Commissaris Klaasesz zag vooruitgang van Hillegom NIEUWS ^SLEUTELSTAD Groot Servicegebouw aan de Hoge Rijndijk Afd. Leiden KNVB eerde twee UVS-bestuurders Sassenheim krijgt een muziekconcours Gemeenteraad van Napels geschorst VROOM DREESMANN NIEUWE LEIDSE COURANT 6 DINSDAG 14 APRIL 1964 yati/ LEIDEN De heer A. van der Pouw Kraan te Leiden laat een groot Service- station bouwen aan de Hoge Rijndijk, niet ver van de grens met Zoeterwoude. HU heeft de rijksgoedkeuring hiervoor ont vangen. De naam van het station zal ENZAB worden, wat betekent: Eerste Ned. Zelfbedienings-automobielbedrUf- De opzet is dat automobilisten zelf een voudige reparaties aan hun auto kunner verrichten. Voor deze repatraties zullen zü gebruik kunnen maken van gratis advies. Het plan toont onder meer 20 stelling-boxen, een aantal reparatieboxen, een benzine-automaat (naar een Zweed se vinding), twee showrooms, enkele was- plaatsen, enkele doorsmeerplaatsen en een kantoor. Het front van het gebouw krijgt een lengte van 37 meter en een diepte van 10 meter. Boven komen twee woonlagen met in totaal 8 woningen. De kosten worden geraamd op ongeveer GEMEENTE LEIDEN Officiële publikatie» SCHOUW VAN WEGEN, LANEN ENZ. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter openbare kennis, dat te beginnen op maandag 27 april 1964. krachtens het bepaalde bij artikel 17 der Verordening op wegen, lanen, straten enz en wateringen en sloten, schouw zal plaats hebben over alle wegen, lanen, paden, straten, kaden pleinen, hofjes, stegen, sloppen of poorten en gangen, benevens de daarin gelegen of daartoe behorende bruggen en andere kunstwer ken. voorzover die bijzonder eigendom zijn en zonder verhindering door of van wege rechthebbenden voor het publiek verkeer openstaan alsmede over alle wateringen en sloten en de riolen ter vervanging daarvan gemaakt, benevens de daartoe behorende sluizen duikers, buizen, toegangskokers en dergelijke werken, voorzover die bijzonder eigen dom. zijn Leiden, 15 april 1964. Snelschaakwedstrijd van Leithen LEIDEN Morgenavond houdt de schaakvereniging „Leithen" een snel- sohaakwedstrijd. Het bijzondere van deze wedstrijden is. dat men inschrijft per koppel. Er wordt gespeeld in de grote kantine van N.V. Clos en Leembruggen. Binnen 14 dagen zal de bouw beginnen, zo is het plan. Eind 1965 zou het gebouw klaar zijn. HILLEGOM De 6-jarige Jaste, dochter van gemeentesecretaris J. Th. M. Punt, hood gistermorgen om 10 uur mevrouw Klaasesz een boeket bloe men aan. Loco-burgemeester W. F. van Dam heette daarna mr J. Klaasesz, Commissaris der Koningin in Zuid-Holland, mevrouw Klaasesz en de heer G. uan Weelen, referendaris van het kabinet, welkom in Hillegom. Mevrouw Klaaszes begaf zich in gezel schap van mevrouw Van Dam-Rusman. mevrouw Van de Boer en mevrouw Punt naar Treslong, de kleuterschool „D< Springplank" (waar zij snoepjes uitdeel, de) en het Hervormd bejaardencentrum „Parkwijk" (waar ds. F. Brouwer, de di rectrice en de heer W. Imthorn het gezel schap verwelkomden). Inmiddels voerde mr. Klaasesz bespre kingen met loco-burgemeester en wet houders. waarna wethouder Van Dam in een bijzondere raadsvergadering de missaris wees op wat er na diens vorige bezoek tot stand was gebracht in Hille gom, waarbij hij ook de groeiende samen werking van de drie