Ir. Van Hoek, Menken, Piena, Sannes en Stolp wethouder Leidse raad koos wethouders Deel P.v.d.A.-fractie steunde V.V.D-kandidaat niet Leidse avond-h.b.s. telt al 92 leerlingen NIEUWE LEIDSCHE COURANT WOENSDAG 5 SEPTEMBER 1962 Agenda voor Leiden en Den Haag Woensdag Koor Pietersskerk, 7.30 uur: Avond stilte. Stadsgehoorzaal, 745 uur: Afscheids avond oud-wethouder J. C. van Schaik. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Ned. Comedie met „Andorra". Kurzaal, 8.15 uur: Concertgebouworkest o.l.v. Bernard Haitink, soliste: Geza An- da, piano. Goede Vrijdagkerk, 8.15 uur: Nico Hooven, orgeL Donderdag Pieterskerk, 8.15 uur: Orgelrecital Adriaan Engels. Rijks herbarium, 8 uur Kon. Ned. Na tuurhistorische Vereniging. Leiderdorp, Geref. kerk, 8 uur, Gene rale repetitie, samenzang o.Lv. Hans Boelee. Den Haag, Ev. Lutherse Kerk, 8 Feike Asma, orgel. Speeltuin Ten Catestraat.8 uur: Open baar concert chr. harmonievereniging Concordia. Vrijdag Den Ha a g. Kon Schouwburg, 8.15 Magische revue Kalanag. Kurzaal, 8.15 uur: Concertgebouwor kest o.Lv. Istivan Kertész; soliste Geza Anda, piano. Busstation, 7 uiur iun.: vertrek excursie N.C. Reisver. naar corso Aalsmeer illuminatie. Zaterdag Woonwagenkamp, Haarl. trekvaart, uu-rt Straatprediking Chr. Geref. Kerk. Den Haag, Kon. Schouwburg, 8.15 nuri Haagsche Comedie met „Eind sprint". Gebouw K. en W., 8 uur: Magische revue Kalanag. Kurzaal, 2.30 uur: Nationaal jazzcc cours, 8 uur: Finale m.m.v. orkesten. Films Casino, (.30, T en 9.15 uur>t Met de buurvrouw op stap (14 jaar)} donderdag: Meisjes, Mambo's en Whisky (18 jaar). Lido (2.30 en 7.30 uur): El Cid (14 jaar). Luxor (2.30, 7 en 9.15 uur): Ursus de leeuwenkoning (14 jaar). Rex (2.30, 7.15 en 9.15 uur): Zelfmoord- bataljon (14 jaar); donderdag: Het mys- j terie van het zwarte museum Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Voetstap pen zonder spoor (18 jaar). Trianon (2.30, 7 en 9.15 uur): Ik bemin. jij bemint (14 jaar). Apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen apotheek D. C. Kok, Rapenburg 9, tel. 24807. Apotheek R. van Breest Smallen- burg te Leiderdorp is geopend Tentoonstellingen Museum Volkenkunde: jubileumten toonstelling „Naar wijder horizon" (tot 8 oktober) Geref. Jeugdhuis, Breestraat 19, et sen, tekeningen en keramiek van Ben van Kempen en Ton Verhey (dag., beh. zondag, vaai 1821 uur, zaterdag 126 uur. t.m. 15 september). Rijksmuseum van Oudheden: „Lucht foto en archeologie" (tot 10 oktober). Rijksmuseum voor de geschiedenis der Natuurwetenschappen, „Enkele Neder landse Bijdragen tot de Ontwikkeling der Fysiologie" 'tot en met 30 sept.) Leeszaal en bibliotheek Reuvens, «ree straat 27. maandag en woensdag van 1 tot 5.30 en van 7 tot 9 our; dinsdag van 1 tot 550 uur; vrijdag van 10 tot 5.30 er van 7 tot 9 uur; zaterdag van 10—5.30 u Bijkantoor chr. school Obrechtstraat volw. dinsdag en donderdag van 6.30f» uur nm„ zaterdag 2—5 uur; jeugd: elke woensdag 25 uur. Jeugdbibliotheek, leeszalen en biblio theek Reuvens, Plantage 6; maandag, dinsdag van 4 tot 630 uur, woens dag en zaterdag van 12 tot 4.30 uur en vrijdag (speciaal voor de grotere jeugd) van 6.30 tot 8.30 uur avonds. LEIDEN heeft weer een voltallig dagelijks bestuur. Gistermiddag om 3 uur begon de raad in nieuwe samenstelling, nadat de leden de ver eiste eden of beloftes hadden afgelegd, aan de verkiezing van wethouders De stemming stokte even bij de vervulling van de vacature Hagens. Vóór de stemmen