Meuwc £riitsrl)c (üouraitl Bezorgdheid over plan voor bases in Spanje Tijdstip niet gelukkig door topconferentie DC-6 ontploft door lading dynamiet Vier jaar voör Nederlander Nu 21 doden in de Oostduitse rampmijn Eisenhower in Braziliës toekomstige hoofdstad Haven in Katwijk ook van belang voor kustvaart Israël geeft Suezkanaal nog niet op Amerikaans senator boos op Nederland Als Nieuw-Guinea rijp is voor zelfbestuur... Chroesjtsjef raakt het nut van een overtuigd van honkbalpetje Helft van V.S.- hulp ging naai* Europa Vermoeide Rus neemt een dag extra rust op Bali WOENSDAG 24 FEBRUARI 1960 BUREAUS: Steenstraat 37 Directie, Redactie, Abonnementen- en Advertentie-afdeling TeL 31441 ABONNEMENTEN ƒ7,50 per kwartaal; 2,55 per maand; 0,59 per week ADVERTENTIES: ƒ0.20 per millimeter. Familieberichten 0.18 per millimeter Veertigste jaargang no. 11803 Dr. E. DIEMER CHRISTELIJKE ATION AAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken „Stantvasticfi is ghebitvtn mgn hert in tegljenspoet" DIBELIUS vervolgd Zilver voor SJOUKJE i Bonn zoekt ruimte voor militairen DE BERICHTEN dat de Westduitse regering onderhandelingen met de Spaanse regering heeft aangeknoopt over het vestigen van West duitse militaire bases op Spaans grondgebied, hebben in de westelijke wereld ongerustheid gewekt. Met name in Washington en Londen maakt men zich bezorgd over de Westduitse stappen. Vooral nu de topconferen tie voor de deur staat, acht men het tijdstip allerongelukkigst gekozen, hoewel men oog heeft voor de Westduitse wensen, buiten de Bondsrepu bliek oefenterreinen en bases aan te loggen. Uit goedingelichte bron in Wash ington wordt vernomen dat het State Department Bonn heeft laten weten dat de Verenigde Staten niets voelen voor Spaanse facilitei ten ten behoeve van West-Duits- land. In de eerste plaats zou een onderlinge regeling tussen West- Duitsland als NAVO-lid en Spanje, i de Atlantische eenheid kunnen be nadelen en uitgelegd kunnen wor den als druk om Spanje via de ach- terdeur in de NAVO te krijgen. Bo vendien zouden de Russen uit een dergelijke overeenkomst zeker klin kende propagandamuot slaan. De aanvankelijke veronderstellingen dat het Bonn begonnen is om raketbases in Spanje, schijnen onjuist te zijn. De regering van Adenauer heeft interesse voor de aanleg van opslagplaatsen, de I bouw van ziekenhuizen en het opleiden van militaire vliegers buiten de Bondc. j republiek. De Westduitse regering heeft de be- richten over raketbases dan ook met 1 kracht tegengesproken. Zij erkent dat, na met Frankrijk, België, Nederland en Denemarken onderhandeld te hebben over militaire opslagplaatsen, zij nu ook qverweegt met andere landen hierover te praten. De Westduitse regering zal haar N.A.V.O.-verplichtingen echter blijven nakomen, wordt hieraan toegevoegd. De Bondsrepubliek is echter te klein voor Westduitse militaire oefeningen. In Parijs is officieel bekendgemaakt dat inderdaad onderhandelingen met West-Duitsland hebben plaatsgevonden. Frankrijk heeft begrip voor,de West duitse argumenten, temeer daar Bonn heeft aangetoond dat het grootste deel de militaire oefenterreinen in de Bondsrepubliek door de Amerikaanse en Engelse legers in beslag is genomen. Bonn heeft met de Fransen onderhan deld om het recht te verkrijgen in oor logstijd voorradên op Frans grondgebied :e leggen en gewonden daar te ver plegen. De Engelse regering heeft officieel commentaar tot dusverre geweigerd. Doch er bestaat weinig twijfel aan dat Het bureau voor de burgerluchtvaart in Washington heeft gisteren verklaard dat een d.vnainictontploffing het vlieg tuigongeluk by Wilmington, Noord-Ca- rolina, op 6 januari heeft veroorzaakt. waarbjj 34 mensen omkwamen. De voorzitter van het bureau, James Durfee, heeft in een