Lisser raad sprak lang over woonschuitenproblemen Op Yoorschotense markt 238 paarden aangevoerd Woninginrichting J. Buis Zn Begin van koffiedebat Piet van Egmond speelde in Katwijk aan Zee Populaire orgelbespeling door Dirk Schoneveld Brand op Ned. vrachtschip NS-directeur krijgt eerste jubileumzegel v. d. Vijver's Conservenfabriek BON L NIEUWE LEIDSE COURANT WOENSDAG 29 JULI 1964 LISSE De agenda voor de raadsvergadering van Lisse bevatte slechts twee voorstellen, doch een schrijven van de fractievoorzitters over het woonschuitenprobleem was oorzaak dat de vergadering tot middernacht duurde. By de besprekingen bleek ook de toekomstige bebouwing een punt te zyn, waarover vele raadsleden het woord wilden voeren. als werkplaats gebruikte met alle ge volgen vandien. De heer J. P. de Koning (kvp) zei, dat hij het begrijpen kon, dat fouten ge maakt zijn. Hij was dankbaar dat B. en W. goede mogelijkheden willen open stellen om ook het leven in een woon schip „leefbaar" te maken. Hij hoopte op een handhaving van de menselijke zijde van dit probleem. De heer P. van Leeuwen (p.v.d.a.) zei dat de woonschepen geen recreatievoor- ngen zijn. doch een gevolg van de woningnood. Men bemachtigt hier geen stuk grond, doch een gemeenschappelijk stuk water. Er is een actie gevoerd (door de gemeente) en men heeft de voorge- actie niet waar kunnen maken. Spreker had nogal kritiek op de woor- de burgemeester; deze had op enkele punten de zaak simplistisch voor gesteld. Ook B- en W. hadden de zaak niet door, zei hij. De voorzitter zei, nadat do heer Mon tague (prot. chr.) had verklaard zich achter de heer De Koning te stellen en de heren E. den Hollander en H. Nieu- wenhuis hadden gezegd op een goede oplossing te hopen, dat B. en W. alles zullen doen om de zaak tot een goed De voorzitter deelde mede. dat een brief was ingekomen van G.S. betref fende het raadsbesluit om voor de atle tiekbaan in het sportpark f 100.000 be schikbaar te stellen. G.S. wilden de vraag voorleggen of zulk een bedrag verantwoord is, gezien o.m. de situatie op de kapitaalmarkt. B. en W. deelden mede, dat zij deze vraag ernstig hebber, overwogen en tot de conclusie zijn ge komen, dat het investeringsprogramma volledig volgens het opgemaakte plan wordt uitgevoerd. Zelfs dat men vóór is op het investeringsplan. B. en W. wil den afwachten of de lening van 2 mil joen voor de verwezenlijking van de bebouwing van de Poelpolder, eerste ge deelte, door G.S. wordt goedgekeurd. Als dit het geval is, dan is er volgens hen geen reden de aanleg van de atle tiekbaan uit te stellen. Bouwsels Naar aanleiding van het schrijven van de fractievoorzitters gaf burgemeester De Graaf een uitvoerige uiteenzetting; Hij schetste hoe alles zich ontwikkeld heeft om de groei van het aantal woon schepen zonder toestemming tot ligging tegen te gaan. In de vergadering van B. en W. van oktober 1963 is besloten streng op te treden tegen de ongunstige ontwikkeling van het woonschuitenpro bleem. De directeur van openbare wer ken kreeg opdracht aan woonschuitbe woners zonder vergunning mede te de len dat zU niet langer op de ingenomen plaats mochten blijven liggen voorts, dat alle getimmerten op de wal moesten verdwijnen. Op 28 november bracht de directeur rapport uitde opruiming van de bouwsels was nog niet geschied. B. en W. besloten uitstel te verlenen tot na de winter 1963/64, zulks met het oog op de opslag van brandstof voo woonschuitbewoners. Ongeveer half maart is men eraan herinnerd dat de bouwsels opgeruimd moesten zijn en in derdaad is dit geschied, behalve door één woonschuitbewoner. Doch het was inmiddels juni geworden, omdat door ambtenaren van de gemeentesecretarie was verzuimd bedoeld schrijven van half maart aan betrokkenen toe te zenden. Dat