HONIG (RON Ontvangst van Chroesjtsjef beleefd doch niet uitbundig Nieuw parlement in Indonesië gevormd Winst bij apotheker hoog Frondizi lijdt nederlaag JLa |b Jk HÏB liiiali umu JLuan DERTIG BRAZILIAANSE DORPEN OVERSTROOMD Consumptie stimuleert de investeringen Tover 6 borden heerlijke soep uit elk pak! soepen 5 VRIJ NEDERLAND Bussum heeft dezer dagen vernomen, dat de vorige minister van Volkshuisvesting deze gemeente straf had opgelegd door de woningboirwpremies in te houden. De ge meenteraad had namelijk een voorstel ver worpen om grond te verkopen ten behoeve van de bouw van zestien woningen door de gereformeerde stichting «Huizenbouw" dit, terwijl het departement al de pr had toegekend. Latere besprekingen li den ook geen resultaat op en daarom kreeg Bussum straf. Maar Den Haag praatte er niet over en Bussum tvist er dus niet tan. Het heeft lang geduurd voor iemand, die in Den Haag maar eens ging informeren waafen hy geen rykspremie kreeg, er iets boorde en het aan dc burgemeester trtelde. Enfin, minister Van A arts en heeft ze boycot al afgeschaft, zodat Bussum nu %er kan bouwen met rykspremie. Uaar men staat er toch wel even ver- Ad van dat bet goed recht van een ge meenteraad zo in alle stilte kan worden betwist en bestraft, krachtens niet open bare rechtspraak, waarby dc veroordeelde niet mag weten wat er over hem is be schikt. Nu de voorganger van minister Van Aartsen burgemeester is geworden zal hy deze strafprocedure wel met andere ogen ELSEVIERSI^kblad De algemene tevredenheid over het feit, dat in dc bouwvakken thans weer gewerkt wordt, is zeer begrijpelijk. Erger dan de schade van miljoenen guldens en van een achterstand in de woningbouw met enige duizenden woningen zou het zyn, wanneer blyken mocht, dat de oplossing door de re gering met schending van geldend recht ge forceerd zou zyn. Toch moet men vrezen, dat dit het geval is. Gesprek over de Zes en de Zeven Deskundigen uit de achttien landen van de organisatie voor Europese econo mische samenwerking, uit de Verenigde Staten en Canada en van de Europese Economische Gemeenschap, de twin tig plus" genoemd, zullen morgen te Parijs besprekingen beginnen over Europese handelsproblemen en wel in het bijzonder over de verhouding tussen de Zes van de Europese Economische Ge meenschap en de Zeven van de Euro pese Vrijhandelsassociatie. Nederland hecht zeer veel belang aan een toenadering tussen de twee landen groepen en aan voorkoming van een economische scheiding in Europa. De minister van buitenlandse zaken, mr. J. M. A. H. Luns. leidt dan ook zelf de Nederlandse delegatie, terwijl de meeste en misschien alle andere delegaties onder leiding staan van een ambtenaar. In welingelichte kringen te Londen nemers in de Britse hoofdstad vr dat het overleg vroegtijdig zal eindigen zonder enig resultaat te hebben geboekt. Het kernprobleem van het overleg is, zo zegt men te Parijs, de verlaging van de douanetarieven binnen de twee lan dengroepen op 1 juli van dit jaar. Indien de E.E.G. en de E.V.A. los van elkaar overgaan tot invoering van de beoogde verlagingen, respectievelijk tien en twin tig procent, zal dit bijdragen tot de eco nomische scheiding van Europa. Marseille nu aan de beurt "pREMIER Chroesjtsjef is zater- dag zijn rondreis door de Fran se provincie begonnen met een be zoek aan de wijnstad Bordeaux. Van zijn gastheren, onder wie bur gemeester Chaban Delmas die te vens voorzitter van de Nationale vergadering is, kreeg hij enige kratten wijn met o.a. een Mouton Rothschild van 1894, het geboor tejaar van de Russische leider. Hem werd gezegd dat dat een goed wijnjaar was geweest. Chroesjt sjef gaf op zijn beurt drie flessen wodka en een dubbelloops jacht geweer aan burgemeester Chaban- Delmas. Hij vertelde hem dat hij vorig jaar in de Sow jet unie drie beren en vier wilde zwijnen had geschoten. „U moet goed richten, Artisten voor Holland-show naar Amerika Met het K.L.M.