1BONAIRE Duitsland speurt naar bron van anti-semitisme AMERIKANEN BOUWEN RUSSISCHE FABRIEK Slavenhutten en flamingo's Compliment voor zeei slepers Medische gevolgen van het kijken naar televisie Vondels Gysbreght op grammofoonplaten Kleurenfilm van bruiloft in Teheran Een KLM-Dakota brengt me van Aruba via Curagao naar de Assepoester van de drie Benedenwindse eilanden: Bonaire. Bonaire raffineert geen olie en telt dus nauwelijks mee. Cura;aoenaars en Arubanen spreken er vriendelijk, zij 't neerbuigend over. Ze vertellen je vaak dat Bonaire een noodlijdend eiland is. Het is ook niet zo groot, als het die middag in zee opwelt uit de hete, witte damp die het omhult. Zoiets als Walcheren. Er is geen spoor meer van de oor spronkelijke bevolking, noch in het slaperige, soeze rige hoofdstadje Kralendijk (de naam schijnt lang geleden Koralendijk geweest te zijn), noch er buiten. De eerste indruk is: oncommercieel, schilderachtig en héél sympathiek. De laatste indruk was niet anders. Bonaire heeft alle kentekenen van een oude com pagnies-plantage, met andere woorden: het was een eiland waarop uitsluitend door slaven werd gewerkt. Na de slaventijd is het nog enige tijd in z'n geheel verhuurd geweest aan een particuliere Amerikaanse zakenman, hetgeen een merkwaardige zaak genoemd mag worden. Een der slavenhutten. Hoe groot (hoe klein!) ze zijn ziet men aan de schrijver, die er naast staat. De stafchef van de Amerikaanse ma rine, admiraal Arleigh E. Burke, heeft een persoonlijke boodschap gericht tot de bemanning van de Amerikaanse ma rinesleepboot Moctobi voor haar voor beeldige gedrag en groot zeemanschap bij de hulpverlening aan de Nederlandse zeesleper „Elbe". De admiraal zei, met belangstellingen trots de moeilijke hulpverlening aan de Nederlandse sleper te hebben gevolgd. De Moctobi heeft volgens admiraal Bur ke bewezen dat in deze tijden van steeds voortschrijdende techniek het ware zee manschap nog bestaat. De bemanning van de Moctobi heeft de Kerstdagen op zee moeten doorbren gen. De Elbe was op weg naar Japan met twee Amerikaanse vliegdekschepen die voor de sloop zijn bestemd. Ten zui den van het eiland Midway, in de Grote Oceaan, kwam de sleep bij zeer slecht weer in moeilijkheden. Bij het kappen van een tros kwam de zware hennep kabel in de schroef terecht. De Elbe dreef stuurloos rond en werd toen dagen lang door de Moctobi gesleept. Duikers van de Amerikaanse marine slaagden er, toen het weer iets beter was gewor den, ten Slotte in om omringd door haaien de tros uit de schroef te halen. Anthony van Kampen ONS HOTEL is de Flamingo Beach Club, waar een groot, mys terieus boegbeeld, dat aan een der hoeken van de bar oprijst ons in aanzienlijke mate fascineert. Een maagd, felrood ge kleed, het hoofd fier opgeheven in de richting van de zee, die hiei op nauwelijks vijftig meter afstand is. Dezelfde zee, die ze eens. lang, lang geleden, met haar lendenen, borsten en dat nobel hoofd kliefde. Misschien al in 1623, toen de Hollanders hier (nee, de Zeeu wen) de zaak in handen namen. Bevolking Betoverde wolk Vlakbij beleef ik het wonder van de flamingo s en dat ls dan een wonder dat ik nooit meer zal vergeteen. Ei leeft hier een kolonie flamingo's en 11 kreeg de kans die eenmaal tot op eei veertig meter te benaderen. Toen ver hief zich dat rose-violette ballet, ei het was alsof een wolk van rose daai verrees. De