i ?f|2WX)R9! iv 4 SPEKKIE EN BLEKKIE EN DE WOUDREUZEN warcdeBnyBons naadBoze nylons alléén donderdag en vrijdag ME IJ WE LEIDSCUE COURANT 12 WOENSDAG 5 JULI 1961 Personeel gevraagd 0 SUdskrantenbezonreni ge vraagd. Zich aan te melden Steenstraat 37, Leiden. 0 In elke plaats gevraagd: een avond-vertegenwoordi ger voor bruidsboeketten. Adressen van ondertrouwden en foto's der boeketten be schikbaar. Bezoeken worden tevoren schriftelijk aange kondigd. Sollicitaties a. Het Bruldsbouquet. postbus 72. Aalsmeer of tel. opgave van naam en adres 020 - 12.59.56. 0 Gevraagd voor enkele uren p. w. net meisje of werkster voor schoonhouden \an 2 kamers en keuken. Inl. mevr. Dirksen, Leidsestraat- w. ii (Zendingsnuts). Oegst- ge«st. 0 Jongen gevraagd voor en kele middagen per week om boo*techappen te doen Pn. v d Zanden, Breestraat 149. 0 Gevraagd voor direct net meisje of werk-student, voor de afwas. Hoog loon. Aanbie dingen Rest. „De Nieuwe Kroon", Boulevard. Katwy* aan Zee. Tel. 01718-3134. 0 Nette werkster gevraagd voor 1 ochtend in de week. De Kleine Winst, Haarlem merstraat 51. 0 Gevraagd een werkster voor twee ochtenden per week. P. van Klaveren, Ane- monenstraat 21. Rijnsburg. 0 Flink meisje boven 18 jr of werkster gevraagd by me vrouw Taat. Zeeweg 107. Katwijk aan Zee. Aanm. tussen 7 en 8 uur n.m. 0 Wie wil weduwnaar met dochtertje van 12 jaar als huishoudster komen helpen? Br. no. 1708 bur. van dit bl. Personeel aangeb. 0 Dame b.z.a. in de huishou ding. Leeftijd 59 jaar. Bij heer alleen. Br. no. 1709 bur. van dit blad. 0 B.z.a. nette jongen, 19 jr., als rijwiel- en bromfiets- monteur. In bezit van dipl. rvjwJiersteller. Adres: Laan van Rijckevorsel 30. Lisse. Te huur gevraagd Onderwijzeres. 24 jr. zoekt met ingang van 15 augustus grote zit-slaapkamer met kook- en stookgelegenheid. Liefst ongemeubileerd. Br. te adresseren aan: Mej. J. C. Schook. A 534 Sliedrecht. Te lefoon 3230. Te huur aangeb. 0 Grote gemeubileerde ka mer en slaapkamer voor rus tige heer. Goede stand, cen trum Leiden. Br. no. 1711 bur. v. d. blad. Te koop eevraagd 0 Inkoop goud. zilver en juwelen tegen de hoogste waarde. Het adres waartoe U zich met het volste trouwen kunt wenden. Het Rirvgenhuis - Morsstraat 9 - Leiden Voor Oegstgeest. Geversstraat 47. 0 Bremmer vraagt antieke meubels, koperwerk, kristal, porseleinen groepen, goud, zilver. Verder alle soorten antiek. Bremmer. Goegerrit- stceg. Telefoon 22791. Tc koon aanheb. 0 Beste bakfiets 35. droog- rek 5.3-delige bedstellcn 15,per stel; thecmeubel 6.—; uitsehuiftafel 5, veren kussens ƒ2,50 per st.: eiken huistafel ƒ7,50. Jan Vossensteeg 91. 0 Te koop aangeb. kinder wagen. Kerkstr. 19. A. Rotte veel, Katwijk a. d. Rijn. 0 Lieve, zwarte poedels, e weken oud. Prijs billijk. Me vrouw Smit. Hoofdstraat 77 Leiderdorp. Tel. 22215. 0 Krediet tot 4000.— voor aankoop meubelen, woning textiel. Vraagt gratis folder. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Postbus 1083 Rotterdam. 0 Te koop in prima staat vork. Engelse kinderwagen, blauw-wit. Prijs ƒ40.—. H. Hoek. L. Bcrkemeierstr. 28, Noordwyk. Tel. 3194. 0 Klein bankstel 35.2 knappe vloerkleden 12,50 por stuk, knappe kinderstoel 7.50. grote brede spiegel 1«4 x 1 m. 12,50. 2 grote spiegels, voor winkeliers, f 7,50 per stuk. Te bevr. Jan Vossensteeg 51 A. 0 HMW bromfiets 1959. als nieuw, in prima staat. ƒ175. Nieuwe baDden Rijnsbur- gerweg lis. Leiden. 0 Aangeb. 2 Puch bromfiet sen. in prima staat Prij: f 185.— en 225.— en HMW- bromfiets, prijs 185.—. T( bevr. Rijnsburgerweg 115 Leiden. 0 Pari I Ia 150 c.c. Sport 1958, als nieuw. Prijs ƒ725.— Fi nanciering mogelijk. Buiten, bos. Boertiaavclaan 26a, Lei den. Zündapp. 200 c.c„ pracht motor. Prijs 575.