Sterrenlicht van Real verbleekte in A'dam Kanon' Eusebio na rust in stelling Triomfale zege van Benfica Glen kirk Cos tuums Forty Four Fischer en Tal zijn in moeilijkheden De sportieve modelijn Peek&Cloppenburg Spel van een spannende directievergadering Dagboek van Anne Frank Aardappelprijs daalt weer geleidelijk 11 DONDERDAG 3 MEI 1962 Portugal kan gerust zijn. De Europese beker blijft in Lissabon. Na twee maal drie kwartier enerverend voetbal, waarin oen 2O-achterstand in een glorieuze 53-zege werd omgezet, kon UEFA-praeses Wiederkehr de fel begeerde trofee aan de ploeg uit Lissabon uitreiken. De geschiedenis heeft zich herhaald. Voor de tweede achtereenvolgende maal is Benfica dus als winnaar uit het toernooi om de Europese beker te voorschijn ge komen en wederom moest een Spaanse ploeg als verliezer de kleedkamers opzoeken. Het vorig jaar in Bern was dat F.C. Barcelona, nu in het Olym pisch stadion het fameuze Real Madrid, fel erop gebrand voor de zesde keer beslag op de zo begeerde trofee te leggen. Het is de Madrilenen niet gelukt, danks hun prachtige spel in de eerste helft, waarmee zij de Portugezen in de schaduw stelden en welke demonstratie door Puskas met drie gave doelpunten I gekroond werd. Deze drie treffers zouden 'echter ten slotte een onvoldoende basis ^lijken toen Benfica in de tweede helft lot de taktiek van „alles-of niets" over ling, geschraagd door een duizeling wek eend tempo. De „oudjes" van Real Madrid vas dit te machtig. Het duizelde hun voor de ogen en zij moesten terug, soms velfs met de rug tegen de muur. Als viuggen rond de kaars dansten de Por- ugezen voor de ogen der Spanjaarden, .lie moesten wijken. Een strafschop in de 19e minuut van ie tweede helft tegen de in paniek ge- aakte spil Santa Maria, die op onge- orloofde wijze middenvoor Aguas blok- eerde, werd de nekslag voor de Span aarden. Het Portugese kanon Silvia ■usebio schoot alle illusies van het Spaan- ;e legioen in duigen. De Spanjaarden varen niet meer bij machte, mede omdat '.ij nog slechts met tien man speelden echtsachter Casado was zo ernstig ge- ilesseerd geraakt dat hij nog slechts mee con strompelen de splinters te lijmen. Iet vijfde Portugese doelpunt, opnieuw van Eusebio en weer indirect als gevolg van een overtreding van Santa Maria, jevestigde de superioriteit van Benfica andermaal. Geen moment hebben de 65.000 .gasten' van het jubilerende Olympisch stadion iich dus behoeven te vervelen. Nauwe lijks had José Agusas de bal aan het rol- 'en gebracht of grootmeester Alfredo Di Stefano toonde het meest geraffineerde werk uit 's werelds voetbal-hogeschool. Francesco Gento, de supersnelle links buiten van Real, maakte dtrie meter af stand op linksback Jaao goed. Doelpunten leverde het briljante werk van de 22 artisten voorlopig niet op. Costuums van NU voor de man van standing. Pinpoints in fijne Engel se kamgarens. Blauw, zwart, bruin. 237.- F.F. costuum! Amsterdam-Leidsestraat 7 Rotterdam - Stadhuispl. 28 ?en Haag Groenmarkt 24 Maar ook op dat punt hebben Real en Benfica hun bewonderaars niet teleur gesteld. Acht treffers heeft deze zevende finale van de Europa-beker opgeleverd. Ferenc Puskas, de 35-jairiige limikfibimmen van Real, heeft zijn pupportecs wel heel erg aan zich verplicht. Het begon in de 16e minuut. De geraffineerde Hongaarse Spanjaard had zich onopvallend nog juist op de eigen helft opgesteld. Di Stefano „vond" zijn teamgenoot blinde lings. Met een halve meter voorsprong op Joao, Angelo en Germano begon Puskas zün sprint naar het doel van Perelra. Alle pogingen van het rappe drietal ten spijt behield de Spaanse veteraan die kleine, maar kostbare voorsprong. Op het gerichte schot dat volgde had de Benflca-goalie