werden uitgebracht legde de fractievoorzitter van de PvdA, dr. S. J. Roorda, een verklaring af. De functie van wethouder eist de ge hele mens op, zo zei hij, zodat het niet juist is bejaarde mensen kandi daat te stellen. De fractie zou de voorkeur hebben gegeven aan een jon gere kandidaat van de zijde van de WD. Na laatstgenoemde fractie bij de kandidatuur ir. Van Hoek bleef, meende een deel van de PvdA-fractie deze kandidaat zijn stem te moeten onthouden, een ander deel handhaafde zijn bezwaren maar wilde toch geen verandering aanbrengen in de poli tieke samenstelling van het college van B. en W. Herkozen werden wet houder S. Menken, (KVP, sociale zaken, 31 stemmen, 5 blanco), en S. M. Stolp (Prot.-Chr., financiën, 33 stemmen, 1 op mr. Woudstra, 2 blanco). Gekozen zijn S. Sannes (PvdA., vacature Van Schaik, onderwijs, 32 stem men, 4 blanco); C. J. Piena (PvdA, vacature Jongeleen, openbare werken, 30 stemmen, 1 op Van Aken, 1 ongeldig, 4 blanco) en ir. J. J. G. van Hoek (WD), vacature Hagens, verkeer en bedrijven, 27 stemmen, 9 blanco). Uit de stemmenverhouding blijkt al dat negen P.v.d.A.-leden de kandidatuur Van Hoek niet steunden. Afwezig was het lid van deze fractie, M. Sommeling. De burgemeester feliciteerde de nieuw benoemde wethouders en sprak de wens uit dat zij met hart en ziel zich aan de belangen van de gemeente zullen wijden. Nieuw hun intrede in de raad deden mr. M. L. Kuyt, J. van Baaren, L. F. Molle en A. Versnel, allen P.v.d.A., J. Lijten, S. W. C. van Egmond en M. G. J. Ham, allen K.V.P., J. C. Elsgeest, die voor de Prot.-Chr. groep reeds eerder zitting had in de raad en- P. van Es en E. R. Frans, beiden P.S.P. In zijn rede na het afleggen van eden en beloftes maakte de burgemeester een vergelijking tussen het raadslidmaat schap en dat van de Tweede Kamer. In beide gevallen is er sprake van een rechtstreeks gekozen volksvertegenwoor diging. zitting hebbend voor een periode van vier jaren, belast met een wetgevende functie. Daarnaast is er dan nog de taak van toezicht en controle op de verrich tingen van de directe bestuurders. Beide bezitten de bevoegdheid deze bestuurders in het openbaar ter verantwoording te roepen, maar een belangrijk verschilpunt is dat de grondwet de raad ook een be langrijke bestuurlijke taak heeft toever trouwd. De burgemeester bracht in herinnering. GISTERAVOND heeft de oud-wethouder J. C. van Schaik in het gebouw van de Leidsche Onderwijsinstellingen, Oosterkerkstraat 11, het eerste cursusjaar van de onlangs opgerichte Leidse avond-h.b.s. officieel ge- opencf. De heer Van Schaik herinnerde aan de kort na de oorlog onderno men pogingen in Leiden een avond-lyceum te stichten, pogingen, die op een mislukking zijn uitgelopen wegens gebrek aan leerlingen. Hij sprak de verwachting uit, dat de avond-h.b.s. een betere toekomst zal zijn be schoren gezien de huidige ontwikkeling van de maatschappij, waarbij de dienstensector steeds belangrijker wordt dat eminente figuren als Thorbecke, Buys, Aalberse en prof. Van der Pot deel heb ben uitgemaakt van de Leidse raad. Een gewichtige taak die in de naaste toekomst wacht is de behandeling van de begroting 1963, vooral voor de nieuwe leden een uitnemende gelegenheid tot een uitgebreide oriëntatie op het veelomvat tende terrein der gemeentelijke over heidszorg. Commissies Na de verkiezing van de wethouders zette de raad zich tot het samenstellen groot aantal commissies. In de •r de financiën zagen zich