—. Buiten- bos. Boerhaavelaan 26a. Lei den. Te koop van particulier in prima staaf verkerende Renault Dauphine 1957/1958. Schuifdak en z.g.a.r. b Zeemanlaan 34, tel. 25716 Vakantie-auto. Ford Zephyr 1954 met kachel. motor- Door inruil slechts 875. Autobedr. Joh Stol. Langebrug 91. 0 Vakantie-auto. Opel Kapi- tan. 1956-'57. Roldak. radio, mistlampen enz. Zeldzaam mooi. Autobedr. Joh. Stol Langebrug 91. 0 Vakantie-auto. Hillman Minx 1957. Zeer mooi, goed en zuinig. Autobedr. Joh Stol, Langebrug 91. 0 Renault Dauphine 1958, schuifdak. zeer mooi en goed. Nwc banden. Cocosmatten enz. Autobedr. Joh. Stol Langebrug 91. 0 Vakantie-auto. V.W. de Luxe 1952. Uitst. staat, prima motor en banden 950,—. Autobedr. Joh. Stol, Lange brug 91. Diversen 0 Alles voor het nieuwe schooljaar. Bestel tijdig studie-boeken! Boekh. Volharding", Voorstraat 34. Katwijk aan Zee. 0 Een nieuw bed. een kwes tie v. vertrouwen. De groot ste sortering, tegen de laag ste prijs by de Kleine Winst. Haarlemmerstr. 51, Leiden. Net kosthuis aangeboden Katwijk, voor 2 personen. Geen beroeps. Br. no. 1707 bureau van dit blad. 0 Gero cassette» met 10 korting, ook keukerwitzet- ten. wasmachines, centrifu ges. serviezen. U betaalt 5.- contributie per jr. Vraagt deelnemerskaart van Leidse Consumentenvereni ging Postbus 158, Antillen- straat 180. 0 Zoekt gij een goede per manent, laat hem dan bij zetten voor de vakantie U is tevreden. Bespreekt vroegtijdig. Heren bezoekt de kapper voor lastig haar. Het Kappershuis. Apothe- kersdijk 8. tel. 26218. 8 tot 15 juli vakantie. Vriendelijk verzoek aar e cliënten, bun in répara tie gegeven kousen voor Juli af te halen. Nadien zijr wij wegens vakantie 14 da gen gesloten A. Cornelisse. Dccimastraat 3. 0 Het ideale blikvlees uw hond of poes ..Chappie", heel blik ƒ1.18. half blik f 0.64. Kittikat. half blik f 0.54 P Langhout. Bree straat 3. Leiden. Tel. 33311. 0 Vakantie. Wij gaan per eigen auto van 23 juli6 au?, naar Zuid-Frankrijk. Welk echtpaar heeft interes deze reis mee te maken. >r gezamenlijke rekening? Leeftijd ca. 4050 jaar Een van beiden lichaamsgebrek geen bezwaar. Tel. 25813. 0 Noordwijk opgelet. Don- derdagmarkt. vakantie-aan bieding. frisse grote badla kens. geen 5.98 maar i 2.98. Vlotte heren weekend-shirts, alle maten, nu f 3.98. Char- meuse onderjurken tot 48 nu f 2.75. Zie borden. Japie. 0 Noordwijk opgelet. Don- derdagmarkt. Heeft U al on ze mooie super wit rib heren sportgoed geprobeerd, goed dat zo mooi blijft i was. alle maten 1,98 borden. Japie. 0 Geslaagd! is U met horloge van de uurwerkkli niek. Prima uurwerken, trekkelijke prijzen. - Ruime keuze datum- en automati sche horloges. Erkende vak mensen. dus 100 service. Alléén Lage Rijndijk 8. tele foon 23114. 0 Horloges! Wij zy-n gesorteerd in diverse ken o.a. Prisma, Monté, An- cre. Oris enz. Reeds f 29 75 een 17 steens Ancre- horloge. waterwerend, schok vrij. antimagnetisch Prettige bediening en 100 ser vice. Uurwerkkliniek Lage Rijndijk 8. 0 De Sleutclkoning. Bijma ken van alle sleutels, repa reren, veranderen en leve ren van elk slot, Haarlem merstraat 273. tel. 33958 bij de Overdekte. Levering 1 Rijk en Gemeente. Maandagmorgen gesloten. Houthandel Morspoort biedt u latten en planken hardboard, tegelboard, bo- top cn clairet voor tafels Fabion het plakplaatic Colo- vinyltegels. Morsstraat 58 0 i« Rijlessen voor 47,50 bij Rijschool Levcta. Inl. tel 01714-518. Bel en wij spre ken af. 0 Hij verzorgen al uw drukwerk tegen billijke prij zen. o.a. geboortekaartjes. vcrlovingskaartjes. Prima af werking en vlotte bediening Halpa Vulpenservice. Haar lemmerstraat 64. Naast Mu ziekhandel Gé Hofenk. 