Pastoor Van Bemmelen nam afscheid In een jaar 61 miljoen mensen meer op aarde SPORT EN WEDSTRIJDEN Voor 't eerst in zakjes èn... van T&wVi samen tafelen begint met TZhcVi NIEUWE LEIDSE COURANT 11 DONDERDAG 26 SEPTEMBER 1963 Gezondheidscentrum Voorschoten „De Stichting Gezondheidszorg is zonder uw aanwezigheid haast on denkbaar. Uw samenwerking met ds. Fortgaas indertijd, uw doorzettings vermogen en uw vertrouwen in andersdenkenden verplichten ons tot gro te dankbaarheid. Wij hebben bewondering voor uw steeds aanwezige be langstelling voor zieken en noodlijdenden en voor de maatschappelijke ge zondheidszorg. U hebt zich ten volle voor dit doel ingezet. Het is een groot voorrecht al die jaren met u te hebben samengewerkt. U wordt het erelid maatschap van de Stichting Gezondheidszorg Voorschoten aangeboden". Deze woorden sprak de voorzitter van de Stichting Gezondheidszorg, dr. M. v. d. Stoel, gistermiddag in het Gezond heidscentrum te Voorschoten bij het ai- scheid van de secretaris der Stichting, pastoor J. Th. van Bemmelen. Hierna ovedhandiLgcbe dr. v. d. Stoel aan de schei dende secretaris een waardevol boek over architectuur en bouwstijlen als blij- i vend aandenken. De penningmeester, mr. S. Klooster man, noemde pastoor Van Bemmelen een man uit één stiuk en bedankte voor de zeer gezellige bezoeken in de pastorie. In zyn dankwoord bracht pastoor Van Bemmelen naar voren, dat dat afscheid niet dramatisch" moest worden gezien, alhoewel het wèl aanspreekt en het in zekere zin moeite kost te vebrekken. Dankbare herinneringen heeft de schei dende secretaris aan ds. Fortgens. Bij de opriahtóng van Gezondheidszorg wa ren de omstandigheden niet zo gunstig als ihans. maar alles werd gedaan tot heil van gezonden en zieken. De rustige leiding van d<r. v. d. Stoel als voorzitter biedt waarborgen voor de toekomst. Met nadruk wees pastoor Van Bemmelen er op, dat dr. v. d. Stoel het initiatief heeft Geen quorum Ver. Bezit De voorgestelde statutenwijziging var Vereenigd Bezit zal 16 oktober op nieuw aan de orde komen omdat niet voldoende aandelen waren gedepo neerd. Het voorstel om onderaandelen van f5 uit te geven dient om tege moet te komen aan de wensen vai de Londense beurs, waar het fonds nu officieel genoteerd is. Het is de bedoeling aandelen van f 5 uit te geven, maar certificaten. De vijf prioriteitsaandelen zijn eigen dom van de drie commissarissen en de directeur. Het bestuur verwacht volgens presi dent-commissaris mr. W. Suermondt Wzn. dat de stijging van de aandelen koersen zal aanhouden maar er zullen ook inzinkingen komen. Bij de beleg- gingspolitiek houdt men al voortdurend rekening met de kostenstijgingen daarom ook is 20 pet. van het mogen in Amerika belegd, uitsluitend aandelen. Directeur mr. J. W. Tabingh Suermondt vertrouwt dat de dollar niet zal devalueren. Mocht dit toch gebeuren dan zou dit geen nadelige gevolgen hebben omdag dan ook de koersen zullen stijgen. Belangwekkend is bij de Amerikaanse beleggingen de spreiding van belangen in olie en deel neming in nutsbedrijven die in Neder land nauwelijks mogelijk is. Otteus Machinefabriek De Rijnstreek N.V. De Industriële- en Handelmij. Ottens' Machinefabriek De Rijnstreek N.V. te Alphen aan den Rijn is opgericht met een kapitaal van 10 prioriteits- en 990 gewone aandelen van f 1000, waar van geplaatst en volgestort door de heren J. Ottens 5 gewone in contan ten en G. Ottens. directeur. 