BON TIP- PA RA DE* Nederland verloof van Hongarije: nu negende Koeperman verloor van Senegalees Baba Sy Mevr. Bykova won int. damesschaaktoernooi „TIP-PARADE" IS NIET IN DE WINKEL TE KOOP... MAAR U HEBT HET!! GOEDE BRIL Heerlijk warm, Amerikaans spion gearresteerd in de Sow jetunie Amsterdams Ballet treedt niet op Spoorlijn verzakt over 70 meter V eiligheidsdienst nam wraak Gezochte Duitser in Nederland? B.EA. ontslaat gezagvoerder Wordt Sierra Leone onafhankelijk Vijf jaar voor koopman FaJ.J. v. d. Wiel GOEDE TYPISTE? LEERL. SCHRIJFMACHINEMONTEUR ADM. KRACHT (Vr.) ƒ118.- iof 298.- Nefte werksters ASSURANTIE PORTEFEUILLE CONTROLEUSE NAAISTERS LEERL. NAAISTERS STRIJKSTERS LEERL. STRIJKSTERS medewerkers medewerkers PTT ,IEWE LEIDSCHE COURANT 13 WOENSDAG 2 NOVEMBER 1960 Schaakolympiade Leipzig Natuurlijk stond de gTote strUd Verenigde StatenRusland ln de vijfde ronde van de Schaakolympiade te Leipzig in het middelpunt van de publieke belangstelling De bezoekers stonden maar liefst vijf rijen dik in de omgeving waar de Russische en Amerikaanse schakers strijd leverden. En uiteraard waren ook de filmcamera's weer aanwezig om dit grote gevecht vast te leggen, al gold de belangstelling van de film mensen voornamelijk het duel tussen wereldkampioen Tal en de jeugdige Fisher. De Hongaren waren tegen Nederland in hun vrijwel sterkste formatie aange treden, kennelijk in de hoop tegen Ne derland weer wat goed te maken van de zware nederlaag, die zij daags te voren tegen Rusland 'hadden geleden. Bij Ne derland zat opnieuw Kramer aan het vierde bord. omdat Bouwmeester naar Nederland was teruggekeerd om zijn plaats voor de klas. nu de herfstvakan tie is afgelopen, weer in te nemen. Kramer was dinsdag het eerste klaar. In 27 zetten speelde hij remise tegen Lengyel. Het was een levendige strijd waarin Kramer een pion prijs gaf om aanvalSkansen te krijgen. De Hongaar wist echter de kansen in evenwicht te houden. Donner vond ditmaal in de jeugdige Portisch zijn meerdere. De Hongaar verdedigde zich, evenals Lengyel, Nim- zo-Indisch. Donner koos een scherpe va riant die hem de twee lopers en een plus-pion opleverde, waartegenover hij een verbrokkelde pionnen-stelling moest accepteren. Dit zou overigens stellig niet fnuikend zijn geweest, indien Donner niet later in de partij iets over het hoofd had gezien, waardoor hij een snelle nederlaag leed. Dr. Euwe leverde met zwart een uit nemende prestatie door tegen Szabo re mise te maken. De Hongaar is namelijk met wit altijd bijzonder gevaarlijk. Dr. Euwe verdedigde zich Slavisch en ma noeuvreerde zo bekwaam, dat Szabo geen kans kreeg iets van betekenis te bereiken. Na 20 zetten werd de strijd ge staakt. De partij tussen Barcza en Prins werd met enige zorg tegemoet gezien, omdat het fijne en accurate spel van de Hon gaar bijzonder geschikt leek om het ge meenlijk wat bravourachtige spel van Prins in toom te houden en zelfs af te straffen. Het was dan ook een grote ver rassing dat Prins al vrij kort na het be gin het initiatief kon nemen, een betere stelling kreeg en een pion won. Dit had hem echter heel wat tijd gekost, zodat er geen gelegenheid overbleef om het volle voordeel uit de stelling te halen. Bovendien manoeuvreerde Barcza heel subtiel met de beide lopers, zodat het remise-slot toch wel bevredigend was. De met zoveel spanning verwachte strijd tussen Tal en Fisher eindigde in remise. In de afgebroken partij tussen Lombardy en Botwinnik ontlopen de krachten niet veel. Resultaten Szabo (H.)