OBELISK PELTENBURG van 1793 OBELISK Vijftienhonderd dames vieren haar landdag Jacht voor half juni Prins gaat te water 2 MOGELIJKHEDEN VOOR GOEDKOPE GROOTBEELD TELEVISIE! JS^aSSOBk dames- en herenzakdoeken Baron Bluff en de bluff-blues NIEUWE LEIDSCHE COURANT VRIJDAG 2 JUNI 1961 Christen vrouwenbond Zuid-Holland noord De grote zaal van de Dierentuin gisteren gevuld met ruim 1500 dames uit Zuid-Holland, leden van de Neder landse christenvrouwenbond gewest Zuid-Holland-noord, die tezamen de landdag kwamen vieren. Presidente mevrouw J. P. Engel-Meijer sprak een openingswoord naar aanleiding van Ps. 24, die zij tevoren had gelezen „God heeft de mens voor 't geluk ge schapen, ook al lijkt dat in tegenspraak te zijn met hetgeen wij in de wereld van nu zien", zo begon de presidente „Het lijkt wel", zei mevrouw Engel, „of alle onverantwoordelijkheid zich nu in één man gemanifesteerd heeft. n.l. Eichmann". Nadat een telegram van dank was ge sonden aan mevrouw Albronda—van der Nagel in Rotterdam, de oud-presidente, werd het woord gegeven aan ds W. van der Linden, Geref pred van Den Haag- West. Hij sprak over „Hoe leiden onze Jonge mensen het leven?' De pre dikant ging uit van het door jongeren veel gebruikte zinnetje „vader en moe der weten het eigenlijk niet" Ds. Van der Linden moest dat bevesti gen, wij weten het inderdaad niet. Maar de Heer weet het. Hij sprak over de dere levenskoers van de jongeren Na de oorlog heeft het leven een ander beeld gekregen o.a. door de techniek Het cul tuurpatroon van vroeger kon niet i worden gebruikt De ouderen kunnen de tijd niet tegenhouden, aldus ds. Van der Linden De jongeren zijn in deze tijd in geboren en proberen een leven te leiden, dat by deze tijd past Het is niet vreemd als dat niet met onze opvattingen strookt, aldus de predikant. Hü waarschuwde voorts, dat het wanbegrip niet moet ont aarden in wantrouwen. De jeugd vraagt vertrouwen De jeugd wil, zo ging de pre dikant voort, met zijn jeugdig enthousias- Amsterdams deelneming in Schiphol verhoogd De gemeenteraad van Amsterdam heeft met de stemmen der communisten tegen besloten de deelneming in het kapitaal der N.V. Luchthaven Schiphol met ten hoogste f 2,4 miljoen te vergrooten. Wethouder mr. R van den Bergh zetde o.a. in verband met het lage rendement der investering: Dat Schiphol in verhou ding een goedkope luchthaven is, mag geen reden zyn om er een schepje bo venop te gooien". Men moet zUn concur rentievermogen handhaven. Het is niet te verwachten dat de exploitatie eens rendabel zal worden, daar hoge inves teringen steeds noodzakeiyk biyven. me trots kunnen zyn op de Kerk van de Groot kan de verontwaardiging ovei verscheurdheid der kerken zijn. De ders moeten de rijkdom Gods gewoon aan hun kinderen kunnen doorgeven. Gezag, aldus ds. Van der Linden vraagt de jeugd van de ouders. Het heeft liever een positief „nee" dan een aarzelend ,.ja" In de middagbijeenkomst van N.C.V B werd o.a. het toneelstuk „Moeder Geertje" van Jan Ubbink naar de gelijknamige roman van mevrouw