BON Spekkie en Blekkie op kot edand Braadpan TIP-PARADE maar... een boek om zuinig op te zijn... maar om elke dag te gebruiken! ME UWE LEIDSCHE COURANT ZATERDAG 21 JANUARI 1961 voor Aetiudfcte geld Schneider balpen K.10 met ROTOR MECHANISME en echte Schneider vulling f 1,25 Personeel gevraagd Gevraagd leerling- en half was bromfietsreparateur. Rij wielhandel „Antilope", Var- kevisserstraat 277a, Katwijk aan Zee. 0 Meisjes komt bij ons wer ken. Schoon en licht werk. In de Mangelkamer. Wasse rij Nooitgedacht, Van der Valk Boumanweg 27a, Lei derdorp. 0 Naaisters gevraagd. Wij kunnen nog enige leerling en aank. naaisters plaatsen. Reisgeld wordt vergoed. Aanm. dagelijks van 9.00 17.30 uur en zaterdags van 9-0012.00 uur. Confectie fabriek G. Biesot, Heren gracht 84. 0 In gezin van 2 personen werkster gevr. voor dond. of vrijdjnorgen. Boerhaave- laan 36. Wie wil een mooie blij vende bijverdienste? Hij of zij aanvaarden een agent schap van een eerste klas koffie en theefabriek. Br. B 610, Bur. Cossée, Kleiweg 24, Rotterdam. Lampe vraagt voor spoe dige indiensttreding een Caissière; leeftijd 20 jaar. Breestraat 161. Modern Fabriekskantoor te Leiden vraagt Mede werkster voor de afdeling boekhouding; verantwoorde lijke taak. Leeftijd 20 j. Ervaring gewenst. Gedeelte lijk ingevoerde vrije zaterd. Brieven no. 6822 bur. blad. Bloemistknecht gevraagd voor vast werk per 1 maart as., door H. P. v. Klaveren, Valkeniburgerweg 4, Rijns- 0 Nette jongen gevraagd voor magazijn en winkel niet voor bezorgwerk. Het Emaillehuis, Haarlemmer straat 160165B. 0 Gevraagd voor 1 febr. juffrouw voor de nacht dienst. Lichte verpleging. Extern. Aanbiedingen Di rectie Oudeliedenhuis. Herengracht 35, Leiden. 0 Gevraagd een flinke jongen, 15 a 16 jaar, op bloemkwekerijbedrijf. T. Kralt, Vinkenweg 6, Rijnsburg. 0 Gevraagd een bloemist knecht door J. van Egmond, Kanaalstraat 21, Rijnsburg. 0 Levensverzekering Mij., ook Varia verzekeringen, vraagt voor Leiden en om geving een actieve agent. Br. no. 6819 bur. v. d. blad. 0 Meisje of jonge vrouw voor hulp bij 2 kinderen in Israël, gezin voor 4x per week, gedurende de och tenduren. Steinite, Uter- waardelaan 10, Oegsbgeest. 0 Werkster gevraagd voor 1 of 2 ochtenden per week. Steinitz, Uterwaerdelaan 10 Oegstgeest. 0 Mevr. Zuidema, Hoofd- str. 345, SassenJheim vraagt een meisje voor dag of dag en nacht. Telef. 02532—7970. Personeel aangeb. Jongeman b.z.a., in bezit van personenauto met im perial. Wenst zich produk- bief te maken. Brieven on der no. 6826 bureau blad. Te huur gevraagd A.s. echtpaar zoekt woon ruimte in Leiden of omgev. Evt. zit-slaapkamer met kleine keuken. Brieven on der no. 6821 bureau blad. 0 Echtpaar (acad.) zoekt woonruimte (2 k 3 kamers met keuken) op goede stand. Brieven no. 6820 bur. blad. Te huur aangeb. 0 Gestoff. kamers aangeb- in vrij gedeelte van bene denhuis. 2 kamers, zolder- slaapk. (eig. trap), keuken, w.c. en bergruimte, aparte wasgelegenheid. Bij voork. Woningruil 0 Woningruil. Aangeboden huis in Sassenheim, nieuw bouw, voor huis in Katwijk. Br. no: 6818 bur. blad. Te koop gevraagd 0 Poedeltje. tackel, keesje of ander rashondje te koop gevraagd. Ook Siamese kater Telefoon 070—725793. Hoorngrammofoon, speel- )os of andere ouderwetse grammofoons te koop gevr., ook platen, wasrollen enz. v. d. Wateringenlaan 154, Voorburg. Tel. 070—725793. 