■IIP! PLUNDERTOCHT VAN COMMUNISTISCHE KOERDEN TROF RIJKE TURKEN Verrassing over Chroesjtsjefs besluit BRYLCREEM H [ongemaii fietste 80 Ion naast zijn moordenaar Ong evaarlijke krokodil Engels meisje leert in Moskou dansen DINSDAG 21 JULI 1959 Britse diplomaten: Kassein is toestand meester Overlee Het belangrijke van de door het kabinet in zijn plannen aangebrachte wijzigingen is, dat zij uit een echt parlementair over leg geboren zijn. Kr zou voor een motie tegen de aanvankelijke regeringsplannen in de Kamer geen meerderheid zijn ge weest. De regering zou dus die plannen er ongetwijfeld door hebben kunnen druk ken. Maar de regering bleek gevoelio voor de verlangens en de argumenten die door de haar steunende partijen werden geuit. Aan die verlangens werd geen kracht bijgezet door met moties te dreigen Het bleef alleen maar een gesprek. Het is dus een echt goed „gemeen overleg" ge worden. Gelijk bekend is een van di hoofdpunten waardoor de breuk vat 11 december veroorzaakt is, gelegen ii het niet goed zien van de rechte verhou ding waarin regering en Staten-Generaal jegens elkaar behoren te staan. Het geeft ons grote voldoening dat bij het jongt debat de Kamermeerderheid en h kabinet-De Quay die rechte verhoudi wel bleien te hebben gevonden. Er komt dan nu een nieuw, een ander beleid dar wij tevoren hebben gekend. Een nieuu loonbeleid, dat der vrijere en gedifferen tieerde loonvorming, doet zijn intocht. Dat legt grote verplichtingen aan het bedrijfs leven op, op werkgevers- en werknemt organisaties. Het zal van grote betekt zijn hoe de socialistische vakbeweging daarop zal reageren. Het is bekend, dat zij voor het nieuwe systeem weinig voelt. Maar ook zij zal de feiten hebben te aan vaarden zoals die langs geordende demo cratische weg zijn ontstaan. (Trouw) Nog witter... stralend wit... N de meeste Europese landen is men verrast over het besluit van de Russische premier Chroesjtsjef, af en var. zijn bezoeken aan Dene marken, Zweden, Noorwegen en Finland. Als reden heeft de Russi sche premier de ongunstige reactie in deze landen op zijn Skandinavi- sche reis genoemd. In Washington gelooft men, dat di derdaad het enige motief is. Chroesjtsjef e niet het risico lopen, dat hem een koele ontvangst te beurt zou vallen. In ieder geval heeft het besluit niets het houden van een topconferentie te aken. Dat is ook door een Russische afgevaardigde in Genève meegedeeld. In politieke kringen in Bonn ziet men de kwestie daarentegen pessimistisch in Men vreest een mindel soepele Russi sche houding op internationaal gebied. Chroesjtsjef moet zijn besluit in j.i van woede hebben genomen, mfeent men in Engeland. Ondanks de felle kritiek, die Chroesjtsjef is geleverd, is men in offi ciële Skandinavische kringen teleurge steld over het niet doorgaan van het Russische bezoek. De Finse minister van buitenlandse zaken, Toorngreen, zei het zeer te be- trueren, dat de Russische premier door niet naar Denemarken, Norowegen ei Zweden te gaan ook Finland niet zot bezoeken. Premier Erlander van Zweden zet „Wij hadden „zo gehoopt, dat de contac ten; die gelegd zouden worden op de reis van Chroesjtsjef, de betrekkingen tussen Rusland en Zweden zouden Ook premier Hansen van Denemarken betreurt het, dat Chroesjtsjef niet komt. Maar hij betreurt het tevens dat de Russische premier meer de nadruk heeft gelegd op de manifestaties iri de pers dan op de uitnodiging van de Deense regering. Over de Russische bewering, dat de Deense regering de perscampagne had moeten tegengaan zei Hansen nog „Ik moet wijzen op het feit, dat de pers in Denemarken niet onder controle de regering staat en dat de regering zich niet kan veroorloven op de pers invloed uit te oefenen." in Irak weer geheel meester is, gaat het (Egyptische) Persbureau voor het Midden-Oosten ijverig verder met het verspreiden van berichten over