FERD NAND Tuinfeest in Oegstgeest trok ruim 4000 gasten "L - ilfWww sBsKilSr Heilsofficieren namen node afscheid van Leiden Waspeenseisoen loopt nu ten einde (Katwijk) Omzetwinst van Flora in bollenseizoen Eindexamen MALS. aan het St. Agnes-lyceum Leiden - - BUSCHAUFFEUR 196* NIEUWK LEIDSE COURANT 3 MAANDAG 8 JUNI 1%4 c ka rkon ;rnot .peil/ ill Agenda voor Leiden en Den Haag Maandag Rest. Van der Heyden, Breestraat 85, 8.15 uur: ledenvergadering Leidse Kunst kring Voor Allen. Rest Van der Heyden, Breestraat 85, 8.30 uur: algemene vergadering Ned. Banketbakkersvereniging, begroetings- Dcn Ilaag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met Uitkomst. Den Haag: Houtrusthal.8 uur: Kon. zangvereniging Excelsior m. m. v. Voor- burgse Oratoriumvereniging, Utrechts Stedelijk Orkest en solisten'. Dinsdag Antonius-clubhuis. 2 uur: afd. Leiden Ned. Ver. Huisvrouwen, sluitingsmiddag. Stadhuis. 7 tot 8 uur: Zitting Bouw fonds Ned. Gemeenten. Gehoorzaal. 9.45 uur voorm.: algemene vergadering Ned. Banketbakkersvereni ging, 1.30 uur nam. voortzetting, 3.30 uur causerie drs. A. Slootmaekers. Leiderdorp: Dorpshuis, 7.45 uur: open bare les stichting Muziekschool Leider dorp. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met Horen en Zien. Woensdag Geref. Jeugdhuis. Breestraat 19. 8 uur: afd. Leiden Chr. Plattelandsvrouwen- en meisjesbond, lezing met film. Logegebouw. Steenschuur 6. 8 uur: K. en O., lezing door de heer J. S. Lingsma. waarn. hoofd afd. documentatie en in lichtingen van de Deltadienst, over „Een monument van de Ned. waterbouw". Pieterskerk. 7.3Ó tot 8 uur: avondstil te. Petruszaaltje, Lammenschansweg, 8 u." ledenvergadering De Natuurvriend. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met Mesalliance. Den Haag: Goede-Vrijdagkerk. Bezui- denhoutseweg 361. 8.15 uur: Nico v. d. Hooven, orgel, m.m.v. Kamerkoor. Den Ilaag: Zuiderpark, 2 uur: gezel schap Eddy de Valk. „Kwajongensstreken van Tijl Uilenspiegel. Donderdag Garenmarkt. 8.30 uur voorm: vertrek dagexcursie naar Gouda en de Alblasser- Pieterskerk. 7.30 uur: leeriingenuitvoe- ring stichting Leidse Muziekschool. Molen Maredijk, 7,30 uur: afd. Leiden Kon. Ned. Natuurhist. Ver., verzamelen voor excursie naar Heempark Kikker polder. District Leiden Ned. Ver. ex-pol. ge vangenen uit de Bezettingstijd: excursie naar vliegkamp Valkenburg, 8.45 uur vc zamelen bij ingang van vliegveld aan i kant van Katwijk. Den Haag: Kon. Schouwburg. 8.15 ut Haagsche Comedie met De Maxibulen. Stationsplein, 6.45 uur nam: afdeling Leiden Ned. Chr. Reisvereniging, bezoek aan Cinerama Rotterdam. Zaal Koningskerk. hoek Koningstraat- Willem de Zwijgerlaan. 7.30 uur: rui beurs voor verzamelaars. Boerhaavelaan 44. 8 uur: diploma-uit reiking r.k. technische school Don Bosco. Gehoorzaal. 8 uur: feestelijke ouder avond Dr. Van Voorthuijsenschool t.g.v. 50-jarig bestaan. Den Haag: Kon. Schouwburg 8.15 uur Haagsche Comedie met De Maxibulen besloten voorstelling. Zaterdag Afdeling Leiden Kon. Ned. Natuurhist Ver: excursie naar het Koningshof te Aerdenhout Welke apotheek? Geopend voor spoedeisende gevallen apotheek D. C. Kok, Rapenburg 9. tel 24807, de apotheek Van Breest Smallen- burg te Leiderdorp en de apotheek Voorschoten. Camera: (2.30. 7 en 9.15 u.) The mouse on the moon (a.l.). Lido: (2.30. 7 en 9.15 u.). De leeuw van Syracuse (14 j.). Luxor: (2.30. 