—Euwe H—14Portisch— Donner 1—0; Bracza—Prins Vx—Vs\ Len gyel—Kramer J4—Vs. HongarijeNederland 24Ui; Ver. Staten—Rusland 1—2 (1 aflg Argentinië Zuid-Slavië 14—24 West-Duitsland- Bulgarije 2—2; Tsjechoslowakije—Enge land 1—1 (2 afg.); Oost-Duitsland—Roe menië 11 (2 afg.). Na de vijfde ronde luidt de stand: 1. Rusland 1414 Pt plus 1 afg. 2. Ver. Staten 1214 Pt plus 1 afg. 3. Zuld-Slavlë 11 pt. 4. West-Dultsland 104 pt. 5. Argentinië 10 pt. 6. Tsjechoslowakije 9 pt plus 2 afg. 7. Hongarije 9 pt. 8. Oost-Dultsland 84 pt- plus 2 afg. De Russische veiligheidsdienst heeft volgens het persbureau Tass een Amerikaanse spion gearresteerd, na melijk Michail Platowski, alias An drei Kreps, alias Pjotr Sosnowski. Hij zou Rusland binnengesmokkeld zijn. samen met de spion Slawnof, wiens arrestatie van de zomer is gemeld. (Op twee oktober meldde radio-Mos kou dat een man die de naam droeg van V. M. Slawnof, aan de Russisch-Per- zische grens was gearresteerd. Later ver klaarde de radio dat hij met een para chute in Rusland was neergelaten om voor de Verenigde Staten te spioneren) Volgens Tass had Platowski van de Amerikaanse inlichtingendienst opdracht gekregen in Minsk te gaan wonen en daar geheime inlichtingen te verzame len. Bij zijn arrestatie zouden twee ra diozenders, codeermateriaal, drukkerij materiaal voor het vervaardigen van anti-Russische pamfletten en andere spionagewerktuigen zijn gevonden. Pla towski had volgens Tass een vals Rus sisch paspoort en een militair identi teitsbewijs. Hij zou zijn gegevens heb ben moeten doorsturen naar adressen in België en West-Duitsland, die met name door Tass werden genoemd. Een woordvoerder van het Ameri kaanse ministerie van buitenlandse za ken heeft naar aanleiding van dit be richt uit de Sowjetunie verklaard dat Platowski volgens door het ministerie ontvangen inlichtingen een Russische burger is. Door ziekte cn in verband met een on geval is het Amsterdams Ballet niet in staat vanavond in K. en W. op te treden. Hot optreden wordt tot nader te bepalen datum uitgesteld. Nederland 814 pt- Roemenië 8 pt plus 2 afg. Engeland 7 pt plus 2 afg. Bulgarije 614 Pt- De spoorlijn door het haven- en in dustrieterrein van Delfzijl is gisteravond over een lengte van zeventig meter ver zakt, het treinvervoer in hel havengebied ls daardoor tijdelijk stilgelegd. Een kon vooi gedaden goederenwagens van de eodafabriek stond op het punt over de ondermijnde spoorbaan getransporteerd te worden. Een rangeerder van de Ne derlandse Spoorwegen ontdekte echter tijdig het gevaar en sloeg alarm. Deskundigen van de N.S. stelden van morgen vast dat aan de spoorlijn zelf minder schade is aangericht dan men aanvankelijk vreesde. Na versterking met zand was de baan weer stevig genoeg om de zwaar beladen soda-trein, die op het industrieterrein was blijven steken, te dragen. Wereldhampioenschap dammen Zwolle had de primeur, een sensationele primeur nog wel. Voor het eerst in het toernooi om het wereldkampioenschap dammen, dat nu al zo'n 15 ronden aan de gang is, werd een Rus door een niet-Russisohe tegenstander geklopt. Die onverwachte nederlaag verhoogde In niet geringe mate de spanning in de kopgroep. Want terwij! koploper Tsjegolef ternauwernood remise wist te forceren tegen Deslauriers, moest Koeperman in 56 zetten zjjn meerdere erkennen in het gebronsde natuurtalent Baba Sy, die hiermee geducht revanche nam voor zjjn nederlaag in de eerste helft. De kampioen van Senegal kwam daardoor op gelijke hoogte met Koeperman, drie punten achter Tsjegolef Het gelukte Baba Sy door een prachtige taktiek Koeperman tot de verdediging te dwingen. Uiteraard liet de wereldkam pioen zich niet onder de voet lopen. Hij accepteerde een halve hekstelling ten einde eens rustig aan te zien met wat