Kans voor het ,peronisme' ggHBESSEH NeiÜDAMPO P0PLA-1000 VOORDEEL vanjpovoor^^ VOORDEEL AKTIE vanjtffvoorjfy P0PLA-1Q0Q g is communisme toch de baas gebleven Labour bestrijdt geluidshinder na [rena Nasser wil DDR erkennen „Het was ziekte en geen zelfsuggestie" Meerderheid Bondsdag voor verlenging Weer ex-nazi verdwenen 9 DONDERDAG 11 MAART 1965 Verkiezingen in Argentinië President Illici vraagt vertrouwen (V.! redacteuren) Het is al meer dan drie maau- den geleden, dat de vroegere dic tator Juan Domingo Peron ge probeerd heeft, een greep naar de mapht te doen in Argentinië. Voor het eind van het jaar 1964 zou hij weer de leiding van het land in handen hebben genomen. De Braziliaanse regering weiger de hem echter naar Paraguay te laten doorrreizen en zijn vlieg tuig moest terugkeren naar Span je, waar hij al vele jaren in bal lingschap had doorgebracht. Daar dwong de regering te Madrid hem, zijn politieke activiteiten te staken. Zou hij dat niet doen, dan zou het hem niet worden toege staan, in Spanje te blijven wonen. Blijkbaar heeft Peron zich bij deze eis neergelegd. Want de laat ste tijd heeft hij geen politieke activiteiten ontplooid, die hem in moeilijkheden kunnen brengen. Het is evenwel de vraag, of dit zo zal blijven. Want over enkele dagen (op 14 maart a.s.) zullen in Argentinië belangrijke parle mentsverkiezingen worden gehou den. De mogelijkheid bestaat, dal Peron het resultaat van de verkiezingen wil afwaohten, Dan kan hij altijd nog beslissen of hij al dan niet zal pogen, een nieuwe greep naar de macht te doen. Het nadeel daarvan kan even wel zijn, dat ihet de positie van de peronisten niet ten goede zal komen, als Peron helemaal niets van zich laat ihoren. Het is dan ook geenszins uitgesloten, dat de ex-dictator vlak wijze in actie komt om een beslissen de invloed te kunnen uitoefenen op de gang van zaken in Argentinië. Dat hij op dit ogenblik nog niets van zich heeft laten horen behoeft niet te bevreemden. Wellicht dat hij er thans de voorkeur aan geeft, het element Dit zou kunnen inhouden, dat hij zich (bijvoorbeeld) in het grootste geheim naar Zuid-Amerika begeeft om zijn „come back" tot een voor de hand liggende zaak te maken. Als Peron het nu niet doet moet langzamerhand todh worden aangeno men, dat hij zijn laatste kans heeft verspeeld, zo hij al enige redelijke kans heeft gehad. Indien de vroegere dictator ter gelegenheid van de ver kiezingen van zondag niet in actie komt, zal dat niet zijn, omdat hij het zelf niet gewild heeft. De oorzaak moet dan worden gezocht in Argenti nië zelf en vooral in het feit, dat er in dat land verschillende vormen van „peronisme" worden gevonden. Lang niet alle .^peronisten" wensen de te rugkeer van hun vroegere ileider. Dat bleek ook al eind november en begin december, toen Peron van zijn be langrijkste aanhangers in Argentinië te horen kreeg, dat de tijd voor zijn terugkeer nog niet rijp was. President Illia (rechts) tijdens het bezoek van generaal de Gaulle aan Argentinië. Mevrouw Vermeer verweert zich Na eten andijvie braakneigingen ACQUOY Mevrouw Vermeer uit Acquoy is het niet eens met het van de kant van het ministerie van sociale zaken geuite vermoe den, dat zij en haar huisgenoten wel eens slachtoffers zouden kun nen zijn geworden van zelf sugges tie. Mevrouw Vermeer is de moe der van het gezin, dat zondag Italiaanse andijvie heeft gegeten waarop zich een blauwe stof be vond, en daarna in het ziekenhuis van Leerdam is behandeld. Zij vertelde zondag, bij zichzelf reeds ziekteverschijnselen te hebben waargenomen voordat zij iets van de waarschuwing van de Leerdam- se politie wist. Zaterdag had ze in Leerdam de andijvie gekocht. Zij had er de blauwe stof op aangetroffen en deze bij het schoonmaken van de groente zo goed mogelijk weggespoeld. Zon dag werd de andijvie gegeten. Sartre op index in goed gezelschap PARIJS Meermalen