7 en 9.15 u.). De nylon- strop (18 j.). Rex: (2.30, 7.15 en 9.15 u.). Prairierat- ten (14 j.); maandag t.m. woensdag: (2.30, 7.15 en 9.15 u.).Meisjes voor Havan na (18 j.). Studio: (2.30. 7 en 9.15 u.). Hij vannacht bij me (18 j.). Trianon: (2 en 8 u.). Irma la Douce (18 j.). Tentoonstellingen De Lakenhal: Shakespeare hoe waar, tot 29 juni Hu' LEIDEN. Na een ver blijf van anderhalf jaar in Leiden namen de kapiteins dra. F. A. G. de Klark en mej. E. Berman gisteravond ifscheid van het korns Lei- len van het Leger des Heils. Hun nieuwe standplaats ordt Ierseke. Mevrouw Stolte-Heus. de bejaarde sergeant-majoor, die tijdelijk het bevel voert het korns Leiden, sprak de scheidenden tij dens een bijeenkomst in de aan de Hooigracht toe. Als tekst had zij gekozen Marcus 6 34 „En toen Hij uit het schip ging. zag Hü grote schare werd met ontferming be wogen omdat zij waren als schapen, die geen herder hebben. En Hij begon hun vele dingen te leren." Ik dacht, aldus mevrouw Stolte. bij het lezen van deze woorden aan onze bei de officieren. Veel hebben j hun leven opgegeven. zij zijn de weg van zelfverloochening gegaan. Beiden hadden maatschap pelijk gezien een goede po sitie. maar zij zagen de nood van de wereld en ko- de niet gemakkelijke baan van officier bij het Leger des Heils. Een ziel heeft meer waarde dan al de schatten van de wereld. De boodschap van heilig making en verlossing heeft anderhalf jaar ook hier in deze zaal ge klonken. Onze officieren hebben alles verlaten om Jezus te volgen: zij zijn door God gezonden en verlieten wat hun dierbaar was. Laat ons eerbied en liefde hebben voor onze voorgangers om ster ker te worden ln onze wandel voor de Heer. aldus mevrouw Stolte. Twaalf bekeerlingen Kapiteine E. Berman verklaarde niet graag weg te gaan uit Leiden, waar zij in dankbaarheid veel liefde en goedheid heeft ontvangen. Zij dacht aan het woord Paulus: „Laat u niet door het kwa de overwinnen, maar overwin het kwade door het goede". Liefde is niet alleen vriendelijk doen, yiaar juisf het kwade overwinnen door het goede. Dat is een :tieve strijd en geen rustig afwachten. Kapiteine De Klark zei evenmin et plezier weg te gaan uit Leiden. Maar ook zij heeft alleen maar te ge hoorzamen. Zij was de Legerleiding VERBOUWINGSUITVERKOOP Tientallen werkelijke koopjes, horloges, klokken, sieraden, cassettes. Juwelier-horloger v. d WATER Haarlemmerstraat 207 Het is nooit gemakkelijk in de Ge meente van Christus een volgeling van de Heer le zijn. aldus kapiteine De Klark: dat heeft Paulus ook ondervon den. Hij «rerd niet alleen geconfronteerd met de tegenstand der heidenen, maar ook met de onderlinge twisten en jaloe zie. Maar nooit moeten we vergeten, dat het niet ons maar Zijn werk is en dat het Zijn wil is, die zal zegevieren. Nadat de scheidende officieren een zegenbede was toegezongen, kregen de aanwezigen gelegenheid met een hand druk afscheid van het tweetal te nemen. Spreekbeurt in Leiden I.EtDEN Ds. H Ligtenberg uit Utrecht spreekt morgenavond om half 8 in gebouw Rijndijk 24 voor de Geref. Gemeente (in Nederland). Cursussen en examens te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Beüin mei werd examen afgenomen voor het diülb- ma E.H.B O. Ongeveer veertie cursisten slaagden. Dinsdagavond om 8.30 uur zal dokter A. G. de Jaeer in hotel „Riehe" de diploma's aan zijn leerlingen over handigen. De cursus werd georganiseerd door de Katwijkse Reddingsbrigade. Vandaag is een begin gemaakt met de cursus strand wacht jeugdbrev De cursus, uitgaande van de Katwijkse