MET IEDERE CAMERA zijn kinderfoto's te maken PUZZEL VAN DE WEEN De kinderen van liet Boshuis ZONDAGSBLAD ZATERDAG 19 SEPTEMBER 1964 £0 AF EN TOE komen we van die gezellige kinder foto's tegenniet van die opgeprikte prentkindertjes, maar zo levendig. Hoe doen die fotografen dat? Misschien haalt u uw schouders op „dat is vak werk en daar kunnen wij niet aan tippen". Laat u echter niet te gauw uit het veld slaan, ook u kunt heslist geslaagde foto's maken van uw kinderen, groot of klein, als je maar weet „hoe" en van dat „hoe" gaan we u iets vertellen. i beet- ITIIIfililllflIIIMM Elke camera, mits met je overleg gehanteerd, is voor het maken van leuke kinderfoto's ge schikt. Als lichtbron komt de flitslamp, als meest ideale vorm van fotoverlichting in aanmer king. Het is handig, goedkoop en ipeciaal voor kinderen geschikt. spec sno< zeilen dan de spiegelende ruiten die soms een akelige lichtvlek kunnen geven. Voor de rest ma ken we ons geen zorgen, want baby's mogen heerlijk in de lens turen, aonder dat we een stijf por tretje krijgen. Hun grote onbe vangen ogen, die nog verwonderd deze vreemde wereld inkijken, vra gen om een geslaagde kiek. Enkele tips voor babykiekjes? Slapend in het wiegje, sparte lend in het badje (zonnekap op de lens voor spetters). Spelend in bent „schot- de box (knielen) en nog talloze be langrijke momenten uit baby's le ventje, denkt u maar aan: de eer ste maal zonder hulp rechtop zit- van het fotograferen een spel of geef ze een klein nieuw stukje speelgoed, dan vergeten ze u met camera en al. en hebt u letterlijk „vrij" spel. Observeer hun aan dachtige gezichtjes en maak een kleine reportage van de kleine. Ga ook nu een beetje dichterbij, dan komen hun ernstige of grap pige snoetjes er duidelijk op. Ook nu moet u trachten alle storende dingen, stoelpoten enz. uit uw foto weg te laten. Loop een keertje extra om de kleintjes heen. kijk door uw zoeker 'kie ken is kijken in het kwadraat) en dan. „flits", en u bent weer een herinnering rijker. U kunt bij de kleuters ook gerust een beetje re gisseren, als het maar geen dwang wordt. Tracht ze met een zoet lijntje te krijgen waar u ze heb ben wilt. Bouw een toren van zijn blokken en vestig zijn aan dacht daar plotseling op, de ca BABY'S i klaa OOK IN KLEUR Dank zij de moderne en erg sterke flitslampjes kunnen we even gemakkelijk als gewone fo to's ook kleurenfoto's maken. Bij uw kleurenfilm zit een ge bruiksaanwijzing waarin staat met welk soort lampjes u moet flitsen. Volgt u de gebruiksaan wijzing op dan kunt u niet mis sen. Flitsen geeft zekerheid voor ge slaagde foto's. Fo- Flitslicht is on schadelijk voor de teerste baby-oogjes. Waar is de beste plaats in ons huis voor het maken van babyfoto's? Overal! Maar liefst daar rustig mogelijke achtergrond heb ben. We moeten trachten zo te fotograferen dat er geen bos tulpen uit het lieve kop je van onze kleine man of vrouw ontspruit... op onze kiek dan. Meestal is een enkele pas naar links of rechts voldoende om zul ke obstakels te vermijden. Omdat we met flitsen licht ge noeg hebben, schuiven we de gor dijnen dicht, als de ramen toeval lig in ons beeld komen, we om- KLEUTERS Mama (of pappa) gaat ook van jouw een serie frisse kiekjes ma ken... voor later, als je wellicht zelf kleuters hebt. Onze kleuter is al wat meer zelf bewust. Hij heeft een willetje en kan soms driftig weigeren om op de „kiek" te komen. Maak voor hem of haar Een heel prettige methode um ge slaagde binnenhuis- foto's te maken is, door