-vliegtuig naar New York zijn zaterdag de 34 artisten vertrokken, die door de directeur van de Amerikaanse Radio city mu sic hall, in ons land zijn geënga geerd om op te treden in de grote Holland-show, die op 31 maart a.s. te New York in première zal gaan. Onder hen bevonden zich 28 zangers en zangeressen van verschillende ko ren, die met Nederlandse liedjes en tevens een acht-stemmige uitvoering van Arthur Rubinstein's „Kamenoi Ostrov" een groot aandeel in de uit voeringen zullen hebben. Ook de 26-jarige Lidy van den Hout, die als miss Tulip het middelpunt van de show zal gaan voryien, maakt deel uit van het- gezelschap, evenals een tweetal Hongaarse dansers. De shows, die in de Music hall wor den gegeven, vormen een voorprogram ma voor een film. Misschien zal de keus vallen op ,,Dorp aan de rivier" van Fons Rademakers. Men verwacht van dit optreden in Amerika veel propaganda voor ons land. De A.N.V.V. heeft dan ook alle medewerking verleend, en zelfs een ge deelte van de (Volendamse) kostuums bekostigd. Begin mei zal de groep naar ons land terugkeren. maar alleen op het wild", gaf hij als advies. De ontvangst van de bevolking was over het algemeen niet uitbundig, maai beleefd. Behalve kreten als „Vrede" er „Vriendschap" hoorde men ook „Boe dapest" en „Hongarije". Tussen de toe schouwers deden zich enige schermut selingen voor. In een kort vraaggesprek voo televisie verklaarde Chroesjtsjef dat hij zich op zijn eerste dag in Parijs ver moeid had gevoeld, maar dat de harte lijke ontvangst hem moed en kracht had gegeven. Toen hem gevraagd werd, hoe hij met zijn 66 jaar nog zo hard kon werken, merkte hij grinnikend op, dat het niet tactvol was om zfjn leeftijd te noemen, vooral nu zijn vrouw er bij was. Overigens werd hij pas op 17 april Mevrouw Chroesjtsjef werd gevraagd wat haar in Frankrijk het meest beviel. Met een glimlach antwoordde zfj, dat zU de Franse mannen aardig vond. Chroesjtsjef gerichte aanplakbiljetten waren bijtijds verwijderd, evenals de kopspijkers die op de weg van het vliegveld naar de stad waren gestrooid. Een rechtse organisatie van oudstryders legde bij het oorlogsgedenkteken een krans met het opschrift „ter nagedach tenis van vrije mensen, slachtoffers het Sowjetbarbarendom". Marseille Gisteravond is Chroesjtsjef in Mar seille aangekomen, nadat hf) overdag per auto door de landbouwstreken van Zuid- Frankrijk was gereden. HU bracht d< nacht door in apartementen van Na poleon III in de prefectuur van Mar seille. De stad is een bolwerk der communis tische partij. Van de 26 gemeenteraads leden zijn er 24 communist. De partij had affiches opgeplakt waarin de bevol king werd opgeroepen de Sowjet-preinier een hartelijke ontvangst te bereiden. Communistische groepen hebben specia le bussen ingeschakeld waarmee bewo ners uit de omtrek vandaag naar de stad werden vervoerd. Een menigte van naar schatting 10.000 jensen wachtte in de regen om Chroesjtsjef te begroeten. Velen wuifden met rode vlaggetjes en riepen pro-Rus sische leuzen. Kort na zijn aankomst op de prefectuur begroette de Russische leider op een balkon staande de menigte. Ondanks de regen stonden ook langs de weg die Chroesjtsjef door het Zuid franse land volgde, duizenden mensen. Ook onder hen zwaaiden velen met Masjoemi verdwijnt van toneel 258) De Amerikaanse senator Estes Kefauver, die enkele jaren geleden van zich deed spreken door de wel wat resolute manier waarop hU onder zoekingen leidde, ziet zich momenteel voor de taak gesteld met een Senaats commissie uit te zoeken, of de prijzen van de Amerikaanse farmaceutische industrie misschien niet een tikkeltje te hoog liggen. Of hier bovendien nog sprake is van kartelafspraken, is een tweede punt dat de volle aandacht