Te kust en te keur Van der Werf f stam is vooruitstrevend Leidse voortrekkers openden gezellige padvinderssociëteit Man (38) door stroom gedood Papyrologisch instituut dertig jaar oud Heilssoldatie Stolte nu ere-sergeant-maj oor M.'I WE I EIDSE C0UR4NT MAANDAG 18 JANUARI 196' Maandag 1 Oud-Katholieke kerk, Zoeterwoudse- singel, 7.30 uur: gebed voor de een heid der christenen. Schouwburg, 8 uur. Nieuw Rotter- - dams Toneel met „Op blote voeten in het park." Van der Heyden, Breestr. 85, 8 uur. Chr. Hist, jongerengroep, drs. A de r Indonesië. Koffiekamer Gehoorzaal, 7 tot 9 receptie Politiemuziek, t.g.v. 45-jarig bestaan. Oegstgeest. Geref. kerk, 7.30 de eenheid der christenen. Den Haag. Kon. Schouwburg, 8.15 Ned. Danstheater. Den Haag. Diligentia, 8.15 uur. Nieuwe Komedie met „De knecht twee meesters." Dinsdag Van der Heyden, Breestraat 85, 8 afd. Leiden Ned. Inst, voor registeringe- nieurs en afgestudeerden van hogere technische scholen, G. J. Dominicus o de conservenindustrie in Nederland :ekst:de daarmee samenhangende fabricage (van conservenbussen. St Jozefkerk, Herensingel, 7.30 uur. ebed voor de eenheid der christenen. Geref. jeugdhuis, Breestr. 19, 7 tot uur. spreekuur Chr. Emigratiecentra- ndertlk Stadhuis, 7 tot 8 uur: zitting Bouw- ite ojlonds Ned. Gemeenten. h Foyer Gehoorzaal, 8 uur: Toonkunst- 'd' orkest en Leids Kamerkoor, met solis- aa,en c Filmzaal Rapenburg 73, 8 uur: Film- kring K. en O., Louisiana Story. Kantine Clos en Leembruggen. Korte H^Mare 28a, 7.15 uur: ruilavond De Phi- itelist. Schouwburg, 8 uur: Nieuw Rotter- 'PJÉ llm! Ton el met „Op blote voeten ir t t het park." Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 ir: toneelgroep Centrum met „De ge- iit 1! Uk li* tl) l gemengd to «tel 1 Sc Den Haag: Diligentia, 8.15 uur: lieuwe Komedie met „De knecht t Iwee meesters." Woensdag Stadhuisplein's morgens opening ifburgerijweek t.g.v. lustrum V.V.Si. Zomerzorg, 8 uur: Ver. oud-leerlin- Ambachtschool, filmavond. Lutherse kerk, v- .30 uur: gebed Tflfehristenen. Camera, Hogewoerd 49, 7 en 9.15 .ur: K. en O.-film, „De smaak var i"*1® honing." Geref. jeugdhuis, Breestr. 19, 8 uur tg.j„ Tuinbouw en Plantkunde, ledenvergade- .reek^g- Het Boshuis, achter Hoflaan 74, 7.30 ■eS(lot 10 uur: sociëteit herv. wijkgemeente mizerwijk (leestafel, muziek, ge- 15 tprek c Gehoorzaal, 8 uur: uitvoering Politie- f„ muziek, t.g.v. 45-jarig bestaan. Bevrijdingskerk, 7.30 tot 7.50 uur: ivondgebed. Donderdag Oegstgeest, Irene, 8 uur: Willy Brill f. op Hervormde gemeenteavond Poelgees- terwijk. Burgerij week t.g.v. lustrum V.V.S.L-' iï| Jlepwedstrijd voor caféhouders, bezoek il aan hofjes en bejaardencentra, klaverjas- 's avond voor het politiekorps (met Anton Geesink) Remonstr. kerk, Hoogl. Kerkgracht, J) 130 uur: gebed voor de eenheid der christenen. Foyer Gehoorzaal, 2.30 uur: Ver. v. Huisvrouwen, lezing door „Scheheraza- de." Gehoorzaal, 8 uur: Residentie-Orkest Den Haag: Diligentia, 8 uur: concert 1' Frans trio. Vrydag Burgerijweek t.g.v. lustrum V.V.S.L.: verkiezing op de veemarkt van het mooiste schaap, poppenkast, lunch met kleuterleidsters en bal. Bevrijdt -skerk, Montgomerystraat, 130 uur: gebed voor de eenheid der