niet het minste (1-0;. Het was nog lang niiet voldoende voor de „galopperende ex-majoor". Geheel onverwachts loste hij, 22 minuten nadat arbiter Leo Horn het begimsignaal had gegeven, van bijna 30 meter zijn effect volle schot. Vlak voor Pereira naakte de bal de grond om daarna in een vreemde draaiing langs de verbouwe reerde doelman te springen <20). Het geestdriftige „viva Real viva Real kwam nauwelijks ten einde. Plotseling verstomden toch echter de juichkreten van de duizenden Madri- leense fans. Na een vrije trap van Co- luna kwamen Eusebio en Aquas vrij voor doelman Araguistain. Wel richtte Eusebio nog juist iets te onzuiver, doch middenvoor Aguas had niet de minste moeite om de van de rechterpaal terug springende bal in te kogelen (21). GELIJK Het werd zelfs nog 22. Dat gebeurde in de 34e minuut, nadat Leo Horn een handsbal van Aquas onbestraft had ge laten. Rechtshalf Domioiani Cavem greep onverwachts zijn kans. Van de rand van het strafschopgebied loste hij zijn droge, harde schot. Opnieuw was Araguistain kansloos. Puskas bleek echter nauwelijks te verzadigen. Een achttal minuten voor de rust voltooide hij zijn hattrick. Vel, Tejada en Del Sol waren er allen bij be trokken. Nadat d<e algemene aanval van Real op stopper Germano vast dreigde te lopen tikte Del Sol de bal behendig naar Puskas. Toen de ex-Hongaar het leer eenmaal voor zijn voeten had ge kregen was het pleit eigenlijk beslist.. Tweede Kamer herdenkt (Van on Ze parlementsredactie) Aan het begin van de eerste Twee de-Kamervergadering na het Paas- reces zijn gisteren het lid der kamer ds. N. van der Veen en staats secretaris drs. G. C. Stubenrouch her dacht. die beiden gedurende het reces zijn overleden Kamervoorzitter Kortenhorst wees erop, dat de twee overledenen nog nauwelijks de kans is gegund te tonen wat zij eenmaal voor ons land zouden gaan betekenen. Spreker herinnerde o.m. aan de belangrijke rol die ds. Van der Veen in het verzet heeft vervuld De Kamerpresident schetste vervol gens drs. Stubenrouch als een be kwaam en toegewijd bewindsman en een oprecht en eenvoudig mens. Het kabinet heeft een kracht van de eer ste orde verloren. Op het departe ment van o. k. en w. schiep zijn heen gaan een schier onoverkomelijke leemte Na ds. Van der Veen te hebben herdacht, stond minister Cals uitvoe rig bij het verscheiden van staats secretaris Stubenrouch stil. ..De waar heid". zo zei hij. „kan nog maar moei lijk tot mij doordringen. Ik voel nu dagelijks de zwaarte van zijn veel eisend en veelomvattend werk". Daar gaat de beslissende tref fer, het wordt 34 voor de man nen uit Lissabon. Doelman Ara guistain is geheel geslagen. De nederlaag, die na de rust als het zwaard van Damocles boven de hoofden van de Madrilenen hing, wordt een feit. Zuiver ging de bal tussen de benen vatn vniend en vijand door naar de onbe schermde linkerhoek van het Benfica- dioel (3—2). De strijd-der-gelijkwaardige-ploegen kreeg, zeven minuten na de rust, een verrassende wenddng. Mario Coluna, de gebronsde linksbinnen van Benfica, was daar de oorzaak van. Zeker 35 meter stond hij van het Spaanse doel verwij derd toen hij zijn harde, onverwachte scahot afvuurde. Voondült Araguistain ook maar had kunnen reageren, smooende de bal al in de touwen (33). De Real-defensie was „aangeslagen". Eusebio, Aguas en Ooluna dwongen de Spaanse sterren tot paniekvoetbal. Zelfs de meest verstekte Real-suppor- ters werden minder luidruchtig. Het kon eenvoudig niet uitblijven. Tot de 19e mi nuut hield Real nog stand. Toen maakte José Santa Maria, de keiharde stepper van de Madrilenen, de fout van zijn leven. Met heit lichaam ving hij de aan stormende Aquas op. Leo Hom aarzelde geen moment. Ondanks