van de commissie heeft. We willen ons uiteraard niet in deze aangelegenheid mengen, maar krygen desondanks de indruk, dat dit onder zoek niet helemaal op losse gronden geschiedt. De grond stof voor het artikel Prednisolone wordt door een bepaalde maatschappij bijv. betrokken voor (om gerekend in gul dens) 5,97. Vervol gens worden hier tabletjes van ge maakt en het spul wordt voor de lieve prijs van 68,02 aan de apotheker doorverkocht. Dat is dan een bruto winst van ruim 1100 pet. Maar dan is het geval nog niet in handen van het publiek, zodat de apotheker voor particuliere gegadig den de prüs van 113,35 in rekening brengt. Tussen de prüs van de grond stof en de detailprijs ligt dus de niet onvriendelijke winstmarge van ruim 1800, ja byna 1900 pet. Dat is natuur lijk niet allemaal winst en de produ centen van dcrgelUke artikelen doen dan ook al het mogelyke senator Kefauver er van te overtuigen, dat hun verkoopapparaat, de administra tie, de controle en vooral het weten- TOCH IS HET ZO! schappelijk onderzoek in de farma ceutische industrie eveneens moet worden betaald. In werkelijkheid zou er maar een goede 12 pet. werkelUke winst overblUven. Dat klinkt droevig. En als het waar zou zijn, wordt de zaak er des te erger om. Want de laatste cijfers die over de farmaceutische industrie in de Ver enigde Staten bekend waren, tonen aan. dat na aftrek van alle belastingen over de hele linie een winst van 21,4 pet. werd gemaakt. Dat is hoger dan elke andere industrie in dat land en bijna het dubbele van het nationale gemiddelde. Levert een artikel, waar op bUna 1900 pet. winst zit, slechts een werkelUke winst van 12 pet. op, dan moeten andere arti kelen om tot een winst van 21,4 pet. te komen dus on geveer 4000 pet. winstgemiddelde ge- Dit laatste is na tuurlijk maar een grapje. De kwestie is, dat op vele farmaceutische artikelen in de V.S. waanzinnige winsten worden gemaakt, dank zU onderlinge afspraken. Dat blijkt duidelyk uit het feit, dat het overeenkomstige artikel van Predni solone in Engeland voor ongeveer 2/5 van de Amerikaanse prys wordt ver kocht. En die Engelse apothekers lUden ook heus geen verliezen! Maar nu wordt het toch echt eens tUd te antwoorden op de vraag van een lezer, die wil weten waarom men vroeger de historie met gegevens uit de Bybel liet aanvangen, terwUl men daar thans geheel van is afgestapt. Daarover een volgende keer. Partijzetels met helft verminderd President Soekarno heeft gisteren de samenstelling van het nieuwe In donesische parlement bekend maakt. Deze is als volgt: de rege ringsgezinde Nationalistische partij P.N.I. 44 zetels, de Orthodoxe Mo hammedaanse Nahdatul Ulama 36, communisten 30, de christelijke par tij zes, de r.k. partij yijf, het Indo nesisch Mohammedaans verbond vijf, de Perti Murba een en de Nationa listische Indonesische partij een. Onder de ..functionele groeperingen" heeft het leger vijftien zetels, de mari ne zeven, luchtmacht zeven, politie vijf, boeren 25 en arbeiders 25. Soekarno zei dat, zoals eerder meege deeld, de algemene verkiezingen voor het partijdeel van het parlement voor het einde van 1962 zullen worden ge houden. De president zond op 5 maart het zit tende, gekozen, parlement naar huis, omdat het niet genoegzaam samenwerk te met de regering en omdat naar zijn zeggen de samenstelling ervan de eenheid van de staat in gevaar bracht. Het nieuwe parlement telt 261 leden, van wie er 130 behoren tot politieke par tijen en 131 tot de zg. „functionele groe pen"; arbeiders, het leger, studenten e.d. Bij de huidige reorganisatie van het parlement verdwijnt de Masjoe mi met zes splinterpartijen, van het toneel. Twee leiders van de Masjoe mi hebben echter zitting gekregen in de groep van de studenten en die van de arbeiders. De communistische partij verliest slechts 2 van haar 32 zetels in