christenen. Foyer Gehoorzaal, 8 uur: K. en O., [tocht door de Camarque, door J. W. Varossieau, dia's en kleurenfilm. Academie, 4 uur: inauguratie prol dr. L. Bosch, gewoon hoogleraar bio- Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 -ir: Haagsche Comedie met „De me- 'hode Ribadier'. Scheveningen: Kurzaal, 8.15 uur: Re sidentie-Orkest. Schevcningen: Op Gouden Wieken, 15 uur: Zuidhollands Orkest, met so- Zaterdag Pieterskerk, 7.20 uur: gebed voor de eenheid der christenen. Herv. jeugdgebouw, Hoogl. Kerk- Eracht, 8 uur: film „Schipper naast 1 God." Geref. jeugdgebouw, Breestraat 19, 8 uur: lezing ds. Westerveld, „Mensen achter tralies". Oegstgeest: Sint Willibrorduskerk, uur: gebed voor de eenheid der christenen. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 Haagsche Comedie met Koning Lear. Den Haag: Diligentia, 2.15 uur: to neelgroep Ar ia met „De kikkers," Zondag (24 jan) Remonstr. kerk (Hoogl. Kerkgracht), oecumenische samenkomst, 'Preker: dr. K. Dronkert (Geref). ds. loh. Poort (Herv.) en deken Haring (r.k.) Welke apotheek? Geopend voor spoedeisende gevallen: apotheek Kok, Rapenburg 9, tel, 24807. Experiment met „g is goed succes geworden (Van een onzer verslaggevers) LEIDEN „Je kunt oudere jongens, die zelfstandig zijn of studeren, niet meer binden met het ouderwetse padvinderswerk alleen. Je zal ze daarvoor behalve creatief ook geestelijk werk moeten bieden. Spelen al leen is niets voor ze. In een gezonde padvinderssfeer moeten ze zich kunnen ontwikkelen op terreinen waar ze normaal niet komen en die toch belang rijk zijn. Daarom hebben we vanavond deze regionale padvinderssociëteit geopend. Natuurlijk voor de oudere voorttrekkers van onze Van der Werff- stam. (Ewout Joppens-groep), die door studie of werk niet meer regelmatig onze bijeenkomsten en activiteiten kunnen meemaken. Maar ook voor alle andere oudere padvinders, de „stamlozen". Het moet een maandelijks trefpunt worden, waar men in de padvinderssfeer met leeftijdgenoten kan discussiëren, lezingen aanhoren, volksdansen, films zien en dergelijke". Oubaas W. J. Buijtendorp (28, stu dent theologie, getrouwd, bezield lei der van de enige Leidse voor- trekkersstam) zet na deze uiteenzet ting de grote mok neer op de koffië- en-prïk-bar. Hij kijkt op zijn horloge. „Over twintig minuten moet ik pater Sweerts gaan ophalen". Uitleggend: ,Die pater is directeur-aalmoezenier tan „De vrolijke Ark" en secretaris tan de Leidse Jeugd Actie. Hij houdt vanavond op onze soos een praatje over jeugdzorgwerk" Gemengd De koffie werd deze zaterdagavond in geschonken door een vrouwelijke vtg (voortrekkersgast). Met toestemming var de landelijke voortreldkersleiding is d< vorig jaar begonnen met het toe laten van meisjes. De vt-beweging, die pretendeert vorming op maatschappelijk, geestelijk en cultureel terrein te geven, meent dat de gezonde omgang met meis jes zeker ook bij de vorming behoort. Na drie maanden experimenteren heeft de kampraad besloten de (ongeveer zes) eisjes definitief over te laten. De meisjes hebben in het vt-werk al diverse functies. Zo namen ze de admi nistratie over van de twee LJA-kampeer- terreinen in Noord wijker hout (vorig jaar De apotheek Van Breest Smallenburg Leiderdorp en de apotheek Voor schoten zijn geopend. Films Camer <2.30, 7 en 9.15 uur): Dreigend verleden <18 jaar), woensdag. 