Reddingsbrigade, ls bestemd voor leden van 12 tot 16 jaar. in het bezil diploma A en B. Hij wordt gi strandpost. od het Noorderstrand. avond om 7 uur. Voor het diploma typiste zijn in Den Haag geslaagd de dames: J. de Best, C. jonker, S. Guijt. I. Koelewijn, J. Jonker, J. C. Kuijt, C. A. van den Oever, A. H. Oudshoorn, A. v. d. Plas, J. v. d. Plas, W d. Plas, N van Tol, A. Verdoes. Ar Verdoes en J. A. Verdoes en de heren W. van Run en W. Zwitser. Alle leerlin gen werden opgeleid door handelsschool „TheoDrac" te Katwijk. KATWIJK AAN DEN RIJN. Het seizoen 1963—1964 is voor wat het artikel waspeen betreft, bijna ten einde. Deze week rullen praktisch de laatste aanvoeren plaatsheb? en. Ir de afge'open .""enk k f7 a in mg 370 0UU kg aan de veiling, eigenlijk meer dan was verwacht. Leidse jongen redt bei aarde vrouw LEIDEN Doordat zij struikelde, viel de 66-jarige mevrouw J. Vogelenzang— Boezelijn uit de Formosastraat van de Kraaierbrug in het water van de Nieuwe Rijn. De 13-jarige Henk Smit uit het /an Venetië sprong haar na en bracht haar aan de kant, waarna omstanders rouw op het droge hielpen. Aarige- zij wat water had binnengekregen en wond boven het linker oog had opgelopen, werd zii naar het academisch :iekenhuis gebracht. Ds. De Boer (Leiden) kreeg een beroep LEIDEN Ds. J. H. de Boer, Geref. predikant te Leidon, kreeg een beroep /an de Geref. Kerk te Rotterdam-Zuid (Katendrecht) en tevens uoor hel werp- in bot Ikazia-ziekenhuis. Ruim 100 voetgangers, kregen bekeuring LEIDEN Tussen maandag en vrü- dag heeft de politie vorige week 106 oetgangers bekeurd op de oversteek plaats achter Vroom en Dreesmann aan- n zij dc rode lichten hadden gene- A. Kiel overleden (73) EDE Alhier is Op 73-jarige leeftijd overleden de heer A. Kiel. De heer Kiel. die vroeger in de Hartinarisliaal te Lei den heeft gewoond, is vele jaren ouder ling geweest van de Geref. Kerk. Hij had zitting in de evangelisatiecommissie. Vooral op het terrein van het zondags schoolwerk en de evangelisatie-biblio theek heeft hij veel werk verzet. Eerste prijs voer Litteris Sacrum LEIDEN Met dc opvoering van Blaffen tegen de maan" van Dlmitri Frenkel Frank, heeft Litteris Sacrum de eerste prijs gewonnen ln dc wedstrijd die was uitgeschreven door dc contact commissie voor het amateurtoneel. Deze prijs is Litteris Sacrum door de jury „volmondig en eenstemmig" toege kend. Hij bestaat uit een wisselbeker en tweehonderd gulden. De tweede prijs was voor de vereni ging „Vondel" uit Zaandam, de derde ging naar „Cremer" in Haarlem. De wisselbeker werd in 1958 voor het eerst uitgereikt. Hij was nu in het bezit van de Haagse Plankeniers. Wij feliciteren Litteris Secrum van harte met dit prachtige resultaat en wij hopen, dat het de beker met succes zal „verdedigen". Kapiteine dra. F. A. G. de Klark en kapiteine E. Berman (met bril). dankbaar voor de kansen, die zij en haar collega hier hebben gekregen. Een twaalftal bekeerlingen werd ge wonnen. Spreekster dankte de ser geant-majoor en in haar alle „mak kers" en had als tekst gekozen de af scheidswoorden van Paulus uit Han delingen 20: ,jk draag u op aan de Here en het Woord Zijner genade". De vorige week werd 431.000 kg aan gevoerd Hoewel in de ons omringende landen de oogst van de eigen peen in volle gang is gekomen en de aanvoer van Deen uit de zuideliike landen steeds groter werd. was er tpch wel. belangstelling voor exoort. De exnorteurs wilden echter alleen tegen lage prijzen afnemen. Vooral