Sterrenparade in Noordwijk boeiend, vol afwisseling In Turkije 235 generaals met pensioen naar huis Reorganisatie Koerswaarde daalde in juli te Amsterdam Tuinvreugd voor Leidse schooljeugd NIEUWE LEIDSCHE COURANT U VRIJDAG 5 AUGUSTUS 1960 T"YTT IS nu Gerda Busbroek, het ■*-* dertienjarige Utrechtse meisje over wie wij gisteren al schreven als de laatste ontdekking van John Kristel. Met haar parmantige voor dracht en haar klankvolle stem won zij gisteravond op de sterrenparade in het Noordwijkse Huis ter Duin onmiddellijk de harten van de tal rijke belangstellenden. Op het ogen- blik is Gerda nog op de huishoud school, maar zij wil een „echte" zan geres worden. Aan de hand van John Kristel heeft zij de eerste stappen op het pad der lichte muze reeds ge zet. Er is een leuk grammofoon plaatje van haar in de handel (Als ik maar zingen kan, het wijsje komt er niet op aan) en woensdag 24 augustus hoopt zij haar debuut te maken voor de Nederlandse te levisie. Heel wq.t amateurs kwamen gis teravond voor het voetlicht. De heer Kristel knikte hen steeds bemoedi gend toe en de resultaten waren in de meeste gevallen lang niet mis. Enkelen hebben inmiddels dl aan biedingen van grammofoonplaièn- maatschappijen gekregen. Er deed één Noordwijker mee, Albert .Bar- mentlo, wiens aanstaande schoon moeder later eveneens succes had, maar dan met een van de vele grap pige spelletjes, waarvan orkestlid George Kotte het geheim bezit. Zo werd het een genoeglijke avond, vol afwisseling. Ome Gijs deed weer zo dwaas als maar mogelijk is en de neger-zangeres Pat Burns voerde de goede stemming tot een hoogtepunt toen de kostelijkste verkleedpartijen aan de orde kwamen. Rechts van Gerda Busbroek ziet men op de foto John Kristel en daar naast een jongeman, die enige tijd geleden nog in een fabriek werkte en nu als trompettist deel uitmaakt van het oudste Nederlandse amuse mentsorkest. Toen de heer Kristel hem de eerste keer hoorde spelen, riep hij verrast uit: „Hé, dat is een natuurblazer. Die moet ik in mijn orkest hebben". En zo is het ge-r beurd. Foto N. van der Horst van het leger T~\E TURKSE minister van defen- sie, generaal Fahri Ozdilek. heeift op een persconferentie waar uitsluitend Turkse journalisten werden toegelaten, meegedeeld dat. 235 generaals op eigen verzoek met pensioen gaan. Tto hen behoren dc chef-staf van het leger generaal Gomnspula en het hoofd van de inlichtingendienst van het leger, admiraal Sargut. In Ankara ciculeren geruchten dat ge neraal Gomuspula en zes andere hooggeplaatste officieren zijn gear resteerd. Minister Ozdilek gaat als generaal met pensioen, maar behoudt de porte feuille van defensie. Ten tijde van de opstand was hij militair gouverneur van Istanlboel. Generaal Gursel, de lei der van de staaitsgree.p, benoemde hem tot minister van oorlog. Ozdilek is lid van het Comité voor nationale eenheid. De aftredende generaals hebben een dagorder tot de troepen gericht waar in o.m. wordt gezegd dat „het reeds jaren verwaarloosde leger niet langer effioiënt is georganiseerd. Om de strijd krachten en het potentieel te vergroten, om een jeugdige en dynamisohe strijd macht te vormen is het noodzakelijk gebleken het defensie-apparaat volledig te reorganiseren." De N.A.V.O.