7 en 9.15 ar: A taste of honey (K. en O Lido (2.30, 7 en 9.15 uur): Gisteren, vandaag en morgen (18 jaar). Luxer (2.30, 7 en 9.15 uur): Rio Con- chos (14 jaar). Rex (2.30, 7-15 en 9.15 uur): Striptease in Parijs (18 jaar). Studio (2.30, 7 en 9-15 uur): Les Amants (18 jaar). Trianon <2.30, 7 en 9,15 uur): De but ler (18 jaar). Tentoonstellingen De Ruif (Jan Vossensteeg>: werk van René de Korte (van 2 tot 29 januari). De Lakenhal: tentoonstelling van he dendaagse Italiaanse grafiek (van 22 dec tot 25 jan.). De Lakenhal: tentoonstelling 40 fotos m Chris Paul Stapels (van 22 dec. tot 25 jan.). ;an de voortrekkers >n ontvangstappara- tuur waarmee een uitgebreide verbin dingsdienst kan worden gecreëerd. (Eigen foto) 1542 kampnachten) en Leimuiden (om dat het nog niet zo bekend was maar 180 kampnaohten). Ook ander werk kunnen ze de voortrekkers u-ilt handen nemen. Het experiment is volledig geslaagd. Het gemengde karakter biedt goede pers pectieven. Men waardeert elkaar en el- kaars werk. Men beschouwt elkaar als gelijken en de omgang is sportief en ge zond. Daar ziet de leiding nauwlettend op toe. ondanks dat dat onnodig is ge bleken. Eigen bon tv Do zelfgebouwde stamhut staat aan de Haarlemmerweg op een terreinfcje tussen de spoorbaan en het tennispark in. In de nazomer hopen de voortrekkers op het zelfde terrein nog een hordelokaal voor de welpen van de Ewout Joppenszgroep te bouwen. Toen we er zaterdagavond waren, was het buiten stormachtig regen weer, Maar twee potkachels binnen zorg den voor goede verwarming. Olielam pen, gaslicht en kaarsen zorgden voor een intieme sfeer. Het grootste vertrek is volgehangen met stam-trofeeën. Er staat een twintig tal stoelen rond de kadhel. Hier houdt men ook de nuttige en aangename „ge sprekken rond het haardvuur". Een an der lokaal herbergt de vol'ksdansvloer, de leestafel en de bar-zonder-alcohol. Radiohut Behalve de nog vrij ruime hall is er nog een soort heiligdom, de radio hut. Hier bevindt zich een essentieel onderdeel van de bezittingen' namelijk de uitgebreide radiozend. en ontvang- apparatuur (met de officiële zend machtiging van de PTT). Bij alle voor komende gebeurtenissen zijn de voor trekkers in staat een heel draadloos verbinding snet op te bouwen, dat uit stekende diensten kan verlenen. Oubaas Buijtendorp vertelt er met en thousiasme over. „Onze jongens verzor gen de hele verbindingsdienst in het gro te Nationale waterkamp voor waterpad - vindsters en zeeverkenners uit heel Ne derland. Dat kamp wordt van 28 juld tot 4 augustus in Nieuwkoop gehouden. We en er ook een bioscoop en we gaan en nieuwsjournaal op poten zetten." rpUSSEN het winters-kale struikgewas staat naast de spoordijk aan Haarlemmerweg de zelfgebouwde 1 hut van dè Van der Werffstam. Op dit terrein hopen de voortrekkers in de zomer een hordelokaal voor de welpen van de Ewout Joppenszgroep te bouwen. (Eigen foto) Werk genoeg dus voor deze oudere pad vinders (van 16 jaar en ouder). Op de zaterdagmiddagen maakt de stam vaak excursies naar bedrijven en instellnigen. Zo heeft men