Herdenking in Pieterskerk gebed voor vorstenhuis, volk en mensheid Speeltuin ,,Westerkwartier in een nieuw gewaad Feestavond Leidse Chr. Oranjevereniging Onze woensdag tip NIEUWE LEIDSCIÏE COURANT 4 DINSDAG 1 MEI 1962 Agenda voor Leiden en Den Haag Schouwburg. 8 uur: Abonnementsvoor- •telling ..De Vader", van Strindberg. Den Haag. Kon Schouwburg, 8.15 u.: Nederlandse Comedie met „Meneer gaat op jacht'. Gebouw K. en W.. 8 uur: Chr. Resi dentie Mannenkoor o.l.v. R. van Ypercn. Malieveld. 8 uur: Circus BoltinL Woensdag Garenmarkt. 8.30 uur: Vertrek K. en O.-excursie „Schoonheid langs Hollands rivieren". Het Gulden Vlies, 2.30 uur: Ned. Ver eniging van Huisvrouwen, zuivelmiddag. Aula academisch ziekenhuis, 1-1-25 u.: Middagpauzebijcc-nkomst. Schouwburg. 8 uur: Litteris Sacrum met „Kleine kinderen worden groot". Leiderdorp, Gemeentehuis, 7.45 u. Raadsvergadering. D e n H a a g. Kon. Schouwburg. 8.15 u.: Nederlandse Comedie met „Caroline". Diligentia. 8 uur: Grace Cimbel, piano. Malieveld. 8 uur: Circus Boltini. Donderdag Het Gulden Vlies. 7.30 uur: Jaarverga dering Leidse Assurantie Club; J. Stappenbelt over „De opvolging in assurantiebedrijvcn". Geref. Jeugdhuis, 8 uur: Vola, film avond Schokbcton. LFC-terreln. Zilveren-Molcntocrnooi: Noordwijk-Foreholte. Pieterskerk, 7.15 uur: Avondgebed. Schouwburg, Litteris Sacrum met „Kleine kinderen worden groot". Oegstgeest, Geref. kerk. 8 uur: A.R.-kiesvereniging met forum over: „Eén prot.-christelijke partij". Den Haag. Rolzaal. Binnenhof. 8.15 uur: Leden Residentie-Orkest. Diligentia. 8 uur: Ned. Kamerorkest O.l.v. Szyman Goldberg. Malieveld, 8 uur Circus Boltini. VrUdag De Doelen, 11.30 uur: Aandeelhouders vergadering Werninks Beton- en Aan neming Mij. N.V. Kamer van Koophandel, 2 uur: Leden vergadering, A. Boogaard, inspecteur Lo., over „Eenvoudige opleiding in de ulo". Geref. kerk. Oude Vest, 7 uur: Doden herdenking, spreker loco-burgemeester J. C. van Schalk, uitvoering Requiem van Herman Strategicr door Nederlands Madrigaalkoor o.l.v. de componist; orgel: C. Hanegraaff. Monument voor gevallenen, 8 uur: Kranslegging. Zaterdag Schouwburg. 8 uur: Litteris Sacrum met „Kleine kinderen worden groot". D e n H a a g, Kon. Schouwburg. 8.15 u.: Haagsche Comedie met „Het Prieel"; 11.15 uur nm: Werkgroep Haagsche Co medie met ,,'n Wissewas". Diligentia, 8 uur: Quartetto Viotti. Houtrustgebouw. 8 uur: Koninginne- concert door het Residentie-Orkest oJ.v. El ie Poslavsky. Malieveld, 8 uur: Circus Boltini. Apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen apotheek Tot hulp der Menachheid, Hooi gracht 48, tel. 21060. De dienst van apo theek R. van Breest SmaUenburg te Lei derdorp wordt eveneens door deze Leid se apotheek waargenomen. Films Casino: In en otn Soestdijk (alle leef tijden) (11-6 uur). Lldo (2.30, 7 en 9.15 uur): Meester Vlubber. de vliegende schoolmeester (alle leeftijden). Luxor (2.30, 7 en 9.15 uur): Freddy und die Millionare (alle leeftijden) Rex (2.30. 7.15 en 915 uur): De dief van Bagdad (alle leeftijden); donderdag: Hyena's van de grote weg. Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Het mee dogenloze oog (18 jaar). Trianon (2.30. 