LonnIHe een nieuwe motorolie mei veel langere levensduur Slachtvee weer duurder op Leidse veemarkt van het draaiboek Het goud van Rome geeft getto-geschiedenis weer ffrudlMs /yn£t lx (rUt- t BPVisco-Sfalic Bonn weigert firma uitvoer van raketten GELD- ■:KVT=fl RIANTE MIDDEN5TAND5WONING TE RHEDEN KANTOORBEDIENDE ZATERDAG 7 DECEMBER 1963 Agenda voor Leiden en Den Haag Zaterdag; Geref. Jeugdhuis, Breestraat 19, 8 uur: Sinterklaasavond. Herv. jeugdgebouw In den Moriaen, hoek MoriaensteegHooglandse Kerk- gracht, 7.30 uur: vertoning van Ameri kaanse humoristische film „The golden Age of comedy". Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met „Horen en zien". Den Haag: gebouw K. en W., Concert gebouworkest. Den Haag: Op Gouden Wieken, 8.15 uur: toneelgroep Het Masker met „Mor gen première". Zondag Zuiderkerk Lammenschansweg, 7.00 u: I oecumenische bijeenkomst ter gelegen heid van de viering van de Oecumeni sche Zondag, spr. ds. H. J. A. Haan. Luth. predikant, voorzitter Oecumenische Raad Leiden en pastoor J Bergers van de Oud-Kath parochie. Stadsgehoorzaal, 10.30 uur Bijzonder Kerkewerk Herv. Gemeente Leiden, dr. P. L. Schoonheim over „Stille Getuigen" (persoon en werk van enkele bekende profeten), met diavertoning. Maandag Kleine zaal Gehoorzaal, 2.30 uur; af deling Leiden Ned. Ver. Huisvrouwen, ledenvergadering, declamatie en verlo ting. Aula Acad. Ziekenhuis. 8 uur: uitrei king Landsteiner-plaquettes en -pennin gen aan 460 donors. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur. Ned. Danstheater. Den Haag: Diligent ia, 8.15 uur: Cora Canne Meyer, mezzo-sopraan. Dinsdag Huize Over 't Hoff, Gerecht 10. 8 uur: afdeling Leiden Kon. Ned. Natuurhist. Vereniging, A. G. van Tol over „Meijen- del, wat er leeft en groeit". Filmzaal Academiegebouw. 8 uur: K. en O., derde voorstelling in de film kring, „Een duivelse uitvinding", regie Karl Zeman. Schouwburg, 8 uur: K. en O., tweedi voorstelling toneelserie B. „De Opvol ger" van R. Raffelt door toneel- en tele visiegezelschap Ensemble. Stadsgehoorzaal, 8 uur: Chr Orato, riumvereniging Con Amore. uitvoering van Magnificat van J. S. Bach, Vijfde cantate van Weinaohtsoratorium va S. Bach en van Une Cantate de Noël A. Honegger ,medew.: Annette de la Bije. sopraan. Watty Krap alt, Jan Waayer tenor. Herman Schey bas en Simon C. Jansen orgel, jongenskoor koorschool St Bavo Haarlem, Rott. Symphonie-Orkest. dir. Jan Pasveer. Stadhuis, 7 tot 8 uur zitting Bouwfonds Ned Gemeenten. Den Haag: Kon. Schouwburg 8.15 uur: toneelgroep Centrum met „Twee in één Den Haag: Diligentia. 8.15 uur: Zuid- hollands Orkest, m.m.v. Gerard Henge- veld piano. Wijb Schoon, doedelzak, en Rob de Bas, draailier. Woensdag Gebouw Steenschuur 6. 8 uur: Leidse ver. postzegelverzamelaars. Zuiderkerk Lammenschansweg. 8 uur: Oecumenische Raad Leiden. Kerken- kring spr. dr. G. Th. Rothuizen, Geref. studentenpredikant. Geref. jeugdhuis. Breestraat 19. 8 uur: Open Deur-avond. Bijzonder Kerkewerk Herv. Gemeente, de heer H. A. van Til. districtssecretaris Ned. Bijbelgenootschap, vertoont films. Schouwburg, 8 uur: K. en O. tweede voorstelling toneelserie B. „De Opvol ger" van R Raffelt, door toneel- en televisiegezelschap Ensemble. Pieterskerk 7,15 tot 7.50 uur: avond gebed. Snouck Hurgronjehuis. 8 uur: K. en O-cursus Het zelfportret door de eeuwen heen. mevr. drs. O. L. Bouma. Den Haag: Kon. Schouwburg. 8.15 uur: Ned. Comedie met Mary,Mary. Den Haag: Gebouw K. en W. 8.15 uur: Residentie-Orkest m.m.v. Aafje Heynis, alt. Toonkunst-vrouwenkoor en Haags Matrozenkoor. Den Haag: Diligentia, 8 uur: Georges Solchamy, piano. Donderdag Stadsgehoorzaal. 