smeuïg... heerlijk! Het ontbijt is de belangrijkste maaltijd van de dag Uw wagen een winterlang veilig en in topconditie onderhoudsbeurt bij Zwitserse Knorr koks werken samen met 600 Nederlandse huisvrouwen voor uw fijnste soep en *23lekkie en de üerkleinmackine ppïp fiovj Chevrolet - Opel - Buiclc tkaler Morssingel 1b - Hoge Rijndijk 5 - LEIOEN - telefoon 24741 geen punt wordt vergeten u hebt uw wagen snel terug de juiste smeermiddelen ...SHELL! Elke Knorr-specialiteit is van tevoren gekeurd door 600 Nederlandse huisvrouwen. En aangepast aan al hun wensenU hebt dus de garantie, dat u krijgt wat u toekomt: „fijne-keuken" soep en complimentjes voor uw kookkunst! Proef wat Knorr-kwaliteit betekent. Proef mórgen Knorr Heldere Groentesoep. Geuriger, lekkerder! Zondag-soep voor elke dagl Zwitserse Knorr-kok ucprnflQE MARGARINE slechts zondag-soep voor elke dag Knorr soep smaakt altijd naar méér! w Keuze genoeg: Heldere Groentesoep - N Kippensoep Speciaal - Edelprcisocp - Schotse Boerensoep - Vermicelli soep: 58 ct Tomatensoep - Champignonsoep - Aspergesoep - Ossestaartsoep - Groentecrème Speciaal - Erwten soep - Minestrone soep: 68 ct Het is de eerste maaltjjd na 14 uur en gaat aan een halve werkdag vooraf. Maak er daarom een goede ge woonte van om goed te ont bijten. Brinta is volle tarwe, gezond,stevig en tóch licht verteerbaar. Gaar in het pak, dus zo uit het pak in de borden. Met melk, karnemelk of yoghurt. Een Brinta ont bijt is het moderne ontbijt voor jong en oud. pak in de borden ben ik blij dat u er bent. Als u wist wat ik allemaal meegemaakt heb! Het was af schuwelijk. Ik zal het u allemaal nog wel eens tot in den treure vertellen. Maar ik heb ondertussen toch nog wel kans gezien om een hoogst gevaarlijke misdadigers- bende op te rollen. Ook daar hoort u meer van. Laat ik eerst de andere heren begroe ten. Commissaris Bonebakker, professor Slof, wat doet het me veel plezier u in zo'n blakende welstand aan te treffen. O, en Blekkie!" kreet hij verrukt. Dan nam zijn stem een verwijtende klank aan. ,,Je hebt me wel lelijk in de steek gelaten, vriend. Als je eens wist hoe ik over in angst gezeten heb. Het valt me tenminste mee dat ik je hier zie. O, wat heb ik een honger. Ik heb een gevoel alsof ik in geen zeven weken iets te eten heb gehad. La ten we gauw naar huis gaan, vader, eer iemand me weer in een wasmand stopt." 81. Ze liepen allen de trap op die naar boven leidde, achter agent Mautermans aan. Professor Slof droeg Blekkie met zich mee. Op de donkere zolder stond een kastdeur half open. Agent Mautermans knipte een zaklantaren aan en scheen er mee in de kast. En daar zagen ze een oud poppeledikantje staan en in dat ledi- kantje, met een paar lappen over zich, lag de jongeheer Spoeling en snurkte zachtjes voor zich heen. „Spekkie!" schreeuwde mijnheer Spoe ling. „Jongen, word wakker! We komen je halen! Je mag weer mee naar huis!" Spekkie sloeg verbaasd zijn ogen open en keek lodderig om zich heen. Dan draai de hij zich een eindje om en knipperde met zijn ogen in het felle licht van de zaklan taren. Maar eensklaps wipte hij overeind. „VaderI' 'riep hij dolverheugd. „O, wat NIELML LK1DMJ1E COURANT 14 DONDERDAG 10 .NOVEMBER 1960

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 14