betreurde de burgemeester erg. Het verwijderen van de woonschepen zonder vergunning bleek een minder eenvoudige zaak te zijn. De adjunct-di recteur van Openbare Werken rappor teerde dat men geen gevolg gaf aan verzoek de ligplaats te verlaten. Op 22 juni hebben B. en W bericht gestuurd aan betrokkenen, dat zij in Lisse géén vergunning kregen en dat zij elders een ligplaats moesten zoeken. Hierbij werd opzettelijk nog geen termijn genoemd. Klandestien De burgemeester deelde voorts mede, dat in de Rijnsloot woonschuitbewoners zonder toestemming aansluitingen had den gemaakt op het elektriciteitsnet, de waterleiding en dat men zelfs op de wa terleiding van de b.l.o.-school was gesloten, alles klandestien. Voorts was er in de Haven een schip als reparatie bedrijf ingericht, waarbij men de wal einde te brengen. „Wü zijn slachtoffer geworden van onze eigen lankmoedig heid". Met nadruk stelde hij vast tegen over de heer Van Leeuwen, dat B. en \V. de zaak niet, desnoods met geweld, heb ben willen doorzetten, maar wees van de hand dat een actie niet volvoerd zou kunnen worden- Onzekerheid Er zal na het „Poelpolderplan" in de toekomst nog meer grond beschikbaar moeten zijn voor woningbouw De ge dachten gaan uit naar de Roversbroek polder. Daarom willen B en W. de be stemming van deze gronden daar vast leggen. Dat zal gepaard gaan met be zwaren van de bedrijven die daar thans gevestigd zym. Men zal dan min of meer op „bevroren" grond komen te zitten. Vooral de heer N. G. Mens <k v.p.) uitte bezwaren tegen deze onzekerheid- Men zal ongeveer 30 jaar met zijn bedrijf „op dood spoor" staan en dat is vooral voor zoons uit die bedrijven funest. Breedvoerig is gesproken over de ont wikkeling van Lisse, waarbij de burge meester vaststelde, dat de gemeente steeds meer een woon-gemeente zal den in de Randstad Holland. De heer Paardekooper (k.v.p.) voerde het pleit voor kassenbouw en vroeg dit ook in andere gedeelten van Lisse nader te be zien, waarbij hü wees op Zandvliet tus sen dorp en Keukenhofbos. IJit de be sprekingen kon wel worden vastgesteld, dat in Lisse de glascultuur belangrijk gaat worden. VOORSCHOTEN Zoals in ij reeds gisteren schreven, is de Voorschotense paardenmarkt een succes geworden. „Een paardenmarkt in de Randstad Holland lijkt een onwezenlijkheid", zei de heer P. Schrama, voorzitter van het comité paardenmarkt. ,Maar dat het mogelijk is, bewijst de aanvoer", vervolgde hij. In totaal 238 paarden stonden gisteren op de markt (vorig jaar 151, zes jaar geleden 21). binatie van de korpsen Benvenuto Laurentius gingen aan de feestelijke stoet vooraf. Raadsvergadering Sneek over vlag uit op 5 augustus Burgemeester L- de Kool plaatste des morgens het marktkruis aan het begin van de markt en deelde de burgerij mede dat gedurende de markturen de Voor straat en vrijplaats was voor ieder die iets op zijn kerfstok hadv Een eeuwen oude traditie. „Houdt het goede uit het verleden vast en weest dankbaar dat Voorschoten dit oude recht van markt houden kan hand haven. Niet door een showmarkt, maar door een werkelijke markt, die voorziet in een behoefte", hield de burgervader zijn burgers voor. Hij vertelde dat men vroeger, na de officiële kermis, zeven dagen feest vierde. Niet alleen de paarden, maar ook bij voorbeeld de schandpaal naast de oude dorpspomp was een dankbaar object voor fotografen: de gelegenheidsboeven wis selden elkaar regelmatig af. En al was het terrein van vermakelijkheden ver plaatst, het vormde toch een eenheid met de eigenlijke markt Vóór de officiële opening maakten B en W. en het comité paardenmarkt in open rijtuigen een rondgang door het dorp. De bereden politie, leden van de landelijke rijvereniging Koningin Emma uit Wassenaar-Voorschoten en een com- WEGENS VAKANTIE