bollenstreekgemeen ten belichtte. De voorzitters van de raadsfracties voerden eveneens het woord. Zo wees de heer Bakker (k.v.p.) o.m, op de slechte toestand van de Bethlehemslaan, Zand- laan en Nieuwe weg. Van den Endelaan en de verbinding van de laan met de Hoofdstraat en Stationsweg Waarom heeft de provincie geen belangstelling voor de verbinding Oost-West, waardoor Hillegom een goede weg naar zee zou hebben gekregen? Streekplan De heer Jac. van der Vinne (prot-chr) vestigde de aandacht op de onrendabele (bouwrijpe) terreinen en de moeilijk heden die kleine bedrijven bij vestigin gen in de gemeente ondervinden in ver band met het streekplan. De heer E Spilker (p.v.d.a.) vond eveneens de beperking van de vestiging van industrieën een ernstige belemme ring voor de expansie van Hillegom; de heer C. van Rede (v.v.d.) wees op het tekort aan parkeerruimte, de onderbe zetting van het korps Rijkspolitie en de hoge kosten voor de noodzakelijke wa- De heren J. Wondergem en J. C. Ouwerkerk, resp. voorzitter en pen ningmeester van de voetbalvereniging U.V S- zijn onderscheiden met 't insigne van verdienste van de afdeling Leiden van de KNVB. Afdelingsvoorzitter, mr J. J. de Jongh, maakte dit bekend tijdens de drukbezochte receptie tg.v het 50-jarig bestaan van UVS. Wethouder Sammes opende de rij van sprekers. Als echte supporter noemde hij UVS de technisch beste club. doch hij ried het bestuur aan iets te doen aan de stootkracht in de voorhoede. Mr. De Jongh vond het belangrijk dat de jeugd van UVS het thans goed doet. Hij doelde daarbU op de speciale regionale jeugd- competitie. De heer De Jongh was ver heugd over het feit dat men bU UVS verantwoord voetbal tracht te brengen, gebaseerd op sportiviteit en vriendschap on dat men tevens de verantwoordelUk- heid jegens de jeugd kent. Daarna over handigde hy de afdelingsvlag. De heer De Jongh wendde zich vervolgens tot de drie leden van het dagelUks bestuur. Hij betreurde in zijn rede. dat secretaris H. Laman, al 40 jaar bestuurslid het ereinsigne al enkele jaren geleden had ontvangen, zodat hU dit nu niét uitreiken. De jeugd van UVS bood prijzenkast aan, waarna drs. J. P. der ReUden, voorzitter van de sportstich ting, na een korte en bondige toespraak een kaartenbak voor het ledenregister aanbood. De wimpel van de KNVB werd overhandigd door de heer G. Been, voor zitter van district West-2. Deze vervulde de „zoete" plicht gaarne, omdat de „grote Pieten" in vergadering bUeen wa ren. De heer Been verbaasde zich nog steeds over de rust, de tijd en de ener gie van de pioniers uit de jaren 1910. Namens de Leidse KNVB-verenigingen werd een prachtige klok en een voetbal aangeboden. terzuiveringsinstallatie. De heer J Stokman (k.v.p.) roerde tenslotte de nood waarin het onderwijs aan de lagere tech nische school verkeert, aan. De plannen voor de nieuwe school wachten op bouw. vergunning. IS'ieuive burgemeester In zyn antwoord deelde de commissari* mee, dat vóór 1 juni Hillegom de be noeming van een nieuwe burgemeester kan verwachten. Deze week gaat de voordracht naar de minister. Het hoge gezelschap bracht nog de lunch een bezoek aan de fabriek ..Draka". In de middaguren werden be zoeken afgelegd bij het drinkwaterlei dingbedrijf. waar ir. M. Meijer een toe lichting gaf en bij Goemans Emballage- bedrijf. Na