7 en 9.15 uur): Eén py jama voor twee (14 Jaar). Langslapers staan niet op deze foto, gemaakt bij het prille be gin van de Leidse Koninginne dag, de aubade op het stadhuis plein. T)E PREEK van dr. Schoonheim gistermorgen in de Pieterskerk ge- houden in een dienst ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin Juliana en het zilveren huwelijksfeest van het koninklijk Echtpaar was voornamelijk een inleiding tot de dêenst der gebeden, waarin de Vorstin en Haar gezin, onze overheden en ons land en volk, de volkerenwereld en de nood van wereld, groepen van mensen en individuele mensen aan God werden opgedragen en die werd besloten met het gemeenschappelijk bidden van het gebed des Heren. Het thema van de prediking was de zegen wens uit het eerste hoofdstuk van de Openbaring van Johannes: „Genade zij u en vrede van Hem, Die is en Die was en Die komt, en van de zeven geesten die voor Zijn troon zijn, en van Jezus Christus, de getrouwe Getuige, de Eerstgeborene der doden en de Overste van de koningen der aarde". Voordat de predikant een korte uitleg van deze zegenwens gaf „opdat u straks des te bewuster de gebeden zult kunnen meebidden" gaf hij een karak tertrek van onze Landsvrouwe, Haar Echtgenote en Haar gezin en Hun leven en werken temidden van ons volk. Het koningschap legt zijn dragers soms onmogelijke verplichtingen op. De draagster daarvan zou zich kunnen Prins, die een getuigenis mocht heten Scherp formuleerde hij daarin zijn over tuiging en gevoelens, recht op de man af, rij van alle „beroepsmatigheid". Eenvoud en oprechtheid Ds. Schoonheim zei het een bijzonder groot voorrecht te achten, dit konink lijke gezin te mogen eren, dat it uitoefening van zijn grote verantwoor delijkheid een zo grote eenvoud en rechtheid tentoonspreidt. Wat kan de Kerk beter doen dan met het oog op dit Vorstenhuis de zegenwens uit Open baring 1 vertolken. Genade zij u en vrede van Hem. De genade beduidt, dat God in men- n een welbehagen heeft, in mensen die in hoogheid zijn gezeten cn in nederigen Deze Goddelijke gunst is het verrassende geschenk voor ieder. Wie dit geschenk mag aanvaarden, verkeert in een toestand zegen, dankbaarheid en feestvreug de. De vrede komt van de eeuwige God, Die Zijn heerschappij niet aan een paalde eeuw verbindt maar ALTIJD tegenwoordig is. God doet recht en Hij zal dat blijven doen. Hij is. Hij was. Hij komt, van de zeven geesten die voor Zijn troon zyn. Zeven is een aanwijzing voor hechte Ds. SCHOONHEIM Moeder voor gezin en volk verontschuldigen als zij daardoor haar zorg als moeder van een gezin minder be langrijk zou achten. Bij koningin Juliana is dat niet het geval. Zij is voor de ogen van ons volk en wij mogen wel zeggen ook van de wereld de moeder van Haar gezin en tegelijk de Moeder van ons volk. Ds. Schoonheim herinnerde aan de be kende rede die Zij enige jaren geleden, staande op de preekstoel van de Pieters kerk, heeft uitgesproken en citeerde daar uit enkele markante passages. Hartelijke eenvoud en persoonlijke oprechtheid spraken daaruit, eigenschappen die eerbied en bewondering voor wat Zij is nog groter maken en ons des te gemak kelijker doen delen in de vreugde over Haar jaarlijkse feestdag. Van prins Bernhard kan gezegd den, dat Hij Zijn vrouw in Haar hoge opvattingen trouw ter zijde staat. De predikant las in dit verband een deel vooi van de laatste Kersttoespraak van dt Zonnige aubade De wind was nog aan de schrale kant maar er scheen een vrolijk zonnetje toen gisterochtend om half negen meer 2000 Leidse schoolkinderen op het Stad huisplein aan een klankvolle aubade be gonnen onder leiding van de heer A. van Kapel. Het Leids Politie Muziekge zelschap zorgde weer voor een passende begeleiding en vele oudera en andere belangstellenden waren getuige vai aantrekkelijke programmapunt. Nadat de kinderen 'k Hou van Holland Geluckig vaderland, en „Dank en bede" hadden gezongen, hield wethouder J. C. van