Dankbare gemeenteraad van Noord wijk laat secretaris Ike fietsen Rijnsburgse oranjefeesten ditmaal zeer uitgebreid Rijnsburgse Boys pakt SJC na rust pas aan Beter en duurder water in Alphen-Rijn? NIEUWE LEIDSE COURANT 9 DONDERDAG 30 JULI 1964 Warme hulde bij afscheid NOORDWIJK Gistermiddag was voor gemeentesecretaris B. Ike het moment gekomen dat hij, na een ambtelijke periode van meer dan vijftig jaar, afscheid moest nemen van zyn werk. Nooit hebben wij de raadzaal mooier versierd gezien. Het was de fleurige hulde van de Noordwijkse ge meenschap aan een man, die haar met grote trouw en plichtsbetrachting op voortreffelijke wijze had gediend. Met de tijden veranderde ook het secre tarisambt. Niemand zou deze evolutie beter kunnen karakteriseren dan de heer Ike zelf, die in 1936 tot secretaris van Noordwyk werd benoemd. „In het begin was ik een schrijvende, tegenwoordig een pratende secetaris", merkte hy in zyn afscheidswoord op. Al even kernachtig tekende hij de positie van de gemeentesecretaris in de vergaderingen van B. en W.: steeds kritisch ten opzichte van elke gedachte aan een oplossing der gemeente lijke problemen. De spanning tussen wat de politiek verlangt en wat recht en billijkheid eisen, moet steeds aanwezig zyn. Deze gedachten geven de scherpe visie weer van een groot Noordwyker, die „elke vierkante meter van zijn gemeente kent". De bijzondere raadsvergadering werd bijgewoond door echtgenote, kinderen en andere familieleden van de scheidende secretaris, door mevr. Van Berckel, de echtgenotes van de wethouders, de hoof den van dienst, oud-raadsleden, vrienden en bekenden. Burgemeester mr. G. F W. van Berckel richtte zich met een hartelijke toespraak tot de heer Ike. „Gij zult uw dagelijks werk op het raadhuis missen, wij node uw aanwezigheid. Het is een toer van dit werk afstand te doen en toch de actieve Noordwyker te blijven, die ons tot voor beeld zal moeten strekken. Voor u, mijnheer Ike, komt nu een heerlijke tijd. Men spreekt bij dergelijke gelegenheden van „de kroon op een wel besteed leven". In die kroon van u kun nen allerlei kwaliteiten gaan schitteren, die met toegewijde arbeid en gewetens volle zorg in de loop van jaren zijn ge vormd of bijgeslepen". jaren in het gareel te hebben gelopen, behoefte vrij te zijn. Lichte weemoed paarde zich aan grote dankbaarheid, aldus de heer Ike. Na de bijzondere raadsvergadering be gaven B en W en raadsleden zich naar het „Hof van Holland". Waar de heer Ike een afscheidsreceptie werd aangeboden. Zeer velen schaarden zich in de rij om Openheid Namens de raad sprak de nestor, de heer E. L. de Witt. Deze dankte de heer Ike voor deopenheid waarmee hij de raadsleden placht te adviseren. De heer De Witt releveerde vele moeilijkheden, waarmede de heer Ike als gemeentesecre taris geconfronteerd was geworden. Hij noemde in dit verband -"e we-k'oosheid. de woningnood en de uitbreiding der ge meente. De oorlogsjaren zijn wel de moei lijkste geweest. Hij wenste de heer Ike de i-ust toe, die alleen te vinden is aan de troon van Gods genade. Een fiets De raad toonde metterdaad van oor deel te zyn, dat de secretaris het maar wat rustiger aan moet gaan doen en bood een fiets aan. Dezr kwam heel goed van pas. merkte de heer Ike op, omdat hij zich nu even snel kon voort bewegen als zijn echtgenote. Ontroerd dankte de gemeentesecretaris. De hem toe?ezwaairtp !of dro"" hr over op zijn staf van ambtenaren, door wiens grote ambitie hij zijn taak heeft kunnen vervullen. Het afscheidnemen viel hem moei lijk, maar toch voelde hij na zovele Circus Elleboog trad op in Noordwijk NOORDWIJK Het initiatief van de Evenementencommissie Noordwijk óm het bekende kindercircus „Elleboog" uit de hoofdstad op het strand te laten op treden, is een