- Evian was een kwestie van geven en nemen ON Frankrijk heeft enkele sterke troeven Opluchting bepaalt reacties Uitbundige lof voor liet streven van De Gaulle Ben Bella vrijgelaten na ondertekening akkoord kou gevat? /ft ecft doft te Kij, Sabotage oorzaak van ramp met legervliegtuig? Het ei en het nest AKKOORD NA MOEIZAME ONDERHANDELINGEN Wat later dan zaterdag (zowel in Franse als in Algerijnse kringen) toerd aangenomen is nu dan formeel in Algerije een wapenstilstand van kracht gewordenNa moeizame onderhandelingen, die veel van het geduld en uithoudingsvermogen van de Franse delegatie hebben gevergd, is men het eens geworden over een akkoord, waarvan de inhoud in de komende dagen zal worden gepubliceerd. Het is voor beide partijen ten slotte een kwestie van geven en nemen geworden: zowel voor de Fransen als voor de Algerijnen is er veel te wensen overgebleven. Wellicht kunnen de moeilijkheden, die niet in een akkoord geregeld kunnen worden, opgelost worden in de overgangs periode, die thans voor Algerije is aangebroken. Frankrijk heeft ondanks de dreiging, die van het optreden van de O.A.S. uitgaat zeer sterke troeven in handen, zoals blijkt uit de voornaamste punten van het akkoord, die men op de voorpagina van dit nummer kan vinden. Aan de andere kant hebben de mohammedanen echter het machtigste wapen: zij vormen in Algerije de meerderheid (bijna 10 tegen 1) en zullen het in de toekomst voor het zeggen hebben, hoe de overgangsperiode ook verloopt. En hiermede zullen de Europeanen toch rekening moeten houden, wanneer zij in de komende dagen al dan niet de zijde van de O.A.S. van Salan kiezen. Van Franse zijde werd het grote nieuws gisteravond om acht uur in een speciale tv- en radio-uitzending door pre sident De Gaulle bekend ge maakt. Zijn rede vindt men elders in dit nummer. Van Algerijnse zijde vond de af kondiging in Tunis plaats door Ben Khedda, de premier van de Algerijnse regering in ballingschap. Hij gaf de FLN- strijders bevel, de gevechten te staken en vroeg hen, de grootste waakzaamheid te blijven hebben. Een staken van het vuren is nog geen vredestoestand, aldus Ben Khedda, die de Franse bur gerlijke en militaire autori teiten op het hart bond, niet langer de acties van de OAS oogluikend toe te laten. Over de inhoud van het akkoord zei Ben Khedda, dat de gren zen van Algerije blijven zoals ze zijn en dat ook de Sahara er bij behoort: „Frankrijk heeft de eenheid van het Al gerijnse volk erkend", zo zei hij. ROCHER NOIR Een andere Algerijnse woordvoerder verklaarde dat het voorlopige bestuur Algerije krachtens het Frans- Algerijnse akkoord de komende dagen in Rocher Noir zal worden gevestigd. Rocher Noir ligt 60 km ten oosten van Algiers. Het was tot dusver het cen trum van het Franse burgerlijke be stuur. In het akkoord van Evian is overeengekomen, dat dit „bestuur" met ingang -van heden twaalf uur Al gerije zal besturen totdat de volks stemming over zelfbeschikking is ge houden. De woordvoeder Rehda Malek, wei gerde details te verstrekken over de samenstelling van het voorlopige be wind. Naar verluidt zou het bestaan uit twaalf man: vier Fransen, vier vertegenwoordigers van het FLN en vier moslims die een neutraal politiek standpunt innemen. REFERENDUM Malek deelde verder mee dat de volksstemming over zelfbeschikking die de interimperiode afsluit, tussen de drie en zes maanden na het staken van het vuren zal worden gehouden. Het voorlopige bestuur zal de datum voor de volksraadpleging vaststellen. Het bestuur zal de beschikking hebben over plaatselijke strijdkrachten van 60.000 man die de orde in Algerije moe ten bewaren, en die met name zullen optreden tegen terreur van de OAS. Het bestuur zal samenwerken met een Franse Hoge commissaris die in de interimperiode zeggenschap zal heb ben over defensie en buitenlandse zaken. Het merendeel van het Franse leger zal eveneens ter