-bevelhebber in Europa, generaal Lauris Norstad, zou reeds van de reoiiganisaitie op de hoogte zijn ge- IJSFABRIEK DE HOOP IN VITA-GROEP De N.V. Ijsfabriek De Hoop te Onnes (Groningen) is opgenomen in de Vita- groep. De Hoop was reeds distrib iteur van Vita-diepvriesprodukten en is tevens fabrikant van room- en consumptie-ijs. FjE KOERSWAARDE van de officieel op de Amsterdamse effectenbeurs genoteerde aandelen is in juli weer tot beneden de 30 miljard gulden gedaald, terwijl in juni deze grens voor het eerst werd overschreden, aldus blijkt uit de gegevens van het Centraal Bureau voor.de Statistiek. Eind juli 1959 was de koerswaarde slechts 23.994 miljoen, eind januari 1960 was deze gestegen tot 25.892 min, eind juni 1960 werd een record van 30.500 min bereikt doch 31 juli 1960 was de waarde weer gedaald tot 29.148 min. De nominale waarde was eind januari 5381 min., eind juni f 5554 min., eind juli 5564 min. In miljoenen guldens was de waarde van internationale concerns eind juli 20.407 (eind juni 21.588), handel en indus trie 6047 6182), scheep- en luchtvaart 846 (861), banken 1121 (1100), cultures 170 (181). De gemiddelde aandelenkoers daalde tot 524, vorige maand 549, vórig jaar 450), de beurswaarde-index 361,8 (v.m. 378,6, v. j 307,3) met 1953 op 100. Dc aandelenomzet was in miljoenen guldens in juli 79,5 (v.m. 123, v. j. 81,3) in zeven maanden 009,1 (v. j. 557,6), de obli gatie-omzet in juli 68,9 (v.m. 78,3, v. j. 75,8) in 7 maanden 504,6 (577,4), de omzet van certificaten van Amerikaansse aan delen was in 7 maanden 151.750 (vj. 164.002) stuks. Tot de beurshandel werden in juli toe gelaten 9.8 min. aandelen en 153,7 min. obligaties. Gemiddeld werden dagelijks 445 aan delen genoteerd, waarvan 177 hoger, 174 lager. 94 onveranderd. Het algemeen beursindexcijfer van AJJ.P.-C.B.S. zakte eind juli tot 409,77 (v. m. 422,46, eind 1959 370.80). Het beursindexcijfer van indus- streifonds was 315,73 (v.m. 317,55, eind '59 264,72). De 20 fondsen met de hoogste nominale omzet waren achtereenvolgens: Unilevei 17.5 min.), Philips (7 min.), Koninklijke (5,1 min.), Aku (2,9 min.) Hoogovens (1,9 min.) deze vijf fondsen met voor-, avondbeurs V.M.F. (1,7 min.), Phi lips c.p. (1,6 min.), Robeco (id.), Billiton II (id.), Van Gelder, Ver. Bezit, Borsu- j., Deli Mij., Nat. Handelsbank, Ned. Overzee Bank, Scheepvaartunie, Amster- damse Bank, Zwanenberg, Excelsior en Slavenburg. Da totale omzet was 38,6 min. of 48%% van het totaal. De hoogste werkelijke omzet hadden in liljoenen guldens: Philips (82,1), Uni lever (70), Koninklijke (33,9), Aku (15,7), Hoogovens (14,7) en vervolgens met min der dan 10 min. Robeco, Billiton II, Phi lips c.p., Kon. Zout, Zwanenberg, V.M.F., Ned. Kabel, Van Gelder, Ketjen, Dort- sche Petroleum, Ned. Ford, Calvé, Hei- neken, Ver. Bezit en Amst. Bank. De ge zamenlijke omzet was 271,6 (v.m. 491,6 Frans M O- (Amsterdam) en d<? horen B A A var Ch J M Birner (Tilburg), mej E M d< burg) en H A M Egbers (Bil Ui oven): mej Dieren (Lisse) A J Th Dörenberg (Voor- Caluwe (Sluiskil), mej C A Janeen (Am- sterdam) mej JA H M van Schol te (Almelo), mej I J (Amsterdam) mej M Ch Bouma dam) en de heren A Butter (Den Haag). H F van Dijk (Dordrecht) en J Vekan (Wor- bracht toen hij enkele dagen geleden :n kort bezoek aan Ankara bracht. Generaal Gursel, opperbevelhebber in het leger, is reeds pensioengerech- gd maar blijft generaal. De vijf ge neraals die lid zijn van het Comité voor nationale eenheid hebben allen om pen sionering verzocht. In doorgaans goed ingelichte krin gen in Ankara meent men dat de regering de uitvoering van een plan voor reorganisatie van de strijd krachten heeft versneld met het oog op dc plotseling toegenomen contra revolutionaire en reactionaire propa ganda. De contra-revolutionaire be weging zou in enkele militaire cen tra aanhang hebben gekregen en het nieuwe Turkse bewind, dat zich vrij soepel heeft getoond, zou thans heb ben overgeschakeld op een „harder" beleid. Men acht i he-t niet uitgesloten dat de pensionering van Ozdilek