Kies uw eigen Super met BP Super Mix Nu de juiste motor-voeding voor uw auto. Verspilling en 'ondervoeding' door 'motor-vreemde' benzine verleden tijd. Waarom? Er zijn nu 5 soorten 1 BP Benzine 2 BP Super Mix 25 3 BP Super Mix 50 4 BP Super Mix 75 5 BP Super Hoe? Probeer het zelf uit Tank vanaf morgen BP Super Mix benzine bij uw BP man, uw Gastheer bij de Pomp Nu 5 soorten benzine Elke autorijder is een individualist - heeft z'n eigen rij-stijl, z'n eigen rij-gewoonte. De een rijdt met zijn auto alleen in de stad, de ander alleen op de grote weg, weer een ander doet beide. En zo maken individuele rij-stijl en individuele rij-behoefte ook van de motor een individui Elke motor heeft zijn eigen karakter! Deels van de fabriek meegekregen, deels gevormd door zijn bezitter. Zelfs motoren van hetzelfde type, hetzelfde merk verschillen. Maar moeten zij dan ook niet ver schillende 'voeding' hebben? Natuurlijk! Maar hoe als er maar twee soorten benzine zijn? Normaal en super? Afstand tussen gewoon ën super te groot voor individueel tanken! Normaal en super - dat was de keus. Een keus die te klein was. Want tussensoorten bestonden tot dusver niet. Met het gevolg dat 57% van autorijdend Nederland op 'motor-vreemde' benzine rijdt. Velen geven hun motor te weinig met gewone benzine. (Jammer:hun wagen doet niet wat hij kan. Ondervoeding!) Vele anderen geven hun motor te veel met super (Erger: hun wagen krijgt meer dan hij nodig heeft. Verspilling!) Nu: motor-zuiver tanken. Op de juiste manier uw auto berijden, dank zij BP Super Mix. BP introduceert: 5 soorten benzine om motor-zuiver te tankenl Iedere automobilist kan nu de benzine tanken die voor zijn motor de juiste is. (25% super) (50% super) /7^0/ei i nar\ (75%super) De prijzen van Super Mix 25,50 en 75 liggen tussen die van BP gewone en BP Super Benzine Als u altijd op gewone benzine hebt gereden (omdat u de sprong naar super te groot vond) kunt u nu BP Super Mix 25 proberen. Merkt u verbetering (sneller optrekken, pittiger rijden) dan kunt u zelfs naar BP Super Mix 50 gaan. Voelt u bij 50 geen verschil meer dan zakt u terug naar 25. Dan is 25 uw Mix. Meer heeft uw motor dan niet nodig. En als u altijd op Super hebt gereden? Probeer dan nu te ontdekken of uw motor eigenlijk niet te veel van het goede heeft gehad. Tank BP Super Mix 75. Blijven de prestaties hetzelfde? Zak dan verder naar 50. Nog hetzelfde? Dan nog verder naar 25. Reageert uw motor dan minder goed? Dan weer omhoog - uw 'mix' is dan 50! En zo kunt u zelf testen hoever u omhoog of omlaag kunt. Totdat u voelt: Nu geef ik mijn auto wat hij nodig heeft, niet te veel - niet te weinig. Belangrijk: denk er vooral om dat u uw mixtest begint met een bijna lege tank. Anders krijgt u geen juiste indruk van de reacties van uw motor. Precieze menging met nieuwe BP Super Mix Pomp Precieze prijs berekening met nieuwe BP Super Mix Pomp Een wonder van technische perfectie! Twee ondergrondse tanks: een met BP benzine en een met BP Super. Door twee gescheiden pijp leidingen worden beide soorten opgepompt en door de 'kassa' gevoerd (automatische berekening tot op dé cent!). Pas in de 'revolver' worden beide soorten onder druk dooreen gemengd. Mengsels zijn absoluut homogeen, de opgegeven mengver- houdingen kloppen precies! T.N.O. Delft bevestigt dit. Motor-zuiver tanken met BP Super Mix benzine is voor miljoenen automobilisten in Europa reeds een vanzelfsprekende gewoonte! Benzine en Petroleum Handel Maatschappij n.v. Verkooporganisatie van The British Petroleum Company Ltd. Frederiksplein 42, Amsterdam-C.

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 12