voortdurende en toenemende ongeregeldheden. Gisteren werd vanuit Kairo vernomen, dat vliegtuigen van de Iraakse luchtmacht posities van de opstandelingen in Kirkoek hebben gebombardeerd. Volgens het Libanese persbureau zijn b(J de onlusten in het oliegebied van Kirkoek meer dan honderd Turkmenen eventig communistische opstandelin gen omgekomen. Volgens goedingelichte kringen in Ankara, de hoofdstad van Tur- zouden er niet meer dan twintig doden zijn gevallen. De meest betrouwbare schattingen mel en een dodental tussen de twintig en de «tig. Uit dezelfde bronnen (Britse diplo maten) wordt vernomen, dat 800 cadet zijn verwijderd van een militaire school bij Bagdad. Het is niet bekend of deze maatregel verband houdt met de ongeregeldheden te Kirkoek. Kortgeleden Mededelingen in zaak Putte niet te vroeg (Van parlementsredactie Gezien de geruchtmakende aard de moordzaak te Putte acht de min van justitie, mr. A. C. V. Beerman, begrijpelijk en aanvaardbaar, dat daar over reeds in een vroeg stadium van het onderzoek van justitiële zijde enkele me dedelingen werden gedaan. Het is de mi nister niet gebleken, dat deze mededelin gen verder gingen dan overeenkwam met de stand van het onderzoek op het ogen blik, waarop zij werden gedaan. Mr. Beerman deelt dit mee in antwoord op schriftelijke vragen van mr. H. Ir Beernink (c.h.), lid van de Tweede Ka- Het onderzoek in deze zaak vindt thai nog voortgang. Uiteraard kan de min ter op het nader resultaat daarvan tha niet vooruitlopen. ïadden enkele cadetten op een receptie uidikeels aangedrongen op deelneming .ran communisten aan de regering. In Ankara, waar men zioh ernstig on gerust maakt over het lot van Turkse onderdanen in KiTkoek. i6 men van me ning d'at de incidenten op 14 juli, de eer ste verjaardag van de Iraakse revolutie, begonnen met plundering van winkels van Turkmenen door Koerden. Bepaalde eenheden van het leger zouden hebben geweigerd tegen de plunderaars op te treden, doch twee uit Bagdad gezonden bataljons herstelden op 16 juli de orde. Vluchtelingen, die uit Kirkoek in Bag dad zijn aangekomen, hebben bevestigd dat vooral gesproken moet worden van een haatuitbarsting van het overwegend communist sche ..volksverzet", hoofdza kelijk Koerden, tegen de vele welgestelde Turken. Het is dus een rassenstrijd, ver scherpt door politieke geschillen. Boordwerktuigkundigen Vakbonden sloegen geen bres in gelederen Het bestuur van de vereniging vai K.L.M.-boordwerktuigkundigen is ver heugd, dat het de drie vakbonden niet i gelukt een bres te slaan in de organisa- es van vliegend pérsoneel. Dit wordt gezegd in een verklaring, die de vereniging heeft uitgegeven in ver band met het uittreden van de drie bon den uit het overleg met de K.L.M. ovei de arbeidsvaarwaarden van het vliegend personeel. De vakbonden trokken zich uit de onderhandelingen terug, toen de K.L.M. verenigingen van vliegend per soneel had erkend. In de verklaring wordt voorts aange voerd, dat, hoewel de vereniging var boordwerktuigkundigen een categorale organisatie is, de leden zich sterk gebon den voelen aan de gehele bedrijfsge- meenschap. Diefstal van 10 mille opgelost De Barneveldse politie heeft de twi tigjarige elektromonteur H. uit Blaricu en de eveneens twintigjarige schilder 1 uit Huizen gearresteerd. De jongelui heb ben bekend vorige week f 10.000 te heS- ben gestolen uit de vrachtauto van kaas handelaar Westland uit Huizen, terwijl deze een kop koffie was gaan drinken De jongelui waren getipt door de 22-jarige Valse aanklacht ,-9 59-jarige aannemer W. F. de J. uit Badhoevedorp. die deze maand door de oolitie werd aangehouden omdat er een klacht wegens verduistering van wellicht zelfs een miljoen gulden tegen hem was ingediend, maar die na verhoord te zijn door de officier van justitie te Haarlem sp vrije voeten werd gesteld, houdt vo' lat er van een valse aangifte