een rondrit door de ni( wijken Meer en Dorp en Elsbroek werd het bezoek van de Commissaris der Ko ningin en zijn echtgenote besloten met een visite aan het R.K. bejaardencentrum Bloemswaard. Genie-luitenant in beroep tegen ontslagweigering Voor bet Haagse ambtenarengerecht is gistermorgen een beroep behandeld, dat een eerste luitenant van de genie had aangetekend tegen een weigering van de minister van Defensie om hem ontslag te geven. De luitenant, die ingenieur is, zou toe gezegd zijn, dat hij na een jaar gediend te hebben bij de troep, geplaatst zou wor den in een technische functie. Toen dit evenwel niet gebeurde, heeft de luitenant zijn ontslag gevraagd. Hij meende, zich baserend op een mededeling van ministeriële zijde dat hij gemakkelijk ontslagen zou kunnen worden van de verplichtingen, die hy bij contract was aangegaan. De gemachtigde van de luitenant, mr J. Schuurmans uit Den Haag. wees erop dat het contract onduidelijk was op de twee punten, namelijk de functiebestem ming en ontslag, waarom het by de be handeling van het beroep ging. HU concludeerde dat het ontslag nietig was wegens gebrek aan wilsovereenstem ming, omdat men op het ministerie de luitenant niet gewezen had op een wet telijke bepaling waarop het verzoek om ontslag kon worden afgewezen. Dit laatste werd later tegengesproken door de gemachtigde van de minister van Defensie, mr. J. O. de Lange. Op het mi nisterie zou de luitenant slechts gezegd zijn, dat hij zich een ongunstige voorstel ling maakte van zijn functie als beroeps officier. Hetzelfde gold voor twee andere jon ge officieren van de genie, die in dezelf de positie zaten als de luitenant. Zij ge tuigden gisteren, dat ook hun beloofd was, dat zij na een jaar een technische functie zouden krygen. Tijdens het bezoek aan „Draka" toonde de heer Scholte de com missaris de grondstof, die voor de produkten van de fabriek wordt gebruikt. Scholier fietste tegen auto LEIDEN Om vijf voor halfzes gis termiddag is een 14-jarige scholier op de fieits tegen een bestelauto gereden, ten gevolge waarvan hij een hersenschudding opliep. Het ongeval gebeurde op het kruispunt HerensingelHerenpoortsbrug. De knaap reed in een verboden rijrich ting en verleende geen voorrang aan de bestelwagen. Zijn fiets werd vernield. De EHD bracht de jongen over naar het Academisch Ziekenhuis. Sassenheimse vrouw (19) lichtte Leidse middenstand op LEIDEN Op verzoek van de Leidse politie heeft de Rykspolitie te Sassen- heim een 19-jarige getrouwde vrouv die plaats gearresteerd op beschuldiging van flessentrekkerij. In december ei januari heeft zij in Leiden bij verschei dene winkelbedryven grote aankopen ge daan. De Leidse politie ontving acht klachten wegens oplichting, omdat met aan zekerheid grenzende waarschyniyk- heid is komen vast te staan dat de jonge vrouw niet aan haar verplichtingen (ruim (6500) zal kunnen voldoen. Zjj is over gebracht naar het politiebureau te Leiden. Val in verf krabber LEIDEN Gistermiddag om tien voor half twee is een 20-jarige Haagse schil der tijdens werkzaamheden aan het voor malige weeshuis aan de Hooglandse Kerkgracht gestruikeld en met zijn hand op een verfkrabber gevallen. In het Aca demisch Ziekenhuis bleek de verwonding aan de middelvinger van zijn rechter hand zo ernstig, dat gevreesd wordt