het A sortiment was laag in prijs, de B-oeen deed het wat beter Een enkele industrie in het binnenland had inte resse voor de Katwükse neen en kocht enige procenten. De houdbaarheid van de Deen is van wege het warme weer niet groot. De noteringen waren als volgt: AI RIJNSBURG Het lopseizoen van „Flora", de bolbloementijd, is weer achter de rug. Ook dit jaar heeft men het met deze cultuur getroffen. De omzetvoorsprong t.o.v. het vorige boekjaar bedraagt ruim drie miljoen gul den! De maand mei hielp aan de opbouw van die voorsprong niet mee, wanit door de matige prijzen van de laatste weken bleef men enkele tien duizenden gulden beneden de winst van med 1963 Momenteel zijn de prijzen niet slecht. Duizenden bossen duizendschoon gaan onder de klok door voor 4070 ct. per bos. Irissen komen nu in behoorlijke hoeveelheden, maar de prijs handhaaf de zich op hoog niveau: 100180 ct. voor eerste kwaliteit. 5090 ct. voor het lichtere goed. De margrietentoevloed gaat thans duidelijk afnemen. De prijs schommelt tussen 100 en 240 ct. per 100 stuks. Anemonen kosten 1540 ct. per bos en ixia's 2555 ct. per bos; mimi's 100180 ct. per 100 stuks. Een groot percentage van de aanvoer komt uit de warenhuizen Violieren kosten 815 ct. per stuk; anjers brengen redelijke prijzen op (eerste soort 1118 cent. geplukte 8—12 ct., tweede soort 58 ct. per stuk). Witte colvilleis kosten 1016 ct. Der stuk en gekleurde 18—26 ct Gladiolen gaan voor 16—31 ct. als de kwaliteit Drima is. mindere kwaliteit noteert 1015 ct. Rozen doen tussen 8 en 35 ct. Der stuk en de gerberaprijs varieert van 1628 ct. Der stuk. Fresia wordt met 75—110 ct. per bos nog altijd redelijk betaald. De latliyrus- prüs Is gezakt tot 2555 ct. per bos; de aanvoer liep nog sterker terug dan de prijs. Lilium regale in eerste kwaliteit wordt afgedrukt tussen 9 en 14 ct.. twee de soort voor 6—10 et. per kelk. Witte lelies brengen 2328 ct. op. Chrysanten meest lyona-soorten. noteren 240320 ct ner bos. De dagomzetten variëren van f35.000 Nieuws voor dammers uit Rijnsburg RIJNSBURG Op de ledenvergade ring van R.D.C is besloten de dam- wedstrijden om het kampioenschap van Riinsburg volledig te laten uitspelen. De kampioen van Rijnsburg is weliswaar bekend (N. B. J. Imming). maar de wed strijden dienen tevens voor de borden bezetting. Het gaat in de hoofdklasse voornamelijk om Joh Kromhout, H. Ver kuil en W, Cederhout. A. Samson heeft een druk seizoen bij S.D.V. achter de rug; hij trok zich terug en speelt volgend seizoen dus in R.D.C. 2. G. Nooteboom speelt thans bij D.C.L. in Leiden. De jeugdspelers Jan van Ees en Daan Kromhout van R.D.C, zijn met B. Fase uit Hazerswoude op de eerste plaats voor het jeugdkampioenschap van de L.D.D.B. geplaatst. Van hen mogen er twee uitkomen voor het jeugdkam pioenschap van Zuid-Holland. Krom hout won al van Van Ees; dinsdag speelt Van Ees tegen Fase en donder dag Fase tegen Kromhout. Agendanieuws Rijnsburg uni werd voor ruim f 100.000 meer ge eSld dan de overeenkomstige week va f3.90 tot f 8.10 Der kist van 20 kg (f 2.50 tot f 11.20»; All f2 tot f7 (f.80 tot f7.1 BI f 2.70 tot f 13.60 (f4.30 tot f 11.8 BII t 1.80 tot f 2.30 (f2.30 tot f4). grof f 1.40 tot f 3 (idem). Bloemkool Bloemkool kwam in diverse sortimen ten aan de markt: A I f 26 tot f 57, A II f 12 tot f 41. BI f 20 tot f 33, Bn f 12 tot f 24. Bospeen had goede belangstel ling. de aanvoer nam toe de prijzen waren gunstig: f 45 tot f 90 per 100 bos. De