samenhangt een plan van het Comité' v.por na tionale eeriheid eèh nieuwe politieke partij in het leven teroepen om de idealen van de revolutie van de 26ste te verwerkelijken. Thans zijn alle politieke partijen verboden, en wanneer het regime de politieke activiteit op- v zou toestaan, zou Turkije een politiek vacuum blijken, met slechts de Volksrepublikeinen van Is- met Inonu als groepering van enige be: tekenis en met enige aanhang. nieuwe politieke partij zou aan trekkelijk kunnen zijn voor de gema tigde democraten %'an oud-premier Men- deres en die sectoren van het politieke leven die weinig vertrouwen hebben in In verband met de berichten over toegenomen contra-revolutionaire acti viteit wordt veel belang gehecht aan rrestatie van enkele personen die op heterdaad zijn betrapt bij pogingen de gasfabriek en elektriciteitscen trale van Ankara op te blazen. Zij wer den eergisteren gearresteerd. Spaarbanken hadden goede maand Bij de Spaarbank voor de Stad Am sterdam was het spaaroverschot in juli f 1,24 (vorig jaar 0,7) miljoen, in de eer ste 7 maanden f 15,2 min.; bij de Spaar bank te Rotterdam in juli f2,15 (0,9) min.; bij de Nutsspaarbank te Utrecht in juli ongeveer f0,5 min., bij de Cen trale Volksbank aldaar f 0,65 min. (De Haagse Nutsspaarbank had in juli zoals gemeld werd een overschot van f 1,6 min.). EUROPESE FILMPRIJS NAAR DENEMARKEN De filmprijs van de Raad van Europa is dit jaar in Venetië toegekend aan de Deense film „Paw, boy of two worlds". De Italiaanse film „Ballata del monte Bianco" heeft een eervolle vermelding gekregen. De gouden medaille die de raad elk jaar uitreikt voor de beste actuele film, ging dit jaar naar de Britse film „Swas tika Menace". De filmprijzen zullen vol gend jaar worden toegekend bij het film festival dat in Arnhem wordt gehouden. Willie Scheeren na val in ziekenhuis Tijdens het nationale concours hippi- que in Buitenpost heeft de Ned. spring- kampioen Willie Scheeren, met Baltimore een flinke val gemaakt in het springcon cours „Speel uw Spel", een numr waarin de ruiter uit Vught anders uitblinkt. Dit keer liep het voor Scheeren ir der gelukkig af. Op een gegeven moment sloeg hij met paard en al en beiden kwamen naast elkaar op de grond. Baltimore draaide zich trachtte meteen weer op te, staan. Willie kwam toen tussen de hoeven terecht en kreeg enkele harde tikken op schou der en rug. Een eerste onderzoek in het diaconessenraiekenbuis in Leeuwarden wees uit dat er niets gebroken was. Scheeren zelf klaagde echter over flinke pijn. Bonn vraagt om uitlevering Zind West-Duitsland heeft Italië formeel om uitlevering gevraagd van Ludwig Zind, die maandag op verzoek van Interpol in Napels werd gearresteerd. Zind is we gens antisemitisme in de Bondsrepubliek tot een jaar gevangenisstraf veroordeeld. Het Italiaanse ministerie van justitie moet thans binnen zestig dagen beslissen of het Italiaans-Duitse uitleveringsver drag van 1942 voorziet in de mogelijk heid Zind ter beschikking te stellen van de Westduitse justitiële autoriteiten. Geruchten over plan voor staatsgreep in Perzië Volgens het Italiaanse tijdschrift Gente bestaat er in PerZië een samenzwering 1 om een éinde te maken aan de Iraamse monarchie. Het weekblad publiceert een artikel van een anonieme correspondent in Te heran, die schrijft: „het gevaar is con creet en directDe Sjah heeft een geheim plan om met zijn vrouw Farah Diba naar Zwitserland te vluchten Een aantal snelle vliegtuigen staat ge reed om van een onbekend vliegveld te vertrekken met de persoonlijke eigen dommen van de Sjah en Farah Diba." NAZI-GËNERAAL SCHÖRNER VRIJ De voormalige veldmaarschalk Ferdi nand