mmk QeQlc| SAROMA bij luchtbed en bij lits-jumeaux KOERIERS De Nieuwe Leidsche voor het gehele gezin k NIEUWE LEIDSCHE COURANT 14 DONDERDAG 19 MEI 1960 Philips draagbare radio met transistors en twee golfgebieden. Prima ontvangst 1 58. of met andere woorden: op vakantie of thuis, overal en altijd kunt u genieten van de uitstekende weergavekwali- teiten van Philips draagbare radio. Weer of geen weer, uw humeur blijft op peil. Eerst met een Philips draag bare radio is uw vakantie uitrusting compleet D0EZASTRAAT5 - TELEFOON 26164 (NA 6 UUR: 33878) Laat ze maar smullen... het kost U geen tijd, geen moeite, want Saroma, de originele pudding zonder-koken. Zo zuiver, zo fris, zo gezond! Saroma, alleen maar één minuutje kloppen in koude melk: er komt geen gas of grote afwas aan te pas. Saroma, de pudding voor honderd heerlijkheden, gemakkelijk, verrukkelijk Een tipvervang eens een deel van de melk door evenveel koffiemelk oj maak eerst de pudding op de geioone manier en roer er voor het opsteven een flinke scheut koffiemelk door. H-é-6-r-l-Ü-k I En garneer vanille- of bananenpudding eens met jam: eenvoudig maar o so lekker I per pakje Gezonde pudding zonder koken teitoflEWS®* Jakf aardbeien'! v«DU<ift2AjÖit>C ^3» NATUURLIJK BETER! KONINKLIJKE mü. ?*j3etuiure" N.V.TIEL PRIJZEN VOOR KOERIERS I tot 2 0 woorden 1. Van 20 tot 30 woorden 1-50 Voor Koeriers onder nummer wordt 25 cent extra In reke ning gebracht. Bewijsnum mer (alleen op verzoek) 15 et. KOERIERS WORDEN ELKE DAG GEPLAATST Te huur aangeb. Kleine kamer met pen sion voor heer. Omg. Zoe- terwoudsesingel. Brieven onder no. 5550 bur. v. d. bl. Te koop gevraagd Gevraagd een bromfiets merk, jaartal en prijs, klein defect geen bezwaar, niet van handelaren. Br. onder no. 5548 bureau van dit bl. fe koop aangeboden Prima jonge hennen! 3 3,25, 3,50 per stuk, franco thuisbezorgd. Ingeënt tegen hoenderziekten. Broederij Groeneveld, v. d. Valk Bou- manweg 26a, tel. 25590. Prima dressoir als nieuw 2 pits gascomfoor, ledikant met spiraal (2-pers.), 3 delig bed m. kussens, linnenkast (wit), 4 stoelen, rood pluche enz. L. Imthorn, Meidoorn straat 3, Katwijk aan Zee. Compl. winkelinventaris o.a. 2 toonbanken, wandvak, etalageopbouw, hangertjes, paskamerbeugel (chroom) etalagemateriaal (dames- confectie). Te bevr. Haarl.- straat 8. 0 Te koop aangeb. bloem- koolplanten. Soort Alpha. P. Noort, Hoofdstraat 11, Valkenburg (Z.H.). Door overcompleet een zo goed als nieuwe complete „Grundig" bandrecorder TK 25 van 650.- tegen ieder aannemelijke prijs te koop aangeboden. Br. no. ^551 bur. blad. Aangeboden bromfiets, merk Typhoon, met H.M.W. motor, twee versnellingen, voor en achter telescoop vering, zo goed als nieuw, t.e.a.b. Rijnmond 187, Kat wijk aan Zee. Diversen Goedkope vakanties. Huurt een Renault Dauphine 1960. Benzineverbr. 1 1. op 17 km. Bespreekt tijdig. Leids Autoverhuurbedrijf N.V. Papengracht 5A, Lei den. Tel. K 1710—31511. Trouwauto's bestellen?? Vraagt inlichtingen bij ons bedrijf, 7 persoons auto's heerlijk verwarmd. Billijke tarieven. Tel. 23055, Zeeman laan 12a, Leiden. Kredieten t.m. 3000 (voor iedereen) voor aankoop meubelen en woningtextiel direct van fabriek, enorme keuze en besparing, uiterst soepele betalingsregeling en strikte geheimh. Vraagt vrijblijv. inlichtingen Post bus 538 Den Haag. 0 Prima auto smeerolie slechts f 0.85 per liter. H. R. Troost, Haven 14. Leiden Telefoon 01710—21664. Parapluie reparatie (ook voor opvouwbare), wandel stokken - imvali'destokken - rubberdoppen - Parapluie- magazijn Van Oerle, Haar lemmerstraat no. 95, bij de V rouwensteeg. Nieuw is Uw bed, als wij het overtrekken. In één dag gereed; 2 persoons vanaf 26.50, 1 persoons v.a. 19.50 De Kleine Winst, Haarlem merstraat 51. Kinderrü wielen v.a. f 49.50 Sportrijwielen v.a. f 89. Ook Rudige en Simplex voorradig Fa. Dusoswa. Turfmarkt 1-3 Telefoon 24409. Stofzuigers v.a. f 115. Bij aankoop van een nieuwe geven wij f 25 voor uw oude Fa. Dusoswa, Turfmarkt 1-3 Telefoon 24409. Wasmachines f 135. Nog enkele dure machines iets beschadigd f 155. Centrifu ges. Fa. Dusoswa, Turf markt 1-3, tel. 24409. Rijwielen, prima dames- heren-, jongens en meisjes rijwielen, alles gemoffeld en garantie. Levendaal 47 hoek Oranjeboomstraat, Leiden. 