H. J. Nijnatten- Doffegnies opgevoerd. De regie berustte J. WesselingLengkeek. Het nieuwe motorjacht, waarmee de koninklijke familie vanuit haar buitenverblijf aan de Italiaanse westkust trips op de Middellandse Zee zal maken, zal waarschijnlijk half juni zijn proefvaart maken. Op het ogenblik wordt er op de Alk- maarse scheepswerven Nicolaas Wit- sen en Vis de laatste hand aan ge legd. Zoals reeds gemeld, is het jacht een geschenk van een groot aantal organisa ties van het bedrijfsleven, zowel uit werkgevers- als uit werknemerskringen. aan Prins Bernhard Een blijk van waar dering voor de belangstelling, die de Prins steeds voor het economisch gebeu ren in Nederland heeft gehad. Op de verjaardag van de Prins zal het geschenk op Paleis SoestdlJk worden aangeboden door het „comité verjaar dagsgeschenk Z.K.H Prins Bernhard" waarvan dr. ir. F. Q. den Hollander voor zitter is. BU de keuze van het type boot (een Express Cruiser) is, zo deelt het comité mee, volledig met de wensen van de Prins rekening gehouden. Het jacht is bedoeld om zonder vaste bemanning te worden gevaren. In het voorschip is een kleine 2-persoons slaaphut afngebracht met daarachter een keuken en douche Midscheeps bevindt zich de fraai be timmerde salon en achter de stuurstand met bedieningshandles voor de machine kamer Twee motoren van elk 180 pk zullen het jacht voortstuwen en tot de verdere (moderne) uitrusting behoren een magnetisch kompas, echolood, log, richtingzoeker en „ship to shore"-telefo- nie-installatie. De lengte van het jacht bedraagt (over allea) 12.90 meter, de breedte 3.50 meter en de holte 1.80 me ter, de maximum snelheid 18 knopen. Aangenomen wordt dat het nieuwe Jacht zeewaardiger zal zltn dan de tot nu toe wel eens gebruikte Plet Hein Dit Koninklijke Jacht bleek zich vooral b|J wat ongunstig weer niet altijd even goed te honden. Nieuwe partij op Nieuw-Guinea De heren Jouwe en Kalsiepo, leden van de Nieuw-Guinearaad, hebben medege deeld, dat zy spoedig een nieuwe party zullen oprichten, waarin zowel protestan ten als rooms katholieken zitting zullen hebben. Hoogstwaarschijnlijk wordt da heer Kaisiepo voorzitter. Deze laatste heeft voorts ernstige kri tiek geuit op de geringe waardering van de Nieuw-Guinearaad in tegenwoordig heid van vooraanstaande Papoea's uit verschillende delen van het land, die op uitnodiging van het gouvernement zich te Hollandia op de hoogte stellen het werk van de raad. Herhaaldelijk blijkt, dat nog onvoldoen de begrip bestaat. Zo zenden nog steeds politieke partijen resoluties rechtstreeks naar de Verenigde Naties, de Koningin of de Nederlandse regering zonder de raad daarvan in kennis te stellen, hoewel dezo de officiële vertegenwoordiger is van he volk. Voorts moeten delegaties van raadsle den naar de opening van de streekraad Japen-Waropen in de derde klas va K.P.M. reizen of het vaak met oude tuigen doen, aldus de heer Kaisiepo. Hy heeft een en ander ook met de parlemen taire missie besproken. T.B.C.