beschikking van de Franse Hoge commissaris staan. Malek sprak de voldoening uit van de nationalistische leiders over het be reikte resultaat, het akkoord met Frankrijk eerbiedigt de geest der doel stelling en waarvoor wij bijna acht jaar hebben gevochten, zei Malek. De Algerijnen, zo zei hij, beschouwen de overeenkomst als een realistische op lossing van het Algerijnse probleem. Generaal Salan, de leider van de O.A.S., heeft intussen via de radio zijn mensen opdracht gegeven de strijd te gen de „vijand" aan te binden. Spoe dig na de bekendmaking van het be stand hebben in Algiers drie mannen in een auto met machinepistolen op het publiek geschoten. De televisie uitzending van de rede van De Gaulle is korte tijd .gestoord geweest, volgens de omroeper door het uitvallen van de stroom. Kort daarna werd op de te lefooncentrale in Algiers meegedeeld, dat de verbinding met Parijs was uit gevallen. IN Oran werd de toespraak van De Gaulle zowel voor radio als via de televisie overstemd door een radiotoespraak van Salan, die de Fran se militairen aanspoorde zich bij de O.A.S. aan te sluiten. Hij noemde het bestand „een nederlaag zonder ex cuus" en een „misdaad" Hy riep op tot verzet „totdat de eer van het leger en de rechten van Frankrijk zijn her steld." „OPDRACHT" De O.A.S. heeft ook bekend gemaakt dat ze het gezag van president De Gaulle niet mper erkent en dat de Al gerijnse rebellie zal worden bestreden tot ze geheel is neergeslagen. Deze kondiging was de eerste openbare daad van het pas opgerichte „Nationale rechtse extremisten die zich tegen het onafhankelijk worden van Algerije verzetten. Het aan de pers verstrekte commu niqué drukte vertrouwen uit in de door De Gaulle afgezette Salan, aan wie het comité het opperbevel van „land-, zee- en luchtstrijdkrachten" opdroeg. Het communiqué voegt hieraan toe dat het comité Salan ook heeft opgedragen voor het „herstel met alle middelen van de soevereiniteit van het Franse daardoor gerustgesteld te voelen. In Algiers waren de troepen giste ren in de kazernes geconsigneerd, en slechts gewapende patrouilles door kruisten de stad. Terroristen hebben een bazooka-raket afgevuurd op het rijk versierde, in Moorse stijl op getrokken „zomerpaleis" waar een aantal hoge regeringsambtenaren woont. Volgens officiële berichten is de granaat niet ontploft. BITTER Radio Algiers gaf gisteren zachte dinermuziek toen de omroeper het bestand kwam aankondigen. „De wa penstilstand is thans officieel", zei hij op sombere toon. Een Europese arts zei bitter: „Ze hebben het over het eind van de oor log. Ik geloof niet dat er ook maar iets zal veranderen. Je kunt nou wel eer wapenstilstand tekenen, maar het is nog iets anders, hem te handhaven." In de haven van Algiers floten sleep boten het overbekende ritme van de vijf lettergrepen „A-ge-rie Fran- gaise". Versterkte militaire patrouilles bewogen zich door de bijna verlaten straten, en er werd gemompeld over een algemene staking onder auspiciën van de OAS, die de bevolking hiertoe tegen vandaag heeft opgeroepen. MOSLIMS De uitgestrekte oude Kasjbah, waar tachtigduizend moslims in doorgaans ellendige omstandigheden leven, bleef stil toen het nieuws bekend werd. Militairen van het Franse leger ringden de muur met een nieuwe wal van zandzakken. Een Europese vrouw schudde het hoofd. „Ik hoop dat de oorlog voorbij is", zei ze. „We hebben genoeg mee gemaakt." Haar man keek verbeten, „de oorlog is nog lang niet voorbij", In Algiers heerste een gedrukte stemming. Niemand wist wat de vol gende dag zou brengen en velen vreesden het ergste. In Oran, de op grootste stad van Algerije, gingen de Europeanen in drommen de straat op. Ze zwaaiden met Franse vlaggen, en autobestuurders toeterden in het bekende ritme van de leus der onverzoenlijken. De grote moslimse wijk van Oran was rustig. Rondom stonden Franse militairen op wacht. VREES Volgens