0 Brcmmer vraagt antieke meubels, koperwerk, kris tal, porseleinen groepen, goud, zilver. Verder alle soorten antiek. Bremmer, Goegerritsteeg, tel. 22791. 0 By kunsthandel T. Ooms in- en verkoop van antieke meubelen, dekenkisten, ko peren lampen, ketels, doof potten, kristal, porselein. Saksische groepen, Perzen enz. Keuze uit 400 schilder stukken. Haarlemmerstr. 93, Leiden. Tel. 26638. 0 Huisorgel te koop gevr., liefst groot van spel en eik. ombouw. Opgave prijs, merk en aantal registers C Zweeren, Zaagmolen straat 190, Rotterdam-11. Bavelaartjes te koop ge vraagd. Br. no. 6809 bur. v. d. blad. Te koop aangeboden Te koop aangeboden een Gcha truck groentewagen, 30 cc. motor, zelfstart. Ook geschikt voor andere doel einden. Langestr. 61A Leiden Te koop wegens inruil pracht heren-sportrywiel Magneet, 3 versnellingen, oliebadkast, 85; tevens mooi damessportrijwiel met handremmen 55. 3de Gor testraat 71. 0 Aangeb. Warme kas verg. Koude kas verg. Open grond B. Koop en huur. Jaar en periode. J. v. Paridon Jzn., Noordwijkerhout TeL 205. 0 2de hands dames-, heren- en kinderrywielen. Alles gemoffeld en onder gar. Dubbele Buurt 11, Rijnsburg Telefoon 01718-2967. 9 Gratis een accordeon, gitaar, mandoline, banjo, trommel, saxofoon of klari net 3 mnd. lang mee naar huis voor deelneming aan testcursus. Gratis prospec tus. Muziekschool Zwaag, Korevaarstraat 5, tel. 24358. 0 Te koop wegens plaats gebrek zwaar massief ka merameublement c.a. in pr. staat. Adres: Laan van Nieuw Zuid 16 te Katwijk Zee. In staat van nieuw ge bracht, en dus met volledige garantie, worden door ons aangeboden de door ons in geruilde Renault Dauphine's. Zeer speciale prijzen en con dities. Automobielbedrijf Baay N.V. Officieel Re nault Agent. Van Foreest- laan (naast Avifauna) Al phen aan den Rijn. Telefoon 01720-3841. De garage met de modernste outillage. Te koop een zo goed als juwe Scooter, merk Sparta Evt. ook te ruilen. Bevragen Jac. v. Beelen, Annastraat 25 Katwijk aan Zee. Door omstandigheden te op op gunstig punt te Leiden leeg winkelpand, magazijn en woonhuis, koop- i 35.000 totaal. Brieven 6823 bur. van dit blad. Te koop aangeb. ijzeren onderbouw van warenhuis, Luvemax olie heteluchtka- chel. Alles als nieuw. J. Elstgeest, Roelofarendsveen, Tel. 291 (01713). Moderne Pedaalorgels, vele solostemmen 1545, zonder pedaal 1395. fraai klein model met 5 oet. kla vier. Nieuw wipregisters; voetzwei, uit voorraad le verbaar. Sommer - Gorkum, teL K 1830-2759 Ob.g.g. 2868). Demonstraties ook bij U thuis. Voor kerk- en con- certgebruik dezelfde prijzen (kr.service). Steeds 200 pia- 0 Zeer mooie gave Mercedes 170 S '54 met stuursohake- g en roldak. Mechanisch motorisch 100 pet, banden juw. Zeer lange proefrit toegestaan. Spotprijs f 1375. Inruil ook motoren. Langen- horststraat 11 Voorschoten. Leiderdorp. Te koop aangeboden te Ermelo: 1. Direct vrij té aanvaarden zeer gunstig ge legen, juist gereed gekomen Bungalows in bosrijke om geving. Prijsklasse ƒ26.000— 35.000—48.000 k.k. 2e. Moderne woonhuizen met schuurtje en garage, voorz. van alle gemakken en zeer ruime kamers. Prijsklasse 27.500 k.k. Harderwijk: le. Nieuw te bouwen royale Middenstanidshuizen met schuurtje, waarv. de rijks subsidie is