het flitslicht via hei witte plafond naar het onderwerp te kaatsen. Deze reflectieflist kun nen we gemakkelijk toepassen door een klein beugeltje te gebrui ken. dat de flitser ineens omhoog richt. Het eenheidsrecept luidt: film van 21 din, sluiter op 1 25 (of 1/30) secede... meer niet. U kunt nu rustig flitsen op afstanden van 2 tot 5 meter, althans bij de nor male plafondhoogte. Alle foto's raak en mooi belicht. De Blauwe Nijl, door Alan Moorehead. Uitgave Nederland se Boekenclub, Den Haag. Een Nederlandse vertaling van The Blue Nile van Alan Moore head. in 1962 in het Engels ver schenen. Met dit boek viert de be roemde schrijver nieuwe triom fen. Het is een prachtig stuk ver telkunst. gegoten in een aantrek kelijke vorm van geschiedschrij ving. Lijkt het een onmogelijke opgave, over de Blauwe Nijl een dik boek te schrijven, dat boeiend is als een roman, Moorehead is onnavolgbaar geslaagd, het nutti ge met het aangename te vereni gen. Hij laat de lezer kennisma ken met de Britse zonderling James Bruce, die de oorsprong van de rivier vond, maar aan wiens beweringen men in Enge land geen geloof wenste te hech ten. Napoleons romantische avon turen in het land van de farao's en de daaropvolgende wrede heerschappij van Mohammed Ali. die een Turkse dictatuur ves tigde, passeren de revue, evenals de Britse expedities tegen de Abessijnse keizer Theodorus. De vertaling is van Frans van Olden burg Ermke. De stofomslag ver raadt de hand van de meester Eppo Doeve. Nieuwe boeken voor u besproken Philippus Melanchton, door prof. dr. W. J. Kooiman. Uitga ve W. ten Have N.V., Amster- Over het algemeen kennen wij de levens van de reformatoren beter dan die van de reformato rische vaders, hun opvolgelingen. De Amsterdamse hoogleraar prof. dr. W. J. Kooiman, die reeds een bijzonder goed boek geschreven heeft over Maarten Luther, heeft nu een werk gewijd aan Philippus Melanchton. Het boek bevat voor drachten die deze hoogleraar in de serie ..Weg en werk der kerk hervormers" gehouden heeft voor de N.C.R.V. Het feit dat dit boek een bewerking is van deze voor drachten is bepalend. Het maakt het niet in de eerste plaats tot een wetenschappelijk werk. maar een boek dat voor leken geschre ven is, al mist het zeker geen we tenschappelijke ondergrond. Het maakt van Melanchton een le vende figuur, die ons heel dicht nabij wordt gebracht. Winston Churchill als Kolonel Warden, door Gerald Pawle. uitgave Elsevier, Amsterdam, Serie Elsevier-pockets over ge schiedenis en politiek. chili werd toen de hoogste autoriteit en later zelfs eerste mi nister en minister van oorlog van Groot Britannië. Van dat moment af beschrijft Pawle de herinnerin gen van commander C. R. Thomp son kortaf Tommy genaamd de man, die als rechterhand van Churchill, diens reizen en confe renties voorbereidde. De auteur heeft veel speurwerk moeten ver richten om alle feiten in chrono logische volgorde en naar waar heid weer te geven. Zo hier en daar wordt in deze tweedelige uitgave wellicht ook enigszins van de waarheid afgewe ken Wie deze boeken heeft gele zen. zal nog meer onder de indruk komen van de inzichten en het staatsmanschap van Churchill. Zo hier en daar spelen de sentimenten wel eens mee in de vertelling, ter wijl de eigenzinnigheid van Chur chill iets wordt afgezwakt. Het doet allemaal niets aan zijn kun nen en leiderschap af. Correspondentie voor deze rubriek te richten aan de heer A. J. Ivens, Frankenslag G9, Den Haag. Kruiswoord-puzzel Horizontaal: 1. plaats