Dit jaar Lustrum-Leidato gespreid over binnenstad Te kust en te keur Betere indeling van gehoorzaal moet opstopping voorkomen Waarom rijdt deze auto zo prettig? NIEUWE LEIDSE COURANT Stadsgehoorzaal, de Burcht, Minerva, Antoniusclubhuis, Zomerzorg en Boerhaavezalen in plan opgenomen LEIDEN Morgenavond wordt bekend of de Leidsc middenstand vol ledig achter de grootse lustrumplannen van het Leidato-comité zal staan. Dan komen (om acht uur in de kleine gehoorzaal aan de Breestraat) de winkeliers en zakenlieden bijeen om over deze aangelegenheid te praten. Men kan zich dan tevens opgeven als standhouder. Het aantal standhou ders zal bepalen in hoeverre het Leidato-comité zijn gang kan gaan Af gaande op het succes van de vorige Leidato, waarvan men een aantal les- heeft geleerd, heeft het comité reeds enige tijd geleden in principe besloten de vijfde Leidato op andere leest te schoeien, om er een veel uit gebreider lustrumfeest van te maken dat zowel voor de standhouders middenstanders als voor het publiek een enorme attractie belooft te wor den. Dat is de mening van het comité, dat zijn plannen dezer dagen voor de pers ontvouwde. Men denkt deze Lustrum-Leidato van zaterdag 21 augustus tot en met donderdag 2 september te houden. Maandag Gehoorzaal, 7.30 uur: familie-avond VEBO. Schouwburg, 8 uur: abonnementsvoor- stelling. Rest. Van der Heyden. 8 uur. jaarver gadering afd. Leiden K.N.A.U. Den Haag: Kon. Schouwburg. 8.15 uur: Ned. Danstheater. Den Haag: Dillgentia. 8.15 uur: Theo Olof. viool, en Willem Hylkema, piano. Dinsdag Turk, Steenstraat 2, 4 tot 5.30 uur af scheidsreceptie J. P. v. d. Holst (afd. Leiden St. Paschalis). Geref. jeugdhuis, Breestraat 19. 8 uur: afd. Leiden VERON. Baal Koningskerk (Koningstraat) 8 uur: afd. Noord Christen-vrouwenbond, ds. F. Slump over „Mijn levenstaak op Nieuw-Guinea". Museum Oudheden, Rapenburg 28. 8 uur: mej. dr. R. Pirling (Krefeld) over „Ein niederheinisches Fürstengrab". Stadhuis, 7 tot 8 uur: zitting Bouw fonds Ned. Gemeenten. Geref. jeugdhuis, Breestraat 19, 7 tot 8 uur: spreekuur Chr. Emigratiecentrale. Schouwburg. 8 uur: abonnementsvoor stelling. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Nieuw Rotterdams Toneel met ..Madame sans géne". Den Haag: Dillgentia, 8 uur: Quartetto Ttaliano. Woensdag Het Boshuis, achter Hoflaan 74. 7.30 tot 10 uur: sociëteitsavond Herv. wijkge- Loge-gebouw. Steenschuur 8, 8 uur: Ver. voor Pedagogiek, prol dr. C. San ders te Amsterdam over „Ondervoeding in een tijd van overvloed?" Bevrijdingskerk, 7.30 tot 7.30 uur: avondgebed. Kleine Gehoorzaal. 2.30 uur: Ver. v. Huisvrouwen, mevr. H. A. van Herwaar- den-Wildeboer over „De leefwijze van de Portugese vrouw In het onbekende Potugal". Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: toneelgroep Ensemble met „De meeuw". Donderdag Geref. jeugdhuis. Breestraat 19. 8 uur: spreekbeurt ds- J. A. Smink. Den Haag: Dillgentia, 8.13 uur: Susanna Lautenbacher. viool, en Martin Galling, Scheveningen: Kurzaa.l. 8.15 uur. Ma- riemma en Ballet de Espana. Vrijdag - Zaal Koningskerk, Koningstraat. 