afgekomen, te aanvaarden begin juli. Prij zen vanaf ƒ17.300 k.k. Put ten: le. Direct vrij te aan vaarden royaal mod. Mid denstandshuis met schuurtje in prima staat verkerend Prijs ƒ23.000 k.k. Hypothe ken beschikbaar. Inl. Make laarskantoor Roelofsen en de Vries. Rietlaan 2. Telef 03417—2655, b.g.g. 2053, Er- 0 Gitaren opruiming. Spaanse gitaren van f49 voor f 35. Hoogglans gitaren van f75 voor f45; grote witte jazzgitaar van f105 voor f 79. Verder vele koopjes in alle soorten mu ziekinstrumenten. Kore vaarstraat 5 (le et.) Leiden. 0Aanrechtbladen en goot stenen. Door modernisering van onze magazijnwinkel is een partij 2e keus aanrecht- bladen met gootstenen vrij gekomen, die wij voor een aantrekkelijke prijs verko pen. Jac. Arnoldus en Zoon, Minn eb r gracht 9, Utrecht se Jaagpad 7 en 8. Telef. 2151024166. Diversen 0 De Leidse inkoopcombi natie nodigt contantbetalers uit tot deelneming in haar vereniging. Voordeel 10 pet korting op alle aankopen op vertoon deelnemerskaart in 40 winkels. Inlichtingen An- tillenstraat 180, tel. 33914. 0 Wasmachines 135. Nog enkele dure machines, iets beschadigd 155.-. Centrifu ges. Fa. Dusoswa, Turfmarkt 1—3, Telefoon 24409. 0 A.s. Bruidsparen. Uw bruidsstoet wordt le klas verzorgd door het gespecia liseerde trouwautobedrijf. Zeemanlaan 12a. Dir. De Jong. Tel. 23055. 7 pers auto's met verw. Keuze uit zwarte, zilvergrijs of witte bruidscoupé's. Wij bieden te koop grote party sloopmateriaal. V W Opel, Pontiac, Chevrolet enz Ook nieuw materiaal. Kaste- lijn, Heuvelw. 4, Woubrugge Nieuwe auto's zonder chauffeur Ford Consul, Tau- nus 17 M. Nw Anglia 1960. Opel Rekord, Volkswagens en V.W.-busjes. Telef. 22300 en 22735. Maredyk 34A, Lei- Houthandel Morspoort biedt u latten .en plankén. hardboard, tegelboard, bo- top en clairet voor tafels. Fabion het plakplastic Cólo- vinyltegels. Morsstraat 58. De Slentelkonlng. Bijma ken van alle sleutels, repa reren, veranderen en leveren van elk slot. Haarlemmer straat 273, Tel. 33958 (bij de Overdekte). Levering aan Rijk en Gemeente. Maandag, morgen gesloten. 0 Rooyackers en naaimachi nes een begrip! Levenslange garantie en gratis service Geen woorden maar daden. 1 Leiden Leemansstraat 31, Tel. 31324. Alphen a. d. Rijn Iepstraat 12, teL 3753. 0 Kwak's verkeersinstituut onder leiding van oud-exa minator, gediplomeerd door ANWB. KNAC, FNOP Les sen met Volkswagen, Opel en nieuwste Lambretta Scooter. Iedere woensdag avond 8 u. verkeersles voor alle weggebruikers, Leiden, Zoeterwoudsesingel 104. Te lefoon 01710—22803. 0 „De Houthal", Hogewoerd 99 is het domein voor de „Doe het Zeiver" Hij vindt daar wat hij (of zij) nodig heeft „Maak het Zelf". U kunt het wel klaar krijgen met onze voorlichting. Tele foon 22536. 0 Diverse door de Bank inbeslag genomen T.V. appa raten w.o. Philips, Siemens, Nordmende etc. etc. Prijzen v.a.^f 350. Inl. Postbox 173, 0 Sierteeltvergunning. Voor in- en verkoop, huur en ver huur het adres: J. Elstgeest, Zuideinde 99a, Roelofarends veen. Tel. 291-01713. 0 Bromfietsen, Berini, DKW, Sparta, Typhoon, enz. Voor aanschaf en onderhoud Betaling in overleg. J. Stam, Terweeweg 60, Oegstgeest, telefoon 23815. 0 Divanbedden, wentelbed den, stalen ledikanten. Een Eracht collectie tegen de lagste prijs by de Kleine Winst. Haarlemmerstraat 51. 