onlangs de Haagse moskee bezocht en staat er binnenkort een cuïïie naar een zeeschip op het program ma. Dan start eind januari de weekend hulp aan ziekenhuizen, waarop wij na der zullen terug komen. Er zijn mensen in ons land die menen dat de voorttrekkersbeweging niet meer geheel voldoet. Daarover zijn discxLSsiess aan de gang. Vraagt men er een van de 22 stamleden in Leiden over, dan hoort men het even korte als krachtige antwoord: flau wekul. Aan de manier waarop de vt's van de Ewout Joppenszgroep hun vrije tijd besteden kan men zien dat argumentering van dit woord overbodig is. Ook de nieuwe „stunt", de open padvinderssociëteit, kan in spirerend werken op de padvinders- Jaarvergadering van liet Fonds 1815 LEIDEN. In de ten stadhuize gehou den jaarvergadering van de Distritcs. commissie Leiden van het Fonds 1815 voor oud-militairen en hun nagelaten be trekkingen heeft vice-voorzdtter. J. Brou wer allereerst de grote verliezen geme moreerd, die de commissie in de laatste maanden heeft geleden door het over lijden van haar voorzitter, ir. J. Sohreu- ders, haar secretaris, de luit.Jkolonel I. Engers en de loco-penningmeester van het Collecte-comité der Gezamenlijke Militaire Fondsen, de heer C. de Koning. De jaarverslagen van de wnd. secreta ris, mr. W. A. Entzinger en thesaurier, H. A. M. Riebeek, werden goedgekeurd. De verkiezingen hadden tot resultaat dat tot voorzitter werd gekozen de heer J. H. Hoorn, tot secretaris de heer C. L. Modderman en tot lid der kascommissie de heren A. Boom en J. Brouwer. Met grote dankbaarheid werd melding gemaakt van de medewerking, die werd ondervonden bij de organisatie van de jaarlijkse collecte voor de G.M.F. van de jde van de Leidse Koksschool. Ten slotte werd besloten, zo mogelijk, de aankondiging van de coliecte 1965 niet te beperken tot een aanbeveling, doch het Collecte-comité te verzoeken be kendheid te geven aan de mogelijkheden oorlogsslachtoffers en hun nagelaten betrekkingen, zomede voor invaliden, om beroep te doen op een der aangeslo- fondsen. t0P DE voorgrond de leestafel met bladen en een plank met boeken. Daar achter is de koffie-en-prik-bar te zien. Links hiervan (niet zichtbaar) is de volksdansvloer. (Eigen foto) In Oegstgeest OEGSTGEEST. Vanmorgen om kwart over acht is de 38-jarige ongehuw de arbeider L. Schiagwein uit Leiden door elektrische stroom gedood. Het on geluk gebeurde in de boerderij Veldheim langs rijksweg 4, die door de Leidse firms De Bolster wordt afgebroken. Op een transformatorhuisje dn de boer derij lag een metalen plaat, waarop de man stond. De plaat ging tijdens de werk zaamheden schuiven, waardoor de stroom door de heer Schiagwein sloeg. Hij was op slag dood. Leidenaar voor Haagse politierechter DEN HAAG Een 21-jarige Leidse bankwerker had ingebroken in een werk plaats en gereedschap meegenomen. De oficier eiste een maand gevangenisstraf voorwaardelijk met proeftijd van drie jaar plus een geldboete van f 100 of 20 dagen hechtenis. „En daar kun je aardig wat gereedschap voor kopen", merkte de politierechter op, die conform de eis von- LEIDEN Met een ontvangst in het Snouck Hurgronjehuis, een kleine expositie van Griekse papyri en ostraca en de uitgave van