sommige berichten hebben de moslims al dagen geleden van FLN-agenten het parool gekregen, bij het afkondigen van de wapenstilstand elk contact met Europeanen te mijden hun betogingen tot hun eigen wijken te beperken. Toch moet worden gevreesd dat Raoul Salan volk" in overeenstemming met de grondwet van 1958. De Franse rege ring zou deze grondwet hebben ge schonden door de Algerijnen zelfbe schikking aan te bieden. Grondwette lijk i s Algerije nog steeds een deel van Frankrijk. WEIGERING Tegelijk met dit comuniqué werd door tweeduizend Europese reserve- en onderofficieren een verklarinr uit gegeven waarin het heet, dat zij (onverschillig welke gevolgen dit zou kunnen hebben) zullen weigeren zich enig ander gezag in Algerije te onderwerpen dan aan het Franse gezag. De zenuwachtige spanning onder de Europese kolonisten steeg naarmate het ogenblik van de verwachte wapen stilstand naderbij kwam. Elk van de twee in Algiers verschijnende kran ten wijdden een hele pagina aan de tekst van de garanties voor de in Algerije woonachtige Europeanen, maar slechts weinigen schijnen zich Het nieuws dat Frankrijk en Algerije er na een strijd van zeven jaar in zijn geslaagd tot een wapenstilstand te komen, is overal ter wereld met een gevoel van opluchting ontvangen. Met name de Afrikaanse leiders heb ben zich zeer enthousiast ge toond over het bereikte akkoord en sommigen hebben zich zelfs al aan toekomstvoorspellingen ge waagd. Zo heeft president Nas- verklaard, dat de bestands overeenkomst de mogelijkheid in houdt van een nieuwe toenade ring tussen Frankrijk en de Ara bieren. In een korte rede zei Nasser, dat de overeenkomst het begin van eer beslissend tijdperk in de geschiede nis van de Algerijnse strijd om on afhankelijkheid is. Er bestaat geen twijfel aan, dat het Algerijnse volk Deze vrees wordt versterkt door brutale diefstal, gepleegd door een commando van de OAS dat met ver valste orders uit een wapenarsenaal drieduizend geweren en mitrailleurs, tientallen zware mitrailleurs en 209 ernstige dingen voor de deur staan.! bazooka's wegsleepte. Kort na de ondertekening van het Frans-Algerijnse bestandsak koord in Evian zijn Ben Bella en zijn vier medestanders, die op 22 oktober 1956 in Franse handen vielen toen zij per vliegtuig van Rabat naar Tunis onderweg waren, vrijgelaten. Gisteravond laat vertrokken zij van het Parijse vliegveld Orly naar Genève. Van daar begaven zij zich per auto naar het dorp Signal de Bougy, waar de afgevaardigden van de voorlopige Algerijnse regering gedurende de laatste onder handelingen hebben gelogeerd. Algemeen wordt verwacht dat de Algerijnse onderhandelaars tegelijk met Ben Bella en de zijnen van Zwit serland naar Rabat, de hoofdstad van Marokko, reizen. Het hoofd van de voorlopige Algerijnse regering, Ben Khedda, en zijn minister van staat, mohammed Said, zouden vanmorgen met een Italiaans vliegtuig van Tunis ia Madrid naar Rabat vertrekken. Het vliegtuig van de 45-jarige Moham med Ben Bella werd in oktober 1956 onderschept door Franse jagers en ge dwongen in Algiers te landen, waar Ben Bella en vier anderen werden gearres teerd. Dit waren de opstandelingenleiders mohammed Khider, Hocine ait Ahmed Mohammed Boediaf alsmede de Ma- rokkaanse journalist Moestapha Lacharaf. Alle vijf zijn sedertdien in Frankrijk gevangen gehouden tesamen met de 37-jarige Rabah Bitat, een minister var staat van de voorlopige Algerijnse rege ring en een van de pioniers van de op stand van 1954. Bitat was in februari 1955 gearresteerd na een geheime bijeenkomst bij Algiers met Belakcem Krim, thans vice-premier en minister van binnen landse zaken. SERGEANT-MAJOOR Ben Bella diende in de tweede wereld oorlog als sergeant-majoor in het Franse leger. Later was hij gemeenteraadslid in zijn geboorteplaats Marnia in West- Algerije. Hij kwam aan het hoofd te staan van de Westalgerijnse sector van de „speciale