10 priori teits- en 195 gewone door inbreng van zijn machinefabriek. genomen tot een unieke samenwerking de drie kruisverenigingen; samen met ds. Fortgens heeft hij dit plan uit gewerkt Tijdens deze bijeenkomst, die werd bij gewoond door de bestuursleden van de drie kuisverenigingen, de plaatselijke i en de wijkzusters, deelde mevr. J. Gnoclde-Heijmans. voorzitster van het plaatselijke comité Voor het Kind mee. dat 5000 uit de kiniderpostzegelactie 1062 wordt gesohonken aan het nieuwe consultatiebureau u-in het in aanbouw zijnde tweede Gezondheidscentrum. Jubileumuiarkleu Morgen en vrijdag 4 oktober zullen de op de Voorstraat te houaen week ten een bijzonder karakter dragen. De markt zal in verband met het twee jarig bestaan een extra feestelijke aan blik bieden. Daarenboven zullen bonnen de kopers worden uitgereikt, die reent kunnen geven op waardevolle ge- sonenken, zoals een centrifuge, rijwielen, theeserviezen enzovoort. GEBOREN: Bert. zn van A. Kamsteeg i J. P. Dekker; Antonda Adriana Ca- larina. dr van Q. J. A. Meester en C. Th. de Bruijn; Johannes Theodoor. van H. Drop en W. van Beusekom; Danielle Therèse Christine, dr van J. G. Oosterbaan en A. H. M. van den Bergh. ONDERTROUWD: J. J. Ouwerkerk. 18-838. Leiden, en A. M. Devilee. 9-9-41. GEHUWD: P. Ch. Nederpel en A. Ch. M. Bakker; D. Sohoonderwaldt en W. E. Th. Verhoef!; R. R. Zur Mühlen en K. Gerretsen. HILLECOM Schaakclub De Uil De Schaakclub De Uil opende het >en op de gebruikelijke wijze: door het hpudeti van de jaarvergadering onder leiding van voorzitter Jac. van der Weij- den. De aftredende bestuursleden wer den herkozen. De heer H. H. Hulsman kreeg van de voorzitter een beker met inscriptie in verband met zijn kam pioenschap van de vorige competitie. De heren J. van der Zwet en J. H Veenstra ontvingen ieder een boekenbon voor hun prestaties in groep B. Kampioen Huls man trakteerde in de pauze op koek. Er zal weer in twee groepen worden gespeeld. Op 30 september zal er kennismakings-speelavond zijn er 7 oktober vangt men met de competitie Raadsvergadering De gemeenteraad van Hillegom gadert morgenavond om acht uur. Op de agenda staan: voorstel tot medewerking aan het R.K. kerkbestuur van de St. Martinusparochie bij de bouw van een nieuwe kleuterschool; idem aan de chris telijke burgerschool voor aanschaf van twee naaimachines; herbenoeming leden adviescommissie woonruimtewet; idem leden commissie van georganiseerd over leg; voorstel tot afsluiting van gasleve ring bij huurachterstand; aankoop en pachtontbinding gronden in ..Meer en Dorp III"; verkoop grond in Elsbroek Zuid I voor bouw van R.K. lagere tuin bouwschool; krediet reconstructie Van den Endelaan; reconstructie kruispunt Vo9selaan-Mariastraat. Maatregel van Biesheuvel Landbouwschap keert graan- toeslagen uit (Van c -econ. redactie) Minister Biesheuvel heeft het besluit goedgekeurd dat in de toekomst de graantoeslag van f 175 per ha voor de lichte gronden door het Landbouwschap aan de boeren zal worden uitbetaald. Ongetwijfeld zal dit besluit ln de krln- van het Landbouwschap met waar dering worden ontvangen. Aan een aantaJ boeren, die niet sym- patiseren met een instelling als het Landbouwschap, kan nu wellicht duide lijk worden gemaakt dat dit schap be halve „contributies" heffen ook nog wel iets anders doet. De toeslag voor de lichte gronden indertijd tot stand gekomen op voorstel het bestuur van het Landbouw schap. Tot nog toe werden deze toesla gen uitgekeerd door het Produktschap granen, zaden en peulvruchten. Om ïaar buiten toe beter te doen blij ken wat het Landbouwschap voor de boerenstand verricht, zullen deze toesla gen voortaan door het Landbouwschap worden uitgekeerd. Over dit jaar zullen de toeslagen echter nog door het Pro duktschap worden betaald. Uitkeringen over 1964 worden voor het eerst door het Landbouwschap gedaan In zijn hoe danigheid van dagelijks bestuurslid het Landbouwschap heeft mr. Biesheu vel destijds zeil bij de regering aange drongen op een dergelijke maatregel. Hij mag nu zijn eigen voorstel zelf be