de delen 13 en 14 in de serie Papyrologica Lugduno Batava heeft de stichting „Het Leids Papyrologisch Instituut" haar dertigjarig bestaan gevierd. De feestbundels bevatten door 17 classici en zeven juristen bewerkte, veelal nog niet eerder gepubliceerde teksten. Tijdens de receptie van zaterdagmorgen overhandigde de heer P. W. Pestman, wetenschappelijk ambtenaar, de eerste exemplaren aan de bestuursleden prof. dr. M. David en prof. dr. B. A. van Gro ningen, aan de president-curator ei secretaris van het college van curatoren van de Leidse universiteit, dr. E. H. Ree rink en mr. N. F. Hofstee, de directeur van het rijksmuseum van oudheden, prof. dr. A. Klasens en de directeur van de un iver siteitsb iblioth eek. Behalve de genoemde serie publikaties, waarmee men in 1941 begon, heeft het instituut ook het Papyrologisch Leerboek (1940) en vier geschriften het licht doen zien. Voorts worden er al 35 jaar lang werkcolleges gegeven, aldus prof Van Groningen. Prof. David schetste de ontwikkeling LEIDEN Mevrouw E. Stolte-Heus, aan wie onze Menselijke-Notities- redacteur een week geleden aandacht schonk in zijn zaterdagse rubriek, werd gisteren in de korpszaal van het Leger des Heils gehuldigd ter ge legenheid van haar diamanten jubileum als Heilssoldate en haar veertig jarig jubileum als korps-sergeant-majoor. Divisie-officier luitenant-kolonel P. Deurloo was met zijn vrouw voor deze gelegenheid naar Leiden ge komen. Deze zei het genoegen te hebben de jubilaresse reeds vele jaren te kennen. Hij stond stil bij het getal veertig, een bijbels getal, aldus de divisie-officier, die zijn huldigingstoespraak baseerde op Handelingen 16, waar volgens hem wordt gesproken van de eerste Heilssoldate, die haar hart voor de Heer uitstortte, name lijk Lydia. Zij toch had zich bekeerd op de prediking van Paulus, die volgens ko lonel Deurloo „korpsen" had gesticht. Door de liefde van Jezus ging het hart Lydia en ook dat van zuster Stolte open. De korpssergeant-majoor heeft zich dienstbaar gemaakt aan de uitbrei ding en de verkondiging van het Evan gelie. Oorkonde Wij hebben niets tegen de Kerk, ging de kolonel verder en hij ci teerde, naar hij zei met veel waar dering, wat onze eerder genoemde re dacteur over mevrouw Stolte schreef. Veertig jaar heeft God mevrouw Stol te in dit korps willen gebruiken en kolonel Deurloo wilde haar danken voor haar trouw. In kerkelijke termen gesproken, wilde hij haar vergelijken bij de president-kerkvoogd. Ten slotte Afscheid en jubileum bij de H.C.W. LEIDEN De heer J. Langezaal, hoofdmonteur, nam afscheid van de H.C.W. wegens ht bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. Hij werd in de recreatiezaal ontvangen. De heer C. W. Pouw, voorzitter van het Sociaal Fonds, overhandigde hem een enveloppe met inhoud „voor de overgangs periode". De heer F. Overdijk bood na- 3 de hulpmonteurs, de heer Lange- een biljartkeu in foudraal aan. De heer M. Kriek, di hem namens de per soneelsvereniging „De stalen band" toesprqk, verraste hem met een kist sigaren. Voorts was de heer W. C. van der Zanden, constructiewerker, 25 jaar werkzaam bij de H.C.W. Op eigen ver zoek wenste hij alleen door de directie te worden gehuldigd. Ondanks