dat de vinger zal moeten worden geampu teerd. Bridgeclub Sans Atout LEIDEN De standen na de 3e ronde /an de parencompetitie van de bridge club „Sans Atout" luiden (tussen haakjes de uitslag 3e ronde): Groep A: 1. echtpaar Brakel 477 (171); mevr. Tielkemeijer—v. Rhyn 474 (135); 3. Goutier—v. d. Star 472 (153); 4. Crama- d. Mark 468 (189); 5. echtpaar Vissers 467 (139); 6. Jonkers-Dubbelaar 463 (177) 7. mej. v d. Zeeuw-v. d. Zeeuw 459 (166): 3. H. Ooijendijk-Ooms 440 (126); 9. echt paar Aenmeij 425 (138); 10 dms. Bik-v. d. Drift 423 (148); 11. Th. Ooyendijk-Eling 421 (.134:) 12. v. d. Drift en partner (118); 13. Huijs-de Nie 353 (109); 14. La Lau-de Jong 344 (113). Groep B: 1. echtpaar Schippers 210 (83); 2. mevr. Crama-v. d. Heuvel 209 (68); 3. Scheffers-v. Kins 195 (64); 4. echtpaar Bernard 191 (58); 5. Rynsburger-v. d. Oever 188 (50); 6. en 7. dms. v. d. Zeeuw 179 (73>; Huls-Sijpesteyn 179 (63); 8. echt paar De Jong 161 (45). Groep C: 1 v. Zwieten-v. Zanten sr. 214 (56); 2. echtpaar Mollema 210 (65); 3. mevr. Paes-Altink 205 (65); 4. Kop-' 3erge Henegouwen 186 (72); 5 Bousie- Stol 185 (70) 6. dms. v. Egmond-Groene- vegen 180 (67); 7. mevr. Altink-v. Zanten ir. 172 (54); 8. dms. Verkerk-Hermans 160 (55). SASSENHEIM. Het concours van de Bond van chr. muziekverenigingen In Nederland wordt ook dit jaar, evenals 4 jaar geleden, gehouden te Sassenheim. Dit naar aanleiding van het feit dat de ontvangende vereniging, het harmonie korps „Crescenda", in het najaar zyn 60-jarig jubileum hoop te vieren. Voor dit concours hebben 27 verenigingen uit Noord- en Zuid-Holland en Zeeland inge schreven. zodat Sassenheim op woensdag 22 april en zaterdag 25 april ongeveer 1000 muzikanten zal ontvangen. menie; Afd. E Harmonie, Concordia, Monster; idem Harpe Davids, Ridder kerk; idem Crescenda. Sassenheim; Afd. F Fanfare, Soli Deo Gloria, Wieringer- meeer; Afd. F Fanfare, Soli Deo Gloria, Koog-Zaandijk; Afd. G Harmonie, Hon- sels Harmonie". Honselersdijk; idem Ex celsior. De Lier. Ook deze keer wordt het houden in de bedrijfsgebouwen van de N.V. Gebr. van Zonneveld Philippo, waar een grote pakruimte tot concert zaal is ingericht en waar tevens een flinke kantine aanwezig Is. De jury en het bestuur zullen woens dagmorgen door B. en W. ten gemeente huize worden ontvangen, waarna het concours om 1.30 uur n.m. zal aanvan gen. Op die dag nemen 11 verenigingen deel. In de avonduren o.a. het fanfare korps Arti et Religioni uit Haarlem en de harmonie Sursum Corda uit Vlaar- dingen. beide in de hoogste afdeling. De overige 17 verenigingen hebben in geschreven voor zaterdag 25 april; het concours vangt dan aan om 9.30 uur v.m. In de avonduren zal o.a. de plaatselijke muziekvereniging spelen: ook hebben ingeschreven de beide verenigingen die op het landelijke federatieconcours ver scheidene malen met het hoogste aantal punten werden onderscheiden en die ook zijn opgetreden in het Holland Festival te Scheveningen. Dit zijn de beide har- moniekorpsen Honsels Harmonie uit Honselersdiik en Excelsior uit De Lier. De jury zal bestaan uit luit.