enorm succes geworden. Wat deze 5- tot 14-jarige artiesten heb ben gepresteerd, is boven alle lof. Naar schatting zullen ongeveer drie duizend kinderen deze openluchtuitvoe ring hebben bijgewoond. Het circus had de beschikking over een grote vlonder. Dank zij de royale afzetting en de vlotte medewerking van de strandpolitie onder leiding van brigadier F M. Vink hebben allen de leuke voorstelling kunnen zien Het is onmogelijk het twee uur du rende programma geheel de revue te la ten passeren. Een uitzondering moet wor den gemaakt voor de koorddansers, het balanswerk van de acrobaten, de vaar digheid van de jongleurs en de wel geslaagde capriolen van de vrolijke clowns Ook het fietsen op één wiel viel erg in de smaak van de Noordwijkse ce de heer E. L. de Witt, bood namens de gemeenteraad, de scheidende gemeentesecretaris een fiets aan. Foto N v. d. Horst de secretaris en diens echtgenote de hand ten afscheid te drukken. Onder hen bevonden zich verscheidene burgemeesters, collega-gemeentesecreta rissen, ir. Kuipéri, hoofd van de cultuur technische dienst in Zuid-Holland, ds. B Bouma, vertegenwoordigers van de Stich ting Zuidhollands Landschap, de Prov. Raad voor de Volksgezondheid Zuid- Holland alsmede van het plaatselijke ver- enigings- en bedrijfsleven. De heer Van Dommelen, secretaris van Alkemade, sprak namens de club van ge meentesecretarissen. Namens de school tandartsendienst sprak -. dr. H. Kruyt worden van dank. De heer G Crama. voorzitter van ..Louis Bouwmeester", overhandigde bloemen aan de secretaris, die nooit bij een toneeluitvoering ver stek had laten gaan. Alpheus raadsagenda ALPHEN De agenda voor de vrijdag avond om 7.30 uur te houden raadsverga dering bevat de volgende voorstellen: aanbrengen van een drainage in de in aanleg zijnde sportvelden in het com plex „De Bijlen": aankoop van een per ceel aan de Aarskade van de firma J. van Wieringen te Alphen aan den Rijn: ont eigening van percelen van J. J. Oostdam en van P. den Hertog, beiden te Alphen aan den Rijn; verkoop van de boerderij Noordeide 50 te Aarlanderveen aan H. Kwakernaok te Noorden; verkoop van indtustrieterrein aan de gebr. J. en N. J. Scherpenzeel te Alphen aan den Rijn; verkoop van industrieterrein aan R. S. Stokvis en Zoon NV te Rotterdam; ver koop van bouwgrond van R. A. van Leeuwen te Alphen a.d. Rijn: verkoop van een perceel achterterrein aan me vrouw H. BreukelSchavemaker te Al phen a.d. Rijn: verbetering en uitbrei ding van de filtercapaciateit op het pomp station van het waterbedrijf: uitnemen va neen perceel grond uit het gasbedrijf en het inbrengen daarvan in het elek triciteitsbedrijf: medewerking voor de bouw van een zesklassige r.k. bijzondere school voor glo aan de J. W C. Bloem- straat: aanschaf van leermiddelen ten be hoeve van de bijzondere school voor glo Jan Nieuwhuizenstraat: aanbrengen van een naadloze vloerbedekking in de bij zondere school voor ulo Sint Jorisplein 4: verbetering van de ventilatie: verlichting en aanschaf van schoolmeubelen bijz school voor glo aan het Noordeinde: me dewerking voor bouw van een bijzondere kleuterschool bij de Buitendorpstraat «Zwammerdam»; aanpassing van gemeen telijke voorschriften in verband met wij ziging van gemeentegrenzen; verhoging van de gemeentelijke garantiebijdrage aan de Stichting Rijnlandsch Borgstellings fonds te Leiden; geldlening aan de Stich ting Alphens Tennispark te Alphen aan den Rijn: stichting van 66 woningwetwo ningen woningstichting Zwammerdam. Alpheus Tennispark krijgt lening ALPHEN In maart besloot de raad een renteloze lening van f 14.000 te ver strekken aan de Stichting Alphens Ten nispark. Dat mag niet, hebben G.S. het gemeentebestuur doen weten. Men moet rente vragen, maar mag dan een gelijk waardig bedrag