„Adegeest" vandaag open De heer Zandbergen thans ere-voorzitter Spinoza Wist in beginjaren veel tegenstand te breken Schitterend bej aardencentram Voorschoten na 2 jaar gereed VAM heeft door schoolgebouw te Voorschoten alles gecentraliseerd Velen bewezen laatste eer aan G. C. Verrips Koninklijke onderscheiding voor J. de Blanken Zoeterwoude NIEUWE LEIDSE COURANT 4 DINSDAG 16 FEBRUARI 1965 'TWEE foto's van het chr. bc- jaardenccntrum „Adegeest" in Voorschoten. De grote laat het ruime project »en vanaf de Oud-Adegeestcrlaan. De kleine foto is aan de tegenovergestelde zijde gemaakt. Deze biedt het gezicht op de rond een groot grasveld gesitueerde vleugels van het gebouw, waarvan de in gang in de uiterste hoek zicht baar is. (EIGEN FOTO'S) Woonschepen langs Huys te Wannont een vraagstuk WARMOND Door de stichting Het Zuid-Hollands Landschap zijn richtlijnen vastgesteld voor een beheersplan van het landgoed Huijs te Warmond. Een pro bleem zijn de woonschepen, die een ligplaats hebben gevonden in de wateren langs het landgoed. Het voortbestaan van deze situatie niet in de geest van de door het rijk bij het verlenen van de subsidie in de aankoopkosten gestelde voorwaarden. Hoffelijkheid tegenover de nu eenmaal toegelaten bewoners belemmert evenwel een snelle liquidatie van de gegroeide verhoudingen. Wel zal wat de activiteiten van de bootbewoners op de oever treft orde op zaken moeten worden ge steld Blijkens een door dr. P Sevenster drs. P. M. Schenk verrichte inventarisatie is het bos buitengewoon rijk aan broed- vogels. Burgerlijke stam! van Warmond WARMOND ONDERTROUWD: A. C. Hoogkamer 25 jr. en W Th M van der Wertf 24 jr.; J A. M Onderwater 26 jr. en G. W v d. Berg 21 jr.: G Th. Gom, Woud 24 jr. en A Bsrgsma Burgerlijke stand van Sassenheim Na zesendertig dienstjaren SASSENHEIM Geboren: Suze Anna Theresia, d v J M Wesseling en J J M Cromvoirt; Peter, z v H Duijm en G J van Spronsen; Marianne Mathilde Louise, d v J Vereohoor en J C van der Laan; Maria Josina Theresia. d v H J Krom en J A van der Poel; Robertus Marinus, z v A van Zonneveld en E C M Bisschops. Ondertrouwd: Johannes Hendrik Ro denburg. 25 jr. Leiden en Hendrica Alida Maria Hoogervorst, 23 jr. Gehuwd: Cornells Petrus Jozef van der Klaauw, 21 jr. Leiden en Margaretha Catharina Cornelia Wiering, 21 jr. Overleden: Gerrit Cornelis Kersten. 52 jr. (Van onze redactrice.) VOORSCHOTEN. Hoewel het al ge heel bewoond is (op 23 september betrokken de eerste vier bejaarde dames hun kamers), heejt mei pas vanmiddag het protestants-christe lijke bejaardencentrum „Adegeest" aan de Bachlaan ojfideel geopend. Nu de directrice, mevrouw A. Pij pers. het personeel en de bewoners wat ..ingeburgerd" zijn, konden zij van het openingsfeest ten volle ge nieten. Het riante centrum kan in totaal 98 bejaarden herbergenEr zijn tien echtparenkamers, drie logeerkamers voor familieleden, een ruime hal met een balie, een grote conversatiezaal met open haard en houten plafond, een zonnig terras, een vergader kamer annex bibliotheek, twe zie kenkamers en een isoleerkamer. Bij elke woonkamer behoren een toilet hokje en een wastafel, een keukentje waar men bijvoorbeeld koffie of thee Vertrokken uit gemeente Zoeterwoude M L v Hartevelt. van Oranjelaan 8 naai Alphen aan den Rijn; E M Th Beekhuizen —Boers, van 5 Meilaan 6 naar Bosl C A Paardekooper—Rodewijk, van Wei- poortseweg 51 naar Rotterdam; C P Niekerk, van Miening 9 naar Leiden; H Ginjaar, van Hoge Rijndijk 6 naar Den Haag: J J P Quéré. van Hoge Rijndijk 132 Katwijk; N H A Ostendorp, van Hoge Rijndijk 132 naar Katwijk; J M Breedv d Poel. van Miening 19 naar Haarlemmermeer; M J S Loffeld, van Hoge Rijndijk 