0 As. Bruidsparen. Uw bruidstoet wordt le klas verzorgd door het gespecia liseerde trouwautobedrijf Zeemanlaan 12a. Dir. De Jong. Telef. 23055, 7 pers auto's. Keuze uit zwarte, zil vergrijs of witte bruids coupés. 0 Kredieten t.m. 3000 (v iedereen en 4zonder borg) voor aankoop meubelen en woningtextiel direct v. fabr. Enorme keuze en besparing. Uiterst soepele betalingsre geling en strikte geheim houding. Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Postbus 538 te Den Haag. 0 Wasmachines f 135.Nog enkele dure machines, iets beschadigd f 155.Centri fuges. Fa. Dusoswa. Turf markt 1-3 Tel. 24409. 0 Glas In lood. nieuw of hcrstelwerk worden door ons snel cn vakkundig be handeld, 30-jarige ervaring geeft u zekerheid van dege lijk vakwerk. G. N. Jilleba, Oude Rijn 104. Leiden. Tel 24292. 0 Sierteelt. Het adres voor in- en verkoop, huur en ver huur van alle Sierteeltver- gunningon; ook alle inlich tingen hierover. J. Elsgeest, Roelofarendsvecn. Telefoon 01713-291. 0 Goede vriend(inn)en vindt u bU de Algemene Corres- pondentieclubü Inlichtingen gratis Box 6077. Rotterdam- West. 0 Japonnen geheel pasklaar f 4.50. - Knippatronen naar maat Duinhof 30. Leiden. 0 HU loopt weer puik met onderdelen van Struik. Dus voor al uw motor-, scooter- en bromfiets-onderd. naar het vanouds bekend adres T. Struik. Groenesteeg 3, 6 cn 8. Tel. 22026. 0 Verhuur van nieuwe luxe automobielen, o.a. Mercedes Opel, Simca, VW en DAF Bierman's Automobielbedr. Oude Singel 66, Lelden. Tel. no. 34403. Strükinrichtbig Ozon voor uw fijne was H. Rjjn- dijk 34a, Tel. 22675. 0 Hout. board cn triplex Hangkasten, legkasten en keukenkasten. „Wienese" ladders, trappen en steigers voor loodgieters, schilders, aannemers en timmerlieden Fabrieksprijzen Komt vrU- blijvend eens prijs vragen en kijken ..de Houthal", Hoge- woerd 99. Tel. 22536. 0 Geboorte, verloving» en buweiykskaarten drukken wij op leuke moderne kaar ten. Keuze uit 40 lettersoor ten. Het adres voor al uw zakendrukwerk. 50 Visite kaartjes f 3,75. A. A. Ver boog, Haarlemmerstr. 29. Tel. 22197 - 25374. 0 Rooyackers cn naaimachi nes een begrip! Levenslange garantie en gratis service. Geen woorden maar daden. Leiden Leemansstraat 31. Tel. 31324, Alphen a. d. Rijn. Iepstraat 12, tel. 3763. Pickwick Theezakjes meenemen... dat was weer een van Moeders beroemde goede invallen. Op de handigste manier wordt zo de fijnste thee gezet. Juist bij een picknick speelt de verkwikking, die thee kan brengen, zo'n grote rol. Daarom hebben zoveel picknick-enthousiastelingen op het juiste moment Pickwick Theezakjes bij de hand. Pickwick Thee, kernachtig van smaak, rijk van geur, royaal van afschenk.' Dit zijn de voordelen O Geen theebladeren in de theepo. of in de kopjes. Geen theezeefje O Het theezakje blijft hoven in d theepot drijven, waar het wate het neetst is. Daardoor trekt d- thee beter af. O Ieder zakje bevat 'n precies afge paste hoeveelheid. U heeft steeds thee van dezelfde sterkte. Dc fijne geur van Pickwick Thee blijft het beste beschermd als U de theezakjes ccn trommeltje bewaart. 93 Ct per doosje van 20 stuks oom Bram, het snel verdwijnende hel schroefvliegtuig nastarend. „Er m-moei een vergissing in het s-spel zijn. Bint Blomski komt dadelijk weer terug. Hij w-wil een l-lolletje uithalen. Ik ken herr al jaren. Het is altijd een g-grappenma ker geweest." „Nu. loopt u maar eens in de richting die hij aangaf, oom Bram", antwoordde Blekkic somber. „Dan zult u zien dat daai geen kamp te bespeuren is. Nee. we heb ben ons op een verschrikkelijke manier la ten beetnemen door die Bing Blomski. Ik vergeef het mezelf niet, want ik zei immers al dat ik zijn verhaal niet erg geloofwaar dig vond Het is alleen een truc geweest om u ui» Foesfoessaskcwan weg te krijgen eo hier