gekozen W. G. den Dubbelden, J. C. Els- geest, M. G. J. Ham en dr. J. P. Duyver- nissie voor de geneeskun dige en gezondheidsdienst wordt gevormd door mej. A. J. van Nienes, J. G. Lamers. S. W. C. van Egmond en mr. F. Portheine; de inrichtingen Endegeest door A. SpierenburgBeekhuizen, J. C. Elsgeest, drs. J. W. J. Wiertz en E. R. De commissie markt- en havendienst wordt gevormd door dr. S. J. Roorda, L. Het nieuwe bestuurscollege van Leiden, gekozen uit de raad met uitzondering van burgemeester en secretaris. V.l.n.r. de wethou der S. Sannes, ir. J. J. G. van Hoek en S. Menken (tevens loco burgemeester), naast de secre taris: S. M. Stolp en C. J. Piena. Ook plaatselijk zijn de omstandigheden sinds toen gewijzigd. Er is een verdub beling van het aantal deelnemers aan de Leidse handelsavondcursussen en avond- ulos te constateren, terwijl een relatieve terugloop van het aantal leerlingen van technische scholen wordt waargenomen. Dit alles kan worden beschouwd als een teken, dat een avond-h.b.s. in Leiden thans'meer kans van slagen heeft dan in 1948 toen met het avond-lyceum werd begonnen. De heer Van Schaik juichte het initiatief van de Leidsche Onderwijs instellingen hartelijk toe en stond stil bij de grote betekenis, die een cursus als deze voor tal van jonge en ook wel oudere mensen kan hebben. Vier klassen De president-directeur van de L.O.I., de heer I. J. Sloos, maakte enige ïnlei- k dende opmerkingen. Vervolgens werd r met de lessen begonnen. De nieuwe avond-h.b.s. telt op het ogenblik 92 leerlingen, verdeeld over twee voorbe reidende en twee klassen voor bezitters van het mulo-diploma. Het merendeel van hen woont in Leiden, maar er zijr er toch ook nog heel wat uit de omge ving. De leeftijden variëren van zestier tot veertig jaar. Het curatorium van de school wordt gevormd door mejuffrouw dra. H. van der Vliet, inspectrice van het gymnasiaal en middelbaar onderwijs, mr. S. C. Be geer, voorzitter van het contactcentrum bedrijfsleven-onderwijs, pater dr. P. A. M. Geurts, rector van het St. Bonaven- tura-lyceum, mr. P. J. de Ruyter de Wildt van de vereniging voor christelijk vhmo te Leiden en de heer J. Sjoerds, directeur van het gewestelijk arbeids bureau. Directeur van de avond-h.b.s. is drs. N. Zondervan, leraar aan het Rijnlands Lyceum. Wie interesse heeft voor de op leiding h.b.s. B en gymnasium A en E kan zich tot hem wenden. Bij voldoende belangstelling wordt de avond-h.b.s. gezet in een avond-lyceum. In normale gevallen doet eens in de vier jaar zich dit gezicht voor in de Leidse raad: lege wethouderszetels, met achter de tafel alleen burgemeester jhr. mr. F. H. van Kinschot en mr. J. Bool, gemeentesecretaris. Questroo, J. C. J. Lambermont, mr. F. Portheine. Vier leden van de commissie voor het onderwijs zijn thans H. Zunder- man, P. S. Harmsen, drs. J. W. J. Wiertz en dr. J. P. Duyverman, idem van de commissie voor het openbaar slachthuis A. Versnel, J. G. Lamers. P. C. A. ten Broek en L. Zitman. Tot leden van de commissie voor open bare werken zijn gekozen dr. J. Winse- mius, mr. C. J. Woudstra, P. C. A. ten Broek en L. Zitman; tot die voor perso neelszaken P. Fakkel, B. de Kier, M. G. J. Ham, mr. F. Portheine, tot die voor sociale zaken M. Sommeling, M. G. La mers, K. F. de Bree en mr. F. Portheine. In de commissie voor de stedelijke fa brieken van gas en elektriciteit zijn ge kozen J. van Baaren, B. de Kier, J. C. J. Lambermont en dr. J. P. Duyverman, in die voor