Sohörner, een van de beruchtste en onmeedoge ruiste generaals uit het le ger van Hitler, is uit de gevangenis vrij gelaten, na slechts twee jaar van een straf van vier te hebben uitgezeten. De autoriteiten deelden mede, dat zij zijn slechte gezondheid en de recente dood van zijn vtouw en zijn oudste zoon In aaramerkinlg hebben genomen. Zuid-Afrika Commando's voor binnenlandse veiligheid De Zuidafrikaansc minister van de fensie, Fouche, heeft gisteren tijdens een bijeenkomst met officieren van com mando-eenheden en dc burgerwacht, beide organisaties op basis van vrijwil ligheid, medegedeeld dat „wachtpelotons" zullen worden opgericht ter versterking van de binnenlandse veiligheid. De leden van deze pelotons zullen uit de commando-eenheden worden gewor ven en moeten zo nodig „de duivel bij de oren durven pakken". Ook moeten zij, wanneer nodig, beschikbaar zijn voor onmiddellijke en langdurige dienst. Voorts zullen uit de commando-eenheden soherpsohutterskorpsen worden gevormd. De burgerwacht zal met pantserwagens worden uitgerust. Voor elke twaalf in- fanterie-eenheden, of zogenaamde „schok- regdmenten" zullen vier pantserwagens ter beschikking worden gesteld. Deze eenheden zullen, wanneer de noodzaak zich daartoe voordoet, op strategische punten worden geplaatst. GROTE OVERWINNING VOOR KEFAUVER De Amerikaanse senator Estes Kefau- ver heeft in de democratische voerver- kizingen in de staat Tennessee een grote zege behaald op een tegenstander die voor rassenonderscheid was. In 2.381 van de 2.650 kiesdistricten had Kefauver 433.097 stemmen, tegen zijn tegenstander, rechter Andrew T. Taylor uit Jackson, slechts 126.886. Onafhankelijkheid voor Opper-Volt a De nieuwe Afrikaanse staat Opper- Volta, die 13 jaar geileden nog niet op de kaart voorkwam, is vandaag onafhanke lijk geworden. Even na middernacht werd de procla matie voorgelezen door president Mau rice Yemeogo, die met vaste hand regeert over deze staat in de binnenlanden, van Afrika, die half zo groot is als Frankrijk, maar slechts 3-5 miljoen inwoners telt. Opper-Volta is de derde staat, die zich deze week onafhankelijk van Frankrijk heeft verklaard. De beide andere waren Dahomey en Niger. Ivoorkust zal over enkele dagen volgen. Arbeidsmarkt in bollenstreek nog nooit so overspannen In 1956 klaagde men in de bollenstreek over het tekort aan personeel. En men zag de bollenkwekerijen al verdwijnen naar het buitenland omdat men hier geen werkers meer kon krijgen. Toen kregen wij de bestedingsbeper king en dat maakte alles wel enigszins anders. Men kon dat op het arbeidsbu reau te Lisse o.m. merken aan het aan bal vaste arbeiders. Dat nam af. Bedroeg het in 1956 bijna 5000, in 1957 registeerde men en ..3696. De tijden veranderden weer en in 1958 steeg het aantal werkne mers in de bollenstreek dat een vast dienstverband had, weer belangrijk. 4231. En hoewel men over I960 uiteraard nog geen cijfers heeft, mag men veilig aannemen dat dit aantal opnieuw is ge stegen. De bollenkwekers zagen dit i jaar de bui aankomen en de bereidheid om vast personeel in dienst te nemen wa: groter dan ooit. Het is voor de bollen, kwekers maar goed dat men dit heeft gedaan. Want de arbeidsmarkt in deze contreien is nimmer zo overspannen weest als nu ook in 1956 niet! Het arbeidsbureau registreerde in het gewest Lisse (Katwijk en Noorwijk omgeving dus inbegrepen) niet minder dan 605 aanvragen om arbeiders. Daar stond begin augustus een aanbod tegenover van....54 en als men dan nog weet dat van die 54 er precies dertig tot dc minder- geschikten behoorden, dan behoeven wc niet veel meer te vertellen. Het zwaarst omhoog zitten dc metaal