9 Tob niet langer en laat Uw vulpen grondig nazien. U schrijft weer met plezier en de kosten vallen heus mee. .Halpa, Vulpenspeciaal zaak. Haarlemmerstraat 64 naast Muziekhandel Gé Ho- fenk. Kleine reparaties klaar terwijl U wacht. 9 Naaimachines. Victoria 40. 55, 60. Lewenstein 65, 70. Sin ger trapn. 60. Naumann trapn. 50. Singer op Salon- kast 65. Electr. naaimachines nieuw vanaf f 198. Nieuwe electr. Zig-Zag vanaf f 395. Allen met garantie. Dernee, Waaigat 17, Katwijk aan Zee. 9 Bureaus, schrijfm., boe- kenk. enz. Alle soorten da mes en heren-bureaus, schrijf machines, grote en kleine boekenkasten, uittrektafels, ronde mahonie tafels, club fauteuils, secretaire, Oud Holl. stoelen, naaimachines, commode. Nieuwe Rijn 60. bij hoek Hooigracht. Telef. 22150. Inkoop verkoop. Ford Taunus 15 M 1956 m. verw. Nwe banden. Uitst. st. Erkend Autobedr. Joh. Stol, Langebrug 91. Fiat „600" 1956 Nwe. mo tor, nwe banden. Het geheel als nieuw. Erkend Autobedr. Joh. Stol, Langebrug 91. 0 Goggomobiel 1957 roldak, zeer zuinig. Uitst. st. Erkend Autobedr. Joh. Stol, Lange brug 91. Fiat „600" 1955 prima staat. Door inruil zeer billijk. Er kend Autobedr. Joh. Stol, Langebrug 91. Vacantie-auto's. Wett. ga rantie. Financ. met goedkope W.A. verzekering. Erkend Autobedr. Joh. Stol, Lange brug 91. Tel. 25033. 0 Dames! Iedereen roept over onze permanent, geen kroes, maar zuivere krul. Bespreekt vroegtijdig. Was sen, watergolven, knippen in moderne stijl. Heren be zoekt de kapper voor lastig haar. Het Kappershuis, Apo- thekersdijk 8. tel. 26218. 0 Katwiik opgelet! Vrijdag markt. Het snoepje van de week. Schuimrubber dames nettycoats, all^ maten en kleuren 4.98. Leuke schuimrubber kinder petty- coats, alle maten en kleuren. Zie borden Japie. Katwiik opgelet! Vrijdag markt. Mooi elastisch dames ondergoed, ook grote maten f 1.98. Mooi super wit rib heren en jongens sportgoed. Spotprijzen. Zeer grote bad doeken 1.98. Zie borden Japle GRATIS Bij elke grote fles Duyvis Salata krijgt u vork of lepel van een al leraardigst kom kommerbestek. Handig, ook voor sla en slaatjes, hors d"oeuvres, uitjes enaugurken. In het jubileumjaar, waarin de Koninklijke Mij „De Betuwe" te Tiel 75 jaar bestaat, wil Flipje van ganser harte zijn dank brengen aan de huisvrouwen van Nederland. Zij immers hebben door zö trouw de le keus vruchten produkten van „De Betuwe" te kopen, bewezen dat zij kwaliteit op prijs stellen. „De Betuwe" heeft steeds haar principe hooggehouden het Nederlandse gezin het aller-allerbeste te leveren voor de meest redelijke prijs. Flipje gaat voort op dezelfde weg: het leveren van kwaliteit, het verwerken van het fijnste le keus fruit met de grootst mogelijke zorg en de modernste research. Steeds zult u er van op aan kunnen, dat „Betuwe" produkten de allerbeste zijn, - voor u en uw gezin! Het zeshoekige garantieschild van „De Betuwe" is waarborg voor kwaliteit en prijs. Laat uit kinderen meedoen aan Flipjes nationale Kleurteedstrijd! Jf Er zijn fantastische prijzen mee te winnen, als fietsen, fototoestellen, horloges, poppen, electrische autootjes en een enorm aantal troostprijzen. Vraag direct voor uw kinderen het wedstrijdformulier bij uw „Betuwe"-leverancier! Inzendingen tot 31 mei 1960.

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 14