tussentijds rapport aan een onder-commissie van de Se naat meegedeeld dat het bewijsmateri aal aangeeft dat de dynamietlading met behulp van een elektrische celbatterij tot ontploffing werd gebracht. Dit ge beurde in de passagierscabine bij de plaats die Julian Frank, die even omkwam, innam. Bij een onderzoek naar de zaken de New Yorkse advocaat Frank bleek dat hij verzekeringspolissen had ten bedrage van meer dan een miljoen dollar. Durfee verklaarde dat het onderzoek nog niet voltooid is. Op 22 maart zullen in Wilmington getuigen worden gehoord Het verongelukte vliegtuig was een DC-6. Het grootste deel van het wrak werd gevonden bij de stad Bolivia, in Noord-Carolina, 32 km van de kust. Or een strand vond men onderdelen cabine en ln de omgeving daarvan lag het lijk van Frank- Durfee zei dat d-* delen van de cabine en de advocaat he' vliegtuig hadden veria/ten verscheidene minuten voordat de vliegtuigromp de grond raakte. Durfee zei in zijn rapport dat een vreem de substantie was aangetroffen in het lijk van Frank, deze bleek later mangaar dioxyde te zijn, dat men vindt in droge celbatterijen. De kwestie of aanklachten zullen den ingediend, wordt nog bestudeerd. Se nator Magnuson zei dat dit sloeg op di mogelijkheid dat de ontploffing beraamd Was door verschillende personen Twee moorden in Zuid-En geland Terwijl de politie in Southampton e omgeving zocht naar de moordenaar die Zaterdag in een park de negenjarige li Dawkins met dertig messteken vermoord de, werd maandagavond in het stadj' Gosport, op slechts enkele kilometers af stand van de havenstad een 49-jarige duwe, mevrouw Phyllis Pearce, even« met een aantal messteken vermoord. Men heeft de moordenaar of moordenaars n biet te pakken Minister Herier Volksstemming in Duitsland De Amerikaanse minister van buiten landse zaken, Christian Herter, zal op di komende topconferentie tussen Oost ei West vermoedelijk het plan naar vorei örengen om de impasse in de Duitsi kwestie te doorbreken met een volks- Hemming in geheel Duitsland. Het refe rendum, onder toezicht van de Verenig- 3e Naties, zou alle Duitsers in staat n len stellen om te kiezen tussen een „v ktlijke" en een „oostelijke" regering. Het hof van beroep in .Gent heeft gis- :ren de Nederlander A. M. uit Zaam- slag en de Belg G. L. uit Gent wegens het. plegen van abortus bij een Neder lands dienstmeisje, dat aan de gevolgen is overleden, veroordeeld tot een vangenisstraf van vier jaar. De v: van de Belg kreeg een gevangenis De correctionele rechtbank te Gent had de Belg veroordeeld tot vijf jaar en diens vrouw en de Nederlander M. tot Guerrillastrijders in Amerika's leger Het Amerikaanse leger leidt, volgens de New York Times, guerrillastrijders op, 3ie in een eventuele toekomstige oorlog n Azië achter de vijandelijke linies moe ten opereren. Deze soldaten beschikken over hoge intellectuele en lichamelijke eigenschappen. Zij zullen eventueel moe ten samenwerken met bevriende Aziati sche mogendheden, wier landen door ider de voet zijn gelopei ook Engeland sterk gekant is tegen de Westduitse plannen. In Londen vraagt men zich af waarom West-Duitsland nu juist met Spanje onderhandelingen aanknoopt. De Britten vrezen dat de oude ver denkingen tegen de Duitsers daar door tot nieuw leven zullen worden gewekt. Men herinnert zich in Lon den nog heel goed de tijd waarin Hitier generaal Franco hulp aan- Tijdens de Spaanse burgeroorlog heeft Duitsland nieuwe wapens beproefd die later in de Tweede Wereldoorlog werden toegepast. Engeland acht het feit dat Spanje geen lid is van de N.A.V.O., ook uitermate bezwaarlijk. De Spaanse rege ring wil gaarne toetreden tot de N.A.V.O., maar in westelijke landen, met Engeland voorop, toont men zich af kerig, het regiem van Franco bij de