-kol. Rocus van YDeren uit Den Haag, de musicus W. P. Steyn uit Zaandam en de directeur van de stedp'ijke muziekschool P. Wes terhout uit Zutfen. Het concours zal worden geopend en gesloten door de voorzitter van de Bond. burgemeester H. Duiker van Katwijk. Deelnemers Deelnemende verenigingen aan het concours: woensdag 22 april: Afd. A Fan fare. Harpe Davids. Zoetermeer; Afd, B Harmonie. Hosanna. Goes; Afd. D Har monie. Maassluise Harmonie. Maassluis: Afd. E Harmonie. Concordia. Rotterdam (Pernis): Afd. D Harmonie. Harpe Da vids. Schiedam: Afd. E Fanfare. Adven- do. Broek op Langedijk; idem Crescendo, Oostzaan: Afd. F Harmonie. Arti et Reli gioni. Alphen a. d. Rijn; idem Chrescen- do. Rotterdam (Charlois); Afd. G Fan fare. Ariti et Religioni. Haarlem: Afd. G Harmonie. Sursum Corda. Vlaardingen. Zaterdag 25 aDril: Afd. C Fanfare. Oranje. Rotterdam (Overschie); Ard. D Harmonie. Prijst God met geklank, 's-Gravenzande: Afd. B Fanfare. Cres cendo, 's-Gravenmoer: Afd. D Fanfare, Excelsior. Cadzand: Afd. Harmonie, Oranje Harmoniekapel. Wormer: idem De Bazuin. Utrecht: Afd. E Fanfare. Sur sum Corda". Andijk: idem Soli Deo Glo ria. Alblasserdam: idem Soli Deo Gloria, Colijnsplaat: idem Sursum Corda. Krom- BILJARTEIS Wijnen en Rooden burg maakten veel indruk De biljartliefhebbers in de Bollen streek hebben zaterdagavond in Voor hout hun hart kunnen ophalen aan twee prachtige demonstratiepartyen tussen Tiny Wynen en Joop Roodenburg. De partij libre over 500 caramboles was reeds na twee beurten beslist. Het prachtige materiaal tn de btljartzaal van Eigen Borg stelde Wynen in staat om met een in drukwekkende serie van 409 in record tijd bUeengestoten een einde te maken aan de iilussies van Roodenburg, die niet verder dan 50 caramboles kwam. De strijd in de party kader 38 '2 was spannender. Roodenburg had er na twee beurten slechts zes terwijl Wijnen met series van 121 en 224 al dicht in de buurt van de 400 caramboles kwam. In de der de en vierde beurt toonde de 25-jarige Hagenaar pas goed zjjn kunnen. Na een serie van 156 scheen hy de partij uit te zullen maken, doch in de vierde beuri strandde hy na een magistrale 228 pre cies tien caramboles voor de eindstreep, die nu door de rap spelende Wijnen het eerst werd bereikt LEIDERDORP Vanavond wordt in het dorpshuis de maandelijkse postzegel verzamelaarsbijeenkomst van De Rijn streek gehouden. Voor de jeugd tm. 18 jaar van kwart vóór zeven tot acht uur, Teylingen-Doiiar 3-1 SASSENHEIM De heren van Teylingen hebben in de laatste compe titiewedstrijd geen fout gemaakt. Tegen het steeds gevaarlijke Donar 2 werd met 31 gewonnen. De Sassenheimers leken recht op de overwinning af te gaan na setwinst in de eerste en tweede spel- periode: 152, 1510. Daarna was de ca dans uit de ploeg en de gasten buitten dit uit: 715. Teylingen herstelde zich bijtijds en in de laatste set nen Aad v. d. Meer en Leidenaars: 153. Van de tien thuiswedstrijden Teylingen er acht en speelde het er twee gelijk. De uitwedstrijden waren minder succesvol: 2 werden gewonnen, 6 ver loren, en 2 eindigden onbeslist De set score luidt: thuis 286; uit 1423. Bloembollencultuur Voorhout bijeen VOORHOUT Voorzitter L. H. Prins van de Koninklijke Algemene Vereni ging van Bloembollencultuur, afdeling Voorhout, zei op de vergadering in De Bonte Koe dat in de noordelijke lan den de broeiers het goed hadden: daar i ook goed verkocht voor het komende leverseizoen. In het schrijven van het hoofdbestuur werd verzocht een correspondent de afdeling te benoemen voor