aanvoer van zaaisla nam aanmerkelijk toe, de notering was redelijk: f 5 tot f 17. Spinazie f 25 tot f 50. radijs f 8 tot f 18. rabarber f 5 tot f 20,stoofsla f10 tot fll tomaten 133 tot f59, aard beien per doosje van 200 gram f 0,67 tot f 0.90, sla-uien f 10 tot f 22, andij' f9 tot f30, kroten f 12 tot f36 prei AI f52 tot f78. A II 1 5 tot f 17, BII f4 tot f 14 petereslie 2 tot f 15, krulpeterselie f6 tot f 15, selderie f3 tot f 11, kervel f 10 tot f 12 raapstelen f 3, groene kool £6 tot f 13 èn spitskool f 5 tot f 24. Agenda Kal wijk Zee KATWIJK AAN ZEE Agenda: woensdag: Geref. Gemeente Remise straat, ds. A. Elshout. van Schevenineen, aanvang 7.30 uur; donderdag Kapel, ds. L. Vroegindeweij van Delft; aanvang Actie „Samen bonnen begonnen OEGSTGEEST Het is een blij, zonnig feest geworden op Oud-Poel geest, waar zaterdag de actie Samen Bouwen" (aan het gemeentecentrum) is begonnen, 's Morgens dwaalden bijna duizend kinderen met hun ouders tussen de kraampjes op het marktterrein, zij deden kinderspelen, grab belden, keken naar de poppenkast en goocheltrucs. De kinderen waren van de Indische Buurt af „de rattenvanger van Hamaln" gevolgd, aldus het feestterrein bereikend. Dat alles vormde echter nog slechts het officieuze deel van de festiviteiten, want pas 's middags omstreeks 2 uur begonnen de officiële openingsplechtigheden. Het feest trok in totaal ongeveer 4400 bezoekers. Al3 charmante g: jeugd verwelkomde wika M. A. de Vlie ger een groot aantal genodigden, ond; wie wethouder M. van der Voet, ge meentesecretaris Jac. de Visser, enkele raadsleden, de plaatselijke hervormde predikanten G. F- Callenbach, W. J. H. Hubeek, J. Irik en W. E. Verdonk, dr. I. H. Enklaar en dr. G. P. H. Locher van het Zendiingshuis. vertegenwoordigers van wijkkerkeraden en andere instanties. Mevrouw L. H. A. Klaasesz-de Bruy- ne, die samen met haar zoon hel feest kwam opluisteren, sprak haar waardering uit over het enthousiaste initiatief van de Oegstgeester hervormde jeugd, die dit feest op touw had gezet. Zij besloot haar hartelijke toespraak met een rijmpje, waarin de beginletters van be klemtoonde woorden „Samen bouwen" A. C. Geslaagd: L A C Brand, Boskoop; T TAM Buis; E G A M Dekker. Leid- schendam; M C W M van Dongen; M A M le Feber; M M J Fles: A E M Gub- bens; J H M Janssen: S T M van Leent, Wassenaar; M M A Limburg. Oëgst- geest; E M J de Munk: W M C E Pluy- mers, Leidschendam: H M Rombouts. Voorschoten; P M Rombouts. Alphen aan den Rijn; M E F de Rooij. Oegst- geest; MAM Schoots: M Zijerveld, Alphen aan den Rijn: AAM van der Zwet, Roelof arendsveen: MAT Bakker; Rpir^e"nfn't hin vpL Valkenburgse bromfietser in Leiden gewond LEIDEN Zondagochtend veiling worden ..Flora' band daarmee zal gec gehouden. Woensdagavond zal in „Flora" een ex positie worden gehouden van de bloem stukken die vervaardigd ziin voor de eindles van de cursus bloemschikken en bloembinden. Cursusleider C. de Koning, verzorg*, het arrangement. ks 9 uur slipte een 58-jarige bromfietser uit Valkenburg toen hij, komend van 1 terrein van het museum voor volki kunde, moest afremmen voor een au bus. Hij brak zijn rechter onderbeen. =^- WW G E van Beek,. Leiderdorp: J M A den Bosch; J H H V Breuring; W J M Cleef; M M den Dekker, Alphen den Rijn; H Faase, Sassenheim; L Flapper, Roelofarendsveen; C M Groenendijk, Alphen aan den Rijn; C C Heuzen, Leimuiden; M E P Janssen; E A M de Kier, Stompwijk; J M E Lippils: M M Mabesoone; C J W van