7.30 uur: ruilbeurs voor verzamelaars. Academiegebouw, 4 uur: inauguratie prof. dr. E. G. A. Galama, bijz. hoog leraar in de Friese taal en letterkunde. Scheveningen: Op gouden Wieken. 8.15 uur: Seth Gaaikema en R oelof Stal knecht „Avondje Nederlands". Zaterdag Wijkgebouw Oude Vest 13. 8 uur: C.J.V. De Valk, „Geheim". Geref. jeugdhuis, Breestraat 19. 8 uur: G.J.V., E.H.B O.-avond. Herv. jeugdgebouw, Hoogl. Kerkgracht 44. 8 uur: jongerensociëteit. Toonkunst ensemble Den Haag: Kon. Schouwburg. 8.15 uur: Haagsche Comedie met „Galante Listen" Den Haag: Diligentia, 8.30 uur: Nieu we Komedie met „De Parijse bruiloft" Scheveningen: Kurzaal. 8.15 uur: Re sidentie-Orkest, met piano. Scheveningen: Op gouden Wieken 8.15 uur: Seth Gaaikema en Roelof Stalknecht met „Avondje Nederlands". Zondag Bevrijdingskerk, 7 uur: dienst evan gelisatiecommissie Geref Kerk ds. Toornvliet over „Het feest moet door gaan". Rijksmuseum voor Volkenkunde. 3 uur: vertoning films Maskerage, Netsuke en The River Kwai Expedition (pre historisch), Ingeleid door de heer H. R. van Heekeren. Welke apotheek? Geopend voor spoedeisende gevallen: Zuider-apotheek, Lammenschansweg 7. tel 23553. De dienst van de apotheek te Leiderdorp wordt ook waargenomen door deze apotheek. De Oegstgeester apo theek is open. De apotheek Voorschoten is zondag 31 jan. gesloten van 8 tot 22 u Films Camera (2.30. 7 en 9.15 uur): De ge vaarlijke leeftijd (18 jaar) Lido (2.30, 7 en 9.15 uur): Gisteren, vandaag en morgen (18 jaar) Luxor (2 30, 7 en 9.15 uur): Houseboat (alle leeftijden). Rex (230, 7.15 en 9.15 uur): Terreur van de rode mantels (14 jaar). Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Kamers te huur (18 jaar). Trianon (2 30. 7 en 9.15 uur): Kasteel in Zweden (18 jaar). u (Vai r verslaggevers) De belangrijkste verandering is ongetwijfeld het opengooienvan expositieruimte. Naast de Stads gehoorzaal wil men de Leidato voor een deel gaan onderbrengen in het St. Antoniusclubhuis aan de Mare, Den Burcht, in de nieuwe socië teit „Minerva", in de bovenzaal van café-restaurant ,£omerzorg" en in de Boerhaavezalen. Men denkt hierbij aan od elkaar af gestemde stands (b.v. bloemen, potten en vazen, tuingereedschappen e.d.) in een enkele ruimte onder te brengen. Hieraan zou dan een geheel eigen ka rakter kunnen worden gegeven met exposities en demonstraties, waardoor de bezoekers die voor het onderwerp speciale interesse hebben,.meer op hun gemak met alle facetten kennis kun- maken. Verenigingen Verder denkt het comité op diverse plaatsen in de stad jonge toon- en beel dende kunstenaars de gelegenheid te geven hun kunst naar voren te bren gen. uok het „werven" van demonstratie teams van verschillende fabrieken, het aantrekken van standwerkers en het op eigen manier medewerken van vele Leidse verenigingen, zouden moeten leiden tot het „elck wat wils" op de lustrum-Leidato. Gebleken is dat tijdens de laatste Leidato de avondvoorstellingen van bekende artiesten aanleiding hebben gegeven dit belangrijke programma punt grondig te herzien. Men heeft al lereerst een andere indeling van de grote zaai bedacht, waardoor minder stands maar meer ruimte voor het pu- S« ZoeUt U een goed ANKER HORLOGE voor f 30.