krachtigen om zo de boerenstand beter begrip bij te brengen van wat het Land bouwschap in het belang van de boeren Onderscheiding in Leiderdorp Op een bijeenkomst in de raad zaal te Leiderdorp heeft de heer A. Diseraad een koninklijke onderschei- ding ontvangen. De heer Diseraad, die veertig jaar in dienst is bij de kleiwarenfabriek van de gebroeders Ginjaar, werd hartelijk toegesproken door burgemeester Gallas. De burge meester roemde de plichtsgetrouw heid en de ijver van de jubilaris, waarna hij hem de aan de orde van Oranje-Nassau verbonden bronzen ere-medaiille Nederland dichtstbevolkte land In het demografische jaarboek van de Verenigde Naties wordt gezegd, dat de wereldbevolking medio 196J circa 3.069 000.000 zielen telde. Dit betekent een aanwas met 61 miljoen zielen in één jaar. Volgens het jaarboek is Tokio met naar raming 8.480.000 inwoners de dichtstbevolkte stad van de wereld. New York was (in oktober 1961) de tweede met 7.780.000 inwoners op oasis van de laatste volkstelling van april 1960. Sjanghai kwam op de der de plaats met 6.990.000 inwoners. Volgens het jaarboek wonen thans op elke vierkante kilometer land van de aarde 2-3 mensen, tegen 18 een tien tal jaren geleden. Nederland was met 346 personen per vierkante kilometer het dichtstbe volkte land van de wereld. In Monaco echter, dat slechts vijf vierkante kilo meter groot is, wonen maar liefst 14.66'i bewoners per vierkante kilometer. In het jaarboek wordt gezegd, da pasgeboren meisjes in Frankrijk. N e derland en Noorwegen een levens kans van bijna 75 jaar hebben dit de langste levenskans van alle landen. In 1961 werden op Falkland eilanden per 1000 inwoners 13.7 huwelijken vol trokken het hoogste aantal vai WARMOND Kinderspelen Zaterdagmiddag om half drie worden bij goed weer kinderspelen gehouden de speeltuin „Speelvreugde". wereld. Nergens was het aantal echt scheidingen zo hoog als op de Virgin eilanden 4,31 per 1000 inwoners. Daar op volgt de Verenigde Arabische Repu bliek met 2,32 per duizend. In de periode van 1950 tot 1961 is de wereldbevolking met 1,8 procent per jaar toegenomen, maar volgens de sta tistici van de Volkerenorganisatie be droeg het groeitempo in 1960 en 1961 2 pet. Voor Zuid-Amerika was het per centage 3.5 pet, voor Zuid-Oost Azië 3.2 m voor Midden-Amerika 3 pet. BILJARTEN Voorzitter Van Vliet (KNBB) treedt af (Van onze biljartmedewerker) De voorzitter van de Koninklijke Ne derlandse Biljart Bond, drs. J. J. van Vliet, heeft in verband met overstelpend drukke werkzaamheden, zijn functie met onmiddellijke ingang neergelegd. De heer Van Vliet is werkzaam in het on derwijs. In plaats van het uitschrijven van een buitengewone vergadering heeft het bondsbestuur bij de verschillende J districten aangedrongen de vakature aan te houden tot de algemene jaarver gadering in januari 1964. In de bollenstreek Biljarters openen nieuwe seizoen TN Noordwijk, Voorhout cn Lissc zijn gisteravond 25 biljarters het district De Bollenstreek var KNBB begonnen aan de voorwedstrü- den voor het driebanden kampioen schap. Zü openen daarmee het nieuwe seizoen, dat een record aantal inschrij vingen voor de persoonlijke kampioen schappen heeft opgeleverd. In totaal hebben 204 biljarters de keus gekruist. Ook bij de driebanders is het aantal van 25 inschrijvingen een record. Deze spelsoort heeft zich in korte tijd in de bollenstreek bijzonder populair maakt. Twee jaar geleden ware precies acht finalisten te vinden. De finalestrijd om de titel begint op 11 oktober in hotel-restaurant Royal Noordwijk. Voor het kampioenschap vijfde klasse libre werden 41 spelers j genoteerd. De voorwedstrijden en finaletoer- nooien zijn dit seizoen door het dis- trictsbestuur zodanig compact vastge steld, dat