegrepen! Met do Olympic Airways naar Athene. Dan een droom- cruise van 5 dagen naar Rhodes, het eiland met het mildste klimaat van de ge hele Middellandse Zee, naar Bodrum in Turkije, naar Patmos, bekend door de Openbaringen, van Johannes. Naar Delos, de geboorte plaats van Apollo en Artemis en via Mykonos, het „Witte Eiland terug naar Piraeus en Athene. Daarna nog 9 dagen om het heerlijke vaste land van Hellas te doorkrui sen. Dit alles voor slechts 600,- (en 3 waardecoupons van uw CO-OP Winstaan delen). Besparing op uw gasre- kening- Pannen nu met koperen bodem Voor het eerst zijn in ons land pannen verkrijgbaar met een gedraaid koperen bodem. Wat is het voordeel daarvan? Koper is een van de beste hittegeleiders. Dat betekent dat een koperen bodem sneller en gelijkmati ger heet wordt. Pannen met koperen bodem besparen gas en zijn bovendien oersterk. Vandaar dat deze pannen in het buitenland een enorme aftrek vinden. CO-OP brengt nu deze pannen ook voor de Nederlandse consument in zeer fraaie stootvaste emaille uitvoering. De pannen heb ben verder koudgrepen en een stootrand van edelstaal. Er zijn twee sets: 4 pannen (verschillend formaat) 67,- (en 4 waardecoupons van uw CO-OP Winstaandelen). 1 koekpan, 1 steelpan, 1 fluit ketel, 1 melkkoker voor "54,- (en 3 waardecoupons van uw CO-OP Winstaandelen). Een stoel voor tuin entent 'iM Gezellig In uw tuin. Handig als kampeerstoe! Gemakke lijk - inklapbaar - in de auto mee te nemen. Houten arm leuningen. Solide buisstaal. Bevestiging met 3 stalen veren. Mooi streepdessin. Hoogte 42 cm.Per twee stuks voor de speciale CO-OP prijs van slechts 21,- (en 1 waar decoupon van uw CO-OP Winstaandeel.) 10 dagen naar Zwitserland voor f235.- Geheel verzorgde reis per luxe reiswagen. Verblijf in het nieuwe hotel Tannen- heim. Kamers met bad. Het hotel beschikt over grote lounges, bar, dancing, en zonnc-terrassen. Mogelijk heden voor wandel- en dag tochten en kabelbaan ritten. Speciale CO-OP prijs van ƒ235,- (en 1 waardecoupon van uw CO-OP Winstaan deel). Het is heel gemakkelijk om mee te delen in de winst bij de CO-OP U weet dat CO-OP een con sumenten-organisatie is. En dat CO-OP daarom de con sument/klant mee laat delen in de winst. Hoe dat gaat? Heel eenvoudig! U krijgt uw CO-OP Winst aandeel gratis Bi) praktisch elke gulden die u by CO-OP besteedt, krijgt u gratis een zegel. Die zegels plakt u in een boekje. Als het boekje vol Is en dat is met 120 zegels al het geval, levert u dat boekje in en krygt u zonder meer een Winstaan deel. Gemakkeiyker kan niet. En... goedkoper ook niet. U' betaalt voor dat Winstaan deel Immers geen cent. Dat gratis Winstaandeel levert u geld op! Ja, wacht maar eens af! Straks Wordt de datum be kend gemaakt dat u geld kunt gaan halen voor uw Winstaandeel. Hoeveel? Dat hangt natuuriyk af van de winst die CO-OP heeft ge maakt en kan dus van jaar tot jaar verschillend zyn. U kunt echter zelf meehelpen die winst zo hoog mogeiyk te maken door al uw bood schappen by CO-OP te halen. En hoe meer boodschappen u bij CO-OP haalt hoe meer Winstaandelen u krygt! Dertien Winstaandelen per jaar voor een gemiddeld gezin. Laten we aannemen dat een gemiddeld Nederlands gezin voor ƒ30,- per week aan boodschappen besteedt. Dat betekent dan dat zo'n gezin elke vier weken een gratis Winstaandeel krijgt. En dat zyn er dus niet minder dan dertien per jaar! Een spaar potje dat heel plezierig ls om te hebben! Maar u kunt nog méér gratis Winstaandelen krij gen. U krygt niet alleen bij prak tisch elke gulden die u be steedt zo'n gratis zegel. U krijgt