1EGEVIERENDE ronde tafel conferentie creaties van Ford Sodiac 1 NU OOK GROLSCH OUD-BRUIN Bierkenners vragen IN DE BEUGELFLES Bierkenners vragen: NIEUWE LELDSCHE COURANT ZATERDAG 6 OKTOBER 1962 Zegevierend door perfecte tech niek. Zegevierend door verfijnd comfort en vorstelijke luxe. Zege vierend door machtig motorisch vermogen, vacuum bekrachtigd remsysteem met schijfremmen op de voorwielen en volledig gesynchroniseerde 4-versnel lingsbak. Inclusief verseluchtverwarming. Zephyr 4 Een betrouwbare, degelijke en... bijzonder zuinige wagen. 4 cilinders, 74 pk. f 8.695 Zephyr 6 De snelle prestatiewagen, met luxe en comfort. 6 cilin ders, 105 pk. f 9.525 af fabriek de excellente wagen met vorstelijke eigenschappen. 6 cilinders, 114>s pk- I 10.950 af fabriek i di V P< sc VI p Official Ford dealer voor Leiden g H ÉL JkA Bkl V M HAARLEMMERWEG 2-4 en omgeving en de bollenstreek C L iAi Jwa 1^1 w TELEFOON 01710 - 33141 39. ,,Wio heelt het onderzoek hier in han den, generaal?" informeerde professor Ha- .Overste Pijpensjouwer." antwoordde ge neraal Sylenham. „Hij is momenteel op het bureau van de majoor." „Dan zullen we daar maar eens heen gaan," knikte de geleerde. „Ik ben be nieuwd of men zal kunnen nagaan wie er hier in het gebouw moeten zijn geweest op het ogenblik waarop de ballon werd opgelaten." „Natuurlijk zal dat zijn na te gaan. bromde de generaal. „Maar ik vrees dat we dan nog weinig verder zullen zijn. We hebben hier met een uiterst geslepen fi guur te maken, dat is mij al wel duide lijk geworden." D« gtaeragl liep met een korte hoofd knik verder en proiessor Haiewitsici ging de jongens voor naar de kamer waar over ste Pijpensjouwer het onderzoek leidde. De overste was een dikke, joviaal uit ziende man, om wiens brede mond nu ech ter een paar diepe groeven zichtbaar wa- „Zo, professor," groette hij. „Je komt eens poolshoogte nemen? En dat zijn je twee jeugdige vrienden, over wie je me laatst hebt verteld, neem ik aan? Jullie treffen het niet, jongens, dat je hier juist op een tijdstip arriveert, waarop het hele kamp in rep en roer is." „O, maar wij houden van rep en van roer, overste!" riep Spekkie uit. ..Ik mag wel zeggen, dat wij er dol op zijn. Hoe repper en hoe roerder. hoe liever het mij is, zeg ik vaak! En wij zullen die ballon- oplater wel vlug voor u pakken. Laatst toen we met vakantie waren hebben we ook nog een paar nachtelijke vliegeraars bij hun kraag gegrepen, wat het einde be tekende van een geraffineerd smokkelaars- komplot. Wij hebben misschien pech. dat we met onze neus in deze onverkwikkelij ke affaire tuimelen, maar u boft, om het zo maar eens te zeggen." „Wie weet, jongen," lachte de overste. „Het is wel vaker voorgekomen dat een koe een haas ving. Niet zo erg dikwijls, natuurlijk. Maar de geschiedenis kent er meer dan één voorbeeld van." Op dat ogenblik werd de deur openge- woroen en stormde een man de kamer in. „Overste!" schreeuwde hij opgewonden. „Wc hebben de plaats ontdekt waar d« ballon is opgelaten!" Grolsch in de originele beugelfles. Binnenkort in dezelfde fles óók Oud-Bruin Drie voordelen: kwaliteit, gemak, zuinigheid Moeders (en zustersin Nederland, luister naar het oordeel van de van jeugdige smulpapen en "keurmeesters" Hier - op déze Rondetafel-conferentie - heerst een prima stemming, ledereen is het met iedereen eens. Geen wonder, het gaat over lekker eten! En wat verkiezen de „dames" en „heren"? Molenaar's Kindermeel. Snel gaar en Bordklaar. Elke dag een feest van smullen en groeien. Waar tracteert de oudste „keurmeester" op? Heerlijk-brosse cake- biskwie, Happy Food. Ook van Molenaar. Hap maar, knabbel maar, extra groeikracht en energie, tussen de maaltijden door. Proef die pracht combinatie van honing, eieren en Kindermeel. Moeders, sluit U aan bij het oordeel van deze „deskundigen", en ook Uw kleine smulpaap zal „volmondig" genieten en groeien. De dokter zegt: eerst borstvoeding en daarna Groot pak Happy Food: 11 brosse cake-biskwies slechts 78 ct. Gezond! L^^)i Beide soorten ook in de kleinere flesjes Grolsch Speciaal, extra feestelijk bier in een extra feestelijke fles.

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 20