— en 40.—. Of het allerbeste van 200 en 400 Horloger v d. Water - Haarl.str. 18) heeft het Eterna - Certlna Prisma - Junghans - Ewe - Anker - Roamer. ALTIJD VOORDELIG Tentoonstellingen De Lakenhal: schilderijen, tekentngeD en grafiek van Fer Hakkaart (van 3D januari tot 1 maart). De Lakenhal: tentoonstelling 40 toto» van Chris PauJ Stapels (van 22 dec tot 25 jan.) Wassenaar: kunstzaal Heuff, Hoflaan 7. tentoonstelling van keramiek, schilde rijen en grafiek (van 30 jan. tot en met 18 febr., dagelijks van 1017 uur, ook op vrijdagavond van 810 uur; op zondag uitsluitend na afspraak). TEN MAQUETTE van de veel rt timer ingedeelde Stadsge hoorzaal. In plaats van de 27 stands van vorig jaar is er nu ruimte voor 22 stands, waarvan er 16 langs de kant staan. In het mid den is een kort rijtje van zes (met halve tussenschotten voor het uit zicht) stands gedacht. Het podium zal geheel vrij van publiek blyven en alleen voor artiestenoptreden of shows worden gebruikt. Voor in de zaal zal hierdoor een ruimte van 10 x 10 m open blijven, terwijl tussen de stand de wandelpaden voor het publiek een breedte van 3 m hebben. Mede door de sprei ding ttan de Leidato zullen de enorme opstoppingen van vorige keer dus vrijwel uitgesloten zijn. boten voor avondlijke vaartochtjes door de (verlichte) stad staan op het programma. Ais bijzondere attractie denkt het comité diverse sportevene menten te organiseren. Indien de plannen worden verwe zenlijkt, zal men ten gerieve van de mensen van buiten Leiden aan eet gelegenheid voor de avond aandacht bliek het gevolg is. Het toneel zal al leen voor artiesten en b.v. modeshows worden gebruikt. Voor de rest denKt men de Gehoorzaal hetzelfde als vorig jaar in te riebten. Dans-Burcht Het optreden van de artiesten zal Leiden niet worden onthouden. Maar het wordt eveneens sterk gespreid ovér de te gebruiken gebouwen. Daar bij gaan de gedachten van het comité Ds. Krabbe gaat met pensioen HILLEGOM Ds A K. Krabbe, die op 20 j' li 70 jaar hoopt te worden, gaat waarschijnlijk per 1 augustus met emeritaat Op 17 oktober 1926 werd hij predikant van de Geref. Kerk te .Mijdrecht en op 18 mei 1930 werd hij bevestigd te Hillegom. Ter voorziening ut de komende vacature is een beroep uitgebracht op de 37- jarige ds. W- P. H. Pouwels te Nunspeet HILLEGOM De A.R kiesvereniging vergadert woensdagavond om 8 uu „Weltevreden". De agenda vermeldt jaarverslag en bestuursverkiezing. Verder zal worden gesproken over samenwerking tussen C.H.U. en A R P. uit naar een vermaakcentrum binnen de (gerestaureerde) wallen van de Burcht, die dan feestelijk verlicht zou moeten zijn. Ook het inschakelen van rondvaart- besteden. Ook zal men proberen ge combineerde bus- en toegangsbewij zen voor de bewoners van de ver schillende randgemeenten te reali seren. Op een Leidato-toegangsbe- wi.is kan men tegen reductie alle evenementen in alle zalen bezoeken. Leiden zal, wanneer morgenavond voldoende zakenlieden hun steun