dit ver zoek hebben zijn collega's hem toch ge schenken thuis bezorgd. Beide heren kregen een enveloppe met inhoud van de directie. Puzzelprominenteii straat 4, Hazerswoude-dorp; 3. me. w J, BreebaartTerpstra, Em- malaan 46, Oegstgeest las kolonel Deurloo een oorkonde voor namens commandant Palstra, waarin werd meegedeeld, dat mevrouw Stolte was bevorderd tot ere-korps-sergeant- majoor. Nadat de zangbrigade onder leiding van mevrouw De la Rie het Credo had gezongen, sprak mevrouw Stolte en het lag in haar aard, dat zij ook nu haar ge tuigenis wilde geven. Onder meer zei de jubilaresse, dat er geen problemen zijn voor hen, die God volkomen willen die- en het nut van de stichting. In 1935 deed zich de gelegenheid voor een belangrijke collectie papyri uit Engeland aan te schaffen. Voor de in Leiden bestaande belangstelling voor de papyrologie waren er te weinig materiaal, ongeschikte werk ruimte en geen eigen orgaan voor publi katies. Onder deze omstandigheden werd de stichting, die thans in het instituut aan de Breestraat 155a werkt doch zich in de toekomst in een universiteitsgebouw hoopt te kunnen vestigen, opgericht. Prof. David herdacht de inmiddels over leden mede-oprichter prof. mr. J. C. van Oven en sprak zijn waardering uit voor de al dertig jaar bestaande prettige samenwerking met prof. Van Groningen. Welsprekendheids- cursus voor Leidse studenten LEIDEN. In februari begint aan de Leidse universiteit een cursus voor drachtstechniek ten behoeve van derde jaars-studenten en ouderen. Op 2 februari houdt prof. dr. G. Stuiveling uit Amster dam een inleidend college, waarna be langstellenden zich kunnen opgeven. Docenten zijn de logopedisten P. Faber uit Utrecht en H. van der Zee uit Am sterdam. De rector-magnifious, prof. dr. D. J. Kuenen, schrijff in een aan alle Leidse studenten gerichte brief, dat het van het grootste belang is, dat een toekomstig academicus zich goed in het openbaar weet uit te drukken. Hij beveelt deze jrsus dringend in ieders belangstelling Naar de mening van het Praesïdium Facul'tatum, de overkoepelende organisa- an de Leidse studentenfaculteiten, is opleiding tot „public speech" zoals in de Angelsasksische landen reeds decennia gebruikelijk is, in de eerste 's een taak van het voorbereidend r en middelbaar onderwijs. Nog slechts zeer weinig onderwijsinstellingen echter hebben dit facet van de opleiding hun lesprogramma opgenomen. Gevestigde en vertrokken personen In de week van 6 t.m. 13 januari LEIDEN Gevestigd: A F Roobol en fam, v d S Bakhuyzerilaan 2. TH Lun- singh Scheurleer, Rijnsburger weg 155, M A H Kroon en fam, Alb Agnesstraat 6, R D Story en fam. Witte Singel 49, H C Jansen en fam, Tomatenstraat 43, P A Hueck en fam, Paramaribo- straat 119, J M T Vogelaar en fam, Utrecht Jaagdpad 87, J A Cadee en fam, Paramribostraat 95, A Cats en fam, Faljerilstraat 10, B Kok en fam, Paramarihostraat 113, V E Marcat- ti en fam, Hoflaan 347, M M P F Schiagwein-Hoogervorst en fam. Kor te Lijsbethsteeg 4, R G M Verdurmen, Morsweg 138, M A Verbist, Witte Sin gel 96-97, L van der Ham, Oude Sin gel 134a, J Hagedooren, Paramariho straat 99, M Maas, Geregracht 19 M Segaar, Resedastraat 3, P T van der Lee, v