86 naar Utrecht; J A W M J Kortman, van Miening 2 naar Mierlo. c VOORSCHOTEN De stichting vakopleiding voor het Automobiel-, Motorrijwiel- en Aanverwante Bedrijf (VAM) heeft een eigen schoolge bouw gekregen in het uitbreidingsplan voor de woonwyk „Bosgeest" in Voorschoten. Daarmee is een eind gekomen aan de lastige situatie, dat, sedert de VAM in mei 1948 werd gesticht, de opleiding was verspreid over diverse plaatsen. In het ene gebouw in Voorschoten zijn alle activiteiten van de stichting gecentraliseerd. Het gebouw heeft met de kosten van grond en inrichting meer dan 1,7 miljoen gulden gekost. Prins Bernhard zal het op 10 maart of ficieel openen, zoals we reeds be richtten. De V A.M. werd opgericht door werk gevers en werknemers in automobiel- motorrijwielbranche. Het initiatief tot de oprichting werd genomen door B.O.V.A.G. De VAM draagt zorg de opleiding van de vakmensen ii garagebedrijven. Onder haar toezicht worden thans 5100 leerlingen in bedrij ven opgeleid, jonge mensen, die na de lagere technische school in garages zijn gaan werken- Daarnaast leidt de V.A.M. op voor de patroonsexamens automo bielen en motorrijwielen. Gemiddeld zijn per jaar 350 leerlingen ingeschreven voor de patrocmscursus, die in liet ge bouw van de V A.M. wordt gegeven. Examencentrum Sedert de oprichting gebeurde het wel. dat de VAM op vier verschillende adressen onderdak had. De laatste tijd was de stichting gehuisvest in twee huurpanden in Den Haag en in Sche ven in gen. De examens, waarvoor de VAM op leidt of waarvoor opleiding onder toe zicht van de VAM geschiedt, worden alle centraal afgenomen. By het nieuwe complex in Voorsrhoten is ook een exa mencentrum gebouwd. Exxamens. die door de VAM worden Mond-op-mond-beademing in Voorschoten VOORSCHOTEN - Belangstellenden die zich voor de openbare les in mond- op-mond-beademing willen opgeven, moeten zich niet wenden tot het adres Prof. Einthovenlaan 24. maar nummer 28 (telefoon niet 2156, maar 4156). afgenomen, zijn om- die voor hulpmon teur. tweede en eerste monteur zowel voor de automobiel als de motorrijwiel- bedrijven. maar ook voor auto- en land bouwmachines, en voorts die voor seha- demönteurs en auto-elektro-monteurs etc. Samen met de „Bond voor smederijen, constructie, en machinebedrijven". SME COMA, organiseert de VAM nog de pa troonscursus landbouwmechanisatie. kan zetten (de maaltijden worden centraal in de grote keuken bereid) en radiodistributie. Sommige kamers hebben voorts een aangrenzende badkamer met zitbad; er zijn voorts vijf badkamers voor al gemeen gebruik. Iedere bewoner heeft vanuit zijn kamer een ruim uitzicht op de van gemeentewege aangelegde tuin. In de gangen van het gebouw zijn ge zellige zitjes opgesteld. Langs de wanden bevinden zich handgrepen voor degenen die niet zo goed ter been zijn. Voor het personeel zijn er aardige zit- slaapkamers ingericht in een aparte vleugel van het centrumwaarvan de bouw twee jaar geleden een aan vang nam. (Eigen foto's.) IJsclub Valkenburg wil een baan VALKENBURG De ijsclub Val kenburg kwam bijeen in Het wapen van Valkenburg. Voorzitter A. Ooster- Iee sprak zijn teleurstelling uit over de matige opkomst en schonk aan dacht aan het streven van de club in zake een eigen baan. Plannen waren er genoeg tot nu toe maar geen alle waren ze te realiseren. Desondanks geeft het bestuui moed niet op en men gaat rustig v met het werken voor een baan. De club telt thans 137 leden. Secretaris J. van Leeuwen, die evenals de voorzitter werd herkozen, zei in zijn jaarverslag eveneens, dat het bestuur de moed laat varen. In het afgelopen jaar werd niet geschaatst doordat er geen ijs Na afloop werd een