voor „grapjes" zijn geniale tegenstander uit de hoek zou komen. Toen deze geen enkele zwakke zet speelde, wikkelde Koeperman af en begonnen de rivalen een nieuwe formatie op te bouwen Daarna bleek dat Baba Sy de situatie beter had berekend dan zijn tegenstan der. Koe permans spel werd door een uiterst fijne positionele strategie volko men stilgelegd, waarna hij in een ma gistraal afgedwongen slot de wapens moest strekken. In een gevecht tussen de jeugd en de ouderdom, Tsjegolef en Deslauriers, bleef de balans lang in evenwicht Het leek of Deslauriers door een felle aanval voor deel zou krijgen, maar Tsjegolef taxeerde de stelling op al zijn mogelijkheden en bereikte op grootmeesterlijke wijze re mise. De vraag wordt rau wel klemmend wie Tsjegolef zal overwinnen. De Rus boekte tot dusverre elf overwinningen en moest slechts vijf remises toestaan De partij tussen Verse en Bom bood een boeiende aanblik. Bom speelde sterk op de aanval, maar Verse verdedigde zich prachtig. Beiden bereikten de dam- lljn, waarna tot een puntenverdeling werd besloten. Sen A Kaw kwam in zijn partij tegen Dionis geleidelijk in het nadeel. De Pa- rijse kampioen drong sterk op in de vijandelijke linies en scheen te gaan win nen. Hij moet ergens de juiste voortzet ting hebben gemist, iets wat pas bij ana lyse zal kunnen blijken, want de ge wiekste kampioen van Suriname slaagde erin remise af te dwingen. Dukel en Gordijn remise Het gevecht tussen Dukel en Saint Fort lokte weinig commentaar uit. Het spel was positioneel moeilijk door herhaalde uitruilen, maar verder weinig spectacu lair. Onze landgenoot kreeg geen „hou vast" op de Haltiaan, die knap speelde. Het resultaat was een regelmatige re mise. Agliardi speelde een behoorlijke klas sieke partij tegen De Descallar. Opnieuw werd de Monegask door het noodlot achtervolgd. Hij koos een slechte zet en moest opnieuw een nul incasseren. Gordijn en Verpoest waren er eens echt voor gaan zitten. Het werd een zeer langdurig duel waarbij de Hagenaar door de opsluiting van zijn korte linkervleu gel moeilijk spel kreeg. Dit resulteerde in een nadelig eindspel, zonder dat de Belg echter de winst voor het grijpèn had. Verpoest miste hierin de juiste voortzetting en verspeelde daardoor een kostbaar puntje. Voor Gordijn is de re mise echter een morele steun, die hij hard nodig heeft na zijn nederlagen in de laatste ronden. Resultaten De uitslagen van de partijen van de 16e ronde luiddenSen A Kaw (Sur.)— Dionds (Fr.) 1—1, Tsjegolef (Rusl.)—Des lauriers (Can.) l—l, Verse (Fr.)—Bom (Ned.) l—l, Baba Sy (Senegal)Koeper man (RusL) 2—0, Agliardi (Monaco)De Descallar (Mar.) 0—2, Dukel (Ned.)—St Fort (Haïti) l—l, Gordijn (Ned.)—Ver poest (België) 1—1. Na de zestiende ronde luidt de stand: 1 Tsjegolef (Rusl) 27 pt, 2/3 Koeperman (Rusl) cn Baba Sy (Senegal) beiden 24 pt, 4 Deslauriers (Can) 19 pt. 5 Bom (Ned) Voetbal. Een vertegenwoordigend team van de Italiaanse voetballeague heeft dinsdagmiddag in Milaan met 42 gewonnen van een Engels league-team. Bij rust leidden de Italianen al met 2-0. Voetbal. t.V. Luik, momenteel tweede op de ranglijst van de Belgische cre-divisie, heeft gistermiddag voor een verrassing gezorgd. Op eigen terrein speelde de Belgische ploeg met 1—1 ge lijk tegen Real (Madrid). vijfvoudig winnaar van het tournooi om de Euro pese beker voor clubs. Beide doelpunten werden voor rust gescoord. Voetbal. Een vertegenwoordigend Antwerps voetbalteam heeft gistermid dag met 2—2 gelijk gespeeld tegen de Engelse eerste divisieclub Arsenal. De ruststand van deze wedstrijd in het Beerschot stadion te Antwerpen was 1—1. Het is een bijzonder harde