toezeggen, twaalf zeer feestelijke dagen tegemoet gaan, die hoe wel georganiseerd door de Leidse middenstand en detailhandel een regionaal karakter zullen dragen. Ter verhoging van de feestvreugde denkt men op het Schuttersveld permanent een enorme reclamebal lon aan te brengen om de aandacht van treinreizigers op de „Leidse Messe" te vestigen. Op de avond voor de opening zal door Leiden een feestelijke taptoevan reclamewa gens, verenigingen en muziekkorp sen trekken. Brandje in Leidse doodkistenfabriek LEIDEN Omstreeks half elf is za terdagavond brand uitgebroken in een aan de Oude Vest gevestigde doodkis tenfabriek. De boven het bedrijf wo nende directeur bespeurde omstreeks die tijd een brandlucht. Toen hij ging kijken zag hij dat in de zaagselopslag- plaats brand woedde. De oorzaak van de brand is vermoedelijk kortsluiting. De brandweer heeft het vuur tijdig met de nevelspuit gedoofd. Inbraak in lunchroom en banketbakkerszaak LEIDEN In de nacht van vrijdag op zaterdag is ingebroken in een banket bakkerszaak annex lunchroom in de Donkersteeg. Het inbrekerspad heeft vermoedelijk via de nieuwbouw van een schoenhandel aan de Haarlemmerstraat geleid. In de lunchroom op de eerste etage verdween f 7.70 uit de Kassa. Uit de winkelkassa is een bedrag van f 58.10 ontvreemd. Uit een onderzoek bleek dat ook de schoenhandel met een bezoek is vereerd. Hier had het personeel de kassaladc echter bij het sluiten van de zaak geleegd, op legale wijze. Blanken (Rotter emstedel; doi ie: me) J Sic. II: mej. A S te (fens en (Lofoten. Noorwegen) en de heren H J Th ten Berg (Den Haagi. E L P Hünteler '.Den Haagl semi-artsexamen: de heren B M van Ulde (Leiden en W Wischermann (Den Haag) artsexamen: de heren J A Boekhout (De Haag) en J Elshove (Warmond) Lisse Bedrijf sklaverjassen LISSE Met nog zeven wedstrijdei voor de boeg is het Elka I gelukt eei kleine voorsDrong op Hobaho I te ne- •nen. Elka I won van Elka II met ruin verschil (157—111). Heel wat spanning was te beleven bi ie ontmoeting Hobaho 1Hobaho 2 (129 —135) De Vroomen had het moeilijk te gen Van Zanten (142—126). PTT greep zijn kans en won met 144120 van PedeL HBG hield Gemeente goed in het oog (132131). Tromp cn HLS. die dit jaar hun entree maakten, doen het voortref felijk. Het Trompteam won met 135 126. De stand na 15 partijen is: Elka 1 2126 punten. Hobaho 1 2101. Gemeente 2088. HBG 2048. Tromp 2020. Hobaho 2 2008, Van Zanten 1993. PTT 1991. HLS 1974. Elka 2 1954. Pedel 1926. De Vroomen 19)0. Inplaats van vrijdag zullen a s. donder dag de ontmoetingen plaats hebben tus sen HBGDe Vroomen. Hobaho 2PTT. PedelTromp. Ds. K. Schouten te Lisse vervroegd met emeritaat LISSE Ds. K. Schouten, predikant bij de geref. kerk te Lisse. heeft oir zondheidsredenen vervroegd emeritaat aangevraagd. Ds. Schouten is 55 jaar. Hij werd in 1936 predikant te Wateringen, stond sinds 1942 in Coevorden, ging in 1947 naar Nijmegen en in 1954 naar Lisse. LISSE De aanvoer van gladiolen aan de bollenveiling HBG te Lisse blijft nog steeds doorgaan. De laatste twee veilin gen bedroegen nog 18.000 manden. De