Baron B!uff De Nieuwe Leidsche voor het gehele gezin SïhUur Levensver zijn opvolger? NIEUWE LEIDSCHE COURANT 10 VRIJDAG 30 SEPTEMBER 1960 in een wespennest 58. „Eén ogenblik", zei baron Bluff, zijn voet tussen de deur stekend, die het dienstertje van de professor wilde dichtslaan „U went toch niet ontslagen te worden, veronderstel ik?" „Hoezo meneer?" vroeg het meisje onthutst. Baron Bluff glimlachte „Het gaat om een zaak, die niet alleen van het allergrootste be lang is voor de wetenschap, maar die ook te ma ken heeft met een miljoenen-opbrengst", sprak hij eenvoudig, „en ik denk niet dat de professor het op prijs zal stellen, wanneer u mij de deur wijst." Het meisje aarzelde. „Bovendien", vervolgde de baron, op Johan wijzend, „als wij nog een minuut langer wach ten, zal het interessante exemplaar dat ik hier bij mij heb, bezwijken." Het meisje wierp een onzekere blik op de knecht en opende de deur wijd. „Komt u binnen" sprak ze haastig, „ik zal de professor waarschuwen. Ervaar bij Lampe, dat het waar is, wat men overal vertelt: werkelijk nieuwe mode is fris-jong-jeugdig mode. Welk model uit de nieuwe herfstcollectie u ook gaat kiezen, welke lijn uw hart heeft ver overd altijd is de stijl fris, jong en jeugdig, voor elke leeftijd. Kijk maar om u heen, moderne vrouwen gaan eerst kijken (en slagen ook!) bij Lampe. fil-a-fxl op gezag van Parijs! Japon in de nieuwe fris-jong-jeugdig stijl van effectvol fïl-a-fïl. Strakke rok maakt weer furore. Half gevoerd en brede ceintuur. Maten 42-48. lage LAMPE-prijs 59.75 donker snede, heel modern Suèdejasjes blijven modern. De nieuwe (veel donker!) kleuren zijn: negro, brown laith, bruin en olijfgroen. Eerste klas Engelse kwaliteit. Kraag met tricot ingelegd. Sportief zadel-steek-stiksel. lage LAMPE-prijs 139.— nieuwe kindermode! Meisjesjurkje van zuiver wol in Schotse ruit-des- sins. Ingewerkte petticoat en frappante moderne klcurcn' 6 jaar 18.75 13 jaar 25.75 Leiden - Breestraat 161 Amsterdam - Rotterdam - Utrecht - Eindhoven - Arnhem - Hilversum - Haarlem - Leiden - Breda - Enschede - Alkmaar - Heerlen - Zeist - Zwolle exclusief ontworpen modellen P. J. v. d. ZANDEN Breestraat 77 - Leiden N.V. E. HOLLANTS Vismarkt 2 - Leiden Zfimiur s Kijk maar om u heen, nieuwe mode is Fris-jong-jeugdig mode! Wit de jongen ook worden wil, de zekerheid is gekocht, dat hij - wat het geld betreft - te zijner tijd zal kunnen studeren. Dit dankt hij aan de vooruitziende blik van zijn ouders, die nu al een levensverzekering hebben, waaruit zij later zijn studie kunnen betalen. Levensverzekering kopen is zekerheid fcopen

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 10