in de wildernis achter :e laten." „Het werk van Jim Spillobien!" Mijn zesde zintuig heeft teek gelaten." „Laten we in ieder geval eerst gaan kij- ten. of er inderdaad geen kamp is te be speuren," gromde oom Bram. „Ik kan nog Maar toen ze de bomenrij bereikten waarachter het kamp volgens de ingenieur moest staan, was er niet slechts geen spoor van een tent te bekennen, maar was het ook spoedig duidelijk dat hier geen mense lijk wezen de laatste weken zijn bivak op geslagen had. „Bing Blomski is dus toch een gemene bedrieger knikte oom Bram „Het spijt me heel erg dat ik tot die slotsom moet tussen hier met ons vieren en we staan er nu niet bepaald zo erg goed voor. Ge lukkig dat we onze bagage uit het vlieg tuig meegenomen hebben! Anders waren we vannacht misschien al meteen half be vroren, want het kan hier venijnig koud zijn. Maar nu hebben we gelukkig slaap zakken bij ons. Die zou Jojo tenminste in pakken. En warme kleren hebben we ook allemaal. We zullen eens kijken wat de roede Jojo nog meer meegegeven heeft". Oom Bram bukte zich en begon een grote koffer open te maken. ..Kleren hebben we misschien genoeg, ja", steunde Spekkie. „Maar eten! Dat heeft Jojo waarschijnlijk niet ingepakt. En hoe komen we daar aan. in deze wildernis? En ik voel nu mijn maag al rammelen!" vraagt medewerkers voor: de afdeling mechanische bewerkingen draaiers, frezers, slijpers, boorders. de afdeling montage raachinemonteurs, schrapers. OMSCHOLING in de vakken frezer en precfsievlakher (schraper). Voor een persoonlijk gesprek ontvangen wij U gaarne in ons bedrijf op vrijdag 7 juli a.s., 's avonds tussen 7-8 uur. U kunt zich mel den bij de portier aan de zij-ingang van de fabriek. 3 de afdeling Personeels- HOOGOVENS IJMUIDEN De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. en aangesloten bedrijven te IJmuiden vragen in verband met de voortgaande expansie voor de afdeling BEDRIJFSORGANISATIE 1. een ingenieur die als exponent van bovengenoemde afdeling zal worden toegevoegd aan de bedrijfsleiding van één van de sectoren, waarin de produktie is verdeeld. De werkzaamheden omvatten vraagstukken op het gebied van de arbeids- en procesanalyse organisatiestruktuur operationele research. Na een inwerkperiode moet coördinerende lei ding gegeven worden aan enige medewerkers van H.T.S.-niveau, die bij de verschillende fa brieken waaruit de betreffende sector bestaat, zijn gedetacheerd. Vereist: T.H.- of gelijkwaardige opleiding. Enige industriële ervaring, liefst op be drijfsorganisatorisch terrein. 2. een jong ingenieur of academicus one«luak«n Beambten in de groep „Operationele Research". Deze groep onderzoekt problemen betreffende: afstemming, capaciteitsbepaling, procesbeheer sing, hoofdzakelijk op het terrein van produktie transport, opslag en onderhoud. Hierbij worden veelal statistische en mathema tische technieken gebruikt, zoals wachttijden- theorie, simulatiemethoden en lineaire program mering, waarvoor een elektronische rekenma chine ter beschikking is. Bekendheid met deze technieken is evenwel geen vereiste. CINCINNATI - NEDERLAND N.V. fabriek van gereedschapswerktuigen VLAARDINGEN RAMA MAAKT DAT ALLES FIJNER SMAAKT RAMA MAAKT DAT AUES FIJNER SMAAKT RAMA tajd MARGARINE en OngelooflijkGerzon brengt ditmaal twee soorten nylons in de bekende uitstekende kwaliteit. Doe uw keus: prachtige wandel nylons 60 gauge. 30 denier met echte ladder stop in boord en teen ...of ragfijne naadloze nylons met uiterst rekbare boord en perfecte pasvorm. Alle zonnige zomertinten. Profiteer van deze bijzonder lage prijzen: alléén donderdag en vrijdag per paa 2.75 per 2 paar 4.50 per 3 paar 6: i

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 12