gezellige ver loting gehouden en de heer C. Meurs ertoonde een aantal dia's. Spreekbeurt Valkenburg VALKENBURG Donderdag om 8 ur hoopt de» heer A. F. van Beusekom uit Culemborg in zaal De Vries een spreekbeurt te vervullen voor de Her- vormd-Gerefoimeerde Evangelisatie. Burgerlijke stand van Valkenburg VALKENBURG Geboren; Peter Ro nald. z v M van Ruler en A J B van der Linde; Hannelore. d v R den Tonkelaar M J Put: Adrianus Johannus Hendri- 5, z v P C A van Emmerik en E C Franck. Bouwvakkersfeest Voorbout VOORHOUT. Voorhouts bouwvak- :rs houden elk jaar een feestelijke Jaar vergadering, waarin ook ■'e vrouwen tegenwoordig zijn. Dit gebeurde gister avond in café „De Bonte Koe". Er wer den kleurendia's vertoond over het land der Papoea's. Men maakte ook nog een dansje. Het was een prettige avond. VOORSCHOTEN Vele Voorschotenaren, uit alle rangen en stan den, ongeacht religie, vulden gisteren geheel de Gereformeerde kerk waar ds. Kr. Smit, Geref. predikant, voorging in de rouwdienst voor „meester Verrips". één van de grote deugden is wel, dat de heer Verrips zorgde steeds „bij" te blij- „In het kruis zal ik eeuwig roemen! En geen wet zal mij verdoemen; Christus droeg de vloek voor mij!", zongen de leerlingen van de zesde klaS van de Ge reformeerde school in het kerkgebouw. Woorden uit gezant, 15, kenschets voor de overleden hoofdonderv iizer. Ds Smit stele e tijdens de prediking Gerrit Verrips voor als een man met een bescheiden aard, die zich nimmer op de voorgrond drong, maar zich met hart en ziel voor het onderwijs inzette. School Verrips, waren steeds één, zodat men Voorschoten tot voor kort nimmer over de „School met de Bijbel" sprak. >aar steeds over de „school van Ver- ips" en ieder wist dan wat hier mede erd bedoeld. Sedert 1923 tot voor twee lar drukte de overledene een goed stem pel op het Voorschotense onderwijs en Een voord van de heer Schut, hoofd van de Hervormde school, was zeker op zijn plaats Als kensohets van de heer Verrips zei hij: „Hij had zijn aard en zijn kwaal tegen Hij kon niet sti zitten en hij moest eigenlijk voor zijn gezondheid stil zitten". Vele ouders van leerlingen, veelal te vens oudleerlingen, woonden de rouw dienst van hun meester, die van God slechts twee jaren kreeg om even uit te blazen van zijn dagelijkse zorgen Zij al len volgden met burgemeester L. de Kool en gemeente-secretaris J de Bres de man (die kans zag oud-Voorschoten en nieuw- Voorschoten te overbruggen) naar zijn laatste rustplaats op de algemene be graafplaats „Rosenburgh". Weekagenda Lisse LISSE Woensdagavond: Salvatori, 8 uur: ontmoetingsbijeenkomst Gerefor meerde Kerk. Donderdag: recreatiezaal Rustoord. 3 uur: bejaardenbijeenkomst afdeling Lisse christelijke bejaardenbond. Lezing met dia's over het doofstommeninstituut Ef- fatha. Ook wie geen lid is, is welkom; Gebouw Rehoboth. 8 uur: concert mond- accordeonvereniging Kunst en Volhar. ding: Huize Hageman. Kanaalstraat 114. 8 uur: Arjos-vergadering. De heer C Both hoopt te spreken over de ontwik kelingshulp Speeltuin Marijke Lisse floreert voortreffelijk LISSE De speeltuinvereniging Marijke floreert voortreffelijk. Voor zitter Spaargaren sprak op de gister avond in De witte Zwaan gehouden jaarvergadering met veel waardering over de arbeid van toezichthouder M. van Groen. De activiteiten van het be stuur werden beloond met 'n gestadige uitbouw van de tuin. Secretaris Lub bers deelde mee. dat de vereniging thans honderd leden telt. De heer G. Rooijakkers. die aftrad als bestuurslid enizich niet herkiesbaar stelde, werd hartelijk toegesproken. Deze harde werker van het eerste uur werd echter niet alleen met woorden bedankt. Hij kreeg een