d Brandelerkade 3, H W G Jrriens, Lammenschans weg 44, F G de Ruijter de Wildt, Klikspaanweg 38, J G M Oomens, Hooigracht 11-29, G Jongeneel, Rijn en Schiekade 116B, W A van Abkoude, Plantsoen 45, R D H Ferguson, Wassenaarsweg 2, L M van der Hoef, Valeriusstraat 128, Y in 't Veld-de Bok, Zoeterwoudsesingel 107, F J van Assen, Tib Siegenbeekstraat 1, M E Neering, Witte Singel 95, F J Li- bot, Thorbeckestraat 51, J Kloos, Su- matrastraat 52a H L van Ophuijsen, Leliestraat 110 J T M Rood, Heren straat 70, G J de Vries, Herensteeg 6 H E van Rheenen, Stationsweg 23, W H L van Wijk, Burggravenlaan 203, W Dijkstra Langebrug 34, M A de Vos- Grotenhuis, A van Burenhof 34, Schiagwein, Valeriusstraat 204 W J M van der Wilk, Koningstraat 31a, T W H ten Berge, Herensteeg 13, M Masten broek, Thorbeckestraat 3, G A J van Marie, Ger Doustraat 51, E C var Dam-Brocaar. Tomatenstraat 19, J A M Zirkzee. Os en Paardenlaan 18, H W Mans, Pioenhof 12, P M Dek, Room burgerlaan 3 L M W A Pimmelaar, Utr Veer 7, A M P van Hagen, Klik- steeg 12, A S K Lie Pauw Sam, Mors weg 36, L J B Bogaards, Lammen- schansweg 373, R Smid, Turfmarkt 7a, M J C Jonk, Rijnsburgerweg 115a, A Kloppenburg, Hoge Rijndijk 106 F J A Broeze, Kernstraat 25a, A Hagedoo- ren-Schuurman, Paramarihostraat 99. M J v d Zijden, Kloksteeg 7, H C de Kruijk, v Galenstraat 4, P H J Kruit Valeriusstraat 5, E J van der Spil, Morsweg 102a, E Knegt, Morsweg 2, A M J A Duchateau, Rijn en Schiekade 45, F H B M P ten Horn, Rijnsburger weg 93 G M G de Koning, Hooigracht R M van der Kort-Kouwenhoven. Mahlerstraat 30. W P Kenney, Terwee- park 3, V H Tjon-A-Joe de Meij van Streefkerkstr 54 H J B Heins, Verdam straat 32, H E Sweers, Witte Singel 127, L de Meijer-Post, Middelstegracht 29, H Wesselius-van Roekei, Hoogl Kerk gracht 44, A Mellema, Wittee Rozen- schansweg 62, R F C Huijgen, Lange- straat 21, Y I A Hazelzet,, Lammen- brug 77, Gvan de Nadort, Rijnsbui-ger- weg 101, F Mauritz, Nieuwe Rijn 25. R Sanders Noordeinde 2a, R van der Eijk Kloksteeg 14. G M van Herk, Hooi gracht 111, D Voorintholt, Corellistraat M J van Uffelen, Noordeinde 2a, G P J Derksen, Noordeindc 2a, R R P de Vries, Klikspaanweg 43. Vertrokken: AEG Helmich en fam. Jac Perkstraat 5, Zoelen. Hoge Hof Ahmed Ben Mohammed Ben Omar en fam, Rooseveltstraat 21 Zwit serland; J Versloot en fam, Amstel- straat 1 Voorschoten, Jan van Goyen- plantsoen 36; TM Budding en "fam, Kanaalstraat 8 Leiderdorp, Koning straat 56; E Oele en fam, Zoeterw.sin- gel 85 Alphen a.d. Rijn, Marnixstraat C Barendse-Springer en fam, Paul Krugerstraat 9a Oegstgeest, Hoge Morsweg 6a: B Jansen en fam. Wol- maransstraat 9 Amersfoort, Narcis straat 56; L A Struijk en fam, Bern- hardstraat 10 Zweden; A Jager en fam. Lombokstraat 10 Veldhoven, De Wit- straat 32; J van der Weide en fam, Lage Morsweg 24 Enschede, Zaanstraat 9: P J Dregmans. Wasstraat 53 Zuid Afrika: G van der Putten, Kooihof 23 's-Gravenhage, Stevinstraat 115; A M de Gram, v Oldenbarneveltstr 29 Vel- sen, v Dalenlaan 286; G H Geurts, Rijnsburgerweg 10 Utrecht, Lomanlaan 49; W J Ouwerkerk, Jan v Goyenka- de 1 Spykenisse, Geraniumstraat 5b; A W N van Erkel. Klikspaanwég 9 Rijs wijk, Rembrandtkade 7; B H