prijzen zijn nu wel aan de zeer lage kant. De soorten Sans Souci, Alfred Nobel. Frindship, New. Europa en Spotlight zijn :er gewild en brengen goede prijzen op. LISSE De atletiekvereniging „De Spartaan" houdt woensdag 3 febr. om 8 jr de jaarvergadering in de kantine an het Gem. sportpark. LISSE De heer en mevrouw Masten broek, die vele jaren het kosterschap van de herv. kerk en gebouw Rehoboth heb- verzorgd, hebben aan de kerkvoog den meegedeeld, dat zij deze werkzaam heden wensen te beëindigen LISSE Naar wij vernemen zal vrij dagavond een ontmoeting plaats hebben tussen rk- en herv. joageren, waarbij ds. Kooistra als gastheer zal fungeren. Met de rk jongeren zal de leider van de ge- spreksavonden. kapelaan Van Beek. mee komen. Fotoclub Bollenstreek onder nieuw bestuur LISSE Vrijdagavond heeft de foto club ..Bollenstreek" in het Bloembollen laboratorium te Lisse voor het eerst vergaderd onder het nieuwe bestuur, dat als volgt is samengesteld: G. A. Stolwijk (Sassenheim) voorz. C. van Rede (Hille gom) vicevoorz. J. J. van Andel (Hille gom) eerste secr, A.d Zaal (Lisse) tweede seer. J. v d Velden (Hillegom) penning meester. De heer Stilwijk hoopte dat de leden meer zullen gaan doen aan „zelfwerk zaamheid". Het wedstrijdelement zal daartoe veel kunnen bijdragen. De heer J. Teske uit Lisse zal het deelnemen aan wedstrijden gaan organi seren. Drs. A. F Slootweg blijft adviseren voor technische en algemene zaken. Mevr. M. C. de Roon-de Jong uit Den- Haag, vertoonde een serie mooie kleuren- Bloementrekkers te Lisse bijeen LISSE. Vrijdagavond werd in de zaal van De Taveerne de jaarvergade ring gehouden van de Bloementrekkers- vereniging „Door Eendracht Sterk" (Bennebroek en Omstreken). De voorzitter, de heer L. van der Linden, het afgelopen jaar overziende, kon vaststellen, dat de gemiddelde op brengst van de bloemen in 1964 hoger lag dan in 1963. Er werd in totaal door D.E.S. voor f2.307.754,32 te Aals meer geveild, f 278.535 hoger dan in 1963. Het ledental is nu 285. De inningskosten voor contributie werden verhoogd tot f 1. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende leden, P. Smits en E. van Dijk herkozen. Voor het bestuur Aals meer (C.A.V.) werd uit het tweetal W. Imanse en P. Smits laatstgenoem de gekozen, terwijl tot nieuw lid van de kascommissie werd benoemd de heer Warmenhoven uit Hillegom. Over de aanvoer, in. en verkoop van bloemen werd druk gediscussieerd. En kelen brachten naar voren, dat niet iedereen zich aan de veilingvoorschrif ten houdt waarop de voorzitter van C.A.V. meedeelde, dat steeds zorgvuldig wordt gewaakt tegen veronachtzaming. „Becket" uit Luxor weg, nu „Houseboat'' LEIDENWegens de geringe belang stelling heeft de directie van Luxor de film „Becket* van het programma afge voerd. Thans draait „Houseboat", een pretentieloze, vrolijke komedie, waarin Sophia Loren en Cary Grant de hoofd rollen vertolken L. J. Teeuwen 25 jaar bij de Roto LEIDEN De heer L. J. Teeuwen, pro- curatiehouder en hoofd van de afdeling Boekhouding, vierde zijn 25-jarig jubi- ieum bij de N.V. Nederlandsche Rotogra