Schalk, ais loco-burgemeester een kort toespraakje. Hij vertelde de kinde ren, dat ze nog nooit zo mooi hadden ge zongen als nu en hij wees hen op het blijde karakter van deze Koninginnedag en op het feit, dat ons Vorstenpaar ook het zilveren huwelijksfeest viert. Konin gin Juliana en prins Bernhard denken veel aan de jeugd van Nederland, aldus wethouder Van Schaik. en dart wordt ook wel bewezen door hun idee om twee jeugdkampen te stichten, één in Zee land en één in het centrum van ons land. Na deze toespraak zongen de kinderen het Wilhelmus. eenheid, volheid, rijkdom, overvloed. Gods goedheid heeft dan ook geen einde Hij schenkt een koninklijke overvloed van zegen en genade. En Jezus Christus is de betrouwbare Getuige van God, van Zijn trouw, liefde, macht en verzoening. Hij heeft het pri maat van Gods soevereine macht over de boze. Op Pasen het feest der Opstan ding begon deze boodschap te klinken zij is er voor alle eeuwen, alle rassen, tot het einde. Afhankelijkheid De laatste woorden van het tekstge deelte en de Overste van de •tof.i.igen der aarde" plaatsen de vorst in een positie van afhankelijkheid tegen over God. Hij is de Enige. Die boven Koningin staat. Zij staat onder Zijn ge zag. regeert bij Zijn gratie. Want Jezus Christus is de overste Leidsman. Ds. Schoonheim bracht dat ook in verband met de vrijheid van geloof en overtuiging die onder Oranje steeds is nagestreefd en die de glans van de regering der Oranjes uit maakt. God alleen maakt waarlijk vrij. En wie deze vrijheid heeft ont vangen, wil en mag haar op konink lijke wijze meedelen aan anderen. „Dat God de zegenwens uit Zijn eigen Bock aan Haar cn allen die bij Haar be horen in vervulling mag doen gaan", zo besloot de predikant zijn verkondiging, waarna hij de Gemeente uitnodigde in eenvoud van het hart het gebed voor allen die over ons zijn gesteld, tot God op te zenden. Aan het eind van de dienst zong de Gemeente het eerste en zesde vers var gezang 301 (Wilhelmus). De kerk was heel goed bezet. De bur gerlijke overheid, de universiteit, het gar nizoen en vele organisaties hadden op uitnodiging van de centrale kerkeraad van de Hervormde gemeente, een afvaar diging gezonden. Zaterdagmiddag werd de verbouwde speeltuin Westerkwartier aan de Ten Kate- straat onder grote belangstelling door wethouder Van Schaik geopend. De wet houder ontsloot het hek van de tuin, waarna de vernieuwingen werden bezichtigd. De tuin heeft nu een rolsehaatsenbaan. De speelwerktuigen zijn opnieuw geverfd en ook de zandbak is vernieuwd. De aanwezigen waren vol lof over de resultaten van de verbouwing. Tevoren was men in het clubhuis bij eengeweest. In aanwezigheid van de heer Hofman, directeur N. E. M. en be schermheer van „Westerkwartier', zijn procuratiehouder, de heer De Lijster, de heren J. Huizen en L. F. Molle (resp. voorzitter en secretaris van de Leidse Bond van Speeltuinen), de heer Vijl- brief van N.U.S.O., mevrouw Van Dijk namens Humanitas, de heer C. H. En- develd. voorzitter van het Chr. har moniegezelschap Concordia, bestuurs leden var» speeltuinvereniging Zuidwest, woningbouwvereniging „Ons Belang", voetbalvereniging Leidse Boys, oud- Het jeugdorkest De Burcht ver zorgde gisteravond op het stijl volle Pieterskerkplein een muzi kale show. Feest De vijf Hoven De speeltuinvereniging De vijf Hoven te Leiden heeft gisteren kinderspelen georganiseerd. Om negen uur 's morgens maakten vijfhonderd kinderen een rond wandeling door de wijk onder aanvoe ring van de muziekvereniging Trouw en Durf. Zij kregen een flesje limonade en een reep chocolade, de kleintjes ont vingen bovendien-een feesttoeter. Vier honderd kinderen keken 's middags naai de kleurenfilm De gelaarsde kat. 