scheidsgerecht. De afdeling zal trachten daarvoor iemand te vinden. Als afgevaardigden naar de gezamen lijke vergaderingen werden voor éér jaar gekozen de heren P. van de Nou- land en C, L. Prins." als plaatsvervangers de heren L. H. Prins en P. Hermans. BU de behandeling van de beschrij vingsbrief sprak men vooral benoeming van een voorzitter. Uit de vergadering kwam de mening dat aohter de bestuurstafel over deze zaak correct en geheel onpartijdig t gelicht. Vijftien leden waren kandidaat van het hoofdbestuur, de heer De la Mar, en 45 leden voor drs. H. B. P. Letschert. De by eenkomst werd met een verloting (van bloeiende planten) besloten. De nationale regering heeft gisteren de gemeenteraad van Napels geschorst omdat hy niet in staat is de stad te be sturen Aan de uit 80 leden bestaande raad last gegeven, alle werkzaamheden te staken. Prefect Guido Mattucci heeft de bevoegdheid gekregen, in plaats van de raad op te treden tot een nieuwe raad kan worden gekozen. President Antonio Segni zal een for meel decreet tot ontbinding uitvaardi gen Geschenk provincies voor provinciehuis van Zuid-Holland De Nederlandse provincies, behalve Zuid-Holland, zyn voornemens ter gele genheid van de officiële ingebruikne ming van het nieuwe provinciehuis van Zuid-Holland een gezamenlijk geschenk aan te bieden. Elke provincie zal een bijdrage van I 1000,— voor dit doel be schikbaar stellen. Rijnsburgse prijzen gingen omlaag RIJNSBURG, Wat als een dreiginj boven .Flora" hing is zaterdag j.l ge. beurd. De prijzei. van de tulpen en nar cissen gleden plotseling af naar een matij niveau. Het is wel verklaarbaar dat dil juist zaterdag gebeurde. Door het zonni. gc weer stond veiling „Flora" afgeladen met bloemen zodat van .ialf zeven tot kwart voor elf in hoog tempo geveild moest worden om de massale aanvoel verwerken, net narcissencontingent v Duitsland was dinsdag al uitgeput vrijdag jl. mochten er voor het laatst tulpen naar onze oosterburen worden gf. zonden. Het is natuurlyk voor de kwekers wel een nare zaak dat de tulpen guldens per bos goedkoper werden maar de abnor maal hoge prijzen zouden op den duur toch grote schade hebben toegebracht aan de binnenlandse handel. Heel Rijnsbuif wacht in spanning af hoe de prijzen deze week zullen ziy Tulpen brachten tot vrydag nog 1,50- ƒ3,40 per bos op, maar zaterdag lag de top bij ƒ1.50 per bos. Soorten als Peach Blossom en Brillant Star kwamen echter slechts aan 3550 cent per bos. Narcissen zyn er te kust en te keur van het vrije veld. Aanvankelyk deden ze an vi zeven cent per stuk maar zaterdag de topprijzen 3,50 per honderd stuks Bosjes hyacinten brachten 90130 cent op. De anemonen waren zeven tot elf cent waard maai dat werd 250—450 per honderd stuks. De markt was voor anjers de gehek week al nauwelijks prijshoudend. Het slotniveau kwam te liggen op 15—20 per stuk voor eerste kwaliteit 1220 ct voor geplukte anjers en zes tót elf cem voor tweede soort. Voor rozen had de handel 2555 cent per stuk over en Ger. bera's kostten 22—30 cent per stuk Iris sen gaan van de hand voor 55—65 cent per stuk. Fresia doet van 100—150 cent per bos (tweede soort van 60—100 centv De dagomzetten varieerden van ƒ130.00) tot 155.000,voor maandag t/'m vrijdag De topaanvoer viel zaterdag, maar toen ging er voor nog geen ƒ100.000,— onder