protesten van Santa Maria mocht Eusebio zijn straf schop nemen. Opnieuw weid Araguis tain geslagen (34). BESLISSING Benfica voelde het: dfit was het mo ment om de beslissing te forceren nadat Alfredo Di Stefano, door Puskas in de vrije ruimte voor doelman Pereira ge bracht, juist te onzuiver was in zijn schot, kwam de vijfde treffer. Het ge beurde nog in dezelfde minuut. Opnieuw was een overtreding van Santa Maria van het strafschopgebied nam Eusebio de vrije trap. Geen schijn van kans had Araguistain op het schot van de Por tugees. De strijd was beslist. Twintig minuten moesten de Portu gezen nog wel wachten, maar toen kon de Zwitser Wiederkehr. voorzitter van de Europese voetbalunie, gevangen in een enorme menigte moeizaam werd de kostbare bokaal van hand tot hand boven de massa doorgegeven de trofee aan de doodvermoeide maar gelukkige Portugezen uitreiken. J. H. A. Hennekens lid Eerste Kamer Aan het begin van de vergadering van de Eerste Kamer van gisteren heeft de heer J. H. A. Hennekens uit Geleen de voor het Eerste-Kamer- lidmaatschap voorgeschreven eden afgelegd. De heer Hennekens is lid van de K.V.P. en is in de Eerste Ka mer de opvolger van de heer J. H. J. Maenen. die onlangs tot lid van de Tweede Kamer is benoemd. De politie van Hoek van Holland heeft uit Duitsland bericht ontvangen, dat inderdaad een spoor is gevonden de twee Duitsers, die bü het Britse Rijnleger werken en er onlangs met een personenauto van een Brits officier vandoor zijn gegaan. Hiermee zou de eerste stap naar de oplossing zijn ge en van de mysterieuze zaak. waar- n Hoek van Holland, verborgen in de bosjes, een aantal koffers met Britse officierskleding werd gevonden. Boven dien zouden de daders een vijftal fiet- hebben ontvreemd, vier daarvan zijn inmiddels teruggevonden. Men heeft enkele aanwijzingen, maar men heeft nog niemand kunnen arresteren. Kancliclatentoeraooi gestart (Van een speciale verslaggever) Bijna had de Amerikaan Benkoe in de eerste ronde van het kandidaten-schaaktoernooi, dat dinsdagavond te Willemstad (Curasao) is begonnen en acht weken zal duren, voor een grote sensatie gezorgd door zijn land genoot Bobby Fischer te verslaan. Zover kwam het net niet, doch de kansen erop zijn nog volop aanwezig. De zeer boeiende partij is namelijk afgebroken in een voor Benkoe kansrijke stelling. De witspeler had de partij modern opgezet met g2g3, de zogenaamde Larsen- opening, waarna een vroegtijdige opmars met de a- pion was gevolgd. De talentvolle, 19-jarige Fischer geraakte in een positioneel onbehaaglijke stelling, welke door wit uiterst kundig werd behandeld. Na alle sleutelposities te hebben bezet, kwam Benkoe met een centrum-door braak:, die aan de verdedigingskunst van zwart hoge eisen stelde. Wit geraakte wel in tijdnood, doch hield het hoofd koel en slaagde erin zijn voordeel te be houden tijdens de afwikkeling naar een dame-eindspel, dat nadere analyse vraagt. Paul Keres was de enige, die in de eerste ronde de eer van de e-pion hoog hield: het werd tegen dr. Filip een Sl- ciliaan met het type spel, dat de Est- landse grootmeester gaarne speelt. De Tsjech kwam in een positie, die veel precisie vereiste. Toen de klok een woordje ging meespreken zwart had overigens inmiddels tegenspel gecreëerd besloten de matadoren tot remise: een kleine teleurstelling voor de Keres-fana. De Russen Kortsnoj en Geiler trók- kern in diiit toernooi het eerst de aan dacht van pers en publiek. Beide spe lers, die een ondernemende stijl heb ben, bleken genegen een wmstpoging te wagen. De witspeler poogde met lichte stukken de zwakte van pion dfi op te heffen, doch dit lukte slechts na heel wat comlbinatoire moeilijkhe den Zwart scheen beslissend tegenspel