man die by me was en il bleven sprakeloos staan. Op hetzelfd< ogenblik wist ik, dat lk dat nooit zoi kunnen beschryven en het evenmir zou kunnen vertellen aan anderen Het was een natuur-wonder en wl< het ook gezien heeft zal weten wal ik daarmee bedoel. Het was ongeloof- ïyk inspirerend en van een llefiykheld die nauweiyks meer aards te noemen viel. Pnnrlio'c" Ik zal me Bonaire nog lang blijven fixuin.iiu 3 herinneren: de avonden aan het strand met de palmen; de nachten, die vol ge ruis van de zee waren; de aloëplanten die niet sterven, als er geen water is; de hutten van hen, die geen mensen ma ar slaven waren; de rode maagd, die met de bar als het ware leek weg te Advertentie Zuiver en zacht Echt iets voor kenners. U wilt iets van de bevolking weten, die voor verreweg het grootste deel uit Creolen bestaat? Per 1 januari 1959 be zat Bonaire 5775 zielen (zwart en blank ui). In 1958 werden 193 nieuwe be- ïrs geboren. Daarvan waren 140 wettige geboorten en 53 on-wettig, iets dat men hier een niet zó on-alledaagse zaak vindit. Wettig of onwettig.de meesten worden omtrent september-ok tober geboren. Waarom? Omdat de man nen doorgaans op Curasao of Aruba werken, bij de olie, en met december voor verlof naar Bonaire komen. Je ziet opvallend veel vrouwen op Bonaire en dat is begrijpelijk als u de verhouding vrouwen-mannen weet. Die is namelijk-, twee-derde deel vrouwen, één-derde TJET Britse medische tijdschrift Tl „The Lancet" heeft een publi catie het licht doen zien over de gevolgen van het langdurig kijken naar de televisie. Het blad somt narigheden op, die variëren van pijn In de nek tot een hartaanval. The Lancet schrijft ter gerust stelling nog, dat de nare gevolgen van het langdurig kijken gelukkig tot de uitzonderingen behoren. Het medisch tijdschrift somt de volgende eventuele gevolgen van het ingespannen kijken op: 1. TV-nek: Het kijken uit een stoel die te laag of te hoog is kan lei den tot pijn en stijfheid in de nek. 2. TV-trombose: het onbeweeglijk zitten in een moeilijke houding kan leiden tot bloedklonters in de aderen. 3. TV-toevallen: Het geflikker van het scherm kan tot convulsies Sonneveld gastheer in „Weekend Shows De cabaretier Wim Sonneveld zal de zaterdagen 20 februari, 19 maart en 16 april als gastheer optreden in de „Weekend Show" van de A.V.R.O. Johnny Kraaykamp is 23 januari gastheer. Zoals reeds is bericht, is onlangs in principe overeenstemming be reikt over de medewerking van Johnny Kraaykamp aan de televi sie-amusementsprogramma's van de A.V.R.O. in het seizoen 1960-1961. leiden bij mensen die op de rand van vallende ziekte leven. 4. TV-slagadersHet hangen in een luie stoel kan het hart in de borst kas naar voren duwen, waardoor er degeneratie van de belangrijk ste bloedvaten kan ontstaan. 5. TV-spijsvertering: Er zijn kijkers flauw gevallen door pijn beneden het borstbeen veroorzaakt door het eten van een zwaar maal en het daarna indommelen in een onnatuurlijke houding. 