EXCELSIOR {Baron Bluff H. DE NIE - Nieuwe Rijn 57 Telefoon 21155 S^^eriteëelins' oa NIEUWE LEIDSCHE COURANT 8 f VRIJDAG 28 OKTOBER 1960 Verzekeringsbedrijf te Leiden heeft tegen 1 december a.s. vacturc voor ervaren administratieve kracht (mni.) 25—35 jaar, die volledig belast zal worden met nchade-administratie. Uitvoerige, eigenhandig geschreven sollicitaties, welke strikt vertrouwelijk zullen worden behan deld, met verlangd salaris, referenties en recente pasfoto onder No. 6409 bureau van dit blad. De complette serie EXCELSIOR-STOFZUIGERS verkrijgbaar bij: in I een wespennest t 82. Terwijl zich buiten de herberg een groep boze feestgangers verzamelde, bezag baron Bluff treurig de droeve toestand, waarin zijn wespen verkeerden. „Een overdosis aan verdovende drank!" con stateerde hij. „Voorzichtig, Johan! Geen ruwe bewegingen die de diertjes zouden kunnen schokken!" Hij nam een bewusteloze pico diabolo in de hand en bezag het insectje hoofdschuddend. „Droevig mompelde de edelman. „Waartoe drankmisbruik al niet leiden kanHopelijk zijn de beestjes niet verslaafd geraakt!" Johan verzamelde de bewusteloze wespen, de baron bestudeerde het ziektebeeld en zo hadden ze geen van beiden in de gaten dat de woedende feestvierders de deur openden met insectenspui ten in de aanslag. En met dit kwaadaardige goedje begonnen ze driftig het vertrek, baron en insecten te be strooien. (Wordt vervolgd.) *ïïïïïïï»iï»ïïïïïïïïïïïïïï*»»****»»***********— GROOT MANTELFEEST (met milde prijzen) Een beroemde en zeer exclusieve mantelfabrikant heeft zijn reserve aan haute-couture stoffen opgewerkt in deze zeer bewonderenswaardige mantelcollectie. Weelderige, kost' bare stoffen! Glanzende flausch prachtige velours... tweeds in multicolor... Kleuren, modellen, stoffen die Parijs het liefste ziet! Rijke modemantels, ver beneden de gangbare prijs bent u volledig van 't stof af zeer - LeVcn»"eP Neem zelf de proef. Plaafs cocosmat op stoffige vloer. Zuig met Vacu-o-matic Kijk: mat schoon - ondervloer schoon. met dieptezuig een „slee" van een steel lichte vacu-o-matic met dieptezuiging De gloednieuwe Vacu-o-matic stofzuiger helpt U in een wip van 't stof af. Dieptezuiging is het geheim, 'n Nieuwe waaier vorm (gebaseerd op vacuum- compensatie) en een oerkrachtige motor zorgen voor een verdub beld zuigvermogen. Kleden, fauteuils, banken zuigt U nu volledig stofvrij. Kijk eens hoe ze hun prachtige kleur terug krijgen. Excelsior ingenieurs kien den deze uiterst lichte machine uit. Verwërkten veel nieuwe, geraffineerde snufjes; grotere capaciteit dan menige slee, boven dien veel handiger (geen ge stoei met slangen), extra groot stoffilter (zuigvermogen blijft groot, ook bij gevulde stofzok), opberg-gemak (handvat steekt niet onhandig uit) en vele interessante hulpstukken. f 132.50

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 8