verwerkende industrieën in de bollen streek. Daar konden nl. 181 geplaatst worden. Het aanbod bedroeg....2. I» de bouwwereld heerst ook een hausse. Vraag De Leidse commissie voor de vakantiebezigheden maakt zich deze dagen zeer verdienstelijk. Er zijn al tijd kinderen die in de vakantie bij huis blijven en er zijn er ook die al vakantie met vader en moeder heb ben gehad of nog moeten gaan. Kort om, er lopen in de stad genoeg jon gens en meisjes rond, voor wie in deze vrije weken wat moet worden gedaan. Je kunt gemakkelijk klagen over baldadigheid, maar als je geen hand uitsteekt om dat zoveel moge lijk te voorkomen, heb je daartoe eigenlijk niet eens het recht. De mensen van de vakantiebezigheden zijn daarvan maar al te goed door drongen en daarom staan zij iets van hun vrije tijd af om straks de her innering van de kinderen aan de vakantie zo prettig mogelijk te doen zijn. Zo werd gisteren in de speeltuin Oosterkwartier in de Kooi een open luchtvoor stelling gegeven. En zoals u ziet: de kinderen zitten te genieten van het variété dat een paar mensen uit Den Haag voor hen op de plan ken brachten. Een fijne morgen was het. Met veel zon en lach. Wei- bedankt, mannen en vrouwen van de Vakantiebezigheden! Foto N. van der Horst. naar 130 en een aanbod van vier. Nog nooit was ook de vraag naar kantoor personeel zo groot; 42 werkers konden worden geplaatst, terwijl het aanbod 12 bedroeg. In de land- en tuinbouw had men vraag naar 39 arbeiders. Aanbod: 1. De vrij geringe vraag bewijst dat de bloembollcnbcdrijven voor het meren deel voor de oogsttijd personeel hadden aangetrokken. 'De vraag oa'ar personeel was het grootst in Hillegom, Lisse en Katwijk, resp. 123, 111 en 118 en het geringst in Valkenburg (6) en Voorhout (16). ATLETIEK Italië versloeg Noorwegen De tweedaagse atletiekwedstrijd tussen de landenploegen van Noorwegen en Ita lië, die woensdag en donderdag in Oslo werd gehouden, heeft een zege voor de Italianen opgeleverd. De Italiaanse ploeg, die na de eerste dag met 5451 achter stond, won de wedstrijd met 112 tegen 99 punten. Italië dankte de eindzege hoofdzake lijk aan dubbele overwinningen bij het hink-stap-springen, het kogelstoten en op het nummer 110 meter horden. Op deze tweede dag werden geen opvallend goe de prestaties geleverd. Slechts de Ita liaanse estafette ploeg kwam op de 4 x 400 meter met een tijd van 3 min. 10,8 sec. tot een redelijk goede tijd. Britse voetballers eisen hover loon De Britse profs hebben via hun belan genvereniging bij de Football Leaque de eis ingediend, dat de clubs wordt toege staan een hoger loon te betalen dan het maximale bedrag van 20 pond sterling (ruim 200 gulden) per week dat dc league thans toestaat. Mocht deze wens van de spelers niet worden ingewilligd, zo verklaarde woordvoerder, dan bestaat de kans dat de profs in staking zullen gaan. Vertegenwoordigers van de Football League, de belangenvereniging en ministerie van arbeid hebben donderdag ruim drie uur vergaderd De leaque zal 24 augustus in een vergadering de wense van de spelers bespreken. NA ÉÉN DAG AL Ski-record verbeterd Dc Italiaanse skiër Luigi di Marco heeft gisteren op de Matterhorn een nicuv officieel wcreldsnellieldsrecord op de ski's gevestigd met een snelheid 163.265 km. per uur. Di Marco nam deel aan driedaagse int. skiwedstrijden die ten doel hebben trachten het wereldrecord te breken dat 13 jaar geleden door de Italiaan Zeno Colo werd gevestigd met 159,2 km per uur. Eergisteren had een Zwitser eer prestatie bereikt van 159.654 km. per uur HONKBAL Nederlands bondsteam verslagen met 0-5 Op liet Amerikaanse honkbalveld te Amsterdam hebben de