nieuw alstublieft fris vrolijk fantastisch Voor sandalen naar PRESBURG knak worst jes ham Steek appetijtelijk van wal NIEUWE LE1DSE COURANT 10 VRIJDAG 31 MEI 1961] De overvolle rijkdom van sappige sinaasappelen fonkelt in Fanta Orange. Elke fles is vol levensblije zuiverheid. Drink die gezonde verfrissing. Proef die gouden, goede smaak! Ja, U houdt ervan! Want Fanta Orange is dol op Uw dorst! mwmMmm Erkend Bottelaar van „Fanta" en „Coca-Cola": Bottelo N.V. Schiedam 's-Gravenhage Daar koopt u het neusje vart de zalm voor prijzen, die u reusachtig meevallen. In oersterke sandalen voor het hele gezin biedt PRESBURG u keus te over. Luchtig, licht, buigzaam en zeer geriefelijk van pasvorm. Hier ziet u er enige. Prachtige Kruisband-san daal. Italiaanse im port. Heerlijk licht, luchtig en flexibel. In naturel of donkerbruin. Met kurkrub- ber-tussenzool en proflel- loopzool. Maten 40-45 9.95 Ideale Voctbed- Sandaal van Ie kwaliteit rund- Ieder. Geheel leer- gevoerd. In bruin. Poro- zool. Maten: I 29-31 10.95 I 36-40 13.95 28 9.95 I 32-35 12.95 41-46 14.95 ^2*^ Eerste kwalitcits-san- daal van bruin rund- leder. Leer-gevocrd. Met con trefort en porozool. Maten: 32 11.50 36-39 13.50 33-35 12.50 40-46 14.50 PRESBURG LEIDEN: D0NKERSTEEG 13 sprek had beëindigd. „Hij heeft mij beloofd niet meer ruchtbaarheid aan dc zaak te zullen geven dan strikt noodzakelijk is." „Om ruchtbaarheid geef ik niets!" riep de violist verbitterd. „Ik wil mijn viool terug, als die tenminste werkelijk is gesto len. Maar wat sta ik hier te treuzelen!" liet hij erop volgen. „Ik moet onmiddellijk naar beneden, om te zien of mijn Pappi- marius zich al dan niet nog in de kluis bevindt!" „Wacht u maar, wacht u maar," sprak de hoteldirecteur haastig. „Ik zal onmid dellijk even voor u informeren Hij liep op een drafje naar de huistelefoon. „Kantoor daar?" hoorden Spekkie en Blekkie hem zeggen. „Geef mij ogenblik kelijk meneer Bleikbaar. Oeenbliilokelijk. zeg ik nogmaals!" hebben gestolen? Die heb ik immers la ten opbergen in de kluis van het hotel." „Maar iemand, die zozeer op u leek, dat de portier hem voor u heeft aangezien, heeft om ongeveer kwart over twee het hotel verlaten met een vioolkist in de hand", sprak Blekkie. „D-aan m-moet die man zich voor mij hebben uitgegeven!" schreeuwde Olaf. „Maar ik b-begrijp het niet! De man die mij overviel was blond en leek helemaal niet op mij. Ik heb geen gelijkenis gezien, tenminste." „Het kan een pruik zijn geweest", merk te Klaas Dikwels op. „Het lijkt me...." „De commissaris van Pippeldrecht komt persoonlijk onmiddellijk hierheen, meneer Spritzkl," meldde op dat ogenblik de di recteur van het hotel, die zijn teleloonge- 40. „Wat is er gebeurd, Olaf?" vroeg Paul Preizei zenuwachtig. „Wie heeft je overvallen?" „Iemand van de televisie", antwoordde de violist grimmig. „Iemand van de televisie?" riep de im presario verwonderd uit. „Ja, dat zeg ik toch!" bromde Olaf Spritzki. .De man kwam hier op de ka merdeur kloppen en vertelde dat hij van de televisie was en een afspraak met mij wilde maken over een optreden. Ik zei hem dat hij jou daarvoor moest hebben, Paul, maar hij vroeg of hij me toch even kon spreken. Voor ik erop bedacht was, had hij me bedwelmd. Toen ik bijkwam, lag ik in die kast, met een prop in mijn mond en aan armen en benen geboeid. Maar hoe kan die kerel mijn Pappiraarius

Nieuwe Leidsche Courant | 1963 | | pagina 10