-patiënten besmetten koeien in Otterloo Aan de Apeldoornseweg in Otterloo is deze week een vrij ernstige tuber- culose-haard ontdekt Vier personen, een 23-jarig meisje, haar 70-jarige vader en twee buurkinderen zijn door de ziekto aangetast en moesten in een sanatorium worden opgenomen. De oorzaRk van de besmetting werd aanvankelijk gezocht in de veestapel van de ouders van de kinderen. De koeien waren tevoren alle t.b.c.-vrij geweest, doch bij het onderzoek, dat nu door het consultatiebureau voor tuberculosebe- strijdiog te Ede werd ingesteld, bleek dat tien dieren sinds kort besmet waren. De koeien hadden de ziekte echter niet op de mensen overgebracht, doch juist omgekeerd: de mensen hadden in dit geval de koeien besmet. De oorzaak van de ziekte is nog niet bekend. Enkele GEBRUIKTE TOESTELLEN met 53 cm beeld. In prima staat. Volledige garantie op toestel en beeldbuis. REEDS v.o. 450.- En waar kunt U veiliger kopen dan bij: waar U altijd kunt rekenen op 100% service EEN KLEIN AANTAL GLOEDNIEUWE doch zojuist overjarig geworden, „ARISTONA" toestellen, 53 cm beeld, automatic van 895.- nu 745.— - op alle punten beter! V product van Scholco Almelo PRIJZEN VOOR KOERIERS: I TOT 30 WOORDEN1.50 £LK WOORD MEERƒ0.10 KOERIERS WORDEN ELKE DAG GEPLAATST 0 Slagerij Timmers vraagt voor direct een leerling of halfwas. Koninginneweg 14. Katwijk aan Zee. 0 Drie nette meisjes? (vriendinnen?) voor licht werk, het vervaardigen en schilderen van decoratie artikelen voor taarten en gebak. Backer Co„ Utr Jaagpad 2, Leiden. (Zat. ge sloten). 0 Van Os. Voorschoten, fruit - chocolade - delicates sen, vraagt flink meisje in de winkel, 1618 jaar Maak tel. afspraak tussen 8.00 en 18 00 uur 2638 - K 1717 Schoolstraat 45. 0 Verkoopsters en leerling- verkoopsters gevraagd voor direct of later, voor verkoop van hoeden, shawls en hand schoenen. Van Velsen. Don- kerstzeg 3, Leiden Wij vragen een leerling- verkoopster, 16 A 17 jaar en een aankomend verkoopster 18 20 jaar. Pers. aanm N.V Hema, Leiden. Gevraagd flinke jongen 14 15 jaar, lichte werk zaamheden. Hoog loon, Was senaar. Tel. 3558. Gevraagd tulndersknecht voor bloemisterij en groen- tenbeelt, leeftijd plm. 18—20 jaar. Bloemendaal, Munni- kerweg 8, Leiderdorp. Gevraagd timmerman en mach. houtbewerker. Tim merfabriek. Fa. H en P van Dalen, Langestraat 6, Leiden. 261 De dag na het song-festival zat de baron ongebroken op het kantoor van de heer Saffier, de directeur van de Pret-O-Foon grammof oon- platenfabriek. „Door een typisch vrouwelijke gril is mij het contract met Jackie Spinet toch nog ontgaan", verklaarde hij luchtig. „Maar tenslotte was dit slechts van geringe importantie ijl het gehele project. „Welk project?" vroeg de heer Saffier. „Dat van mijn subsonische geluidsweergave..." bracht de baron hem stijfjes in herinnering. „Ach ja.met die malle oren!" riep de heet Saffier glimlachend. „Tja.... met een topzan- geres als Jackie op de plaat had ik die rare uit vinding van u misschien wel aangedurfd, maar.." „Ik hoor het al", onderbrak de baron hem, oprijzend uit zijn stoel. „Ik