6. TV-hartaanval: Programma's die spannend en emotioneel zijn kunnen angina pectoris veroorza ken. Het tijdschrift raadt de kijkers aan dat zij ter voorkoming van al dit akeligs het best minstens een keer per uur uit hun stoel kun nen opstaan en dan een paar snel le stappen door de kamer ma ken. Ook moeten zij het dragen van nauwzittende riemen of gor dels vermijden. k vanavond] 50 slaven-hutten. Ze staan by de zoutpannen en het was bepaald niet opwekkend er bij en er in te zijn. Ze spreken een bittere, grimmige taal. Een taal, die we maar het liefst vergeten, het einde onzer jaren, in de vader landse geschiede nisboekjes terug zullen vinden. Ze dateren van 1850 en dus niet uit de praehistorie- Ge- gemeenschap op zichzelf, waarin maar weinig nieuw bloed het oude komt ver frissen. Dat betekent allerlei biologische narigheid, en die is heel wat Sint Maar tenaars duidelijk aan te zien. Maar wéér haalt men nieuw bloed vandaan? Ik hoorde dat er binnenkort een 100 bun galows. worden gebouwd voor Amerika nen, maar ik zie niet in, dat dit de oplossing voor dat bloed-probleem zal betekenen. denken aan groot formaat honden hokken. Maar ze sen bestemd, hoe wel m enin die dagen nog niet zo ver was om slaven als zodanig te zien. De slaven noemden deze huitten „ran cho's" en er is me op Bonaire verteld dat ze op verzoek van de slaven zelf, die in de zoutpannen moesten werken, daar werden neergezet. Omdat ze dan 's avonds niet zo ver terug hoefden te lopen, naar de plaats waar hun mees ter leefde. Ik zag ze het eerst tegen zons ondergang. Ze maaktea de indruk van een sinister, surrealistisch schilderij. Er ging beklemming en een onzegbare somberheid vanuit. Het was geen goede plaats daar. Als het ergens op deze we reld zou kunnen spoken, din daar, in en om die hutten, die zioh daar rijen tussen de turkoise-blauwe Caribbean en de lila zoutpannen. SINT MAARTEN 30 vierkante kilometer, tussen twee naties verdeeld Maar één herin nering zal blijven domineren: de vlie gende balletteuses van Bonaire, de flamingo's, die be toverende wolk. Sint Maarten Forten naar de Bovenwindse eilanden met als eerste doel: Sint Maarten. Ik geloof dat er mensen zijn. die de afstand Beneden winden-Bovenwinden taxeren op die tus sen Texel en Vlieland. Ze vergissen zich. Hy is 900 kilometer en we vlogen er tussen de vier en de vyf uur over. Al die tijd over een lege, onbevaren Caribi sche zee. Dan komen, op een ogenblik, de eer ste onderdelen van de grote keten der Antillen in zicht. Grijze molshopen aan de kim. Ze rijpen aan tot toppen. Vul kaan-toppen. Dat zijn ze namelijk. Elk der drie Bovenwinden, Sint Maarten, Saba en Sint Eustatlus, heeft iets met een vulkaantop te maken. „Japa" Boujon, gezaghebber van het eiland, ex-militair, ex-padvinderleider, met een nogal indrukwekkende rij voor vaderen, die hetzelfde ambt op hetzelfde eiland uitoefenden, (en met zéér onstui mig bloed!) bewijst ons wat een af tandse jeep kan presteren, als het er om gaat tegen berghellingen van 45 graden op te stormen. Hij vindt echter dat we bovenop de vulkaan de oude forten moe ten zien, die eens onderdeel waren van Neêrlands historie in deze archipel. Ik zie de forten, tenminste de over blijfselen ervan. Die liggen in een wil dernis van cactussen, die er een laatste, bijna ondoordringbaar carré rond ge vormd hebben. Levende palissaden. Hóe levend dat merk ik later, als ik, weer beneden gekomen, de stekels en doornen uit m'n enkels en kuiten haal. Maar dit is wel het minste wat men 's lands histo rie verschuldigd is. Deze forten werden in strategisch op zicht buitengewoon knap gebouwd en we schrijven dat met alle nationale trots, die in ons is, neer. Het is alleen jammer, dat die forten zo vaak van bezitter ver wisselden. Ze waren in het bezit van Hollanders, zeker. Maar