„God zij dank - 't is maar een Arabier" BON ..Zo gaat dat nu eenmaal..." j kunstgebit Belastingverlagingen in Engelse begroting REL IN RUSLAND OM VERA SERBOVA Jjt een Oante lij, Taal der bijen 5 SCHOLENBOUW Het ten behoeve van het VHMO voor 1961 toegewezen bouwvolume j van 450.000 kon niet geheel worden gerealiseerd. Voor zover uit de j thans beschikbare gegevens kan worden afgeleid de definitieve cijfers over de produktie in 1961 zijn nog niet bekend heeft die produktie omstreeks 33.000.000 bedragen. Dit deelt minister Cals mee in antwoord op schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid van Heivoort (kvp). Voor de oorzaak hiervan verwijst de minister naar de uiteenzetting die staatssecretaris Stubenrouch bij de mondelinge behandeling van de begroting van o. k. en w. in de Tweede Kamer heeft gegeven. Deze oor zaken, zo zei de heer Stubenrouch toen liggen op het gebied van moei lijkheden met het verkrijgen van bouwterreinen, het overbelast zijn van architecten en ook de onvoldoende outillage van de met de behandeling belaste ambtelijke instanties, waardoor vooral voor het VHMO onvol doende reserveplannen kunnen worden gereedgemaakt. Conferentie met de E.E.G. Afrikaanse landen hopen op meer financiële steun De zestien met de Europese Econo mische Gemeenschap verbonden landen hebben gisteren de verwachting uitge sproken. dat de totale financiële bij stand van de zes EEG-landen in de nieuwe associatie-overenkomst tenmin ste ruim 350 miljoen dollar per jaarj zal gaan bedragen. Dit is gebleken op de eerste dag van de tweedaagse con-| ferentie tussen ministeriële delegaties van de zes EEG-landen en de 16 Afri-j kaanse staten in Brussel over de ver nieuwing van het bestaande associatie- akkoord, dat tegen het eind van dit jaar| afloopt. Op de eerste ministeriële Euro- Afrikaanse conferentie, die in decem ber van het vorige jaar in Parijs werd gehouden, spraken de Afrikaan se landen de wens uit de banden met de EEG aan te houden. Sindsdien zijn op ambtelijk niveau besprekin gen gevolgd over de inhoud van het nieuwe associatie-akkoord, waarbij echter op twee belangrijke punten weinig vorderingen zijn gemaakt: de te volgen handelspolitiek en de finan ciële regelingen. Dagelijks vallen er nog tientallen doden Drie revolverschoten weerklonken snel achter elkaar i „Wat bedoelt u met zin?" vroeg een van de studenten. „Vroeg u naar de zin toen zij ons zeven jaar lang doodden?" Dit had de instemming van de ge hele groep. .,U vraagt ons zeker toch niet mede- de deftiap 1'iden te hebben, hè?" aldus een knap i» %jr- i. 7 x j i j, meisje in een lichtblauwe sweater. Rue Michelet van Alvers. Een Arabische bedelaar zakte in elkaar Als er in ons nog cnjg medelijden op het trottoir. Een kant van zijn hoofd was weggeschoten. Een \'s laten we dat dan reserveren voor j stroom bloed liep in de goot. Een goed geklede jonge Europeaan die van ons eigen ras." stak rustig zijn revolver in zijn broekzak en wandelde langzaam weg. INSTEMMING Een paar meter in de fel door de zon beschenen straat stapte hij een viaduct binnen en verdween. Niemand probeerde hem te volgen Allen knikten ten teken van in- of keek zelfs maar in zijn richting. stemming. Advertentie Wanneer de vorm van het mondweefsel of tandvlees zich wijzigt, waardoor Uw prothese loslaat, dient U de tandarts te raadplegen. Tussenruimten, veroorzaakt do schrompelen v Alleen de tandarts is in slaat passend te maken. Tracht dit niel 3«Lr wijzigen en de tere mondweefsels kunnen aan Indien U zich niet onmiddellijk tot de tandarts kun wenden, Is' het roadzaom voorlopig dentofix Ie gebruiken, een aangenaam alkalisch poeder, dat het gebit stevig op zi|n plaots houdt. dentofix unrrft n»h*»l vxru/iirf.rH Anrtr het schoonspoelen van Uw gebit en geeft geen zuurvormlng onder de plaat. Het vormt een zacht, beschermend laagje tuisen gebit en gehemelte en doet het gebit gemakkelijk kan eten, proten en lachen ols met