N.A.V.O. te betrekken. Nog 102 ingeslotenen Uit de rampmijn tc Zwickau in Oost- Duitsland zijn vanmorgen weer vier lij keu naar de oppervlakte gebracht, waar mee het aantal doden tot 21 is gestegen. Men heeft de hoop op redding van de 102 nog ingesloten mijnwerkers nog niet opgegeven. De hoge temperatuur (circa 60 graden C.) en de rookontwikkeling in de onder aardse gangen hinderen echter de red dingsploegen. Er bestaat geen zekerheid dat de opgeslotencn aanvoer van frisse lucht hebben. De Oostduitse autoriteiten zijn karig met berichten over de gang van zaken. Mevrouw Irma Stam-Akesson uit Sliedrecht gaat zaterdag toch nog naar Zweden. Mevr. Stam, van geboorte Zweedse, werd in een uitzending „Dit is Uw Leven" toegezegd dap zij terug zou kunnen naar Zweden door bemiddeling van de VARA. Er zouden echter eerst, naar zij meende, moeilijkheden zijn ont staan waardoor geen reis naar Zweden mogelijk was. Maar alles is nu opgelost. PRESIDENT EISENHOWER heeft vandaag de feestelijk versierde toe komstige hoofdstad van Brazilië, Brasilia, bezochtGisteren kwam hij met een Boeing-707 op het vliegveld van de stad t groet door president Kubitsjek. Eisenhower hield bij zijn aankomst geen officiële begroetingsrede. Dit zou in de loop van vandaag gebeuren in de huidige hoofdstad Rio de Janeiro. Wel uitte de Amerikaanse president op het vliegveld zijn bewondering voor de nieu we uturistische hoofdstad van Brazilië. Brasilia is 960 kilometer ten noord westen van Rio de Janeiro gebouwd op een plateau midden in de wildernis. De waar hij werd be- A.R. PLEIDOOI IN EERSTE KAMER (Van onze parlementsredactie) Uitbreiding van de Scheveningse ha ven en aanleg van een haven in Katwijk zijn niet alleen voor de visserij van be lang, maar ook voor de kustvaart, met name voor afvoer van groente en fruit. Minister Marijnen kan dus als hjj in het kabinet voor deze havens pleit, niet alleen zijn gewicht van minister van visserij in de schaal werpen, maar tevens dat van minister van landbouw. Dit zei de heer P. C. Elfferich (a.r.) gistermiddag in de Eerste Kamer, waar de begroting van landbouw en visserij aan de orde Minister Marijnen heeft onlangs klaard, dat deze havenkwastiea niet der zijn bevoegdheden vallen. De heer Elfferich had daar begrip voor. maar het zou naar zijn mening te ver gaan om te zeggen, dat minister Marijnen niets met de havenkwesties te maken heeft Ge lukkig heeft de bewindsman in het na jaar toegezegd bij zijn ambtgenoot van verkeer en waterstaat op spoed te zullen aandringen. Is dit inmiddels gebeurd' vroeg dc heer Elfferich. Jhr. mr T. A. J. W. Schorer (soc.) onderstreepte dat uitbreiding van de Scheveningse haven onmisbaar is voor de ontwikkeling ran de Scheveningse visserij. Tot nu toe is het met die uit breiding een lijdensweg geweest. Her haaldelijk hebben achtereenvolgens be windslieden hun medeleven betuigd, maar er is niets gebeurd. Zo heeft minister Korthals onlangs weer gezegd, dat de middelen ontbreken. Als minister Marijnen zegt dat de zaak bij verkeer en waterstaat thuis hoort, heeft hij formeel gelijk, maar de bewindsman moet de zaak bij zijn collega bepleiten. Geen misdaad bij Best Het stoffelijk overschot, dat gisteren in het Beatrixkanaal bij Best door arbeiders werd gevonden, is blijkens medede lingen van de officier van justitie, mr J. Mons van de 53-jarige mevrouw J. Moons verklaarde, dat er geen mis daad in het spel is geweest. De sectie wees uit dat de verwondingen aan het. hoofd en in de hartstreek door bij voorbeeld scheepsschroeven veroor zaakt kunnen zijn. Het vermoeden be staat dat het lichaam van de vrouw lange tijd in het water heeft gelegen. aldus de heer Schorer. Overigens had de socialistische afgevaardigde wel de in druk, dal minister Marijnen de zaak