vind hier niet de zakelijke ondernemingsgeest die ik zoek. Dat is des te spij tiger voor u." „Dat hangt geheel en al van de onderneming af waarin men mij wil interesseren", sprak de directeur, eveneens opstaande. „Zo stel ik bij voorbeeld wèl belang in de songs die u schrijft. Als u nog eens over een nieuwe liedje denkt, vindt u hier een gewillig gehoor Even leek het, dat de baron iets van zijn zelf beheersing verloor. „Een nieuwe topsong.riep hij uit „Dat NOOIT weer! Neen, waarde heer, de lichte mu ziek heeft mij niet vermogen te boeien!" „Trouwens...." voegde hij er met een naar binnen gekeerde blik aan te. „Ik heb nu een veel beter idee! Iets waarmee matig ge schat een slordig miljoen valt te verdienen..." Einde van dit verhaal Te l'oon Te koop gevraagd ma honie stoe'en, tafels, cana- hoek of ladenkast(je), petroleumlampen, oude mu ziekdoos, met rol of platen, defect geen bezwaar. Br. no 1534 bur. van dit blad. Te kooo aanheb. j Sportflets - Solex. H.- sportfiete met handremmen even bereden, niet v. nieuw te onderscheiden 85,So lex in zeer goede staat, ge reviseerd 110,—. Haarlem- merstr. 62, ing. Vrouwen- kerkst. na 6 uur. Te koop Matchless, 350 c.c. k.k., met belastingkaart. Van Riebeekhof 16, Leiden (Kooi) Te koop scooter, merk Faka. in zeer goede staat 2e Looierstraat 69. 0 Alleen in ons magazyn treft u de grootste sortering onderdelen, accessoires e voor uw bromfiets, motor scooter, H. Walenkamp Zonen, Caeciliastr. 5 (Turf markt) Leiden. Telet 01710- 20050. 0 Tot het kleinste moertje voor Solex. Sparta en andere bromfietsen vindt u onderdelen-magazyn Walenkamp Zonen, Caeci- liastraat 5 (Turfmarkt) Lei. den. Tel. 01710—20050. Te koop aangeb. een party bloemkoolplanten (Lecerf) Te bevragen by H. Noort, Hoofdstraat 11, Valkenburg (Z.-H). 4 Clubjes en klooster tafel, z.g.aji. Tevens rond tafeltje en 1 fauteuil. W. Hogewoning, Kanaalstr. 31, Rlinsburg. Te koop z.g.a.n. kinder wagen, kan ook als reiswieg gebruikt worden. Te bevr. Spinozalaan 13, Ryn6burg. Te koop aangeb. Groen tjes Savoij en spruitkool- planten. W. Brussee, Lange- vaart 10, Rynsburg, tel. 2353 9 Motorkoopje, N.S.U. Fox 125 c,c. ƒ200,—, in prima st Heemstrastraat 25, Sassen- heim. 0 Te koop bakfiets met ge sloten bak en tevens trans portfiets. v. d. Waalstraat 27. Leiden. ingelse kinderwagen, licht grijs G. v. d. MeiJ, Tromp straat 40, Rynsburg. 0 Puch bromfiets, hoog stuur, kleur groen, in prima staat 180. Haarlemmer- Servaas. japie. bloembakken, Afrikanen, Lo belia's, Petunia's enz. Kwe kerij Hemerik, Zoeterwoud- Diversen 0 HU loopt weer pulk met onderdelen van Struik. Dus voor al uw motor-, scooter- en bromfiets-onderd. naar het vanouds bekend adres T. Struik, Groenesteeg 3, 6 en 8. Tel. 22026. 0 Zaterdag-reklame van Pernis Bakkerij: 250 gr. zui vere roombotersprits 85 et. 200 gr. Wellingtons 70 ct.; 5 harde mocca's 49 ct. Noord einde 44. Bon. Mottenzak 39 cent. Grote maat, doorzichtig plas tic Berg uw winterkleding veilig op in zo'n motvrije plastic zak Uitsluitend met inlevering van deze bon 38 cent. Victorie-Mag.: Hoge- woerd 22. Plastic emmer, grote maat 10 liter inhoud 1,78. Borden diep, 3 stuks 98 cent. Plastic tuinslang 25 cent p. meter. Vork en messenbak, 4 vaks 98 cent. Gummi handschoe- cent p. paar. Victorie- Mag. Hogewoerd 22. 