in Gelderland: 4. stad in Drenthe; 8. jongensnaam: 12. vreemde munt; 13. eiland van Griekenland; 14. plaats in Gelderland; 15. water in Friesland: 16. schermbloemige plant; 17. dikke boterham; 18. foei; 19. metaalsoort; 21. bijwoord; 22. soort van hond; 24. zeepwater; 26. grappenmaker; 28. kolen emmer: 31. bitter vocht: 33. nauw; 34. hooggebergte in Engels Oost-Afrika; 36. telwoord: 38 korte kous; 40. kabeljauwvisser: 41. kledingstuk: 43. soort van duif; 44. ieder: 45. plaats in Limburg: 47. steen; 49. voorzetsel; 50. schande; 51. myth, figuur: 53. deel van een auto; 55. zware zoete wijn; 56. lusje; 58. metaalsoort; 61. zoon van Noach; 62. mak; 64. optelling; 66. meisjesnaam; 68. nacht gewaad: 69. fabelachtig monster; 70. bekende afkorting: 71. rij (ZN); 73. kweeksel; 74. Europeaan; 75. twijg; 76. leger (Fr.); 77. wrok. Vertikaal: 1. lichaamsdeel: 2. eenmaal: 3. lidwoord (Fr.): 4 stad in Frankrijk: 5. de maangodin; 6. sociëteit (afk.); 7. bekende afkorting; 8. overdekte marktplaats: 9. in het jaar der wereld (afk. Latijn); 10. spitse bek van een vogel: 11. klap: 13. horizon: 14. keg; 17. puistje: 20. bijwoord: 22. korte degen; 23. water in Gelderland: 25. stap; 27. gematigd (muziek»: 28. wig. 29. plaats in België: 30. zeer langzaam (muziek»: 32. soort sleutel: 34 klein kind: 35. gem. in Zuid-Holland: 37. een weinig scheel; 39. hoofddeksel; 40 scheeps roer: 42. neep: 46 achterdeel van de hals: 48. onbep. voornaamw - 51. lichaamsdeel: 52. ingang: 54. verkeerd; 56. voorzetsel: 57. zijtak munt: 65. Zuidamerikaanse thee; 67. ontkenning 'spreekt.68. pun tig voorwerp: 69. kleinigheid: 72. scheik. element (afk.73. trustee (afk.); 74. behoudens vergissingen (afk. Latijn). OPLOSSING VAN DE VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. op: 3. aria; 7. Deen; 10. rad; 12. Elboers: 15. klam; 17. men; 18. kt; 19. man; 20. las: 22. sla: 23. den: 24. wc: 26. notie: 28. Ot; 29. hesp: 31. menie: 33. m.o.: 34. pat: 36. Ie: 37. kiens; 40. Sieg; 42. p.e.: 43 ieder; 45. ne: 46. gal: 47 bes: 48. kin; 50. dag; 51. os; 53. gom; 55. ozon; 57. Albanië; 60. adé: 61. fase; 62. asla; 63. e k. Vertikaal: 1. ork; 2. palmet: 4. re; 5. Ilm; 6 Abel; 7. de; 8. erf; 9. es:. 11. Daan: 13. Onan; 14. sta; 16. Mn; 18. klei; 21. som; 22. sine; 23. donk; 24. we: 25. esp; 27. telg; 29. hond; 30. pas: 32. edel; 33. mees: 35. tin: 38. Lies: 39. sek; 41. Ee: 42. pago de; 44. Riga: 46. Gaza; 47. bos: 49. nona; 50. do: 52. els: 54. mis; 56. nek: 57. Aa: 58. Be: 59. el. INZENDINGEN Inzendingen worden vóór don derdag a.s. op ons bureau ver wacht. Oplossingen mogen uit sluitend op een briefkaart worden geschreven. In de linkerboven hoek vermelden: ..Puzzeloplos sing." Er zijn drie prijzen: eer van ƒ5,en twee van ƒ2,50 VOOR DE JEUGD - VÓÓR DE JEUGD - VOOR DE JEUGD - VOOR DE JEUGD - Wat kunnen we allemaal nog fijn van het mooie weer genieten. Heerlijk hoor! Gaan jullie nog veel zwemmen? De meisjes en jongens die in een grote stad wonen kunnen heel de winter hun hart ophalen in het zilte nat, de anderen niet. Jammer hoor! Hebben jullie wel gezien hoe mooi het buiten in de natuur is? Er zijn bomen die echt al hun bladeren hebben laten vallen, maar er zijn er ook die nu zo'n mooi herfst- tintje hebben gekregen. Hebben jullie de struiken gezien met de rozebottels? Mooi hoor al die gekleurde vruchten aan de struiken. Ik heb veel meisjes en jongens zien bramen plukken. Hebben jullie het ook gedaan? Mmm. wat waren ze lekker dit jaar. Hoe gaat het op school, nichten