ook nog extra-zegels. Bij CO-OP koffie, CO-OP thee, CO-OP beschuit, Do-re- mi-koek ontvangt u E (extra) - zegels voor uw Winstaan deel. Zo'n E(extra)-zegel is even veel waard als de zegels die u by elke bestede gulden krygt. U plakt ze gewoon tussen de andere zegels in uw boekje. Dat is pas winst gevend sparen! Ljv\ru~tnnnrL_] C0-0P stelt Winstaande len met waardecoupons beschikbaar Elke consumcnt/klant wordt in de gelegenheid gesteld om CO-OP Winstaandelen te be zitten. Daarmee deelt de consument/klant nu ln de winst die consumenten-orga nisatie CO-OP maakt. Maar daarboven krygt hy óók nog by elk Winstaandeel een waardecoupon. Dat is een extraatje. Daar heeft hy direkt wat aan. Want die waardecoupon kan hy met een gebruiken om prachtige artikelen te kopen met aan- trekkelijke reductie of om plezierige reizen te maken voor verrassend lage prijzen. Haar drogen als bij de kapper Er is een elektrische haar- droogkap die uw haar vak kundig droogt, zonder dat er van u speciale vakkunde wordt vereist. Deze nieuwe haardroogkap is eenvoudig met de hand te bedienen, heeft een driestanden schake laar en ongeveer 2.25 m. snoer. Hg is gemakkelgk aan tafel of stoel te bevestigen. CO-OP brengt deze luxe haardroogkap compleet met tafelstatief voor slechts 47,50 (en 3 waardecoupons van uw CO-OP Winstaan delen). Nu ook automatisch strij ken Stryken met de „Celsia" strykautomaat. Wat een weelde. Vlug en zonder moei te strykt de „Celsia" uw lakens en slopen, overhem den en bloesjes, wat u maar fcilt. De „Celsia" ls gemak kelijk op iedere tafel neer te zetten en heel eenvoudig te bedienen. Speciale CO-OP prijs ƒ281,- (en 8 waarde coupons van uw CO-OP Winstaandelen) Op verzoek van de CO-OP consumentendienst beoorde len hulsvrouwen de smaak van CO-OP artikelen. MARY LOU naadloze „tiener" nylon T 1.09 De CO-OP bakker verwent u deze week met Zeer fijne Roomboter Banketbroodjes Verse Appelrepen per stuk 't Is van de CO-OP bakker MARIE LOUISE avondnylon f 1.95 naadloos MARIE LOUISE wandclnylon f 1.35 met of zonder naad MARIE LOUISE „Pin Point" f2.95 laddert.niet MARIE LOUISE f2.95 crêpe nylon Mary Lon en Marie Louise nylons uitsluitend verkrijg baar ln uw CO-OP winket. Paasbrood Een specialiteit van de C0-0P bakker De CO-OP bakkers over het hele land stellen er elk jaar een eer ln het beste paas brood te bakken. Het bakken van paasbrood stelt nameiyk de hoogste eisen aan vak manschap en vakkennis. En elk jaar komen de CO-OP bakkers met paasbrood te voorschijn dat werkeiyk feesteiyk brood mag heten. Het paasbrood van de CO-OP bakkers vindt dan ook altyd gretig aftrek by de consu menten. De belangstelling is vaak zo groot dat de CO-OP bakker er nauwelyks aan kan-voldoen. Wilt u daarom zo vriendeiyk zyn tydig uw bestelling op te geven? Uw CO-OP bakker heeft daarom een handig formuliertje by zich. Als dank krygt u het verrukkeiykste paasbrood dat er is, met de meeste zorg bereid! Cl van57voor UI 2 blikjes QQ van 225 gram UU 2 potten O Q samen lVa liter UU CHOCOLADE KORRELS 200 gram 69 GEDROOGDE APPELTJES 350 gram 89 VARKENSVLEES,flor bllkjo 200 gram 69 FORMOSA ANANASistukjea 2 blikjes van 240 gram 98 BL0EDW0RSTJES per stuk 59 MAKREEL in tomatensaus blik' van 400 gram 69 HARING in tomatensaus blik van 400 gram 69 KXKrifl ook verkrijgbaar "1dB CO-OP bakker CA65-14 Deze prijzen gelden van 1 t/m 7 april 1965 STOOMWASSERIJ „DE ZON" Fa. H. J. DIEBEN Zoetcnvoudscsingcl 23 Lelden y 7 vraagt ook voor halve dagen voor de pers, dc Belangrijke reductie op de huishoudwas.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 10