8 uur: Residentie- Orkest. soliste: Aafje Heynis, alt, medew Het Haagse Toonkunstkoor. Den Burcht, 8 uur: Lissone Lindeman, voorlichtingsavond voor ouders van emigranten. Prediker. 8 uur: afdeling Leiden Geref. Bond in Herv. kerk, forumavond Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Ned. Comedie met „Op hoop van zegen" (besloten voorstelling). Den Haag: Gebouw K. en W„ 8 uur: Het Nationale Ballet Den Haag: Diligentia. 8 uur: Benthien- kwartet. Vrjjdag Gebouw Rapenburg 8. 8 uur afd. Lei- den-Oegstgeest Ver. Intern. Rechtsorde, mr. E. C. Sohns over „sociale kant van de rechten van de mens". Kleine zaal Gehoorzaal, 8 uur: afde ling Leiden Ned. Reis-Vereniging, lezing Zaal Maria, Gijzensteeg (naast Over dekte): vogeltcntoonstelling De Zanger. Zaal Koningskerk. hoek Willem de Zwijgerlaan-Koningstraat. 7.30 uur: ruil- avond voor verzamelaars. Den Burcht, 8 uur: toneelavond „Sleu telring". Warmond: 't Trefpunt, 7.45 uur: voor lichtingsavond en tentoonstelling Be scherming Bevolking. Den Haag: Kon. Schouwburg. 8.15 uur: Haagsche Comedie met Quadrille. LEIDEN Er was gisteren een goed voorziene veemarkt: veel wolvee, normaal aantal runderen, beperkt aanbod op de varkensmarkt. De rundveemarkt had bij een voor de tijd van het jaar goede aanvoer over de gehele linie een hoger prijsniveau. Vooral de melkkoeien werden vlug en duur verkocht. De vare-koeien gingen redelijk goed van de hand. Er is de laatste weken door bevoegde instanties vrij veel aandacht besteed aan de steeds hoger wordende prijzen van het vee. Vooral slachtvee wordt (doordat het aanbod niet voldoet aan de vraag) steeds duurder. Ook deze week lagen de noteringen op alle slachtveemarkten weer hoger. De handel op de slachtveeafdeling was vlot tot vlug en hoger dan vorige week. Het schijnt dat er te weinig slachtvee is. De consumptie van rundvlees neemt ook doordat het varkensvlees erg duur is. Nog niet al te lang geleden was algemeen van mening dat de slachtveestapel te groot was en nu is er tekort Natuurlijk staat dit weer in verband met de algemene welvaart. Hogere prijzen in E.E.G.-verband houdt i: hogere prijzen in Nederland. Notering: melkkoeien 850/1175/1325; are koeien 575/800/1100; vette koeien 2.90 3.50 3.85 per kg gesl. gew. De jong- eeafdeling was betrekeliik rustig, de pinken brachten toch 500/700 op. Vette kalveren (hoewel meer dan vo rige week, toch minder dan normaal >r deze tijd van het jaar) werden vlug duur verkocht met een hogere note ring: 3.25/3.50/4. Barneveld enigszins ge drukt in prijs. Wolvee: alhoewel alle markten deze week geringe aanvoeren hadden, gaf Leiden een belangrijke toename op de Der te zien: vorige week 1800 stuks, gisteren 2400 stuks. Toch werd alles Th. J. van der HEIJDEN lid van de NederL Veren, van Rechtskundige Advise ars Hoge Rijndijk 103a, Leiden Telefoon 23405 Opening nieuwe G.G. en G.D. LEIDEN Het nieuwe gebouw va de gemeentelijke geneeskundige en g< zondheidsdienst, Roodenburgerstraat la, zal op dinsdag 17 december om 3 uur worden geopend. De bijeenkomst zal plaats hebben in de aula van de gemeen telijke u.l.o.-school. Van den Brandeler- kade 24a (Prof. Van der ^eeuwschool). GEMEENTE LEIDEN Officiële vublikatie VERKEER Burgemeester en wethouders van Lei den brengen ter openbare kennis, dat de Wilhelminabrug in de week van 9 tot en met 14 december a.s., in verband met de uitvoering van werkzaamheden aan de brug, gedurende enige nachten zal worden afgesloten voor het verkeer. De stremming, alsmede de door het verkeer te volgen omleidingsroute, zal tijdig tevoren od de daarvoor in aan merking komende punten door middel borden aangegeven. Den Haag: Gebouw Op Gouden Wieken, Scheveningen. 