is er tijder het concilie al op aangedrongen, dat de index, de lijst van boeken, die rooms- katholieken niet mogen bewaren, kopen of verspreiden, zou worden afgeschaft. Door Hans Kuhner is nu weer een h tige aanval gedaan op deze boekenlijst, die hij een fossiel noemt. In een boek, dat hij aan deze materie gewijd heeft, noemt hij inder andere Jean-Paul Sartre die voor al zijn werken op de index staat Hij is in gezelschap onder andere van André Gide, Kazantzaki. Pascal en zelfs de grote Franse encyclopedie Larousse. De laatste uitgave van de index telt ongeveer 300 bladzijden. In theorie be gaat iedere rooms-katholiek, die een boek van de index leest, een doodzonde. Ze smaakte niet lekker. Mevrouw Vermeer ging na de maaltijd op een bank liggen en kreeg een uur of anderhalf daarna braakneigingen. Ook, zo vertelde zij, was een arm gedeeltelijk lam. Pas toen ze zich in deze toestand bevond kwam haar negenjarig zoontje binnen en ver telde het verhaal van de waarschu wing, die de Leerdamse politie aan de burgerij van die plaats had gegeven. De jongen was bij zijn grootvader in Acquoy op bezoek geweest en had het nieuws daar gehoord. Op aanraden van de Leerdamse poli tie ging mevrouw Vermeer haar huisarts ondanks de half lamme arm per fiets en opne ming van het gezin in het zieken huis te Leerdam volgde. Haar man, zo vertelde mevrouw Vermeer, had ook last van zijn maag. De kinderen hadden eveneens klachten, zij het minder ernstig. Dr. Wieringa, de medicus die het gezin in het Leerdamse ziekenhuis heeft behandeld, zei ons dat er inderdaad wel klachten leken te zijn. Wat het precies was heeft echter niet kunnen vaststellen en een oorzaak is nog niet gevonden. Het gezin heeft maandagavond het ziekenhuis verlaten. Het onder het ministerie van sociale zaken en volksgezondheid ressorte rende Rijksinstituut voor de volks gezondheid. dat de blauwe stof heeft onderzocht, blijft erbij dat deze stof geen bestanddelen bevat waar mensen ernstig ziek van wor den. Van de kleine hoeveelheid zwavel die ze bevat kunnen daar voor gevoelige mensen misschien wat last krijgen, maar slechts gedu rende korte tijd. Het instituut heeft, behalve de andijvie met de blauwe stof, ook braaksel onderzocht, maar geen andere levensmiddelen waar van het gezin heeft gegeten. VENLO Het laatste traject van de zogenaamde Holland-autobahn, dat over 28 km lengde tussen Hammlnkeln en Em merich loo^f. zal dinsdag 17 april met feestelijk vertoon geopend worden. Dat betekent, dat men van Amsterdam tot Bazel zonder onderbreking een autoweg zal kunnen volgen. De Duitse minister van verkeer Seebohm, zal de officiële opening waarbij van Nederlandse zijde staatssecretaris Keyzer wordt 1 wacht verrichten. Met name onder de jongeren, die het bewind van Peron niet hebben meegemaakt, is het enthousiasme voor de vroegere dictator opvallend gering. En er is reden om aan te nemen, dat het sedert december zeker niet groter is geworden. Afhankelijk De verkiezingen van zondag zijn echter niet alleen voor de peronisten een krachtproef; zij zijn het ook voor de regering ivan president Arturo Illia, de plattelandsdokter, die <totd,us- ver afhankelijk was van de mede werking .van enkele kleine partijen om een „werkimeerderheid" in het parlement te kunnen krijgen. Illia beschouwt de verkiezingsuitslag min of meer als de uitspraak over een vertrouwensvotum met betrekking tot het in de afgelopen twee jaren ge voerde beleid. De mogelijkheid be staat, dat de partij van Illia haar positie zal weten te handhaven. Zeker is dit bepaald niet, omdat de strijd om de helft van de 100 betwiste zetels zioh voornamelijk afspeelt in de dichtbevolkte industriële gebieden, waar de militante peronisten zijn geconcentreerd. De kans, dat de peronisten juist in deze gebieden hun slag zullen slaan, is helemaal niet denkbeeldig. Ook dit is echter niet zeker omdat de