10 gld. beloning. Verloren donderdagavond een porte- monaiaie, gaande Jan Vos- sensteeg, Haarl. str., Lom- bokstr. 63. Verliezer zeer gedupeerd. P. den Hollan der, Lombokstraat 63. 0 Voor al Uw timmerwerk, onderhoud - reparties enz. Timmerbedrijf J. D. de Booy, Berkenkade 29. Lei derdorp. 0 Autorijschool en verhuur zonder chauffeur. John Remmerewaal, Niéuwe Re nault Dauphines 1960 en Volkswagens. Billijke tarie ven. Utrechtse Jaagpad 16A, TeL 21966. Prima bad, volautomati sche badgeiser, fraaie leeu- wenikopbank met gestoff. ziitting, léderen clubs, prima Mechelse leeuwenkopstoelen dressoir en tafel, fraai ge bogen kabinet. Inkoop an tiek, meubels enz. W. F. Kooreman, 9 Nieuwe Rijn, t.o. V. en D„ bij Hoogstraat. Tel. 23261. 0 Grote uitverkoop! Pluym, Hoogewoerd, telef. 21266, blijft wegens afbraak uitverkoop houden. Alles staat geprijsd en moet weg: bankstellen, ameublemen ten, opklap-, diivanbedden, kapokmatrassen f 20, haar den, kachels, kasten, tafels, Wegens sterfgeval, een in zeer goede staat zijnde Austin of England, vier- deurs sedan, zwart. Hooi gracht 51, Leiden. 0 Credieten t.m. f3000.— (voor iédereen) voor aan koop meubelen en woning textiel direct van fabriek, enorme keuze en besparing uiterst soepele betalingsre geling en strikte geheim houding. Vraagt vrijblij vend inlichtingen Postbus 538, Den Haag. 0 Breuklijders! slers). Er is uitkomst! Vraagt in lichtingen over Brooks Breukverband, dat al uw breukibezwaren wegneemt, of informeert wanneer wij in uw omgeving zitting hou den. BROOKS, Singel 25 A 27) Amsterdam-C. Tel. 249423. 0 10 Rijlessen voor f 47.50 in Opel Rekord I960. Erken de Bonds Autorijschool „Ire ne", Boddens Hosangweg 52 Woubrugge. Tel. 286, Leiden. Telefoon 26753. Verhuur van nieuwe luxe automobielen, o.a. Mercedes. Opel, Simca, V.W. en DAF. Bierman's Automobielbedr Oude Singel 66, Leiden Tel. no. 34403. 0 Strijkinrichting Ozon voor uw fijne was H. Rijn dijk 34a, Tel. 22675. 0 Duitse Oostenrykse en Zwitserse dames en heren 1465 jaar, wensen brief wisseling met Hollanders InL gratis. Wereldkoerier. Postbus 6057, Rotterdam - Tel. 33421. 0 Van Dijk, Ladder- en tim merbedrijf. Het adres voor Leiden en omstreken. Reeds 20 jaar. Roomburgerweg A. Leiden, Tel. 21906. 0 Goede vriend (inn) en vindt u bij de Algemene Corres- pondentieclubü Inlichtingen gratis Box 6077, Rotterdam- West. 0 Schuimrubber, schuom- plastic, kunstleder, plastic in alle maten, complete be kleding, autohoezen, kappen pyama's, asbakjes, zonne- kleppen. bloemvaasjes, spie gels. kaplak, rubbermatten. sloten enz. Autobeklederij v. Kuyk, Morsstraat 46. teL no. 30552. 0 Petroleum - haardolie - huisbrandolie. Caltex olie- servicedienst Fa. Sasburg, De Wetstraat 37, tel. 21523. Stieltjesstraat 10, tel. 25089 Spec, slangenwagen. Bezor ging op elke hoogte. U kunt zelf aflezen bezorgde hoe- Leent het Centraal Inter kerkelijk Bureau „Eliëzer" 's-Gravenhage, Maretakstr. 26, Tel. 321241. Giro: 134140 Na overmaking f 5.volgt volledige inschrijving. De Directie. 0 Uw kunstgebit stuk? Re paratie in 1 uur gereed. Ook maandag-, woensdag- en vrijdagavond. P. J Olievier Gerrit Doustraat 19. Telef no. 30307 0 Tropische vissen en plan ten. pompen, thermostaten verwarmers. Tubifex, terluis enz. Aquariumhuis Selecta. Oude Hérengracht 23 bij de Havenbrug. Tel no. 31203. 