de dienst kasbeheer en krediet wezen mevrouw A. SpierenburgBeek huizen, J. C. Elsgeest, J. C. J. Lamber mont en L. Zitman. Vier leden van de rechtskundige com missie zijn geworden mr. M. L. Kuyt, mr. C. J. Woudstra, drs. J. W. J. Wiertz en mr. F. Portheine. De commissie voor sport- en jeugdzaken wordt gevormd door A. Versnel, L. Questroo, S. W. C. van Eg mond en dr. J. P. Duyverman, die voor de gem. werkplaats door L. F. Molle, K. F. de Bree, L. Zitman en P. van Es. Vier leden van de commissie voor de rei- nigings- en ontsmettingsdienst zijn M. van Aken. ,T. G. Lamers. P. C. A. ten Broek en L. Zitman; vijf van die voor de reke ningen: M. G. den Dubbelden. J. C. Els geest, P. S. Harmsen, M. G. J. Ham en dr. J. P. Duyverman. Voorzitter van laatstgenoemde commissie werd P. S. Harmsen. In de verkeerscommissie zijn gekozen dr. S. J. Roorda. L. Questroo, J. Lijten en mr. F. Portheine. Tot commissaris bij de L.D.M. werd gekozen ir. M. C. de Jong. Als kandidaten voor de benoeming van commissaris: P. C. A. ten Broek en S. Sannes. Gemengde commissies Een aantal commissies telt leden uit de raad en daarbuiten. Tot leden van de monumentencommissie zijn benoemd prof. dr. W. den Boer, ir. J. J. Terwen, mej. A. J. van Nienes, ir. M. P. Schutte, L. C. J. Roozen, P. van der Sterre en H de Wilde. De commissie van advies in culturele zaken is als volgt samengesteld: H. Zunderman, J. C. J. Lambermont, J. C. Bartelsman. prof. mr H. F. W. D. Fischer, dr. R. Frankena, G. L. Hey, me vrouw J. HagemanVerhagen, mr. A. van Gennip. A. J. van der Pompe. W. H. Tweehuysen en dr. C. C. Vlam. Zes leden van het college van curato ren van het gymnasium zijn geworden: prof. mr. H F. W. D. Fischer, mevrouw C. G. de JagerGalavazi. prof. dr. E. den Tex, prof. dr. P. A. van Laer. prof. dr. W. den Boer en ds. D. J. Vossers. De plaatselijke commissie van toezicht op de scholen voor middelbaar onderwijs wordt gevormd door prof. dr. K. A. H. Hidding, mr. C. J. Woudstra, mevrouw S. J. SchaperBeukema, mevrouw A. A. C. M. HuizingaSchölvinck. prof. dr. H. C. van de Hulst en mevrouw J. W. Vogelen zangSmit. In de commissie van toezicht op de ge meentelijke bedrijfsteehnische school ir. H. E. Kruyt, ir. J. J. G. van Hoek, J. G. Wilterdink, A. J. Frèrejean en H. de Bree. De commissie voor De Lakenhal werd als volgt samengesteld: mr. M. L. Kuyt. P. S. Harmsen. K. F. de Bree. prof. mr. J. M. van Bemmelen, prof. dr. J. Keuning, P. Herpt en ir. M. P. Schutte. Tot leden van de commissie voor het oud-archief zijn gekozen M. van Aken, J. Lijten. dr. J. P. Duyverman, W. F. van der Burgh, prof. mr. H. F. W. D. Fischer en M. P. F. Meyer. Zoekt U een GOUDEN ARMBAND voor 70.— en 100.— of f 300.— en 400.—. v. d. WATER. Haarlemmerstr. 207 heeft het. Grote keuze in alle prijzen Concordia geeft concert De Leidse christelijke harmoniever eniging Concordia geeft vrijdagavond in de speeltuin aan de Ten Catestraat een openbaar concert. Het programma is als volgt: 1 Psalm 150; 2 Konzert-arr. An den Arend; 3 Nabucco. G. Verdi: 4 March der Medici. Joh. Wichers; 5 Suite He- roique, H. Altink; 6 Finale door orkest en drumband onder leiding van A. van Nagel en C. van Egmond. Steunt „Margriet" Van 10 tot en met 15 september wordt onder de leuze „Aarzelt niet - steunt Margriet" de jaarlijkse collecte gehou den, waarvan de opbrengst is bestemd voor de medische verzorging van kleu ters van één tot zes jaar, uit gezinnen van alle gezindten, woonachtig in Lei- Won