óók van Span jaarden. En van Britten. En van Fransen. En dat alles om een eiland als Sint Maarten, nog geen 40 kilometer groot. De wonderlijke manier, waar op flamingo's hun eieren leg gen. Op een zandheuveltje. Men zegt dat dit nodig is, vanwege de lange poten der vogels, waarmee ze, als ze broeden, niet uit de weg kunnen. De waarheid is dat de stand van het water in de zoutpannen soms zo hoog is, dat de eieren zouden over stromen als ze niet zo hoog gelegen waren. Na bekladding van synagoge Opheffing Deutsche Reichspartij geëist (Van onze correspondent in Bonn) Ook na de (snelle) arrestatie varU de 25-jarige D.R.P.-rabauwen Ar-' nold Strunk en Paul Schoenen, diei in de kerstnacht de nieuwe Joodse' synagoge in Keulen met antisemi tische leuzen („Juden raus") en hakenkruizen besmeurden en het gedenkteken voor de nazi-slachtof fers met zwarte, witte en rode verf (de nazikleuren) bekladden, wordt het onderzoek naar de achtergron den van deze schandalige affaire energiek voortgezet. De Noordrijnland-Westfalense minis ter van binnenlandse zaken, Dufhues, heeft een speciale commissie-van-on derzoek ingesteld, die zal trachten deze op te helderen. Aanleiding daar toe is o.m. geweest de omstandigheid, dat er aanwijzingen zijn, dat de lei ders van de afd. Keulen der „Deut sche Reichspartei" (die inmiddels door het partij-hoofdbestuur is opge doekt) hebben geweten, dat Strunk en Schoenen hun snode plannen koester den en daartegen niets hebben onder nomen. De commissie zal voorts trachten vast te stellen, of er verband bestaat tussen de aanslag op de Keulense sy nagoge en andere antisemitische voor vallen, die het laatste jaar elders de bondsrepubliek hebben In de landshoofdstad Düsseldorf ls men er niet van overtuigd, dat de D.R.P. aan de Keulense schanddaad zo onschuldig is als partij-voorzitter Meinberg het heeft willen doen voor komen. Het door de commissie ver zamelde materiaal zal ook aan de regering in Bonn worden voorgelegd, die mede op grond daarvan zal moe ten beslissen of zij de D.R.P. wil ver bieden. In politieke kringen in de bonds- hoofdstad acht men een dergelijke maatregel welhaast onvermijdelijk. Hij is ook geëist door de voorzitter van de „Deutsche Gewerkschafts Bund", Willy Richter, in een tele gram aan bondskanselier dr. Ade nauer. Het is een onmiskenbaar feit, dat men ook in Bonn al lang heeft ge weten, dat de D.R.P. een neonazis- tische organisatie is. In Düsseldorf wil men in ieder geval te weten zien te komen of D.R.P.-leden ook ver antwoordelijk zijn geweest voor de bekladding van de nieuwe Düssel- dorfse synagoge in januari van dit jaar en voor de protesten, die des tijds in Keulen door „antisemitische groepen" werden geuit tegen het to neelstuk „Die Wupper" van Else Laskes-Schüler en tegen de film „De dictator" van Charles Chaplin: De eerste-mlnister van Laos, Sa- nanikone, heeft zUn ontslag ingediend by koning Savang Vatthana maar deze zou hebben geweigerd het te aanvaarden. De koning zou Sananikone echter hebben belast met het samenstellen van een overgangskabinet in afwachting van de algemene verkiezingen op 1 april 1960. Geen douane Sfeer Sint Maarten ls geen indrukwekkend eiland wat oppervlakte betreft: iets meer dan 30 vierkante kilometer. De bevolking: een 1500 mensen. De helft van het eiland, het noordelijk gedeelte, is Frans gebied. Deze korrel steen in zee is dus óók