sprake is Hij overweegt de Gebroeders van der M., bouwondernemers te Amsterdam, die de aanklacht hebben ingediend, wegens het doen van valse aangifte te laten ve1-- olgen. De heer De J. is directeur van een N.V waarin de Gebrs van der' M. als aandeel- .iders belang hebben. Tussen de dire> ir en de broers bestond al geruime tijd enigheid Volgens de broers kregen zij in inzage in de boeken van de N.V. De ecteur zegt thans te vermoeden dat de bouwondernemers tot hun stap zijn over- an omdat hij „te lastig werd en hen had gesommeerd aan hun contractue'» -rplichtingen jegens de N.V. te voldoen" Volgens de heer De J. zouden de broers gepoogd hebben hem te elimineren einde aan deze betalingsverplichting voorlopig te ontkomen. De zaak wordt thans uitgezocht dooi rijksaccountants, die de in beslag geno men boekhouding zullen gaan controleren Churchill en Callas Oud-premier Sir Winston Churchill er de operazangeres Maria Callas, zullen gedurende drie weken de gast zijn de Griekse scheepsmagnaat Aristoteles Onassis. die met zijn fraaie jacht een rt door de Griekse wateren gaat maken Het jacht zal woensdagmiddag uit Nice vertrekken, zodra Churchill daar boord is gekomen. Maria Callas wordt vandaag reeds uit Milaan in Nice BRYLCREEM voor mooi gezond haar Brylcreem, de wereldberoemde Engelse haarcrème, geeft uw haar een prachtige natuurlijke glans. Brylcreem houdt haar en hoofdhuid fris en gezond - maakt droog haar weer soepel en vitaal - bestrijdt roosvorming. Nieuw-Guinea comité schenkt geld voor nieuwe leprozerie 'ET nationaal Nieuw-Guinea co- Nieuw-Guinea teiten mité, een in Den Haag geves tigde stichting, heeft veertigduizend gulden beschikbaar gesteld voor de bouw van een nieuwe leprozerie te Kaimana in Nederlands Nieuw- Guinea. De helft van dit bedrag is geschonken door de vereniging Simavi. Sedert enige jaren richt het Nationaal W. i t Huiz i hen op het spoor t MAN UIT WATERINGEN GEGREPEN De polit at een landbouwer he strekt van een auto, di diefstal op zijn erf was geparkeerd, Een groot deel van het geld kon worden ach terhaald. De portefeuille vond de politie >p de bodem van de Eem bij Amersfoort. Herhaling van aanslag bij Wassenaar 21-jarige Rotterdamse monteur H. van den B. bewusteloos in de bossen van Maarheeze langs de auto weg EindhovenWeert aangetrof- Op het krokodil van de gepantserde monsters die ln lang vervlogen perioden op aarde in 1936 tot natuurreservaat z|jn i rste gezicht lykt de die daarover in de dertiger jaren zjjn typische afstammeling verschenen. Op de Galapagosellanden sommige door Ecuador leefden. Wanneer dit dier uit de veilig omheinde poel vai dierentuin met zjjn kille blik staart, kunnen we ons levendig stellen, hoe ln de vrije natuur de prooi gebiologeerd wordt d< harteloze gedrocht. Echter, hart mogen we dit dier toch kiaard komen de geweldige Igua- na-hagedissen voor, die evenals de twee eerder genoemde soorten, be schouwd moeten worden als de late vertegenwoordigers uit het tijdperk dit der reuzen-sauriërs, der Er leven momenteel echter nog die die veel ouder zijn. want het is juist het hart stecnkoolbossen hier op aarde groei- van de krokodil, dat aantoont dat dil dier op een vr|j hoge trap van ont wikkeling staat. Het krokodillenhart bezit nl. vier kamers en verschilt daardoor aanzienlijk van de nor male reptielenharten. Alleen al om deze reden kan de krokodil niet kend als - den. bestonden er reeds vissoortei die door middel van longen ademden. In Australische stromen zjjn drie soorten van dergelijke longvissen ont dekt, die vrijwel geheel op de oeroude visvormen gelijken! En in de beken i Tasmanië zijn primitieve uiterlijk daar Toch zijn ei enige lei wordei die zieh sedert de eerste periode van de ge schiedenis der aarde tot op heden heb ben kunnen hand haven. Een van de laatste afstammelingen van de eens zo oppermachtige klasse der