gesloten van 3 t.m. 15 augustus Sluisweg 25 Katwijk aan Zee Telefoon 2964 De 62 landen van de internationale kof- fie-organisatie zullen in afzonderlijke groepen voor verbruikers en producen ten vergaderen over de vaststelling van de uitvoerhoeveelheden, terwijl de pro ducenten ook in twee groepen uiteen vallen, namelijk die van Afrika en La tijns Amerika. De laatste landen klagen dat enkele Afrikaanse staten en vooral Ivoorkust meer koffie op de markt heb ben gebracht dan was afgesproken zodat zij met voorraden van lagere kwaliteit zijn blijven zitten. Portugal en Oeganda klagen eveneens over dit optreden. Sta tistici van de organisatie berekenen dat de leveringen over 1965 51 miljoen zak ken van elk 130 Engelse ponden zullen bedragen, waarvan 48 miljoen van pro ducerende aan verbruikende landen en de rest gaat naar nieuwe markten of wordt geleverd door Spaanse en Portu gese gebiedsdelen aan de moederlanden. Brazilië wil dat dit cijfer verlaagd wordt evenals Columbia maar Guatemala wil het cijfer handhaven. Volgens ramingen is er in de Verenigde Staten een onge kende voorraad van 4,8 min. zakken on gebrande koffie. De voorraden in Euro pa worden geraamd op 3 li tot 314 min. zakken, genoeg om hoge prijzen te voor komen. Brazilië verklaart dat de eigen oogst 10 min. zakken zal bedragen of 8 min. minder dan vorig jaar ten gevolge van droogte en branden hier en strenge winter daar. Brazilië kan edhter 8 min. zakken uit eigen voorraad vrijmaken. Deze kan voor 42 dollarcent per Engels pound geleverd worden of 4 cent onder het huidige peil voor Santos four. Men verwacht dat de verbruikende landeD weer meer koffie zullen nodig hebben. De gemeenteraad van Sneek zal in extra vergadering moeten beslissen c de vraag of er op de verjaardag prinses Irene op 5 augustus al of niet gevlagd zal worden. In de raadsverga dering van gisteravond werd namelijk door de PvdA-fractie een motie inge diend waarover de stemmen staakten Om vóór de verjaardag van de Prinses nog tot een beslissing te komen, hebben B. en W besloten een extra vergadering uit te schrijven. De motie van de PvdA-fractie te vlaggen was ingegeven door de ge dachte. dat het niet juist is eerbetoon te bewijzen aan een prinses, die door de kranslegging aan de voet ment van een fascistische generaal in Francona, blijk heeft gegeven van cistische sympathieën De fracties de PvdA en de WD stemden vóór de motie, de AR- CH- en KVP-fractles stemden tegen. Burgerlijke stand van Sassenheim SASSENHEIM GEBOREN: Petra, d H van der Wagt en J L Postma, Ter Leedelaan 5: Magdalena Cornelia, d v A der Kwaak en M Hooijmeijer. Baan- brekersweg 9; Tanja Petronella. d v A van Nieuwkoop en P van Leeuwen. Rust hoflaan 29; Michel, z v P Louis en F van Aalst, Marijkestraat 3; Astrid Katinka. d v A P A van der Neut en G Karten, Julianalaan 21. ONDERTROUWD: G H Kramer. 20 j en J Onos, 19 j .Haarlemmermeer. GEHUWD: H W Verrips, 30 j. Voor schoten en D Benschop, 27 j: S Postma. 23 j, en W van Oei, 23 j, Hillegom. OVERLEDEN: W van der Geugten, 6: j; H Gerrits. 93 j; W Heijns, 5 j. Spreekbeurt Valkenburg KATWIJK AAN ZEE In de serie concerten die een enthousiast comité te Katwijk heeft voorbereid was het gister avond de beurt aan Piet van Egmond, de bij velen bekende organist van het Concertgebouw en van de Prinsessekerk te Amsterdam. Ook in het buitenland heeft hij een goede naam. Ditmaal was het een orgelconcert met bekende werken op het programma. Hoewel een groot organist en vaardig vertolker van alle stijlen, leek hij gis teravond aan een zekere onrust te lijden, die vooral tot uiting kwam in het orgel concert in Bes van Handel Het is ge- schreven voor klein orkest en dito orgel (zonder pedaal), maar er zijn verschil lende bewerkingen verse heneen voor