organisatie" van de „beweging voor de zege van democratische vrij heden" die voor een Algerijnse onaf hankelijkheid actie voerde. In 1949 werd Ben Bella ondergronds nationaal leider van de speciale organisatie. In 1950 werd hij gearresteerd en to' zeven jaar veroordeeld voor het over vallen van een postkantoor in Oran te zamen met Khider en Hocine ait Ahmed. Ben Bella ontsnapte in 1952 uit de vangenis van Blida en vluchtte r Kairo, waar hij een leider werd van revolutionaire comité voor eenheid actie dat in 1954 de Algerijnse opstand deed uitbreken. Dit comité werd de. kern van het Algerijnse nationale bevrijdings front, het F.L.N. Ben Bella bleef de Al gerijnse opstand leiden tot aan zijn gevangenneming in 1956. I Het Britse kabinet is bij na (letterlijk) ten val gebracht door houtworm. Bij een rondleiding door Downingstreet 10, dat meer dan 200 jaar de Britse regeringen heeft gehuisvest en dat thans grondig wordt verbouwd, wees een functionaris op de vloer van het vertrek waar het kabinet bijeen placht te komen, en zei: „Premier Macmillan en zijn ministers hadden werkelijk niet langer moeten wachten met het ontruimen van dit huis. Anders waren ze regel recht door de vloer ge- I Tijdens een brand in een der grote hokken van de pluimveefokker J. C. in Nedenveert kwamen op één na tweeduizend tien daagse kuikens om het leven. Het enige kui ken dat de dood ontsnap te, had zich weten te ver bergen onder een deels omgekeerde voederketel en wist zo aan de vuur dood te ontkomen. Aan de gemeentebestu ren van onze badplaatsen is door de kustbrigades van de Kon. Ned. Bond tot het redden vaik drenkelingen verzocht, een uniforme aanduiding vast te stellen voor de gevaren van de zee. Elk"» strandbezoeker moet we ten waar hij aan toe is als er een gevarensein gehesen wordt. I Prins Bernhard heeft in gezelschap van president Tubman van Liberia za terdag een ijzermijn be zichtigd, die onder Ne derlands J ezicht is ge bouwd. De Prins V3nd de prestatie, die in twee jaar is verricht in plaats van in de vijf jaar, die ervoor waren uitgetrokken „fan tastisch". Hij noemde het werk een „nieuw been voor de Liberiaanse eco nomie om op te staan". I Mevrouw Kennedy heeft vrijdag in India een spe levaart gemaakt op het meertje dat de paleizen van Oedaipocr omspoelt, Duizenden verdrongen zich in de straten, op de daken en op de stenen trappen die naar het wa ter leidden, om haar toe te juichen. Zij was de gaste van de miharadja van Oedaipoer. I Bij een vrijdag gehouden plechtigheid in Stock holm is een unieke heil dronk uitgebracht. De drank was 334 jaar oude Zweedse klare van het merk Vasa 1628, en men dronk op de gezondheid van koning Gustaf XXII Adolf van Zweden, die van 1611 tot 1632 regcer- I De voormalige burge meester van Queensbo- rough in Engeland heeft zich zaterdag laten ont vallen, dat terwijl ieder een in het stadje groot ontzag voor hem had, zijn vrouw hem iedere keer, als hij 's avonds later dan elf uur thuis kwam. bui ten de deur liet staan. Hij kreeg geen sleutel mee, want hij diende thuis te zijn wanneer zijn vrouw en haar moeder naar bed gingen. „Menige nacht heb ik doorge bracht op een stoel in een schuurtje achter in de ti'in", zo verklaarde hij. aan die episode de grootste aandacht zal schenken en dat de uiteindelijke winst een schadeloosstelling zal vor men voor de grote opofferingen. Ook president Bourguiba van Tune sië heeft de wapenstilstand in Algerije pen grote dag in de geschiedenis van de groot-Arabische unie van noordafri- kaanse staten genoemd. Bourguiba zei te hopen, datde Algerijnen thans zou den willen samenwerken met alle men sen die de vrede en de vrijheid liefheb- In de westelijke wereld wordt het bereikte akkoord vooral aangemerkt als een triomf voor president De Gaulle. Hij is de ware architect FRANKR"i< EN ALGERlE In sommige reacties wordt gesteld, dat hij thans terecht zijn plaats