het oude parlement. Een 16-jarige jongen, Jerry Earl Hunt, heeft bekend een paraffinebom te hebben gegooid naar een synagoge in Gadsden, (V.S.) en twee mensen die naar buiten kwamen, te hebben beschoten. Hij had gezegd dat hij wrok jegens twee Joodse jongens koesterde naar aanlei ding van een schaakwedstrijd. Tijdens de aanslag, die mislukte, waren er ca 200 mensen in de synagoge. Nog steeds wordt uit West-Java ge wag gemaakt van gewelddaden van linkse organisaties, aldus couranten in Djakarta. Gedurende deze week, aldus de bladen, hebben gewapende benden 96 huizen geplunderd, een vrachtwagen in brand gestoken en een veldwachter in de provincie gedood. In dit gebied heeft de extremistische Daroel Islam beweging haar bolwerken. Sowflet-vlaggetjes en spandoeken met leuzen. In Nimes sprak de Sowjet-pre- mier er zijn spyt over uit dat de sen in de regen een goed ding de landbouw moesten wachten e dankte hen voor de opoffering. Hij bezocht landbouwprojecten ei tieke monumenten in het gebied Nimes en verbleef onder meer in Arles. Hij toonde grote belangstelling voor maiskolven een lievelingsprodukt van de premier die hem door een meisje van een boerderij werden overhandigd. In Pau gaf hy een lam, een traditio neel geschenk in de streek, terng met de opmerking: „Ik heb het mlr (vrede) genoemd. Ik laat het hier achter en zon gaarne in Moskou vernemen hoe het opgroeit". In een toespraak prees hU de Franse verzetsstrUders van de tweede wereldoorlog. Chroesjtsjef was opgewekt ondanks de regen en had klaarblijkelijk plezier in de tocht. Alle bruggen en andere stra tegische plaatsen langs de route warei door militairen bewaakt en een nel schroefvliegtuig verkende de weg. Minder stemment" voor peronisten Dr. Alfredo Vitolo, de Argentijnse minister van binnenlandse zaken, heeft toegegeven, dat uit de voorlopige en gedeeltelijke uitslagen reeds moet worden opgemaakt, dat de partij van president Frondizi, de Intransigente ra dicale partij, het onderspit zal delven tegen de voornaamste oppositiepartij, de Radicale volksunie van Ricardo Balbin. Ongeveer driekwart van de tien mil joen kiesgerechtigden heeft gestemd. Toen een vijfde van de stemmen geteld was, had de partij van Balbin 421.253 stem men verworven tegen de regeringspartij 382.572. Waarnemers zijn evenwel var mening, dat Frond izi's partij waarvar de volksradicalen zich in 1957 afscheid den, toch nog de meerderheid in de Ka mer zal behouden ondanks de huidige ne derlaag. De Peronisten en communisten. di( geen candidaten hadden mogen stellen hadden hun aanhangers aangeraden blan- biljetten in de stembussen te depone- i. Tot dusver zUn er 370.222 hiervan ge teld, veel minder dan door de Peronisten communisten verwacht werd. De uitslagen van de verkiezingen v zondag voor de helft van de zetels de Nationale vergadering worden door waarnemers beschouwd als een ernstige waarschuwing aan president Frondizi, dat zijn politiek van soberheid, die zou moe ten leiden tot economisch herstel, hem de meerderheid in het parlement zou kunnen doen verliezen wanneer over twee jaar gestemd wordt voor de andere helft van de zetels in de Nationale ver gadering. Nadat een derde van de stemmen was geteld, was de stand volksradicalen 673.399 stemmen. Intransigente radicalen 509.260, blanco stemmen 622.614, andere stemmen ">0.000. De politie heeft in Buenos Aires een eind gemaakt aan betogingen van aan hangers van Balbin en twintig arresta ties verricht. Verscheidene wijken van Buenos Aires waren vannacht in duis ternis gehuld door het ontploffen van een transformator. Men vermoedt, dat er sabotage is gepleegd. E.E.G.-conferentie in Rotterdam Op woensdag 6 april zal door de Europese Beweging in de grote zaal van het Rynhotel te Rotterdam conferentie worden belegd over stellen van de E.E.G.