8.15 uur: trio Di Bolzano, werk van Mendelssohn, Mozart en Ravel. Zaterdag Herv. jeugdcentrum In den Moriaen, Moriaansteeg 2 7.30 uur: Jongerensocië- teit, logopedist F. H. Sachs vertelt over zün beroep. Geref. jeugdhuis, Breestraat 19. 8 u.c Geref. Jeugdverband Leiden, Joop Koe- voets met zijn marionettentheater. Zaal Maria, Gijzensteeg (naast Over dekte): vogeltentoonstelling De Zanger. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 u.: Haagsche Comedie met „Horen en Zien". Den Haag: Gebouw K. en W. 8.15 uur: Residentie-Orkest m.m.v. Herman Kreb- bers, viool. Den Haag. gebouw Op Gouden Wieken Scheveningen, 2.30 uur: Muriel Smith, Apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen: apotheek Van Driesum, Mare 110. tel. 20406 en apotheek Van Breest, Smallen- burg. i 9.15 u.) Het goud 9.15 u.) De Triffids i 9.15 u.) Tumult op Camera (2.30. 7 an Rome (14 j.) Lido: (2.30, 7 ei komen (a.l.) Luxor: (2.30. 7 Tahiti (a.L) Rex: (2 en 7.30 u.) Muiterij op de Bounty (14 j.) Studio: (2.30, 7 en 9.15 u.) De duivel i de 10 geboden (18 j.) Trianon: (2.30, 7 en 9.15 u.) Het bloed kruipt Tentoonstellingen Sociëteit Horus, Rapenburg 127: van S nov. tot 12 dec, 2 tot 6 en 8 tot 10 ar, 's zondags van 1 tot 4 uur: schil derijen van Dick Breddeis. Gebouw Rapenburg 73: van 22 nov tot 18 dec. tentoonstelling Leids Acad Kunstcentrum, schilderijen en gouaches van Jose Gorris. a De Lakenhal: Napoleon-expositie (tot 15 december). Leeszaal en bibliotheek Reuvens. Bree tra at 27, maandag en woensdag van tot 5.30 en van 7 tot 9 uur, dinsdag van tot 580 uur: vrijdag van 10 tot 580 en in 7 tot 9 uur; zaterdag van 10—5.30 u Jeugdbibliotheek, leeszalen en biblio cneek Reuvens. Plantage 6: maandag d dinsdag van 4 tot 580 uur, woens lag en zaterdag van 12 tol 4.30 uur en rijdag (speciaal voor de grotere jeugd' an 680 tot 880 uur 's avonds Papengraoht 6a: tentoonstelling van schilderijen, beeldhouwwerk en sieraden Henny Bal. van 23 nov. tot en met 4 jan., dagelijks open van 9 tot 12.30 en an 2 tot 6 uur. maandag van 2 tot 6 u Rijksmuseum Volkenkunde: tentoon stelling houtsnijwerk uit AmanamkaL 10 nov. tot 1 maart. vlug en duur verkocht, vooral een beste kwaliteit bracht een hoge prijs op. De mindere soorten hadden moeite de prijs van vorige week te handhaven. Notering: vette schapen 100/130/140; vette lammeren 125/160/180. Enkele pri ma's boven notering. De slachtvarkensmarkt lag in het be gin van de week overal iets lager in prijs, met meestal een wat trage han del. De verwachting is. dat de prijzen niet verder zullen dalen, doordat het aanbod nogal krap is. Gisteren op de Leidse markt geen lagere prijzen, dins dag te Leiden slagersvarkens tot f2.48. Gisteren biggen en lichte varkens bij be perkte aanvoer een redelijke en kalme handel; zeugen konden goed worden verhandeld. Notering: biggen 65/70/75; lichte var kens 100/130; zeugen 475/600. Kaas: kleine aanvoer, handel rustig. Goudse tot f2.71. Anna Maria Ferrero als het joodse meisje Guilia in de film „Het goud van Rome". Tussen de bhdziiden -ft" Neutraal Onderzoek van internationaal-bekend Instituut BP steeds 'n stap vóór V(jf maanden lang heeft de EMPA (Zwitserse TNO) 7 typen auto's onder extra zware weg- en weersomstandig heden getest. Elke wagen reed tweemaal zo lang met BPLongllfe.als met normale olie gebeurd