verdeeld in twee naties. Men moet het gezien hebben om het te geloven, maar we zagen het. Ergens aan de weg stond een bord, waarop was aangeduid dat daar het Nederlandse ge bied eindigde en het Franse begon. Geen slagboom. Geen douane. Niets dan dat bord. Op het Franse deel kan men tegen indrukwekkend lage prijzen wijn, likeur en gouden voorwerpen kopen. Er drukt geen belasting op. De wijn van Marigot, hoofdstad van het Franse Sint Maarten, smaakt goed in Philipsburg, hoofdstad van het Nederlandse deel. En waaróm zou men er niet veel van drinken, als geen sterveling u dat belet? Tenslotte heeft dit eiland een dorstig klimaat. Twee straten Er zijn twee straten: de Voorstraat er de Achterstraat. En er zijn ook hier op> vallend veel vrouwen. Want ook hier werken de mannen in de olie op de Be nedenwinden. De bevolking, die Engels spreekt (hoewel ze nu op de lagere school ook het Nederlands onderwijzen) bestaat uit een ongelooflijk ingewikkeld conglomeraat van rassen en nationalitei ten. Er is veel donker en veel blank bloed, om deze onjuiste beeldspraak te gebruiken. Wie die blanken zijn, waar ze vandaan komen? Men kan er slechts naar gissen. Wat heel verre nazaten va Hollandse zeelui. En van Schotse, Duitsi. Zwitserse, Franse, etc. etc. zeelui. Een In het zeer comfortabele, zeer ge zellige hotel Little Bay, breng ik m'n dagen (nee, m'n nachten, of wat daar van overbleef) door. Onder handbereik van de zee. Iedere avond ging ik even Philipsburg in, omdat de sfeer van Voor- en Achterstraat me niet losliet. Die sfeer had iets wonderiyks, iets onwerelds. Er kon daar van alles gebeuren, hoeWel er niets gebeurde. Iets van de sfeer van het woud van Doornroosje. Of van het bos, waaruit Oberon te voor schijn kwam. Ofja, ook iets van de sfeer van Onder het Melkwoud. Die sfeer kan ik nu nog, enkele weken na terugkeer van die eilanden, duidelijk aanvoelen. Je vergeet die niet licht meer. Een sfeer, die je nog het beste kunt aanduiden met: oud. De sfeer van het voltooid verleden. De laatste dag zie ik, op een rots, met daar beneden de zee, en op de grens van die zee en het land een maximaal ro mantisch strandje met palmen, het huis van een collega. Collega Lloyd C. Dou glas, de Engelse, in Amerika levende auteur van onder meer het boek „The Robe". Collega Douglas moet goed ge boerd hebben en ik zie met verbijstering wat een bestseller kan opbrengen. Een huis, dat honderdduizenden gekost moet hebben. En wellicht méér. Ik trof de heer Douglas niet thuis. HU was in Amerika. Hij bewoont zijn droom huis op die rots maar enkele weken per jaar. Het is zijn vacantie-adres, boven op een vulkaan in de Caribbean. Flamingo's de vliegende balletteuses van Bonaire. y^LS EERSTE van een reeks grammofoonplaten met vol ledige spelen of fragmenten uit de toneelliteratuur in de Neder landse taal is thans verschenen het Nederlandse treurspel bij uit stek: Vondels Gysbreght van Aemstel. In dit twee uur duren de toneelstuk, vastgelegd op twee platen, worden de hoofdrollen gezegd door Johan Schmitz (Gys breght) en door Ellen Vogel Ba- deloch). De artistieke leiding was in handen van Ton Lutz. De eerste Gysbreghtplaat werd gisteren overhandigd aan de direc teur van de Amsterdamse Stads schouwburg, de heer Evert Smit, die de plaat namens het gemeente bestuur in ontvangst nam. Tot dus ver waren er in ons land nog geen platen met toneelliteratuur