schillende peronistische groeperingen, die daar „werken", onderling sterk verdeeld rijn. Tweedracht Het feit, dat Peron nog steeds geen serieuze poging heeft gedaan, naar Argentinië terug te keren, heeft voor de nodige tweedracht onder zijn aan hangers gezorgd. Er gaapt een kloof tussen de twee groote splintergroepen. De ene groep wil de terugkeer van Peron. De andere meent, dat ze h ook wel zonder zijn aanwezigiheid-i levende-lijve kan stellen. Een derde groepering, die als invloedrijk en mogelijk ook belangrijk wordt be schouwd, staat het gebruik van ge weld voor en houdt er nogal linkse opvattiiigen op na. Onder de banier van de Volksunie hebben de peronisten in februari bij de verkiezingen het wetgevende lichaam voor de pro vincie Formosa een goed figuur gesla gen. Dit resultaat wordt echter meer geacht een aanduiding te zijn van wat zij onder de gunstigste omstandighe den kunnen bereiken, dan als een aanwijzing voor de komende verkie zingen. Doorgedrukt President Illia heeft gedaan wat hij kon om zijn land vooruit te helpen. Hij werd daarbij gehandicapt door het feit, dat hij in het parlement niet over een volstrekte meerderheid be schikte en dus aangewezen was op de medewerking van andere partijen. Niettemin heeft hij er enkele belang rijke maatregelen doorgedrukt, zoals de prijsbeheersing en het in omloop brengen van meer geld. Er zou echter meer moeten gebeuren en de kritiek op het beleid van Illia neemt dan ook toe. Als de partij van de president er niet in slaagt, bij de verkiezingen van zondag een flinke sprong vooruit te doen en de winst aan de peronisten overlaat, zullen zich in de rest van de ambtstermijn van Illia, die pas in 1969 afloopt, grote moeilijkheden voor doen. De problemen zijn nu al groot: enorme buitenlandse schuld, nog gro tere staatsschuld, begrotingstekorten, werkloosheid, terreur, arbeidsonrust en een onhandelbare bedrijfsgemeen- schap. Het is onrustbarend veel.... *f,T7rT 1000 vel SP, (4 roUen) A modern toiletpapier Verhit debat verjaringstermijn Goedkeuring verwacht van parlement BONN De Westduitse Bonds dag heeft gisteren na een verhit debat van acht uur besloten, twee moties tot verlenging van de ver jaringstermijn voor nazi-misdaden, die op 8 mei zou zijn verlopen, naar een juridische commissie te verwijzen. Na bestudering door deze commissie en goedkeuring door de Bondsdag zal een motie tot verlenging van de verjarings termijn aan de Bondsraad (Eerste Kamer) worden voorgelegd, die de kwestie vrijdag zal bespreken. Politieke waarnemers zijn van me ning, dat gezien het feit, dat een grote meerderheid voorstander is van verlenging, de moties door het parlement zullen worden goedge keurd. Minister Bucher van justitie opende het debat met de ver klaring, dat hij verlenging de verjaringstermijn moest wijzen op grondwettelijke staatsrechtelijke gronden. Hiertegen kantte zich met kracht de CDU- De kwestie-Vietnam VS behouden zich vrijheid China aan te vallen WASHINGTON De V.S. zullen zich de vrijheid voorbehouden munistisch Chinese bases aan te len, wanneer Peking zich rechtstreeks gaat bemoeien met de situatie in Vietnam. Dit hebben gisteren Ameri- kaanse autoriteiten verklaard. Deze autoriteiten wijzen er op. dat in recente verklaringen van Washing ton een dergelijke mogelijkheid werd opengelaten en dit punt is de leiders van China en Noord-Vietnam niet ontgaan. Intussen wordt op internationaal niveau nog altijd gezocht naar eer. weg om het vraagstuk-Vietnam vreed zaam te regelen. Secretaris-generaal Oe Thant verklaarde gisteren, dat hij zijn pogingen om een vreedzame op lossing te vinden, zou voortzetten oi danks het feit dat de eerder door hei gedane voorstellen door het Ameri kaanse ministerie van buitenlandse' zaken zijn verworpen. In Londen hebben verscheidene in vloedrijke leden van de Labourpartij opnieuw een beroep gedaan op de regering-Wilson