te krijgen, toen Kortsnoj een dame-offer had gebracht, dat de kenners nogal scep tisch beoordeelden. Een prachtige tussen- zet bracht eohter de balans weer in even wicht. Toen bij de 38e zet de tijdnood zeer groot werd. besloot men tot remise. het hoofd te bieden, waarbij vooral zijn zwakke pion op d5 actief tegenspel zeer moeilijk maakte. De ontmoeting is ver daagd in een voor wit voordelige stelling. Een typische bijzonderheid van dit kandidatentoernooi is, dat het publiek zich vrijwel niet in de speelzaal ophoudt, doch op de terrassen van hotel Intercon tinental, waar met de Caraïbische zee als décor de partijen op verlichte de monstratieborden worden gevolgd. Daar de klokken zijn gesynchroniseerd, ont gaat het publiek geen enkel detail van de strijd tussen de acht grootmeesters. Dat de technici deze eerste maal enkele verkeerde aansluitingen tot stand braoh- ten, waardoor een aantal klokken van wit op zwart werden aangesloten, kon de vreugde niet deren, De organisatoren verschoven eenvoudig de naambordjes, waardoor de zaak voor iedereen duidelijk werd. J. Dubbelstof anorak in NINOFLEX DIOLEN. OQ 75 Unieke aanbieding! 057. Helanca wandelpantalon, slank model in OQ 75 slub-cord dessin. 2. Dubbelstof anorak in katoenen gabardine. OQ 75 Tal van frisse tinten. ^5/. Tuinpantalon met afknoopbaar bovenstuk. Made by Sturka... in oersterk, soepel denim. IQ 75 Franse modekleuren. 1^» Zeer fel PetrosjanTal was een zeer fel ge vecht. In de opening gaf de ex-wereld kampioen blijk van een (te?) grote on dernemingslust, maar de uitstekende po sitie-speler Petrosjan hield op het stra tegische vlak de touwtjes strak in han den, hetgeen hem overwicht opleverde. Tal moest een beroep doen op al zün alle dreigingen ETHERGOLVEN NCRV-televisie vanavond (Van onze sociaal-econ. redactie) DE aardappelprijzen vertonen een dalende tendens. Tot deze con clusie kwam gisteren het bestuur van het produktschap voor aardappelen, die in openbare vergadering in Den Haag de consumentenprijs besprak. Men noemde van verschillende kan ten een gemiddelde prijs van 30 cent per kg. De economische controle dienst heeft evenwel nog geen prijs daling kunnen constateren, zo deelde een vertegenwoordiger van het de partement ter vergadering mede. Het bestuur heeft de verwachting dat de prijsdaling zich de komende weken zal voortzetten als gevolg van de export- stop, die het produktschap op aanwijzing van minister Marijnen heeft doorgevoerd. Volgens het schapsbestuur heeft de maat regel wel degelijk effect gehad Verdere prijsstijgingen zijn voorkomen en de bin nenlandse voorraden zijn veilig gesteld. De export staat stil nu het contingent van 15.000 ton. waarvoor exportvergun ningen zijn afgegeven, is uitgeput. Dat de prijsdaling zo traag verloopt, werd door de voorzitter van het schap toegeschreven aan de tegenzin die er zowel bü groothandel als detaillirten bestaat om de ingekochte voorraden te gen afbraakprijzen te ruimen. Ook het koude weer wordt als een vertragende factor gezien. Naar werd medegedeeld hebben de groothandelsprijzen van min der bekende soorten een forsere daling ondergaan don de veel gevraagde soor ten. De handelsprijs van Bintjes en Eigenheimers is derhalve nogal constant. Volgens de schapsvoorzitter is de prijs verhoging, die vooral half april optrad (29 tot 42 cent in de grote steden) het gevolg geweest van grote tekorten op de Europese markt. Dat tekort werd veroorzaakt door het lage prijspeil ln hot afgelopen najaar, waardoor veel te- Iers hun aardappelen hebben gevoederd aan het vee. omdol op de consumptie- markt geen bevredigende prijs te maken was. Bovendien is in vele landen de oogst kleiner uitgevallen en werden door ziekte en