orgelsolo, voor grote orgels. De bewer king die Piet van Egmond gebruikte miste iets. waardoor de doorzichtigheid kenmerk van Handels muziek, te kort kwam. En de onrust van de concertge ver was oorzaak van vele slordigheden in de uitvoering. Over de stijlopvatting -s wel iets te zeggen. Hoewel correct het notenbeeld volgend, was Van Egmonds opvatting van Bachs Passacaglia in C niet geheel de onze. Er was iets onzekers in de op bouw, iets ondefinieerbaars. De fuga daarentegen was stijlvol en prachtig in opbouw, vooral na de omkering van het fugathema. De „Pièce Heroïque" van César Franck kreeg een kleurige en in Franse geest gespeelde vertolking. Een merkwaardig werk met zijn drie-tonen-thema. Behalve een innig adagio bevat de eerste sonate voor orgel van Mendels sohn geen diepgaande gedachten. De uit voering liet niets te wensen over. Jam mer dat Van Egmond aan het slot even „op hol" sloeg. De koraalbew<*rkuïg uit opus 67 van Max Reger ..Jerusalem, die hochgebaute Stadt" is door Regers compositievorm moeilijk te volgen. Wat minder forto had meer duidelijkheid geseven. Tech nisch werd het voor tref fe Hik gespeeld Op het koraal psalm 138 ten slotte improviseerde Van Egmond in alle be kende stijlen en voldeed hij mogelijk de verlangens van vele van de 450 aanwezigen. Aangezien geen vaste t aan deze improvisaties wordt ge geven, was die van gisteravond wel iels an de lange kant. Theo ten Hooven Hoog en laag water Katwijk KATWIJK AAN ZEE - Donderdag J. H. Reijnders, Kon. Wilhelminastraat 1, Katwijk aan Zee. AFWEZIG TOT 26 AUGUSTUS 1964 Spoedgevallen worden waargenomen door de plaatselijke tandartsen op hun spreekuur. Visserijnieuws bij de vleet IJMUIDEN In IJmuiden verschenen an de markt 24 vaartuigen met een aanvoer van 8375 kisten waarvan 2100 kisten schelvis. 60 radio, 300 wijting. 140 gul en kabeljauw. 10 koolvis. 4250 haring, 330 kleine kistjes haring' 1100 makreel, 150 schol, 5 tarbot, 190 v 60 haai. 1150 stijve kabeljauw en kilo tong. Vandaag aan de markt In Scheveningen bestond de aar uit 200 kisten schelvis, 25 wijting, 40 Gul en kabeljauw, 3000 haring. 80 ma kreel en 30 schol. Vandaag lagen in IJmuiden onder meer aan de markt de IJM 56 met 450 kisten, de KW 43 met 380. de KW 196 met 360, de KW 42 met 370, de IJM 18 met 150, de VL 16 met 450 kisten, de HD 79 met 370 en de LJM 239 met 280 kisten. Meer geld voor onderhoud van wonin g wetljouw De minister van volkshuisvesting en bouwnijverheid heeft de gemeentebestu ren meegedeeld, dat de normbedragen die voor de onderhoudskosten en voor de algemene onkosten als jaarlijkse exploi tatiekosten voor woningwetwoningen in aanmerking worden genomen, zijn ver hoogd. De verhoging, die geldt van 1 juli af, bedraagt f 25 voor de onderhoudskos ten en f 4 voor de algemene onkosten Met ingang van die datum zijn de norm bedragen vastgesteld op: f 170, f 155 en f 28. resp. voor onderhoudskosten van vooroorlogse woningen en na-oorlogse woningen en voor algemene onkosten. Deze bedragen gelden voor woningen in eerste-klasgemeenten. Voor tweede-klas gemeenten zijn de bedragen resp. f 160, f 145 en f 27 en voor de derde klas ge meenten f 150, f 135 en f 26. Met betrekking tot de voor 31 decem ber 1945 tot stand gekomen woningwet woningen heeft de minister goedgevon den, dat de helft van het bedrag van de op 1 juli van kracht geworden huurver hoging. evenals bij de huurverhoging van 1 september 1962. wordt gestort in de re serve voor buitengwoon onderhoud en woningverbetering. Tractor slaat om: twee doden De 35-jarige landbouwer E van Brenk uit Opheusden en zijn 12-jarige neef Hen drik Heenk uit Arkel zijn vanmorgen om het leven gekomen door het omslaan var de landbouwtractor, waarop zij naar hel land van de heer Van Brenk reden. Bei den kwamen