van de Scheveningse haven een goed hart toedraagt. bekende Braziliaanse architect Oscar Niemeyer heeft de regeringsgebouwen en het presidentiële „paleis van de mor genstond", waar president Eisenhower vannacht logeerde, gebouwd. In gezelschap van president Kubitsjek onthulde president Eisenhower een monument ter herinnering aan zijn bezoek. De Amerikaanse minister van buitenlandse zaken. Herter, las bij deze gelegenheid een gezamenlijke verklaring van de beide presidenten voor, waarin zij hun vastbeslotenheid tot uiting bren gen, om het westelijk halfrond, zowel in materieel als in moreel opzicht, tot ont wikkeling te brengen en zo te komen tot een grotere welvaart en harmonie voor Brand verwoest fabriek in Oisterwijk Een ware uitslaande brand heeft van nacht de houten-hakkenfabriek van de firma Schilders te Oisterwijk in de as gelegd. De brandweer, die het vuur met groot materiaal bestreed, is er in ge slaagd de omringende panden te be houden. De schade is buitengewoon groot. De woordvoerder van het Israëlische ministerie van buitenlandse zaken heeft gisteren bekendgemaakt, dat Israël voort zal gaan met het bevrachten van neutrale schepen voor het vervoer van Israëlische produkten door het Suezkanaal. Deze verklaring kwam op dezelfde da-g, waarop kapitein E. W. Schultz van het Deense vrachtschip Inge Toft tot erelid werd benoemd van de Israëlische vakbond v-an zeelieden ,,uit erkenning voor zijn moedig standhouden in Port Sard". Het schip wend kort geleden door de Verenigde Arabische Republiek vrijgela ten na negen maanden te zijn vastgehou den in Port Said, omdat het geprobeerd had het Suezkanaal te gebruiken voor het vervoer van een Israëlische lading Het schip kwam naar Haifa nadat het zijn lading, die geconfiskeerd werd, had ge lost. Schultz zei, na de plechtigheid: „De dag zal komen, dat schepen die van Haifa komen door het Suezkanaal zullen varen, als deze dag komt zal ük de eerste zijn die het bevel voert over zo'n schip. ,Anti-K.L.M.-maatregel juist Warren G. Magnuson, de voorzitter van de Amerikaanse senaatscommis sie voor binnen- en buitenlandse han del, heeft zijn waardering uitgespro ken voor het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken inzake het af wijzen van het verzoek van de K LM, om landingsrechten op de Amerikaan se westkust Magnuson noemde een opmerking van ce Nederlandse minister van buitenland- te zaken, mr. J. M. A. H. Luns, als Nederland door de Verenigde Staten ge straft worden, omdat het een kleine onbeduidende communistische partij heeft, „belachelijk". Magnuson verklaarde dat hij. terwijl hij enerzijds grote waardering heeft v< het Nederlandse volk, het niettemin nauwend vond dat een „zijner topfunc tionarissen wil pogen ons met geweld te dwingen iets te geven waarop men c delijk geen recht heeft." Hij oefende voorts kritiek op de „t Mr. Bot te Ne tv York: land niet zal aarzelen het Neder landse deel van Nieuw-Guinea zelfbe stuur te geven, als de Verenigde Naties zouden bepalen, dat het door Australië beheerde deel van het eiland rijp is voor zelfbestuur. Volgens Ass. Press echter zei mr. Bot: „Als en wanneer de beheerschapscom- missie besluit dat het Australische deel rijp is voor zelfbestuur, dan zal naar ik aanneem ook ons deel daarvoor rijp zijn, omdat wij in hoger tempo vooruitgang boeken". Mr. Bot merkte volgens Reuter op, dat het Australische deel van Nieuw-Guinea gedekt is door de Anzus (Australisch- Nieuw Zeelands en Amerikaans) en de Zoavo (Zuidoostaziatische verdragsorga- nisatie)-verdragen, terwijl het Neder lands deel bloot staat aan elk avontuur, van welke kant ook. Hij meende dat Nederland in plaats van blaam eerder morele en politieke steun verdient en zo nodig ook militaire garanties van bepaalde andere