vure Maatschappij. "Het Jubllèum werd gevierd in de recreatiezaal, gelegen In Be» complex van de oude Witte Poortkazerne De heer Teeuwen begon zijn loopbaan als assistent op de afdeling boekhouding en werd in 1947 tot hoold van deze afde ling aangesteld. In 1953 volgde zijn be noeming tot procuratiehouaer. De direc teur, de heer J. C. Stafleu releveerde ln zijn huldigingstoespraak de snelle evolutie en uitbreiding van het bedrijf en oe daarmee gepaard gaande uitbreiding van het administratie apparaat. De heer 'leeu wen heeft zijn belangrijke taak nauw keurig en met grote voortvarendheid ver- Na de directeur werd nog het woora gevoerd door afgevaardigaen van het per soneel, de afdeling, de staf van de droa- tcerij, de uitgeverij en liet accountants- Kantoor. De gelukwensen gingen gepaaid met geschenken, mevrouw Teeuwen kreeg bloemen. Gewoon omdat deze automobilist zich meer fit voelt dan andere. En zijn geheim schuilt in het dashboardkastje Daar ligt altijc een rol King. Heerlijk frisse King pepermunt, het beste dagelijkse middel ter opwekking en verkwikking. Natuurzuivere King hoort in uw wagen als uw papieren. Gevestigde en vertrokken personen in cle iveek van 20 t.m. 27 januari GEVESTIGD LEIDEN Gevestigd: A Hasenoot en fam. Narmanstraat 40; TAM Evers en fam. Mahlerstraat 24: H F M de Groot en fam, Hoogl Kerkgracht 8; R L Spandon-Cristofoli en fam, Var kenmarkt 30a: M A Lenting. Amalia- straat 34; T A Poortenaar, Doezastraat 37: D Limberg-Prins, v d Brandeler- kade 15: T J de Vos. Noordeinde 2a: J E A van Ruiterbeek Oude Singel 132: E Sonneveld. Rijnsburgerweg 10: H van Sabben, ©elebesstraat 16: R M van der Weele. Rijnsburgerweg 153: G M J Stuifzand. Rapenburg 96: J M West er kamp. Doezastraat 37: P Koning. Plantsoen 9h: .T A Zwetsloot Lammen schansweg 59: J J Jansen, Noordeinde 2a; A C de Wit. Rijnsburgerweg 10: W W de Wit Noordeinde 2a; E F Bueno. v Vollenhovenplein 108: J de Levie. Moddermanstraat 67: J L Mol. Hooigracht 90; J J Nievaart, Korte- naerstraat 65: R Kruthoffer. Burg- streeg 1: G W Cornelius. Hoge Rijndijk 128: C M Rozier-Visser, Pr Wilhelmina- straat 3: VERTROKKEN: J J Lambers en fam. Janvossensteeg 46. Bakel en Mil- heeze. Nuijeneind: N G Rem en fam.' Vijf Meilaan 39, Haarlem. Mathijsen- straat 41; W J van der Kroon-van den Broek en fam, Hoge Rijndijk 99, Ter Aar. Dosinstraat 12: J Krikke en fam. RIJNSBURG Drumband doet beroep op Rijnsburg RIJNSBURG Voor de eerste maai in het ruim 10-jarig bestaan van de Drumband DWS is men genoodzaakt een beroep op de inwoners te doen. De financiële positie van de drum band is van dien aard, dat de band in moeilijkheden komt. wat het onder houd van het materiaal en vernieu wing van uniformen betreft. Om over uitbreiding nog maar niet te spreken Met toestemming van B en W is men dan ook van plan een huis-aan-huis- coMecte te houden in de eerste twes weken van februari. Men vraagt allen, een steentje bij te dragen om de drumband in stand te houden. De leden doen erg veel, maar kunnen niet a-Mes opbrengen. Noorderkwartier won jeugd-microtoernooi RIJNSBUHG Zaterdagmiddag