0 Bon. Vliegtuigje en trein samen 49 cent. Vliegtuig kan afgeschoten worden en vlie gen. Treintje bestaat uit 'ocomotief en 3 volgwagens. Alles zacht plastic. Uitslui- •end met bon samen 49 cent. Victorie-Speelgoed-Mag. Hogewoerd 31. Alle soorten overhemden reparaties. ook No-Iron. te vens kousenreparatie en sto men Alles onder garantie. Smits' Overhemden, Nieuwe Rijn 94. teL 25391 0 Iedereen en zonder borg kredieten van 250.— tot en met 4000,voor aankoop meubelen, ledikanten, kar petten, gordijnen, woning textiel. enz enz. Rechtstr van de fabriek. Enorme be sparing Bovenstaande kre dieten tegen uiterst soepele betaling. Strikte geheimhou ding. Vraag vrijblyvend in lichtingen. Postbus 1083, Rot- Op goede voet met verkwikkende Hero! Hero komt van pa?, als de ion warm is. als de weg lang is even wilt pauzeren. Verkwikkende, verfrissende Heroberoemd om dat weergaloos fijne fruit-aroma, waarvan Hero alleen het geheim kent. Geniet van het leven, hier hoon Hero bij! terdam. Maak zelf wat met hout hal hout. Wij adviseren U Met onze vakkundige voor lichting slaagt U wel. Kom eens praten, het verplicht U tot niets dooh U gaat zelf wat maken. Hogewoerd 99, Telefoon 22536. Kleine orgels, bespeeld, moderne kast 175.— en ("225,— Studie-orgel 50.— Zaalorgel, forse toon. als nieuw ƒ450.— enz. Orgel- banken en tabouretten. Re paraties aan alle orgels vlug billijk W. A. Gouw, Ter- weeweg 100. Oegstgeest. 0 De werkschoenspeclallst heeft steeds voorradig mili taire laarzen z.g.a.n. 12,50. Militaire werkschoenen va. 6.50. Nieuwe werkschoenen va. 15.50. Lage werkschoe nen 14,95. Komt eens kij ken U slaagt altijd bil H. J. Kramers, Korevaarstr. 17. Norton sportrUwlelen, nieuwste kleuren, kabelrem- men of origineel Torpedo. Roestvrije velgen Compl. m. lamp, slot, jasbeschermer, enz. 1 jaar garantie 149.75. Rijwielhandel - reparatie. De Tong, Herensingel 4, Leiden Tel 24622. Zaterdagmarkt. Vlotte schuimrubber dames-petty- coats 2,98. Leuke schuim rubber meisjes-pettycoats v.- af 1,98. Stretch damessllps in kleuren f 1,49. Leuke trap pelzakken 1,98, damesslips tot 52 98 cent. Korenburg- steeg over Muziekh Servaas. 9 Zaterdagmarkt. Fantasti sche dames baby-dolls, zeer leuk afgewerkt, alle maten kleuren M,75 Mooi Zoveel iInnen, voveel smaken: Sinas - Perl Ananas Frambozen Grapefruit Citroen - Cassis Cerise Appelsap. Sinas Perl - Citroen óók in de grote gains/lessen. DRANKEN ZIJN OVERAL GEVRAAQD Zaterdagmarkt. Dames, merk nylonkousen al geprobeerd, iets aparts 1,98. Twee paar voor 3,50. Mous se herensokken 1,98. Twee paar 2,50. Washandjes. Ko- renburgsteeg over Muziekh. Servaas. Japie. :gsters5ohorten twee zak ken tot en met 52 2,98. Wit te kindersokjes, alle maten 59 cent. Leuk gebloemde los se damespyamajasjes, alleen maat 