en neven? Vinden jullie het al een beetje gezellig worden? Willen we later erg knap worden dan moe ten we héél goed ons best doen hoor! Wat hebben veel van jullie hem prachtig gekleurd. De uit komst is een harlekijn. De troostprijzen krijgen thuisgestuurd Heieen Boelens Den Haag en Anja de Bruin Den Haag. keer krijg ik een lange brief? Wat maak jij allemaal voor moois op de handwerkles Nel lie Bal Meerkerk? Vind je het leuk op de Franse les? Heb ie genoten in Uddel? Hoe gaat het met je knie? Fijn dal oma en opa gekomen zijn. Je kunt hen nu fijn verwennen. Wat mag je al op de blokfluit spe len? Griezelig hoor een muis. Sina den Besten Schoon- rewoerd. Gelukkig dat hij weg is. Wat zal het bij jullie mooi worden? Hoe gaat het op school? De feestmaand is voor jou weer voorbij. Jammer dat jij afscheid moest nemen Lenie Bergwerff Rozenburg. Gaat het goed op school? Heel veel succes verder hoor! Natuurlijk mag jij een nicht je worden Bep Bergwerff Ro zenburg. Hartelijk welkom bij de nichten en neven Ik hoop dat jij net zo trouw schrijft als je zus hoor! Wist jij werkelijk niets te schrijven Nellie Beukel- Lang zullen leve Marjan de Bruin. Elly Duy- zer. Ria van der Heide, Geer tje Kuyt, Albert van der Voorst en Marion Vos van harte ge feliciteerd met jullie verjaar dag van de nichten en neven. Meisjes en jon gens we zien op deze plaat allerlei verschillende bloemen. Hebben jullie ze ook bui ten in de tuin ge zien? Asters en chrysanten met de prachtigste kleuren. Schitterend! Het is jammer dat ze op deze plaat niet ge kleurd zijn. Dat moeten jullie maar doen hoor.' We gaan opzoe ken welke bloe men helemaal precies gelijk zijn Ik zal jullie ver klappen dat het er drie zijn. De oplossing moet vóór dins dag 22 september uwrden ingezon den. man Poortugaal? Volgende keer verwacht ik echt een lange brief van jou hoor! Heerlijk die glijbaan in het water Arie Bezemer, Berkcl. Wat hebben jullie veel pret gehad. Grappig die hertjes. Heb je nog eek hoorntjes gezien? Jammer dat jullie niets schreven Joke Bczuyen, Ouddorp, Anneke Boer, Maassluis en Bas Blom, Leerdam. Volgende keer ver wacht ik echt een lange brief hoor van jullie. Wil jij een neefje worden Dicky Bos, Rot terdam? Hoe heet jouw kleine zus? Wanneer ben jij jarig? Heb jij al veel mooie tekenin gen gemaakt? Leuk dat jul lie een schortje op school mo gen maken Marjon Boutkan, Bergambacht. Wordt het mooi? Wat ging jij verleden week za terdag laat naar bed. Waarom gaat jullie meester weg' Jammer dat jij niet naar de bruiloft mag Jopie Brederland, Zuidland. Leuk dat die jongen het won. Heb jij het gezien? Heb jij al gesmuld van de olie bollen? Mmmm! Geweldig z< feest. Ga je graag naar de gy nastiek? Prachtig dat jij het zo goed naar je zin hebt op school Klaric Brecderland, Zuid- land. Fijn dat je al hebt gen koken. Was het allemaal lekker? Jij boft maar dat je naar de bruiloft mag. Wat heeft mamma jou verwend met zo'n mooi vest. Heel veel plezier op 2 oktober hoor! Bedankt voor je mooie tekening. Jij hebt de vorige keer niet goed gekeken Annemieke ten Brummeler, Berkel. Je stond echt in ons hoekje hoor! Heb jij genoten in Rotterdam? Wat voor lekkers heb je al mogen koken? Rijdt je fiets goed? Grappig dat je het schortje ook voor kap manteltje kan gebruiken Joke Buizer. Sprang Capelle. Vind je smokken leuk werk? Nou en of ik een fijne vakantie heb gehad. Wacht je niet meer zo lang met schrijven? Wil jij een nichtje worden Rika Colijn, Almkerk? Je moet dan voortaan schrijven als