landen, eraan toevoegende, dat de Papoea's in het geheel niet op de Indonesiërs gesteld zijn. Deze laatsten maken volgens de heer Bot alleen maar uit prestige over wegingen aanspraken op het Nederland se deel van Nieuw-Guinea. Vrij veel horloges met radiumpasta De Amsterdamse keuringsdienst van waren heeft de afgelopen maand zeer vele horlogewinkels en grossiers bezocht ter controle van de aanwezige voorraad horloges met lichtgevende wijzerplaten. Gebleken is dat bijna 85 pet van de aan wezige herenpolshorloges behandeld was met radiumhoudend pasta. Geconstateerd werd dat circa 50 van de gemeten 2200 horloges een te hoge gammastraling gaven. De dameshorloges leverden min der moeilijkheden op. Slechts 2 pet bleek lichtgevend te zijn. De wekkers zijn in het algemeen niet behandeld met pasta, doch met fosforiserende verf en ze zen den derhalve geen gammastralen uit. CHROESJTSJEF en een Ameri kaanse correspondent van Associated Press hebben schaduw ufcn het Boeddha-heilig dom Boroboedoer in Midden-Java zitten praten over de verdiensten van Amerikaanse honkbalpetten, de vrije pers van internationale reizen van staatslieden. De correspondent was ie heer Roy Essoyan, die vroeger te Moskou heeft gewerkt en Chroesjtsjef reeds vele malen in de fndonèsiVche Russische hoofdstad in vele stem- ■ningen had gesproken. Openhartig gesprek met Amerikaan Chroesjtsjef greep het, bekeek het e vaaide er mee in het rond. „Dat is nou iets, wat ik niet snap de vermoeienissen iu,he Amerikanen. Amerika land en jullie dragen vodden als dit' schimpte hij. ..Het is geen vod," zei ik, „Het is mi schien niet erg mooi, maar bij honkbal langrijk spelen is het erg handig en het is ook reide hij. geriefelijk, als ze je onder de gloeiende deze eilanden ja- geschreven", hield de ander aan. Chroesjtsjef wendde zich tot mij en vroeg: Wat hebt U geschreven?". „Ik heb geschreven, wat ik zag, het goede en het kwade", zei ik. „Meer kwaad dan goed," wierp ccn ander uit Chroesjtsjefs gezelschap er tussen. „Hangt allemaal van je standpunt af," zei ik. „Ik ben niet dol op wat er in jullie pers 'n rijk schijnt en jullie houden niet van wat de onze schrijft. Jullie hebben jullie opvat tingen en wij de onze". Chroesjtsjef knikte instemmend: „Be- alleen, dat men eerlijk is," spottend Het gesprek speelde zich af in een In donesisch hotelletje voor een verbijsterd Russisch en Indonesisch gehoor. Chroesjtsjef was in zijn uitbundigst en meest clownesk humeur. Zijn manier van doen na de felste anti-Amerikaanse rede gedurende zijn reis weerspiegelde de onberekenbaarheid van de Russische oor Essoyan naar een stoel naast hem wenken, waarvan enkele minuten te- oren zijn gastheer Sukarno was opge- Chroesjtsjef keek nog lar het petje. Hij was „Probeer het maar." ze Dat liet hij zich geen tweemaal zeg- Iemand uit zijn gevolg wees op mijn Armeense afkomst. Een deel van Ar menië is in het bezit van de Sowjetunie en hij wilde te kennen geven, dat iedere niet helemaal Armeniër buiten de Sowjetunie niet te vertrouwen was Maar Chroesjtsjef wuifde deze opmerking weg. ..Niet iemands afkomst is van belang. Hij had juist de hele Boroboe- jaar in Rusland honkbalpetje af, toen ik ging zitten", onverstoorbaar. schrijft Essoyan. n de foto- toekomst", voegde hij i Toen ik hem naar de reis vroeg, ant- Tenslotte zei hij: „Het schijnt inder- woordde Chroesjtsjef: „Ik geniet er ge- te weldig van" en op mijn vraag of hij de reis vermoeiend vond, zeide hij: ..Dat uit gaat best". „Geen last van de hitte", roeg ik. „Ik volg de raad van Sukarno, ik drie Ik dompel mijn hoofd m koud water zo ?en „ge- vaak ik er kans toe krijg. Ik voel me helemaal niet moe", lachte Chroesjtsjef. Nog geen uur na het gesprek droegen de Sowjctjournalisten khaklpetjes, die wat op mijn