zou z(jn. „Na 40.000 km. konden wfl vaststellen dat slijtage aan cylinders, zuigers, lagers, etc. te ver waarlozen was en soms zelfs niet meet baar", verklaart de neutrale EMPA. CAMERA. De Italiaanse filmre gisseur Carlo Lizzano heeft bijzonder treffend de geschiedenis van de tafe relen in het getto van Rome tijdens de Duitse overheersing weergegeven. Om deze taferelen heen heeft hij ge tracht een romantisch verhaal te we ven van een joods meisje, dat verliefd is op een rooms-katholieke jongen. Alleen in deze opzet is Lizzano niet geheel geslaagd. Hij heeft echter wel kans gezien met rake typeringen voor de contrasten te zorgen in de geschie denis van de jodenvervolging in de Ita liaanse hoofdstad. Lizzano heeft de feiten historisch kun nen weergeven, ook al dank zij de me dewerking van de Joodse Gemeenschap in Rome. Daardoor heeft hij ook de onderlinge verdeeldheid van de Joden over het al dan niet inzamelen van de door de Duitsers geëiste vijftig kilogram goud in alle scherpte kunnen uitbeelden. De vertwijfeling en de angst van de behoudende ouderen uit de joodse ge meenschap staan contra het felle verzet en de prikkeling bij de jongeren, die zich niet zomaar willen overgeven. Maar ook bij de jongeren laat Lizzano twijfel be staan. Al ligt deze op een ander vlak in deze vaak ontroerende film. (Knap filmwerk). Tumult op Tahiti LUXOR. De film Tumult op Tahiti is kennelijk gericht op wat gezellig emu- sement, want daarvoor zijn alle ingre diënten aanwezig de mooie landschap pen, de boeiende zeegezichten, dé even mooie meisjes in hun kleurige kledij en de bekende bloemslingers, alles inherent aan het Stille Zuidzeegebied inclusief de zonneschijn, die alles in prachtige kleu ren zet Het verhaal is wat aan de slappe kant. Dr. Dedham (Jack Warden) is erfgenaam van een overleden oom, oprichter van de Dedham Scheepvaart Mij te Boston. Maar dr. Dedham zwerft ergens in het Zuidzeegebied. Zijn dochter Amela (Eli zabeth Allen) krijgt de taak haar vader op te zoeken. Zo zijn leven niet in over eenstemming is met de ..respectabele' normen van de Boston-familie, kan hy worden onterfd. Het ligt voor de hand, dat het eind van het liedje is. dat zowel vader als dochter de erfenis de erfenis laat en liever op het zonrijke Tahiti blijft. Voor dat zij tot dit besluit komen, is er aan verwikkelingen geen gebrek geweest Ook de liefde speelt een rol. (Aardig amusement). Het bloed kruipt TRIANON. Charlton Heston weet op aannemelijke wijze duidelijk te ma ken, hoe een miljonair zich gedraagt, als hij op het wonderschone Hawaii met zichzelf, zijn omgeving, de politiek en de levensbeschouwing overhoop ligt. Een kleurenfilm met prachtige opnamen, doch met 'n iets te uitgesponnen verhaal. Achtergronden van dit langdradige ge heel; rassendiscriminatie, rijkdom, ar moe, noeste arbeid en overdreven lui heid. En tussen dit alles door is Heston de centrale figuur, die tussen de felle contrasten heen en wee* wordt geslin- (Langdradig verhaal). De Triffids komen LIDO. Een film over honderden af zichtelijke monsters, die ieder die op hun weg komt verslinden en zich ongelofe lijk snel vermenigvuldigen. Voor wie eens naar hartelust wil griezelen, is dit een uitgezochte film. (Griezelfilm). De duivel en de tien geboden STUDIO. In zeven korte schetsjes vertelt de vermaarde filmregisseur Julien Duvivier, hoe weinig de tien geboden in acht worden genomen. Steeds weer weet de duivel de mensen te verleiden. Du vivier had de beschikking over de beste Franse acteurs en actrices en al zal men dan soms