heeft ingenomen in de ijen van de grote staatslieden van onze Bovendien wordt allerwegen de dacht gevestigd op het feit, dat het einde van de strijd voor Frankrijk de afwenteling van een zware last bete kent. Het land zal nu een beter aan deel kunnen leveren in de zaken van Europa en de wereld. De Amerikaanse pers is onverdeeld in haar lof voor Frankrijk. De New York Times schreef, dat de Fransen in hun grote ogenblikken terugkeren tot de grote idealen van hun revolutie: vrijheid, gelijkheid en broederschap. Het blad schreef, dat de Vijfde Repu bliek moedig en sober sprak in de woorden van generaal Charles de Gaulle. Het 18.769 ton metende Italiaan se passagiersschip „Venezuela" is met 500 mensen aan boord bij Cannes in de Middellandse Zee op een zandbank gelopen en lek geslagen. Het schip maakte on geveer 20 graden slagzij. Er waren bij dit ongeluk gelukkig geen slachtoffers te betreuren. (telefoto) De boordwerktuigkundigen van de Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Transworld Airlines zullen woensdag het werk neerleggen, twee dagen later gevolgd door hun collega's van de Pan American Airways. Hoe De Gaulle 't Franse volle voorbereidde Bijna vier uur lang heeft ge neraal De Gaulle de publieke opinie in Frankrijk en de we reld in een reeks verklaringen voorbereid op een regeling van de Algerijnse kwestie, gebaseerd op zelfbeschikking en onanfhan- kelijkheid. Op 3 oktober 1958 verklaarde hij: „Frankrijk heeft de broederschap gekozen. Lang leve A'gerije en Frankrijk." Op 23 oktober 1958 zei hij: „De opstandelingen hebben dap per gevochten, laat er een vrede van de dapperen zijn en de haat zal verdwijnen." Op 16 septem ber 1959 volgde zijn uitspraak: „Ik acht het noodzakelijk te ver klaren, dat wij in Algerije onze toevlucht moeten nemen tot zelfbeschikking. In naam van Frankrijk en de republiek neem ik op mij alle Algerijnen te vra gen wat zij uiteindelijk willen zijn en alle Fransen te verzoe ken hun keuze te bekrachtigen." Op 5 september 1960 verklaar de De Gaulle: Er is een Alge rijnse identiteit, een Algerijnse persoonlijkheid. Ik geloof dat de Algerijnen een Algerijns Alge rije zullen wensen, wanneer zij gaan stemmen." Op 20 december 1960 volgde: „Het hangt slechts van de Alge rijnen zelf af om een staat te stichten, die zijn eigen regering, instellingen en wetten heeft En op 29 december 1961 zei hij: „Frankrijk zal samenwer ken met een soevereine onaf hankelijke Algerijnse staat, mits Frankrijks wezenlijke belangen beschermd worden." Een commissie van onderzoek zal binnenkort de route navliegen die de „Vliegende Tijger" die deze week boven de Grote Oceaan verdween, heeft gevolgd. Het vliegtuig had 107 personen aan boord merendeels Amerikaanse soldaten die opgeleid waren voor gevechten in de rimboe. Het was op weg naar Zuid-Vietnam. Tot de geopperd mogelijkheden be hoort de veronderstelling van sabotage Op dezelfde dag waarop het toestel tus sen Goeam en Manilla verdween, ver ongclukte er in Alaska een vrachtvlleg tuig met geheime instrumenten aan boord. Ook dit vliegtuig van hetzelfde type was op weg naar Saigon, en wel langs de noordelijke route. Gisteravond hebben de autoriteiten op Goeam verklaard, dat er aanwijzingen zijn gevonden, dat het eerstgenoemde transportvliegtuig in de lucht uit elkaar is gesprongen. Een Amerikaans vliegtuig heeft foto's genomen van wrakstukken in zee, die mogelijk afkomstig zijn van bet toestel. morgen bekendgemaakt, dat haar leden, die bij de Trans World Airlines in dienst zijn woensdag het werk zullen neerleg gen. Vrijwel alle internationale vluchten van de T.W.A en de American World Airways zullen hierdoor komen te De zevenjarige Jan Vertelman -p -dagmiddag bii zijn ouderlijke ning in Grootebroek onder een vracht auto gekomen en daarna overleden. Het kind zat eerst op de wagen, ging er af De S'-'arige meiuff-ouw M. Meilink die vrijdagmorgen