mooie schemer lamp en voor zijn vrouw waren er bloemen. De voorzitter zelf werd ook gehul digd. Secretaris Lubbers wenste hem geluk met zijn koperen jubileum als bestuurslid. Hij kreeg een aktentas. Mevrouw Spaargaren, die ziek is, zou thuis een bloemenhulde krijgen. Bij de bestuursverkiezing werden de heren G. Lubbers en A. de Vreede en mevrouw Van der Leede herbenoemd. In de vacature-Rooijakkers koos men mevrouw Van der Lans. Na de pauze genoot men van een leuk filmprogramma. LISSE De fietser R. van der R. is bij het oversteken van de Heereweg aangereden door een bromfietser. Hij liep een hersenschudding op. RIJNSBURG In een „gewone" jaarvergadering nam de woningbouw vereniging Spinoza afscheid van de man die Spinoza zesendertig jaar heeft gediend met inzet van zijn volle persoonlijkheid: de heer K. Zand bergen. De heer Zandbergen zelf wilde niet dat voor het afscheid een spe ciale avond werd belegd, maar dat verhinderde bestuur en leden niet er een speciale avond van te maken. Van de oprichting af was de heer Zand bergen bestuurslid: zes jaar zonder speciale functie, 18 jaar secretaris en de laatste 12 jaar voorzitter. Het getuigde in 1929 gezien de felle tegenkanting van grote moed Spinoza als bestuurslid zitting te nen van tenslotte even grote moed vinden wij het getuigen dat de alleszins capabele en krachtige figuur die de heer Zand bergen nu nog is reeds nu plaats wil maken voor een jongere. Immers, Spinoza is vereweg de grootste huizenexploitant van Rijnsburg en de zaken lopen „ge smeerd". Grandioos Op grandioze wijze is de heer Zand bergen gisteravond in Vliethof gehuldigd: in vele toespraken met vele cadeaus en vooral de benoeming tot ere-voorzitter van Spinoza. De heer L. J. Goudriaans, het oudste medebestuurslid, sprak de huldigings toespraak vjit. De heer Goudriaan stelde, dat het sociaal gevoel van de scheidende voor zitter destijds de oorzaak was van zijn toetreding tot het bestuur. De resul taten spreken voor zich: in 1932 zestien woningen, in 1938 één en veertig, in 1942 twee en veertig, in 1950 zes woningen, in 1952 twintig woningen, en vervolgens ieder jaar tientallen woningen. Volgend jaar exploiteert Spinoza 642 woningen!! De heer Zandbergen is er de man naar zich op de borst te slaan, n dit resultaat mag hem met gerechtv digde trots vervullen. Nadat de heer Goudriaan ook mevr Zandbergen in de hulde had betrokken bood hij het verenigingscadeau aan grote haardkachel, en een prachtig schil derij- Offer De nieuw® voorzitter, de heer C. Noort dankte de heer Zandbergen voor het offer dat hij door zijn werk voor Spinoza heeft gebracht. Spinoza en Zandbergen as één begrip. De voorzitter van de raad van missarissen, de heer K. Breedijk, noemde de heer Zandbergen een werker van het eerste uur. ..Door u is bewezen dat arbeiders excellent woningen kunnen exploiteren, zo zelfs dat tegenstanders hun ongelijk bekenden en voorstanders werden. Het doel, een goede woning tegen een redelijke huur, heeft u bij al uw werk voor ogen gestaan. Burgemeester Koomans wees op het doorzettingsvermogen van de heer Zandbergen. „U hebt uw ta lenten niet begraven en dit werk belangeloos voor de medemens ge daan. Daarom, aldus de burgemees ter, is op u van toepassing het woord goed gedaan, gij getrouwe dienst knecht" Tot de nieuwe voorzitter zei de burge meester dat hij 75 van de capaciteiten van de scheidende voorzitter zal nodig hebben om een zeer goede voorzitter te en een stroom van cadeaus. bloemstukke en telegrammen Voor de huldiging had de heer Zand bergen zijn aftreden gemotiveerd, scheidende voorzitter wees er op, dat de beginperiode niet alleen de gémeenti en de huiseigenaren, maar