40, ƒ2,98 Korenburg- steeg over Muziekh. Servaas. Japie. Gebruikte herenkleding. Zo juist ontvangen partij goedkope werk jasjes, sport jasjes, kostuums, regenjas. Ook nieuwe kleding voordelig Het oudste vertrouwdste adres Lelden en omstreken. Groe- newegen, tel. 23759, Hoge woerd 127. Fraaie mahonie laden- kast. secretaire, eikenhouten Mechelse leeuwenkopbank. gasfornuis, pr haard, oude hoge turfkachel. Inkoop an tiek enz. W. F. Kooreman, 9 Nieuwe RUn 9, t o V. en D bij Hoogstraat, telef. 23261. 0 Busopener 39 ct. Geheel metalen busopener, uitge voerd met kurkentrekker en flessenopener. Eerste klas fabrikaat. Alleen met deze advertentie geheel compleet 39 ct. I.V.A. - Haarlemmer straat 48. Nova, Noordeinde 43, Leiden. 0 Kampeerbestek 98 ct. Le pel - vork - mes. geheel roestvry. Vastgestelde prijs f 1,95. Nu met inlevering van deze advertentie voor 98 ct. I V.A., Haarlemmer straat 48. Nova, Noordeinde 43. Leiden. 0 Terlenka pantalons. Grote sortering nieuwste kleuren vanaf f 18,75 - 24,75 - 29.75 - f 35,- 39,50 - f 45,— Grote sortering Jon zensbroeken vanaf f9.75 IHPLeune, Jan Vossensteeg 67 elastisch damesonder- rel 22415—32256 goed, ook grote maten f 1,08. Suède dames jasjes vanaf Baddoeken, theedoeken, Ko- 99.75. Nieuwste kleuren en|inauyi„ c„u,„lc uvsuanng renburgsteeg over Muziekh.'modellen, Leune. Jan Vos- Leidse inkoop combinatie ^n'MC T"""" sensteeg 67. Tel. 22415—32256. Postbus 158, Leiden Regenjassen voor dame5 en heren, nieuwste kleuren f 29.75 - f 39,- - f49.75 Jack6 en Parka's zeer en voordelig, grote sortering Plastic jassen. Leune, Jan Vossensteeg 67. Tel. 22415— 32256. Overhemden. Mooiste des sins wit en gekleurde, week einders - geruit, terlenka dassen, sokken, shalws. truien, pullovers, vesten, zeer voordelig Leune. Jan Vossensteeg 67. Tel. 22415— 32256. 0 Kostuums in de nieuwste dessins, de mooiste kleuren reeds vanaf 69.— - 79,— r 89.- - 99,- - f 117,50 f 129.— - 139.- - 149.- f 169,—. Leune, Jan Vossen steeg 67 Tel. 22415—32256 0 Kolberts, pracht dessin:, in de mooiste stoffen, ook voor jongens f 29,75 37,50 - f 45,- - f49,- - ƒ55.- - f 65,—. Grote .sortering bU passende pantalons. Leune. Jan Vossensteeg 67. Telefoon 12415—32256. f Bedrijfskleding. Heren bakkers, slagers, kruideniers, kappers, groente en melk handelaren koopt bU ons Uw vakkleding. Beter en goed koper Zichtzending vrijblij vend Leune, Jan Vossen steeg 67. Tel. 22415-32256. 62,50 Hangkasten 62.50 Ruime solide hangkasten met bergvak, afin. 79 x 57X 184. ook andere maten: 0 vaki legkasten «8.50: 2-deur« hang'leg, aanrechten enz Gegarandeerd lste klas tim merwerk. „De timmerwin- kel". Uiterstegracht 168. Overgangaleeftyd? Mi graine? Ongezonde teint? Jeugdpuistjes? Verstopping? Vetzucht? Nattermann's oloedzuiverende thee no 8 helpt. Groot pak 1,85 bU elke drogist. Kopen met 18% korting doen wij zo: eerst kopen daarna by betaling deelne merskaart tonen. Korting dus controleerbaar en echt, laarlijks enorme besparing 0 Autorijschool en verhuur zonder chauffeur Remmers waal. Nieuwe Renaults On- dine 1981, Dauphines, Volks wagens, Opel Kapitsn. Bill tarieven Utrechtse Jaagpad 10A. Tel 21966. 