je letter beurt is hoor! Jij bent al gauw jarig! Heb je een lange ver langlijst gemaakt? Allemen- sen wat heb jij veel gezien Tru- dic van Daalen, Maasland. Fijn dat je zo hebt genoten. Heb je de hertjes al in hun nieuwe wo ning gezien9 Kunnen ze het wel wennen in hun kamp? Wanneer moet jij diploma zwemmen? Hartelijk bedankt voor je mooie kaart Nelly van Dam, Nunspcet. Heerlijk dat je zo'n lange va kantie hebt gehad en je zo hebt kunnen genieten. Jammer dat je het babytje nu niet hebt ge- door M. VAN NUIS-ZUIDEMA :n. Ben je weer helemaal be- Ging het goed op de gui- '~~n Jij bofte maar dat weg mocht gaan lo geren. Joke van Dam, Bodcgra- hem ging wandelen. Heb je de zoon van de meester al gezien? Wil jij -een nichtje worden Betty van Dam, Gorinchem? Morgen is het groot feest. Hoe veel jaar wordt jouw zus? Oef. wat ben jij ver weg met va kantie geweest. Ik dacht wer kelijk dat jij tante Jos aan het vergeter, was Greet je Donker. Nieuwland. Fijn dat ik weer een briefje van je kreeg. Jij bofte maar met zo'n mooie band. Hoe gaat het met opa? Heb je hem al eens opgezocht? Hoe vindt Brammie het op de grote school, Lenie van Dommele. Moerka- pelle? Jullie gaan Hansje toch niet een beetje verwennen? Wor den de babysokjes mooi? Niet meer zo lang wachten met schrijven hoor! Jammer dat jij zo weinig wist te schrijven Jaainie van Dom mele Moerkapelle. Gaat het goed op school? Niet meer zo lang wachten met schrijven hoor! Jij bent al gauw jarig. Heb je al een lange verlanglijst gemaakt? Ik dacht werkelijk dat je mij een klein beetje aan het verge ten was Lidy van Dorp, Vlaar- dingen. Gelukkig is dat niet zo. Heerlijk dat je zo van de va kantie hebt kunnen genieten. Fijn dat je je vriendin weer hebt gezien. Grappig dat jullie samen mochten reizen. Heb je veel pret gehad? Zijn de foto's mooi geworden? Leuk dat jul lie de weg kwijt waren. Je moet ook eens wat avonturen hoor! Vandaag is het weer feest. Heel veel plezier hoor! Leuk dat jij ezeltje hebt ge reden in de vakantie Henk Akse Den Haag. Ging het fijn? Prach tig dat je op de tractor mocht meerijden. Hoe gaat het op school? Hartelijk bedankt voor jullie mooie kaart Margriet Akse Den Haag. Wat is het daar mooi! Heb je fijne wandelingen ge maakt? Jullie hebben veel ge zien hoor! Hoe was de meeu wenkolonie? Heerlijk op zo'n boerderij va kantie houden Marianne Aling, Den Haag. Leuk dat jullie wa- moesten pompen. Wat maak op de handwerkles? Met wel spelen heb jij meegedaan? Jij bent al gauw jarig hoor! Waarom schreef jij niet Leen- dert Jan Arwert Den Haag. Vol gende keer verwacht ik een lange brief. Ik dacht werkelijk dat jij. mij in het vergeten was Marjo Bassie 's-Gravenzande. Fijn dat u een brief van je kreeg. Jij bofte maar dat je zoveel mocht logeren. Heb jij je klei ne neef ook weieens geholpen? Prachtig dat je ook in de win kel hebt geholpen. Hoe gaat het op school? Niet meer zolang ..Laten we maar even afstap pen". vond Han. „ze hebben zul ke dikke pakken achterop en je kunt elkaar hier haast niet pas- t Waren allemaal jongens ongeveer dezelfde leeftijd als Hen en Han. Een paar leiders vergezelden de groep. „Die zijn vast voor het kna- penkamp. want dat ligt die kant op", vertelde Hen. „Ik zou wel eens willen weten, waar ze van daan komen." .Nou, dan vraag je het", en meteen riep Dik: .Hei. waar somen jullie vandaan?" Een jongen wees naar het vlaggetje, dat -hij evenals al de anderen voorop zijn fiets had. ..Amsterdam", las Han. „Dan hebben ze al een flink cochtie gpsad