als subsidie verstrekken aan de Stichting. B. en W. stellen de rand voor het genoemde bedrag te verstrekken tegen een rente van 5 pet. Velen moeten wennen aan lawaaierig gedoe Voetballen om Corso-beker RIJNSBURG Tijdens de rust van de wedstrijd Rijnsb. Boys—SJC, is er kennelijk in de Rijnsburgse kleedkamers door trainer Van der Lans een hartig woordje gesproken. Enmet voor SJC kwalijke gevolgen. Dc Noordwijkers hadden immers ondanks een veldoverwicht van hun gast heren bij half-time een gelukkige 0-1 voorsprong. En gezien de aanvanke lijke schotloosheid van de Rijnsburgse voorwaartsen was een overwinning van de zondagmiddag-vierdeklasser niet denkbeeldig. Na rust scoorde de Rijnsburger aan- valsmachine echter vijf doelpunten, waarmee het veldoverwicht tooh nog werd oeloond. Overigens behoeven de Noordwijkers zich voor deze uitslag niet te schamen want ze hadden vijf invallers en Rijnsburgse Boys kwam uit in zijn sterkste formatie. In de eerste helft zagen de Rijnsbur gers geen kans de zwart-witte verdedi ging te doorbreken. Na '20 minuten be oordeelde keeper Paauw een hoge dia gonale inzet van rechtsbuiten Van der Berg verkeerd (0lh In evenwicht Na het doelwisselen was de balans al Vauw In evenwicht. Linksbinnen Cees Heemskerk, nog altijd een dribbelaar van formaat, scoorde met een achteromhaal via de binnenkant van de staander (11). In de 10e minuut zorgde rechtsbinnen H. de Mooy met een fraai afstandschot voor een voorsprong (24). Een diago nale schuiver van dezelfde speler zorgde voor 3—1 Keeper De Lange ging hierbij niet vrijuit. In dc 26e minuut deed Jan de Heyer een duit in het doelpuntcnzakje toen hij door een dieptepass van linksback Kralt alleen voor De Lange kwam (41). Tien minuten voor tijd was een dieptepass van Bap Kralt weer de inleiding tot het laat- doelpunt. Henk de Mooy kopte het leer over de toestormende spil Brekel- i heen en Jan de Heyer maake han dig gebruik van de vrije kans (51). Ar biter de Haan. had het niet moeilijk. De voorzitter van het bloemencorsocomité, de heer C. Leeuwenburg, reikte na af loop een -beker uit. Woningstichting Zw'dam ALPHEN Per 1 februari 1964 zyn naar Alphen overgegaan de tot de admi nistratie behorende eigendommen van die gemeente, te weten 136 woningen (waar van 119 woningwetwoningen), 2 winkels, een bergplaats voor kruismaterlaal en een hulppostkantoor. Naar de mening van B. en W. verdient het aanbeveling het beheer en de exploi tatie van deze eigendommen, althans van het grootste gedeelte daarvan, te doen verzorgen door een woningbouwcorpo ratie, waarvan het bestuur in het ge- meentedeel Zwammerdam zetelt. De .Ad viescommissie Zwammerdam" heeft be richt dat naar haar mening voor benoe ming in deze Stichting in aanmerking komen de heren H. J. van den Berg, Hazenberg, J A. Henry, C. J. Hoogeveen en J. de Leeuw. Verkoop Noordcinde 50 te Aarlanderveen ALPHEN Bij raadsbesluit van okto ber 1963 werd de boerderij aan Noordeinde 50 te Aarlanderveen me daarbij behorende opstallen en weiland aangekocht. De woning met opstallen zijn in verband met de voor deze percelen gedachte bestemming niet nodig. De heer W. Kwakernaak te Noorden heeft B. er W. verzocht de opstallen met bijbeho rend erf ter grootte van ongeveer 3500 m2 te mogen kopen voor f 52.G00. B. en W. achten dit bedrag acceptabel, mits een zakelijk recht van overpad wordt ge vestigd. ALPHEN By de waterwinning op het pompstation in de Hoorn komt •n hoeveelheid mangaan vrij, die met de huidige filtercapaciteit niet vol doende kan worden verwijderd en met het water in de reinwaterkelder terecht komt. Een groot deel van het mangaan slaat op de bodem van de kelder neer en blijft achter, doch bij groot verbruik komt het voor, dat een hoeveelheid mangaan uit de kelder in