ook de arb«| deirs tegen de woningbouwverenigin( waren. Det egenstanders zijn bekeert door twee oorzaken. .Spinoza" bouwdi góede woningen en wist ze op gezondt basis te exploiteren. Al waren er sorni meningsverschillen in het bestuur, di samenwerking is daardoor nooit schaad. „Wat bereikt werd bereikten w; ijzonder prettig vond de heer Zand. bergen het dat tijdig jongeren i I ;stuur werden gekozen. Na de huldiging dankte de heer Zand. bergen alle sprekers. „Het werk ..Spinoza" heeft myn kennis ven en geeft veel bevrediging". De schel dende voorzitter riep de jongeren oj zich In te zetten voor anderen. Du bemerk je dat dit geen offer is ma* een gift De heer Zandbergen zei dat hy ziet ondanks zijn benoeming tot ere-voor zitter geheel uit het bestuur zal teruj- trekken. De nieuwe voorzittter zal zid anders niet vrij voelen. Wel betekent be •re-voorzitterschap dat de band Spmoza blijft bestaan. Na afloop van de vergadering drukte de 130 aanwezigen de heer Zandberg» zijn echtgenote de hand. Burgemeester Koomans drukt de heer Zandbergen de hand. Tafelvoetbal De Bollenstreek HILLEGOM. De uitslagen tafe'voet bal: W van Houten—L van der Reep 3—0; H Stevens—F de Wit 2—5; C Rusman— J P Verhoeven 21; B Stevens-M Houten 0—1; T Kauffman—. van Dril 00; W LemmersM Litjens 05; M KleynH Verbrugge 43; klasse 2: Bits—P Stijnman 3—1; C Clemens—R Stevens 21. De stand in de 1ste divisie is nu: 1. M Litjens; 2. W van Houten; 3. 1 Kauffman; 4. M Kleyn; 5. L van der Reep; 6. H Ver- brugge; 7 F de Wit; 8. J van Dril: 9. H Stevens: 10. C Rusman; 11. B Versteeg: 12 J. P Verhoeven; 13. W Lemmres. In de 2de divisie: 1 C Clemens; 2. S Stokman; 3. P van Holten; 4. R Stevens; 5. C Rusman; 6. D Buts; W Lemmers; P Stijnman; 9. P Topper. Veertig jaar bij Alphens Oosthoek i/i dienst Bouwactiviteit in RI.JNSBURG Eerste huizen in plan West bijna gereed RIJNSBURG Het zakelijke gedeelte van de jaarvergadering van woningbouwvereniging Spinoza" werd vlot afgewerkt. In zijn laatst» openingswoord noemde voorzitter Zandbergen 1964 een jaar vol bouw activiteiten. De grondpolitiek van de gemeente Rijnsburg heeft vruchten afgeworpen. Ook het feit dat de bouwplannen kant en klaar waren heeft zeer gunstig gewerkt. Over vier weken zullen de eerste sleu ïls voor woningen in planwest worden uitgereikt. Veel lof zwaaide de heer Landbergen toe aan het bouwbedrijf Van der Marei te Katwijk. Aangezien de onderhoudskosten het af gelopen jaar sterk gestegen zijn, zal wat minder voor de bewoners gedaan kun- worden. O.a. zal de geyserhuur met 10 ct woiden verhoogd. Bij de bestuursverkiezing werden de heren C. Noort en P. Wolthaus herko en de heer Joh. Schoneveld geko- De heer K. Breedijk bracht verslag uit /er het wel en wee van de stichting Spinoza. Meegedeeld werd dat de woningen bouwplan I, II en III en de beneden- ALPHEN Zoeterwoudes burge meester J. A. Detmers heeft giste ren bij Oosthoek Zn N.V. in Al phen aan den Rijn de eremedaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, uitgereikt aan de heer J. de Blanken. Deze Zoeter- woudenaar was veertig jaar in dienst van Oosthoek, van zijn 22ste jaar af. Hij begon bij het bedrijf in De Hoorn, waar zijn vader chef was. Later ging hij naar het bedrijf in Zoeterwoude over. De loopbaan van de heer De Blanken werd geschetst door directeur ir. F. H. Kotter. Als bijzonderheid noemde deze het feit dat „in die dagen de directie als stille voorwaarde stelde een werknemer in een huis van Akkoordje Daar de huldiging van de jubilaris in Alphen werd gehouden, had burge meester Detmers het met de plaatse lijke burgervader Z. Bruins Slot op een akkoordje gegooid. Zodoende kon hij zijn plaatsgenoot