natuurlijke (CCNTOfft) Dus^geen angst meer voor dlnk"il^entofix0. z<sk'rheid Verkrijgbaar bij Apothekers en D beide onderwerpen bestaat ook i tussen de ..zes" onderling een aanzien- t lijk verschil van mening, dat ook bij het begin van de conferentie met de I Afrikaanse ministers gisteren nog i voortduurde. Een gistermiddag gehou- I den afzonderlijke bijeenkomst van mi nisters van de EEG-landen. die van Nederlandse zijde werd bijgewoond door de ministers Zijlstra en De Pous en staatssecretaris Van Houten, kon hierin geen verandering brengen. Bij de zestien Afrikaanse landen daarentegen bestaat wel eensgezind heid over hetgeen men van de nieuwe associatie-overeenkomst verwacht. Ter wijl in de eerste overeenkomst, afge sloten toen zij nog niet onafhankelijk waren, een totale financiële bijstand over een periode van vijf jaar was voor zien van ruim' 580 miljoen dollar, wensen de Afrikaanse vertegenwoordi gers dit bedrag voor de komende vijf jaar op ruim 1750 miljoen dollar te brengen. Voor het bestaande ontwikke lingsfonds ten behoeve van de geassoci eerde gebieden van de EEG wensen zij jaarlijks een bedrag van 220 miljoen dol lar. voor steun aan de export van hun produkten 113 miljoen en voorts voor een bedrag van 20 miljoen dollar per jaar aan leningen. Frankrijk, het voormali ge moederland van vrijwel al de Afri kaanse geassocieerde gebieden, is be reid hen het eerst tegemoet te ko men. Nederland, maar ook België, zijn wel bereid tot een verhoging van het lot dusverre beschikbaar gestelde be drag te gaan. maar niet tot de hoogte van de Afrikaanse wensen. De vijfjarige Stephen Kendrick uit Liverpool in Engeland mocht ein delijk de model-race-auto eens proberen, die zijn grootvader. Mr. Leslie Kendrick, in zijn vrije uren voor hem had gebouwd. Het wagentje is uitgerust met een tweetakt-motor, die het speelgoedeen snelheid van 35 km per uur kan geven. Op de foto: Stephen tijdens de (geslaagde) proefrit. Jongemannen en aantrekkelijk ge klede meisjes flaneren door de straat, winkelen en lopen met een boog om het lijk, onverschillig. Anderen houden stil en vormen een kring om de Arabier, vreemd gefas cineerd starend naar het verbrijzelde hoofd. Niemand spreekt. De aanwezigheid van de dood. hoe bekend ook, brandt op ieders gezicht. Zij die stilstaan zijn voor het meren deel studenten, die niet universiteit kunnen omdat bom de gebouwen verwoest heeft. omdat zij uit ervaring weten dat ge tuigen van een dergelijk voorval niets zien en niets horen. Een vreemdeling vraagt de man die naast hem staat: „Wat vindt u daar nou van? Heeft het enige zin?" VIJANDIG Veiligheidsraad berispt Israël De Veiligheidsraad heeft gisteren Israël berispt naar aanleiding van de aanval op Syrische posities aan het Meer van Galilea op 16 maart jl. De elf leden van de raad aanvaardden een door de VS en Engeland ingediende ontwerpresolutie, waarin de aanval een „flagrante schending" van de instructies van de raad werd genoemd en op Israël een beroep werd gedaan, „zich in de toe komst nauwgezet van dergelijke acties te onthouden". Alle leden stemden voor de resolutie, behalve Frankrijk die zich onthield. De raad deed voorts een beroep op Israël en Syrië om het bestandsakkoord na te komen en hun strijdkrachten buiten de gedemilitariseerde zone te houden en bovendien in de aangrenzende gebie den niet meer troepen te legeren dan is toegestaan. Reeks arrestaties in Oost-Duitsland De Oostduitse regering heeft ver- klaard dat zij verscheidene „staatsvij- j andelijke groeperingen" heeft opgerold. zo meldt informatiebureau West. Lt. kol. Siegfried Gehlert van de staatsveiligheidsdienst heeft volgens het informatiebureau de arrestatie gemeld van een groep „contrarevolutionairen" die de afgelopen twee jaar de produk tie georganiseerd zou hebben van twee duizend tv-antennes waarmee Westduit- se uitzendingen opgevangen konden wor- den. Deze groep zou zich hiertoe ma-: teriaal uit