dino sauriërs is de Brughagedis, een rep tiel van driekwart meter lengte, die op enige kleine eilanden van Nieuw- Zeeland leeft. Het dier is schuw en ongevaarlijk, vertoeft in schemerige holen en verlaat zijn schuilplaats slechts zelden, zulks in tegenstelling tot zijn meer strijdlustige voorouders Voorts leeft op enkele eilanden van de Indonesische Archipel nog de in een vorig artikel genoemde Komodo-hagedis, een reusachtig rep afstammeling garnaalachtige kreeftjes gevonden van dezelfde soort als vóór het steen kooltijdperk in de moerassen en varenbossen hebben geleefd. Derge lijke diertjes werden ook in onder aardse putten bü Praag, Bazel en Neuchatel aange troffen, waar zij hun laatste en bij kans verloren post in Europa bezetten. TOCH IS HET ZO! tiel i drie I lengte zich nog wel zul- or de publicaties gen uiteraard de meeste afstammelingen uit oude tijden, aangezien de bestaansvoor waarden daar veel langzamer en in veel geringer mate veranderen dan op het vasteland. In de zeeën rond \ustralië leven bijv. de wonderlijke Degenkrabben die tot de oudste le vensvormen behoren. Ook verschil lende haaien, koralen en poliepen hebben een voorgeslacht, dat tot in le oertijd terugwijst. Nu we toch op dit punt zijn aan- eland, kunnen we er wel eens op vijzen, dat ook in Nederland spon- Daarover i volgende keer. fen. De jeugdige Rotterdammer was levensgevaarlijk gewond door drie messteken in de borst. Aan zijn moeder de enige die bij hem wordt toegelaten heeft de jonge man nu de juiste toedracht van de moordaanslag verteld. was zaterdag, omstreeks midder nacht uit Rotterdam vertrokken op weg Weert waar zijn ouders in het kam- peerkamp verbleven Omstreeks twee ur„ na ongeveer vijftig van de 140 km nge weg te hebben afgelegd, ontmoette de jonge monteur een bromfietser van on geveer 35 jaar. man. vrijwel geheel kaal, vertelde dat hij in he» Westland woont en het •eekeinde ging doorbrengen in Eindho- en, waar hij ongeveer 25 jaar had ge- man met de kale schedel bood de Rotterdamse fietser een „sleep" Eindhoven aan. In Eindhoven besloot de bromfietser zijn metgezel nog wat ;r te brengen. Het tweetal besloot, met nog slechts en kilometer voor de boeg, in het bos langs de weg wat uit te rusten. De Rot terdammer dommelde even in en van deze gelegenheid maakte de man met de kale schedel gebruik een drietal messteken toe te brengen. Zwaar gewond strompelde de jongemai naar de weg, maar hij zakte bewusteloos ineen voordat hij deze bereikte. Zijn fiets werd later iets verderop in het bos terug gevonden. Hoogstwaarschijnlijk zou de jongeman aan zijn verwondingen zijn bezweken als hij niet kort na de aanslag werd gevon den door twee motorrijders, die hem toe vallig zagen liggen. Bijna gelijktijdig pas seerden enkele kommiezen van de douane recherche. Door snel ingrijpen kon kort daarop in Eindhoven een bloedtransfusi worden uitgevoerd. De Rijkspolitie te Budel, die het onder zoek leidde, kwam gisteren tot de ontdek king. dat in april van dit jaar in de dui nen van Wassenaar een soortgelijk mis drijf is gepleegd Ook daar werd een jongeman door een nog niet gevonden dader ernstig toegetakeld In Wassenaa: had de jongeman, die zich bedreigd voel de, zich nog kunnen verdedigen. Inmiddels is gearresteerd dc 35-jarige C. M. B. uit Wateringen, die bekend heeft Van den B. te hebben neergestoken. Of hij ook de aanslag in Wassenaar heeft gepleegd is nog niet bekend. Algerijnen vermoorden Franse autoriteit De procureur-generaal van de Algerijn se stad Bone, Agelou, is gisteravond door Algerijnse terroristen vermoord. Hij was een van de hoogste Franse functionaris sen, die in het verloop van de than jaar oude Algerijnse opstand zijn moord. De Algerijnen vielen de procurei neraal aan toen deze in zijn auto met zijn vrouw van een nabijgelegen dorp naar Bone terugkeerde. Agelou werd door een pistoolkogel in