initiatieven te ont wikkelen tot het houden van een in ternationale conferentie over Vietnam. President Johnson zal vandaag in Camp David besprekingen voeren met hoge militaire leiders waarbij de kwestie-Yietnam onder de loupe zal worden genomen. LIMA De politie in Peru zoekt op het ogenblik naar een voormalige nazi. Hermann Fischer, die volgens diens familie reeds enige weken wordt ver mist. De 59-jarige, uit Hamburg afkom stige. Fischer arriveerde na de tweede wereldoorlog in Peru. waar hij een land bouwbedrijf begon. Men denkt aan de mogelijkheid, dat hij het slachtoffer is geworden van een organisatie die jacht maakt op voormalige oorlogsmisdadigers. lyjOSKOU Het communistische blok heeft de plannen laten varen het kapitalisme voorbij te streven, omdat de economische groei trager verloopt en er moeilijkheden en tegenstrijdigheden be staan in de plannen voor integratie van de Comecon, de Europese ge meenschappelijke markt, zo wordt gezegt in een in Moskou verschij nend maandoverzicht van buitenlandse zaken. Het overzicht geeft ruiterlijk toe dat, terwijl de groei van de economie der kapitalistische wereld in de afgelopen jaren sneller is geworden, de ontwikkeling in de meeste leden-landen van de Comecon trager is verlopen roor »rmP als veheel Het algemene groeipercentage Door' 1961-63 bedroeg 8,6. In verband met de vermindering hebben de plannenmakers van de Comecon de doelstellingen van een vreedzame economische mededinging met het kapitalisme naar een later tijdstip moeten verschuiven. De twee Russische economen, die het artikel hebben geschreven, wijten de vertragingen aan de achterlijke landbouw, fouten bij hel opstellen van de plannen, gebrek aan grondstoffen en slechte samenwerking tussen de acht actieve leden van de LONDEN De huizen rondom de lawaaierige „London Airport" zullen geluiddicht worden ge maakt Tot deze maatregel waarschijnlijk de eerste in zijn soort ter wereld is gisteren door het Labourkabinet van premier Wilson aangekondigd. Het gaat 25 miljoen gulden kosten. Naar schatting 60.000 huizen, waar van de bewoners veel last ondervinden van het oorverdovende lawaai van straalvliegtuigen, zullen onder han den worden genomen. Zij liggen ver spreid in een groot gebied rondom het reusachtige vliegveld, een van drukste ter wereld. De regering zal de helft van de kos ten om tot drie kamers per woning ge luiddicht te maken, voor haar rekening nemen. Per huis zal maximaal 1000 gulden beschikbaar worden gesteld. Het besluit werd genomen naar aan leiding van de talloze protesten van de omwonenden, dat zij zich niet meer verstaanbaar kunnen maken, wanneer grote straalvliegtuigen overvliegen. Het programma zal wel eens aangena me gevolgen kunnen hebben voor die genen, die bij de andere grote vlieg velden met soortgelijke problemen kampen. Voordat de regering haar besluit eniscalorievrij. Calorievrlj zoet /•ft eeft dojtte h.ij, I De lengte van dames rokken kan worden be schouwd als een index voor het zakenleven en de beurs in de Verenigde Staten, zo vertelde giste ren de Amerikaanse eco noom dr. George M. Ri- deout op een bankiers- vergadering tc Providen ce (Rhode Island). Hij zei voorts, dat de lengte de afgelopen 45 jaar de Amerikaanse index op de voet is gevolgd. Hoe kor ter de rokken, des tc beter gingen de zaken. En, zo verklaarde Ri- deout verder, de rokken worden het voorjaar en deze zomer weer korter. Pas op als ze langer worden, aldus de eco- Een door een Ameri kaanse firma in België gebouwde tractor heeft dezer dagen, toen hij per vliegtuig in Libanon aan kwam, het luchthaven personeel aldaar voor een schijnbaar onoplos bare moeilijkheid ge steld. De reusachtige ma chine was nl. niet uit het transportvliegtuig te krijgen. Ten einde raad liet men vier specialisten uit België komen. Deze lieten uit de banden van de tractor wat lucht ont snappen. waarna de trac tor