rooibeschadiging vele partUen ongeschikt voor de verkoop De gevolgen hiervan zijn eerst later ln het seizoen tot uitdrukking gekomen, mede omdat de winter zo lang aanhield Engelse afnemers riet kondien nakomen. TAE NCRV-televisie gaat u van- avond anderhalf uur ontspan ning bezorgen met de vertoning van „Nog iets voor de rondvraag?", een thriller van de Engelse schrijvers George Ross en Campbell Singer. Wanneer u er, direct na het jour naal, voor gaat zitten, moet u zich bepaald voorlopig door niets laten afleiden van de gebeurtenissen op het scherm. Het was aan het begin van het to neelseizoen 1953, toen Het Rotterdams Toneel het op de Nederlandse planken bracht. Het was toen niet meer dan het vanavond zal zijn: wat boeiende ontspanning die u kunt ondergaan of niet, al naar u het lust Daarom moet u zich niet voorberei den op het küken en luisteren naar een stuk „waar u wat van meeneemt", want na afloop als de onthullingen zün gedaan, moogt u het allemaal schielijk weer vergeten. Al spoedig zult u merken, dat het voornamelijk een „praatstuk" is. want het speelt zich vrijwel geheel af in een deftige vergaderzaal, die, op z'n En gels. in Victoriaanse stijl is gehouden en waar het juist zwaarwichtig is toe gegaan als het spel begint Toch zün de heren directieleden die hier vergaderen in een goede stem ming. De vergadering loopt ten einde, de rondvraag is aan de orde. De aan delen van de N.V. Henry Armstrong ln Leeds staan zeer hoog, het banksal- en de aanvoer van vroege aardappelen op zich liet wachten. In hel buitenland, met name Engeland, ontstond daardoor plotseling grote vraag. Nadat van de oogst 1961 reeds ruim 230.000 ton was uitgevoerd, werd in de week van 9 tot en met 14 april al 17.000 ton verladen, reden waarom op 16 april de export werd gecontingeerd. KORT GEDING Het bestuur van het produktschap heeft zich gisteren niet uitgelaten over de uitspraak, diie de voorzitter van bet College van beroep voor het bedrijfs leven te Den Haag in kort geding heeft gedaan over de rechtsgeldigheid van de exDortstop. Naar gemeld werd de maat regel niet bindend geacht, daar het schapsbestuur er formeel nooit een be slissing over heeft genomen. Het schap heeft namelijk de minister geadviseerd en vervolgens diens aanwijzing zonder verder besluit uitgevoerd, omdat de aan wijzing conform het advies werd ver beide exporteurs aanhangig gemaakt, besloot het bestuur op 10 mei opnieuw in (besloten) vergadering bijeen te ko men om over de uitspraak te beraad slagen Intussen zal juridische advies worden ingewonnen over de uitspraak en de overwegingen van de rechter, waarbij het produktschap werd geadvi seerd de aanvragen om exportvergun ning van 2 exporteurs 'in overweging te nemen of nadere richtlijnen te ver strekken. Het kort geding was door de beide exporteurs aanhanging gemaakt, daar zü contractuele verplichtingen Morgenavond, nadat in een nationaal programma een televisiereportage la gegeven aan de traditionele Dodenher denking op de Waalsdorpervlakte (7.50—8.10 uur) zal om 8.30 uur het gezonder dan ooit, dus wat zal aangrijpende toneelspel „Dagboek van de heren die aan de top staan van de- Anne Frank" worden opgevoerd voor ze firma verontrusten? camera-s Maar plotseling wordt de opgewekte toon van de vergadering verstoord. u zult de opvoering zien zoals die op want de beide directeuren van de con- de planken is gegeven door de Toneel- correrende firma hebben iets op be. ,roep Theater, met Martine Crèfcoem ÜS! els Anne, Rob de Vries als haar vader Jenny van Maerlant als haar lijkt het nog alsof aan voorbügaan kan. er een verwarrend debat los. de heren raüen in een Ustif parbei. £aa„ el^r gemoedelijk t i ïail mvc hlrül! dcr- Het cchtP3ar