P'? Ik ben fantastisch geslaagd til VERHULST in hel Twen-Departmenl ECHT CADEAU!! m NIETJWE LEIDSE COURANT 16 VRIJDAG 11 OKTOBER „Kijk, nu heb ik dan toch een kostuum waar ik enthousiast over ben. Pikte het er zó uit, op Verhulst's twen-department. Zag direkt, dat's geen alledaags model. Heb er trouwens véél kleding gezien, die je lang niet overal tegenkomt. Voor mij een bewijs, dat Verhulst begrijpt wat jongelui met een eigen smaak willen. En wat ik ook machtig vond, je kunt er zo vrij rondneuzen. Mijn adres: Verhulst... en voorgoed ook!' 1 Uniek voordeel voor de Verhulst-klant: f 20.- contant op de hand! Profiteerde U al van het speciale Verhulst-gebaar? Voor Uw volle klantenkaart (f250.- besteed) wordt U contant f20.- terugbetaaldAl kopend bij Verhulst (U vindt er ook een up- to-date collectie herenmode-artikelen) spaart U snel. Uniek in Uw stad: èn sublieme kleding èn klinkende munt terug! Kostuums in de nieuwe „Free and easy" TWEN- en TWIST-snit genjassen in katoenen met slank gesneden en Terlenka weefsels, pantalons. Ook met stof- Lichte en donkere tin- knopen, vlotte manchet ten waaronder de mo- en rugceintuur. De des- derne Bordeaux-kleu- sins zijn met de nieuwe ren. Vanaf f 45.-. Par- zijde effecten in grijs, ka-coats,met uit knoop- bruin en blauw. voering, vanaf f69.50. ƒ149.-, ƒ109.-, 89.-. Den Haag: Grote Markt 19. Leiden: Breestraat t/o Stadhuis. 57. „Ja. het is hier zeker mooi, commis saris", zei Blekkie. „Kijk eens wat een schit terende orchideeën hier groeien. Wat een prachtige kleuren! En wat een grillige vor men! Het is jammer, dat ik niet een mooi boeketje ervan mee naar huns nemen kan voor tante Fru." „Dat zijn zeker wondermooie bloemen, Blek", knikte de commissaris. „Als ik ge pensioneerd ben, ga ik denk ik ook orchi deeën kweken. Dat lijkt me nu zo'n fijn werk. En dan zal de eerste, die ik de fraaiste bloemen brengen ga, jouw tante Fru zijn, daar kun je van op aan." „Dank u, commissaris, dat zal ze prettig vinden", zei Blekkie. „Wat denkt u, zullen we ons nog iets verder het woud in wagen? Of hebt u meer zin om terug te gaan?" .Zin feitelijk niet, jongen", sprak de s. „Maar we moeten ten slotte de boot bewaken, al zijn Jojo en Boeboe aan boord. Om van Spekkie maar te zwij gen", grinnikte hij. „Ik ben benieuwd of die nog zo boos is. Ik hoop maar, dat hij zijn goede humeur weer heeft teruggevonden." „We zullen eens gaan kijken", knikte Blekkie. Onze beide vrienden stapten tussen de bomen door in de richting van de verlaten nederzetting. Toen ze de hut passeerden, waar de oude Indiaanse vrouw nog ijverig zat te vlechten, zagen ze tot hun grote ver wondering dat zij een magere, tanige arm omhoogstak en hen wenkte. „Ze heeft zeker weer trek in een lekkere kop soep", glimlachte Blekkie. „We zullen even naar haar toegaan, commissaris, al vrees ik dat we geen woord zullen verstaan van wat ze zegt." Ze liepen op de oude vrouw af, die druk en opgewonden begon te praten toen ze bij haar kwamen. „Soep? Soep?" informeerde de commis saris, een gebaar makend alsof hij een beker soep leeg lepelde. Maar dat scheen het niet te zijn, wat de vrouw hen wilde duidelijk maken. Ze wees schuin achter haar naar het bos, maar noch Blekkie, noch de commissaris, kon uit haar bewegingen opmaken wat ze nu wilde zeg gen. „We zullen Boeboe maar eens laten ko men", sprak de politiechef. „Ik geloof dat ze ons iets belangrijks te vertellen heeft, al zou ik niet weten was het zou zijn." „Ik evenmin commissaris", antwoordde Blekkie. „Ze wijst maar naar dat bos daar, zonder één cent te betalen krijgt U dit schitterend mooie kaboutersoepbordje bij California voor slechts 9 vlaggetjes Haal vandaag nog bij Uw winkelier die hééérlijke California soep, (op elk pokje zit een vlaggetje), en spaar dit unieke geschenk Opwindende modenieuwtjes: schattige schoentjes, afgestemd op de laatste internationale mode. In een keur tets aparts, dit sierlijke pumpje in zwart-kalfs met kroko. Met lederen z°ol. -J g 75 ^^^PAST BETER Mocassin met veulenhaar-pla- teau. In blauw, zwart, bruin en rood. 4 m 75 I «"y Filialen in het gehele land, waaronder Haarlemmerstraat 135, Leiden

Nieuwe Leidsche Courant | 1963 | | pagina 16