staatsbedrijven hebben toe-j geëigend De leider van de groep is de electrotechnicus Gotthard Braun. die i zich ook zou hebben schuldig gemaakt aan ..propaganda die de staat in ge vaar brengt en die de zege van het socialisme in twijfel trekt." Wereldoorlog kostte West-Duitsland 250 miljard mark De gevolgen van de Tweede Wereld oorlog zijn de regering van de Duitse Bondsrepubliek op 250 miljard komen te staan, aldus heeft het ministerie van financiën vandaag bekendgemaakt. In een diepgaande studie over dit on derwerp verklaart het ministerie, dat dit bedrag in de periode van 13 jaar van 1948 tot het einde van I960 betaald is door de regering te Bonn alsmede door de lagere bestuursinstanties. Hoewel het begin van de oorlog thans een generatie terug ligt is het einde van deze uitgaven nog lang niet in zicht. •Zij zullen in de toekomst een aanzien lijke druk op de openbare uitgaven blij ven uitoefenen", zo waarschuwt het ministerie. Volgens het ministerie heeft het tot 1959 geduurd voordat de economische situatie dusdanig in evenwicht was. dat de werkloosheid niet langer beïnvloed werd door de gevolgen van de val van het Derde Rijk. Gromikö gaat naar Zuid-Slavië B«J- Volgens diplomatieke kringen grado zal de Sowjet-minister van dux- tenlandse zaken, Gromiko, vermoede lijk volgende week een officieel bezoek aan Zuid-Slavië brengen. Na het bezoek, dat de Zuidslavische minister van buitenlandse zaken. Popo- vic, vorig jaar juli aan de Sowjetunie had gebracht, werd reeds bekend ge maakt, dat Gromiko naar Zuid-Slavië Voor de prijs van sigaretten, bier, zou komen op een nog nader vast te sterke drank en benzine maakt het op stellen datum. I heffen van deze belasting geen verschil. Kleine man kan blijven roken De Britse minister van finan ciën, Selwyn Lloyd, voorspelt voor het komende jaar een ople ving in de handel, grote investe ringen en grote particuliere beste dingen. Bij het indienen van zijn begroting in het Lagerhuis ver klaarde hij, dat het een gunstig jaar zal worden, mits het Engelse volk zich onthoudt van te grote uitgaven. Lloyd was van mening, dat de nood maatregelen van vorig jaar hun doel hebben bereikt en dat het vertrouwen in het pond sterling is hersteld. De Britse minister stond slechts weinig concessies toe op de inkomstenbelas ting, maar wel kondigde hij verlaging van de indirecte belasting aan, die de prijzen van een groot aantal consump tiegoederen omlaag zal brengen. Advertentie Advertentie omdat ze op een andere wijze weer op deze goederen wordt geheven. De impopulaire belasting op eigen hui- zenbezit zal eveneens beëindigd worden Deze 'belasting werd berekend naar de nuur, die huiseigenaars zouden moeten betalen als ze niet in een eigen huis zouden wonen. A'iet lioger WAT WIL JE De vraag verbrak plotseling de ban i van de dood. Er vormde zich een 'L.-j nieuwe cirkel een vijandige om Kneea-jde vrager. Niemand keek meer toen het lijk in de ambulance geschoven werd. Een jongeman met een baard haalde zijn schouders op en zei tot een vriend: „Kom. ga mee, het heeft geen zin met zulke mensen te praten." Langzamerhand verdween de groep. Niemand deed iets om het bloed weg te wassen. Het met bloed be vlekte stuk pakpapier lag op straat en de banden van voorbijgaande auto's lieten bloedsporen na. na er overheen gereden te hebben. In het dagelijkse politierapport stond: Om 11.39 uur werd een mohamme daan gedood door 9 mm kogels voor numero 11 in de Rue Michelet. Een politieagent stapt een schoen winkel binnen, komt er uit met een stuk bruin pakpapier in de hand. Hij legt het over het hoofd van de dode man met een gebaar van: wat-wil-je- zo-gaat-dat-nou-eenmaal. Daarna gaat hij naar de winkel terug om te tele foneren. Twee gesluierde mohammedaanse vrouwen lopen voorbij. Hun donkere ogen zien plotseling het lijk, kijken snel en bevreesd naar de mensen om hen heen, richten haar blikken daarna op de rode stroom vocht, die onder het papier