Tan, Klik spaanweg 10 Amsterdam, Eastonstraat 69; F P Hengeveld, Langebrug 6 Am- hem, Joris vd Haagenlaan 25; M C van Nieuwenhuijzen, Burgsteeg 1 Woubrug- ge, woonsch Vlietkade; M Erlings, Grevenstraat 27a Dordrecht, Soemba- straat 38; J van der Meulen, Oude Sin gel 162 's-Gravenhage, Vivienstraat 1; J W Monster, Oude Singel 162 Rotter dam, Rodenrijselaan 19a; C van der Steen, Koninginnelaan 73a Oegstgeest, Julianalaan 3; P A Barendse. Lelie straat .27 Oegstgeest, Hoge Morsweg 6a; S Scholten, Lorentzkade 55 's-Gra venhage, Danckertsstraat 22; A J van Kesteren, de Sitterlaan 89 Utrecht, Catharij nsesingel 101; G M ten Cate. de Sitterlaan 72 Zoetermeer, Beatrixstraat 4; G J Bösecke, Valdezstraat 13 Leid- schendam, Veurse Achterweg 133; C Theunissen-van Roggen, Zoeterwoude- singel 55 Beek L. Heirstraat 51; A M van Dam. Bronkhorststraat 34a 's-Gra venhage, Weissenbruchstr 42; M W van de Steeg-Smit, Driftstraat 53 Hilver sum, Jacob Catsstraat 27; M S Essaa- di, J v Stolberghof 16 's-Gravenhage, Houtweg 86; W Doornik, Sumatrastraat 51 Woubrugge, Vierambachtsweg 2; M Verver, Timorstraat 48 Haarlem, Gast- huisvest 47; Y Y Lee, Stationsweg 30 Nijmegen, v Slichtenhorststraat 29; J C D Boot, P Paaltjenspad 8 's-Graven hage. Nyelantstraat 4; N P Peyrer-van der Gugten, Roodborststraat 33 Oosten rijk; B R de Ruyter, Rijnsburgerweg 10 's-Gravenhage, Rijswijkseweg 346; G Vos, Lage Morsweg 63 Haarlem, Ipenrodestraat 7; G Keereweer. G Kas- teinstraat 32 Oegstgeest, Assendelftstr 37; A J C Knijnenburg, Klikspaanweg 45 's-Gravenhage, Amazonestraat 2; B Nieuwenhuizen, Lieven de Keystraat 13 Breda, Esserstraat 59; H van Zeist, Obrechtstraat 14 's-Gravenhage, The- resiastraat 361; T de Werker, Richard Holstr 75 Oud Beijerland, Zinkweg 334; J E Hoekstra, Rijn en Schiekade 82 Sas- senheim, Menneweg 75; I A de Jong, Sweelincklaan 6 's-Gravenhage, Pieter straat 17a; Y S Roodenburg, Witte Ro zenstraat 20 's-Gravenhage, Javastraat M M van Schie-Weel, Hooigracht 11-29 Haarlemmermeer, Sloterweg 1144: H van de Vis, Noordeinde 2a Maarn, Vinkenbuurt 16; F Heemskerk, Pieterskerkgracht 28 Amsterdam, Anna Vondelstr 11 hs: H W Erkelens-Kruijt- he Plantsoen 45 Haaksbergen, Pastoor Wienholtsstr 77; M A van Dartel, Hooi gracht 13-27 Breda, Meerten Verhoff- straat 8; C S M van Zijl, Hooigracht 13-27 Breda, Meerten Verhoffstraat 8; E L Danebroek, Oude Vest 33 's-Gra- venhage, Heulstraat 5; W Dorst, Burg gravenlaan 28 Oegstgeest, Wilhelmina- park 29; E G de Lucena, Burggraven- laan 30 Groot Brittannië; M G van den Woude, Stadhouderslaan 1; 'm de Rijk Lorentzkade 24 Amsterdam, Amstel- veenseweg 760; J C G de Ridder-Ba- rendsma, Amaliastraat 9 Rotterdam, Oudedijk 160B; A M Versteegh, Merel straat 38 Rotterdam, Ajaxstraat 10; C J Zandbergen, Morsweg 23 Beverwijk, Plantage 62; C Dieleman, Corellistraat Gravenhage, Vreeswijkstraat 372; 17 Rotterdam, Mauritsweg 2; R Hoo- gendoorn, Klikspaanweg 7 Rijswijk ZH. Frans Halskade 84; H W J van Ame- rom Klikspaanweg 18 's-Gravenhage, Berkstraat 9; J A S Sanders, Rijn- en Schiekade 39 Naaldwijk, Verburchlaan 3; E van der Weele, Witte Rozenstraat 10a s'-Gravenliage. Baambruggestraat

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 3