MacQueen :r Albert Heijn Duyvis met die Lodaline petticoats ma, wwa 4-DELIGE SLA-SET éne fles nylon 1ST; f 06 /ter "-Hernw, Iedere dag brengt nieuwe liefhebbers van KH de rijk-geurige Schotse thee §ir€btoin %- SLECHTS DAGEN: OSNELLE BEDIENING kO«SHELL" 2T vv MK- de. ctajcs Jjucsej// tUteTdifZlïi '«V»» ZiemAj&j jaf hvllajA^y MENGSEL Spekkie en Blekkie en het Foto-mysterie Voor uvan Duyvis: én de lekkerste sla van 't seizoen ME UWE LEIDSCHE COURANT 8 WOENSDAG 19 APRIL 1961 Groot nieuws voor teenagers... en voor allen die er jong. feestelijk, charmant willen uitzien Prachtige petticoats met wit nylon charmeuse bovenstuk en met twee volants van nylon marquisette. Normaal 11.90 - slechts 2 dagen voor deze haast ongelooflijke prijs: J LEIDEN J om deze twee redenen stoppen steeds meer scooter-, motor- en bromfietsrijders bij Official dealer voor Chevrolet - Opel - Buick NV HET MQTQRHUIS MORSSINGEL IB Hoge Rijndijk 5 LEIDEN 'SSS/777 MacQueen Tea - a Scottish blend with 'Oolong', the Champagne of Teas Pakje van 100 gram Genoemd naar een beroemde Schotse 'clan' (familie), gemaakt naar Schotse smaak: rijk-geurig, vol aroma, hartverwarmend krachtig! Kies uw MacQueen Tea uit de twee verpakkingen-met-de-Schotse ruit: het pakje van 100 gram of de doos met 20 teabags groot formaat Welke MacQueen u kiest, 't is „thee om over naar huis te schrijven". 2-9 29. Laat de leiding van het onderzoek van middag nu maar geheel aan mij over. Blek," zei Spekkie, toen de jongens de kaartjes gekocht hadden en de die rentuin inliepen. „Je mag me natuurlijk gerust terzijde staan, maar alleen met raad. en niet met daad ditmaal. Dit is een probleem dat, om zo maar eens te zeg gen, arglistig benaderd moet worden. 01 bedoel ik argwanend? Nu Ja. dat komt er ook niet zo nauw op aan. Het komt er we) op aan dat er geen verkeerd woord wordt gezegd en geen verkeerde manoeuvre ge maakt. En denk er vooral om dat je niet over schilderijendiefstallen of over beek jes begint als we eenmaal met de op passer staan te praten. Laat mij hei woord maar doen. Jij kunt af en toe eens instemmend knikken „Goed." grinniktf Blekkie. „Je gaat je gang maar. jongen Ik zal wel zwijgend op de achtergrond blij ven." „Prachtig." knikte zijn vriend. „Ik ben blij dat je nog steeds gevoelig bent voor verstandige taal." En hij zette er flink de pas in en stapte gedecideerd op de leeu- wenkooi af. „Wacht eens even." riep Blekkie hem na. „Als je zo arglistig te werk wilt gaan, moet je niet laten merken dat je speciaal /oor de leeuwen komt. Dan moet je ook iet doen alsof je bij toeval verzeild raakt." „Je hebt gelijk. Blek," beaamde Spek kie. „Daar denk ik nu ook juist aan. Daar om gaan we eerst naar de beren. Niet ïaar de leeuwen, zoals jij waarschijnlijk gedaan zou hebben, maar eerst naar een heel andere diersoort. We moeten ons tac- isch teweerstellen tegen onze onzichtba re tegenstanders. Kijk. daar staat de op passer van de leeuwen, zie je wel? Bij ae hokken. Ik ga meteen op hem af, hij weer weg is. Deze kaï ons met laten ontgaan!" Blekkie volgde zijn vriend hoofdschud dend. Hij was bang dat dikke Spek de boel op een vreemde manier in het honderd zou gooien. Maar tenslotte moest er iets gebeuren. Toen hij Spekkie inhaalde was deze al een praatje met de oppasser begonnen. „U herkent mij denk ik nog wel. hoorde Blekkie hem zeggen. „Ik ben de jongen die hier vorige week woensdag ook was, toen u met die aardige heer stond te pra ten die mij geholpen heeft met mijn foto toestel. Zoudt u mij zijn naam misschien ook kunnen zeggen? Ik heb namelijk een heel mooie foto van hem gemaakt, en ik zou hem er graag een onberispelijke afdruk van aanbieden. Voor wat, hoort wat. zeg ik altijd." „Het spijt me, jongen," bromde de man, „maar ik kan me de heer die je bedoelt ins mogen we niet herinneren. Lang, slank, modern sla- couvert met bijpassend komkommerbestek - in Zweedse stijl - in zwart of wit. Zo krijgt u de 4-delige Sla-Set thuis: 1. Snijd vier Duyvis-kroon- tjes uit de etiketten van Duyvis-artikelen (Salata, Ei- vorno, Mayonaise, Sand wich Spread, Slaolie of Frites-Saus). 2. Plak de vier kroontjes op een briefkaart. 3. Plak vlak naast het fran keerzegel f 1.- extra porto (bestel 1 Sla-Set per brief kaart!). 4. Vermeld uw adres en kleurkeus („zwart" of „wit"). 5. Stuur aan Duy vis, Postbus 55, Koog a.d. Zaan. En u krijgt uw Sla- Set in een artistieke ge schenkdoos franco thuis! Duyvis Salata of Livorno voor de lekkerste sla. Salata grote fles nü 88 Salata halve fles nü 53 Livorno grote fles nü 95 Duyvis 4-delige Sla-Set voor de elegante manier van serveren! Begin morgen metéén met kroontjes sparen! ondergoed - wondergoed Met die éne fles Lodaline maakt u alles schoon. In tens schoon. In en rondom uw huis. Zonder proble men, zonder twijfel. Lodaline geeft u die garan tie. Met die éne fles Loda line doet u de véét maar ook ramen, deuren, sani tair en wol, zijde, nylon. Dat is het wonderbaarlijke van met buidrbeubermend schuim N14f

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 8