ingbouwveren igingen namen afscheid van weth. Jongeleen IN een uitermate geanimeerde bijeenkomst heeft ook de Federatie van Woning bouwverenigingen afscheid genomen van ex-wethouder A. J. Jongeleen. Vele bestuursleden van de Leidse woningbouwverenigingen waren gisteravond naar de bovenzaal van restaurant Van der Heyden getogen om de wethouder persoonlijk te danken voor de contacten, die zij sinds 1946 met hem hebben gehad. Het deed de voorzitter van de Federatie, de heer B. de Kier. veel deugd zoveel afgevaardigden te kunnen verwelkomen. Hij heette vooral de heer en mevrouw Jongeleen welkom op de ietwat ongebruikelijke bijeenkomst. Ter omlijsting van dit afscheid had het bestuur de heer H. Klelbrink uitgenodigd op deze avond enkele films te draaien. o.a. over oud-Leiden. Het is namelijk hekend, dat de heer Jongeleen een belangrijke alles wat met oud-Leiden te maken Nadat de heer Kleibrink een film over molen ..De Valk' had gedraaid, hield de heer B. de Kier een afscheidstoespraak, waarin hij zei dat hij niet wilde praten over de verdiensten van de heer Jonge leen: deze zijn de laatste dagen al breed uitgemeten „U hebt het niet gemakkelijk gehad. Aan de ene kant had u te maken met de hogere instanties en aan de andere kant stonden wij, de woningbouwverenigin gen. Vele malen zijn er harde woorden gevallen, daar wij ieder op de bres ston den voor de eigen belangen. De ver standhouding is echter goed gebleven. Daarom is het ook zo'n genoegen dat. toen het plan een afscheidsavond te be leggen op tafel kwam, ieder bestuur heeft gezegd: daar doen we aan mee. Ik hoef hieraan eigenlijk niets meer toe te voe gen". aldus dc heer Dc Kier. De heer De Kier betrok ook mevrouw Jongeleen in de huldiging. Hij bracht haar dank voor de steun, die zij haar man altijd heeft gegeven. Namens de gezamenlijke woningbouw verenigingen bood de heer De Kier de heer Jongeleen een radio aan: mevrouw Jongeleen mocht een boeket anjers ont vangen. Goede woningen In zijn dankwoord zei de heer Jonge leen o.m.: ..In 1946 werd ik geconfron teerd met de woningbouw. Mijn belang stelling dateert echter al van ver voor de oorlog. Eén van de belangrijkste punten van mijn beleid is geweest ervoor te zor gen. dat de woningen zo goed mogelijk worden gemaakt, Verder is het mijn stre ven geweest de zeggenschap van de wo ningbouwverenigingen zo groot mogelijk te doen zijn". De heer Jongeleen merkte nog op. dat er in Lelden sinds 1945 4.885 woningen z(jn gebouwd. H(j hoopte, dat Leiden een grotere toewijzing zou krijgen, zodat de bestaande 3000 krotten zo spoedk moge lijk kunnen worden opgeruimd. De heer Jongeleen braeht, mede na mens zijn vrouw, de organisatoren har telijk dank voor deze bijeenkomst. De heer Kleibrink draaide hierna de film ..In Hollands duin", waarna de be stuursleden persoonlijk afscheid namen van de oud-wethouder. Halve eeuw ondencijzer Koninklijk goud voor de heer W. ten Kate De gouden medaille behorende hü de orde van Oranje-Nassau vormde de ko ninklijke waardering voor een man, die het onderwijs een halve eeuw diende, de heer W. ten Kale. In de gymnastiek zaal van de Geref school aan de Hoog landse Kerkgracht werd hem gistermid dag tijdens een feestelijke bijeenkomst dc koninklijke onderscheiding uitgereikt door wethouder S. Menken. In zijn toespraak zei de wethouder, dat de heer Ten Kate wel eon man moet zijn met een grote hartstocht voor het onderwijs, aangezien hij ook ra zijn 65ste jaar nog onvermoeid