honkbalpetje leken.... Op dat ogenblik leunde :ijn gevolg over Chroesjtsjefs schouder hem te waarschuwen. „Hij heeft lelijke dingen over Rusland Lidya Skoblikova, de Russische schaatsenrijdster die vorige week op de Olympische spelen in Squaw Valley de gouden me daille op de 1500 meter be machtigde, ziet men hier in actie tijdens de wedstrijden over drie kilometer. Ook op deze afstand bleek de Russin verreweg de sterkste. Zij is de eerste die in Squaw Valley twee gouden medailles wist te winnen. Visserijzone. In Londen is bekendge maakt dat de Britse trawlers het v in de omstreden IJslandse visserijzone van twaalf mijl zullen staken tijdens de komende conferentie over het zeerecht te Genève. De conferentie wordt vj maart tot 14 april gehouden. lende methode en druk die Jongs diplo matieke weg is uitgeoefend in een poging een voor de Nederlanders gunstige be slissing te forceren." De senator merkte op dat zijn com missie reeds scherpe kritiek heeft ge oefend op het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken wegens bepaalde maatregelen in het verleden met betrek king tot internationale luchtvaartakkoor den. Dit keer is het ministerie echter ver- standig en voorzichtig te werk gegaan, aldus Magnuson. Amerika heeft voor het eerst bij zonderheden bekend gemaakt over de tot nu toe geheime verdeling van de militaire hulpverlening door de V.S. gedurende tien jaar. Iets meer dan de helft van 26.078.945.000 dollar ging naar Europa, waarvan Frankrijk met 4!4 miljard dollar het leeuwen deel ontving. De Franse natie werd gevoQgd door nationalistisch China met meer dan 2 miljard doJilar en Itaildë met bijna 2 mil jard dolllar. Vierde en vijfde zijn Turkije met 1.717.230.000 dollar en Korea met 1.291 .M7.000 dollar. De Verenigde Staten hebben de gege vens nooit wililen publiceren omdat zij naijver en kilaohten van minder royaal bedeelden vreesden. Die klachten zijn gekomen uit Zuid-Amerika, waar pre si- dent Esenhower thans een reis maakt. Zuid-Amerika ontving gedurende tien ja air van de ruim 26 miljard ruim 423 miljoen do-Mar. De gegevens van het lopende jaar ver tonen een verschuiving van het accent raar het Verre Oosten, waar Zuid-Korea op de eenste plaats komt met ruim 208 miljoen dollar. Italië komt op de tweede plaats voor 1960 met iets meer dan 141 miljoen, daarna volgen Turkije, Formosa Nederland heeft gedurende de jaren 1950 t/m 1959 in totaal 1.237.604.000 dollar militaire hulp ontvangen. Dit jaar krijgt land ruim 36 mdiljoen. Kans op regen Veel bewolking met plaat selijk enige regen. Tot mati- tige of krachtig toenemende wind tussen zuidoost en zuid. Weinig verandering In temperatuur. (Opgemaakt om 11.15 uur). ZON EN MAAN HET WEER IN EUROPA Rapporten hedenmorgen 7 uur Parijs Bordeau: Nice Franlcfor gh bcw l bew TTEEL SCHILDERACHTIG BALI was gisteren „gemobiliseerd" toen pre- -*• sident Sukarno met zijn Russische gast Chroesjtsjef op het vliegveld van Den Passar aankwam. Tromgeroffel, bekkenslagen, liederen uit de veda's en bloemenkransen, aangeboden door jonge Balinese meisjes, ken merk'.en de ontvangst in de hal van het vliegveld. In Tampaksirang heeft Sukarno aan Chroesjtsjef omstandig uiteengezet, hoe hij denkt over de internationale politiek. Premier Djuanda en de Sowjetminister van buitenlandse zaken waren tegenwoor dig. Van welingelichte zijde vertelt men, dat Chroesjtsjef zich beperkt heeft tot aandachtig luisteren. Het programma voor heden is afgelast omdat Chroesjtsjef vermoeid was. Volgens Ass. Press was de belangstel ling op Bali veel geringer dan bij het be- zpek van de koning en de koningin van Thailand. op 1 maart te Calcutta zal overnachten c dat Nehroe daar met hem van gedachten zal wisselen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 1