zonder meer uit het vliegtuig kon worden ge reden. Het transportper- soneel van het vliegveld van Beiroet keek met het schaamrood op de kaken toe. Op een sein, dat werd gegeven door het luiden van de dorpsklok, zwermden dinsdag woe dende huisvrouwen van het Italiaanse dorpje Ca- tanzaro, de straat op om de belastingontvanger en een politieagent, die hem vergezelde, weg te jagen. De ontvanger, Spasari, was naar Catanzaro ge gaan om in het openbaar te waarschuwen, dat de goederen van de boeren in beslag zouden worden genomen als deze hun belasting niet betaalden. nam, had een speciaal daartoe inge-i stelde commissie rapport uitgebracht. Hieruit bleek tevens, dat het straalver- keer op het. vliegveld nog zal toenemen. Hoewel de Labourregering de eerste i: die de financiële aansprakelijkheid voor het vliegtuiglawaai aanvaardt, gaat het programma sommige Lager huisleden nog niet ver genoeg. Nederland heeft ook zijn problemen met „geluidshinder" in de buurt van vliegvelden, waar veel straalvliegtui gen gebruik van maken. Wellicht zal spoedig een actie worden ontketend om de regering er toe te brengen, soortge lijke stappen te ondernemen, als nu Ih Volgelingen van de afgezette Imam' van Jemen hebben woensdag de stad Ha- rib in Oost-Jemen veroverd. Bij de ge vechten verlqren ten minste honderd re publikeinse militairen het leven. Aan de royalischtische kant vielen acht doden zeventien gewonden. afgevaardigde Benda. 78 Westduitse hoogleraren in de rechtsweten schappen hadden unaniem vastge steld, dat verlènging van de termijn niet in strijd'was met de grondwet van de Bondsrepubliek, aldus de 40- jarige christen-democratische advo caat. „Maar helaas, in dit land waar men zo graag en vlot het gezag gehoorzaamt, zegt men zo vaak: „Wat de minister zegt, moet toch wel juist zijn". Benda maakte bekend, dat de 50 christen-democraten hun motie, waar in om verlenging van de termijn met tien jaar wordt gevraagd, hebben ingetrokken en een nieuwe hebben ingediend, waarin verzocht wordt om intrekking van de verjaringswet, voor zover het misdaden betreft waarop levenslange gevangenisstraf staat. GEWETEN Hij verklaarde dat hij en zijn medestanders niet onder druk vanuit buitenland handelden, maar onder druk van het eigen geweten. Dr. Adolf Arndt, afgevaardigde voor de sociaal-democratische partij (opposi tie), verklaarde tijdens het debat, dat hij zich persoonlijk schuldig achtte aan de massamoord op de Joden. Dr. Arndt, die rechter was tot Hitier aan de macht kwam, zei, dat iedere Duitser het hoofd schaamte moet buigen over de nazi wreedheden. „Jarenlang trachtte ik (Joodse) mensen te helpen, maar van jaar tot jaar zag ik hoe in landen als Zwitserland, Nederland, Engeland en Amerika de deuren steeds verder dicht gingen. Hoe wreder Hitier werd, des te genadelozer gingen de deuren dicht, aldus Arndt, die hiermee een aanval lanceerde op Duitslands vroegere vijan- COMPROMIS Terwijl de vrije democraten en hun minister van justitie Bucher zich tegen standers van de verlenging toonden, helde de christelijke sociale unie, de Beierse zusterpartij van de CDU, over naar het compromis van oud-bondskanse lier Adenauer: de verjaringstermijn van 20 jaar moet blijven bestaan, maar als beginjaar moet niet 1945 gelden, omdat kort na de oorlog de Duitse justitie nog niet goed functioneerde. Men zou jaren later moeten aanvangen. ARRESTATIE Tijdens het debat werd bekend gemaakt, dat een 22-jarige West duitser in Karlsruhe is gearresteerd onder verdenking van het verzen den van dreigbrieven aan leden van de Westduitse Bondsdag. Zij wor den hierin bedreigd met moord, wanneer zij zich voor verlenging van de verjaringstermijn voor oor logsmisdaden zouden uitspreken. Wie het is werd niet bekendge maakt. In de woning van de man werden nog tweehonderd exempla- rejj vga met hakenkruizen yoprzie- ne pamfletten aangetroffen. 