Va" Daan wordt ge speeld door Hans Tiemeyer en Enny Mols-do Leeuwe en verder spelen met Jules Croiset, Bernhard Droog, Jacques Snoek en Mia Goossen. met andere ogen bezienkortom. het is allemaal niet zo prettig meer. Wat er precies gebeurt, daarover vertellen wij degenen die het stuk niet kennen, beslist niets, want bü een thriller moet er spanning zün en mag hebben het stuk, waarvoor nooit is ge- mets van het slot worden verraden applaudisseerd omdat daarvoor de ont- roering aan het slot te groot was ge- Een vrouw worden, al een of meer malen gezien In de schouwburg was het Lia Dat dit stuk op de avond van de 4e Dorana die in het meer dan honderd mei voor de camera's en dus onder maal gespeelde stuk (dat toen „Heeft aandacht van heel 't Nederlandse volk iemand nog iets?" heette) de enige wordt gebracht is niet om oude won- vrouwelijke rol, die van de directie- den no* eens °Pen ,e rijten of om haat necretaresse, speelde. Vanavond ts aan wakkeren, maar om de woor- het Ina van de Molen, die als Joyce ,den van Annc Frank. die ten grondslag Anderson, die een goed oogje heeft 1 op de directiesecretaris Geoffrey Harrisson (Peter Aryans; optreedt. De schare van directeuren wordt om. uitgebeld door Adolf Rijkens, Pim Dikkers. Willy Ruys en Mat- thieu van Eysden. Op één ding moeten we u voorberei den: mogelijk zult u sommige directie leden wat kinderUjk in hun opvattingen en wat al te naïef vinden. Dat vindt zijn oorzaak in het feit, dat de auteuis Hiiversui de grote zakenwereld een beetje op de Oehtendgyi hak hebben willen nemen. Een weinig Lichte satyre op dit punt Is het spel niet orkJiuT',, vreemd. radio. VPRO Mocht u zelf als küker een groot za- *lnf 10.05 Morgenwijde dat wat zij noteerde in haai dagboek, nog verder uit te dragen. „Ondanks alle» geloof ik nog steeds aan de innerlüke goedheid van dt mens". Woorden, die nu. 18 Jaren na dat zü werden neergeschreven, nog even grote waarde hebben behouden. Programma voor morgen tje) 0 00 Gym v d vrouw 9 10 9 WW. r.: 9 *<j School. ■Un ululoht. le- VARA: 10 20 dan vooral niet a voor wat het is: amusement i het spel paar uurtjes landbouw 12.30° Meded" ten behoeve tuinbouw 1233 Sport en progno-r en zang 12 20 Renering-suitx: Igaelcc/' vanavond Lied- hoorspel 20 00 HilVi 20.45 De 7.10 G twee minuien beschouwing 15 20 Radi- Fllharm ork. VARA: 16 00 Grepen uit d muziekgeschiedenis. muzikale lezing 16 7 V d zieken 17.00 Radio FRiarm ork e harp soliste 17 50 Act 16 00 N'wt 16 15 Poll tleke levin* '6.25 Lichte ork muz en zanr eoliste 18.50 De puntje» op de 1. praatje Hilversum I, 402 m. 18 00 V d klndorei 19.05 Ga er eens even voo Jes en Het Vogelkwartier Nws 20 05 Radio Filharm Desillusionist, hoorspel 22 00 Mannenkoor Lautfcmus 7 5o actW-n^lTDtlr^^^m^^tftfta3N^.SPOrt* dMaU<' 8 00 Nws 815 R.vllökram a act 2310 Dlscotaria Zi.55—24.00 Nw, Volksliederen 'srr) 8.-45 Lichte gram 8 Hilversum II, 298 m. 18-00 Nm en w«sr. V d ,,9.*5 Llch,p gram 9 40 V ber 19.10 Op de man al. praatje 19.18 ™>uw 10.10 Klass muz igrl 10.15 Mort-c- Geestelijke liederen (gr) 1930 Radio- 10 45 Planorecital 1115 V t krant ifl.50 Uitt van de Anti-Revolutlo- ,",t,T*ar! naire Partü 20.00 Dondordagavondmozaiek "«-tiger )ar< gevar progr 22.30 Nws en SOS-ber 22 40 vnn Avondoverdenking 22 55 Boekbespr 23.00 Planorecital 23.30 Sociale verandedlngen het Delta-gebied, lezing 23.55—34 00 t brood de* levens. 'erpoalngwmuz 2.90 Gri —.v~ 3 15 LIChte gram 13 45 Koperorkes* gr) 14 05 Schoolradio 14 25 Strijkoc' '■navond NTS: 20 00 Joui documentaire (Ht. _.J0 Iets voor de rondvraag?, TV-spel 22 50 ?rlng»ult7 ertc. don- hot Mlntetertr W£rz VARA 20.30 Dagboek i Anne Frank, toneelstuk-

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 11