Nutroma veredelt het aroma Avonturen van Spekkie en Blekkie Zwitserse Knorr koks werken samen met 600 Nederlandse huisvrouwen voor uw fijnste soep... mooie plaatjes voor nieuw album gloednieuwe vangst! Proef eens Moccona... ...koffie in de ware Douwe Egberts traditie de fekkere Virginia NUTROMA DE VEREDELDE KOFFIEMELK VAN CïïtutM*Uiift NIEUWE LEIDSCHE COURANT 6 DONDERDAG 11 JULI 1960 Full Speed brengt een nieuwe serie prachtige plaatjes 192 vissen en vis-attributen in schitterende kleuren. Bij de plaatjes hoort het grote album ..Vissen en Visver- halen" door de bekende vlieger-visser-verteller Willem van Veenendaal. Kostelijke visverhalen worden afgewis seld met fijne vang-foefjes van de hengel-grootmeester. Onder het genot van een béste Virginia sigaret krijgt U zonder moeite het fantastisch mooie album compleet. Pl««tjes vindt U op de binnendoosjes van de Full Speed sigaretten De hondenplaatjes blijven in omloop en op het doosfje is aangegeven wat voor plaatje er in zit Het album ..Vissen en Visverhalen" kost slechts f.1 75 Bestel het bij Uw sigarenwinkelier of bij de United Tobacco Agencies. Postbus 185. Eindhoven (f.l.75 aan postzegels in gesloten envelop). Op dit moment krijgt u gelijk De beste koffie-kenner van de familie... en zie 'm eens aandachtig genieten. Op dal moment bent u bij dat u zo'n potje Moccona hebt gekocht, dat u de voorkeur hebt gegeven aan de vertrouwde naam Douwe Egberts luchtdicht afgesloten dus altijd vers: in handig glazen potje f 1,95 - in voordelige grote glazen pot f7,10 81 „Wat is er, jongen?" vroeg commis saris Bonebakker verschrikt. „Voel je je niet goed?". „Die boerin!" hijgde Spekkie. „Die zal ons toch niet iets op de mouw gespeld hebben. Hoe weten we dat die boeven in derdaad die sjees hebben gehuurd. Mis schien heeft ze die schurken wel een schuil plaats gewezen. Ze was zo bang om ons te woord te staan. Ik vertrouw het hele maal niet!" De politiechef van Pippeldrecht krabde geërgerd achter zijn oren. „Daar zit iets in, jongen," bromde hij. „We zijn inderdaad wel erg goedgelovig Seweest. Waarom heb jij me niet onmid- ellijk gewaarschuwd dat er wel eens een adder in het gras kon schuilen, Hamzwaai- er? Wat heb ik aan mijn pndergeschlkten als ze niet voor me denken?" „Het is een ogenblik bij me opgekomen, commissaris," antwoordde de inspecteur. ..maar het leek me te onwaarschijnlijk. Als die boeven zich inderdaad op de boer derij bevonden, zouden ze immers geen schijn van kans maken om weg te komen, als wij achterdocht zouden krijgen? Nee, geloof me. ze zijn er heus wel met die sjees vandoor gegaan." „Je hoort het. Spekkie." bromde de com missaris. „Inspecteur Hamzwaaier en ik zijn tot de overtuiging gekomen dat die boerin de waarheid gesproken heeft. En nu hebben we genoeg gepraat Er moet let terlijk en figuurlijk gas gegeven worden." En de politiechef voegde de daad bij het woord en de auto schoot vooruit. Ze hadden misschien twee kilometer af gelegd, toep de compiissgris eensklaps zo fel op de rem trapte dat de inzittenden met een vaart voorover schoten. „Daar, tussen de bomen," wees hij op- tewonden. „Zien jullie wat daar staat? ien boerensjees!" We hebben ze!" schreeuwde Spekkie. ..Ditmaal zullen ze ons niet ontkomen. Misschien heeft Sjok-sjok het wel vertikt om verder te lopen. Misschien heeft Blek kie hem wel een geheim teken gegeven dat hij het bijltje erbij neer gooien moest. Laten we voorzichtig een omtrekkende be weging maken, commissaris." Plotseling betrok zijn gezicht en hij stotterde: „Als het t-tenminste g-geen h-hinderlaag ls!" „Hinderlaag of niet, wij gaan erop af!" gromde de commissaris. „Het pistool in de aanslag, mannen!" slechts UO ct Hoe komt het, dat ICnorr-kwaliteit zo beroemd is Door de kookkunst - en de keukengeheimpjes! - van de Zwitserse Knorr koks. En door hun samenwerking met 600 Nederlandse huisvrouwen. Die weten precies wat u wenst Proef morgen de zonnige Knorr Tomatensoep. Typisch Knorrzo zuiver van smaak!

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 6