was de jeugd van de Leidse Korf- balbond voor de derde maal te gast in Rijnsburg. Ditmaal waren de pu pillen aan de beurt. In verband met het geringer aantal teams trok men in de gymnastiekzaal aan de Korte Vaart, die het nadeel heeft dat er slechts één speelveld kan worden uit gezet. Een voordeel is echter, dat het er behaaglijker is dan in de veiling Flora. Er was zaterdag dan ook be slist meer sfeer- De ndet-spelende achttallen hielden ijverig de stand bij en moedigden luid keels dat team aan, dat voor hen geen bedreiging vormde. De pupillen van van Noorderkwartier speelden daardoor steeds „uitwedstrijden". Dit verhinderde hen echter niet van het begin af duidelijk te maken, dat ze het sterkst waren. Door de laatste wedstrijd te winnen. na- Se Vicus Oriëntis tot op één punt. De pupillen van Algemene bleven puntloo6. De eindstand werd: 1. Noorderkwartier 8 punten; 2. Vicus Oriëntis 7 punten; 3. Danaïden 6 punten; 4. Zuiderkwartier 5 punten; 5. Fluks 4 punten; 6. Algemene 0 punten. Overzicht groenteveiling Rijnsburg RUNSBURG Er was in de afgelopen week weer een flinke peen. Daardoor kwamen, helft van Aanvankelijk werd voor AI betaald tussen 24en 29 cent Der kg. later tus sen 23Vfe en 27 cent. Voor BI betaalden de kopers in het begin van de week tus sen 24 en 27 ct per kg, later tussen 23 en 25 cent en tegen het eind van de week tussen 23,i en 28"^ cent Voor de bin nenlandse sortering varieerden de prij zen van 12 tot 26 cent oer kg. De prijsvorming van boerekool was regelmatiger dan vorige week. In het begin schommelden de prijzen tussen 11 en 22 cent per kg, later tussen 15 en 18 cent In de notering van rode kool is geen wijziging gekomen, tussen 6*ï en 13 cent per kg. De prijs van gele kool lag op het zelfde niveau, nl. tussen 8 en 14 cent per kg. Uien waren goed in prijs en werden verhandeld tussen 30 en 33 cent per kg. Prei ging weg tussen 38 en 49 cent Voor enkele partijen knolselderij wer den prijzen besteed tussen 12 en 19 cent per stuK. Personeelsavond RIJNSBURG De personeelsvereni ging van Conservenfabriek Van der Vijver hield de jaarlijkse feestavond in de kantine. Voorzitter H. Ravensbergen begroette speciaal de directie en de oud leden Baak en K. van Egmond. Het cabaretgezelschap Florida verzorg de onder leiding van Kees Nouwens het verdere gedeelte van de avond door de Rijnsburgers een afwisselend programma voor te schotelen Titus Brandsmaln 208. Baarn. Schaap manlaan 126: F J Prins en fam. de Genestetstraat 35. Leiderdorp, v.d. Valk Boumanweg 4: E F Ditmar en fam, Lijsterstraat 9. 's-Gravenhage, Hel- mersstr 18: B A Merkel-Stijger en fam. Seringenstraat 13a. Duitsland: J Slegtenhorst en fam. v 't Hoffstraat 54a. Leiderdorp. Middelgeest 2: J van der Mark en fam. Vestestraat 57. Haar lem. Hagerstraat 35: H Hoppenbrou wer en fam. Apothekersdijk 12, Leider dorp. Mauritssingel 148: A Kuijpers- Hillebrand en fam. Evertsenstraat 26. Alphen ad Rijn. Goudenregenplan ts 22: P Vertelman en fam. Pres Stein- straat 14. Oegstgeest ab Haarlemmer- trekvaart: M v Diggele-Joachimi, Lam menschansweg 345. Alphen a.d. Rijn. v Genderenstr 8: C W J de Bes-van Rheenen, Jan v Goijenkade 21a. Noord- wijk. Daniel Notenboomstraat 5; N de Meij. Vingboonshof 3. "s Gravenhage. Weimarstr 383: H E van der Hoorn- Uphoff. Bakh Roozenboomstr 14. Sas senheim. Zuiderstraat 19: E N B Dre- wes-Plantejjdt. Burggravenlaan 191. Oegstgeest. Haarlemmertrekvaart 21: T F Wildschut, Nieuwe Beestenmarkt 8. Apeldoorn. 