vandaan vloeit. ARABIER Een Europese vrouw komt langs met een meisje van een jaar of tien i aan de hand. De vrouw wendt ontzet Velen hadden verwacht, dat Lloyd het ho°^ af: Het tand leunt wat in verband met de recente publikaties i het genootschap van Britse artsen over het roken, de belasting op tabak zou verhogen. HR deelde mee dit niet te zullen doen om het roken niet hele maal onbetaalbaar te maken voor mensen met beperkte inkomens. Minister Lloyd voorspelde dat het per soonlijk inkomen in het komende jaar met vier procent zal stijgen. Hij wees er echter op, dat te grote consumenten uitgaven de gunstige vooruitzichten voor de export zouden kunnen schaden. Lloyd lanceerde een anti-speculatiebelasting, die met enkele uitzonderingen van toe passing is op de verkoop van aandelen, obligaties, land en huizen, wanneer de verkoop hiervan een half jaar na aan koop zal plaatsvinden. De nieuwe belas ting zal niet gelden voor waardevolle schilderijen, persoonlijke eigendommen en auto's. De begroting van Lloyd sluit met een overschot van 433 miljoen pond. ("Vorig jaar 410 miljoen pond). De geraamde uit gaven zijn 6.364 miljoen pond en de ge raamde inkomsten 6.797 miljoen pond voren om beter te kunnen zien. „Kijk, mammie, kijk, nog één." De moeder siddert en loopt zonder een woord te zeggen door. In de verte hoort men de sirene van een politieauto, die door het dichte verkeer nadert. Een oude man stapt naar voren en bukt zich. Hij tilt het papier op. Daarna gaat hij terug naar zijn vrouw en zegt: „Er is niets aan de hand, liefste. Het is maar een Arabier." Zijn vrouw zucht. „God zij dank", zei zij. ZIN Een politieauto nadert met gillende sirene. Vier politiemannen stappen er uit met automatische pistolen in de aanslag en vormen een vierkant om het lijk. Een vijfde begint de zakken van de dode leeg te halen. Hij laat het stuk bruine papier liggen. Hij werkt methodisch, eerst de broekzak ken, dan de jas. Een paar munten, een potlood, een eindje touw, een verkreukelde sigaret, een goedkope bril. Hij legt het bij elkaar op een hoopje op het trottoir. Als zij er mee klaar zijn gaat het in een enveloppe. Niemand van de politiemannen pro beert de omstanders te ondervragen Linner gaat met Belgen spreken De secretaris-generaal van de Verenig-1 de Naties. Oe Thant, heeft gisteren be- n. u - kend gemaakt, dat de Zweed Sture Lin-I V9 grootste sehadeverzekerings- ner is benoemd tot zijn buitengewone j maatschappijen in Nederland hebben afgevaardigde te Brussel. in 1960 aan premie ontvangen 619 miljoen en aan schadevergoedingen Lmner krijgt ot taak de kwestie-ul,betaald 323 miljoen. In 1951 waïen te bespreken.6 Hi^za]6 op 199 ereen komst tussen de Belgische rege- m ring en Oe Thant ongeveer den in Brussel blijven. Linner langs nog hoofd van de V.N.-operaties V.S. lanceren weer een kunstmaan De Amerikaanse luchtmacht heeft gisteren een kunstmaan in een baan om de aarde gebracht. De satelliet werd met behulp van een Atlas-Agena-b ra ketcombinatie van de basis Point Ar- guello in Californië afgeschoten. De luchtmacht maakte bekend, dat de lancering met militaire oogmerken was geschied. De kunstmaan bevat in strumenten voor proefnemingen waar van enkele geheim zijn. Er zal geen naam aan de satelliet worden gegeven. Het is niet onmogelijk dat het gaat om een waarnemingssatclliet van het type Samos. waarvan er reeds ver scheidene om de aarde draaien. Om trent de instrumenten is alleen meege deeld. dat er een apparaat in de kunst maan is aangebracht voor het meten van kosmische stralingen. miljoen. Deze gegevens zijn ontleend aan de maandstatistiek van het finan- cie-wezen van het Centraal Bureau voor de statistiek. Toen Vera Serbova te Odessa trouwde en haar overall verwis selde voor een huishoudschort, ontketende zij daarmee een her rie die tot in Moskou werd ge hoord. Een van Vera's communis tische mede-arbeidsters in de ma chinefabriek te Odessa, waar zij voor haar