op de pOLYGOON heeft een kleuren film gemaakt van de bruiloft van de Sjah van Perzië: De cine asten Piet Buis en Joop Burcken hebben uit Teheran een grote hoeveelheid materiaal meege bracht en daarvan is thans een film van ruim een kwartier sa mengesteld, die een indruk geeft van het leven in Teheran, de mo derne hoofstad van een Oosters land met een rijke historie. Schilderachtige markt- en straat- taferelen zijn verweven met beel den van de versieringen en de fee- erieke verlichting ter ere van de huwelijksplechtigheden, die de be langrijkste plaats in de film inne men. Opnamen van de studente, die kiezerin werd, konden aan de voor avond van het huwelijk in de wo ning van haar oom worden ge maakt. Polygoon heeft deze film als enige maatschappij ter wereld, dankzij de medewerking van de Perzische autoriteiten, kunnen ma ken. Het huwelijk van de sjah, een kleurenfilm die ook naar Duitsland, Frankrijk en België wordt gele verd, zal van donderdag 31 decem ber a.s. af in Amsterdam, Den Haag, en Rotterdam, alsmede in enkele andere steden in het land te zien zijn. De industriële produktie in West- Duitsland zal, naar de Westduitse minis ter van economische zaken, prof. dr. L. Erhard, in een vraaggesprek met het Hamburgse blad Welt am Sonntag heeft verklaard, in het komende jaar met vyf k zes procent kunnen s-tljgen, Volgens Erhard geeft de huidige economische toestand geen reden tot bezorgdheid over de werkgelegenheid of de produktie. Een grammofoonplatenmaatschap pij in Hilversum meende, dat ook in Nederland behoefte bestaat aan dergelijke grammofoonplaten, voor al bij toneelliefhebbers en bij het onderwijs. Men is begonnen met de Gysbreght, waarvan de teksten worden gezegd door een heden daags representatief ensemble. Nader vernemen wij dat het 1 de bedoeling ligt binnenkort ook grammofoonplaten uit te brengen met fragmenten uit klassieke spe len, waarin bepaalde spelers excel leerden, zoals Van Dalsum in King Lear, Paul Steenbergen in Hamlet en Fie Carelsen in haar telefoon- Ïesprekken. Ook wordt gedacht aan ohan Kaart in Potasch en Perle- moer en aan Aaf en Herman Bou- ber in een stuk van Heijermans. Begin januari zal een plaat ver schijnen met een fragment uit „Dan- tons dood" en de rede van Marcus Antonius uit „Julius Caesar", ge zegd door Ko van Dijk. Het volgen de volledige toneelstuk op de plaat zal vermoedelijk worden „De Spaan se Brabander" van Brederode. Na felle concurrentie met Britten Een Amerikaans consor tium heeft de ondertekening bekendgemaakt van een con tract voor de bouw en instal latie van een textielfabriek voor de Sowjetunie. De fa briek zal vele miljoenen dol lars kosten. Een woordvoerder voor de In- tertexgroep te New York, zei, dat het contract ter waaide van. rond 30 miljoen dollar de grootste fi nanciële transactie tussen het Amerikaanse particuliere be drijfsleven en de Sowjet Unie was sinds het einde van de twee de wereldoorlog. Het contract is verkregen on danks verwoede concurrentie van een Britse groep onder leiding van Platt Brothers. De Amerikanen zeggen het contract gekregen te hebben, om dat zij de beste installatie kon den leveren, maar algemeen wordt aangenomen, dat de vast beslotenheid van de Sowjet Unie om de handel met Amerika weer op gang te brengen een zekere rol gespeeld heeft. Het Amerikaanse consortium be staat uit 40 ondernemingen. De onderhandelingen zijn gevoerd onder leiding van Sidney Scheu- er van Intertex te New York. Volgens het contract zal een fabriek gebouwd en geïnstalleerd worden te Kalinin bij Moskou. Het amusementsprogramma van de A.V.R.O., „Uit ben je", wordt vanavond vervangen door een N.A.V.O.