achter elkaar de wedstrij den en toernooien kunnen worden afge wikkeld. Dit komt niet alleen de team competitie ten goede, doch laat de kampioenen de nodige ruimte, te oefe- nen voor de strijd bij gewestelijke titel- i toernooien. Bovendien krijgen de ver enigingen in het seizoen dan ook meer gelegenheid voor het spelen van vriend schappelijke wedstrijden. SCHAKEN Ned. dames gelijk Na het uitspelen van de afgebroken partyen op de Schaakolympiade voor dames werd de uitslag van de ontmoe ting NederlandWest-Duitsland 11. Beide partijen eindigden in remise. Ne derland klom daardoor in hel klassement naar de zevende plaats met 3 pt. KDC 2-HDC 2 11-9 K.D.C. II speelde een competitiewed strijd tegen H.D.C. II uit Alphen aan den Rijn. K.D.C. wist met het kleinst mogelijke verschil de derde overwinning te boeken. Door deze overwinning is K.D.C. II koploper in de eerste klasse De gedetailleerde uitslagen warei (K.D.C. II-HD.C. II): J. Slootweg-P. van Kalshoven 20. J. van Duivenbode- H. M. van Donk 1—1, H. Voorzaak-J. Dissel 20, J. Schone veld Pz.-Th. Wort- 02, J. Godwaldt-W J. Ravens- bergen 20. Am van Beelen-J. Spek 11. A, Verhoog-G. v. d. Meer 0—2. C. de Winter-L Verdegaal 02. J. R. van Slooten-G. Blauw 20. Ab. van Beelen-T. van Doorn 11: uitslag 119. Moderne Vijfkamp Hongaren superieur voor wereldtitel De stryd om het wereldkampioenschap moderne vUfkamp, die in het Zwitserse Magglingen vordt gehouden, is bijna beslist. Na vier onderdelen (schermen, schie ten, zwemmen en paardrijden) heeft Frenc Toeroek met 3960 punten steeds de leiding voor zijn landgenoot Andras Balczo, die 3955 punten v< melden Ook in de team-wed strijd i positie van de Hongaren bijna or tastbaar. Bij het paardrijden, dat woensdag werd verwerkt, behaalden drie vijfkam pers een totaal van 1100 punten. Het waren Janssen (Zwe), Werner (O/Dld» en Birnbaum (Oost). Na vier onderdelen is de stand: 1 Toe roek (H ïg) 3960 pt; 2 Balczo (Hong) 3955: 3 Novikof (Rusl) 3900. Landenklassement: 1 Hongarije 11.710 pt; 2 Rusland 11.117 pt; 3 Ver. Staten 10.763 pt. Voetbal Sportclub Enschede zege vierde woensdagavond in Enschede met 2o over Preussen Munster in een vriendschappelijke wedstrijd. Deze stand was reeds bij rust bereikt. Beide doel punten werden gescoord door Bosveld. Voetbal PSV heeft zijn eerste wed strijd voor de eerste ronde van het toer- om de Europese beker voor lands kampioenen tegen het Deense Esbjerg met 43 gewonnen. Bij rust leidden de Deense kampioenen met 21. De tweede ontmoeting tussen beide teams wordt woensdag 9 oktober in Eindhoven ge speeld. Voetbal Inter (Milaan) heeflt zich woensdagavond in de tweede wedstrijd van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen geplaatst voc tweede ronde. Met een 10 zege op het Engelse Everbon gingen de Italianen var net veld. De eerste wedstrijd, die eer week geleden in Liverpool werd ge speeld eindigde in een doelpuntloos ge- Voetbal Er werden nog een aantal wedstrijden gespeeld voor de Europese beker voor landskampioenen. De resul taten luiden: Jena (O.Dld): Motor Jena —Dynamo Boekarest 01 (ruststand 00). Aangezien Dynamo de eerste strijd met 20 gewonnen heeft gaat de ploeg over naar de tweede ronde Val keakoski (Finland): ValkeakoskenJeu- nesse Esch (Lux.) 41 <21) Glasgow Glasgow RangersReal Madrid 0J 10—0). Voetbal Willem II heeft woem .ivond in het Rotterdamse Feljenoord- stadion in de eerste wedstrijd van de 'erste ronde van het toernooi om de Suropese beker voor bekerwinnaars met 1 gelijk gespeeld tegen Manchester United. De stand was al bij rust bereikt De tweede wedstrijd tussen beide teamr wordt dinsdag 15 oktober in Manchester gespeeld. Voetbal Voor het toernooi om de Eurooese beker voor nationale oupwin- naai» werden