de wenkbrauwen fronsen over de typisch Frans-luchtige wijze waarop enkele problemen, die toch warempel niet zo luchtig zijn, behandeld worden, toch krijgt men bewondering voor het ongewoon verzorgde en rake filmwerk. (De moeite waard). Muiterij op de Bounty REX. Voor deze tweede versie va De muiterij op de Bounty werd aan pro- duktiekosten meer dan 93 miljoen gul den neergeteld. Dat dit een boel geld is, wordt in elk geval uit de lengte de film duidelijk. Ruim die uur lang ziet men de Bounty met volle zeilen in volle pracht op het doek. Marlon Brando, IVevor [Howard en Riahard Harris zijn de trekpleister en verder is alles gedaan om de toeschouwers maar zoveel mogelijk onder de indruk te bren gen. De achtergrond werd geraffineerd geënsceneerd, de muziek doet het voor treffelijk en de avonturen zijn storm- (Lange en dure avonturenfilm). gedessineerde shirts... HERENMODE LEIDEN KATWIJK Kerstavond in Petrakerk LEIDEN De afdeling Leiden-Noord an de Nederlandse Christen Vrouwen bond houdt op dinsdag 17 december haar kerstavond. De bijeenkomst be gint om acht uur in een der zalen van de Petrakerk. Oecum. Raad Leiden LEIDEN De eerstvolgende sam komst van de Kerkenkring van de Oecu. menische Raad van Kerken te Leiden zaJ plaats hebben op woensdag 11 dec. om 8 uur in een der lokalen van de Zuider kerk. Lammenschansweg. waar dr. G. T. Rothuizen de bespreking zal inleiden over de vraag: Hoe bezien wij vanuit eigen standpunt de andere Kerken? Belang stellenden uit alle Kerken zijn welkom Zingt allen mee" weer op 18 december in Hillegom HILLEGOM. Woensdag 18 de cember om 8 uur heeft de Kerstzang avond plaats. Dat is dan voor de ze vende maal dat men in de grote zaal van Treslong samenkomt, van alle rang en stand, van elke overtuiging op godsdienstig of politiek terrein. „Zingt allen tezamen" deed de diverse zangkoren bijeenkomen onder leiding van de heer S. P. Visser en de leden van andere zangverenigingen. Cor Kool zal op het Japanse elektronische orgel de zang begeleiden. Het knapenkoor van de St Joseph-parochie zal onder leiding van de heer L. de Vreeze kerstliederen ten gehore brengen en een blokfluit- en zanggroep, met instrumentale medewer king van triangel en slagwerk zal zich laten horen onder leiding van de heer Richard Heidema. Ook is er declamatie. De zaal wordt om half acht open ge steld en er zijn plaatsen gereserveerd voor ouden van dagen en hardhorendèa De kerkklokken zullen 's avonds van 7.35 tot 7.50 uur deze avond inluiden. HILLEGOM. Dinsdag 10 december om 8 uur is er in hotel Sistermans een vergadering van Bloembollencultuur. Onder de agenda staat vermeld: voor stel tot continuering van het financie ringsfonds voor bijzondere doeleinden; verkiezing van een bestuurslid in de plaats van de heer L. Kramer (niet her kiesbaar): benoeming van afgevaardig den naar de algemene vergadering; be handeling van de beschrijvingsbrief, voor bijzondere aandacht wordt ge vraagd en een „grote verloting". Herv. Gemeente bijeen in Zoeterwoude ZOETERWOUDE De kerkeraad van de Hervormde Gemeente houdt maandag 9 december om acht uur een gemeente avond in Ons Huis. Aan de orde komen de verkiezing van ambtsdragers en de verslagen van kerkvoogden en diakenen. Ook zullen de plannen voor 1964 wor den bekend gemaakt. De jeugdcommissie zal haar voorgenomen activiteiten uit de doeken doen. De Westdultse regering zal geen uit voervergunningen verstrekken aan de nieuwe Westdultse onderneming, die mi litaire raketten naar het buitenland wil vemopen, met name naar de ontwikke lingslanden