Amerikaanse spar ringpartners van het Ned. bondsteam dc Baumholdcr Cannoneers getoond dat zij technisch zowel als taktiscb nog dc meerdere zijn van hun Ned. tegenstan ders. Zijlstra (Schoten). Jan Smit (H H.C.), Lecuivre (O.V.V.O.) en Hof (H.CA.W.) waren niet in slaat de Amerikaanse slag- ploeg te bedwingen. De Amerikanen scoorden vijf runs. Aangezien de Neder landers aan slag geen raad wisten met de linkshandige Amerikaanse werper ver loor het bondsteam de wedstrijd met 5—0. Voetbal. Fortuna '54 heeft donderdag avond te Neuendorf met 11 gelijk ge speeld tegen T.U.S. De ruststand was Zoals elke grootmoeder is ook koningin-moeder Elizabeth van Engeland weg van haar jongste kleinzoon, het prinsje Andrew, dat nu vijf maanden oud is. Met zijn broer, prins Charles en zijn zusje, prinses Anne, kwam hij gisteren naar Clarence House om oma te feliciteren met haar zestigste verjaardag. En toen is dit aardige plaatje van groot moeder en Andrew gemaakt. Aim Burke nu 1.10.0 Tijdens de rugslag-series van de Ame rikaanse Olympische zwemselectie te te Detroit heeft dc 17-jarige Lvnn Ann Burke het wereldrecord op de 100 meter rugslag opnieuw verbeterd. Zij won haar serie in 1 min. 10 sec. en bleef daarmee dus 0,1 sec. onder het record dat zij op 17 juli met 1.10.1 op haar naam bracht. Twee wereldrecords verbeterd Tijdeus de Australische selectiewed strijden voor de Olympische Spelen zijn donderdag In Brisbane twee wereld records verbeterd. Marilyn Wilson zwom de 220 yards rugslag dames in 2 min. 37,2 sec. en ver beterde daarmee het oude record van de Amerikaanse Karin Cone, dat op 2 min. 37,9 sec. stond. Op dc 4 x 110 yards wisselslag esta fette kwamen Gergaynia Becketit, Rose mary Lassig, Jane Andrew en Dawn Fraser tot een totaaltijd van 4 min. 50,2 sec. Het oude record op dit nummer stond op naam van de Engelse meisjes Daphne Wilkinson, Judy Grinham. Chris tine Gosden en Anita Lonsbrough met een tijd van 4 min. 54.0 sec. Fraaie tijd van Gerrit Korteweg Gerrit Korteweg van DZV (Delft) heeft tijdens trainingswedstrijden in het Olym pisch zwembad te Homo dc ioo meter vlinderslag gezwommen In de fraaie tUd van 1.03.8. Deze tijd kan echter niet als een ver- botering van het Ned. record, dat met 1.05.5 op naam van Korteweg staat, in aanmerking komen omdat slechts één in plaats van de voorgeschreven drie tijdwaarnemers de tijd registreerde. Brundage niet herkiesbaar A very Brundage, die acht jaar lang voorzitter geweest is van het Interna tionale Olympische Comité zal zich bij de opening van de Olympische Spelen in Rome niet herkiesbaar stellen. „Ik wil thans wel eens van mijn rust genieten", heeft hij verklaard. Waterpolo.Door een 73 overwinning op Sleutelstad (Leiden) is het heren-ze vental van Nereus (Zaandijk) gepromo^ veerd naar de Eerste klasse van de wa- terpolocompetitie van de K.N.Z.B. Waterpolo. Donderdag is in Naarden de beslissingswedstrijd gespeeld voor de Eerste klasse B van de waterpolocompe- titie van de K.N.Z.B. tussen D.J.K. (Am sterdam) en U.Z.S.C. (Utrecht). D.J.K. won met 53, waardoor U.Z.S.C. degra- piloot Gevluchte krijgt beloning De Zuidkoreaanse regering heeft van daag besloten de Noordkornanse straal jagerpiloot die woensdag met zijn mig-15 naar Zuid-Kora vloog een beloning toe te kennen van 10 miljoen hwan, ongeveer 58.000 gulden De regering zal ook de kwestie van het toekennen van een on derscheiding en een studiebeurs overww Een Noordkoreaanse piloot die in 1953 met zijn Mig-15 naar Zuid-Korea kwam. kreeg een beloning van 100.000 dollar, die uitgeloofd was door het opperbevel van de Ver. Naties.

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 11