-commissie inzake het gemeenschappelijk landbouwbeleid. Als sprekers treden op dr. S. L. Mansholt, vice-voorzitter van de com- de E.E.G., mr. B. W. Bies heuvel, voorzitter van de Nederlandse Boeren- en Tuindersbond, Boersma, voorzitter van het algemeen foor de voedselvoorziening, ir. Dam, voorzitter van het pro- duktschap voor zuivel. H. J. de Koster, voorzitter van de landbouwmtegratie. de drie centrale indus trie-verbonden, C- J. van der Ploeg, voorzitter van de Ned. Katholieke Land- arbeidersbond St. Deusdedit, ir. H. Vredeling. hoofd van de wetenschap pelijke afdeling Kruiswoordpuzzel Horizontaal: 1. zaadkorrel van een vrucht, 3 groente. 4.bekend dier, 6. geit, 7. graafwerkuig, 9. aarden- of me talen vaatwerk. 11. muzieknoot, 12. scheikundig element (afk>, 14. reeks, 15. oude lengtemaat, 17. lengtemaat (afk), 19. voorzetsel. 20 academische titel (afk>. 22. voorzetsel, 23. zwemvo gel, 25. gem. in Gelderl-, 27. wilde ha ver. 29. 1ste boek van Mozes (afk), 30. familielid. 31. zeepwater. Verticaal: 1. stap. 2. deel van een boom, 3. verlegen, 5. voor. 7. muziek noot, 8. oude Rom. .munt, 9. habijt, 10. voorzetsel, 11. tam. 13. telwoord, 14. wiel, 16. stuk stof. 18. familielid, 19. pers. voornaamw.. 21. muzieknoot, 22. oriënt expresse (afk), 24. plomp. 26. traag van begrip, 27. gewicht, 28. hoog ste punt. iiI I? r UUU «UH idaijB .3 ruim 220.000. Maar de meesten den gevolg gegeven aan de oproepen tot evacuatie die in de afgelopen drie dagen via de radio waren gedaan. Sommigen weigerden echter tot het laatste ogenblik hun hnizen te verla ten. Men weet nog niet het aantal slachtoffers en het zal nog wel enige tijd duren voor het juiste cijfer kan taleza, zijn convooien vrachtauto's met levensmiddelen en medicamen ten naar het rampgebied onderweg. Het peil van het water was tot tachtig centimeter onder de rand van de veertig meter hoge dam gestegen. Ingenieurs besloten daarop met dy namiet een kleine doorlaat in de dam Ramp Frejus door breuk in rots Agrarische Bedrijsbond. Een commissie van onderzoek heeft in een voorlopig rapport ver klaard dat de overstromingsramp bij Fréjus, waarbij meer dan 400 men sen omkwamen, te wijten was aan breuk van de rotsgrond onder de dam van Malpasset. Volgens het rapport waren de be- rekeningen voor de bouw van de de Algemene Ned. dam correct en werd de bouw vol gens de regels uitgevoerd. te maken, maar onder de enorme druk van het water ging het gat zich uitbreiden. Het aantal i het door de Gat van 150 m in damwand In de stuwdam bij Oros in Bra zilië is een gat van 150 meter ont staan. De dam brokkelt snel af onder de druk van 600 miljoen kubieke meter water. De water stroom verspreidt zich met een snelheid van veertig kilometer per uur naar het dal. Een dertigtal plaatsen of dorpen zijn overstroomd en de bewoners vluchten naar hoger gelegen gebie den. De gemiddelde hoogte die het water bereikt heeft wordt geschat op Vijftien meter. In Limoneira dat vrij dag reeds grotendeels ontruimd was, heeft het reeds een hoogte van twin tig meter bereikt. In de afgelopen dagen waren reeds tienduizenden mensen uit de gevaren zone vertrokken. Sedert enkele dagen konden de sluizen van de dam het overtollige water van de riviér de Ja- 'guaribe in de staat Ceara, die door aanhoudende zware regenval sterk gezwollen was, niet voldoende afvoe- OFLOSSING VORIGE PUZZLE Horizontaal: 2. Banka, 6. Ni, 8. eb. 10. per, 11. Son, 12. rag, 14. Boston, 16. maar, 17. kier, 18. arm, 19. kurk, 21. Eros. 23. kot, 25. tres, 26. Vere, 27. Drente. 29. ree, 30. een, 31. era, 33. Ld, 34. Ne, 35. grens. Verticaal: 1. Herman, 3. A.P., 4. neb, 5. krokus. 