huwelijk werkzaam was, stuurde ijlings een ingezon den stuk aan de Prawda, waarin zij de bruid ervan beschuldigde, dat zij haar plicht, mede te wer ken aan de opbouw van het com munisme, verzaakte. Dat was in februari van dit jaar. Kort geleden heeft het orgaan van de communistische partij met Instemming uittreksels van Ingezonden stukken van lezers gepubliceerd waarin nog meer gloeiende kolen op het hoofd van de arme jonge hulsvrouw werden gesta- Pe'd. En Veri maakte het nog erger, toen zU behalve haar betrekking op te zeg gen om het huishouden te doen, ook nog voor het lidmaatschap van de liga van jonge communisten bedankte. „Onze jonge vrouwen willen onder het communisme leven" schreef een veront waardigde lezeres van de „Prawda". „Haar kinderen en kleinkinderen zul len eens vragen, hoe hun moeders en grootmoeders hebben geholpen bij de opbouw van de communistische samen leving. Wat moeten mensen zoals deze Serbova hun dan antwoorden?" „Vera heeft lager onderwijs en later mid delbaar technisch onderwijs genoten. Daar heeft de staat geld voor uitge geven" bracht een ander in het midden, die haar stuk ondertekende met het veelgeliefde: „een eerzame Sowjet- burgeres." Dc veroordeling van Vera er haar mede- huisvrouwen, wier mannen genoeg ver dienen om haar in staat te stellen voor het huishouden te zorgen, maakt deel uit van een permanente campagne om het gebrek aan arbeidskrachten in de Sowjetunie op te vaflgen. Het doel van de campagne is, het reeds hoge percentage van de vrouwen, die aan het arbeidsproces deelnemen, nog hoger te maken. In 1960 was 55Ti van de vrouwelijke bevolking boven de 14 jaar in dienstbetrekking. De „Prawda" heelt de vraag opgeworpen: „heeft een vrouw van 23 jaar, aan wie de staat onderwijs en een beroepsopleiding heeft gegeven, het recht, haar maatschappe lijke plichten te vergeten en de kom- somol en haar betrekking zo maar te verlaten?" Het blad stort vol minachting zijn hoon uit over Vera „en haar blanke hand jes" en merkt op. dat vele lezers te recht de vraag stellen „of men zulke niet moet dwingen, te gaan werken." Een 1 i de -5 het inrichten i meer dagverblijven voor kinderen i de zorg voor de We willen u niet dwingen om deze krant te lezen. We maken ze alleen zo goed mogelijk. we er van Maagklachten? CHEFAROX formt een genezende lug ep de mufwan«| Een Oostduitse elektri cien is gearresteerd, omdat hij sedert 1960 meer dan tweeduizend t.v.-antennes had ver kocht en geplaatst, waarmee het Westduit- se televisieprogramma ontvangen kon worden.' De opoe's gaan weer aan het werk. Volgens een rapport van een V.N.-commissie inzake de positie van de vrouw, zullen in 1970 ruim vier op de tien vrouwen bo ven de 55 jaar in de V.S. weer betaalde be trekkingen hebben. In 1950 werkten in de V.S. 18 miljoen vrouwen, dat was 29 procent van het totale aantal werkne mers. In januari van dit Jaar was dit percentage Twee zusters, die vorig jaar op 1 juli in Rou- baix (Frankrijk) in het huwelijk traden met twee broers, hebben za terdag beiden een baby gekregen. De een kreeg een dochter, de ander een zoon. De twei echt paren wonen in dezelfde flat en de jonge moeders zijn beiden onderwijze- Zweedse deskundigen hebben een nieuw plan opgesteld om de scheve toren van Pisa voor om vallen te behoeden door hem in het midden te versterken. Brandkastkrakers zijn er in het afgelopen weekeinde op enkele centimeters na in ge slaagd 20.000 pond te roven uit de ondergrond se kluis van de Bank van Ierland. De dieven doorboorden de dertig centimeter dikke buiten deur van de kluis en trachtten toen met hun snijbranders, die zij aan gesloten hadden op het net van de bank, de bin nendeur te bewerken. Deze deur, eveneens dertig centimeter dik, wisten zij op enkele cen timeters na open te snij den. Men vermoedt, dat op het allerlaatste mo ment hun werktuig de fect is geraakt. De ro vers hebben toen ge tracht het slot van de deur open te hakken, maar zij zijn hier niet in geslaagd. De buit be stond uit 20 pond. Tevergeefs heeft het hoofd van het bureau Afrika van het Neder landse ministerie van buitenlandse zaken gis teren op Schiphol ge wacht op de minister van binnenlandse zaken van Tanganjika. Gemeld was dat de minister uit Londen naar Nederland zou komen. Wie er ech ter kwam, geen minis ter. Ook in Engeland had men tevergeefs op zijn komst gewacht. En kele dagen geleden was hij wel in Zuid-Slavië geweest, maar nu is hij spoorloos. 