in Deventer uit haar brandende kamer was gered, is inmid dels aan haar verwondingen overleden. De New York Herald Tribune vestig de er de aandacht op. dat de repu bliek niet ten val gebracht kan worden door overgeplante Europeanen van wie de meerderheid niet eens van Franse afkomst is. Ook de Washington Post meende dat de O A S. de oorlog heeft verloren, aangezien de excessen van de moordenaars een solidariteit teweeg hebben gebracht tussen de Algerijnse Mohammedanen en de Fransen. Ten slotte heeft Radio-Moskou de overeen komst de dageraad van de vi ede over het Afrikaanse land genoemd. 835) De meest ingenieuze vindingen niet weg, instellingen in de natuur beschou wen we als zó volkomen normaal, dat ze ons vaak niet eens meer op vallen. Alleen derende overpeinzing waard zyn. Met het ci is het al niet anders gesteld. De inhoud van het el is een onvoltooid wezen, dat eigenlijk ln het dan nog alleen i zouden hiervan by het vliegen eöhter een zure opmerking over te maken, overlast ondervinden en deponeren De man die op een zonnige middag het daarom op een min of meer vei- in de tuin ligt te luieren en in de Ilge plaats, waar het jonge leven de zal zich ln krachti ge termen uiten over het onhebbelyke ge drag van die vogels, zonder 'n ogenblik je te overdenken of hieraan wellicht een bepaalde reden ten grondslag ligt. Inderdaad doen vo gels vaker hun be hoefte dün allerlei andere wezens. Ze kunnen niet op een schutting, of op de elei de rand TOCH IS HET ZO! der overlast frank en vry in het lucht ruim kunnen bewe gen. Deze overwe gingen zjjn echter niet het eigenlijke onderwerp van van daag. want wc heb ben li nog steeds het antwoord onthouden op de vraag, waar- punt heeft. Wel. door met de punt het balcon zitten, zonder kaar toe te leggen neemt het zelfde aantal eieren een veel kleinere plaats 'n beslag, dan wanneer de eieren een ronde vorm zouden hebben. Het nest kan daardoor kleiner worden, evenals bet te be iets te laten vallen. De reden hier is dat de vogel als vlieger zo min mo gelijk belast moet zijn, een eis waar mee ook in de spysverteringskana- len wordt rekening gehouden. Zouden de engel, <lch in dit opzicht gedragen opperv ak. We laten hierbij al» eele on, bekende landdieren, dan "'.„"""'"l. zouden z(j geruime tijd nodeloze bal- last fa effect van het vliegen aanzieniyk verminderen. In plaats daarvan ls het spUsverteringskanaal bij vogels nuttigheid zodanig ingericht, dat afgewerkte wel te zeggen de speciale ei-vorm tevens de meest "bÜ llcTdragen^'di'ê',,^ét'nuttig Het ls wellicht niet ondienstig de ogenblik vaar- blik te richten ken op het smetteloze pak weliswaar Is het Oost-Duitsland Gesprek over atoomvrije zone Het Oostduitse persbureau A.D.N. heeft gemeld dat Oost-Duitsland bereid is af te zien van vervaardiging en op- kernwapens op zijn grondge- West-Duitsland dit ook slag bied, De Oostduitse minister van buiten landse zaken, dr Lothar Bolz, heeft aan de secretaris-generaal van de Ver enigde Naties, Oe Thant, een schrijven gezonden waarin hij verklaart dat zijn land hiertoe bereid is en onmiddellijk wil onderhandelen over instelling van een atoomvrije zone in Midden-Europa, met inbegrip van Oost- en West-Duits- Die bloemen van jou kom ik niet op uitgekeken. Ze zijn altijd even mooi. Heel eenvoudig. Ik doe precies wat in „Dat zit zo" staat H°b je dat boek nog niet MFT DF7E ROM WORDT HET BÖEK VAN U geDlnkO verzenden U kunt noteren als nieuwe abonnee BET AI TNG PFR WEEK,'MAAND/KWART A AL/GIRO 'Doorhalen wal niet van toepassing is) Telf was ik al abonnee. Voor het aan brengen van bovpp-tonnde nieuwe abon nee bob ik dus re-ht op DAT ZIT ZO of TIP PARADE 'Doorheen wat niet van toepasrin® is) Schrijf hier uw eigen n ..Dat zit Zo" en „Tip-Parade" boeken boordevol met on gelooflijk bandige wenken - lijn niet in de winkel te koop.

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 5