6. Noor, 7. Inn, 9. baar, 11. stekker, 13. Gameren, 15. sir, 19. koster, 20. steeds, 22. ren, 24. Orel, 25. tree, 27. den, 28. ere, 32. An. Madagascar 4 april onafhankelijk Madagascar zal op zijn laatst op vier april onafhankelijkheid verkrij gen als. republiek binnen de Franse gemeenschap, zo hebben de premiers van Frankrijk en Madagascar geza menlijk bekendgemaakt. Tijdens een plechtige bijeenkomst in de ambtswoning van premier De- bré werd een verklaring ondertekend, waarin melding werd gemaakt van het succesvolle afsluiten van de on derhandelingen die op 11 februari wa ren begonnen. Oudste inwoonster Friesland overleden jarige leeftijd overleden mevrouw de weduwe C. Smits-Voortallen. Door het overlijden in het laatst an 1959 van de 105-jarige mejuf frouw Eva van der Meer te Oude- schoot was mevr. Smits de oudste inwoonster. Zij vierde 3 maart haar 104de verjaardag. Mevrouw Smits was destijds in dienst van de N.S. Als bijzonderheid kan worden gemeld, dat zij meer pensioenjaren dan dienstjaren telde. Zij woonde samen met haar 72-jari- ge zoon, die zelf de huishouding deed. Prof. Pen over de economische groei Economen stellen geen prijs op de titel magister De climax van de landdag voor e;0' omen, die zaterdag in Deventer is ge houden, was een voorstel tot het vor men van een pressiegroep van alU economen met de bedoeling de over heid te attenderen op de noodzaak steeds de specifiek op de groei gerich te beleidslijn te handhaven. Bij een eventuele beperking van de besteding dienen de factoren, die de groei be vorderen. ongemoeid te worden gela ten. De beperking, aldus het voorstel moet worden gezocht in de consump- HONIG geeft u niet 4 maar 6 borden soep uit elk pak. Dat betekent dat u 2 borden extra kunt geven als ze er om vragen en dat doen ze! HONIG soep - gemaakt van de fijnste in grediënten - smaakt naar meer. En die „zes borden" zijn ook zo gemakkelijk als u voor 2 dagen soep wilt klaarmaken. royale Julicnnesoep 48 ct. Kalfssoep 48 cfc Vermicellisoep 43 et Dit voorstel werd ingediend, na de rede, die prof. dr. J. Pen, hoog leraar te Groningen, hield „Over heid en evenwichtige economische groei." In deze rede ontwikkelde prof. Pen de stelling, dat consump tievergroting in een ontwikkeld land dikwijls gunstig is voor het investe- ringspeil. De consumptie moet wor den gezien als een voorwaarde voor de uitbreiding van de produktiecapa- citeit. Prof. Pen was er voor, dat de over heid haar groei bevorderende uitgaven vooral zou richten op de achtergebleven sectoren. Verder zijn investeringen nodig de research. Nederland heeft op dit punt geen voorsprong, wat eigenlijk wel noodzakelijk is. Een klein land met een groeiende bevolking moet zijn aandeel vergroten en het vooral in vindingrUk- heid zoeken. Verder sprak prof. Pen nog over in vesteringen in de mens. Deze worden steeds belangrijker. De tijd is voorbU, dat men een industrie kan opbouwen met arbeiders, die nauwelijks lezen of schrij ven kunnen. Van de lager gesalarieerden wordt reeds gevraagd, dat zij investeren in hun kinderen. Hiervoor is reeds een zekere spreiding van inkomsten gewenst. In zUn openingswoord protesteerde de voorzitter, de heer A. AVattel, tegen het nemen van de minister de doctoran di met de titel magister gelukkig te ma ken. Hierom hebben de betrokkenen nooit gevraagd en zU stellen de titel helemaal niet op prUs. Een telegram met een over eenkomstige inhoud werd aan de minis ter gezonden. De Gaulle gaat met boeren praten President De Gaulle zal volgende week met de leiders van Franse boerenorganisaties spreken over landbouwkwesties, aldus is van amb telijke zijde meegedeeld. De boeren klagen, dat zij geen be hoorlijk bestaan meer hebben sinds 15 maanden geleden de garantieprij zen voor hun produkten werden afge schaft. Op 18 maart weigerde De Gaulle het parlement, dat op reces is ge gaan, bijeen te laten komen voor een behandeling van de klachten van de boeren, zulks ondanks een desbetref fend verzoek van de meerderheid der afgevaardigden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 5