onder de tractor terecht en overleden ter plaatse. De jongen logeerde bij zijn oom. Zij gingen met de tractor en een aanhang wagen een vracht hooi van het land ha len. Het ongeluk gebeurde op een dijk Vermoedelijk is de heer Van Brenk iets teveel uitgeweken. Bergingsponton Tak 7 terug in Rotterdam Het is de Amerikaanse temmer van buiten controle geraakte gasboringen. Red Adair, niet gelukt de borrelende gasbel in de Noordzee bij Borkum on der controle te krijgen. De Amerikaan se installatie die hij daartoe bij de Rotterdamsche Droogdok Maatschap pij aan boord had laten installeren van het bergingsponton Tak V van Van der Tak is weer in Rotterdam opge slagen. Van Duitse zijde werd meegedeeld, dat deskundigen op het ogenblik bestuderen welke mogelijkheden er zijn om de spui- ter bij Borkum op andere wijze te be- I dwingen. In Rijnsburgs Maranathakerk RIJNSBURG Als onderdeel r>an de feestelijkheden in de Oranjeweek te Rijnsburg gaf Dirk Schoneveld gis teren in de Maranathakerk een z.g. populaire orgelbespeling, die vrij veel belangstelling trok, ondanks dat op geringe afstand te Katwijk aan Zee ook een orgelconcert plaats had. (Naar ik vernam kon dat moeilijk anders worden geregeld. Tegen de term „populair" moet ik bezwaar aantekenen, daar dit een miskenning inhoudt tegenover verschillende com ponisten op het programma. Intus sen was de inhoud ervan vrijwel uit sluitend feestelijk en in die zin kun nen we toch wel spreken van „popu- laris" (tot het volk behorend). Tussen bewerkingen van volksliede ren, door Zwart, Mudde en Asma, prijkte Bachs feestelijke C dur prelude en fuga zonder uiit de toon te vallen. Het viel mij op, dat Dirk Schoneveld dit werk beheerster vertolkte eerstgenoemde variaties waarin hy zich vaak liet meeslepen in de chromatische vervoering, wat dan resulteerde in ver storing van het ritme. Het merkwaar dige bij dit soort composities is echter, dat het niet storend werkt en veeleer het gehoor doet delen in de extase. Voorts weet Schoneveld kleurryke tegenstellingen te maken in de Valerius- liederen, door Zwart bewerkt, de riaties van Mudde over „Waer men sich al keerd of wend" en de Rhapsodie over onze vlag. Piet Hein en „Merck toch hoe sterek" van Feike Asma. Clarke's Triumph Voluntary deed het uiteraard goed in dit gezelschap en in mindere mate Ralph Driffils wat onbe duidende toetsenstuk. Het programma werd besloten met Jan Zwarts fantasie over het Wilhelmus, n de bede uit Psalm 134 is ver werkt. Ook dit werk voert, als te doen gebruikelijk, naar een machtige climax, ia het publiek zyn gevoel kon ont laden in het zingen van twee coupletten an ons volkslied. Dirk Schoneveld. bekwaam kerkorga- ist. een compliment voor uw geest driftig musiceren. Het heeft ons allen een vreugdevolle avond bereid Henri Welbooren In het hoo'Hnhm van hrt Nederlandse vrachtschip Kittiwake (500 ton) is gis teravond brand uitgebroken, kort nadat in de haven van Liverpool een deel van de lading balen katoen en rubberbanden was gelost. De luiken waren reeds weer aangebracht, toen rookslierten werden waargenomen. Meer dan 40 brandweerlieden waren vijf uur lang bezig aleer men de brand meester was. Het nablussen van de nog smeulende balen katoen en het wegpom pen van het bluswater heeft de hele nacht geduurd. Door het bluswater maakte het schip een slagzij van vijf graden. De Kittiwake was maandag uit Rotter dam in Liverpool aangekomen en zou de rest van zijn lading in Manchester moeten lossen. De omvang van de schade aan de lading is nog niet bekend, evenals de oorzaak van de brand. Het schip is van P. A van Es en Co. N V. HOC Eerste lijst niClLKM IN ZCILCM IJSSBIjHAVEN 1 De president-directeur van de Neder landse Spoorwegen, Ir. J. Lohmann, heeft gisterochtend op het tweede perron