het net wordt gevoerd. Dit geeft uiteraard aanleiding tot klachten bij de verbruikers. In overleg met het rijksinstituut voor drinkwatervoorziening is getracht op weinig kostbare wyze aan deze toestand een einde te maken. De meest mangaanhoudende bronnen werden zoveel mogelijk buiten bedrijf gehouden, het zuurstof- percentage werd enigszins verhoogd, een nieuwe rondleiding voor het spoe len is gelegd, het filtergebied werd verhoogd etc. Nader overleg met het rijksinstituut waterbedrijf. B. en W. zullen dan ook drinkwatervoorziening heeft tot de conclusie geleid, dat de enig juiste op lossing bestaat uit het dubbel filteren het water. Het water wordt thans door zes filters geleid. Het verdient aan beveling het water na dit proces nog door vier „nafilters" te voeren. Hiervoor zal het pompstation moeten worden uit gebreid met een nieuw nafiltergebouw. De kosten van deze uitbreiding worden, inclusief die van de leidingaanleg, glo baal geraamd op f380.000. Tot 1977 nodig Ook wanneer het college binnenkort mocht besluiten tot deelneming in de ge meenschappelijke waterwinning te Bergambacht, zal het huidige waterwin gebied in De Hoorn nog tot 1970 aan de behoefte van goed drinkwater moeten en kunnen voldoen. Bovendien zal daarna nog van de gemeente worden verwacht, dat zij tot 1977 het wingebied intact houdt ten behoeve van de in de periode 19701977 mogelijk nog noodzakelijke aanvulling van het van elders te be trekken water. B. en XV. achten uitbreiding van de fil terscapaciteit op het waterwingebied verantwoord en stellen de raad voor tot de bouw en installatie te besluiten Deze uitgave, alsmede de kosten van de kortgeleden tot stand gekomen uit breiding van de reinwaterkelder. leggen een belangrijke financiële last op het binnenkort overwegen of zij de raad moeten voorstellen de verbruikstarlcven te verhogen. Donker leidingwater in Hazerswoude HAZERSWOUDE Een gedeelte var Hazerswoude, voor zover bekend in elk geval de Rijndijk, heeft dinsdagmiddag gezeten met verontreinigd leidingwater. Dank zij het snelle optreden van het personeel van het gemeentelijk water leidingbedrijf was het euvel spoedig verholpen. In de middaguren zagen mensen tot hun verbazing uit de kranen een vocht komen, dat een donkere tint vertoonde. Als men een glas vulde, was de bodem bedekt met zwarte stofdeeltjes e roerend werd het geheel een donkere Enkele bewoners hebben toen het terleidingbedrijf hiervan op de hoogte gesteld en dit heeft de zaak onmiddellijk aangepakt; de brand kranen werden opengezet en de buizen schoongespoten. Waarschijnlijk is, dat de buizen van het waterleidingnet aan slijtage onderhevig zyn en zioh dientengevolge stofdeeltjes losmaken. RIJNSBURG. Met de tijd is ook het oranjefeest in ons dbrp veranderd. Een jaar of tien terug was het één dag feest, op 31 augustus, en dan voornamelijk overdag, 's Avonds was er alleen een stoelendans en „hossen" rond de mu ziektent. Nü duurt het oranjefeest hele week en is er een duidelijke bin ding met het corso RijnsburgLeiden start gaat. Nu ook voor het centrum langs het nieu het Rapenburg, met eei grote en kleine menser tent, een schiettent en r snor. Zoals men weet e gedeelte var een ballegoot ;er van dat ge dit vermaak Leimuider toren staat weer vast LEIMUIDEN. De restauratie van de toren der Hervormde kerk te Lei- muiden is klaargekomen. De spits piekt weer boven het dorp uit. Men kan wel zeggen: hét accent waardoor Leimuiden Leimuiden is. Daarom was het van zo veel belang dat de gemeente besloot de toren te laten herstellen. Hij was zo wrak geworden dat de spits gevaar be gon op te leveren. ne kerk is nog ln restauratie. De Her- mden'van" Leimuiden komen 's zon dags bijeen ln de Geref. kerk. Het inte rieur wordt heel anders. De hokkerige