wed strijd geweest, waarin de Engelse links back Wills in de 17e minuut van de tweede helft door de scheidsrechter uit het veld werd gestuurd Reeds ln de voor-laatste ronde van bet vijfde Internationale schaaktournooi voor dames, dat te Amsterdam wordt gehouden, ls de beslissing ten aanzien van de bezetting van de eerste plaats gevallen. Door in de zesde ronde een re gelmatige overwinning te behalen op de Westdultse schaakster mevr. Rlnder, heeft wereldkampioene Bykova het tournooi gewonnen. De uitslagen van de partijen van deze zesde ronde waren: Lazarevic (Z.-Sl.)—Heemskerk (Ned.) afg.; Piberl (Z.-Sl.)—Benini (It.) 1 Vreeken (Ned.)—Ohaude de Silans (Fr.) 0—1; Bykova (Rusl.)—Kinder (W.-Dld.) 1—0. De stand luidt thans: 1. Bykova 54 pt; 2. Chaude de Silans 34 pt3. Lazarevic 3 ot plus 1 afg.4 Heemskerk 24 pt plus 1 afg.; 5 Rinder 24 pt; 6-8. Benini, Piberl en Vreeken. allen 2 pt. 17 pt, 6/7/8 Sen A Kaw (Sur), Saint Fort (Haïti) en Verpoest (Bel) allen 16 pt, 9/10 Gordijn en Dukel (belden Ned) elk 15 pt, 11 Dionis (Fr) 12 pt, 12 Verse (Fr) 11 pt, 13 De Descallar (Mar) 8 pt, 14 Agliardi (Monaco) 4 pt. De Oostdultse veiligheidsdienst heeft zich gewroken op de 24-jarige Hildegard Denise uit Gustrow, in Mecklenburg, die in juni vorig jaar naar West-Dultsland ls uitgeweken. Hildegard had vóór haar vlucht een reisje naar West-Berlijn gemaakt en daar voor een bedrag van ongeveer tweedui zend oost-marken aan nieuwe kleding aangeschaft. Op de terugreis werd zjj door de volkspolitie aangehouden wegens overtreding van de deviezenbepalingen. Tijdens het onderzoek in deze zaak werd haar echter voorgespiegeld, dat de straf maat belangrijk lager zou zijn, als zij „streng vertrouwelijke" inlichtingen zou verschaffen over haar vrouwelijke col lega's in het bedrijf waar zij werkte. Hil degard deed dit en legde schriftelijk tegen twee van haar collega's belastende verklaringen af, waarop zij door de po litie in vrijheid werd gesteld. Aangezien zij zich toen nog voor een uit haar collega's bestaand bedrijfsgerecht te verantwoorden had voor haar „zwak heid voor de modieuze elegantie van het kapitalistische Westen", nam zij de vlucht naar Bielefeld, in West-Duitsland. De Oostduitse veiligheidsdienst speelde hierop de „vertrouwelijke" verklaringen van Hildegard in handen van de politieke strafkamer van het landgerecht te Dort mund (West-Duitsland), die Hildegard op grond van dit materiaal tot een voor waardelijke gevangenisstraf van vijf maanden veroordeelde wegens het uiten van politieke verdachtmakingen jegens derden. De staking van de arbeiders van een kolenmijn op het eiland Kyoeejoe in het zuiden van Japan is gisteren officieel geëindigd. De staking heeft 282 dagen geduurd en herhaaldelijk hebben botsingen tussen stakers en politie plaatsgevonden, waar bij honderden postende mijnwerkers wer den gewond. De produktie van de mijn heeft sind6 januari van dit jaar stilgestaan wegens een geschil over het ontslaan van 2.100 de 13.000 arbeiders van de mijn. De Westduitse politie heeft gisteren Interpol verzocht om opsporing van een hoofdambtenaar van de Westduitse PTT. van wie men vermoedt dat hjj onlangs naar Nederland is gevlucht. Het betreft Paul Anderegg, voormalig onderdirecteur van het telecomroumca- tie-centrum in Darmstadt, die gisteren bij verstek is veroordeeld tot viereneen half jaar gevangenisstraf wegens het aannemen van steekpenningen en giften van firma's dóe leveranties aan de PTT verriohtten. Anderegig is de hoofdpersoon uit een omkopingsschandaal dat vorig jaar in PTT-kringen en daarbuiten veel stof heeft doen opwaaien. Vijf andere ambte naren werden gisteren