der Stok; M N A Stokkermans; M A M Vogels; A Zandbergen. Waar geen plaatsnaam vermeld, is dit Leiden Zoeterwoudse kleuter uit het water gered ZOETERWOUDE Vrijdagmiddag omstreeks 13.30 uur raakte de vijfjarige Frans Verduyn. wonende aan de Vrou- wenweg alhier, toen hij op zijn step ovei het pad langs de Molenboezem reed. t« water. Niemand zag het gebeuren. Ge lukkig kwam de tuinder Devilee uit Voorschoten het pad langs om naar zijn tuin te gaan. Zijn aandacht werd getrok ken door het stepje dat op het pad lag. zonder dat een kind was te zien. Toen hij verder liep meende hij een stuk hout in de boezem te zien drijven. Hij ontdek te echter dat het een kind was dat daar dreef. Direct sloeg hij alarm, waarop het kind door de toesnellende heer Hulsbos, die te water sprong op het droge werd gehaald. Het kind was reeds bewuste loos. Direct begon men met het toepassen kunstmatige ademhaling. De vader paste mond-op-mondbeademing toe. Na enige tijd begon het kind te huilen en keerde het bewustzijn terug. LEIDEN Op de Rijnsburgersingel lide gisteren een boom om. Nie- ïd werd getroffen. De brandweer tvijderde hei gevaarte, liet verkeer had drie kwartier vertraging. Ds. Meijer blijft in Oegstgeest OEGSTGEEST Ds. I. Meijer var Oegstgeest heeft bedankt v.oor het be- roep van de Gereformeerde Kerk var Met de woorden ..De handen uit de mouwen, we paan nu samen bouwen" knipte mevrouw Kiaasesz het touwtje door, waar na de schop van „het mannetje" in de kruiwagen viel, ten beken dat de actie ,£amen bouwen" of ficieel van start ging. vormden- Bii elke letter kwam een fees- tcliik uitgedoste kleuter naar voren, die een ferme schep zand in een kruiwagen gooide. Ten slotte knipte mevrouw Kiaasesz, echtgenote van de commissaris der Ko ningin in Zuid-Holland cn lid van de raad van toezicht en advies van de stichting „Oud-Poelgeest", een touwtje door, waardoor „het mannetje" (liet symbool voor de actie „Samen bouwen") aan ziin werk. het bouwen van het ge- mccntecentrum, begon. Rondgang Het gezelschap genodigden maakte daarna een rondgang over het marktter rein, waar prijzen konden worden ge wonnen en zelfs schoenen, mantels en japonnen konden worden gekocht. Voorts waren er attracties als schiettent, hap jes-bar, rad van avontuur, winkel van Sinkel, volksdansen, bloemen-, thee- en koffietent, enzovoort. Enkele malen voerde een groep in historische kos tuums gestoken jongeren een middel eeuws wagenspel op en men kon een modeshow 'onder leiding van ds. Ver donk) bekijken. Kinderen maakten ia een „glippertje" ritjes over het terrein. 's Avonds werd het feest voortgezet met onder meer dansmuziek van Sunny Side Jazzband. Demonds en Black Vipers. In de middaguren brachten 1500 mensen ccn bezoek aan het feestterrein en 's avonds waren er 1900 gasten. ACADEMISCHE EXAMENS LEIDEN. Wijr.bi erkundc: mcj. lêrkunde: mcj H W C J J E IJssel hevenlngen: R R Felth, Vorden; mg; J J P v d 1 adat. Leiden; docto jt. Eindhoven. M Pollock, USA; aag; semi-artsCxa- de Schepper, Aer ial: C A M G HEBT U EEN RIJBEWIJS DAN HEBBEN WIJ VOOR U EEN GOEDE BAAN! In het werk van een zit veel meer dan U denkt Kom er eens over praten op onze KENNISMAKINGSAVOND AANSTAANDE DINSDAG 9 JUNI VAN HALF ACHT TOT NEGEN UUR U bent van harte welkom in ons lialtekantoor. Stationsplein, Leiden NOORD-ZUID-HOLIANDSE VERVOER MAATSCHAPPIJ n.v. KIES EER BOEIENDE BAAN 811'EEN STERK BEDRIJF. KIES DE N.Z.H.

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 3