872) Van vele dieren is bekend, dat zü elkaar mededelingen doen, ook al geschieden die dan niet door het ze manier mondelinge of schriftelijke verkeer, reeds Ingelicht zoals bij de mensen. Sommige soorten de voedselbron, mieren beleggen bijv. werkelijke de moeite waard, dan blijft de actie de geurklier achterwege. Op de- orden de collega's dus het belang van Is de voedselbron ook voor de an- de vergaderruimte patrouilleren om de bron zich bevindt. Om dit dulde- zich te overtuigen dat alles veilig is lijk te maken voert de vertelster een en ordelijk verloopt. De deelnemers dans uit die verschillend is, aan de vergadering hebben bepaalde plaatsen, evenals de „sprekers", voor wie een ruimte wordt vrijgehouden. Hoe en op welke wijze de mieren zich bestaande uit met elkaar onder houden. is slechts ten dele bekend en werp dat we ti.t. wat uitvoeriger zul len aansnijden. La ten we echter nu al mogen waarschu- groot optimisme in dit opzicht: we hebben nog lang niet het moment bereikt waarop de mie renvergaderingen voor de deskundige uitgangspunt terugkeert, toeschouwer geen geheimen meer zul- De grote onderzoeker Karl von Frisch is er in geslaagd de belangrijk ste elementen van de bjjentaal voor ons te ontsluiten. Wanneer een bij een TOCH IS HET ZO! gelang de afstand waarop de honlng- bron zich van de korf bevindt. Wordt op de raten een rondedans uitgevoerd. in dubbele lus. dan betekent dit In de bijentaai, dat de rijke honlngbron op min der dan 100 m van de korf verwijderd Is. Voor grotere af standen wordt ech ter een andere dam uitgevoerd, bekend als de kwlspeldans. waarbij bet dier eerst een halve cirkel naar links beschrijft, dan in rechte lijn naar het 'olgens een halve cirkel naar rechts maakt, weer in een rechte Ijjn terug, en zo afwisselend rechtsom loopt. Hiermee Is de nauwkeurige afstand van de honlngbron tot de korf ulter- r huis c i dit a ten te vertellen, opdat zoveel moge lijk collega's van de vondst zullen kunnen profiteren. De bij die de korf komt binnenvliegen, geurt om te be ginnen reeds naar de bloemen die zij i haar korfgeno- aantal draaiingen en daarmee ook het aantal rechtlijnige kwlspelloopjes. neemt af naarmate de afstand tot de voedselbron groter Is. Twee kwlspel loopjes per 15 seconden geven aan dat bron op de grens van het vliegge- zojuist heeft bezocht, terwijl ook de bied. op 3000 m afstand ligt; 3 loopjes door haar verzamelde honing een ty- In dezelfde tijdsduur betekenen i plsche geur schjjnt te hebben die door afstand van 2000 i de andere werksters kan worden waar genomen. Bovendien bezit de bi) een geurklier In het achterlijf, die in wer king wordt gezet wanneer ze met een rijke oogst In de korf komt. Was de bron die ze heeft bezocht echter niet 4 tot 5 loopjes: Behalve de nauwkeurige afstand, weet de bU echter ook nog de juiste richting aan te geven! Daarover een volgende keer. Omdat uitgaan dat u een goede krant kunt waarderen. Zet u iemand op de bon „Dat zit zo" is dan voor u. (in envelop of op kaart geplakt verzenden aan U kunt noteren als nieuwe abonnee: BETALING PER WEEK MAAND KWARTAAL GIRO 'Doorhalen wat niet van toepassing is) Zelf was ik al abonnee. Voor het aan brengen van bovenstaande nieuwe abon nee heb ik dus recht op DAT ZIT ZO Schrijf hier uw eigen naam cn adres W „Dat zit zo" 'n boek boordevol met ongelooflijk handige wenken is niet in de winkel te koop.

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 5