's Avonds werd een gekostumeerde voetbalwedstrijd gespeeld, die een groot aantal toeschouwers trok. Uitslagen: blokjesrapen: le prijs D. v. Leeuwen; 2e H. Roelandse; 3e W. v. Zijp. Eierlopen: le prijs E. Richart van Gel der; 2e L. Koet; 3e R. Moraal. Wasophangen: le prijs O. Monfiels; 2e E. v. Krimpen; 3e N. va Mastricht Zaklopen: le prijs R. van Krimpen: 2c D. de Wit; 3e W. Ouwerkerk. TZOOR de feestavond, die de Leidse Chr. Oranjevereniging gisteren in het Antoniusclubhuis hield, was grote belangstelling. Voorzitter L. Schipper kon onder anderen de loco-burgemeester van Leiden, wethouder J. C. van Schaik en diens echtgenote welkom heten alsmede afgevaardig den van de vereniging „Koninginnedag"en de 3 October Vereniging. Ds. Van den Berg, Hervormd predikant te Leiden, hield een korte toespraak onder het motto „Oranje boven". Nadat ds. Van den Berg onder meer enige gedachten van Machiavelli naar voren had gebracht („Een vorst moet slim en slecht zijn, wil hij zich hand haven"), stelde hij met klem vast. dat ons land groot is geworden door de zorg, de trouw en de liefde van Oranje Het voornaamste is echter, dat wij een Oranjehuis hebben, dat zijn houvast op de goede plaats heeft gezocht. Laten wij daarom bidden, dat het altijd „God. Ne derland en Oranje" mag blijven, aldus ds. Van den Berg. De toneelgroep V.E.V.O. van het chris telijk lyceum in Alphen aan den Rijn zorgde hierna voor de hoofdschotel van de avond door het blijspel van John Dighton „De gelukkigste dagen van Je leven" over het voetlicht te brengen onder regie van de leraar C. de Man. Het stuk speelt zich vlak na de Twee de Wereldoorlog af in een Engelse kost school. Door een fout van het ministerie wordt in dit instituut voor Jongens een meisjeskostschool ingekwartierd en dat Foto's van Koninginnedag: N. van der Horst. Leids Jeugdorkest gaf taptoe Op het feestelijk verlichte Pieters kerkhof leverden de jeugdige muzikan ten van het Leids Jeugdorkest en de Drumband „De Burcht" onder hun diri gent Wim Mark gisteravond een alles zins geslaagde bijdrage aan het Leidse Oranjefeest. Na een tweetal marsen en een shownummer van de drumband, werden de luisteraars verrast met een verkorte „taptoe-Deilft". Een hoogte punt vormde ongetwijfeld de trompet- soli, die de onder-kapelmeester Koos Mark vanaf de met schijnwerpers ver lichte torenschans feilloos ten gehore De woorden van dank, die de vice- voorzitter van „Koninginnedag", de heer L. Questroo, na afloop van de mu zikale show tot de muzikanten richtte, werden met een welverdiend applaus onderstreept geeft uiteraard allerlei vreemde situaties. De dertien jeugdige speelsters en spe lers deden goed hun best en ze beleef den zelf kennelijk veel plezier aan het stuk (dat zij in februari van dit jaar en kele keren in Alphen opvoerden). Door hun jeugdige leeftijd slaagden ze er ech ter niet in alles geheel aanvaardbaar te maken. Maar het stuk draagt zo'n gees tig karakter, dat de aanwezigen" toch een heel plezierige avond hebben gehad Oranjewandeltocht Aan de Oranjewandeltocht in Leiden namen gistermiddag 17 groepen met een totaal van 390 deelnemers en ruim 150 lndividuelen deel. De afstand bedroeg 15 kilometer. Start en finish waren bij Den Burcht. De wandelaars werden op gehaald door de christelijke muziekver eniging Concordia. De heer L. Questroo, vice-voorzltter van de vereniging Ko ninginnedag, reikte de prijzen uit. Er waren geen uitvallers. De schoolprijzen werden als volgt ver deeld: 1 O.L.S. Zuidsingel (wisselbeker en lauwertak), 2 Jan Ligthartschool (lauwertak), 3 Storm Buisingschool (me daille), 4 De Meieschool. Bodegraven, (medaille), 5 Du Rieustraatschool (me daille). De prijzen voor de beste Junioren- wandelgroepen gingen naar: 1 De Rip pers, Rijpwetering, (wisselbeker). 