het hoofd getroffen, Zijn vrouw bleef ongedeerd. In West-Duitsland en West-Berlijn is gisteren de vijftiende verjaardag van de mislukte bomaanslag op Adolf Hitler herdacht. In de Hof- garten te Bonn heeft generaal Kiel- mannsegg in tegenwoordigheid van bondskanselier Adenauer een krans gelegd bij het gedenkteken voor slachtoffers van de Naziterreur (zie foto). In West-Berlijn heeft de 25- jarige Berthold Graf Schenk von Stauffenberg, eerste luitenant in het Westduitse leger en zoon van de man, die trachtte Hitier door middel van een bom om het leven te bren gen, een krans gelegd op de binnen plaats van het grijze, door bomin slagen vernielde gebouw, waarin eens Hitiers generale staf was ge vestigd. Op deze zelfde plaats werd von Stauffenberg neergeschoten, en kele uren nadat hij in Hitiers hoofd kwartier de bom had geplaatst imité haar sociale activi- dijk op de lepra-bestnj- ding. Nadat deze stichting in de loop vai het vorige jaar een compleet ziekenhuisji ;n laboratorium had geschonken aan d leprozerie te Sorong, besloot zij ook de leprozen in de meer zuidelijk gelegen ge bieden, waar de lepra actief is en voor uitbreiding van de ziekte naar de bin nenlanden moet worden gevreesd thans beschikbaar gestelde 40.000 gulden zijn toereikend voor de bouw voningen, elk ruimte biedend patiënten. Dank zij het vertrouwen, dat de bevol king over het algemeen in de westerse geneeskunde stelt, plegen de zoeken zich eigener beweging voor opname te mel den. Een effectieve leprabestrijding wordt hierdoor mogelijk gemaakt, zo meldt het Onderzoek naar radioactiviteit moet uitgebreid (Van onze parlementsredactie) Sedert enige jaren worden in ons land systematisch lucht en water (inclusief drinkwater), bodem en bojlemprodukten op het gehalte aan radioactieve stoffen onderzocht. Bij deze metingen is een toe name van het gehalte aan radioactieve stoffen tot uiting gekomen onmiddellijk na proefnemingen met kernwapens. D gemeten hoeveelheden bleven evenwel bi neden de maximaal toelaatbare doses e de waargenomen verhogingen waren va voorbijgaande aard, zodat de regering geen aanleiding heeft gevonden tot bij zondere voorzorgsmaatregelen. Wel volgt de regering de ontwikkeling in dit opzicht nauwgezet via een netwerk van roul onderzoekingen. Dit deelt de minister sociale zaken en volksgezondheid, dr. Van Rooy, mede namens zijn ambtgenoten Ma- rijnen en Luns mee in antwoord op schrif telijke vragen van het Tweede-Kamerlid ir. A. Vredeling (soc.). De ministers zijn van mening, dat het controle-onderzoek omtrent de radioac tieve besmetting met kracht en op doel matige wijze moet worden voortgezet, zo wel uit een oogpunt van volksgezondheid alsook in verband met handelspolitieke belangen. In nationaal verband denken de ministers overeenkomstig de daarvooi in ontwerp-Atoomwet voorgestelde zieningen. the perfect hairdressing Politie redt een dronken rijder van lynchdood Een dronken automobilist, die met grote snelheid met zijn wagen op een groep mensen inreed die stond te kijken op de plaats'waar een ander ongeluk gebeurd was, werd gisteren afgeranseld en zo goed als gelyncht op de grote weg van Erlanden naar Neurenberg in West- Duitsland. Een motorrijder had een bejaarde voet ganger, die de straat overstak, aange reden en hem dertig meter meegesleept. De voetganger werd gedood en de mo torrijder ernstig gewond. Terwijl de twee mannen op de grote weg lagen, reed een auto met grote snel heid door de politieafzetting. Twee om standers konden niet snel genoeg opzij springen en werden overreden. Toen de mensen bemerkten dat de automobilist onder invloed van drank was en niet in staat te rijden, trokken zij hem uit de auto, ranselden hem af en sloegen hem tegen de grond. De politie kon i Maak korte metten met Uw brandend maagzuur. Eén of twee Kennies - gesmolten op Uw tong - en alle overtollig zuur is