banken zijn gesloopt Het zal blijken dat van een klein dorpskerkje toch iets moois kan worden gemaakt. centrum in de gemeenteraad een troversieel punt geweest, dat. ondanks de tegenkanting van de beide wethou ders, werd aangenomen. Nu het eenmaal draait zullen vele wat oudere Rijnsburgers nog wel v weerstand moeten overwinnen om 1 lawaaierige gedoe aan het Rapenburg met in vele stands teenermuziek schet terende juke-boxes zonder bijgevoe- lens te kunnen aanschouwen en aanho ren. Eén ding is echter zeker de jeugd blijft nu wèl op Rijnsburg. Het is te hopen dat dit zich ook weerspiegelt in de deelneming aan de volkspelen van van daag. Rondje draaien Intussen zijn de buurtverenigingen de afgelopen weken druk in de weer ge weest met het aanbrengen van de ver lichting. Het resultaat is ieder jaar weer verrassend. Gisteravond was alles in volle glorie te 'zien en vele Rijnsburgers „draaiden" dan ook hun rondje door het Tot gisteravond laat was men nog be zig de versiering aan te brengen n Visserij nieuws bij de vleet IJMUIDEN De treilers bij de 59° NB zijn gisteren niet aan hun trekken geko men. Het ziet ernaar uit dat de haring verdwenen is. De dagvangsten waren ook van dien aard, dat de meeste sche pen het elders aan het proberen zijn. De schepen op de 57° NB brachten het er beter af. Er werden trekken waargeno men van 30 en 40 kantjes. De kotters op de 55' NB deden trekken van een goede 80 manden, hoofdzakelijk makreel en schelvis De kotters aan de kust brachten er niet veel van terecht. De visserij is miserabel; tong was er bijna helemaal niet te bespeuren De vangst bestaat ook voornamelijk uit een 10-tal mandeD schol en wat gul en wijting. Aan de IJmuider markt verschenen vaartuigen. Zij zorgden voor een aanvi van 3210 kisten waarvan 1020 kisten schelvis. 40 radio, 160 wijting. 170 gul er kabeljauw, 10 koolvis, 950 haring, 48C makreel, 270 schol, 5 tarbot. 55 varia. 1020 stijve kabeljauw, en 2.500 kilo ton gen. In Scheveningen werd aangevoerd: 20 kisten schelvis. 600 haring, 300 kleine kistjes haring, 60 schol, en 500 kilo ton gen. Vandaag lagen ondermeer aan de markt, dc IJM 239 met 440 kisten, de KW 51 met 660 kisten, de KW 159 met 1180 kisten en 200 kleine kistjes, de KW 139 met 710, de VL 112 met 7q0, en de IJM 82 met 1400 kisten. Proefvaart Op de Nieuwe Waterweg heeft enkele dagen geleden de officiële en technische proefvaart plaats gehad van de motor- trawler Boceno. Deze trawler werd op scheepswerf De Industrie van D. en Joh Boot N.V. te Alphen aan den Rijn ge bouwd voor Franse rekening. Het schip heeft een visruim met eer capaciteit van duizend kisten van vijftig kg. Dit ruim is in polyester uitgevoerd. Er is accommodatie aan boord voor 11 man. Het 31 meter lange vaartuig bereik te op de proefvaart een snelheid van ruim tien mijl per uur. Het is onmid dellijk na de porefvaart vertrokken de Franse vissersplaats Etel. Beiaardbespeling in Katwijk aan Zee KATWIJK Zaterdagavond van acht tot negen uur zal de beiaard ln de toren van de Oude Kerk worden bespeeld door de heer G Brinks, stadsbeiaardier var Rhenen. Het programma luidt als volgt: 1. Prelude (Leen In t Hart); 2. Geeste lijke liederen: a Wat God doet dat is wel gedaan, b; De Hoge God allen zij eer, e. Ik heb gejaagd wel jaren lang; 3. a. Bourrée en menuet <J. A. Hasse, bew. Leen In 't Hart), b. Sarabande <J M. Leclair, wew. Leen In 't Hart); 4. Oude Nederlandse volksliederen: a. Mitte con- fitte, b. Vier weverkens. c. Een kaleman- den rok; 5. a. Menuet <L. van Beethoven, bew Leen In 't Hart», b. Menuet uit „Eine Kleine Nachtmusik" (W. A. Mozart, bew. Leen In 't Hart»; 6. Thema met va riaties (G. Nees) 7. Duitse volksliederen: a. Kein schoner Land. b. Abschied, c. Wenn alle Brünnlein fliessen; 8. Menuet (Jos