eveneens veroor deeld en vijf anderen wachten op be rechting. De politie vermoedt dat Anderegg zich naar Nederland heeft begeven om con tact te zoeken met een Westduitse zaken man die eveneens wordt gezocht in ver band met het omkopingsschandaal. Elektronische brieven versturen in Amerika De Amerikaanse minister van poste rijen, Summerfield, heeft gisteren een nieuwe methode gedemonstreerd om de inhoud van brieven zeer snel over te brengen. De verzender schrijft zijn brief op een speciaal soort papier. Het stuk gaat in een elektronisch apparaat, dat de brieven opent, „leest" en de inhoud uitzendt naar de post van bestemming. Het origineel wordt daarna onmiddellijk in de machine vernietigd. Op de plaats van bestemming wordt de inhoud van het schrijven weer langs elektronische weg op papier overgebracht en verzegeld, zodat briefgeheim verzekerd is. Schatkistpapier: Stand op 31 (24) okt. in miljoenen guldens: Promessen 386 (412,3), biljetten 3055.» (3055.9). De British European Airways heeft captain James Thain, de piloot van het vliegtuig, dat in februari 1958 bij de start van het vliegveld te München veronge lukte, ontslagen. Bij het ongeluk kwamen acht spelers van het eerste elftal van Manchester United en vijftien andere passagiers om het leven. De BEA heeft hem doen weten, dat zij het dienstverband over drie maanden als geëindigd zal beschou wen. Op 8 februari 1961, wanneer hij 40 jaar oud wordt, zal captain Thain met vervroegd pensioen gaan. Dat betekenl een teruggang in inkomen van 3000 tot 450 pond. Sinds het ongeluk heeft captain Thain niet meer gevlogen, maar wel zijn volle salaris behouden. Hij heeft van het ontslagbesluit hoger beroep aangetekend bij de Nationale raad voor de burger- luchtvaart Koningin Elizabeth van Engeland heeft in de troonrede tot het Britse par lement gezegd, dat de regering een wet zal indienen om Sierra Leone, een kolo nie en protectoraat aan de westkust van Afrika, in staat te stellen onafhankelijk te worden binnen het gemenebest. Ver der sprak de Koningin de hoop uit, dat op Malta „zelfbestuur op een stevige grondslag" kan worden hersteld. De Britse regering is van plan om in sa menwerking met een Maltese regering te trachten de economie van het eiland uit te breiden. In Engeland zelf zal het hoge tempo van de woningbouw worden gehand haafd en de campagne voor de oprui ming van krottten worden voortgezet. De regering streeft er naar een gezonde economie te handhaven en een goed in balans zijnde groei van de produktie te verzekeren bij grote en stabiele werk gelegenheid. Dramei Jacob Catsstraat De rechtbank heo^t gisteren de 31-jarlge Haagse koopman G. N. G. we gens zware mishandeling, de dood tenge volge hebbend, veroordeeld tot een ge vangenisstraf van vijf jaar met aftrek van voorarrest en terbeschikkingstelling van de regering. Zijn vrouw, de 18-jarlge F. J. K. kreeg wegens oplichting een gevangenisstraf van vier maanden met aftrek van vier maanden voorarrest op gelegd. De koopman was tenlaste gelegd in de nacht van eerste op tweede Pinksterdag van dit jaar de door zijn vrouw meege lokte 67-jarige Haagse boekbinder M. in of voor zijn woning in Den Haag met een slagersmes te hebben doodgestoken. De 18-jarige vrouw maakte er een ge woonte van mannen op straat aan te klampen en mee naar huis te nomen. Thuisgekomen eiste zij vooral betaling, waarna zij met hulp van haar echtgenoot haar klanten goed- of kwaadschiks bui ten de deur zette. De officier van justitie, die de vrouw nog een kans wilde geven, had tegen haar een gevangenisstraf van twaalf maanden, waarvan zes voorwaardelijk, geëist. Zaterdagavond is de