2e Wormenseweg 8; J M C Kroesen. Nieuwe Rijn 40, Voor schoten. v Beethovenln 105: PGM Bousie-v Eyken. Terweepark 3. Zoeter- woude. Hoge Rijndijk 43: M J J C Ruijtenbeek-Kromwijk. 4e Binnenvest gracht 32. Voorschoten, v Ostadehof 34: H N R Drabbe. Hogewoerd 32a. Bloemendaal. Potgieterweg 9; D J Nijenhuis. Haarlemmerweg 78. 's-Gra- venhage. Ie de Riemerstr 2B: G Nij- enhuis-den Hertog. Lage Rijndijk 17c. s'-Gravenhage. Ie de Riemerstr 2B: J J Rieteco. Noordeinde 2a, Neder landse Antillen: F E Schaake. Apothe kersdijk 15, Haarlem, Lorentzkade 330: A van de Scheur, Kersenstraat 26. Berkel en Rodenrijs, Oranjestr 7: E M Robbers. Lammenschansweg 323. Oegstgeest, Regen tesselaan 9: A de Reuver. Spaarnestraat 35. Rotterdam. Opzoomstraat 23b: T Bakker. Houtlaan 55. Zwijndrecht. Lod v Nassaustr 71: J Blok Houtlaan 55. Rotterdam. Lange Hilleweg 40a: G de Jager. Mariënpoel- straat 51. Rotterdam, De Lairesselaan 101: B H C Koster. Merelstraat 30. 's-Gravenhage. Loosduinseweg 1063: E M Schade. Rijnsburgerweg 179. Oegstgeest. Karei Doormanlaan 70; D M E Nijgh. Witte Singel 27. Am sterdam. Bachplein 7 hs: R J G Pom- mée. Hoge Rijndijk 103. Leiderdorp. Splinterlaan 37: E PC Pommée-Corba. Nic Beetsstraat 16a, Leiderdorp, Splin terlaan 37: A M Martins. Toussaintka- de 13a, Rotterdam, Gerard Scholtenstr 16a: W J B I Leupen-van den Bosch. Utr Jaagpad 15. Delft, v Almondestr 88a; F M Masurel, Jan Lievensstr 29. Noordwijk. Huis ter Duinstr 23a; A J van den Brink-Haazer. Fr v Mierisstr 22a, Leidschendam. Veurse Achterweg 133: W F van Oosterum. Stationsweg 21a. 's-Gravenhage. Statenlaan 24; L F Wong. Stationsweg 30. Amsterdam. Gel dersekade 68; G Los. Hoge Rijndijk 148. Amsterdam. Keizersgracht 476: R Wijngaarde. Oude Singel 6. 's-Graven hage, Gr Hertoginneln 113a: A J Haas noot, Jan v Houtkade 7a, Warmond. Herenweg 57; M H J M Wosten-van Dinther, Levendaal 95a. Noordwijker- hout. Langevelderweg 10: C W Lun- singh Scheurleer, Rapenburg 4, Am sterdam, Stadionkade 220 I: J C B Kok. Noordeinde 2a. Hilversum, Corn Evertsenstr 109: G Winkelman. Noord einde 2a. Den Helder. Koningdw straat 65; D Petit, Kolfmakersteeg 14, Aals meer. Kanaalstraat 8; L J M Karpes. Kaasmarkt 8. Duitsland: E Bentfort van Valkenburg, Oude Vest 17. Leider dorp. Lindelaan 12: C Lems, Heren straat 126, Oegstgeest. de Kampenaer- str 83; A J Overdevest-Schoondergang. Lammenschansweg 62. Utrecht. Jos Haydnlaan 33; R A Visser, Tromp straat 64. 's-Gravenhage, Pr Mariestr 40; J F O wel-Voorbij, Maredijk 34a, Barendrecht, Oranjelaan 39; W E Bal. Groenhovenstr 21. Rotterdam. Willem Buytewechstr 56; H H Blomer, Witte Singel 41, Almelo, Bornsestr 308.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 3