FANTASTISCHE ITALIAANSE KOELKAST... SIMON DE WIT Sensationeel nieuws van Simon de Wit laat aan li de keus! Bij Simon de Wit: vrije keuze uit 5 mogelijkheden! Indien u via Simon de Wit bestelt: (aflevering door de erkende vakhandel Indien u rechtstreeks bij de erkende vakhandel bestelt: inhoud 125 LITER en een prachtig model! 125 liter werkelijke inhoud - en hoe De praktijk wijst uit dat het gemid delde gezin aan deze inhoud ruim vol doende heeft - vandaar dat het een van de meest gevraagde maten is. Zie zelf hoe praktisch deze 125 liter koelkast is ingedeeldhoe er overvloedig ruimte is voor flessen, eieren, schalen, dozen en groente. Ontdek hoe alles aan deze koelkast doordacht en vooral degelijk is tot het frisse, krasvrije boven blad toel De spaarmogelijkheden zijn bij Simon de Wit altijd het grootst geweest. Ook nu is het weer 'vrijheid, blijheid' als u voor deze royale koelkast spaart. Simon de Wit maakt het u namelijk zó ge makkelijk dat u desgewenst de koel kast binnen 14 dagen in huis kunt hebben. Dat hangt af van welk spaar systeem u kiest en u hebt keus uit maar liefst 5 manieren De vakman - en hoe Dit is 'sparen voor een koelkast' met alléén maar voordelenU profiteert im mers èn van de spaarmogelijkheden van Simon de Wit èn van de deskun digheid van de vakman. U weet wat dat betekent: u ziet wat u koopt en de levering geschiedt prompt. De kast wordt vakkundig, geplaatst (precies waar u hem hebben wjlt I) enservice hebt u vlak bij de hand. Overtuig u zelf van onderstaande eigenschappen - de erkende vakman kan u er alles over vertellen Inhoud 125 liter Ruimtebesparende afmetingen, aangepast aan de gemiddelde keuken: diepte 56 cm, breedte 55 cm, hoogte 86 cm Fris grijs bovenblad van zuurbestendig. krasvrij hard- plastic Gesloten vriesgedeelte Volmaakte koeling door uniek 'Tropic'-systeem Zeer praktisch ingedeeld interieur Binnendeur met ruimte voor 4 literflessen, eierrek, boter- en kaasvak Inclu sief groentelade Inwendig scharnierende deur Kast kan vlak tegen de muur worden geplaatst Gesloten compressor-unit Storingvrij en geruisarm Zeer laag stroomverbruik 5 jaar garantie op aggregaat (motor) en 1 jaar op de kast. U wilt nadere inlichtingen over deze unieke Simon de Wit actie? In alle filialen liggen vrijblijvend en kosteloos uitgebreide folders voor xl gereed met alle gegevens over de koelkast, het spaarsysteem en de wijze van betaling. Ook licht men u gaarne in over de verkoop adressen van de erkende vakhandel U kunt bij Simon de'Wit bij elke gulden boodschappen een spaarzegel a 10 et kopen en in een boekje plakken. De volle boekjes hebben al duizenden klanten voordeel in contant geld of goederen opgeleverd. Hoe kunt u nu het bedrag van de koelkast voldoen? Hiervoor kunt u kiezen uit 5 mogelijkheden: 1. U levert bij de chef 41 volgespaarde zegelboekjes in, dat is dus f 225.- sparen. 2.U levert minder volgespaarde boekjes in en betaalt voor elk ontbrekend boekje f60.- bij. Minimum is echter 1 volgespaard boekje. 3.U levert 1 volgespaard boekje in, betaalt f 4.20 contant en het restant in 18 maan delijkse termijnen van f 14.20. 4.U hebt in het geheel geen spaarzegels en gaat naar een van de leveranciers waar van iedere Simon de Wit-fiiiaa-lchef u het adres kan geven. U betaalt deze leverancier f 288.- contant, hij levert u de koelkast en bovendien ontvangt u van hem gratis een Simon de Wit spaarzegelboekje. Dit boekje bevat reeds 150 zegels a 10 ct die, als u het volspaart, u een winst van f 25.- opleveren! 5. Vanzelfsprekend kunt u bij deze leverancier de koelkast ook op termijnbetaling verkrijgen. Over de wijze waarop zal hij u gaarne inlichten. U ontvangt dan eveneens het spaarboekje met de 150 zegels. voor geleverd via de VAKHANDEL met service van de gulden VAKHANDEL! Slechts f 225.- sparen - en hoe

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 14