vrouw echter weer wegens het oplichten van mannen aangehouden. Staande tussen twee re chercheurs vernam zij vanmorgen haar vonnis. „U heefit wel beantwoord aan de vrees, die de officier van justitie heeft uitge sproken," zei de president tot haar. „Wel nee. ik heb niets gedaan." was het ant woord van de jonge vrouw, die het ge presteerd had nog voor de uitspraak van haar zaak weer in haar oude fout te ver vallen. Tegen haar eohtgenoot had de officier van justitie een gevangenisstraf van tien Jaar met aftrek en terbeschikkingstelling van de regering geëist. OMDAT U EEN NIEUWE ABONNEE OPGAF BOORDEVOL PRAKTISCHE WENKEN VOOR HUISHOUDING, SCHOONHEIDS VERZORGING, ETIQUETTE ENZ. Niet in de winkel te koop Aan de Administratie van de Nieuwe Leidsche Courant Steenstraat 37 - Lelden Noleer all nfeuw abonnee: ingaande Naam Adres. Betaling per week/maand/kwartaal/per giro (doorhalen wat niet van toepaulng Is) Omdat ik zelf al abonnee ben, heb ik recht op TIP-PARADE. Mijn naam Ijl Mijn adres: Als drukwerk In open envelop verzenden. Voor een in elke prijs naar Nieuwe Rijn 62 Leiden Telefoon 24108 BENUT VOOR UW ADVERTENTIES EEN KRANT VAN FORMAAT Adverteer daarom regelmatig in de NIEUWE LEIDSCHE COURANT Bent U een Heeft u belangstelling voor verant woordelijk werk? Kunt u leiding geven aan enkele typistes? Bezit u een goeae schoolopleiding en een goede algemene ontwikkeling? Wanneer u deze vragen bevestigend kunt beant woorden schrijf ons dan eens een brief met uit voerige inlichtingen onder no. 6430 bur. v. d. blad Wij kunnen u dan bieden: Interessant werk op een prettige afdeling Een goed salaris. Een gunstige vakantieregeling. gevraagd om te worden opgeleid in het schrijfmachinevak. Algemeen Kantoormachine Bedrijf N.V, Lammermarkt 46 - Leiden - Tel. 24842 Gevraagd een net meisje, leeftijd tot 22 jaar, voor onze Afd. Boekhouding. Sollicitanten moeten in het bezit zijn van diploma U.L.O., typen, steno. Enige ervaring van boekhouden strekt tot aanbeveling. Aanmelding: Haarlemmerstraat 169 Lelden L. DEMMEME ZN N.V. (Uitsluitend schriftelijk). maar zeer licht van gewicht zijn de winter jassen uit onze totaal nieuwe herfstcollectie Naast een leuke, vlotte jas, in een populaire prijsklasse tonen wij U graag de bijzonder stijlvolle „KYNOCH" jassen en de zeer exclusieve „NICHOL SON COATS", die vooral uitmunten door hun pasvorm en af werking. Prijzen van: KATWIJK gevraagd voor het sterflat Werktijden van 83012-30 uur fi dagen p.w Aanmel den bij de concierge, Klik- spaanweg 5 bij de Haagweg Plaatst een KOKKIbR. *1 is de manier I IN LEIDEN EN OMSTREKEN TE KOOP CEVRAACD Contente betaling Brieven onder No. 6429 aan het bureau van dit blad. te LEIMUIDEN van 15 jaar en ouder Volledige inlichtingen over loon, werk tijden, reisgeldvergoeding, vakantie enz. worden dagelijks van 817.00 uur verstrekt aan ons atelier. Dr. STAPENSEASTRAAT 27 Tel. 01721—300 LEIMUIDEN DE DIENST LUISTER- EN KIJKGELDEN van het Staatsbedrijf der PTT, gevestigd in het gebouw Zeestraat 5 te 's-Gravenhage, welke dienst is belast met de inning en registratie van luister- en kijkgeld ten behoeve van de Nederlandse omroep, vraagt nelijke of vrouwelijke met diploma MULO voor correspondentie e.d. leeftijd tot 30 jaar. B. vrouwelijke met LO en enig voortgezet onderwijs voor archiefwerkzaamheden leeftijd lot 25 jaar SOLLICITATIES (ook mondeling van 9-11 en van 14-16 uur, behalve op zaterdag), aan het Personeelsbureau van de Centrale Directie der PTT, Zeestraat 9 te 's-Gravenhage. BOVENDIEN OP 3 NOVEMBER •S AVONDS VAN 19.30-21 UUR, ZEESTRAAT 7 (INGANG POORT).

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 13