-show, die onlangs werd opgenomen in de Grote Studio van de Westdeutsche Rundfunk in Keu len. Het programma wordt haast ge lijktijdig ook uitgezonden door de British Forces Network en de West deutsche Rundfunk. Medewerken den voor Nederland aan dit pro gramma zijn Rita Reys en Willy Al- berti. De uitzending begint om vijf over acht. Om vijf over negen speelt Albert de Klerk voor de K.R.O. werken van George Böhm op het orgel van de St. Lambertuskerk in Helmond. Van elf uur tot kwart voor twaalf kan men luisteren naar de actrice Willy Haak, die het griezelverhaal „Magnolia's" van Olaf J. de Landell voordraagt. TIPS uit het buitenland Een radioballade op de bouw van het eerste gedeelte van de autoweg Londen-Yorkshire, verteld door de mannen, die de weg ontwierpen en bouwden en op muziek gezet door Ewan MacColl, wordt vanavond om half negen door de Britse Home Service (276 en 330 meter) uitge zonden. Programma voor morgen ■.AUIvcrsum L 402 m. NCRV: 7.00 Nws en ïOS-ber; 7.10 ^-iani; 7.30 Een woord voor ie dag; 7.40 Gram; 8.00 Nws; 8.1Ö Radio krant; 8.35 Gram; 9.00 V d zieken; 9.30 Oudejaarsdnst13.00 Nws: 13.15 Met Pit op pad. praatje: 13.20 Gram: 13.30 La Son- ^peraJ 15.30 Zangrecital: 16.00 V d jeugd; 17.20 Gram; 17.40 Beurs- TU 18.00 Regeringsuitz: se- functie van het Koninklijk 13.55—24.00 Nws. n" 298 m- VARA: 7.00 Nws; 7;10 _Gyim 7.23 Gram; 8.00 Nws; 8.18 Gym v d portret; 14.00 Gram; 14.20 Omr ork; 15.Cu V d kind; 17.00 Tafelklavier; 17.15 Dans- comm en act; 18.30 L.ch- 19.00 V d kind; VARA: 20.00*Nws; 20.05'Gram: 20.3*0 ChaL ne du bor.heur; 21.0 Promenade ork en so list; 21.45 Voordr; 21.55 Cello en plano; 22-20 Keuren en kiezen, coram; 22.30 Nws; 22.40 Kinderkoor: 23.00 Tusisen mens en ne velvlek, lezing; 23.15 Jazzmuz; 23.35 Gram; 23.55—24.00 Nws. chee (Seracini), Amore (Gaze), Orkest Loss; Dancing on the ceiling (Rod- rs), Dancing in the dark (Schwartz). Or- dy), Orkes (Ross ie border (Kenne- c; Hernando's hl- (Hoffman), Orkest "Marcel Feijoo; Why "do I love you. You're the top. Let's face the music and dance. Have you met Miss Jo nes. I get a kick out of you. This can't be love, Orkest WUly Schobben; Too young (Llppman), I'll see you in my dreams (Jones), Anna Maria Alberghettl; Septem ber In the rain (Warren). Wild BUI Davl- (Bur anym gone (Swan), Heart Sue Raney; It doesn't Sing little birdie. Margie, .i- -<■ /->(Kennedy), Bing" Crosby;'Music muskA you were the only girl In the world, I'm nobody's sweetheart now. Yes Sir that's my baby, Russ Conway; When I fall In love (Herman), Between the devil and the deep blue sea (Koehler), Perry Como; Old rugged cross (Bennard). Monty Sunshine Quartet; I'll be with you In apple blossom "me (Tilzer), Hold tight hold tight (Bran don), The Andrew Sisters; Sweet Sue just you (Young), Wild Bill Davison and the Feetwarmers; Yes Indeed (Oliver), Mv ba by Just cares for me (Kahn), Pat Boone; you made me love you (McCarthy), Sting i the ngs (Hall). Edm (all; Edmund Hall. >uth :nie), 's Wonderful (Gershwin). Televisie voor morgen jrn. KRO: 17.10—17.4< NTS: 17.00 Int

Nieuwe Leidsche Courant | 1959 | | pagina 7