0 Rybewys? BondsrijschooJ Hendriks geeft u vlugge veilige en goedkope lessen ir de nieuwste Dauphine. Ma- resingel 37, tel. 33623. 0 Vleessnymachines, snel wegers, kasregisters, elektr. gehakt- en elektr. koffiemo lens bij Leeuwenburgh, Goudsesingel 47, Telef. 13995 Rotterdam, 40 tot 50 pet goedkoper en volle garantie. 0 Hebt u last van rheuma- tische pijnen, bloedarmoede, bleekzucht, verval v. krach ten, vermoeidheid en zenuw zwakte? Versterkingswijn Alleenverk. G. C. Bloot Zn. Kloksteeg 7. 0 Chr. Contact Bureau v Nederland, Lindelaan Krommenie. Huwelijksbe middeling en briefw. Voor inL postz. bijsluiten. 0 Wasmachineverh. „Edy' voor Leiden en omstreken, Wasmachine met klok f A-, centrifuge f 1.50 en f 1,75. Wasmachine met centrifuge f 3.-. Huur voor de gehele week. Kan ook eigendom worden. Bernihardkade telefoon 25245. 0 Auto's met rechtsgeldige schriftelijke garantiebewij zen. Financiering tegen 5 pet Elk merk auto leveren wij v. d. Berg, Hoogl. Kerkgr. 42. Telefoon 30692. 0 Orgels - Piano's. Een bij zonder mooi elektr. orgel met elektronische geluiden en zeer vele mogelijkheden voor klassiek en modern zeer geschikt voor huis, zaal en kerk, leveren wij u voor f 1400,met pedaal f 1545,Franco huis. Vraagt geïllustreerde prijs lijst van onze grote voor raad. Boot, orgel- en Piano- handel, Bodegraven. 0 Automatische fotoservice Rol-, kleinbeeld- en kleu renfilms, witte, blauwe flits lampen ook verkrijgbaar via onze automaat-hal, station Fotoreportagebedrijf - Foto- handel N. v. d. Horst, Doeza- straat 39, telef. 24702. Zie automaten Doezastraat Be vrij dingsplein. Si Herenhoeden stomen, elleren, nieuw lint, ni leer. Ook vergroten of kleinen. Voor vakwerk Van Velsen, Hoedenkliniek, Don- kersteeg 3. 0 Per brief maakt u kennis met uw toekomstige vriend of vriendin d.m.v. uw corr. club met aparte afd. v. ge loofsrichting en milieu. Br. aan de C.C.K. te Lichten voorde (nader adres over bodig). 0 Byverdienste-Tippen voor thuiswerk, folders bez. enz Inl. „De Tipgever", afd. inl. no. 54 Postbus 21. H. I. Am bacht, 0 C. V. N. Bakker Hzn., Roelofarendsveen, Telef. 487. In sierteelt- en groententeelt vergunningen. HOE worden zwartberookte haard- ruitjes weer helder? HOE houdt u de kinderen bezig op lange winter avonden? MAG een heer zijn hoed ophouden in de lift?'KUNT U ge- plisseerde nylon zelf wassen? HOE haalt u inktvlekken uit een overhemd? HOE bestrijdt u een onderkin en„„ Vragen - vragen - vragen - vragen 0 U weet plotseling overal raad op... 0 U hebt altijd een oplossing bij de hand... 0 U bezit het toverboek Een fonkelnieuw boek, speciaal voor u, abonnee van onze krant, geschreven. Een prachtig boek dat u zonder om wegen in klare taal over 1001 onder werpen inlicht. Boordevol praktische wenken: voor de huishouding, over schoonheidsverzorging, kinderverzor ging, etiquette, behandeling van synthe tische stoffen, zoals Orlon, Terlenka, Acryl, Trevira enz. enz. Een werkelijk handig boek met een rijke inhoud: logisch en alfabetisch gerangschikt. TIP PA RA DE* Ook voor mijnheer... Klemmende deuren, moeilijk heden met electriciteit, gaatjes boren in glasplaten, lekkende kranen, vervenHonderden tips op elk gebied in TIP-PARADE Pagina 78 van TIP-PARADE: Een tip om witleren schoenen langer mooi te houden. Een