vanmorgen." Vragend zag Boudewijn Hen aan. „Zouden ze helemaal op de fiets gekomen zijn?" „Ja. vast wel, zo heel ver ls het trouwens niet." „Zijn jullie wel eens in het xnapenkamp geweest?" „Nee. nog nooit, maar ik zou er best eens een kijkje willen nemen; er staar., twee grote; loodsen. In de ene slapen ze. en de andere wordt voor eetzaal ge bruikt, als het slecht weer is. anders doen ze alles buiten." .Drie en zestig", telde Dik. toen allen gepasseerd waren. „Dan is het bijna vol, want er I kunnen er zeventig in." Een paar dagen later, de dag dat Dik op reis zou gaan. was M het weer een echte regendag. Al heel vroeg was hij 's mor- gens wakker geworden, en 't eerste wat hij zag, was de regen. Maar 't was nog vroeg, mis- I schien klaarde het straks wel op. Dik probeerde nog wat te sla- pen, maar dat ging vanmorgen niet meer. Eindelijk stond hij maar op, dan was hij in ieder I teval niet tc laat voor de trein. Na het ontbijt regende het nog. En de lucht was zo dik, dat het er wel naar uitzag, dat het de h">le dag zo blijven zou. Dik liet er zich echter niet door uit het veld slaan. Hij ging toch met de trein, en dan mocht het van hem wel regenen. Een half uur voor het vertrek, kwam Boudewijn al. die Dik mee uitgeleide wou doen. Dik had haast geen geduld meer om nog te wachten, de morgen had al zo lang geduurd. Een kwartier van te voren had hij ziin regenjas al aan. ..Moeder, die klok gaat toch wel goed?" Dik bedacht met schrik, dat de klok misschien bijna afgelopen was. dan liep hij i langzamer. Maar moe stelde hem gerust, ze had hem de vo rige dag net opgewonden. Eindelijk was het toch zo ver z dat ze gaan konden. k (Volgende week verder) wachten met schrijven hoor! 'k Geloof best dat jij hebt ge- i noten van de fietstochten door de bossen Aly Beekhuizen, Scheveningcn. Prachtig zo'n boottocht op het meer Wat kregen de zeeleeuwen allemaal? Ga je nog weieens een strand wandeling maken? Mmm, wat heb jij van de poffertjes gesmuld. Peter Bin nendijk Naaldwijk. Prachtig dat alle kinderen druiven kre gen op school. Dat was dus een dubbel feest. Ja. vakanties zijn altijd gauw voorbij hoor Peter. Voor jou is het al gauw groot feest Heieen Boelens Den Haag. Heb je al een lange verlang lijst gemaakt? Geweldig dat jij bij de oma's en opa's mocht lo geren. Ze vonden het natuurlijk prachtig dat je een poosje bij hen kwam. Leuk. dat jij Luuk de fles weieens mag geven. Wist jij werkelijk niets te schrijven Marianne Boogerd, Lisse? Zo moeilijk is het toch niet? Wat erg voor oma dat ze zo lang in het ziekenhuis moet blij ven Marjan de Bruin, Den Haag. Ga je haar weieens een bezoek brengen? Hoe gaat het met je kleine zus? Voor jou is het mor gen groot feest? Zouden al je wensen in vervulling gaan? Heel veel plezier hoor! Prachtig dat het zwemmen goed gaat Anja de Bruin, Den Haag. Heerlijk hoor, zo van de glijbaan in het water. Tante Jos is 27 oktober nu dikwijls mooie slingers voor morgen ge maakt? Wil jij een nichtje worden Wilma Bijdam Den Haag? Heer lijk dat je zoveel in de vakan tie hebt kunnen zwemmen. Hoe precies jarig? Prachtig dat jullie men hebt kunnen JH Anke van Dam Monster. Zijn jullie vaak naar de grote zee ge- Wanneer ben jij jarig? moeilijk is het toch niet? Vol gende keer verwacht ik echt een lange brief hoor! Meisjes en jongens de brie venbus is helemaal leeg. Zorgen jullie voor een volle? De letters E t/m K zijn aan de beurt. Daag hoor, tot de volgende keer. i

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 16