is bovendien nog geen vergunning verleend voor de vervaardiging, koop of verxooD van raketten van de Waffen- und Riistungs a.g. die donderdag raketten heeft gelanceerd en een zeer uitvoerig uifivoerproigramma publiceerde. Een onderzoek zal worden ingesteld aar de bewering van de directeur van deze firma, als zou 't hier wetenschappe lijke raketten betreffen die heel gemak kelijk voor militair gebruik kunnen wor den omgebouwd De firma zou reeds voor miljoenen aan orders hebben geplaatst. Ook zou de i overwegen in met met name ge noemde landen wapenfabrieken te willen bouwen. Vijf landen hebben reeds wapens besteld waaronder een torpedoboot met raketten. DE VERMOEIDE MOEDER De vader dacht: zou de inmaak misschiet» mislukt zijn. Omdat de moeder zo bedrukt keek en dat vlak na 5 december Weet je wat - riep een kind - we laten moeder 's morgens uitslapen en dan maak jij het ontbijt klaar. Ze wees daarbij op Nee jij - riep die zuster terug - nee j'iJ riep weer een ander - doe jij het maar., ja met zusters heb je altijd wat. Enfin, natuurlijk kwam het prima voor elkaar. Maarrr... na het ontbijt was de moeder nog even moe. Verwijtend zei ze: ik weet hoe het komt. Ondanks alle VAN WIJK advertenties en St. Nicolaas heb ik nog steeds geen VAN WIJK deken- Vader kon zich wel voor het hoofd slaan. Natuurlijk, dacht hij, wat een ezel ben ik. Reken maar dat de moeder vanavond onder een VAN WIJK deken slaapt! Zo'n rijke, royale VAN WIJK deken. Warme wollen weelde, weldadig voor moeders en vaders en kinderen. Sterk. Daarom let op het merk: VAN WIJK voor dekens van 100% Nieuwe namen in Leiden LEIDEN. Het recreatieplan Noord n Leiden zal voortaan „Sportpark- Noord" heten. Dit hebben B. en W. in een afzonderlijk rondschrijven be kendgemaakt. Het weggedeelte ten westen van molen „De Valk", gelegen tussen de Nieuwe Beestenmarkt en de Valkbrug heeft de naam „Molenwerf" gekregen. GERO - CASSETTE v. d. WATER Haarlemmerstraat 207 beeft het GEZINSKREDIET DEN HAAG ambtenaren en werknemers ln vaste .telijk perotreldo voorw., geen RESTANTSCHULD VER- loeslrg. Vlug. zakelük. diskreet, des gewenst geheel schriftelijk. NATIONALE VOLKSBANK R1 Vil.ItVI„IAKM' - TELEFOON BH» Modelwasserij Thijswijk n.v. NOORDWIJK TELEFOON 2203 Er kan geplaatst worden: MANNELIJKE KRACHT VOOR SORTEER- EN WASSERIJ AFDELING ONGESCHOOLDE KRACHTEN worden op korte termij'n ingewerkt. EFFATHA Chr. Inst. voor dove kinderen te Voorburg Gevraagd: HULP IN DE HUISHOUDING Pos. Chr. beginselen. Goede salaris- en vakantieregeling. Brieven z.sp.m. aan de directeur. Indeling der woningen: beg. grond: gr. kamer keuken ruime entree, kelderkast. W.C.. Ie verd.: 3 sl.kamers en douchecel. 2e verd.; hobbykamer en bergruimte. Voor- en achtertuin. PRIJZEN v.a. 41.500.- k.k. Nog enkele woningen zijn beschikbaar. Vrije vestiging. Inl. worden gaarne verstrekt door REINBOUW INTERMED N.V. Industrielaan 8 Dieren Telefoon 08330-4054 ZIEKENHUIS „EUDOKIA" Bergsingel 215 Rotterdam wordt gevraagd een ASSISTENTE IN DE LINNENKAMER in- of extern. Goede salarisregeling. Aanmeldingen bij de Directrice schriftelijk of op spreekuur, dagelijks van 14.3015.30 uur, behalve donderdag en zaterdag. N.V. Meelfabriek „DE SLEUTELS' v.h. DE KOSTER CO. LEIDEN een vrl. IS 9 heerlijke gerechten uit vele landen verzameld door J.W.F.WERUMEUS BUNINO BUITENLANDSE GERECHTEN VOOR FIJNPROEVERS In de boekhandel verkrijgbaar Prijs 1 4.90 8.» 8EB* zoen nUNINOS WT6EVEMMU WAUNIN8M ooaiccoocooococoooooooooooooooooooooooooocooccaiooooora

Nieuwe Leidsche Courant | 1963 | | pagina 3