'Uit* Tel Aviv wordt ■verbomen dit de Israëlische autoriteiten zich vol daan hebben getoond over de gang van zaken in de Bondsdag. In het nieuwsbulletin van de radio-omroep nam het bericht de belangrijkste Nader overleg Bonn-lsraël W aar schuwing aan landen die Israël steunen CAIRO/JERUZALEM In een zeer felle rede heeft president Nas ser aangekondigd dat als Bonn Israël erkent, Egypte diplomatieke betrekkingen met Oost-Duitsland zal aanknopen en de Westduitse fondsen in Egypte in beslag zal nemen. Uit Israël wordt meege deeld dat de regering nader over leg over het Westduitse verzoek hetzjj in West-Duitsland, hetzij in Israël zelf noodzakelijk acht. President Nasser deed mededeling van vele maatregelen die getroffen zullen worden by een erkenning van Israël. De Westduitse scholen zullen worden gesloten. Hij stelde een boycot door alle Arabische landen in het vooruitzicht (Jordanië heeft als eer ste land alle invoer uit West-Duitsland voorlopig stopgezet). Volgens Nasser levert de handel met Arabische lan den Bonn dertig procent van zijn in komsten op. Nasser vertelde dat de Arabische Liga de volgende aanbevelingen had opgesteld: 1. Alle Arabische ambassadeurs wor den onverwijld uit Bonn terug geroepen (Na Irak, Jemen, heeft nu ook Egypte ambassadeur Man- sour naar Caïro ontboden). 2. de „imperialistische" Westduitse regering wordt gewaarschuwd dat alle Arabische staten elk kontakt met Bonn zullen verbreken, indien het betrekkingen met Israël aan knoopt. HARFSEN Op 4 september van dit jaar zal de nieuwe Rijnbrug tussen het Hazepad in Nederland en de Duitse autobaan aan de andere kant van de Rijn voor het verkeer worden opengesteld. De openingsplechtigheid vindt plaats in Kleef. Daarna gaat het officiële gezel schap naar Emmerik voor een ontvangst door de plaatselijke autoriteiten. In de nacht van dinsdag op woens dag zijn twee negentienjarige Tsjecho- Slowaken naar Beieren gevlucht. Hoewel zij door Tsjechoslo waakse grensbewa kers onder schot waren genomen, kwa men zij heelhuids in Beieren aan. De Arabische landen waarschuwen de grote mogendheden die Israël steunen, dat de economische ban den met hen zullen worden verbro ken, wanneer ze Israël blijven steunen. ■De Westduitse regering heeft als commentaar gegeven dat ze zich door niemand onder druk zal laten zetten. De Israëlische pers voorspelde una niem dat binnen enkele dagen over eenstemming tussen Bonn en Jeruza lem zal worden bereikt, al luidde het officiële commentaar dat nader over leg noodzakelijk is. De Israëlische woordvoerder wilde alleen zeggen dat bij het overleg ook de verjaringstermijn van oorlogsmis daden ter sprake was gekomen. Ver der zijn daar nog kwesties als het werk van Duitse geleerden in Egypte i en de voortzetting van de militaire hulp aan Israël. Birrenbach zelf noem de de kwestie van het aanknopen van diplomatieke betrekkingen een ge compliceerde zaak waarover Erhard zelf zou moeten beslissen. Premier Wilson naar VS en Rome LONDEN De Britse premier Wilson zal van 13 tot 15 april een bezoek aan de VS brengen waar hij een toespraak zal houden voor de Economische Club in New York en informele besprekingen -zal hebben met president Johnson. Het gesprek met het Amerikaanse staatshoofd zal, volgens welingelichte kringen in de Britse hoofdstad, voornamelijk gaan- over de situatie in Vietnam. Voorts is* bekend geworden, dat Wilson op uit-, nodiging van zijn Italiaanse ambtge noot, Aldo Moro, van 27 tot 29 april' een officieel bezoek zal brengen aan Rome. Overeenkomst over continentale plat LONDEN Vandaag is in Londen een ivereenkomst getekend tussen En- gelrnd en Noorwegen over de verde ling n het continentale plat in de Noordzee tussen beide landen. De Britse regering voert onderhandelin gen over dergelijke verdragen met Ne derland, België, Denemarken en Frankrijk.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 9