Peek&Cloppenburg LOOP VRIJ BINNEN - KIJK VRIJ BINNEN 2975 75.- 19.75 29.75 49 75 Moderne Jieren, dames met een sportieve voorkeur, par mantige jongedames, junioren met eigen stijl en jongens zij vinden allemaal bij P C kleding in de beste kwaliteiten voor sympathiek lage prijzen. Nylon jongensjacket Winddicht en waterafstotend. Nu in warme winteruitvoering, geheel dubbel nylon met wat- tine. Sportief model met capu chon en tricot manchetten. 8 jaar Canadian junior-coat De nieuwste stijl. Sportief op z'n best. Waterafstotende rain- f lex, geheel met warme alpaca gevoerd - ook de kraag. Attentie voor lederen knopen, zijsplitten en mouwen van dub bel stof. r--7 7 c 15 jaar Of. Damesmantels Sportief, wijdvallend model met grote opgestikte zakken en bijzondere mouw-inzet, die mèt de royale kraag dat zwie rig accent geven. Heerlijk war me wollen „longhair". Exclusief mode! met kraag van echt „Toscaans lam" en mo dieus rugsplit. ggyg Sportgirl- en jongenskleding met kleine stijging per maat Kindercoat Gemaakt van Ijawiflex, de stof die iedere regendruppel terug kaatst. Geheel dubbel. Extra: uitknoopbare teddy-voering. Windvangers in de mouwen, capuchon. Q Q 75 3 jaar O O Herenmode-tip Lambswool pullovers De favoriete herfstmode. Zui ver wol met nylon versterkt. Ook bijzonder geschikt om on der uw colbert te dragen. Engelse import „Sportgirl" mantel Van langharige wollen mohair, geheel gevoerd met wollen plaid in Schotse ruiten, dus warmer kan het niet. De capu chon isdubbel stof.Leukmodel met moderne lage rugpas, 14 jaar 5 9.7 5 Heren regenjassen „Foamback de nieuwe changeant-poplin. verwerkt met schuimplastic. Licht als een veer en toch heerlijk warm. Polyester. Nu in zware ga bardine met speciale winter- voering.Sportief model, warme herfstkleuren. fi q 75 „Striwa", het exclusieve P C importmerkvoor kwaliteitsjas- sen in edele stoffen en toon aangevende modellen. Vanaf 79.7^

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 12