2 Zwieten, Zoeterwoude (lauwertak). 3 Sparta, Leiderdorp (medaille) en D.S.B (WIK-medaille) W esterkwartier De speeltuinverenigingen Westerkwar tier en Zuid-West hebben gisteren goed hun best gedaan, 's Morgens om negen uur vertrok de jongste groep van Wes terkwartier met Werkmans Wilskracht van de speeltuin Ten Katestraat langs de Boshuizerkade naar de wijk Zuid-West om daar de jongste groep te halen. Gezamenlijk ging men naar de speel tuin Westerkwartier, waar in het keurig versierde zaaltje werd genoten van pop penkast en film. Na afloop traktaties. Middags waren er filmvoorstellingen voor de oudere kinderen en er werden eok rolschaatswedstrijden gehouden. bestuurslid W. Zonneveld, oud-portier Van Noort, portier Slierings en aan- smer De Bolster sprak daar voorzitter van Polanen een welkomstwoord. Hij sprak zijn blijdschap uit over het feit, dat de speeltuin bij het 35-jarig bestaan (volgend jaar) een fraai geheel zal zijn. Hij dankte o.m. de heer Van Schaik en het Bondsbestuur voor hun medewerking bij de totstandkoming van de vernieuwingen. Bovendien had de heer Hofman toegezegd zoveel mogelijk hulp te verlenen bij het -verkrijgen van nog meer materiaal voor de tuin. De vereniging „Westerkwartier" staat op goede voet met andere verenigingen, hetgeen blijkt uit veel hulp en geza menlijke activiteiten.' De heer Hofman sprak zijn waar dering uit voor het bestuur, waarna wethouder Van Schaik het bestuur complimenteerde en feliciteerde met de bereikte resultaten. De wethou der hoopte van de uitnodiging tot het meemaken van de jaarlijkse bejaar- dentocht deze keer gebruik te kunnen maken. De heer Huizen waardeerde de hulp, die Westerkwartier aan de jonge speeltuinvereniging Zuidwest biedt en hoopte op samenwerking bij de vakantiebezigheden. De heren Vijlbrief, Koldenhof (voor zitter van Zuidwest), Endeveld, W. Schouten („Ons Belang"), spraken even eens en een bestuurslid van Leidse Boys bood een bloemstuk aan. De heer Van Polanen dankte de sprekers en het bestuur van Leidse Boys voor het ge schenk Kunst en Genoegen won eerste prijs Het trompetterkorps AHOY hield za terdag in Rotterdam een groot drum bandconcours. waaraan 20 drumbands deelnamen. De jury bestond uit de ma joors H. M. Schwedler en H. Freysen van de Marinierskapel en de heer Laros. ln- •tructeur van de Trommelaeren van Roo- eendaele. Het Leidse tamboer- en pijperkorps Kunst en Genoegen behaalde in de hoogste afdeling een eerste prijs en daar mee tevens het hoogste aantal punten van het gehele concours. Nog een eerste prijs in deze afdeling ging naar het tamboer- en pijperkorps St. Jozef uit Vaals. Vroege klanken in een deel van Leiden Terwijl de eerste zonnestralen al door de straten van Leiden speelden, zorgden de padvindersband Trozinah, de band van Jahn, de band van de St. Paulusgroep eu de Franciscusband er gisterochtend vroeg voor. dat een deel van Leiden met vrolijk trompettergeschal en tromgerof fel werd gewekt. We vonden het Jam mer, dat deze reveille zich weer tot een deel van Leiden beperkte. Leiden-Zuid- west en Leiden-Noord. waar toch vele duizenden mensen wonen, waren ook nu weer niet in het reveille-programma