toespreken. Hij prees de trouw en het plichtsbesef van de heer De Blanken. Ir. Kotter bood de jubilaris vervol gens het directionele geschenk onder couvert aan benevens de gouden leg penning van de Vereniging van han delaren in Bouwmaterialen in Neder land (Hibin). Mevrouw De Blanken kreeg een bloemstuk aangeboden. Hierna spraken nog de Zoeterwoudse bedrijfschef, de heer W. Nievaart, en directeur jhr. Z. H M. van Asch van Wijck. De heer De Blanken bedankte de sprekers voor hun „woorden en daden". Mooie opbrengst voor drumband DWS Rijnsburg RIJNSBURG De huis-aan-huis- eollecte voor de drumband van D.W-S- heeft het (bijna) ronde bedrag van f 1594.75 opgebracht- Het bestuur van de vereniging is met dit fraaie resul taat bijzonder ingenomen. Uit de opbrengst is wel gebleken dat er voor de drumband in Rijnsburg war me belangstelling bestaat. De band bezit momenteel 40 trommels (groot en klein), 24 hoorps en trompetten. 16 majorette- stokken cn een vaandel. Voor dit mate riaal zijn aanwezig 42 tamboers, 20 hoornblazers, 17 majorettes en een vaan deldrager. Daaruit blijkt al dat er voor yier hoornblazers in de drumband nog plaats is. ZOETERWOUDE GEBOREN: Pau- lus G, zv G Zwanenburg en M Th J A Lelieveld; Laureps A, zv G M en M A Th v GonzenAlfred C J. zv P C J Loos en A H Turk; Josepha J H M, dv J J v d Kolk en J M C Dijkgraaf. ONDERTROUW: M A Wijsman en M M A de Boer; G W T M Tomassen en E H v d Hoeven. GETROUWD: W Paardekoper en C A Rodewijk OVERLEDEN: J F S Huddleston Slater J jaar. bouwplan XIV galerijwoninger XV en de 7 persoonshuizen in plai West in het vervolg ook betrokken i gen worden door gezinnen zonder kin- deren. Donderdag 25 februari kunnen de leden van boven de 65 jaar in het bestuurshuis terugbetaald krijgen dat gedeelte v door hen in de loop der jaren gestorte aanöelenbedrag dat de f 50 te boven gaat. Beste prestaties in Lisser De Engel LISSE De kwaliteit van de produk- ten op de in De Engel gehouden huis- broeitentoonstelling -was bijzonder hoog. Deskundigen spraken hun bewondering uit voor wat -de huisbroeiers hadden ge presteerd. Zaterdagmiddag waren aanwe zig burgemeester De Graaf, afgevaardig den van N.K.V. en andere besturen, en de voorzitter van de Kon. Alg. Ver. voor Bloembollencultuur, die de expositie opende. De uitslagen: tulpen: eerste prijs G, Kaptein: 2 N. van Wieringen, 3 mej. Rie van Beek: narcissen: 1 mej. Rie van Beek; 2 Wil van Noort; 3 A Trompert; hyacin ten: 1 mej. Rie van Beek; 2 A. van Werk hoven; 3 J. Hermans; krokussen: 1 B. van der Meer; 2 mevr. Zwetsloot-Ham; 3 mej. Rie van Beek; beste geheel verplichtg in zending: wisselbeker gemeente Lisse: mej .Rie van Beek; vrije inzendingen: 1 H. Wessels; 2 A. Zwetsloot; 3 H, Wessels; beste van tulpen vrije inzendingen: H. Wessels met „Kareool". Bed rijfeklaver jassen LISSE Na door alle ploegen gespeel de zeventien partijen is de stand var. het bedrijfsklaverjassen: Elka I 2427 punten; Hobaho I 2370; Gemeente 2365; H.G.B. 2337; Hobaho II 2293; Van Zanten 2284; Tromp 2268; PTT. 2249: HLS 2238; El- ka II 2219; Pedel 2178: De Vroomcn V" Bijzondere dienst Lisse LIS_E Zondagavond om 7 uur wordt in de geref. kerk een bijzondere dienst gehouden, waarin zal voorgaan as J van Drie van Leiderdorp met het onderwerp: „Laten we eten, drinken en vrolijk zijn". Medewerking wordt verleend door de so praan Lize Schoo; Cor Kooy uit Hillegom zal het orgel bespelen. LISSE B. en W. stellen de raad voor ten behoeve van een ambtenaar van de secretarie een pand te huren De .voniug Wagenstraat 39. waar onk.'gs een gezin werd uitgezet, is thans te huur voor f 1872,- per jaar.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 4