Het goede van de melk nu vers bewaard in koffiemelk Heerlijk nieuws van Nutricia voor alle koffiedrinkers Nieuwe koffiemelk van Nutricia verrijkt smaak, geur en kleur van het Nederlandse kopje koffie. Koffie zetten en koffie inschenken die gezellige dagelijkse bezigheid van u, mevrouw, wordt nu nóg- prettiger. Want nu is er koffiemelk die uw koffie volmaakt tot zijn recht doet komen: de nieuwe Nutroma van Nutricia. De eerste en enige koffiemelk waarin het goede van de melk vers is bewaard. Waarin alle gezonde bouwstoffen en natuur lijke Zuiverheid zijn behouden! Let op, hoe mooi deze romig-dikke koffiemelk zich met uw koffie vermengt en er een prachtige kleur aan geeft. Hoe heerlijk het aroma van uw koffie in elk kopje blijft: geurig, pittig, verrukkelijk. Ja, nu kunt u uw koffieliefhebbers verrassen met romig-fijne koffie. De lekkerste van uw leven! 10 jaar toewijding van Nutricia bekroond. Ook de medewerkers kunnen gelukkig zijn! Sinds Nutricia in 1951 speciale melk voor koffie uit bracht, hebben zij voortdurend gewerkt aan de verbetering van dit produkt. Hun belangrijkste doel - een vol-romige, natuurzuivere koffiemelk - is thans bereikt. Een kroon op 10 jaren van toewijding en zorg! Vraag nu in de winkel of aan de deur NIEUWE NUTROMA-NATUURZUIVERE KOFFIEMELK VAN NUTRICIA Een klein scheutje uit de nieuwe Nutroma fles en Kijk! Prachtig vermengt deze romig dikke koffiemelk zich met de inhoud van het kopje. Véél mooier wordt nu de kleur van uw koffie! Ruik! Het aroma van uw koffie blijft vers-geurig en pittig. Mmm heerlijk om zo even boven het kopje te snuiven! Proef! Verrassend fijn en romig smaakt nu ieder kopje koffie iedere dag! 0233L 48 cb - 0.41, 76 ct -0.61, 82 ct

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 12