op genomen. Op het sportterrein aan de Zoe- terwoudsesingel zijn gistermor gen spelen gehouden voor de schoolgaande jeugd van negen tot twaalf jaar. Hier een kijkje bij het ringsteken op de fiets. Kinderspelen in Leiden werden groot succes Hoe uitstekend de organisatie van de vereniging Koninginnedag was, zagen we duidelijk op de sportvelden aan de Zocterwoudseslngel, waar meer dan dui zend kinderen werdon beziggehouden met aardige spelen. De schooljeugd van negen tot twaalf jaar wedijverde ln het blokjesrapen, zaklopen. ringsteken, bard lopen en vele andere takken van klnder- sport. Veel prijzen werden uitgedeeld en bovendien kregen de kinderen nog een glas limonade en spritskoeken. Wat heb ben ze genoten De uitslagen waren: Groep I: Hindernisrace op de flets: eerste prijs Laurens van Vliet, Rijnsbur- gerweg 118; tweede prijs Sjoerd Brons geest. J. Catslaan 42. derde prijs Robbie Eradus, Goejéstraat 40. Groep 2: Blokjesrapen meisjes 10 j.: 1. Ineke de Vos. Coornhertstraat 2; 2. Pauline Rijsbergen. Oranjestraat lb; 3. Lilian Dool, Jan Vossensteeg 39a. Groep 3: Blokjesrapen meisjes 12 J.: l..Bep de Jeu, Oranjestraat 42; 2. Carla de Kreek. R. Holstraat 43; 3. Anneke Schlagwein, St. Jacobsgracht 1. Groep 4: Blokjesrapen Jongens 10 J.: 1. Bram Beij, Oude Singel 192; 2. Joop Romijn, Langestraat 37; 3. Hans Jansen. Oranjegracht 19, Groep 5: Blokjesrapen jongens 12 J.: 1. Hans Prins, Pieterskerkoorsteeg 8; 2. Aad de Jonge, Zeemanlaan 47: 3. Ton Brouwer, Da Costastraat 30. Groep 6: Zaklopen meisjes 10 Jaar 1. Petraa Caree. Ing Driessenstraat 17, 2. Annemiek de Koning, Schelpenkade: 3. Marijke Ooyendijk, Hoogl. Kerkgracht 48. Groep 7: zaklopen meisjes 12 Jaar 1. Marjan Blegstraten, Lelystraat 8; 2. Toos Kikkert. Stadhouderslaan 4; 3. Ma ria Bonte, Olbrechtstraat 77. Groep 8: Zaklopen Jongens 10 Jaar 1. Frank Mengelen, Antillenstraat 162; 2. Rob Bos. B. Zweersstraat 2; 3. Peter Sieval, Molenstraat 28. Groep 9: Zaklopen Jongens 12 Jaar 1. Wim van Putten. Groeenesteeg 26; 2. Jaap de Bree, Steenschuur 9: 3. Pim Ro man. Driftstraat 26. Groep 10 Kruip door sluip door. Jon gens 10 j.: 1. Hans Vis. Kersenstraat 20; 2. Bouwdewijn Harland, Hooigracht 7; 3. Theo Beren fenger. Levendaal 47. Groep 11Kruip door sluip door. jon gens 12 j.: 1. Jan Bodijn, Clarasteeg 21; 2. Gerrit Vis, Kersenstraat 20: 3. Jan Noorlander. Haagweg 21. Groep 12Ringsteken meisjes 10 j.: 1. Jannie v d Berg, J. v. Lennepstraat 2a; 2. Petra Perquin, Plantsoen 53: 3. Ellie Beerman. 3 Octoberstraat 43. Groep 13: Ringsteken meisjes 12 j.: 1. Lia Lares, Dahliastraat 9a; 2. Carla Mank. Meloenstraat 18; 3. Tineke Oost- dam. Hogewoerd 81. Groep 14: Hardlopen met keerpunt, meisjes 11 j.: 1. Trees Driessen, Nw. Rijn 23a; 2. Marianne de RooiJ, W. de Zwijger laan 57; 3. Janneke Ravensbergen, Van der Duijnstraat 3. Groep 15: Wedloop meisjes 12 jaar: 1. Marianne de Wilde, Staringkade 42; 2. Lieneke v d Steen, Nw Rijn 88; 3. Lien van As. Uiterstegracht 12b. Vuurwerk in Leiden Enige duizenden late feestgangers heb ben gisteravond zichtbaar en hoorbaar genoten van het uit 24 afdelingen be staande vuurwerk waarmee op het sportcomplex aan de Boshuizerkade de Koninginnedag 1962 en de viering van het zilveren huwelijksfeest in de Sleu telstad werden besloten. Het slotnum mer was een metershoog zilveren jubileumstuk. •Heen geldig 2 mei a.s. KATOENEN PAKJE Blouse met fris streep- desBln, no-lron; broekje unl In contrasterende kleur, 2 Jaar Genadevrederijkdom en vrijheid

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 4