ROOM BOTER TZhcVl Kalfsbouillonsoep met vermicelli i ej wv M.T.S.-er (Werktuigbouw) My A "s K r~ 't gezondste Spekkie en Blekkie en het Foto-mysterie HULPVERKOOPSTERS P. VAN LEEUWEN JR'S BUIZENHANDEL NV. ZWIJNDRECHT NIEUWE LEIDSCHE COURANT DONDERDAG 20 APRIL 1961 Htt N**erl»Ad» Zuivclburciv - Ki)*wi|k(Z.H^ zondag-soep voor elke dag! Wéér iets bijzonders! Wéér naar beproefd recept van Zwitserse koks en 600 Nederlandse huisvrouwen! Prijzende woorden van hen die reeds keurden: „Nóóit eerder zo'n kostelijke kalfsbouillonsoep geproefd!" „Goed idee, die extra vermicelli en groentesnippers!" „Onze kinderen eten er nèt zo smakelijk van als wijzelf." „Verrukkelijke visite-soep. Heerlijk licht en toch krachtig!" Niet te geloven, dat deze „luxe" soep maar 58 cent kost." Smul nu zelf van de nieuwe Knorr Kalfsbouillonsoep Bereid door Coimonda Voedingsmiddelen N.V., Loosdrechl, in licentie en onder controle van Knorr A.G. Thayngen-Zwitserland, die hel recept onder exclusiviteit heeft afgestaan. v. 90. „O, nee?" vroeg Spekkie verbaasd. ..Kunt u zich die mijnheer niet meer her inneren? Maar het was toch een heel keurige verschijning. Je kon onmiddellijk zien dat het een kunstkenner was. Ik heb hem". Hij kreeg geen kans zijn zin le be ëindigen want Blekkie viel hem haastig in de rede. „Natuurlijk kan de oppasser hier zich die mijnheer niet herinneren," zei hij snel „Want het was deze oppasser helemaal niet die we met hem hebben zien pra- „Niet «fcze oppasser?" riep Spekkie ver bluft uit. „Hoe kom je daar nu bij, Blek^ Natuurlijk was het deze oppasser. Je hebt zelf..." Maar opnieuw verhinderde Blekkie dat zijn vriend zijn zin afmaakte. „Die oppassers lijken allemaal op elkaar in hun eendere overalls" zei hij vriendelijk. „Ik ben er haast wel zeker van, Spek dat mijnheer hier vorige week woensdag geen dienst had. Is het niet zo, mijnheer?" informeerde hij, zich tot de oppasser wen dend. „Vorige week woensdag?" herhaal de deze. „Nee. toen was ik hier zeker niet, jongen Toen had ik een snipperdag. Ben ik de hele middag in de weer geweest om m'n brommer schoon te maken. Je moet een van m'n collega's dus voor mij aan gezien hebben, jongen." besloot hij. zich tot Spekkie wendend. „Ik weet heel zeker begon spekkie briésend, maar Blek trok hem vlug aan zijn mouw mee. „Hij heeft nu eenmaal een slecht geheu gen voor gezichten." voegde hij de oppas ser glimlachend, over zijn schouder heen. nog toe. De man knikte afwezig en liep langzaam verder. „Ja lijkt wel gek!" beet Spekkie zijn vriend toe. „Hoe kom je er bij..." „Sst!fluisterde Blekkie. „Ik zal het je dadelijk wel zeggen. Mondje dicht nu maar." Spekkie stapte bevreemd, maar nog steeds behoorlijk boos kijkend, naast zijn vriend voort. Blekkie koerste op een bank af die een goede dertig meter van de leeu- wenkooi afstond en liet zich erop neerval len. „Zo." zei hij dan tevreden. „We weten dat die oppasser ook iet* te verbergen heeft." .H-hoe w-weten we dat?" stamelde Spek kie. „Omdat hij beweerde dat hij hier vorige week woensdag niet geweest is. toen ik hem dat in de mond legde. Maar hij was wel degelijk degene die met de man, die de politie nu zoekt, stond te praten!" IVij vragen voor diverse afdelingen In deze functie kunnen ook gehuwde dames worden aangesteld. Werktijden kunnen in onderling overleg worden vastgesteld. Persoonlijke sollicitaties dagelijks aan de afdeling Per soneelszaken, 4e etage, (ook te bereiken via de perso neelsingang Mandemakerssteeg) of brieven met volle dige inlichtingen te richten aan genoemde afdeling. vraagt voor spoedige indiensttreding of daaraan gelijkwaardige opleiding in de functie van: chef Technische Dienst voor haar afdeling Research Functionaris zbl o.m. worden belast met de ontwikke ling en de verbetering van het gehele machinepark, waaronder een buizenlasstraat, koudtrekbank.en, gloei- ovens e.d., zomede een complete bankwerkerij. Bekendheid met constructies op het gebied van hydrau lica en metaalvervorming noodzakelijk. Woning reeds nu of zeer spoedig beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directie, Postbus 1, Zwijndrecht. In ons bedrijf kunnen wij plaatsen vakbekwame a. frezers B- machine-boorders c preclsle-rondslijpers d. coördlnaten-boorders e. revolver-draaiers p. bankwerkers s. revisie-monteurs (voor werktuigmachines) h. fijnbankwerkers In de functies A t/m F wordt afwisselend In ochtend- en avonddienst gewerkt, als vergoeding hiervoor betalen wij een toeslag op het loon. Eventueel woning beschikbaar. Nadere inlichtingen kunnen verkregen worden op vrijdag, 21 april a.s. tussen 19 en 20 uur op het Gewestelijk Arbeidsbureau te Leiden, Douzastraat 2A, alwaar een vertegenwoordiger van ons bedrijf aanwezig zal zijn. Bovendien dagelijks aanmelden van 9-16 uur bij de afdeling Personeelszaken. W. C. 'T H ART ZN. INSTRUMENTEN. EN APPARATENFABRIEK N.V. Adrianalaan 380 - R'dam-N - Postbus 3002 - Tel. 18.00.60 uaa Welke jongen van 15 a 16 jaar wil bij ons het vak leren? Geen bezorging. WANNINKHOF, BANKETBAKKER TURFMARKT 9 LEIDEN Bij de afdeling Thorax-Chirurgie van het. Acade misch Ziekenhuis te Leiden kan worden geplaatst een STALKNECHT Brieven met uitvoerige inlichtingen te richten aan de administrateur van de afdeling Thorax-Chirurgie van het Academische Ziekenhuis. Salaris volgens Rijksregeling.

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 10