A wmddop: la 2cv notre amie Suède Dames- en Heren Jasjes steeds uit voorraad leverbaar v.a. f 129.- SERVEERSTER Proef eens Moccona... ...koffie in de ware Douwe Egberts traditie VOOR ADVERTENTIES: TELEFOON 31441 Produclie-arbeiders Transportarbeiders Leerlingen een typiste WINKELMEISJE (hmtewb tomatenhachee a la Oxo 00k de nieuwe kleur „negro' Orig. Amerikaanse en Canadese import kwaliteit ADR VAN OOY Ir breestraat39 V#%n \J\J I jr. Leiden - Telef. 20890 Betaling desgewenst in overleg, 3.— p.w. - 12.50 p. rand. (Volgens wettelijke bepaling behoeft hierop geen eerste betaling te geschieden. De xaak van vertrouwen die vertrouwen geeft. Royal McBee Nederland N.V. vraagt voor onmiddellijke indiensttreding voor haar kantine Schriftelijke of mondelinge sollicitaties te richten aan afdeling Personeelszaken, Rooseveltstr. 20 Lei den, dagelijks van 9.00—13.00 uur en van 14.00—17.30 uur en bovendien iedere vrijdagav. van 7.00-8.00 u. Op dit moment krijgt u gelijk De beste koffie-kenner van de familie... potje Moccona hebt gekocht, dat u de en zie 'm eens aandachtig genieten. Op voorkeur hebt gegeven aan de vertrouwde dat moment bent u blij dat u zo'n naam Douwe Egberts! luchtdicht afgesloten dus altijd vers: in handig glazen potje f 1,95 - in voordelige grote glazen pot f7,10 Voor onze afdeling Interne Organisatie vragen wij een assistent Bij voorkeur in het bezit van H.B.S.- of Mulo-diploma. Zij die belangstelling hebben voor organisatie en efficiency wdrden verzocht hun sollicitatie met uit voerige inlichtingen te richten aan de afdeling Per soneelszaken van de LEIDSCHE ONDERWIJS INSTELLINGEN, Oosterkerkstraat 11, Leiden. Wernink's Beton- en Aanneming-Mij. N.V. vraagt voor het fabrieksbedrijf voor de productie Aanmelden dagelijks aan het bedrijf of 's avonds van 67 uur bij de heer J. van Staveren, Hoge Morsweg 150, Leiden. Het Zendingsbureau van de Nederlandse Hervormde Kerk, Leidsestraatweg 11 te Oegstgeest vraagt voor indien mogelijk spoedige indiensttreding Leeftijd 1925 jaar. Aanstelling zal geschieden volgens vastgestelde salaris- regeling Voordiensttijd wordt gehonoreerd. Opname in pensioenfonds Lz.t mogelijk. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan bovengenoemd adres. DROGISTERIJ „BOERHAAVE" Haarlemmerstraat 68, vraagt Telefoon 20784 Aanmelden na 6 uur. BOUILLON BLOKJES Tijdelijk: 3 staafjes voor 27et (in plaats van 36 ct) Automobiles Citroen Stadionplein 26-30 Amsterdam Volwassen vierdeurs gezinsauto verwarming - roldak - uit- neembare stoelen-voorwielaandrijving dus uitmuntende weg- ligging - unieke 2cv vering - luchtgekoelde motor - minimale onderhoudskosten gegarandeerd door All-In contract - benzine verbruik 1 op 18 - hoge inruilwaarde. 2cv f4.095 - 2cv luxe 2 ramen f4.355 - 2cv luxe 3 ramen f4.575 Luxe uitvoeringen met semi-automatische koppeling. Aangeboden: te betr. april 1961. Nieuwbouw herenhuis (gestoffeerd) met garage Hoekhuis met tuin o p het zuiden. Bevatt.: woon-eetk met parketvloer, keuken. 4 slaapk., badk. en zolder, te Leiderdorp. Anna van Saksenstraat 2. (Nabi Rijksweg 4a, 20 min. vanuit Den Haag). Bevr. Hoofdstraat no. 177, Leiderdorp. Telefoon 23374. Mensenvriend, kindervriend, onze vriend. Niet te vergeten: goede vriend van onze portemonnaie. Wij rij den graag, wij reizen graag - en jij maakt het ons mogelijk. We stappen in - met man en vrouw, met dochter, zoon en hond. We starten je - en je neemt ons mee van hier naar daar, van ginds naar gunder, weg of geen weg. Je laat ons zien hoe mooi de wereld is, je brengt ons naar de schouwburg, naar een verre neef en naar een lieve tante. En dat doe je allemaal (hoe kan dat toch?) voor één litertje benzine per achttien kilometer. Je loopt gesmeerd - altijd - maar ook d&t kost ons haast niets: twee liter olie op tweeduizend kilometer. Je kost ons zelfs geen antivries, want je houdt je warme hart gezond met enkel vrije lucht Je geeft zoveel, maar bent zelf zo weinïgeisend... geen wonder dat er zoveel mensen zijn die erg veel van je houden l N.V. Leidsche Apparatenfabriek te Leiden vraagt voor zeer spoedig voor één van haar leden staf- kamer(s) met of zonder pension tn Leiden of directe omgeving. Opgaven worden gaarne ingewacht aan ons adres Os- en Paardenlaan 41—43, Leiden. tomatenhachee a la Oxo 300 g, in plakjes gesneden overgebleven vlees, 60 g boter, 4 a 5 in plakjes gesneden uien, 2 Oxo bouillonblokjes opge lost in 5 dl Vi 1) heet water. Kruiden: 1 laurierblad, 2 kruidnagels, 1 eetlepel tomatenpuree, 1 eeüepel ketchup, 2 eetlepels aardappelmeel. Bak de uien in de boter gaar en lichtbruin. Voeg bouillon, kruiden, tomatenpuree, ketchup en vlees toe. Stoof alles nog een tjz uur. Bind de hachee dan met het aangemaakte aardappelmeel. Zowel bij rijst als bij aard appelen verrukkelijk 1 Mannen waarderen de pittige geur en de pikante smaak van ge rechten met Oxo. Allicht! Elk Oxo blokje bevat puur vleesextract, dat héél fijntjes is gekruid. Daarmee maakt u de heerlijkste saus of ragout De fijnste goulash of hachee. Daarmee wordt uw soep... een verrukkelijk succes! Oxo blokjes zijn heerlijk - en handig - voor alles waar de saus- of soeplepel aan te pas komt! Maak ook eens 51 succes van uw soep héérlijk voor sausen!

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 12