geneutraliseerd. M Weg oijn en noo.i meer angst voor de ge volgen van een smakelijk maal. Met Ren- nies achter de hand kunt U zonder zor gen alles eten waarnaar een grage maag vraagt. Komt de nood aan de man. breekl zuurbrand uit: met Rennies blust U af doend. dn een wip onopvallend Leider Bolsjoi deed ontdekking A NN STONE, een talentvol danseres- •f*- je van veertien jaar, zal haar ver dere opleiding krijgen bij het Russische Bolsjoi Theater in Moskou. Het is voor dc eerste maal in dc geschiedenis van het beroemde theater, dat een Engels meisje voor haar studie naar Rusland wordt uitgenodigd. Voor Ann betekent het Russische aanbod een goede toekomst als balle rina van wereldklasse. Haar ook be tekent 't dat zö haar vad*r 5 jaar lang niet zal zien. .,Ik vind h®4 verschrik kelijk haar te verliezen", gei Alfred Stone, opzichter van een Loudens flat gebouw. „M|jn vrouw mag ieder jaar een maand naar Rusland gaan, maar ik zal wel niet kunnen". Moeder Stone, die in een wasserij werkt om de danslessen van Ann te kunnen betalen, vertelde: *,Toen ver leden weck het aanbod van het Bolsjoi Ballet kwam om Ann op te leiden, met betaling van alle kosten, hebben w|j dat aanbotd onmiddellijk aangenomen". Het talent van Ann Stone fascineer de de Russische dansers, toen z|j drie jaar geleden met hun ballet een be zoek brachten aan Engeland. Dat was op d.: dag dat de directeur van het ballet Assaf Messerer. een bezoek bracht aan de plaatselijke dansschool. Messerer zei: „Eens zal dit meisje een groot danseres z|jn. Als z|j ouder ls wil ik haar opleiden". De leider van het Russisch ballet heeft woord gehouden. Anns Britse lerares, Doreen English, gaf een party ter gelegenheid van de Russische uit nodiging. Eén van de gasten, de cul turele attaché van de Sowje'-ambas- sade. Lev Yakoviev, zei tegen Ann: „Ik zou graag Je handtekening willen hebben Ann en geef hem nu maar. Over een paar Jaar zal het niet meer zo gemakkelijk zijn, dan ben je een grote ster". hem van de dood door lynchen te redden. Hij werd onmiddellijk gearresteerd en naar een ziekenhuis overgebracht. Moord, zegt Britse recherche Kassier stierf bij bankroof aan hartaanval Solomon Lever (64) ls aan een hartaan val gestorven, terwijl hij zich ln handen bevond van twee pseudo-politiemannen die hem beroofden van 8000 pond. Lever was kasser van een coöperatieve leenbank, die zorgde voor het vakantie geld van arbeiders in het Hackneydi6trict van OosGLonden. Hij werd zondag uit zijn huis gelokt door iemand die hem opbelde en zei, dat het gebouw naast zijn kantoor in brand stond en zich dreigde uit te breiden en dat hij de sleutel van de safe moest mee brengen en het geld weghalen. Twee mannen, die voorgaven van de politie te zijn. pikten Lever met een auto op. Zij gebruikten zijn sleutel om de 6afe leeg te halen, terwijl zij hem gebonden en met een prop in de mond in de auto achterlieten. Lever kreeg toen een hart aanval waaraan hij stierf. Toen de overvallens hem dood in de wagen aantroffen, reden zij hem naar de rand van Eppin-g Forest, ten oosten van Londen, waar z'i het lichaam deponeer- Van de zijde van de receherohe wordt meegedeeld, dat de dood van Lever be handeld zal worden als moord, hoewel hij een natuurlijke dood stierf. Kraohbens de Britse wet staat de dood straf op het versnellen van de dood van een persoon die aan een natuurlijke aan doening lijdt, terwijl de misdaad ten uit voer gebracht wordt. A. C. Winnlnghoff, voorheen chef van de financieel-economische redactie van De Maasbode en sedert de fusie van deze courant met De Tijd verbonden aan de redactie van De TijdDe Maasbode, zal met ingang van i september in dienst treden bij de Rotterdamsehe Bank N.V. als financieel-economisch adviseur. Ztvare paardekracht CopyrigM P. I. B, Bo« 6 Copenho. /V. ESS O EXTRA is super zuinig

Nieuwe Leidsche Courant | 1959 | | pagina 5