0 Iedereen Is enthousiast als wij uw matras overtrek ken met damast, i-pers., va. f 19,50; 2-pers. (26,50 Smit Bedden - Tapljtenmagazynen Mare 98 - Vrouwensteeg 9. telefoon 23913. 0 „Roslne" geeft de hoogste prils voor goud, zilver en juwelen. Grote keuze in ver lovingsringen, gouden, zilve ren en verzilverde artikelen Het adres voor alle repara ties en uurwerken Steen- straat 10 Tel. 20854. 0 Prachtige hengel 1,49 Originele Japanner, bijna t nieter lang (3-delig) Alleen met inlevering van deze ad vertentie voor f 1,49. I.V.A. Haarlemmerstraat 48, Nova, Noordeinde 43, Leiden. Klnderhengel 98 ct; twee delig model, geheel compleet met snoer, dobber en 3 haak jes. Prima Japans fabrikaat Prij» 1,40 Nu met deze ad vertentie geheel compleet den. Werphengel f 2.98. Prach tig plastic handvat m. uit- neembare hengel met gelei ders, metalen werpmolen m rem en vrijloop en 16 mti moer. Geheel compl. f 2.9., V A., Haarlemmerstraat 4b. •Jova, Noordeinde 43. Leiden VU- Zware kwaliten beukehout geschroefd en geklonken PrUs f 2.95 Nu met deze advertentie voor f 1.98 I.V.A.. Haarlemmerstraat 4H Nova, Noordeinde 43, Lel den. 0 Kredieten t.m. ƒ3000 (v. iedereen en zonder borg) aankoop meubelen en woningtextiel direct v. fabr Enorme keuze en besparing Uiterst soepele betalingsre geling cn strikte geheim houding Vraagt vrijblijvend Origineel „Hostalen" alle vloeistoffen bestand. PrUs 98 ct. Alleen met deze advertentie voor 59 ct I.V.A. Haarlemmerstraat 48. Nova Noordeinde 43 Lelden. Plastic W.C.-brll f 3.98. ware kwaliteit, geheel com pleet met bevestigingsbou ten. Past op elke stenen w.c.-pot Voor deze prijs koopt U alleen bij: I.V.A. Haarlemmerstraat 48. Nova Noordelnde 43 Leiden. Prachtige theebeurs ƒ4,98 3rima vulling en overtrok- ten met fraai gebloemd olastic (afwasbaar) Diverse 'raaie decors. Voor deze •rijs koopt U alleen bU: l.V.A.. Haarlemmerstraat 48. Nova, Noordeinde 43, Lei den. 0 Metalen strykplank f 13,95. Luxe uitvoering. In diverse standen verstelbaar Metalen keukentafel f 19.95. gr. maat 50 x 80 cm., bedekt met origi neel Linofeit en zware plas tic rand. I.V.A„ Haarlemmer straat 48, Nova, Noordeinde 43, Leiden. 0 Plastic tuinslang 25 ct. per meter Zware kwal. Hierop passende straalpyp en water diefje, samen f 1,98 Gazon- sproeier f 1,90. deze be sproeit 28 vierkante meter tegelUk van uw tuin l.V A„ Haarlemmerstraat 48 Nova, Noordeinde 43, Leiden 0 Plastic gieter 98 ct Mo dern tweekleurig model. Flinke maat, 1 liter Inhoud. PrUs 1.69 Nu met inleve ring van deze advertentie voor 98 ct IV A., Haarlem merstraat 48 Nova, Noord einde 43. Leiden. 0 Stofzuigers v». U5. BU aankoop van een nieuwe geven wij 25 voor uw oude Fa Dusoswa. Turfmarkt 1-3. Telefoon 24409. 0 Damesmantels. Japonnen rokken - truitjes - pullovers wollen vesten Het nieuw en toch voordelig Leune, Jan Vossensteeg 07. Tele foon 22415—32256.

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 13