CALVÉ siasaüs Proef eens Moccona ...koffie in de ware Douwe Egberts traditie C A beheerst de mode NIEUWE LEIDSCHE COURANT 14 VRIJDAG 6 MEI 1960 Op dit moment krijgt u gelijk.. U kent hem zo goed, u kent zijn reacties zo goed. Met één oogopslag ziet u het: hij geniet van z'n koffie. Op dat moment bent u blij dat u zo'npotje Moccona hebt gekocht, dat u de voorkeur hebt gegeven aan de vertrouwde naam DouweEgberts! luchtdicht afgesloten, dus altijd vers: in handig glazen potje f l,9o grote verpakking f 7,10 Tip voor U Op z'n lekkerst wordt Uw sla opdienen de Calvé door roert. U zoekt een suède jasje. U hebt gelijk, want suède is mode. Maar let U goed op wat U koopt. Let U vooral op: kwaliteit, kleur, afwerking en model. Ook in suède blijkt weer overduidelijk: Verse sla en Calvé Behoedzaam plukt U blaadje voor blaadje van Uw malse krop sla. En U wast ze met evenveel toewijding. U weet wat Uwgezonde lekkernij toekomt en maakt er daarom nog slasaus meer vanmet Calvé Slasaus laat U „gezond" samengaan met „mmm, wat lekker". Calvé Slasaus, verrukkelijk zacht en toch pittig. Die maakt Uw sla het aller-allerlekkerst En waar moet U het kopen? Och U kunt overal suède jasjes krijgen. Maar bij C A vindt U verreweg de grootste kollekties, bent U zeker van de juiste modellen, kleuren en kwaliteiten en betaalt U véél minder. Kort model met zadelsteek- garnering en kleine rugceintuur. Donkerbruin, groen en Qrt beige O." Kort model, iets afstaande kraag, leren paspels a la Chanel. Donkerbruin, lichtbruin I

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 14