de klok door. Grote aanvoer op veiling Rijnsburg Aangemoedigd door de goede prijzen die vorige week voor waspeen werden besteed, zorgden de tuindors in de afge- (open week voor een grofe aanvoer van dit produkt. groter dan er tot nu toe is geweest tijdens dit seizoen. De prijzen liepen in het begin v week nog iets op, maar toen halverwege de week de export naar Engeland v< een groot deel uitviel, ontstond er e flinke prijsdaling. Maandag werd vc AI besteed tussen 62,5 en 66 5 cent per kg., halverwege de week tussen 49.5 en 58 cent en tegen het eind van de week tussen 36 en 41 cent. Voor BI waren deze prijzen 62—66 cent 46.5 en 54 cent en van 32 tot 38 cent per kg Voor de binnenlandse kwaliteit wen! aanvankelijk besteed tussen 13 en 36 eer,: per kg., later tussen 11 en 29 cent. Radijr varieerde in prijs van 24 tot 33 cent pe- bos. Voor peterselie noteerden we 3f cent per bos. Voor rode kool schommc' den de pryzen tussen 8 en 16 cent per kt. Metaalindustrie in Venray heeft mensen over De Venrayse metaalindustrie Saris- Jurgens N.V., die roestvrUe produkten voor groot-keukenbedrijven vervaar digt, heeft maandagmiddag aan 44 per- soneelsleden ontslag op korte termijn aangezegd. Als redenen werden opge geven: onderbezetting in de orderporte feuille en liquiditeitsmoeilykheden. Vier. en dertig handarbeiders en tien beambten werkzaam in koperslagerij, draaierij en bankwerkerU, vallen onder deze groep. De drie bedryföbonden van de metaal industrie gaan met de voorgestelde af vloeiingsmaatregelen niet akkoord omdat men het overtollig personeel aan geen enkel naburig bedrUf wil overdoen. Van avond is er een bUeenkomst te beleggen voor alle tweeënzeventig werknemers. Men zal daarin de ontslagenen adviseren te wachten op de nog niet aangevraagde ontslagvergunning by het gewestelijk arbeidsbureau en de „blUvers" on ontslag te vragen „gezien het ir jongste verleden gevoerde personeelsbe leid en de te sleohte afvloeiingsmaatre- Zelf gerold uit de plastic-tabakszak waarin de tabak soepel en vers blijft. N.v.HET MOTORHUIS 'w w LEIDEN Stationsweg 1 en 2. Tel: 01710-24741 Official Dealer van OPEL CHEVROLET BUICIC vraagt voor spoedige indiensttreding DOORSMEERDER Zy die over enige ervaring beschikken genieten de voor keur. Reiskosten worden vergoed. Schriftelyke en mondelinge sollicitaties te richten aan de N.V. Het Motor hu is. Morssingel 1B, Leiden. Mlodespeelkwartier voor O tot 14 jaar Sportieve anorak van water afstotend poplin op foam. Afge werkt met handig verstelbare manchetten. Leuke multikleu- ren. 14 Jaar 32.75; 6 jaar.24.75 LEIDEN ALPHEN 100% Wollen kamgaren blazer. Geheel gevoerd met changeant voering. Absoluut vormhou- dend binnenwerk. 14 Jaar 46.75; 6 jaar34.75 Draion meisjestwinset. Pull over: 14 jaar 9.95; 4 jaar 6.95; vest: 14 jaar 11.95; 4 jaar 8.95. 6-Baans plooirokje: 14 jaar 13.75; 8 jaar12.75 Waterafstotend poplin jack in multikleuren. 14 Jaar 23.75; 6 jaar17.75 Katoenen short. In 3 kleuren. 14 Jaar 9.75; 6 jaar6.90 Effen poplin meisjesjurkje met leuke ruche/nopgarnering. Rok gevoerd met royale petticoat. Ook in satijn-noppoplin. 11 Jaar 19.25; 5 jaar14.75 Meisjesregenmanteltje van gabardine. Geprepareerd met Dri-Sil siliconen, dus blijvend waterafstotend. 5 jaar29.75

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 6