van het station in Amersfoort de eerste inge lijste exemplaren ontvangen van de twee postzegels die de PTT gisteren heeft uit gegeven ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van de Nederlandse Spoorwegen. Prof ir. G. H. Bast. directeur-generaal van de PTT. bood ze aan vlak bij het moderne driehoekige uitrijsein. dat als model diende voor de foto van Cas Oort- huys op de postzegel van 15 cent De twee bijzondere postzegels (15 cent met een afbeelding van de moderne stations beveiliging en 40 cent met een afbeelding van een rijdend elektrisch treinsteltype 1964 zijn tot en met 22 augustus op alle postkantoren verkrijgbaar. Daarna kan men ze nog tydens de Ju- bileumw kopen uitsluitend op de post kantoren in Utrecht en bü de afdeling filatelie van het Haagse postkantoor Prol Bast resumeerde in een toespraak de oude banden tussen PTT en Neder landse Spoorwegen, die een gemeen schappelijke doelstelling hebben, het die nen van het publiek Kreclietbeperking bij Gemeenten Gemeentebesturen hebben van d< Bank voor Nederlandse Gemeenten te horen gekregen, dat niet meer kan wor den gerekend op meer krediet dan deze bank tot op heden heeft toegezegd. Deze maatregel is nodig vanwege de huidige (naar velen menen: tydelUke) geld- schaarste die tot rantsoenering moet leiden. De vrees in sommige gemeenten is L derdaad niet denkbeeldig dat sommige overheidsprojecten niet kunnen worden uitgevoerd dan wel half afgemaakt moeten blijven liggen. De Nederlandsche Bank (onze centrale bank dus) heeft voorts maatregelen ge nomen om te verhinderen dat handels banken met behulp van het buitenland (toch) binnenlandse kredieten verstrek- FUSIE NEDERLANDSCHE HANDEL-MAATSCHAPPIJ, N.V. DE TWENTSCHE BANK N.V. Onder verwijzing naar het Bericht d.d. 22 Juni 1964, alsmede naar de advertentie d.d. 13 Juli 1964 delen ondergetekenden mede, dat de buitenge wone algemene vergadering van aandeelhouders De Twentsche Bank N.V. d.d. 23 juli 1964 het aan die vergadering voorgelegde voorstel tot wijziging van de statuten heeft goedgekeurd, terWljl voorts de ministeriële verklaring van geen bezwaar op bedoelde statutenwijziging Is verkregen. In verband met het voorgaande Is thans het aanbod onvoorwaardelijk en zijn de ingeleverde aandelen en certificaten eigendom van de Nederlandsche Handel-Maatschapplj, N.V. Met Ingang van maandag 3 augustus 1964 zal tot de afgifte van receplssen worden overgegaan. Nog niet aangemelde en Ingeleverde aandelen en certificaten van aandelen De Twentsche Bank N.V. worden tot en met vrijdag 30 October 1964 ge accepteerd op de voorwaarden In bovengenoemd Bericht vermeld. NEDERLANDSCHE HANDEL-MAATSCHAPPIJ, N.V. DE TWENTSCHE BANK N.V. Amsterdam, 28 JuM 1964. Gevraagd: EEN JUFFROUW VOOR DE HUISHOUDELIJKE DIENSTEN IN HET HOOFDGEBOUW als 1ste assistente van de concierge. Intern. EEN JUFFROUW VOOR DE NIEUW IN GEBRUIK GENOMEN CENTRALE EETZAAL Inas-diploma vereist. In- of extern. Sollicitaties aan de Geneesheer-Directeur. WERKSTUDENTEN gevraagd. Ouder dan 18 jaar. Loon en ploegentoeslag en premie, aan Katwijkerweg, Riinsburg, tel. 01718-3141 KRANTENRECLAME IS NIET TE VERVANGEN Een voordeeltje door de vacantie Dan ontmoet u immers andere mensen. Een nieuwe kans om deze bon in te vullen. Niet vergeten ook iets in te vullen voor uzelf In envelop (of op kaart geplakt) verzenden aan het bureau van dit blad U kunt noteren als nieuwe abonnee Datum van Ingang t i betaling per I WEEK/MAAND/KWART AAI/GIRO (doorhalen wat niet van toepassing is) Zelf ben ik al abonnee. Voor het aan brengen van nevenstaande nieuwe abonnee heb ik dus recht op „DE DOKTER ZEGT (1) „DE DOKTER ZEGT (2) Elk deel is een (ander) geheel TIP-PARADE-TWEE Schrijf hier uw eigen r

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 6