Reekers). Hoog en laag water Katwijk KATWIJK AAN ZEE Vrijdag 31 juli hoog water om 7.31 en 19.57 uur; laag water om 3.17 en 15.32 uur. vorm van grote ruikers bloemen, voor namelijk gladiolen. De keuring daarvan gebeurde vanmorgen. De verlichting werd gisteren al beoordeeld. De prijswinnaars waren: Grote straten: le prijzen: Centrum en Sandtlaan: 2e prijs: Kanaalstraat; 3e prijs: Krukkerbaan; 4e prijs: Brouwer straat; 5e prijs: Langevaart. Kleine stra. ten: le prijs: Van Rossumstraat; 2de prijs: Bestevaer; 3de prijs: Piet Hein- straat; 4e prijs: Smidstraat; 5e prijs: Dubbele Buurt. Tuinen: 1 J Kort: 2 J van Egmond; 3 N van Egmond; 4vd Burg; Gevelver lichting: 1 fa Van Iterson-Berson. De goede hengelaars verschalkten naast vis ook nog een prijs. Junioren: 1 J Hogewoning; 2 C Kromhout; 3 Jac van Delft 4 Jan v Egmond; 5 C de Mooy (troostprijs). Senioren: ere-prijs J van Went; 1 H van Egmond; 2 W Ravensber- gen; 3 Jac Koemans. Vandaag begon de grote feestdag met een aubade voor het gemeentehuis en daarna een kinderoptochtOm half twaalf ging een groot aantal deelnemers voor de wedloop door Rijnsburg van Welke Rijnsburger heeft zijn schildpad verloren RIJNSBURG Gevondenporte monnee inh. twee bankbiljetten van f 10.en kleingeld; groen jongensjasje, hondenpenning rabies nr. 16598; rode badhanddoek; schildpad; halsband hond met penning: witte damesportemonnee inh. 2 bankbiljetten van f 10 en klein geld: blauw gespikkeld kindervest; paar gele kleppers; kinderportemonnee inh. f 1.03. Verlorengouden zegelring met zw. steen, lichte regenjas; aktetas legerkleur, bruin dekzeil van vrachtauto, bruine aktetas met PTT papieren; groene step met gele spatborden; bankbiljet f 10; portemonee inh. kleingeld en double damespolshorloge met zwart bandje; ziekenfondsboekje: zilveren armbandje met blanco naamplaatje; groene dames paraplu; bruin lederen portefeuille inh. f 75 en waardebon van f 12; blauw windjack met capuchon, speelgoed beestje. groen step met gele spatborden, jongensportemonnee inh. f 1; zwarte damesfiets merk ..Bato", bankbiljet van f 25 rechter rolschaats; bankbiljet f 10. Volleybaldemonstratie in feestend Rijnsburg RIJNSBURG Voor het eerst stonden de dames- en hercnploegen van Rijns- burg buiten aangetreden. In het kader van de Oranjefeesten werd op het plein van de Julianaschooi een tweetal demon stratie wedstrijden gespeeld. De Rijns burgse dames namen het op tegen een combinatie van het Leidse Nw. Bruln- hilde. De eerste set was voor Nw. Bruinhilde. Da dames van Rijnsburg zagen kans de volgende twee sets overtuigend te win nen, waarna Caela van Klaveren de prijs van de OV in ontvangst mocht nemen. Tussen de sets van deze wedstrijd door gaf de trainer van Rijnsburg. de heer Passchier, een korte uitleg van telling enz., terwijl de laatste set van commen taar werd voorzien. Het was jammer dat hieraan niet wat meer tijd besteed kon worden. De wedstrijd van de heren werd ver diend gewonnen door WS met 3—1. Aan voerder Favier mocht de beker van de OV mee naar Leiden nemen. Het bestuur van de volleybalvereniging heeft het plan opgevat dit vaker te doen, om te beginnen a.s woensdag, ra moge lijk weer op het plein van de Juliana schooi. Om kwart voor zeven spelen de dames cn om half acht de heren. Getracht zal worden beide wedstrijden geheel van commentaar te laten voorzien. Het be stuur rekent op een minstens even grote opkomst. Zaterdag Quick Boys tegen Holland Sport KATWIJK AAN ZEE Zaterdag middag vier uur speelt Quick Boys een wedstrijd tegen het eerste elftal van de Haagse semiprofclub Holland Sport. Zaterdagmiddag 15 augustus hoopt Quick Boys uit te komen tegen het eerste elftal van De Graafschap, eveneens op NieuwZuid.

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 9