bezig was met de opvoeding van de jeugd, een taak d'ie tot de 'belangrijksten in onze maat schappij gerekend kan worden. De voorzitter van de Gereformeerde schoolvereniging, mr. M. Teekens. zei woondén te kort te komen om uitdruk king te kunnen geven aan zijn bewon dering voor de liefde, waarmee de heer Ten Kate een halve eeuw lang het ge reformeerde onderwijs gediend heeft en speciaal de geref. ulo-school aan de Hooglandse Kerkgracht. De heer Ten Kate, die vergezeld was van zijn echtgenote, bracht in de eerste plaats dank aan zijn scheper, die hem de gezondheid, de kracht en de lust heeft gegeven om zo lang zijn wenk te kunnen doen. De jubilaris was dankbaar voor het feit, dat hij ruim vijftien jaar als onderwijzer verbonden heeft mogen zijn aan deze school. Hij hoopte ook na dat jubileum zijn werk aan de school als vakleraar nog enige tijd' te kunnen voortzetten. Na afloop van het officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd bijeen om de jubilaris persoonlijk te feliciteren. Burgerlijke stand van Lelden GEHUWD: G C Ciggaar en G A C Timan GEBOREN: Emerentiana Maria d v L J Hoogenboom en J A Ver meent; Tine d v D van der Weijden en C H van den Broek: Rob Alphons Theodorus z v P E M Meershoek en A M J Holverhout; Sijmen z v J van der Velde en C Rijnberg; Leendert z v B Dubbelaar en N van Duijn; Eric Albertus z v J H Sassen en M den Haan; Gcrda Maria d v J Har- teveld en J A Grootendorst. OVERLEDEN: C Blanken 79 jaar man; J M Belt 61 j echtgen v W Ro man; M van Dam 90 j man; M Colpa 22j man: F. J Ultee 76 j wed v M Jongbloed; W M Temple 83 j man; J van den Berg 80 j man. (Advertentie) Haal uw kennis op VAN MODERNE TALEN LEER Frans. Duits. Engels. Spaans. Ital. Mondelinge lessen kleine klassen. VOLKSUNIVERSITEIT K O Vraag het jaarprogramma aan! Postcluivennieuws Wedvluchten met oude en jonge dui ven van Duffel af; gelost te 7 uur met z. zw. wind. Afstand 120 km. De Vriendenclub In concours 278 vogels. Ie duif te 8.20.38 uur. J. Rietbrock 1; L. Gijsman 2. 13; W. van Klink 3; W. Vijlbrief 4. 6. 11; J. Vijlbrief 5: C. P. Gijsman 7, 12. 15. 19; R. Pet 8, 9. 16; J. Beekman 10, 14; J. van Klink 17. 18; E. Wansink 20. Leidse Postduiven Club In concours 211 vogels; lc duif te 8.22.30 uur. D. v. d. Nieuwendijk 1, 8; P v. Dijk 2. 3; W. v. d Nieuwendijk 4. 20; A. van As 5: A. S. Vcrlint 6. 17; H. van Riet 7. 13. 18; W. Stouten 9. 16; M. de Lange 10; R. Meesters 11; J, Koster 12; A. Filippo 14; H. van Riet 15. B. Geenjaar 19. Damkampioenschappen van Zuid-Holland Zaterdag vangen de jaarlijkse wedstrij den om de kampioenstitel dammen van Zuid-Holland aan. Deelnemers zijn: Th. van Prooyen, Rotterdam; P. J. Hille- brandt, Rotterdam; J. J. de Vries, Rot terdam: W. Terlouw, Rotterdam; F. B. van Vloten, Dordrecht; J. van der Doe, Dordrecht; Th. Zwetsloot, Noordwijk aan Zee (L.D.D.B.i; C. Zijlstra, Alphen aan den Rijn (L.D.D.B.i; Ch. A. Mulder. Den Haag; F. N. van de Ende, 's-Gravenzan- de; H. F. J. Kinnegen, Den Haag; H. N. van Mourik, Nieuwland; F. ordijn, Den Haag; A. J. M. den Ouden, Gouda. Als wedstrijdleiders treden op: H. A. A. Steyger. Den Haag; D. Meyers, K. F. den Haan, C. van Hees en AG. van Zeyst. De eerste ronde wordt in café Pley Oostzeedijk 300a. Rotterdam, gespeeld door: Den Ouden—Zij lstra; Mulder- Zwetsloot. Van dc Ende—Van der Doe; Kinnegen—Van Vloten; Van Mourik— Tcrlouw; Gordijn—De Vries; Van Proo yen—Hillebrandt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 3