woensdagavond een tal wedstrijden gespeeld. De uitslagen zijn: Athene: OlympiakosZaglobie (Po- len) 21 (00): Hamburg: Hamburger SV—Union Sportive (Lux.) 4—0 (3—0) Voetbal DOS heeft in zijn eerste wedstrijd voor de eerste ronde var toernooi om de Europa-cup der Jaar beurssteden. woensdagavond in Utrecht gespeeld, met 41 van Sheffield Wednes day verloren. De ruststand was 20. Voetbal In het Weense Prater-sta dion zijn de nationale teams van Oos tenrijk en de Ierse Vrijstaat woensdag avond tegen elkaar uitgekomen. De ont- moertang eindigde in een doelpuntloos ge lijkspel. Het was de eerste wedstrijd voor de achtste finales voor het toernooi om de Euhopese beker voor landenteams. Voetbal De junioren-landenwedstrljd tussen West Duitsland en Bulgarije, die woensdagavond in Karlsruhe werd ge speeld. is geëindigd in een 10 zege voor de Bulgaren. Bij rust was de stand 0—0. Namens het bedrijf sprak de heer S. Ginjaar. Hij schonk de heer Diseraad een draagmedaille. Tijdens een huldigingsplechtigheid de fabriek kreeg de jubilaris van de directie een horloge en een ge schenk onder couvert. De collega's schonken een schemerlamp. Mevrouw Diseraad werd met bloemen ver- Operatie pamiekoek Het ligt in de bedoeling bij de ope ning van het bejaardencentrum een ge schenk aan te bieden. Om het daar- benodigde geld bijeen te krijgen zal op zaterdag 2 november een panne- koekendag worden gehouden. Op vier plaatsen, in de kantine van Durisol, in Irene, in het dorpshuis en in het Groe- :-Kruisgebouw. zullen pannekoeken te koop zijn. Men kan er ook met het hele gezin pannekoeken eten. Voor deze actie zijn voor het ver richten van uiteenlopende werkzaamhe den veel medewerksters nodig. Zij kun- zich opgeven bij mevrouw Nagte- gaal-van Wieringen, Hoofdstraat 66. tel. 23710. Voorts is het mogelijk gif ten over te maken op postrekening 51.95.55 tn.v. burgemeester Gallas. Op het bijstrookje vermelden: operatie pannekoek. Op de weg Bakel-Helmond, is giste-- avond een personenauto uit de bocht ge vlogen, tegen de afscheiding van beton nen paaltjes gebotst en in een sloot ge kanteld. De 48-jarige J. H. B. uit Helmond kwam om het leven. De bestuurder, de 50-jarige M. M. S. uit Eindhoven, werd gewond in het ziekenhuis te Helmond opgenomen. De auto werd zwaar bescha digd. Voorlopig elke dag? Staking van een uur bij Standard Electric Bü de Nederlandse Standard Electrlc- Maatscliappü N.V. in Den Haag hebben de helft van de ongeveer 240 leden van het per uur betaalde fabriekspersoneel van de hoofdfabriek aan de Eerste Van der Kunstraat in Den Haag en het vol tallige fabriekspersoneel (15 man) van het bedrijf aan de Melkwegstraat in Den Haag gistermiddag van twee tot drie uur gestaakt. Het stakende personeel protesteerde daarmee tegen het afbreken van het overleg over verbetering van secundaire arbeidsvoorwaarden. Deze verbeteringen zouden passen in het raam van de vige rende c.a.o. voor de grootmetaalbedrü- De ondernemingsraad van Standard Electric is naar aanleiding van een ver klaring van de directie afgetreden. Op het bedrijf in Hoogeveen, waar 50 man fabriekspersoneel is, werd niet gestaakt. Vrijdag heeft de ondernemingsraad met de directie van Standard Electric overlegd over de wensen van het perso neel. De beoogde verbetering van ar beidsvoorwaarden betreft o.m. een spaar regeling, een vakantieregeling en betaling van fietsengeld. Maandag sprak de direc tie met districtsbestuurders van werkge versorganisaties in de grootmetaaL Dit leverde geen resultaat op dan dat de di rectie van Standard Electric de volgende dag het personeel meedeelde, dat zij zich ui overeenstemming met de werkgevers organisatie in de metaalindustrie op het standpunt plaatste, dat „in de huidige zeer gespannen toestand