in teressant advies om méér met uw inkomen te doen. Enkele wenken voor het witten van plafonds. En... een verhaaltje over weckflessen. U hebt plezier' van elke pagina uit TIP-PARADE. Babygoed kunt u beter niet stijven omdat het dan niet meer poreus is. Dit geldt vooral voor kleertjes die op de huid worden gedragen. Ook zulke tips in TIP-PARADE. Aantrekkelijk zijn en blijven... Een apart hoofdstuk overschoon- heidsverzorging. Ook de voeten komen aan de beurt. Eenvoudigè oefeningen om uw spieren soepel te houden; iets over gezwollen enkels, eeltplekken en winter voeten. Wat kunt u er aan doen? Het staat allemaal in TIP-PARADE. DIT WAARDEVOLLE BOEK IS NIET TE KOOP.... U KUNT HET ALLEEN VERDIENEN DOOR EEN NIEUWE ABONNEE OP TE GEVEN! Met onze prachtige krant in de hand maakt u een praatje met familie, buren, L bekenden of ook met onbekenden. U weet vaak beter dan wij hoe u ze moet aanpakken om ze abonnee te maken. Dan m ^L_ even c'e b°n invullen en 't boek is van U! Aan de Administratie van de Nieuwe Leidsche Courant Steenstraat 37 - Leiden Noteer als nieuw abonnee: Ingaande Stuur aan mij gratis TIP-PARADE Mijn naam is: Mijn adres: Als drukwerk in open envelop verzenden. 51. Op het strand gekomen bleven ze hijgend staan en tuurden gespannen naar de lucht. „Ja, daar!" riep kapitein Koepoeloe uit. „Daar komt een vliegtuig aan." „Het is een helikopter!* riep de com missaris opgewonden. „Wat zou die hier komen doen in deze buurt?" „Als het de zeerovers maar niet zijn." kreet Spekkie angstig. „Misschien hebben ze er toch nog wel spijt van gekregen dat ze ons hier aan land gezet hebben." „Kom, jongen, hoe haal je dat nu in je hoofd," wierp oom Bram tegen. Maar in zijn hart was hij toch ook niet helemaal Serust. Want wat kwam een helikopter ier uitvoeren, in een streek waar zelfs bijna nooit een schip kwam? Het toestel kwam langzaam nader. Het vloog duidelijk recht op het eiland af. ,,J-ja, het moet h-hier zijn!" stamelde Spekkie. „D-daar zit v-vast en z-zeker die Boeboeman in. O, wat moeten we be ginnen!" „Kun jy de piloot nog niet zien, Jojo?" informeerde oom Bram zenuwachtig. „Nee, mijnheer Spoeling, het spijt me wel, maar ik onderscheid nog geen ge stalte, laat staan duidelijke gelaatstrek ken," antwoordde de huisknecht. Onze vrienden staarden in zenuwachtige opwinding naar het hefschroefvliegtuig, dat nu snel naderbijkwam. Ze zagen de vage gestalte van de piloot. Zijn omtrekken wer den langzaam duidelijker. En eensklaps schreeuwde de commissaris: „M-maar dat lijkt B-tolakkie wel, die daarin zitl" „B-blekkie?" herhaalde Spekkie verbijs terd. „M-mijn trouwe vriend Blekkie, met wie ik zoveel mooie uren heb gesleten in de rustige straten van Pippeldrecht? M- maar dat k-kan niet, commissaris. Hij houdt zich verborgen aan boord van de „Kolibri". Hoe kan hij dan in een helikop ter zitten boven het eiland Braadpan?" „Ja, hij is het!" schreeuwde oom Bram nu ook triomfantelijk. „Kijk maar, hij heeft het 'm weer gelapt! Wat een jon gen! Als hij nu maar weet hoe hij lan den moet! Blekkie! Dag Blekkie! Hoera, Hoera!" juichte hij. En ook de anderen namen de kreet over en zwaaiden lachend en opgetogen naar de kleine piloot van de helikopter, dis nu bijna rscht boven hen oirkelde.

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 10