geen enkele verandering in de bestaande arbeidsvoor waarden in overweging kan worden ge nomen". Tevens kondigde de directie aan, dat, als de rust in de bedrijfstak is teruggekeerd, zij „onder het oog zal zien, welke punten voor nader overleg in aan merking kunnen komen". Plannen bestaan om dagelijks één uur te staken tot de directie een ander stand punt zal hebben ingenomen. Zielig geval in Utrecht Moeder liet kleuter op straat achter Een zeer triest geval van kinder ver waarlozing is in Utrecht geconstateerd. Daar trof een hoofdagent van politie dinsdag tegen middernacht een driejari ge kleuter, die zielig zat te huilen bij het N.B.M.-busstation in de Stations straat aan. Hij nam het kind mee naai het hoofdbureau. Eerst dacht de politie met een zoekgeraakt kind, een routine geval dus. te maken te hebben. Maar naarmate de uren vorderden en er geen aangifte van vermissing werd gedaan, Nieuwe materialen bij woningbouw eerst beproeven Alle proeven, die in de woning bouw worden genomen met nieuwe materialen, gebeuren direct in de praktijk en dan staan er al 500 wo ningen. Ze worden niet eerst uitge probeerd. Dit zei de voorzitter van de nationa le woningraad (algemene bond van wo ningbouwverenigingen), Amsterdam» oudwethouder voor de volkshuisvesting» de heer A. in 't Veld op een perscon ferentie over het gouden jubileum van de bond, dat de laatste drie dagen van deze week in Amsterdam wordt ge- We hebben met allerlei nieuwe ma terialen zoveel verknoeid in de nieuw bouw, dat daar moet worden ingegre pen. Dat onderzoek moet gecentrali seerd worden, zo betoogde de heer In 't Veld. De bouw zoekt zijn verbeteringen tij dens het bouwen. De tragiek daarvan is dat dit zich wel zal openbaren in de loop der jaren in tal van woningblok ken. De voorzitter van de N.W.R. gaf een voorbeeld dat men, zonder dat er een proefneming mee was gedaan,eternieten buizen had toegepast omdat het goed koper was. De buizen bleken echter t te voldoen. De komende jaren zal strijd moeten worden gevoerd, zo be toogde de heer in 't Veld, om te be reiken dat als er nieuwe materialen komen de N.W.R. deze vooraf mag toetsen op hun bruikbaarheid. De nationale woningraad op S3 augustus 1913 door 49 woningcorpora ties opgericht heeft thans 50 leden De aangesloten corporaties en gemeen ten exploiteren in totaal circa 500.000 woningen. werd duidelijker dat het hier een aan zijn lot overgelaten kleine betrof. De hoofdagent die het jongetje had gevonden, kon op een gegeven ogenblik het zielige hoopje mens ineengedoken op een stoel in het wachtlokaal niet langer aanzien en vroeg aan zijn supe rieur verlof het kind mcc naar huis te mogen nemen. Daar kreeg het kind een beurt, werd van schone kleren voorzien en bracht de echtgenote van de agent het kindje naar bed. Het antwoordde op geen enkele vraag die tot hem werd gericht. Inmiddels is duidelijk geworden dat het kind Erwin heet en afkomsig is uit een uiteengeslagen huwelijk. Erwin is inmiddels overgebracht naar een kindertehuis. Tegen de nalatige moe der. die het kind opzettelijk op straat achterliet, zal waarschijnlijk strafrech telijk worden opgetreden. Gebonden Kippensoep Gebonden Kippensoep voor het eerst in zakjesKant en klaar voor écht genieten. Want deze Gebonden Kippensoep is Knorr kwaliteit. En dat betekent - van malse poularde, verrukkelijk roomzacht gebonden, afgerond met smaakverfijnende kruidenvervolmaakt met het meesterschap van de Knorr koks. Gebonden Kippensoep - de nieuwe Knorr soep waarmee Uw maaltijd rijk begint. Welkom, nieuwe soep! Nederlandse huisvrouwen en Zwitserse koks gaven ook aan de nieuwste Knorr soep hun bekende smaakgarantie. Na talloze malen keuren en kiezen en proeven

Nieuwe Leidsche Courant | 1963 | | pagina 11